Резултати за Reciklažni polumaraton

Трка:

Пол:

Пласман Стартни број Име Презиме Клуб Земља Нето време Бруто време Статус Напомена
1 3208 Novica Stojanovic MARATONCI PANČEVO SRB 1:22:26 OK
2 3262 Miloš Rajičević Elite Team Runners SRB 1:23:30 OK
3 3117 Janko Urošević AK Sloboda Čačak SRB 1:25:54 OK
4 3273 Luka Milovanović SRB 1:26:39 OK
5 3286 Nemanja Lugic absolute_health_and_fitness SRB 1:27:41 OK
6 3059 Miroslav Pešić AK Apatin / Cegarunning SRB 1:28:12 OK
7 3213 Александар Стајић Ak Apatin /Čegarunning SRB 1:28:43 OK
8 3288 Ђорђе Ивановић / SRB 1:31:24 OK
9 3234 Nebojša Oprijan TK Dynamik Novi Sad SRB 1:33:29 OK
10 3247 Milan WMEP Marinković Adidas Runners Belgrade SRB 1:35:01 OK
11 3282 Slobodan Atanasov ARK Fruška gora SRB 1:35:59 OK
12 3281 Siniša Stanković AK Vranjski maratonci SRB 1:36:58 OK
13 3292 Miloš Klindo ARK Gradiska BIH 1:39:40 OK
14 3230 Кристифор Богданић СУ Хоризонт SRB 1:41:33 OK
15 3048 Branislav Čogić SRB 1:43:38 OK
16 3211 Nemanja Đurić AK Apatin / Cegarunning SRB 1:44:26 OK
17 3193 Милош Чолић SRB 1:44:27 OK
18 3291 Kristian Viola Fit Complete Running Novi Sad SRB 1:45:57 OK
19 3318 Žarko Marjanović Fit Complete Running SRB 1:45:58 OK
20 3271 Djerdj Teleki ARK Tron SRB 1:46:46 OK
21 3280 Veljko Mladenovic SRB 1:47:29 OK
22 3333 Dejan Bogdanović ARK Fruška gora SRB 1:48:06 OK
23 3294 Sulejman Zilic ARK Gradiska BIH 1:48:41 OK
24 3315 Gianmaria Giannone BURT ITA 1:49:07 OK
25 3246 Saša Petrović SRB 1:50:08 OK
26 3311 Igor Radonjic Gladiator Gym SRB 1:50:12 OK
27 3326 Srđan Kostić ARK Maratonac Kruševac SRB 1:50:19 OK
28 3261 Aleksandar Uzelac OAK Beograd SRB 1:50:27 OK
29 3266 Marko Kokanov SRB 1:50:54 OK
30 3329 Radomir Dabic AK Smederevo SRB 1:51:14 OK
31 3231 Goran Ungurović AK Topličanin Prokuplje SRB 1:53:14 OK
32 3200 Djerdj Borsi TK Dynamik Novi Sad SRB 1:54:19 OK
33 3334 Marko Bogdanović ARK Fruška gora SRB 1:54:46 OK
34 3244 Sasa Momcilovic Rekreativci Ruma SRB 1:54:50 OK
35 3330 Milan Davidović SRB 1:55:25 OK
36 3255 Ненад Терзић SRB 1:55:27 OK
37 3209 Bojan Prodanović SRB 1:55:41 OK
38 3263 Zlatan Prečanica SRB 1:55:48 OK
39 3304 Dragutin Krstajić Adidas Runners Belgrade SRB 1:56:09 OK
40 3248 Stevan Milosavljević SRB 1:57:25 OK
41 3219 Srđan Milenković SRB 1:58:26 OK
42 3277 Milovanl Lučić / PEK Gora Kragujevac SRB 1:58:40 OK
43 3268 Dejan Markovic 🏃‍♀️rekreativac SRB 1:59:40 OK
44 3067 Goran Gligorijević SRB 2:00:44 OK
45 3320 Milan Krezovic SRB 2:00:44 OK
46 3276 Nikola Teofilovic SRB 2:01:53 OK
