Prijavljeni takmičari na Polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Radovan Stevanovic Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
2 2 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Земун - Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Da
3 3 Milica Stojšić Ženski Ark Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
4 4 Anna Márki Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
5 5 Branko Milević Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Zsolt Szendi Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Nevena Popović Ženski Vozdovac-Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
8 8 Branko Pejović Muški Palić [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Nataša Prćić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:19:00 Da
10 10 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
11 11 Erika Hakszer Ženski DÖKE Komló [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
12 12 Nebojsa Jovic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 Nataša Delibašić Ženski Atletski klub Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Jasna Milošević Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Nenad Nedović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Sanja Vasić Ženski ŽPK Spartak Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
19 19 Raymond Hallai Muški Ak Apatin Backa Topola [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
20 20 MartinA Poljakovic Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Marko Stevanović Muški BRC - Belgrade running club Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 Sonja Dr Mojzes Ženski Celldömölk [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Rene Lesko Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
24 24 Pavle Peković Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:22 Da
25 25 Tamaš Helfrih Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Igor Skenderovic Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:44:07 Da
27 27 Csaba Levente Nagy Muški Kecskemét Kecskemét [21.1 km] Polumaraton 01:26:33 Da
28 28 Una Dabović Ženski Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Mišo Guljaš Muški Samostalan takmičar Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:53 Da
30 30 Albert Boros Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Tijana Radulović Ženski Belgrade Running Club Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Janos Vero Muški ARK TRON Subotica, 2400 [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:03 Da
34 34 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
35 35 Valentina Kèri Ženski Zenta [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Ivana Budinski Ženski BRC - Belgrade running club Ruski Krstur [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Aleksandar Papić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Danilo Jovanovic Muški TK Tamiš - Pančevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:21:00 Da
39 39 Lidija Petrović Ženski BRC škola trčanja Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
40 40 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Jelena Vesić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
42 42 Nikola Marković Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:33 Da
43 43 Darko Jankulovski Muški Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 Željko Milenković Muški Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Ivan Nešić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
47 47 Ivan Gligorijević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
48 48 Nenad Grković Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
50 50 Milica Glončak Ženski Škola trčanja Subotica Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
51 52 Milan Dakić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
52 53 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
53 54 Árpád Fremond Muški Pačir [21.1 km] Polumaraton Da
54 55 Sasa Momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
55 56 Milan Markó Muški Deszk [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
56 57 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Da
57 58 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
58 59 Mária Kucsera Ženski Deszk [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
59 60 Erika Poljaković Nađ Ženski - Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
60 61 Sonja Oros Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
61 62 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
62 63 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
63 64 Andor Luhovic Muški Planinarski Klub Spartak Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
64 65 Zlatko Bedić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
65 66 Jelena Đogić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
66 67 Volker Schmitt Muški Spridon Frankfurt Frankfurt am Main [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
67 68 Emese Bábi Ženski B.Topola [21.1 km] Polumaraton 02:23:00 Da
68 69 Ilija Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
69 70 Duško Tošin Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
70 71 Bálint Juhász Muški Mali Iđoš [21.1 km] Polumaraton 02:12:30 Da
71 72 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
72 73 Saša Varga Muški Ark Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
73 74 Dalibor Letovic Muški Subotica, 2400 [21.1 km] Polumaraton Da
74 75 Ivan Djurovic Muški Bela Crkva [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
75 76 Petar Blazin Muški BELI PERA TIM Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
76 77 Visnja Trudić Ženski BELI PERA TIM Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
77 78 Veprim Presheva Muški Presevo [21.1 km] Polumaraton 02:19:00 Da
78 79 Ágnes Ruzsa Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:01:40 Da
79 80 Ivan Dulic Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
80 81 Giacomo Bosisio Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
