Резултати за Два круга

Трка:

Пол:

Пласман Стартни број Име Презиме Клуб Земља Нето време Бруто време Статус Напомена
1 64 Slavko Panic PK Pobeda SRB 1:00:39 OK
2 68 Vladimir Danko Triogy Racing SRB 1:02:06 OK
3 20 Dušan Krstić SRB 1:02:31 OK
4 97 Nemanja Lugić Absolute health and fitness SRB 1:02:32 OK
5 77 Petar Nenadov SRB 1:04:15 OK
6 67 Marko Popin Instant Bar, PK Železničar Inđija SRB 1:08:50 OK
7 6 Александар Стајић Ak Apatin /Čegarunning SRB 1:10:42 OK
8 88 Siniša Zeljković SRB 1:10:55 OK
9 17 Aleksandar Petrović OK Stražilovo SRB 1:13:44 OK
10 39 Boško Čotra PK Zeleznicar Inđija SRB 1:14:31 OK
11 79 Zoran Ovcin PK Železničar Inđija SRB 1:15:03 OK
12 47 Bojan Radojcic PK Železničar Inđija SRB 1:16:55 OK
13 87 Andrija Radić Vojska Srbije - Cuvar reda SRB 1:17:36 OK
14 61 Đorđe Papić SRB 1:18:08 OK
15 12 Nikola Miljkovic absolute_health_and_fitness SRB 1:18:42 OK
16 27 Nemanja Rajinović Athletics Center Šabac SRB 1:19:29 OK
17 100 Dušan Kuzmanović SRB 1:20:09 OK
18 21 Nenad Orlović PSD Železničar Novi Sad SRB 1:20:26 OK
19 50 Milovanl Lučić / PEK Gora Kragujevac SRB 1:20:59 OK
20 80 Bogdan Ilic BK Novi Sad SRB 1:21:15 OK
21 76 Aleksandar Jočić SRB 1:21:47 OK
22 9 Marko Dudan KP Zrenjanin SRB 1:23:28 OK
23 52 Svetozar Ristanovic Vojska Srbije SRB 1:23:30 OK
24 19 Mladen Francuz Gladiator Gym SRB 1:23:32 OK
25 72 Dejan Bogdanović ARK Fruška gora SRB 1:23:35 OK
26 8 Ivan Gligorijević SRB 1:23:41 OK
27 4 Nikola Stancetic SRB 1:24:16 OK
28 84 Slobodan Atanasov ARK Fruška gora SRB 1:24:23 OK
29 1 Milan Marković Ak,,Hajduk,,maraton Kula SRB 1:24:43 OK
30 53 Dejan Budanović SRB 1:24:49 OK
31 46 Dušan Milovanović PK Adrenalin SRB 1:25:29 OK
32 11 Predrag Milovanović SRB 1:25:51 OK
33 32 Milos Mincic Outfit SRB 1:26:08 OK
34 95 Nikola Đurić Gladiator Gym SRB 1:27:08 OK
35 13 Dušan Pajičić SRB 1:27:09 OK
36 31 Vuk Vukašinović Gladiator Gym SRB 1:27:10 OK
37 81 Zoran Skoric Cegarunning SRB 1:28:35 OK
38 94 Nenad Terzić SRB 1:30:08 OK
39 99 Nemanja Nikolić TK Dinamic SRB 1:30:16 OK
40 89 Željko Mileusnić SRB 1:30:36 OK
41 60 Nikola Bešlić SRB 1:31:53 OK
42 10 Goran Gligorijević SRB 1:32:20 OK
43 24 Denis Mirčić PK Železničar Inđija SRB 1:32:41 OK
44 28 Igor Radonjic Gladiator Gym SRB 1:33:20 OK
45 15 Zoltan Gortva PSD Zeleznicar Novi Sad SRB 1:34:31 OK
46 18 Vladan Denda BRC (Belgrade Running Club) SRB 1:35:11 OK
47 92 Aleksandar Petrovic BRC škola trčanja SRB 1:35:13 OK
48 83 Darko Fabijan SRB 1:35:58 OK
49 29 Jovan Jovic Outfit SRB 1:36:16 OK
50 55 Dragan Kapun PD Kinđa SRB 1:37:51 OK
51 69 Milos Uskokovic MissFit SRB 1:38:16 OK
52 34 Miroslav Lovrić PK Borkovac Ruma SRB 1:40:34 OK
53 23 Dragan Tadic Predator SRB 1:41:15 OK
54 62 Vladimir Oparnica SRB 1:42:25 OK
55 93 Vladimir Vušin Fakultet Organizacionih Nauka SRB 1:42:44 OK
56 91 Miloš Popović Otter family SRB 1:43:01 OK
57 7 Dragan Čović SRB 1:43:07 OK
58 40 Branimir Seselja SRB 1:45:25 OK
59 38 DEJAN ALARGIĆ SRB 1:45:53 OK
60 48 Blagoje Pašić Dudova šuma Tim SRB 1:47:36 OK
61 57 Viktor Škorić SRB 1:49:09 OK
62 66 Kamil Krajnik SRB 1:51:46 OK
63 82 Borislav Pelengić SRB 1:53:28 OK
64 43 Vladimir Bojić Athletics Center Šabac SRB 1:57:03 OK
65 70 Nikola Markovic SRB 2:05:45 OK
66 3 Vojin Ćopić SRB DNS
67 26 Stefan Ilić SRB DNS
68 35 Aleksandar Petrović orijentiring klub Strazilovo SRB DNS
69 49 Uroš Vukas SRB DNS
70 74 Vladimir Antovic SRB DNS
71 75 Stevan Todorović ASIP SRB DNS
72 5 Лазар Дондо SRB DNF
73 36 Lazar Erić planinarski klub Zeleznicar-Indjija SRB DNF
74 41 Marko Petrovic Athletics Center Šabac SRB DNF
75 78 Jovan Djuric planinarski klub Zeleznicar-Indjija SRB DNF
76 96 Marko Đurkin SRB DNF
77 98 Đorđe Lazarević Mama Jasna je rekla da trčim sporo de se ne umorim SRB DNF