Rezultati za Triatlon liga trčanja - 5km

Trka:

Pol:

Plasman Startni broj Ime Prezime Klub Zemlja Neto vreme Bruto vreme Status Napomena
1 1104 Djuro Borbelj AK Apatin Apatin SRB 0:15:53 OK
2 1125 Niksa Papic AK Vojvodina SRB 0:17:31 OK
3 1204 Dragomir Ristanović Kolektiv SRB 0:17:34 OK
4 1025 Aleksandar Vukmirović ARK Fruška gora SRB 0:18:04 OK
5 1002 Bojan Karanović TK DYNAMIC SRB 0:18:07 OK
6 1018 Miroslav Pešić AK Apatin SRB 0:18:13 OK
7 1195 Nikola Todorović TK DYNAMIC SRB 0:18:17 OK
8 1162 Dejan Nikolic ARK Fruška gora SRB 0:18:20 OK
9 1187 Eduard Župan NBK Invictabike SRB 0:18:48 OK
10 1074 Jovan Ponjević Instant Healthy Life SRB 0:18:51 OK
11 1080 Ikotin Gabor SRB 0:18:51 OK
12 1092 Marko Popin Instant healthy team SRB 0:19:13 OK
13 1075 Nikola Djuric Nike + run club Belgrade SRB 0:19:43 OK
14 1137 Dušan Stupar Sportsko udruženje Super Aktivan SRB 0:19:59 OK
15 1174 Miljan Tanasic / SRB 0:20:02 OK
16 1041 Zoran Ovcin ARK Fruška gora SRB 0:20:10 OK
17 1114 Ivan Stevanović SRB 0:20:14 OK
18 1124 Pavle Ćirić TK Dynamik Novi Sad SRB 0:20:20 OK
19 1020 Nemanja Đurić Crossfit Novi Sad SRB 0:20:27 OK
20 1037 Denis Sulejmanović SRB 0:20:31 OK
21 1183 Danijel Djurasinović SRB 0:20:53 OK
22 1017 Milan Kovačić-Mumbasa Ark Somaraton SRB 0:20:55 OK
23 1019 Бошко Ступар АРК Фрушка гора SRB 0:20:57 OK
24 1152 Predrag Anicic ARK Fruška gora SRB 0:20:59 OK
25 1016 Borislav Pelengić Vojska Srbije SRB 0:21:04 OK
26 1193 Zoran Marković ARK Fruška gora SRB 0:21:08 OK
27 1207 Geof Greeman SRB 0:21:20 OK
28 1083 Bojan Kampfer VAK 1926 SRB 0:21:31 OK
29 1047 Ervin Mesaroš ARK Fruška Gora Novi Sad SRB 0:21:36 OK
30 1205 Predrag Marcikić SRB 0:21:39 OK
31 1069 Dejan Bogdanović ARK Fruška gora SRB 0:21:41 OK
32 1087 Milan Drakulic ark fruska gora SRB 0:21:45 OK
33 1168 Srdjan Zivkovic SRB 0:22:01 OK
34 1058 Laslo Tarjan ARK Fruška gora SRB 0:22:19 OK
35 1060 Vladimir Rašković ARK Fruška gora SRB 0:22:19 OK
36 1141 Jovan Plećaš SRB 0:22:27 OK
37 1003 Кристифор Богданић Sportsko udruzenje Horizont SRB 0:22:30 OK
38 1196 Nemanja Karaklajić Tk Triogy racing SRB 0:22:30 OK
39 1103 Filip Breka SRB 0:22:32 OK
40 1009 Dragan Pavlovic PSD dr Laza Markovic Irig SRB 0:22:40 OK
41 1201 Ljubomir Vukšić SRB 0:22:41 OK
42 1024 Daniel Gertner SRB 0:22:47 OK
43 1132 Dragan Ćirić ARK Tron / Omega-3 Norway House SRB 0:22:53 OK
44 1078 Slobodan Svilenkovic / SRB 0:23:00 OK
45 1043 Nebojša Vujković Cvijin ARK Fruška gora SRB 0:23:06 OK
46 1133 Nebojša Đošić SRB 0:23:11 OK
47 1129 Srđan Iđuški SRB 0:23:16 OK
48 1049 Branislav Mitrović SRB 0:23:18 OK
49 1012 Živa Vijoglavin AK Apatin/Cegarunning SRB 0:23:23 OK
50 1044 Aleksandar Gajic SRB 0:23:26 OK
51 1076 Laslo Brusnjai ARK Fruška gora SRB 0:23:30 OK
52 1065 Vladimir Gvozden SRB 0:23:32 OK
53 1090 Dejan Ubornji UK Paligo Palus Palic SRB 0:23:35 OK
54 1122 Miloš Kajtez SRB 0:23:40 OK
55 1001 Dragisa Rusov ARK Fruška gora SRB 0:23:43 OK
56 1054 Ivan Vendlener ARK Fruška gora SRB 0:23:47 OK
57 1027 Dušan Anđelić SRB 0:23:50 OK
58 1163 Gabor Elek SRB 0:23:53 OK
59 1095 Ненад Терзић SRB 0:23:55 OK
60 1151 Khop Bahadur Gurung ARK Fruska Gora SRB 0:24:14 OK
61 1004 Zlatko Radojčić OAK Novi Sad SRB 0:24:18 OK
