Rezultati za 22 km

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 1021 Ivana Cenerić Trening navigator SRB 2:29:00 OK
2 1115 Snježana Pisarić Kozara Ultra Team BIH 2:37:01 OK
3 1066 Alice Wenborn SRB 2:37:03 OK
4 1186 Katarina Šolaja SK Tribe SRB 2:46:01 OK
5 1020 Marina Pajčin Running Tribe Belgrade SRB 2:47:00 OK
6 1034 Danijela Jurosevic SRB 2:51:00 OK
7 1122 Milica Medic SRB 2:52:02 OK
8 1184 Mila Novaković SRB 2:53:00 OK
9 1040 Mirjana Kovacevic Pass Matter SRB 2:54:00 OK
10 1024 Ljiljana Vitetta PD Bukulja SRB 2:57:00 OK
11 1192 Marina Miljkovic SRB 2:58:01 OK
12 1044 Lidija Radulović Belgrade Urban Running Team SRB 3:04:00 OK
13 1078 Danijela Milutinovic Adidas Runners Belgrade SRB 3:04:01 OK
14 1001 Cinzia Panero SRB 3:06:00 OK
15 1005 Данијела Крсмановић SRB 3:10:01 OK
16 1081 Nika Strugar Bevc Viktorija Bergamo SRB 3:10:02 OK
17 1109 Zvezdana Radović SRB 3:12:00 OK
18 1043 Maja Stankovic SRB 3:12:01 OK
19 1007 Ivana Kostić BRC Trail Crew SRB 3:13:02 OK
20 1073 Violeta Stanojevic SRB 3:20:00 OK
21 1077 Divna Popović SRB 3:24:00 OK
22 1126 Jelena Smiljanić Running Tribe Belgrade SRB 3:24:01 OK
23 1127 Jovana Kočović SRB 3:27:00 OK
24 1172 Darinka Stanojević SRB 3:27:01 OK
25 1196 Kristina Dimitrijevic SRB 3:31:01 OK
26 1023 Ivana Čukanović Penjacki klub Zemun SRB 3:35:01 OK
27 1158 Vitaminka Zrnić Maraton tim Pozarevac SRB 3:37:00 OK
28 1102 Nada Dobrosavljevic SRB 3:38:00 OK
29 1111 Nevena Stojaković Kozara Ultra Team BIH 3:38:01 OK
30 1084 Natasa Naletina PSK Balkan SRB 3:40:00 OK
31 1012 Marija Nikolic SRB 3:45:00 OK
32 1090 Ljubica Vojnovic ARK Somaraton SRB 3:45:01 OK
33 1086 Jelena Stanimirović ArkSomaraton SRB 3:45:02 OK
34 1136 Svetlana Negić Alti SRB 3:46:01 OK
35 1123 Ana Tomic SU Varatonac Valjevo SRB 4:00:00 OK
36 1068 Jovana Peric SK Tribe SRB 4:02:00 OK
37 1067 Aleksandra Peric SK Tribe SRB 4:02:01 OK
38 1046 Tea Torbica SRB 4:03:00 OK
39 1120 Jelena Blesić PU "Abonos" Banja Luka; ( Kozara Team ) BIH 4:09:00 OK
40 1190 Anđelija Đukić BIH 4:16:00 OK
41 1042 Ina Radovic PSD pobeda SRB 4:16:01 OK
42 1179 Danica Cvitkovac SRB 4:23:01 OK
43 1164 Marija Milošević Planinarsko društvo Bukulja SRB 4:27:01 OK
44 1150 Novka Veljković Planinarsko društvo Bukulja SRB 4:27:02 OK
45 1145 Vesna Sredojevic SRB 5:15:00 OK
46 1146 Ana Spasojević SRB 5:15:01 OK
47 1182 Aleksandra Radisavljević SRB 5:15:02 OK
48 1054 Iva Lazarević Sportski klub Tribe SRB 5:19:00 OK
49 1156 Gordana Ćeranić SRB 7:47:00 OK
50 1051 Jelena Ostojic SRB 7:47:01 OK
51 1049 Andrea Milenkov Devald SRB DNF
52 1085 Danijela Nestorovic PSK Pobeda Beograd SRB DNF
53 1096 Susannah Miller Belgrade Running Club SRB DNF
54 1118 Sonja Pavun SRB DNF
55 1119 Renata Štajner ARK Somaraton SRB DNF
56 1174 Snezana Djuric SRB DNF
57 1178 Marija Sekulovic Skyrunning Srbija SRB DNF
58 1183 Kristina Gavrić SRB DNF