Rezultati za TK Dynamic zimski polumaraton

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 110 Зоран Јанковић Хајдукмаратон тим SRB 1:15:19 OK
2 73 Đuka Čeljuska Ark Somaraton SRB 1:16:45 OK
3 26 Gusztáv Surján Individualac SRB 1:19:15 OK
4 80 Djerdj Teleki ARK TRON SRB 1:24:20 OK
5 139 Bojan Karanović TK DYNAMIC SRB 1:26:42 OK
6 3 Zoran Ovcin ARK Fruška gora SRB 1:27:03 OK
7 42 Dejan Bogdanović ARK Fruška gora SRB 1:29:30 OK
8 1 Dragan Đikić Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" SRB 1:29:49 OK
9 5 Slobodan Djorovic AvalaSubotom SRB 1:29:50 OK
10 43 Dejan Nikolic ARK Fruška gora SRB 1:30:40 OK
11 77 Dušan Anđelić AK Trim Kikinda SRB 1:30:47 OK
12 61 Darko Petrović Ark somaraton SRB 1:32:55 OK
13 141 Dragoslav Orčić SRB 1:33:30 OK
14 79 Aleksandar Glavonjic SRB 1:33:38 OK
15 52 Arpad Šarkezi ARK Somaraton SRB 1:34:40 OK
16 91 Branimir Pesic SRB 1:34:52 OK
17 64 Dragan Rapić ARK Tron SRB 1:34:58 OK
18 29 Slobodan Lasković TK Tamiš - Pančevo SRB 1:35:07 OK
19 107 Zoran Nikolić ARK Somaraton SRB 1:35:37 OK
20 140 Miloš Darić Tk POdgorica MNE 1:36:08 OK
21 104 Mile Cvetković Svaski Venac SRB 1:36:38 OK
22 81 Petar Šarić OK Stražilovo SRB 1:36:50 OK
23 14 Mladen Mrdalj SRB 1:37:00 OK
24 94 Dragan Mladenovic SRB 1:37:13 OK
25 55 Nikola Radulaški 3athlete SRB 1:38:00 OK
26 83 Dragan Proković GM Optimist running team - Juniori SRB 1:39:00 OK
27 129 Nebojša Đošić SRB 1:39:26 OK
28 115 Игор Батиница SRB 1:39:54 OK
29 123 sladjan todorovic SRB 1:40:45 OK
30 8 Bogdan Trbojević ARK Tron SUBOTICA SRB 1:41:05 OK
31 135 Dragan Popović AK Hajduk Maraton Tim Kula SRB 1:41:24 OK
32 82 Slobodan Mikovic SRB 1:41:38 OK
33 18 Mirko Vojinović MARATONCI PANČEVO SRB 1:41:48 OK
34 122 Goran Dudan KP Zrenjanin SRB 1:42:00 OK
35 112 Nebojša Janković Maraton tim Pozarevac SRB 1:42:23 OK
36 120 Pavle Ćirić TK Dynamik Novi Sad SRB 1:42:51 OK
37 16 ALEKSANDAR ILIĆ MARATON TIM KV SRB 1:43:20 OK
38 87 Igor Skenderovic / SRB 1:44:10 OK
39 111 Горан Јошић BIH 1:44:21 OK
40 13 Bogdan Đorđević ARK Odžaci SRB 1:44:44 OK
41 131 Vladimir Obradović SRB 1:48:00 OK
42 136 Stefan Lazić Maraton tim Pozarevac SRB 1:48:15 OK
43 88 Dragan Kovačević GM Optimist running team SRB 1:48:59 OK
44 117 Bojan Milovanović GM Optimist running team SRB 1:49:00 OK
45 101 Željko Ivković Triatlon Klub Sprint SRB 1:49:21 OK
46 126 Živan Dudić SRB 1:50:04 OK
47 96 Dušan Mihajlović Run3 SRB 1:50:14 OK
48 71 Matija Obradovic SRB 1:51:27 OK
49 46 Zoran Rakić Dobro jutro Apatine SRB 1:51:50 OK
50 45 Nenad Djordjevic SRB 1:51:51 OK
51 9 DEJAN UBORNJI UK PALIGO PALUS PALIC SRB 1:52:05 OK
52 92 Slobodan Stosic SRB 1:52:58 OK
