Пријављени такмичари на Polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Radovan Popović Мушки Rekreativo Београд [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Zdravko Karadžić Мушки PD Kablar Čačak Sevojno [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Aleksandar Kovačević Мушки Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
4 4 Kristina Stosic Женски Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
5 5 Зоран Радовић Мушки S-GYM Ариље [21.1 km] Polumaraton Да
6 6 Miodrag Jankovic Мушки Beogradski trkački klub Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Vesko Anđelković Мушки NNTeam Kovačica [21.1 km] Polumaraton Да
8 8 Sinisa Stanojevic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
9 9 Igor Džodić Мушки Beograd-Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
10 10 Katarina Kuzman Женски Beograda [21.1 km] Polumaraton Да
11 11 Dejan Markovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Batocina [21.1 km] Polumaraton Да
12 12 Goran Živanović Мушки Festival Zdravog Duha Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
13 13 Ivan Stanković Мушки Vranovo [21.1 km] Polumaraton Да
14 14 Lazar Đokić Мушки Užice [21.1 km] Polumaraton 01:37:40 Да
15 15 Sava Dimitrijević Мушки NRC - Nike + Run Club Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:49 Да
16 16 Vojislav Blagojević Мушки Vojska Srbije Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
17 17 Goran Jeremić Мушки Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Да
18 18 Ružica Krajišnik Женски Mis fitness Prnjavor [21.1 km] Polumaraton Да
19 19 Tomislav Kostic Мушки Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
20 20 Milovan Lučić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
21 21 Spasoje Voštić Мушки Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
22 22 Dejan Ćalić Мушки Novi Karlovci [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Милош Шешлија Мушки DoDoLu Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
24 24 Momčilo Popović Мушки Zemun - Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
25 25 Marko Rankovic Мушки AK Pirot Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Да
26 26 Ivan Bogdanović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
27 27 Goran Nestorović Мушки Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
28 28 Tanja Nestorović Женски Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Aleksandar Radojević Мушки maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 Suzana Šuster Radojević Женски Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:47:50 Да
31 31 Sanja Jovanović Женски Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Да
32 32 Aleksandra Stefanovic Женски Marton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Да
33 33 Stefan Vukajlović Мушки Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Да
34 34 Drasko Milosevic Мушки Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
35 35 Nadica Jovanović Женски Martaon tim Požarevac Kučevo [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Miljan Glišić Мушки Maraton Tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
37 37 Dragan Savic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Badnjevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
38 38 Dušan Obiđanović Мушки ARK,, Duge staze,, Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
39 39 Jovan Novakov Мушки Atletika Sakule Sakule [21.1 km] Polumaraton 00:01:40 Да
40 40 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Женски / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
41 41 Dušanka Subotić Женски Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
42 42 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
43 43 Biljana Koteska Veljković Женски Beolaser Београд [21.1 km] Polumaraton Да
44 44 Marko Gajić Мушки Griffin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
45 45 Stevan Milošević Мушки Griffin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Ana-Marija Djurković Женски Griffin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Nikola Milošević Мушки Grifin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Nemanja Milošević Мушки Grifin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
49 49 Aleksandar Andrejić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Iskra Milenković Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Djordje Aleksic Мушки Griffin Ćuprija [21.1 km] Polumaraton Да
52 52 Aleksa Petrović Мушки Griffin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Danijel Stoilkovic Мушки Griffin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
54 54 Jelena Jevtovic Женски Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
55 55 Тамара Бабић Женски Festival Zdravog Duha Београд - Борча [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Да
56 56 Kristina Knezevic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
57 57 Đorđe Živanović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
58 58 Ana Markovic Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
59 59 п е р о мијатовић Мушки инд Соколац [21.1 km] Polumaraton Да
60 60 Dejan Petrović Мушки Trim tim Kg Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
61 61 Marija Rafajlović Stojković Женски TRIM-TIM Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
62 62 Goran Stajić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Да
