Резултати за Prokletije Sky Race 30km

Трка:

Пол:

Пласман Стартни број Име Презиме Клуб Земља Нето време Бруто време Статус Напомена
1 190 Pavle Varinac SRB 4:10:52 OK
2 92 Srdjan Máté BRC Trail Crew SRB 4:24:10 OK
3 69 Željko Radović SRB 4:29:40 OK
4 112 Edis KRUSHA E-19 KIM1244 4:32:00 OK
5 116 Lukša Lukšić Tate i Sano CRO 4:37:30 OK
6 4 Aleksandar Štajfer Ak Apatin SRB 4:40:44 OK
7 167 Esad Redzematovic MNE 4:43:16 OK
8 48 Nemanja Ristović Chili Runners SRB 4:48:56 OK
9 212 Danijel Loncarevic AK Bečej SRB 5:04:12 OK
10 119 Filip Nikolić SRB 5:26:25 OK
11 81 Aleksandar Vukmirović PK Železničar Inđija SRB 5:27:03 OK
12 111 Dalibor ALEKSIĆ SRB 5:27:03 OK
13 95 Marko Đurišić MNE 5:38:56 OK
14 182 Bojan Stojadinovic Surovi SRB 5:39:42 OK
15 117 Nenad Tabandželić TIM BGD SRB 5:42:29 OK
16 66 Negovan Stankovic MNE 5:56:44 OK
17 31 Aleks Petrov /// RUS 6:00:33 OK
18 209 Andreja Kostić / SRB 6:08:10 OK
19 101 Ivan Tamburic Skijanje.com SRB 6:13:42 OK
20 238 Strahinja Mladenovic SRB 6:14:42 OK
21 76 Ilir Zhegrova KIM1244 6:15:15 OK
22 16 Miloš Popović nah SRB 6:16:11 OK
23 226 Александар Снегић SRB 6:17:05 OK
24 80 Boroja Neven BIH 6:28:00 OK
25 136 Vanja Rečević MUP Republike Srpske - Uprava za obezbjeđenje ličnosti i objekata GRE 6:28:08 OK
26 224 Nenad Rakić INQOGNITO BIH 6:29:58 OK
27 204 Marjan Bugarinović SRB 6:34:10 OK
28 99 Stefan Krstić SRB 6:34:27 OK
29 39 Nemanja Jokic FirstStep SRB 6:46:43 OK
30 205 Andrija Đorđević ARK Fruška gora SRB 6:51:18 OK
31 77 Dejan Bogdanović ARK Fruška gora SRB 6:52:33 OK
32 43 Zeljko Terzic MNE 6:53:19 OK
33 9 Vladimir Rajić SRB 6:58:28 OK
34 54 zoran markovic ARK Fruška gora SRB 6:59:43 OK
35 1 Đurđe Atanacković KES Kragujevac SRB 7:05:02 OK
36 185 Dejan Markovic ARK Duge Staze Svilajnac SRB 7:06:48 OK
37 145 Zoran Radović SRB 7:10:07 OK
38 70 Nenad Dramićanin PSK Balkan SRB 7:15:29 OK
39 7 Sergei Shmakov Mountain Race Team RUS 7:19:23 OK
40 8 Vladimir Gvozden PSD Železničar Novi Sad SRB 7:20:04 OK
41 155 Obrad Lukovic SRB 7:24:57 OK
42 19 Miloš Milić PEK Gora Kragujevac SRB 7:32:30 OK
43 124 Miloš Popin Instant Healthy Life SRB 7:34:45 OK
44 234 Stefan Savić Koloseum trening centar BIH 7:36:32 OK
45 86 Boban Labanac ////// SRB 7:37:20 OK
46 5 Goran Nikolić PSK Balkan SRB 7:37:55 OK
47 71 Petar Jovanovic PEK Gora Kragujevac/Trim tim SRB 7:38:15 OK
48 237 Milos Ajdarovic SRB 7:38:15 OK
49 174 Miloš Nedeljković Sportski klub Tribe SRB 7:39:05 OK
50 162 Slavčo Bakuleski /// MKD 7:43:05 OK
51 68 Danko Despotovic MNE 7:44:05 OK
52 79 Nebojsa Vulin BIH 7:47:49 OK
