Prijavljeni takmičari na Polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 202 Dušan Blitva Muški Topola - Oplenac [21.12 km] Polumaraton 01:38:00 Da
2 203 Milica Blagojević Ženski Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
3 204 Dragan Maksimovic Muški Kragujevac [21.12 km] Polumaraton 01:51:55 Da
4 205 Jovica Ignjatović Muški Pirot [21.12 km] Polumaraton Da
5 206 Dimitrije Novaković Muški Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
6 207 Darko Krasic Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
7 208 Vladica Radojković Muški Trstenik [21.12 km] Polumaraton 01:52:00 Da
8 209 Aleksa Glisovic Muški Beograd - Voždovac [21.12 km] Polumaraton 01:54:00 Da
9 210 Milica Luković Ženski Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
10 211 Dragan Labakovski Muški A.K. Izgrev Veles [21.12 km] Polumaraton Da
11 212 Gordana Vukomanovic Ženski Vrnjačka Banja [21.12 km] Polumaraton 02:00:00 Da
12 213 Djordje Vucinic Muški AK Topličanin Prokuplje Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
13 214 Nenad Milosavljević Muški Paraćin [21.12 km] Polumaraton 01:51:00 Da
14 215 Dejan Španović Muški Beograd [21.12 km] Polumaraton Da
15 216 Ivica Ivanovic Muški OK Ozren Soko Banja Nis [21.12 km] Polumaraton 02:06:00 Da
16 217 Zoran Marković Muški - Paraćin [21.12 km] Polumaraton 01:39:33 Da
17 218 Miljurko Djurkovic Muški Blace [21.12 km] Polumaraton 01:32:00 Da
18 219 Vladimir Blagojevic Muški Kragujevac [21.12 km] Polumaraton 02:11:00 Da
19 220 Dejan Stojiljkovic Muški AK Toplicanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton 01:42:57 Da
20 221 Djurdjija Obradovic Ženski Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
21 222 Tatjana Marić Ženski AK Maratonac Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
22 223 Darko Memišević Muški Cicevac Lucina [21.12 km] Polumaraton 02:02:00 Da
23 224 Igor Stanojević Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
24 225 Danijela Radisavljevic Ženski Zaječar [21.12 km] Polumaraton Da
25 226 Danijel Stosic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton 01:40:00 Da
26 227 Небојша Судимац Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.12 km] Polumaraton Da
27 228 Anđelija Ognjanović Ženski - Jagodina [21.12 km] Polumaraton 01:49:00 Da
28 229 Dusan Vujnovic Muški Ultra Trkač Srbija Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
29 230 Dragisa Filipovic Muški zajecar [21.12 km] Polumaraton 01:23:00 Da
30 231 Ninoslav Kostić Muški AK Vranjski maratonci Bujanovac [21.12 km] Polumaraton Da
31 232 Mladen Nikolić Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton 01:42:17 Da
32 233 Bojan Kampfer Muški Vršački atletski klub 1926 Beograd [21.12 km] Polumaraton Da
33 234 Sanela Fetahović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.12 km] Polumaraton 01:46:00 Da
34 235 Aleksandar Mitic Muški PD Jelenak Pancevo Opovo [21.12 km] Polumaraton Da
35 236 Gavrilo Adamović Muški Niš [21.12 km] Polumaraton Da
36 237 Mijalco Andonovski Muški A.K. Veles Veles [21.12 km] Polumaraton Da
37 238 Srđan Kostić Muški ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.12 km] Polumaraton 01:31:28 Da
38 239 Marko Jevtic Muški Jagodina [21.12 km] Polumaraton 01:31:00 Da
39 240 Nikola Bulog Muški Beograd - Vracar [21.12 km] Polumaraton 01:35:42 Da
40 241 Nikola Maravic Muški AK Veprine Beograd [21.12 km] Polumaraton 01:31:00 Da
41 242 Božidar Čaušoski Muški Prilep [21.12 km] Polumaraton Da
42 243 Bojan Milic Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
43 244 Dimitrije Kljajic Muški Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
44 245 Djole Vucicevic Muški Beograd cukarica [21.12 km] Polumaraton Da
45 246 Violeta Tomović Ženski Čačak [21.12 km] Polumaraton Da
46 247 Nenad Dinić Muški Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
47 248 Marko JOVANOVIC Muški Batocina [21.12 km] Polumaraton Da
48 249 Milovan Lučić Muški Kragujevac [21.12 km] Polumaraton 02:00:00 Da
49 250 Srgjan Miloshevski Muški A.K. Izgrev Veles [21.12 km] Polumaraton 01:20:50 Da
50 251 Ilija Zvekanov Muški ARK Somaraton Sombor [21.12 km] Polumaraton 01:36:00 Da
51 252 Tale Ilijevski Muški A.K. Izgrev Veles [21.12 km] Polumaraton Da
52 253 Katarina Pavlović Ženski Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
53 254 Danijela Šterling Ženski PK "Vrh" Kladovo [21.12 km] Polumaraton Da
54 255 Angelina Panova Ženski A.K. Izgrev Veles [21.12 km] Polumaraton Da
55 256 Strahinja Gavrilovic Muški Beograd-Rakovica [21.12 km] Polumaraton 02:19:00 Da
56 257 Aleksandra Stanisavljevic Ženski AK Vranjski Maratonci Vranje [21.12 km] Polumaraton 02:22:00 Da
57 258 Dejan Katančević Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.12 km] Polumaraton Da
58 259 Slavoljub Malinic Muški Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
59 260 Tomislav Panic Muški Paracin [21.12 km] Polumaraton Da
60 261 Nenad Zivkovic Muški Nis [21.12 km] Polumaraton Da
61 262 Sinisa Stankovic Muški Vranje [21.12 km] Polumaraton Da
62 263 Mile Ristić Muški Vranje [21.12 km] Polumaraton Da
63 264 Branko Đurović Muški Knić [21.12 km] Polumaraton Da
64 265 Bogdan Milicevic Muški Niš [21.12 km] Polumaraton Da
