Prijavljeni takmičari na Reciklažni polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 86 Marko Popin Muški Despotovo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
2 98 Dejan Ubornji Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
3 102 Жељко Зељковић Muški Слобода Нови Град Панчево [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
4 104 Marinko Knežević Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
5 123 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
6 1003 Dragan Savčić Muški - Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
7 1051 Aleksandar Pavlović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
8 1052 Dimitris Kiriakos Muški Urban Trail Runners Kallithea, Athens Greece [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:42:32 Da
9 1053 Danijela Simeunović Nikita Ženski BURT Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:57:50 Da
10 1054 Zoran Kuzmanović Muški BELhospice Team Ruma [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
11 1055 Milan Nikolić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
12 1056 Milan Andjelkovic Muški AK Vranjski maratonci Vranjska banja [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:25:37 Da
13 1057 Natasa Naletina Ženski adidas running team Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
14 1058 Natalia Burkova Ženski Moskva [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
15 1059 Milos Stankovic Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:00:18 Da
16 1060 Ljubica Velimirovic Ženski Nova Pazova [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:01:00 Da
17 1061 Goran Vendlener Muški individualac Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
18 1062 Aleksandar Jevtic Muški Batajnica-Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
19 1063 Ervin Mesaroš Muški Temerin [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
20 1064 Darko Pokorni Muški JBrun Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:43:00 Da
21 1065 Ana Perišić Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
22 1066 Sasa Novakovic Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:08:00 Da
23 1067 Ninoslav Pole Muški ARK Fruška gora Sid [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
24 1068 Nemanja Milojević Muški Aleksandrovac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:44:59 Da
25 1069 Nebojsa Tasic Muški JBrun Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:52:05 Da
26 1070 Dijana Blažić Ženski TRK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
27 1071 Radijana Đukić Ženski TRK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
28 1072 Tanja Mirković Ženski TRK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
29 1073 Ivan Milovanovic Muški Čačak [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:45:00 Da
30 1074 Ivana Mirković Ženski Atletski klub Banja Luka Banja Luka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
31 1075 Katarina Obradovic Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
32 1076 Nenad Kovac Muški individualac Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:33:00 Da
33 1077 Milena Dimitrijević Ženski Beograd-Stari grad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
34 1078 Branko Lukić Muški Obrenovac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
35 1079 Snežana Petrović Ženski Valjevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
36 1081 Dejan Španović Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
37 1082 Branislav Ćulibrk Muški Bačka Topola [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
38 1083 Nataša Kaurin Ženski TRK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:52:00 Da
39 1084 Dragiša Rusov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
40 1085 Jadranka Lukić Ženski TRK Banjaluka Banjaluka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
41 1086 Nenad Orlović Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
42 1087 Milena Vuković Ženski TRK Banja Luka Banja Luka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
43 1088 Bojan Vasiljevic Muški Kragujevac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
44 1089 Goran Brzaković Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
45 1090 Dragan Markov Muški Novi Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:31:00 Da
46 1091 Dusan Orlovic Muški PSD Zeleznicar Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:39:00 Da
47 1092 Mladen Mrkić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:49:57 Da
48 1093 Tijana Djaic Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
49 1094 Sasa Djordjevic Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:01:34 Da
50 1095 Vladimir Kolić Muški Adidas Running Team Zemun [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:38:00 Da
51 1096 Ksenija Krstić Ženski BELhospice Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:49:00 Da
52 1097 Nemanja Slavić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
53 1098 Kristina Đukanović Ženski TRK Banjaluka Banja Luka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
54 1099 Marija Radovic Ženski Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:59:00 Da
55 1100 Daniel Francia Muški Temerin [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
56 1527 Maja Tubiћ Ženski Ruma [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:02:00 Da
57 1528 Jelena Paunovic Ženski Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
58 1529 Nemanja Petrovic Muški Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
59 1530 Aleksandar Vukmirović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
60 1531 Vladimir Gvozden Muški Bomar Team Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
61 1532 Igor Andrejević Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
62 1533 Ivan Jelić Muški Kriminalističko policijska akademija Gornji Milanovac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:45:00 Da
63 1534 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:52:35 Da
64 1535 Aleksandar Jandric Muški Obrovac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:45:00 Da
65 1536 Dragoslava Petrović Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
66 1537 Filip Milenković Muški Kriminalističko-policijska akademija Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:46:00 Da
67 1538 Влатко Ристић Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:28:00 Da
68 1539 Esperanza López Centella Ženski Córdoba [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
69 1540 Stefan Pusica Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 00:02:00 Da
70 1541 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
71 1542 Ivana Vlajić Ženski Kruševac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:18:00 Da
72 1543 Zvezdan Trisovic Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 00:02:00 Da
73 1544 Perica Radak Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:45:00 Da
74 1545 Petar Radak Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
75 1546 Natasa Sarajevcic Ženski Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
76 1548 Nevena Tasic Ženski Paracin [21.1 km] Reciklažni polumaraton 01:30:00 Da
77 1549 Aleksandar Naumov Muški Vrbas [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
78 1550 Mihajlo Cvetkovic Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:01:00 Da
79 1551 Marija Berić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
80 1552 Siniša Stanković Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
81 1553 Ričard Krstić Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
82 1554 Dragana Jovković Ženski BURT Pančevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
83 1555 Душан Рокнић Muški АК Срем Сремска Митровица [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
84 1556 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
85 1557 Jan Suhanek Muški Padina [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
86 1558 Branko Ječmenica Muški Ub [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
87 1559 Aleksandar Mijailović Muški Topola [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
88 1560 Срђан Самарџић Muški АK CROSS Brčko Брчко [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
