Резултати за Prokletije Sky Ultra 50km

Трка:

Пол:

Пласман Стартни број Име Презиме Клуб Земља Нето време Бруто време Статус Напомена
1 336 Daniel Krstulović Opara HPD Mosor - Sikire CRO 8:19:45 OK
2 372 Dusan Bazic Skyrunning Srbija SRB 9:20:20 OK
3 338 Jeremy Lang Serbia Running Project GBR 9:48:10 OK
4 307 Živko Tomić Skyrunning Serbia SRB 10:19:39 OK
5 380 Luka Banda Prva Postava SRB 10:28:57 OK
6 376 Lovre Mihotić HPD Mosor - Sikire CRO 10:45:05 OK
7 301 Miloš Milisavljević BRC Trail CREW SRB 11:39:00 OK
8 361 Драган Глишић Љуктен ПСД SRB 11:39:43 OK
9 335 Predrag Zlatković SAJ SRB 11:44:35 OK
10 366 Dragan Grujic PSK Balkan SRB 11:47:15 OK
11 313 Milijan Dimitrijević PED Subjel SRB 12:49:06 OK
12 333 Danijel Mandić TK SPRINT SRB 12:49:06 OK
13 382 Zeljko Pavlovic Gladiator Gym SRB 12:49:06 OK
14 374 Alfred Skenderović CoffeeRUN SE SRB 13:14:57 OK
15 324 Aleksandar Mitic AK Spartak Opovo SRB 13:16:56 OK
16 341 Marko Banjac CrossFit Banja Luka RUS 13:25:34 OK
17 318 Boban Stojiljković SRB 13:28:40 OK
18 309 Branko Grujic PSK Balkan SRB 13:37:12 OK
19 332 Goran Vuksanović PSK Balkan SRB 13:39:18 OK
20 316 Nikola Piruze SRB 14:03:03 OK
21 326 Željko Vujić Car Dusan Silni BIH 14:19:05 OK
22 329 Milutin Petković TK Tamis SRB 14:19:40 OK
23 303 Miloš Petrović SRB 14:49:35 OK
24 325 Siniša Stanković AK Vranjski maratonci SRB 14:49:35 OK
25 319 Dejan Kokanović MMA Klub Car Dušan Silni Bijeljina/RS BIH 15:24:49 OK
26 328 Miloš Gopić PSK Balkan SRB 15:34:45 OK
27 334 Nemanja Randjelovic SRB 15:34:45 OK
28 377 Marko Crnogorac SRB 15:34:45 OK
29 383 Timothe Debicki FRA DSQ
30 306 Ante Pešić TTK STrka,PD Imber CRO DNS
31 312 Charlie Sharpe running riot coaching GBR DNS
32 315 Miloš Banduka Alfa Diving Team SRB DNS
33 317 Aleksandar Petraskovic November Project SRB DNS
34 322 Milan Bijelić PSK Pobeda Beograd SRB DNS
35 327 Domagoj Kreber KCIPT Samobor CRO DNS
36 331 Vladimir Tesanovic Burt SRB DNS
37 337 Darko Sekularac UKP MNE DNS
38 339 Čeda Ivić AS ZIM DNS
39 340 Ivan Nišlić SRB DNS
40 344 Branko Radicevic Ultra Trkač Srbija SRB DNS
41 345 Nikola Avramovic SRB DNS
42 348 Stefan Pavlovic SRB DNS
43 353 Marko Herman Trail i treking klub Strka CRO DNS
44 354 Ivo Pešić PD Imber CRO DNS
45 355 Stefan Rangelov SRB DNS
46 356 Filip Šulović PK Povlen Valjevo SRB DNS
47 363 Cirdei Alin /// ROU DNS
48 364 Nikola Ilić BRC Trail CREW SRB DNS
49 367 Vladimir Kostic BadBoy SRB DNS
50 369 Nikola Nešović SRB DNS
51 370 Luka Vujicic SRB DNS
52 373 Slavko Mrdak Barice Bijelo Polje MNE DNS
53 375 Jonathan Krogt NED DNS
54 378 Nenad Ostojić Ak Okit CRO DNS
55 305 Raymond Hallai Ak Apatin SRB DNF
56 310 Damir Ljubojevic JBG SRB DNF
57 311 Andrija Zivkovic BRC - Belgrade running club SRB DNF
58 314 Dušan Mrdović Belgrade Running Club SRB DNF
59 320 Живадин Пуцаревић Ветеран Београд SRB DNF
60 321 Dejan Angeloski AK "Ohrid" MKD DNF
61 323 Stevan Todorović ASIP SRB DNF
62 330 Miodrag Živković SRB DNF
63 343 Abdurahman Kocbasli KOS DNF
64 350 Kamil Weinberg Biegiem Po Piwo/Put Za Ultra POL DNF
65 357 Marko Majstorovic BIH DNF
66 360 Љубомир Радојко Љуктен ПСД SRB DNF
67 362 Dragan Sandić FOKUS centar SRB DNF
68 379 Dušan Jevtić SRB DNF
69 381 Željko Simaković BIH DNF
70 384 Stojan Bogojević /// SRB DNF