81 82 Branislav Rus Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
82 83 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
83 84 Nebojsa Obradovic Muški Belgrade Running Club Banatski Karlovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
84 85 Tatjana Radivojevic Ženski Running Tribe Belgrade Beograd- Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
85 86 Szilvia Dr. Fényesi Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
86 87 Bogdan Trbojević Muški ARK Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
87 88 Levente Dr. Szabó Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
88 89 Ágnes Geráné Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
89 90 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
90 91 Predrag Knezevic Muški A.K..Apatin Indjija [21.1 km] Polumaraton 01:17:50 Da
91 92 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
92 93 Marina Vidaković Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
93 94 Nebojša Vujković Cvijin Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:25:26 Da
94 95 Марко Герасимовић Muški Ултра Тркач Србија Лазаревац [21.1 km] Polumaraton Da
95 96 Ragmi Ibrahimi Muški Presevo [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
96 97 Vuk Damjanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
97 98 Stevan Lacmanovic Muški Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton Da
98 99 Csaba Balogh Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Erdőkertes [21.1 km] Polumaraton 01:31:54 Da
99 100 Novica Stojanovic Muški / Kovin [21.1 km] Polumaraton Da
100 101 Emil Lulić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
101 102 Marjan Lukić Muški Triatlon Klub Tamiš Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
102 103 Gorana Pivljanin Ženski BRC škola trčanja Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
103 104 Gustav Rafai Muški ARK TRON, PALIĆ Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
104 106 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
105 107 Davor Sarcevic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
106 108 Nebojsa Miljkovic Muški ŠTRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
107 109 Jelena Paunovic Ženski ŠTRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
108 110 Branka Sretenovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
109 112 Peter Smuk Muški Győr [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
110 113 Dijana Šarčević Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
111 114 Péter Braun Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Budakalász [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
112 115 Stevan Mitrić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
113 116 Ove Lund Muški Oslo [21.1 km] Polumaraton Da
114 117 Sándor Nagy Muški Debrecen [21.1 km] Polumaraton Da
115 118 Milena Simic Ženski Zivi zdravo Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
116 119 Mirela Sič Ženski Škola trčanja Subotica Palić [21.1 km] Polumaraton Da
117 120 Levente Gáti Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
118 121 Teodor Kenyeres Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
119 122 Viktor Gáspár Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
120 123 Hrvoje Pavlović Muški individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
121 124 Tihamér Ozsvár Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
122 125 László Kasza Muški Székesfehérvár [21.1 km] Polumaraton Da
123 126 Zoltán Kőszegi Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:03 Da
124 127 Csilla Papp Ženski - Male Pijace [21.1 km] Polumaraton Da
125 128 István Gorza Muški Táplánszentkereszt [21.1 km] Polumaraton 01:22:50 Da
126 129 Jasmina Damjanović Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Da
127 130 István Tamás Lencse Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:23:25 Da
128 131 Marjan Mezedi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
129 132 Balazs Remport Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
130 133 Bene Sarolta Ženski FutaPécs SE Kővágószőlős [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
131 134 Gallai Péterné Gabriella Ženski Pécs [21.1 km] Polumaraton 00:02:05 Da
132 135 Filip Šuput Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
133 136 Predrag Vejin Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
134 137 Александар Крнета Muški АРК Сомаратон Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:56:57 Da
135 138 Sanja Brcanski Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
136 139 Jelena Hrnjak Ženski Beograd/Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
137 140 Ilija Đukanović Muški nemam Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:49 Da
138 141 Nikola Radović Muški NRC - Nike + Running Club Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
139 142 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
140 143 Darko Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
141 144 Ivana Čuković Ženski Djurdjin [21.1 km] Polumaraton Da
142 145 Marija Smoljanic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Da
143 146 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
144 147 Dragan Djurdjevic Muški Dubotica [21.1 km] Polumaraton Da
145 148 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
146 149 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
147 150 Dušica Vilov Ženski Infostud Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
148 151 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
149 152 Vinko Pisarović Muški AK Požega Požega [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
150 153 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
151 154 Tihomir Lendvai Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
152 155 Martin Jurcek Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
153 156 Anđelija Ognjanović Ženski - Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
154 157 Judit Timár Ženski Székesfehérvár [21.1 km] Polumaraton Da