63 63 Danijel Grujevic Мушки AK Panonija BEOLASER Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Jelena Radojevic Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
65 65 Ivan Radojevic Мушки Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
66 66 Miloš Siđi Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
67 67 Pavle Aleksic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
68 68 Mirjana Babić Женски Bepgrad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
69 69 Ivan Dimitrijević Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
70 70 Miša Kantar Мушки AK Topličanin, OVCE Београд [21.1 km] Polumaraton Да
71 71 Jovana Kulusic Женски Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
72 72 Nikola Đukanović Мушки Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Milica Kirjaković Женски Cacak [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
74 74 Igor Surutka Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
75 75 Igor Gatalica Мушки Triatlon klub “Achilles” Vrsac Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
76 76 Zoran Lukić Мушки BRC Београд [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
77 77 Сандра Николић Женски Права форма Пожега [21.1 km] Polumaraton Да
78 78 Горан Милић Мушки Београд - Борча [21.1 km] Polumaraton Да
79 79 Nikola Sarić Мушки Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
80 80 sergey vasiliyev Мушки Beograd, Srbija [21.1 km] Polumaraton Да
81 81 Danko Despotovic Мушки Pljevlja [21.1 km] Polumaraton Да
82 82 Милош Живановић Мушки BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
83 83 Biljana Stojanovic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
84 84 Ivana Djorovic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
85 85 Milorad Paramentic Мушки Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Pavle Boban Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Srdjan Matovic Мушки Краљево [21.1 km] Polumaraton Да
88 88 Ana Beljić Женски Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
89 89 Душко Бељић Мушки Valjevo [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Да
90 90 Sladjana Dečermić Женски A.K..Apatin Dolovo [21.1 km] Polumaraton Да
91 91 sladjan todorovic Мушки Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
92 92 Миљан Џелетовић Мушки БЕОГРАД - Бождовац [21.1 km] Polumaraton 01:59:12 Да
93 93 Dušan Drašković Мушки Festival Zdravog Duha Београд [21.1 km] Polumaraton Да
94 94 Luka Genovic Мушки Festival Zdravog Duha Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
95 95 Milica Terzic Женски Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
96 96 Vladimir Beočanin Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
97 97 Lazar Osmani Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
98 98 Danijel Osmani Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
99 99 Marko Malbasic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
100 100 Goran Rakovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
101 101 Tijana Jovanovic Женски Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
102 102 Sladjana Radovanovic Женски Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
103 103 Andjelina Trific Женски Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
104 104 Milena Savic Женски Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
105 105 Milos Savic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
106 106 Aleksa Arsic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
107 107 Miroslava Vidović Mitrović Женски Loznica [21.1 km] Polumaraton Да
108 108 Ivan Raković Мушки Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
109 109 Miloš Dajević Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
110 110 Maja Mladenovic Bogovac Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
111 111 Milos Sarancic Мушки Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
112 112 Nina Dankovic Женски Beograd - Vinča [21.1 km] Polumaraton Да
113 113 Срђан Нинковић Мушки Банатски Деспотовац [21.1 km] Polumaraton Да
114 114 Nemanja Milinkovic Мушки Milinkovici Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
115 115 Tijana Djurkovic Женски Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
116 116 Aleksandar Kikanovic Мушки Loznica [21.1 km] Polumaraton Да
117 117 Milos Dojcinovic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
118 118 Sveta Jovanovic Мушки / Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
119 119 Dimitrije Jovanović Мушки / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
120 120 Milan Krezovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
121 121 Kristina Spasenovic Женски Sam protiv svih Mali Zvornik [21.1 km] Polumaraton Да
122 122 Velimir Bojovic Мушки Veki Run Team Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
123 123 Nikola Kljajic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
124 124 Miroslav Lazović Мушки Beograd - Železnik [21.1 km] Polumaraton Да
125 125 Dejan Mizdrak Мушки TK ATP Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
126 126 Kristina Novovic Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
127 127 BORISLAV TUBIĆ Мушки / Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
128 128 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Мушки INDIVIDUALAC Beograd - Palilula [21.1 km] Polumaraton Да