89 1561 Dragan Ćirić Muški Belhospice - Šašavi Ultraši Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
90 1562 Lola Antić Ženski Stray Dogg Valjevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
91 1563 Матија Обрадовић Muški Сомбор [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
92 1564 Милица Стојановић Ženski BURT Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
93 1565 Snežana Milošević Ženski Novi Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
94 1566 Anton Tadić Muški ARK Tuzla Tuzla [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
95 1567 Adem Balić Muški ARK Rekreativac Tuzla Tuzla [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
96 1568 Branka Injac Ženski Arandjelovac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
97 1569 Mona Gazivoda Ženski Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
98 1570 Zvonka Gazivoda Ženski BURT Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
99 1571 Izudin Hrnjić Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
100 1572 Nermin Zonić Muški ARK Tuzla Tuzla [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
101 1573 Zlatan Huremović Muški ARK Tuzla Tuzla [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
102 1574 Evel Imamović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
103 1575 Mirzet Halilović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
104 1576 Stefan Ranitović Muški Novi Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
105 1577 Laslo Brusnjai Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
106 1578 Željko Graovac Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
107 1579 Zarija Milanović Muški Panorama Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
108 1580 Jovica Savić Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
109 1581 Miloš Ristić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
110 1582 Marko Bakoč Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
111 1583 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
112 1584 Bojan Poletanović Muški Crvenka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
113 1585 Srđan Poletanović Muški Crvenka [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
114 1586 Biljana Čonkić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
115 1587 Sanela Fetahović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
116 1588 Dušan Kosmovski Muški Individualci Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
117 1589 Đorđe Petrović Muški Individualci Popović [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
118 1590 Dragutin Krstajić Muški OAK Beograd Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
119 1591 Goran Antičević Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
120 1592 Saša Kojić Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
121 1593 Vladimir Danko Muški TK Dynamik Novi Sad Futog [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
122 1594 Aleksandar Todorović Muški AK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
123 1595 Stefan Mijatović Muški [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
124 1597 Aleksandra Burkanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
125 1598 Zdravka Knežević Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
126 1599 Milovan Lučić Muški Kragujevac [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:00:00 Da
127 1600 Aleksandar Marković Muški Kragujevac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
128 1601 Nikola Minić Muški AK "Sloboda" Novi Grad Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
129 1602 Igor Miletić Muški Pančevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
130 1603 Ninoslav Ružić Muški Pančevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
131 1604 Goran Đukić Muški Temerin [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
132 1605 Danijel Jovinac Muški Udruga Zdravo Trčanje Ladimirevac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
133 1606 Jasmina Cvenić-Jovinac Ženski Udruga Zdravo trčanje Ladimirevci [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
134 1607 Aleksandar Radukin Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
135 1608 Milutin Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
136 1609 Nemanja Katanić Muški AK Hajduk maraton tim Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
137 1610 Miodrag Jovanić Muški PK Gora Vrbas [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
138 1611 Marko Latković Muški PK Gora Vrbas [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
139 1612 Ivan Šuleić Muški Fitnes 011 Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
140 1613 Marko Medojević Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
141 1614 Momčilo Miljković Muški Temerin [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
142 1615 Aleksej Sopka Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
143 1616 Ivana Marković Ženski Urban Fitness Fox Nova Pazova [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
144 1617 Darko Plavšić Muški Kovilj [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
145 1618 Nikola Marvić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
146 1619 Filip Filipović Muški Kruševac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
147 1620 Ivan Vendlener Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
148 1621 Uglješa Novak Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
149 1622 Dejan Todorović Muški PK Balkan Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
150 1623 Nikola Tomić Muški Kučevo Kučevo [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
151 1625 Nikola Dragin Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton 02:00:00 Da
152 1626 Nebojša Oprijan Muški TK Dinamic Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
153 1627 Vladan Stankov Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
154 1628 Smilja Tomić Ženski Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
155 1629 Nikola Miatov Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
156 1630 Marina Nikolić Ženski Šašavi Ultraši / UK Paligo Palus Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
157 1631 Laza Remetić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
158 1632 Ivana Vlajić Ženski Kruševac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
159 1633 Srđan Tasić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
160 1634 Miloš Lazović Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
161 1635 Predrag Lukić Muški Pass Matter Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
162 1636 Srđan Kostić Muški Kruševac [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
163 1637 Nemanja Laović Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
164 1638 Đorđe Nikoloić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
165 1639 Mloš Bantić Muški Bjeljina [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
166 1640 Sanja Kopocki Ženski Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
167 1641 Ana Spasojević Ženski Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
168 1642 Miloš Popić Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
169 1643 Dušan Pješivac Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
170 1644 Zoran Simović Muški Novi Sad [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
171 1645 Filip Jovanović Muški Beograd [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
172 1646 Milan Mirković Muški Ruma [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
173 1647 Goran Santo Muški Sremska Kamenica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
174 1648 Ivan Jovanović Muški Sremska Kamenica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
175 1649 Arsa Santo Muški Sremska Kamenica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
176 1650 Aleksandar Marić Muški Sremska Kamenica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
177 1651 Aleksandar Aleksandrov Muški Sremska Kamenica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
178 1652 Marko Živković Muški - [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
179 1653 Mile Aleksandrov Muški Sremska Kamenica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da
180 1654 Ivan Lukić Muški Loznica [21.1 km] Reciklažni polumaraton Da