Prijavljeni takmičari na Trčanje 21.100 m

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj. Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 6001 Tunde Bicskei Ženski Kanjiza [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
2 6002 MIRJANA MILOŠEVIĆ Ženski Fit Complete Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
3 6003 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
4 6004 Róbert Csizmadia Muški Contitech Fluid Sportegyesület Makó [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:24:53 Da
5 6005 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:33:50 Da
6 6006 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
7 6007 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
8 6008 Viktor Boross Muški Mozdulj érte! Kiskunhalas [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
9 6009 Izabella Nagy Ženski Budapest [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
10 6010 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
11 6011 Réka Sziveri Ženski Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
12 6012 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
13 6013 Đorđe Ćurić Muški ARK Somaraton Sivac [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:04:45 Da
14 6014 Ivan Radojevic Muški Svilajnac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
15 6015 Viktor Dujmovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:48:30 Da
16 6016 Róbert Badis Muški Senta [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:00:00 Da
17 6017 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
18 6018 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:30:00 Da
19 6019 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:06:46 Da
20 6020 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
21 6021 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
22 6022 Saša Mirić Muški Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
23 6023 blagoje arnautovic Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
24 6024 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
25 6025 Bozo Stula Muški Beograd - [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
26 6026 Zoltan Bozsó Muški Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
27 6027 Damir Marković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:23:33 Da
28 6028 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
29 6029 Aleksandar Kovačević Muški Novi Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
30 6030 Zeljko Graovac Muški Ark Somaraton Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
31 6031 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
32 6032 Vígh Péter Muški Sprintfutoklub Tata Tata [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
33 6033 Pál Bozó Muški sprint Tata [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
34 6034 Eszter Gergye Ženski Vasvár [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
35 6035 Zoltán Csukonyi Muški Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m 02:09:00 Da
36 6036 Dejan Nikolić Muški ARK Somaraton Sombor Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
37 6037 Katalin Baranyi Ženski Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
38 6038 Aleksandra Vrsajković Ženski Ak,,Hajduk,,maraton Kula Srbobran [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:50:00 Da
39 6039 Dragana Spehar Ženski AK Hajduk Kula Ruma [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
40 6040 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
41 6041 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
42 6042 Žarko Tešić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
43 6043 András Monostori Muški Hunyadi János Túracsoport Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:54:00 Da
44 6044 Druzsek Akos Muški Backi Vinogradi [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
45 6045 Влајко Поповић Muški Ак Crvena Zvezda Панчево [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
46 6046 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
47 6047 Šarkezi Arpad Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
48 6048 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
49 6049 Biljana Vezmar Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
50 6050 Daniela Tryfonides Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
51 6051 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:34:06 Da
52 6052 Niksa Papic Muški Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
53 6053 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m 00:00:00 Da
54 6054 Nenad Kalčić Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:39:00 Da
55 6055 Jovan Kalčić Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
56 6056 Marija Nesic Ženski UK Paligo Palus Palic Kragujevac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
57 6057 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:29:51 Da
58 6058 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
59 6059 Jožef Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
60 6060 Gábor Keceli Mészáros Muški Fit For Life Zenta [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:52:00 Da
61 6061 Ivana Živković Ženski OAK Beograd Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
62 6062 Marko Rankovic Muški Atletski klub LAZAREVAC Lazarevac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
63 6063 Željko Kuić Muški Subotica [21.1 km] Trčanje 21.100 m 01:26:26 Da
64 6064 XXL Dragan Popović Muški PK Marathon Bačka Topola Kula [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
65 6065 XXL Nikola Radulaški Muški Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
66 6066 XXL István Danyi Muški Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
67 6067 XXL Ozren Galović Muški Triatlon klub ,,SAVA,, Sremska Mitrovica Sremska Kamenica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
68 6068 XXL Nikola Jadranski Muški TK Sava Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
69 6069 XXL Љиљана Латиновић Ženski Спортски клуб Видиковац Београд Србија [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
70 6070 XXL Vera Velimirović Bacinski Ženski Athlete Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
71 6071 XXL Milorad Trifunović Muški Šabac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
72 6072 XXL Aniko Jablan Ženski PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
73 6073 XXL Károly Dukai Muški ZeroFun Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
74 6074 XXL Željko Gašpar Muški Smederevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
75 6075 XXL Igor Sabo Muški Senta [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
76 6076 Zoltán Lőrinc Muški Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
77 6077 XXL Hanga Fekete Ženski Szeged [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
78 6078 XXL Arnold Bata Muški Kanjiža [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
79 6079 XXL Aleksandar Drakulić Muški Subotica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
80 6080 Đorđe Boreli Muški TRK beogradski maraton Beogrda [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
81 6081 Miroslav Kutuzov Muški Subotica [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
82 6082 Renátó Szőllősi Muški Tiszakécske VSE Hódmezővásárhely [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
83 6083 Nataša Ćulafić Ženski atletski klub Partizan1945 Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
84 6084 Miloš Milosavljević Muški AK PARTIZAN Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
85 6085 Gusztáv Raffai Muški ARK Tron Palic Szabadka [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
86 6086 Radivoj Jocić Muški AK Bečej Beče [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
87 6087 Erika Bácsi Ženski Trešnjevac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
88 6088 Henrik Dabis Muški Kiskunmajsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
89 6089 József Faragó Muški Ark Kanjiški Maratonci Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
90 6090 Aleksandar Mitić Muški Maratonci Pancevo Pančevo [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
91 6091 Petra Káplár Ženski Magyarkanizsa [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
92 6092 Dániel Becskei Muški Topolya [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
93 6093 Aleksandar Bokarev Muški OAK Beograd Beograd [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
94 6094 Nebojša Tamindžić Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
95 6095 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
96 6096 Miodrag Burić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
97 6097 Miklós Benedek Muški Bačka Topola [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
98 6098 Vladimir Ćulibrk Muški Invictus Centar Bačka Topola [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
99 6099 Slađana Stamenković Ženski AK Crvena Zvezda Pančevo, Banatski Brestovac [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
100 6100 Rajko Gvozdamovič Muški Temerin [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
101 6101 Željko Peković Muški Čegarunning Titel [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da
102 6102 Nemanja Bunjevački Muški ARK Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Trčanje 21.100 m Da