53 65 Milan Nesic SRB 1:53:45 OK
54 97 Gordan Gogić Run3 SRB 1:55:19 OK
55 148 Đorđe Samardžija individualac SRB 1:56:14 OK
56 30 Srđan Savić Ark somaraton SRB 1:56:23 OK
57 144 Živorad Petrović individualac SRB 1:56:33 OK
58 49 Natan Rabajev SRB 1:58:36 OK
59 22 Branislav Lončar BELhospice Tim SRB 1:59:09 OK
60 2 GORAN OLAH SRB 2:00:48 OK
61 105 Goran Jeremić SRB 2:01:46 OK
62 98 Zoran Cubrilo Run3 SRB 2:02:35 OK
63 57 Nebojsa Milovanovic Rekreativac SRB 2:04:19 OK
64 95 Nemanja Nikolic TK DYNAMIC SRB 2:05:32 OK
65 99 Milenko Nikolić - SRB 2:06:20 OK
66 100 Aleksandar Marković SRB 2:06:40 OK
67 132 Andrija Smircic Capital Crew Belgrade SRB 2:06:53 OK
68 67 Dejan Momcilovic rekreativac SRB 2:09:24 OK
69 74 Milan Alanović SRB 2:09:55 OK
70 118 Miloš Petrović Ark somaraton SRB 2:12:09 OK
71 130 Nebojsa Mitrovic BTR BIH 2:12:26 OK
72 116 Milan Nikolić SRB 2:13:30 OK
73 152 Marko Popović Individualac SRB 2:20:13 OK
74 133 Dejan Markovic ARK DUGE STAZE SRB 2:41:13 OK
75 6 Davorin Popović TK Dinamic SRB DNF
76 11 Nenad Glusac ARK Somaraton SRB DNF
77 12 Sasa Stajic Ultra trkac Srbija SRB DNF
78 15 Vesko Anđelković ARK MaratonKO SRB DNF
79 17 Marko Bakoč SRB DNF
80 19 Branko Milević BTL SRB DNF
81 21 Filip Breka SRB DNF
82 23 Milos Stanojevic Rekreativac SRB DNF
83 25 Aleksandar Ilić AK Kučevo SRB DNF
84 31 Mihajlo Gajic Maraton tim Pozarevac SRB DNF
85 32 Milos Kanđolas Fakultet sporta i fizickog vaspitanja Nis SRB DNF
86 34 Zlatko Piperski Mladost Zemun SRB DNF
87 35 Dusan Obradovic Mladost Zemun SRB DNF
88 37 Milutin Raus SRB DNF
89 41 Dragan Ćirić ARK Tron / Omega-3 Norway House SRB DNF
90 44 Ninoslav Pole ARK Fruška Gora Novi Sad SRB DNF
91 47 Ilija Košutić SRB DNF
92 48 Bojan Samac AK Hajduk Maraton Tim Kula SRB DNF
93 50 Sinisa Nikolic Gladiator Workout NS SRB DNF
94 51 Ilija Delević / SRB DNF
95 53 Lazar Rišar Ark Somaraton SRB DNF
96 56 Siniša Alačević SRB DNF
97 58 Robert Lalić Ark Somaraton SRB DNF
98 62 Marko Sakač Udruga Zdravo Trčanje Osijek CRO DNF
99 66 Aleksandar Lazic SRB DNF
100 68 Ivan Dlacic Vojska Srbije Specijalna Brigada SRB DNF
101 70 Vladimir Beljanski SRB DNF
102 72 Branislav Srdic SRB DNF
103 76 Nikola Bojovic Outdoo in SRB DNF
104 85 Djuro Borbelj AK Apatin Apatin SRB DNF
105 93 Drago Majdanac individualac BIH DNF
106 103 Marko Nikolic MNE DNF
107 106 Miloš Stambolija ARK Somaraton SRB DNF
108 108 Vladaimir Danko TK "Dynamic" Novi Sad SRB DNF
109 113 Ivan Šuleić Fitnes 011 SRB DNF
110 125 Miloš Kesić ARK Somaraton SRB DNF
111 128 Jovan Kondic SRB DNF
112 137 Đorđe Vučković ARK Somaraton SRB DNF
113 138 Đorđe Munjas Ark Somaraton SRB DNF