Резултати за Polumaraton

Трка:

Пол:

Пласман Стартни број Име Презиме Клуб Земља Нето време Бруто време Статус Напомена
1 78 Velimir Bojovic Veki Run Team SRB 1:16:42 OK
2 213 Zoran Radičanin AK Apatin SRB 1:19:11 OK
3 88 Esad Hasanovic Ateltski klub Novi Pazar SRB 1:20:37 OK
4 125 Димитрије Црнокрак SRB 1:21:46 OK
5 161 PREDRAG VEJIN AK Apatin SRB 1:25:16 OK
6 142 Edvard Halas Paligo Palus - "Život je more" SRB 1:25:45 OK
7 165 Branislav Živić SRB 1:25:57 OK
8 156 Aleksandar Lazic Fit Complete Running SRB 1:26:08 OK
9 108 Goran Golubic SRB 1:26:55 OK
10 27 Lazar Momčilović SRB 1:28:21 OK
11 29 Eldin Hujevic Hujevic Atletski klub Novi Pazar SRB 1:28:33 OK
12 204 Aleksandar Jovičić SRB 1:29:04 OK
13 65 Miljan Glišić Veki Run Team SRB 1:31:03 OK
14 173 Vladimir Milojevic SRB 1:33:05 OK
15 198 Radojica Todorović SRB 1:33:27 OK
16 175 Branko Jocić pkGucevo SRB 1:33:33 OK
17 67 Neven Baničević Vranješević SRB 1:34:27 OK
18 38 Dejan Mizdrak TK ATP Valjevo SRB 1:35:09 OK
19 134 Milan Pavlovic SRB 1:35:53 OK
20 93 Branimir Đuričić DREAM TEAM UDC SRB 1:36:01 OK
21 231 Miloš Terzić SRB 1:36:19 OK
22 137 Vasilije Bisevac Vasilije Bisevac SRB 1:36:29 OK
23 180 Страхиња Боровић SRB 1:37:21 OK
24 157 Miljan Milojković AK Niški maraton SRB 1:38:12 OK
25 53 Zoran Ilić SRB 1:38:36 OK
26 2 Goran Živanović SRB 1:39:04 OK
27 148 Damir Skarep SRB 1:39:05 OK
28 111 Dragan Vukićević SRB 1:39:11 OK
29 225 Nikola Radomirović SRB 1:39:26 OK
30 128 Nemanja Skoric Ronin Carnage SRB 1:39:39 OK
31 138 Goran Nestorović Maraton Tim Požarevac SRB 1:39:47 OK
32 216 Branimir Pešić SRB 1:39:54 OK
33 195 Borislav Rančić SRB 1:40:13 OK
34 61 Nemanja Rakic SRB 1:40:33 OK
35 162 Marjan Stanojković SRB 1:41:00 OK
36 17 Vojislav Blagojević Vojska Srbije SRB 1:42:03 OK
37 84 Nenad Jevtic Planinarski klub Tara SRB 1:42:13 OK
38 192 Vladimir Milovanović SRB 1:42:16 OK
39 212 Djurdje Atanacković SRB 1:42:20 OK
40 234 Dušan Jelić SRB 1:42:26 OK
41 76 Veljko Novakovic SRB 1:42:46 OK
42 223 Nemanja Jeković AK ČAAK Čačak SRB 1:42:49 OK
43 109 Goran Ristanović Tri tim Čačak SRB 1:42:50 OK
44 92 Nikola Trifunovic SRB 1:42:58 OK
45 171 Nemanja Katanić AK Hajduk Maraton Tim Kula SRB 1:43:42 OK
46 3 Živan Dragović AK Kraljevo SRB 1:43:56 OK
47 70 Mirko Andric SRB 1:44:07 OK
48 197 Miljan Kandić ART SRB 1:44:35 OK
49 13 vladimir grujic Samostalni trkač SRB 1:44:49 OK
50 172 DRAGAN Vucetic Chili Runners Leskovac SRB 1:44:49 OK
51 71 Slavisa Stojanovic SRB 1:45:10 OK
52 44 Danijel Grujevic PAN-SPEED SRB 1:45:42 OK
53 87 Иван Јевтић Маратонци Панчево SRB 1:45:58 OK
54 230 Vladan Ristović Fitness Factory SRB 1:46:15 OK
55 149 Dragoljub Antonić SRB 1:46:40 OK
56 75 Nenad Mitrović SRB 1:46:50 OK
57 164 DUŠAN NOVIČIĆ SRB 1:47:04 OK
58 133 Mihajlo Gajić SRB 1:47:20 OK
59 56 Janko Damnjanovic SRB 1:47:26 OK
60 144 Vladimir Kolić Ministarstvo Unutrašnjih Poslova Republike Srbije- sektor za vanredne situacije SRB 1:47:32 OK