47 3299 Aleksandar Stojanovic adidas Runners Belgrade SRB 2:02:03 OK
48 3065 Milovan Stević SRB 2:02:50 OK
49 3245 Milan Kaćanski PSD Železničar - Novi Sad SRB 2:03:53 OK
50 3238 Kamil Krajnik SRB 2:04:13 OK
51 3228 Veljko Bajić SRB 2:04:37 OK
52 3300 Vladimir Kandrač Non Stop Fitness Serbia SRB 2:04:52 OK
53 3064 Zoran Škorić SRB 2:04:55 OK
54 3218 Stevan Stejić Ц2 SRB 2:05:44 OK
55 3224 Marton Takač SRB 2:06:34 OK
56 3232 Немања Марунић SRB 2:06:37 OK
57 3264 Aleksandar Koso SRB 2:06:54 OK
58 63 Aleksandar Oparnica 161 24/7 SRB 2:09:10 OK
59 3307 Gabor Fodor SRB 2:10:27 OK
60 3274 Goran Jeremić SRB 2:11:06 OK
61 3210 DEJAN ALARGIĆ SRB 2:11:52 OK
62 3289 Branislav Dušanić SRB 2:14:25 OK
63 68 Đorđe Mastilović SRB 2:18:48 OK
64 3223 Kornel Takač SRB 2:20:57 OK
65 3254 Boris Obrenovic Rekreativac SRB 2:22:09 OK
66 3296 Khop Gurung SRB 2:22:48 OK
67 3284 Perica Vujić Kondicijska priprema Županja CRO 2:24:18 OK
68 3278 Marko Jovičić PSK Balkan SRB 2:24:30 OK
69 1074 Blagoje Pašić Dudova šuma Tim SRB 2:25:10 OK
70 1050 Predrag Jankovic SRB 2:29:51 OK
71 3239 Nikola Markovic SRB 2:30:20 OK
72 3332 Jovica Cucić ARK Fruška gora SRB 2:31:32 OK
73 3054 Vladimir Tabaković OAK Beograd SRB 2:31:40 OK
74 3203 Marko Mijailović Sad TRČI Oplenac Topola SRB DNS
75 3204 Borislav Pelengić SRB DNS
76 3205 Иван Јевтић АК Панонија SRB DNS
77 3206 Darko Golijanin SRB DNS
78 3207 Bojan Samac AK Hajduk Maraton Tim Kula SRB DNS
79 3215 Branislav Manojlović SRB DNS
80 3222 Boris Šinko SRB DNS
81 3226 Predrag Mijatovic Mr black SRB DNS
82 3227 Radovan Stevanovic T.A.S.A. SRB DNS
83 3229 Andrija Markovic SRB DNS
84 3241 Danijel Knezevic SRB DNS
85 3242 Ivan Ciger SRB DNS
86 3250 Nemanja Petrovic Running Tribe Belgrade SRB DNS
87 3257 Vladimir Vujin Fakultet Organizacionih Nauka SRB DNS
88 3258 Milan Milosavljević SRB DNS
89 3269 Zoran Gavrilović A.K. "Tempo" Šabac SRB DNS
90 3272 Uroš Marjanović SRB DNS
91 3283 Ivan Lanc SRB DNS
92 3285 Boris Činčurak SRB DNS
93 3287 Dalibor Lukin Triogy Racing SRB DNS
94 3297 Arpad Greilah AK Hajduk Maraton Tim Kula SRB DNS
95 3301 Djurica Paunovic SRB DNS
96 3302 Jovan Vanja Marjanovic AK Vojvodina SRB DNS
97 3310 Nemanja Marinkovic SRB DNS
98 3314 Marko Jaćimović AK Hajduk Maraton-tim Kula SRB DNS
99 3317 DEJAN STEVIĆ Koloseum trening centar Novi Sad SRB DNS
100 3319 Stefan Mitrašinović SRB DNS
101 3322 Petar Tanovic Trinity SRB DNS
102 3323 Dragan Ćirić SRB DNS
103 3331 Milorad Paramentic SRB DNS