53 121 Igor Milenković Sportski klub Tribe SRB 7:47:49 OK
54 60 Jovan Ratkovic Zeleznicar Vrsac SRB 7:50:27 OK
55 97 Đorđe Dukić SRB 7:50:38 OK
56 2 Aleksandar Lazić /// SRB 7:56:52 OK
57 14 Boris Malagurski /// SRB 7:56:52 OK
58 26 Slobodan Zdravković Ultra Trkač Srbija SRB 7:58:27 OK
59 36 Miloš Paković ////// SRB 8:04:38 OK
60 62 Đorđe Lazarević Mama Jasna je rekla da trčim sporo de se ne umorim SRB 8:05:00 OK
61 200 Aleksandar Pantović PSK Balkan SRB 8:09:54 OK
62 58 Branko Stankovic SB.recreation/motivation SRB 8:11:24 OK
63 247 Nikola Teofilovic SRB 8:11:45 OK
64 103 Pjer Vuckovic BRC Trail CREW SRB 8:12:35 OK
65 143 Ivan Pantelic SRB 8:13:16 OK
66 89 Predrag Djeric BRC Trail CREW SRB 8:15:46 OK
67 229 Dejan Trajkovski SRB 8:16:43 OK
68 217 Ivan Krstevski PK Vrbica Velika Plana SRB 8:16:58 OK
69 83 Stevan Budić SRB 8:21:20 OK
70 236 Vladimir Striber SRB 8:21:20 OK
71 142 Bojan Janković SRB 8:27:40 OK
72 107 Nemanja Jeremić SRB 8:33:08 OK
73 96 Vladimir Vuletić SRB 8:33:10 OK
74 159 Aleksandar Adamov VAK 1926 Vršac SRB 8:33:10 OK
75 153 Dragan Kovačević Planinarski klub Era, Užice SRB 8:39:31 OK
76 221 Nikola Kostić / SRB 8:39:31 OK
77 239 Milos Draca SRB 8:39:31 OK
78 240 Aleksandar Krstic SRB 8:39:31 OK
79 184 Goran Ilić ProHem-rekreativac BIH 8:50:08 OK
80 233 Slaviša Soprenić BIH 8:50:08 OK
81 223 Miodrag Radulovic BRC Trail Crew SRB 8:51:18 OK
82 199 Nemanja Blagojević SRB 8:52:51 OK
83 181 Rastko Tomic ППСО (Први Пут с Оцем) / УТС (Ултра Тркач Србија) SRB 8:54:20 OK
84 189 Milos Tomic ППСО (Први Пут с Оцем) / УТС (Ултра Тркач Србија) SRB 8:54:20 OK
85 196 Dragan Tomic ППСО (Први Пут с Оцем) / УТС (Ултра Тркач Србија) SRB 8:54:20 OK
86 125 Milan Grujić Skyrunning Srbija SRB 9:02:21 OK
87 3 Almin Duraković PSK"Očnjak" MNE DNS
88 13 Marko Anicic SRB DNS
89 20 Igor Stefanovic PSK Balkan SRB DNS
90 24 Zoran Mučalica MNE DNS
91 25 Uglješa Veličković MNE DNS
92 33 Nikola Stojković SRB DNS
93 34 Almas Čekić PSK "Očnjak" Gusinje MNE DNS
94 37 Bozidar Nikolic SRB DNS
95 41 Vladan Avramović SRB DNS
96 46 Ivan Slavnić PK Vrbica Velika Plana SRB DNS
97 49 Ivan Petković SRB DNS
98 53 Nenad Jovanović SRB DNS
99 55 Slobodan Atanasov ARK Fruška gora SRB DNS
100 56 Nikola Lazarevic PSK Balkan SRB DNS
101 72 Milan Todorovic SRB DNS
102 75 Robert Švraka BIH DNS
103 84 Mirko Savic SRB DNS
104 90 Darko Perović NBRO SRB DNS
105 93 Ben Murphy HBT GBR DNS
106 102 Dragan Ćirić BRC Trail Crew SRB DNS
107 106 Milan Marčeta Extreme summit team SRB DNS
108 113 David Judin SRB DNS
109 118 Borislav Čubrilo PD Kinđa SRB DNS