65 266 Vladimir Jovanović Muški Niš [21.12 km] Polumaraton Da
66 301 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.12 km] Polumaraton 01:06:46 Da
67 302 Igor Stanojević Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
68 303 Ilija Milenkovic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
69 304 Aleksandar Mijailović Muški Oplenac Topola [21.12 km] Polumaraton 01:52:09 Da
70 305 Petar Novković Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
71 306 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.12 km] Polumaraton 01:24:00 Da
72 307 Miroslav Čapko Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.12 km] Polumaraton Da
73 308 Stefan Milivojevic Muški Knic [21.12 km] Polumaraton Da
74 309 Dejan Cvetkovic Muški Batocina Batocina [21.12 km] Polumaraton 01:31:08 Da
75 310 Ivan Popović Muški Beograd [21.12 km] Polumaraton Da
76 311 milos mijalkovic Muški Bela Palanka [21.12 km] Polumaraton Da
77 312 milos sokolov Muški Pirot [21.12 km] Polumaraton Da
78 313 Dušan Jevtić Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
79 314 Dejan Markovic Muški Batocina [21.12 km] Polumaraton Da
80 315 Aleksandar Markovic Muški Kragujevac [21.12 km] Polumaraton Da
81 316 Filip Filipovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
82 317 dejan rozgic Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton 01:59:00 Da
83 318 Ivan Markovic Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Oplenac Topola [21.12 km] Polumaraton 01:21:00 Da
84 319 Mladen Miljkovic Muški AK Topličanin Prokuplje [21.12 km] Polumaraton Da
85 320 Marko Stamenković Muški AK Železničar Niš [21.12 km] Polumaraton 01:19:00 Da
86 321 Nenad Zivkovic Muški Atletsko Rekreativni klub Maratonac Krusevac Kruševac [21.12 km] Polumaraton 01:13:20 Da
87 322 ivan kovac Muški Pancevo [21.12 km] Polumaraton Da
88 323 Ninoslav Kostić Muški AK Vranjski Maratonci Bujanovac [21.12 km] Polumaraton 01:41:00 Da
89 324 Ljubomir Radojko Muški Trstenik Trstenik [21.12 km] Polumaraton Da
90 325 Maja Milosavljević Ženski Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
91 326 Bogomir Ivkovic Muški Lapovo [21.12 km] Polumaraton Da
92 327 Dimitrije Tadic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
93 328 Kristina Stevanovic Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
94 329 Dejan Katančević Muški AK Vranjski Maratonci Vranje [21.12 km] Polumaraton 01:55:00 Da
95 330 Nenad Vujisić Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
96 331 Andrej Savić Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
97 332 Ivan Tomic Muški Zlatari [21.12 km] Polumaraton Da
98 333 Slavoljub Malinic Muški Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
99 334 ana atanasoska Ženski Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
100 335 goran atanasovski Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
101 336 Vladimir Radonjic Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton 01:56:00 Da
102 337 Tamara Dačić Ženski Philoctetes Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
103 338 Lazar Milojević Muški Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
104 339 Dimitrije Antonijević Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
105 340 Marija Stojanović Ženski Philoctetes Jagodina [21.12 km] Polumaraton 02:19:52 Da
106 341 Nevena Lazarević Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
107 342 Jelena Nikolić Ženski Srbija [21.12 km] Polumaraton Da
108 343 Roxana Sarpe Ženski Nis [21.12 km] Polumaraton 03:00:00 Da
109 344 Nenad Pribojac Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton 01:50:00 Da
110 345 Ivan Milovanovic Muški ARK Fruška gora Čačak [21.12 km] Polumaraton 01:45:00 Da
111 346 Neda Milisavljevic Ženski Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
112 347 Miljurko Đurković Muški Blace [21.12 km] Polumaraton Da
113 348 Milan Ranđelović Muški AK Topličanin Prokuplje Žitorađa [21.12 km] Polumaraton 01:45:00 Da
114 349 Miguel Angel Garcia Gomez Muški Caseres [21.12 km] Polumaraton Da
115 350 Ivan Starcevic Muški Beograd - Vrčin [21.12 km] Polumaraton 01:52:00 Da
116 351 Bogdan Milićević Muški Niš [21.12 km] Polumaraton 01:54:00 Da
117 352 Ljubivoje Grbovic Muški bez kluba Beograd [21.12 km] Polumaraton 01:57:00 Da
118 353 blagoje arnautovic Muški Kraljevo [21.12 km] Polumaraton Da
119 354 Boris Aleksic Muški Beograd/Zemun [21.12 km] Polumaraton Da
120 355 Jelena Stevic Ženski ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton Da
121 356 Danica Tocilovac Ženski Kruševac [21.12 km] Polumaraton Da
122 357 Stefan Mitrovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.12 km] Polumaraton 01:46:00 Da
123 358 Djordje Vuckovic Muški Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
124 359 Jovana Janković Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
125 360 Ana Rašić Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
126 361 Andreja Đorđević Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
127 362 Перо Мијатовић Muški Соколац [21.12 km] Polumaraton Da
128 363 Milica Stojanović Ženski Jagodina [21.12 km] Polumaraton Da
129 1006 Lazar Momčilović Muški Aleksinac [21.12 km] Polumaraton Da