155 158 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
156 159 Szilvia Máhonfai Ženski FutaPécs SE Pécs [21.1 km] Polumaraton Da
157 160 Szabolcs Kapitány Muški Bezdan [21.1 km] Polumaraton 01:47:30 Da
158 161 Mirko Dubovečak Muški ARK TRON, PALIĆ Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
159 162 Matija Hemi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
160 163 Milan Cvijanovic Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
161 164 Siniša Tomić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
162 165 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
163 166 András Szabó Muški Dunaújváros [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
164 167 Olja Durbaba Ženski N. Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
165 168 Jasmin Kapetanovic Muški REKREAATIVNO Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
166 169 Sanja Radjenovic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
167 170 Miloš Elesin Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
168 171 Jagodić Tamaš Jagodić Muški Subotica, 2400 [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
169 172 Zoltan Bori Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
170 173 Nenad Pavlovic Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
171 174 Nebojša Vučković Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
172 175 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton Da
173 176 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:40 Da
174 177 Marijan Brus Muški AK Požega Požega [21.1 km] Polumaraton Da
175 178 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
176 179 Sanela Vlahovic Ženski Subtica [21.1 km] Polumaraton Da
177 180 Ana Popovic Ženski Subtica [21.1 km] Polumaraton Da
178 181 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
179 182 Branislav Grković Muški Infostud Beograd - [21.1 km] Polumaraton Da
180 183 Miroslav Lazović Muški Beograd - Železnik [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
181 184 Adam Helfrih Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
182 186 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
183 187 Gabor Roža Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
184 188 Darko Matić Muški SRU Starter Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
185 189 Andor Koza Muški Studio Present Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
186 190 Teodora Cvanic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:28:00 Da
187 191 Bojan Milanković Muški Studio Present Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
188 192 Branko Šarac Muški Lovćenac [21.1 km] Polumaraton Da
189 193 Igor Bakoš Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 00:23:00 Da
190 194 Valentin Vranić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
191 195 Saša Stojanović Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
192 196 Darko Kmezic Muški Beograd - Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:12 Da
193 197 Nemanja Veljković Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
194 198 Miroslav Drobina Muški Vukovar [21.1 km] Polumaraton Da
195 199 Đuro Kraguljac Muški Vukovar [21.1 km] Polumaraton Da
196 200 Damir Marković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:23:33 Da
197 202 Žolt Vinkler Muški Inspiran Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
198 203 Arnold Losonc Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
199 204 Dragana Jovanovic Ženski Fitnes box Reflex Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
200 205 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
201 206 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
202 207 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
203 208 István Lévai Muški Debrecen [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
204 209 Saša Nedeljković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
205 210 Miloš Klindo Muški Gradiska [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
206 211 Damir Batanjski Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
207 212 Zeljko Pekovic Muški Titel [21.1 km] Polumaraton Da
208 213 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
209 214 Milana Maričić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
210 215 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
211 216 Gusztáv Surján Muški SHMP Senta [21.1 km] Polumaraton Da
212 217 Ond Bakos Muški SHMP Senta [21.1 km] Polumaraton Da
213 218 Balint Fridrih Muški Individualac Senta [21.1 km] Polumaraton Da
214 219 Miloš Kajtez Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
215 220 Branka Veličković Ženski AK Apatin Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
216 221 Zoltan Molnar Gabor Muški ARK Tron Senta [21.1 km] Polumaraton Da
217 222 Dragomir Ilić Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
218 223 Marina Parežanin Ženski Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
219 224 Adrienn Bacsi Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
220 225 Szabolcs Bucko Muški Szabadka [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
221 226 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
222 227 Elvir Nuhovic Muški AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
223 228 Vuk Vukmirovic Muški Beograd - [21.1 km] Polumaraton Da
224 229 Simo Djuric Muški Bački Jarak [21.1 km] Polumaraton Da
225 230 Zoltan Pap Muški Male Pijace [21.1 km] Polumaraton Da
226 231 Tatjana Dimitrijević Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
227 232 Dejan Despotovic Muški AkMaratontim Hajduk Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
228 233 Enis Aliu Muški Presevo [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
229 234 Predrag Jankovic Muški Beograd - [21.1 km] Polumaraton Da
230 235 Bozo Stula Muški Beograd - [21.1 km] Polumaraton Da
231 236 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
232 237 Marija Radulović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