61 143 Predrag Ivić RCN - Running Club Nis SRB 1:47:54 OK
62 121 Saša Marković SRB 1:48:24 OK
63 16 Aleksandar Katić SRB 1:48:43 OK
64 205 Nemanja Kršljanin SRB 1:48:44 OK
65 60 Radovan Popović SRB 1:48:55 OK
66 188 Mladen Milević SRB 1:49:05 OK
67 105 Jovica Peulić TK Dynamik SRB 1:49:07 OK
68 167 Dušan Prodanov Fit Complete Running SRB 1:49:30 OK
69 235 Slobodan Svilenković SRB 1:49:34 OK
70 10 Igor Kuzmić SRB 1:49:51 OK
71 112 Ivica Radivojevic Trimtim_kg SRB 1:49:51 OK
72 242 Marko Slavković SRB 1:50:11 OK
73 241 Slaviša Vesić SRB 1:50:12 OK
74 179 Miljan Barać SRB 1:50:44 OK
75 77 Dragan Savic ARK Duge Staze Svilajnac SRB 1:50:46 OK
76 40 Nikola Milovanovic AK VGSK SRB 1:50:57 OK
77 176 Slobodan Petkovic Pomoravski Maraton SRB 1:50:57 OK
78 74 Lazar Jankovic SRB 1:51:23 OK
79 155 Edin Cosovic AK Novi Pazar SRB 1:51:26 OK
80 5 Александар Мијаиловић Сад Трчи Топола SRB 1:51:32 OK
81 7 Petar Pantović AK Maraton KG SRB 1:51:53 OK
82 151 Radovan Petkovic SRB 1:52:00 OK
83 113 Djordje Andjelkovic RCN - Running Club Nis SRB 1:52:03 OK
84 32 Dalibor Lončar Maraton Klub 1893 SRB 1:52:11 OK
85 89 Milovan Lučić SRB 1:52:14 OK
86 80 Lazar Vasiljevic SRB 1:52:15 OK
87 185 Adam Starcevic Tri tim Čačak SRB 1:52:15 OK
88 153 Miloš Živanović SRB 1:52:27 OK
89 59 Miloš Milić Trim Tim KG i PEK Gora Kragujevac SRB 1:52:37 OK
90 63 Momčilo Popović Individualac SRB 1:52:52 OK
91 82 DRAGAN NOVIČIĆ SRB 1:52:53 OK
92 90 Ivan Mitić SRB 1:53:16 OK
93 220 Иван Милосављевић Inspired by HOPE SRB 1:53:50 OK
94 168 Bratislav Voštić SRB 1:54:14 OK
95 154 Uros Korac SRB 1:54:17 OK
96 25 Bojan Vasiljević SRB 1:54:25 OK
97 186 Nikola Savic SRB 1:54:34 OK
98 159 Vukašin Radovanović ARK Duge Staze Svilajnac SRB 1:54:53 OK
99 97 Nikola Janković SRB 1:54:59 OK
100 182 Ненад Томић SRB 1:54:59 OK
101 130 Milan Trninic Krav Maga Global - Street Contact SRB 1:55:00 OK
102 12 Ivan Soco SRB 1:55:10 OK
103 43 Predrag Markovic SRB 1:55:11 OK
104 129 Nemanja Malocic OAK Novi Sad SRB 1:55:16 OK
105 36 Predrag Popovic SRB 1:55:22 OK
106 33 Ljuba Stevanović AK Veteran - Beograd SRB 1:55:28 OK
107 34 Milan Radosavljević KG SRB 1:56:06 OK
108 62 Rajko Golić Maraton Klub 1893, Beograd SRB 1:56:12 OK
109 132 Milos Joksimovic SRB 1:56:21 OK
110 119 Petar Jovanovic ARK TRIM-TIM SRB 1:56:24 OK
111 174 Саша Пешовић SRB 1:56:59 OK
112 206 Dušan Đurić Klub exstremnih sportova Kragujevac SRB 1:57:20 OK
113 145 Pavle Rakita SRB 1:57:40 OK
114 236 Ivan Jestrović SRB 1:57:42 OK
115 48 Marko Milenkovic SRB 1:57:44 OK
116 116 Zoran Vujić SRB 1:57:58 OK
117 51 Vladimir Petrovic Inspiried by HOPE team SRB 1:58:11 OK
118 139 Aleksandar Radojević maraton tim Pozarevac SRB 1:58:19 OK
119 200 Radovan Popadić SRB 1:59:12 OK
120 58 Milos Urosevic SRB 1:59:14 OK
121 9 Vladimir Blagojevic TrimTim KG SRB 1:59:20 OK
122 66 Miroslav Popović SRB 1:59:29 OK
123 209 Srđan Vesović SRB 1:59:39 OK
124 23 Igor Grmuša SRB 2:01:15 OK
125 72 Nenad Đoković SRB 2:01:24 OK