110 120 Немања Милић ТKТамиш SRB DNS
111 122 Milos Matić TK Tamis SRB DNS
112 128 Bojan Radovanovic SRB DNS
113 129 Petar Pantovic AK Maraton KG SRB DNS
114 130 Boško Todorović Tara Ultra Trail team SRB DNS
115 133 Andrei Stefan ROU DNS
116 134 Zoran Đukić ARK Fruška gora SRB DNS
117 135 Relja Mirović Ultra trkač Srbija SLO DNS
118 139 Stefan Mićić SRB DNS
119 140 Ivan Cakić STRC SRB DNS
120 141 Darko Zivanovic Trim tim Kragujevac SRB DNS
121 146 Milos Vojinovic SRB DNS
122 147 Boris Tasic First Step SRB DNS
123 148 Andrija Deletic MNE DNS
124 149 Душан Радојковић ПСК "Брђанка" Алексинац SRB DNS
125 151 Teodor Glavaški /// SRB DNS
126 154 Andrija Novaković Alti SRB DNS
127 156 Mihajlo Stojkovic SRB DNS
128 157 Nemanja Aleksić SRB DNS
129 158 Aleksandar Kostic Oblakove Pertle SRB DNS
130 161 Nemanja Lugić /// SRB DNS
131 164 Marko Radosevic SRB DNS
132 166 Stefan Ilic Belgrade Runnig Club SRB DNS
133 169 Milan Tavčar SRB DNS
134 170 Kosta Andric SRB DNS
135 171 Zivomir Pavic SRB DNS
136 172 Strahinja Medic SRB DNS
137 176 Nenad Rančić SRB DNS
138 177 Mihailo Diligenski BURT SRB DNS
139 178 Aleksandar Cvijovic SRB DNS
140 183 Roberto Špelić Olimpik Umag CRO DNS
141 187 Bojan Banko SRB DNS
142 188 Uroš Injac SRB DNS
143 192 Predrag Bradarić Sportski klub Tribe SRB DNS
144 194 Vladimir Potric Klub Extremnih Sportova Kragujevac SRB DNS
145 195 Milun Ilic TV Trebur SRB DNS
146 202 Petar Jugovic SRB DNS
147 207 Predrag Radovic SRB DNS
148 208 Viktor Varga BRC Trail Crew SRB DNS
149 213 Aleksandar Zdravkovic PSK Zeleznicar Kraljevo SRB DNS
150 214 Djordje Milutinovic SRB DNS
151 218 Borko Mijailovic PSK Pobeda Beograd SRB DNS
152 219 Milivoje Jovović SRB DNS
153 220 Milan Nesic PSK Balkan SRB DNS
154 222 Rajko Sretenović SRB DNS
155 225 Nenad Pejovic SRB DNS
156 228 Lazar Badanjac CRO DNS
157 231 Vladimir Vujin Fakultet Organizacionih Nauka SRB DNS
158 232 Nicola Giannini COL DNS
159 246 Milan Kaćanski PSD Železničar - Novi Sad SRB DNS
160 18 Uros Urosevic BRC- Belgrade Running Club SRB DNF
161 23 József Kovács HUN DNF
162 27 Nemanja Pavlovic PrviTim SRB DNF
163 52 Agron Ramadani Gora Trail Runners KIM1244 DNF
164 57 Gligorije Zajić Klub avanturista Gorštak SRB DNF
165 78 Небојша Росић SRB DNF
166 94 Vojin Jovanovic SRB DNF
167 98 Zoran Jakovljev PSD "Stražilovo" Sremski Karlovci SRB DNF
168 110 Bojan Kaličanin BRC Trail Crew SRB DNF
169 180 Mladen Jovanovic Sportski klub Tribe SRB DNF
170 197 Marko Golo SRB DNF
171 211 Aleksandar Papić SRB DNF
172 241 Jetmir Gucaj MNE DNF
173 242 Veljko Bajić SRB DNF
174 245 Miloš Jovanović SRB DNF