Rezultati za Plivanje - Úszás 3000 m

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 157 Ádám Lőrincz HUN 0:36:22 OK
2 151 Goran Zelić Društvo podvodnih aktivnosti Sombor SRB 0:37:39 OK
3 155 Nikola Srdic PK Velika kikinda SRB 0:38:17 OK
4 116 Kornel Balog PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:38:32 OK
5 115 Dragan Zivkovic P. K. "Marathon" Backa Topola SRB 0:38:50 OK
6 207 Zoltan Kakonji PK Spartak Subotica SRB 0:39:01 OK
7 239 Attila Beretka SRB 0:39:18 OK
8 241 Denis Ivkovic SRB 0:39:20 OK
9 108 ADAM MUHI PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:39:46 OK
10 123 Čongor Harmat PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:39:50 OK
11 140 László Molnár Szegedi Úszó Egylet HUN 0:40:42 OK
12 219 Bojan Božić SRB 0:41:09 OK
13 184 XL-Béla Huszák SRB 0:41:19 OK
14 236 Rastko Prolic VK Spartak SRB 0:41:22 OK
15 164 XL-Csaba Kavai SRB 0:41:38 OK
16 237 Ivan Dulic SRB 0:42:08 OK
17 194 Sasa Vasic PK Marathon Bačka Topola SRB 0:42:09 OK
18 150 Velimir Bilčar SRB 0:42:14 OK
19 238 Attila Labadi SRB 0:42:47 OK
20 227 Csaba Ladocki PK Spartak Subotica SRB 0:42:58 OK
21 133 Dezső Melkuhn Szentes Delfin HUN 0:43:17 OK
22 186 XL-Arnod Bata SRB 0:44:20 OK
23 175 XL-Dejan Bogdanović ARK Fruška gora SRB 0:45:02 OK
24 109 Tamás Kaszab HUN 0:45:13 OK
25 240 Sandor Labadi SRB 0:45:48 OK
26 149 Vladimir Stepanov SRB 0:45:51 OK
27 206 Zoltan Horvath SRB 0:45:57 OK
28 110 BALAŽ BALGO PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:46:12 OK
29 197 Attila Toth HUN 0:48:07 OK
30 137 János Dobcsányi SZEDER SE HUN 0:48:13 OK
31 177 XL-Ivan Pivarcik ARK Tron Palić - TK TITAN -Subotica SRB 0:48:19 OK
32 209 Attila Nagy SRB 0:48:49 OK
33 113 ABEL MESAROŠ PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:48:53 OK
34 112 VIKTOR MUHI PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:48:54 OK
35 119 Svetozar Đuričin PK Marathon Bačka Topola SRB 0:49:13 OK
36 199 Istvan Priboj PK Spartak Subotica SRB 0:49:17 OK
37 122 ZOLTAN KORDOVAN PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:49:25 OK
38 156 Petar Čajkaš SRB 0:49:40 OK
39 142 Ervin Igaz SRB 0:49:54 OK
40 167 XL-Djerdj Teleki ARK TRON SRB 0:50:05 OK
41 202 Uros Gmijovic PK Kanjiža SRB 0:50:24 OK
42 214 Enis Beharovic Plivacki klub Kanjiza SRB 0:50:29 OK
43 134 Mihajlo Pančić SRB 0:52:24 OK
44 152 Tibor Katona SRB 0:52:59 OK
45 211 Istvan Adam SRB 0:53:32 OK
46 121 Zoltán Bálint - HUN 0:53:55 OK
47 218 Gyula Csik SRB 0:54:46 OK
48 226 Laszlo Jozsa PK Spartak Subotica SRB 0:54:48 OK
49 215 Attila Varga SRB 0:54:51 OK
50 230 Goran Nedovic MNE 0:54:55 OK
51 126 Ferenc Beke HUN 0:55:03 OK
52 171 XL-Aleksandar Malagurski ARK Tron Palić SRB 0:55:08 OK
53 233 Robert Hajnal SRB 0:55:11 OK
54 242 Csaba Molnar SRB 0:55:14 OK
55 235 Mihaly Kucserka PK Marathon SRB 0:55:38 OK
56 234 Dalibor Ivic TK Titan Subotica SRB 0:55:42 OK
57 163 XL-Branko Šarac SRB 0:55:43 OK
58 146 Ákos Erdélyi PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:55:44 OK
59 124 Imre Kaszab HUN 0:55:48 OK
60 225 Eshius Peter NED 0:56:20 OK
61 232 Andrija Romic PK Spartak Subotica SRB 0:57:12 OK
62 120 Karolj Gere Kovač SRB 0:57:17 OK
63 195 Laszlo Meszaros HUN 0:57:29 OK
64 132 László Eszenyi Csongrád Senior HUN 0:58:23 OK
65 198 Gabor Priboj SRB 1:00:34 OK
66 130 Ferenc László HUN 1:01:29 OK
67 223 Istvan Eros SRB 1:01:34 OK
68 212 Janos Csurel HUN 1:01:47 OK
69 165 XL-Фредй Сийгрйщ Атлетски клуб ТРИМ Кикинда SRB 1:01:56 OK
70 224 Imre Poth SRB 1:02:43 OK
71 181 XL-Gabor Bohata Ark Kanjiški Maratonci SRB 1:02:50 OK
72 127 Schweitzer Zoltán HUN 1:03:20 OK
73 178 XL-Uros Rajkovic ARK Tron Palic SRB 1:04:08 OK
74 210 Otmar Kovacs SRB 1:04:23 OK
75 208 Branko Mrzic SRB 1:04:40 OK
76 213 Zoltan Kovacs HUN 1:09:49 OK
77 189 XL-Attila Törös Sprint HUN 1:13:52 OK
78 201 Gyozo Olajos SRB 1:23:44 OK
79 114 Jozef Revid SRB DNS
80 135 Csaba Molnár SRB DNS
81 162 XL-Vladimir Bulaić ARK Somaraton SRB DNS
82 166 XL-Damir Slijepcevic Vojska Srbije SRB DNS
83 168 XL-Jovan Stamenkovic PSK Toplica Prokuplje SRB DNS
84 179 XL-Dejan Kakonji Šri Činmoj Maraton Tim SRB DNS
85 182 XL-Aleksandar Davidović Planinarska sekcija FTN-a SRB DNS
86 191 XL-Zoltán Altay HUN DNS