126 218 Dušan Lajzer SRB 2:01:52 OK
127 4 Milan Micković RCN - Running Club Nis SRB 2:02:00 OK
128 219 Nebojša Išljamović SRB 2:02:24 OK
129 64 Zoran Marković - SRB 2:02:32 OK
130 85 Branko Mihajlović ''Spartak'' Opovo SRB 2:03:09 OK
131 131 Mario Mihalj SRB 2:03:50 OK
132 37 Nikola Petuhov PEK Gora Kraguejvac SRB 2:04:52 OK
133 81 Luka Pejovic SRB 2:05:48 OK
134 110 Miloš Mančić Training center Active SRB 2:06:04 OK
135 224 Marko Stiković KTKG - Klub trkaca Kragujevac SRB 2:06:21 OK
136 221 Aleksandar Sekulić SRB 2:07:14 OK
137 55 Saša Milojević SRB 2:07:38 OK
138 214 Milivoje Pajović SRB 2:08:03 OK
139 106 Nikola Zupanjac SRB 2:08:41 OK
140 237 Miloš Jovanović SRB 2:08:43 OK
141 190 Miloš Ostojić SRB 2:08:53 OK
142 215 Dušan Ristić SRB 2:09:20 OK
143 222 Miloš Alfirević SRB 2:09:34 OK
144 11 Aleksandar Kovačević Beolaser liga SRB 2:09:57 OK
145 217 Marko Marjanović SRB 2:09:57 OK
146 39 Dušan Živanić SRB 2:10:03 OK
147 22 Darko Zorić SRB 2:10:05 OK
148 94 Vladimir Milojević SRB 2:10:19 OK
149 30 Filip Filipović SRB 2:11:09 OK
150 31 Nenad Paunovic SRB 2:11:11 OK
151 98 Perisa Saicic SRB 2:11:17 OK
152 126 Lazar Todorović SRB 2:12:30 OK
153 123 Miloš Marinković SRB 2:12:44 OK
154 194 Nikola Radojevic ARK Duge Staze Svilajnac AFG 2:12:57 OK
155 24 Marko Mijailovic Sad TRČI SRB 2:13:09 OK
156 107 Zoran Pešić Pomoravski maraton SRB 2:13:16 OK
157 79 Dušan Obiđanović ARK Duge Staze Svilajnac SRB 2:13:24 OK
158 152 Andrija Dumanović SRB 2:13:28 OK
159 68 Dejan Dašić Pomoravski Maraton SRB 2:13:32 OK
160 183 Veljko Bajić SRB 2:13:41 OK
161 163 Željko Radović Zemun SRB 2:13:57 OK
162 124 Jovan Kondic SRB 2:14:30 OK
163 232 Miloš Mišović SRB 2:14:50 OK
164 47 Dragan Kuburović SRB 2:16:48 OK
165 45 Nemanja Poskurica SRB 2:17:08 OK
166 100 Aleksandar Papić SRB 2:17:12 OK
167 178 Davor Saric SRB 2:17:26 OK
168 228 Ivan Kolarević SRB 2:17:30 OK
169 115 Nikola Urošević SRB 2:17:49 OK
170 169 Aleksandar Vještica SRB 2:17:52 OK
171 147 Karlo Milutinović SRB 2:20:18 OK
172 41 Павле Антонијевић SRB 2:25:52 OK
173 122 Душан Томовић SRB 2:26:28 OK
174 177 Небојша Пешовић SRB 2:26:55 OK
175 136 Petar Krajnovic Trim tim Kg SRB 2:28:43 OK
176 104 Mirko Vojinović MARATONCI PANČEVO SRB 2:30:25 OK
177 99 Goran Antičević Liga kod Juge SRB 2:33:09 OK
178 158 Dragan Nikolić Homoljski Maratonci Žagubica SRB 2:37:09 OK
179 1 Nemanja Radojković SRB 2:42:49 OK
180 21 Radomir Dabic AK Smederevo SRB DNS
181 26 Vojimir Rakić SRB DNS
182 73 Bojan Novkovic SRB DNS
183 91 Ivan Vasilijevic ARK Duge Staze Svilajnac SRB DNS
184 117 Aleksandar Glavonjic SRB DNS
185 196 Zlatko Milić SRB DNS
186 238 Dalibor Popović SRB DNS
187 42 Nenad Milenovic ARK Duge Staze Svilajnac SRB DNF
188 57 stefan loncarevic SRB DNF
189 83 Goran Papić PAN-SPEED SRB DNF
190 199 Srđan Todorović SRB DNF
191 201 Vlada Potrić SRB DNF
192 207 Veljko Vrućinić Klub ekstremnih sportova Kragujevac SRB DNF
193 229 Milutin Đorđević SRB DNF
194 233 Marko Milanović SRB DNF