233 238 Ђорђе Сладаковић Muški ARK Somaraton Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
234 239 Petar Jovanovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
235 240 Bojan Grubor Muški INDIVIDUALAC Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
236 241 Igor Radoš Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
237 242 Ninoslav Sevic Muški BRC Trail CREW Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
238 243 Dejan Tovarišić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
239 244 Dušanka Subotić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
240 245 Imre Mészáros Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:38:30 Da
241 246 Danilo Bulatovic Muški 11Tri Belgrade Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
242 247 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
243 248 Izabella Nagy Ženski Budapest - Csantavér [21.1 km] Polumaraton Da
244 249 Krisztina Milodanovic Ženski Szabadka [21.1 km] Polumaraton Da
245 250 Simeon Škoro Muški Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
246 251 Tamara Djuric Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
247 252 Nikola Lugonja Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
248 253 Bojan Vojnic Tunic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
249 254 TAMARA GRČKI Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:39:56 Da
250 255 Ivana Kostic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
251 256 Dmitry Grebenkov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
252 257 Slobodan Todorović Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
253 258 Branimir Gajić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
254 259 Dalibor Horvacki Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
255 260 István Megadja Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
256 261 Ivana Margetić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
257 262 Ana Barašević Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
258 263 Branislav Suknovic Muški Spiridon Frankfurt Frankfurt am Main [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
259 264 Anett Kelemen Ženski Pilisvörösvár [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
260 265 Attila Pozderka Muški HASE Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:42:56 Da
261 266 Ivan Torer Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
262 268 Ivana Marković Ženski Nike+ Run Club Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
263 269 László Csordalics Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:16 Da
264 270 Boško Jerković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
265 271 Karolina Madaras Puskas Ženski Palic [21.1 km] Polumaraton Da
266 272 Edit Tancos Ženski Inspiran Palic [21.1 km] Polumaraton Da
267 273 Zorica Vukov Ženski Paligo Palus Palic [21.1 km] Polumaraton Da
268 274 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
269 275 Dejan Tikvicki Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
270 276 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
271 277 Anette Deák Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
272 278 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
273 279 Gorana Francišković Ženski Urlik Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
274 280 Nada Bundić Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
275 281 Gabriela Mikovic Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
276 282 Adel Alaker Ženski Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
277 283 Mladen Ardalić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
278 284 Zeljko Kujundzic Muški Wien [21.1 km] Polumaraton Da
279 285 Vasilija Joksimovic Ženski Beogrqd [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
280 286 Darko Kiralj Muški SRU Starter Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
281 287 Boris Saulić Muški Starter Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
282 288 Nenad Bogar Muški Triatlon Klub Titan Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
283 289 Vojislav Ćurulić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
284 290 Csaba Birkás Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
285 291 Nemanja Bunjevacki Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
286 292 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
287 293 József Faragó Muški Ark Kanjiški Maratonci Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Da
288 294 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
289 295 Milica Kokotović Ženski Infostud Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
290 296 Arelena Petrik Popović Ženski Infostud Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
291 297 Olivera Šurdić Ženski BRC škola trčanja Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
292 298 Branislav Živić Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:22:17 Da
293 299 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
294 300 Nebojša Ćirović Muški Vozdovac-Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
295 301 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
296 302 László Erdélyi Muški ARK TRON Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
297 303 Marko Dropulja Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
298 304 Bojana Fazekaš Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
299 305 Nebojša Trajković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
300 306 Lazar Gavrilovic Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
301 307 Aleksandra Burkanovic Ženski AK APATIN Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
302 308 Nora Trklja Ženski AK Crvena zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
303 309 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
304 310 Katarina Djordjevic Ženski Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
305 311 Dragana Tabakovic Ženski UK Paligo Palus Palić Suboica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
306 312 Žaklina Klemen Mitrović Ženski AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
