Резултати за SkyTrail Babin Zub

Трка:

Пол:

Пласман Стартни број Име Презиме Клуб Земља Нето време Бруто време Статус Напомена
1 123 Milan Becejski PSK Toplica Prokuplje SRB 1:39:25 OK
2 29 Ognjen Radulovic BRC - Belgrade Running Club SRB 1:41:36 OK
3 92 Milos Tomic ППСО (први пут с оцем) SRB 1:45:53 OK
4 20 Ivan Zdravkovic Ju Jutsu Klub ,,Bushido" Smederevo SRB 1:54:15 OK
5 56 Boris Rilak TRČ - Trail Runners of Čačak SRB 1:54:16 OK
6 68 Dušan Bujuklić SRB 1:59:20 OK
7 85 Dragan Tomic ППСО (први пут с оцем) SRB 1:59:50 OK
8 86 Rastko Tomic ППСО (први пут с оцем) SRB 1:59:50 OK
9 57 Pjer Vuckovic BRC Trail Crew SRB 2:00:06 OK
10 96 Дејан Милосављевић SRB 2:06:26 OK
11 126 Ninoslav Sević BRC SRB 2:08:19 OK
12 66 Bojan Kaličanin BRC Trail Crew SRB 2:08:20 OK
13 16 Dejan Miletic Griffin, Agape Jagodina SRB 2:10:04 OK
14 104 Bojan Filipović Čačak trči SRB 2:10:05 OK
15 124 Mladen Djordjevic SRB 2:11:27 OK
16 34 Rajko Mitric SRB 2:12:00 OK
17 115 Milan Lisica November project Novi Sad SRB 2:12:20 OK
18 103 Predrag Djeric BRC Trail CREW SRB 2:12:49 OK
19 24 Vladimir Marković SRB 2:19:06 OK
20 70 Viktor Varga BRC Trail Crew SRB 2:21:57 OK
21 30 Miodrag Radulovic BRC Trail Crew SRB 2:24:21 OK
22 46 Ivan Ristic #SVRNMTIM SRB 2:26:21 OK
23 65 Dragan Milojevic Srpski skajraning klub Jagnjeca brigada SRB 2:27:22 OK
24 22 Nebojsa Pekic SRB 2:28:18 OK
25 114 Jovan Orlovic SRB 2:35:19 OK
26 2 Aleksandar Perović Inspired by HOPE team SRB 2:37:54 OK
27 5 Mirko Glavinić Inspired by HOPE tim SRB 2:37:54 OK
28 58 Nikola Petrović TRČ - Trail Runners of Čačak SRB 2:40:05 OK
29 106 Dusan Ilic TRČ - Trail Runners of Čačak SRB 2:40:05 OK
30 113 Aleksandar Dasic TRČ - Trail Runners of Čačak SRB 2:40:06 OK
31 31 Игор Стогов Freestyler SRB 2:40:48 OK
32 102 Srđan Stojnić SRB 2:49:07 OK
33 8 Igor Gatalica SRB 2:49:22 OK
34 6 Predrag Žugić BRC - Belgrade running club MNE 2:54:31 OK
35 127 Željko Jović SRB 2:56:42 OK
36 110 Дарко Коловић SRB 3:03:26 OK
37 101 Marko Golo SRB 3:06:31 OK
38 11 Igor Babic Sv Running Club SRB DSQ
39 33 Goran Kljajić SRB DSQ
40 36 Davor Vidović SRB DSQ
41 100 Mihailo Topalović P.K. Era SRB DSQ
42 105 Dušan Budimkić SRB DSQ
43 108 Никша Плазинић SRB DSQ
44 117 Dejan Mijalković SRB DSQ
45 118 Stefan Mateić SRB DSQ
46 120 Slaviša Jovanović SRB DSQ
47 122 Lazar Momčilović Brđanka PSK Aleksinac SRB DSQ
48 1 Milan Simonović FlyFit klub SRB DNS
49 9 Marko Rajakovic SRB DNS
50 17 Marko Mihajlović FlyFit klub SRB DNS
51 21 Žarko Mavrenović SRB DNS
52 38 Albert Fridrih ErdSoft SRB DNS
53 45 Saša Rusmir SRB DNS
54 53 Nenad Milenkov #SVRNMTIM SRB DNS
55 55 Petar Golubović SRB DNS
56 59 Nebojsa Manojlovic Srpski skajraning klub Jagnjeca brigada SRB DNS
57 63 Igor Nonić PD Gornjak SRB DNS
58 64 Srdjan Grubic Srpski skajraning klub Jagnjeca brigada SRB DNS
59 82 Dénes Sinkovics ErdSoft SRB DNS
60 83 Róbert Dudás ErdSoft SRB DNS
61 93 Miroslav Spasojevic SRB DNS
62 95 Mirko Ćirić SRB DNS
63 119 Aleksandar Stefanović SRB DNS
64 121 Филип Каурин SRB DNS