Rezultati za Plivanje - Úszás 3000 m

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 180 XL-Petra Čajkaš Spartak Prozivka SRB 0:36:04 OK
2 148 Reka Varga Swim Star Becej SRB 0:37:00 OK
3 174 XL-Hanga Fekete HUN 0:37:12 OK
4 172 XL-Adel Tandi SRB 0:40:27 OK
5 185 XL-Boglárka Rudics SRB 0:40:36 OK
6 139 Anita Borbély Iron Aquatics HUN 0:40:50 OK
7 196 Lea Belec SRB 0:41:16 OK
8 141 Hajnalka Pámer Delfin Ada SRB 0:42:49 OK
9 128 Anna Fejős Plivacki klub Kanjiza SRB 0:43:23 OK
10 105 NOEMI BIČKEI PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:45:15 OK
11 111 EVELIN BALGO PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:45:18 OK
12 106 REKA MAGOŠI PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:45:26 OK
13 176 XL-Rita Provits SRB 0:46:11 OK
14 153 Zsuzsanna Rudics SRB 0:46:14 OK
15 216 Judit Kaszas SRB 0:46:25 OK
16 228 Emma Eshius NED 0:47:00 OK
17 129 Jелена Стошић SRB 0:47:11 OK
18 169 XL-Ildiko Fabo TK Titan Subotica SRB 0:47:31 OK
19 160 Timea Ördög Swim Star Becej SRB 0:48:08 OK
20 138 Agneš Varnju Becej SRB 0:48:50 OK
21 200 Jelena Halas SRB 0:48:53 OK
22 104 ETELKA MESAROŠ PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:49:27 OK
23 193 Dorina Demus Plivacki klub Kanjiza SRB 0:49:42 OK
24 159 Gabriela Ördög Swim Star Becej SRB 0:49:43 OK
25 221 XL- Julia Erős Zentai Atletikak klub SRB 0:50:18 OK
26 154 Nora Mihalek SRB 0:50:44 OK
27 147 Ana Vukičević PK Spartak SRB 0:51:15 OK
28 217 Karolina Eros SRB 0:51:23 OK
29 203 Ildiko Horvat Babinski SRB 0:51:25 OK
30 136 Žužana Tot Šoti SRB 0:51:39 OK
31 222 Branislava Djuricin SRB 0:52:32 OK
32 158 Aniko Herendi Sprint HUN 0:52:40 OK
33 170 XL-Adrienn Liker Running Algyő HUN 0:53:10 OK
34 103 Ana Grčić SRB 0:53:23 OK
35 118 Biljana Blažić SRB 0:53:34 OK
36 190 XL-Noémi Sordje SRB 0:55:32 OK
37 229 Agnes Czerna BEL 0:56:21 OK
38 188 XL-Mária Zokob Sprint HUN 0:57:40 OK
39 145 Anita György PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:58:39 OK
40 117 MARTA SEREGI PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:58:41 OK
41 144 Izabela Mészáros PLIVAČKI KLUB KANJIŽA SRB 0:58:45 OK
42 131 Anna Palásti Csongrád Senior HUN 0:58:50 OK
43 204 xl-Andrea Péntek HUN 0:59:29 OK
44 183 XL-Alisa Bajić AK APATIN SRB 1:00:25 OK
45 205 Marta Talpai SRB 1:01:04 OK
46 220 Jasna Milošević ARK Tron SRB 1:03:21 OK
47 231 Magdolna Katyanski SRB 1:04:37 OK
48 187 XL-Mária Szász Sprint HUN 1:04:53 OK
49 192 ERIKA MIKUSKA SRB 1:14:43 OK
50 101 Krisztina Sátai SRB DNS
51 102 Sarolta Fir SRB DNS
52 161 Noémi Bicskei SRB DNS