307 313 Tihomir Milošević Muški N. Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
308 314 DAMIR BUBIĆ Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
309 315 Đorđe Kutuzov Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
310 316 Edit Trungel Mešter Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
311 317 radovan radulović Muški ak spartak Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
312 318 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
313 319 attila toth Muški Palics [21.1 km] Polumaraton Da
314 320 Dušan Mirilo Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
315 321 Aleksandar Uzelac Muški Balkanska trkačka liga Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Da
316 322 Jovan Jovanović Muški Banatski Karlovac [21.1 km] Polumaraton Da
317 323 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:29:51 Da
318 324 Nikola Ranković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
319 325 Danijel Sekešan Muški Vladimirovac [21.1 km] Polumaraton Da
320 326 Darko Petrović Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:24:30 Da
321 327 Milenko Nikolić Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
322 328 Isidora Bajić Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
323 329 Magdolna T.Nagy Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
324 330 Istvan Varga Muški Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
325 331 Iulian Zaharia Muški Isaccea [21.1 km] Polumaraton Da
326 332 Slavko Adamov Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
327 333 Marko Jovičić Muški Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton Da
328 334 Mihajlo Petrović Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
329 335 Momir Vranješ Muški Infostud Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
330 336 Branislav Lalić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
331 337 Igor Vidić Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
332 338 Dejan Španović Muški HENEX d.o.o. Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
333 339 Andras Chanyi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
334 340 Mirko Dražić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
335 341 Laslo Ludman Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
336 342 Laszlo Kalman Muški Segedin [21.1 km] Polumaraton Da
337 343 Boris Prćić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
338 344 Nevena Topličić Ženski Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
339 345 Nemanja Aleksić Muški Suboica [21.1 km] Polumaraton Da
340 346 Nenad Miković Muški Sbotica [21.1 km] Polumaraton Da
341 347 Aleksandar Mitić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
342 348 Judit Barantai Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
343 349 Modest Dulić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
344 350 Mirko Kujundžić Muški Poželi želju Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
345 351 Milan Jovanović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
346 352 Драган Зарић Muški Суботица [21.1 km] Polumaraton Da
347 353 Љубиша Берењи Muški Суботица [21.1 km] Polumaraton Da
348 354 Радан Орашанин Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
349 355 Viktor Boros Muški Kiskunhalas [21.1 km] Polumaraton Da
350 356 József Adorján Muški Paks [21.1 km] Polumaraton Da
351 357 Milica Bebić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
352 358 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 01:43:43 Da
353 359 Csaba Szabo Muški Bocsa [21.1 km] Polumaraton Da
354 360 Dejan Momčilović Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
355 361 Anna Kovacs Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
356 362 Roland Szabo Muški Szeeged [21.1 km] Polumaraton Da
357 363 Alesandar Škiljević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
358 364 Petar Kajnovć Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
359 365 IVICA VUČKOVIĆ Muški MK Hrv. Sokol Osijek Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
360 366 Vladimir Milojevic Muški Cirih [21.1 km] Polumaraton Da
361 367 Ljubomir Pantić Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
362 368 Maja Vukićevć Ženski Beogra [21.1 km] Polumaraton Da
363 369 Milan Katatić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
364 370 Robert Lengyel Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
365 371 Zsolt Antal Muški Kecskemét [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
366 372 Zeljko Graovac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
367 373 Dušan Mandić Muški Podgorica [21.1 km] Polumaraton Da
368 374 Tatjana Grbovic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
369 375 Khop Bahadur Gurung Muški ARK Fruska Gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
370 376 Zoran Marković Muški Bački Jarak [21.1 km] Polumaraton Da
371 377 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
372 378 Ljiljana Nađ Maglajčić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
373 379 Siniša Ubović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
374 380 Mile Stefanović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
375 381 Predrag Đurić Muški Beogradski trkački klub Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
376 382 Gergo Balog Muški Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Da
377 383 Tomislav Antonić Muški Belgrade Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
378 384 Stevan Prćić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
379 385 Nebojša Tucakov Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
380 386 Slobodan Danilović Muški Bač [21.1 km] Polumaraton Da
381 387 ronald jozsef Muški Kanjiza [21.1 km] Polumaraton Da
382 388 Karim Bendjamaa Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
383 389 Fouzi Bendjamaa Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
384 1006 Vladimir Radovanovic Muški Vozdovac-Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:05:00 Da