Резултати за Prokletije Sky Race 30km

Трка:

Пол:

Пласман Стартни број Име Презиме Клуб Земља Нето време Бруто време Статус Напомена
1 186 Tatjana Jovanović Weightless SRB 5:35:35 OK
2 248 Estelle Vincent FRA 5:54:55 OK
3 59 Lidija Radulović Belgrade Urban Running Team SRB 6:01:34 OK
4 21 Jelena Janežić Balkan SRB 6:34:27 OK
5 28 Jelena Paunović PSK Čelik Smederevo SRB 6:56:32 OK
6 87 Jelena Borišić TRČ - Trail Runners of Čačak SRB 7:05:02 OK
7 22 Vanja Djukelic SRB 7:09:20 OK
8 30 Irena Pavlovic SRB 7:11:50 OK
9 35 Iva Vejnovic Running Tribe Belgrade SRB 7:15:29 OK
10 168 Maja Đermanović Sportski klub Tribe SRB 7:21:53 OK
11 201 Kristina Radović Sportski klub Tribe SRB 7:37:05 OK
12 40 Milica Luković BRC Trail Crew SRB 7:38:57 OK
13 175 Jadranka Tasić PAK Mosor Niš SRB 7:40:24 OK
14 82 Mina Obradović BRC Trail CREW SRB 7:44:52 OK
15 215 Cinzia Panero BRC Trail Crew SRB 7:44:52 OK
16 173 Maja Živkov ARK Fruška gora SRB 7:50:40 OK
17 47 Magdalena Drobnjak Zero36 SRB 7:58:27 OK
18 216 Ana Lazarevic Mama Jasna je rekla da trčim sporo de se ne umorim SRB 8:04:54 OK
19 29 Ana Milosavljevic SRB 8:08:06 OK
20 73 Marina Miljkovic SRB 8:11:39 OK
21 74 Anita Milovanovic BRC- Belgrade Running Club SRB 8:11:39 OK
22 123 Marina BRBAKLIĆ TEPAVAC ARK Somaraton SRB 8:11:40 OK
23 191 Marija Pavlović Sportski klub Tribe SRB 8:21:13 OK
24 203 Katarina Džuverović PSK Pobeda Beograd SRB 8:32:50 OK
25 152 Ana Tufegdžić Planinarski klub Era, Užice SRB 8:39:31 OK
26 126 Jelena Golubovic Skyrunning Srbija SRB 9:02:21 OK
27 6 Anamaria Sivrić BIH DNS
28 10 Tatjana Radivojević PSK Pobeda Beograd SRB DNS
29 11 Natasa Ivancevic Gladiator Gym SRB DNS
30 12 Tatjana Jovanovski SRB DNS
31 17 Marija Zogović PSK "Očnjak" Gusinje MNE DNS
32 32 Nika Strugar Bevc SRB DNS
33 42 Alice Wenborn BRC Trail Crew GBR DNS
34 63 Milena Stević SUI DNS
35 64 Nevena Vučić SRB DNS
36 65 Violeta Radaković SRB DNS
37 67 Emilija Josipovic PK Era Uzice SRB DNS
38 91 Tatjana Peralovic BRC Trail CREW SRB DNS
39 104 Milena Petrović PSK Pobeda Beograd SRB DNS
40 105 Tatjana Đurin PSK Pobeda Beograd SRB DNS
41 108 Milica Novakovic November Project Novi Sad SRB DNS
42 109 Natasa Sarajevcic Liga kod Juge SRB DNS
43 114 Tajana Špoljarec Zagrebačka Treking Škola CRO DNS
44 115 Jovana Matejić SRB DNS
45 127 Ana Blagojević SRB DNS
46 131 Gordana Rakonjac Outdoor X3M klub MNE DNS
47 132 Zvonimira Milevčić AK Sljeme CRO DNS
48 137 Marijana Gradjanin SRB DNS
49 138 Andjela Vuković SRB DNS
50 144 Milena Kunej Dobra Forma SRB DNS
51 165 Dragana Kurtović BRC Trail CREW MNE DNS
52 193 Aleksandra Žegarac PK Zemun SRB DNS
53 206 Mirjana Kovacevic Trči magare trči SRB DNS
54 227 Maja Pirija AK Sljeme Zagreb CRO DNS
55 230 Ksenija Blazic BRC Trail Crew SRB DNS
56 235 Sonja Popara Belgrade running club SRB DNS
57 244 Sandra Trojanović POSK Jasenica SRB DNS
58 15 Maja Mladenovic Bogovac BRC Trail CREW SRB DNF
59 38 Maja Stankovic BRC - Belgrade Running Club SRB DNF
60 44 Снежана Брковић Nike Run Club SRB DNF
61 45 Mirjana Topić Ultra Trkac Srbija SRB DNF
62 50 Maja Tešić PK Železničar Inđija SRB DNF
63 51 Slobodanka Radojičić SRB DNF
64 61 Tijana Trifunovic Surovi SRB DNF
65 85 Aleksandra Čugurović SRB DNF
66 88 Agneš Giric-Cvetković ARK Fruška gora SRB DNF
67 100 Dragoslava Petrović SRB DNF
68 150 Snezana Kliska Čegarunning SRB DNF
69 160 Anđelija Đukić BIH DNF
70 179 Jelena Milanovic PED Majevica BIH DNF
71 198 Jasmina Lopušina BRC SRB DNF
72 210 Stela Računica BRC - Belgrade Running Club SRB DNF
73 243 Jelena Tadić SRB DNF