62 1199 Miloš Vićo TK DYNAMIC SRB 0:24:45 OK
63 1011 Marko Janković SRB 0:24:48 OK
64 1140 Bojan Međedović SRB 0:24:52 OK
65 1050 Nikola Pavlović SRB 0:25:10 OK
66 1154 Dejan Kekić SRB 0:25:25 OK
67 1123 Dejan Trajkovski SRB 0:25:29 OK
68 1197 Predrag Cavic OAK Strazilovo SRB 0:25:32 OK
69 1198 Goran Dorčić TK DYNAMIC BIH 0:25:35 OK
70 1085 Filip Kampfer ARK Fruška gora SRB 0:25:47 OK
71 1150 Nemanja Malocic SRB 0:26:15 OK
72 1072 Ivan Varga Bez kluba SRB 0:26:30 OK
73 1206 Nikola Šepa SRB 0:26:34 OK
74 1028 Srećko Prodanov SRB 0:27:00 OK
75 1038 Mirko Krtinić SRB 0:27:05 OK
76 1116 Aljosa Mandic AK Vojvodina SRB 0:27:05 OK
77 1135 Vladimir Danko SRB 0:27:20 OK
78 1066 Aleksandar Vugdelija Vugdelije SRB 0:27:50 OK
79 1142 Stefan Korac Planinarsko rekreativna sekcija FTN SRB 0:28:49 OK
80 1169 Dragan Popović AK Hajduk Maraton Tim Kula SRB 0:29:03 OK
81 1126 Sinisa Lacarac TK Dynamik Novi Sad SRB 0:29:49 OK
82 1202 Predrag Raić SRB 0:29:58 OK
83 1176 Dejan Ljubojević SRB 0:30:05 OK
84 1091 Čaba Katai SRB 0:30:25 OK
85 1145 Milan Gvero SRB 0:30:45 OK
86 1034 Matija Pavlović SRB 0:30:57 OK
87 1036 Gospodar vremena ARK Fruška gora SRB 0:30:57 OK
88 1203 Slobodan Vurdelja SRB 0:31:24 OK
89 1067 Boris Saulić Starter SRB 0:31:57 OK
90 1010 Vladimir Bogovac ARK Fruška Gora SRB 0:32:01 OK
91 1062 Arpad Dusa SRB 0:32:40 OK
92 1057 Boris Drčelić SRB 0:33:54 OK
93 1015 Nikola Vuksić / SRB 0:35:02 OK
94 1138 Bojan Manojlović SRB 0:35:21 OK
95 1139 Matija Manojlović SRB 0:35:21 OK
96 1023 Teodor Ivanović SRB 0:36:13 OK
97 1130 Milos Markovic SRB 0:36:36 OK
98 1077 Marko Bakoč SRB 0:41:22 OK
99 1149 Sergej Elola Šarić AK Veteran-Beograd SRB 0:47:46 OK
100 1005 Nemanja Glišić SRB DNF
101 1032 Petar Šarić OK Strazilovo SRB DNF
102 1033 Boris Kuzmanović SRB DNF
103 1035 Luka Pavlović SRB DNF
104 1042 Igor Aćimović Zanatlija SRB DNF
105 1045 Miloš Elesin BRC - Belgrade running club SRB DNF
106 1056 Bole Ninoslav SRB DNF
107 1059 Milorad Djukic Gladiator Workout NS SRB DNF
108 1064 Игор Ђурашевић SRB DNF
109 1086 Milorad Stojanović AK Veteran-Beograd SRB DNF
110 1093 Branko Milević BTL SRB DNF
111 1099 Marko Beljanski AK Vojvodina SRB DNF
112 1106 Zoran Davidovic SRB DNF
113 1107 Srdjan Gligorijevic SRB DNF
114 1108 Bogdan Đorđević ARK Odžaci SRB DNF
115 1112 Zdravko Mišović AK Hajduk maraton tim Kula SRB DNF
116 1115 Ljubomir Sijačić SRB DNF
117 1117 Vladimir Riling TK Sprint SRB DNF
118 1119 Veljko Radosavljev Ak Banat Zrenjanin SRB DNF
119 1120 Miljan Radulovic SRB DNF
120 1146 Nenad Jovanović ARK Fruška gora SRB DNF
121 1153 Goran Bogilević SRB DNF
122 1155 Vladimir Bulaić ARK Somaraton SRB DNF
123 1156 Nemanja Janković SRB DNF
124 1166 Dušan Novaković SRB DNF
125 1173 Aleksandar Stajic BIH DNF
126 1175 Luka Gajic Nema SRB DNF
127 1178 Miroljub Enjaković SRB DNF
128 1181 Miljan Jovanovic SRB DNF
129 1184 Igor Ninić SRB DNF
130 1185 Stefan Kamenović SRB DNF
131 1186 Branislav Jakšić SRB DNF
132 1188 Jovan Dević NBK Invictabike SRB DNF
133 1189 Uroš Jović NBK Invictabike SRB DNF
134 1190 David Demer NBK Invictabike SRB DNF
135 1191 Nikola Brenesel NBK Invictabike SRB DNF
136 1192 Uroš Birčanin NBK Invictabike SRB DNF