Prijavljeni takmičari na Glavna trka 10,5 km

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Hristina Popović Ženski Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
2 2 Borislav Bućan Muški ARK Fruška Gora Čerević [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
3 3 Nenad Moconja Muški Jarak [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
4 4 Vladimir Gvozden Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
5 5 Ivana Vuković Ženski / Sremska Mitrovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:48:00 Da
6 6 Nemanja Đurić Muški Crossfit Novi Sad Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
7 7 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
8 8 Stefan Dožić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
9 9 Miodrag Janković Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
10 10 Najdana Gajić Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
11 11 Mihajlo Grubjesic Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:10:00 Da
12 12 Zoran Stupar Muški Free Treninzi Đačko Petrovaradin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
13 13 Marko Dačić Muški OAK Beograd Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
14 14 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
15 15 Petar Kataric Muški Free Treninzi Đačko Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:52:00 Da
16 16 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
17 17 Natalija Petrović Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
18 18 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
19 19 Vesna Futo Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
20 20 Milan Kaćanski Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
21 21 Dejana Butorac Ženski Ark Somaraton Celarevo [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
22 22 Tatjana Krstonošić Ženski AK Becej Bečej [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
23 23 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
24 24 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
25 25 Vladimir Petrovic Muški Avala Subotom Vrcin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:59:00 Da
26 26 Predrag Nikolić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
27 27 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
28 28 Dominik Deman Muški ARK Tron Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:42:00 Da
29 29 Nikola Maljković Muški Indjija [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
30 30 Miloš Arsić Muški Obrenovac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
31 31 Petar Šuša Muški #CoachPetar Running Team Sombor [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
32 32 Miljan Milojković Muški AK "Niški Maraton" - Niš Nis [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:40:00 Da
33 33 Željko Milenković Muški Donji Tavankut [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
34 34 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
35 35 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
36 36 Branko Milević Muški BTL Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
37 37 Momcilo Mandic Muški AK Zvornik zvornik [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:47:00 Da
38 38 Petar Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
39 39 Nemanja Petković Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
40 40 Dragana Govedarica Ženski beograd-Savski venac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:01:00 Da
41 41 Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
42 42 Khop Bahadur Gurung Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
43 43 Vesela Mackic Ženski Triogy Racing Novi Sad-Sremska Kamenica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:54:00 Da
44 44 Predrag Aničić Muški ARK Fruška gora Sremska Kamenica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
45 45 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
46 46 Milica Marković Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
47 47 Zoltan Farago Muški PD Naftas Novi Sad Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
48 48 Tatjana Grbovic Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
49 49 Gordana Horvat Muški OAK Novi Sad popovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
50 50 Milana Mitric Ženski Kikinda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
51 51 Biljana Krstonošić Ženski Bečej [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
52 52 Maša Davidović Ženski Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
53 53 Gordana Ilić Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:45:00 Da
54 54 Vlasta Kovač Ženski ARK MaratonKO Padina [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:01:00 Da
55 55 Zoran Ovcin Muški Petrovaradin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
56 56 Simona Djuric Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
57 57 Томислав Мијатов Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
58 58 Ivana Jovandin Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
59 59 Biljana Čonkić Ženski ARK Fruska Gora Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
60 60 Zoran Gavrilović Muški Šabac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:47:50 Da
61 61 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:44:00 Da
62 62 Tijana Knezevic Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
63 63 Dragomir Ilić Muški Obrenovac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
64 64 Miloš Kajtez Muški Bačka Palanka [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:55:00 Da
65 65 Aleksandar Mitic Muški Maratonci Pancevo Opovo [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
66 66 marina vulin Ženski Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
67 67 Bojana Fazekaš Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
68 68 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
69 69 Sonja Oros Ženski ARK Tron Palic Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
70 70 Jasmina Pajić Ženski AK Junior Krupanj Krupanj [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
71 71 Marija Tikvicki Ženski Skola Trcanja Subotica Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
72 72 Rajko Čučković Muški Petrovaradin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
73 73 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
74 74 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjnanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
75 75 Љиљана Маричић Ženski Ветерник [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:05:00 Da
76 76 Slobodan Petković Muški Bellhospice Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
77 77 Stanislav Grujić Muški EXECOM Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
78 78 Ljubisa Gudelj Muški ArkSomaraton Sombor [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
79 79 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
80 80 Milica Ranitović Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
81 81 Daniel Šokac Muški Ark Somaraton Sombor [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
82 82 Aleksandra Kerezovic Ženski Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
83 83 JELENA GOVEDARICA Ženski Beograd- Čukarica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
84 84 Mirjana Vranić Ženski Beograd - Savski Venac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
85 85 Damir Slijepcevic Muški Vojska Srbije Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
86 86 Miša Kantar Muški AK Topličanin Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
87 87 Sasa Kovac Muški Ark Maratonko Kovačica Padina [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:00:00 Da
88 88 Jelena Đenadić Ženski Loznica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
89 89 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
90 90 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
91 91 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
92 92 Aleksandra Crnokrak Ženski Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
93 93 Aleksandra Radonjić Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:00:00 Da
94 94 Milan Purać Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
95 95 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
96 96 Vladimir Vajda Muški Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:54:00 Da
97 97 Aleksandar Glavonjic Muški Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
98 98 Aleksandar Štajfer Muški AK APATIN Celarevo [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
99 99 Goran Savić Muški EXECOM Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
100 100 Vesna Vicko Bogišić Ženski ArkSomaraton Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
101 101 Dijana Šarčević Ženski Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
102 102 Sladjana Todorovic Muški BK Hajduk Kula Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:30:00 Da
103 103 Sladjana Todorovic Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:50:00 Da
104 104 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
105 105 Danijela Nuspl Ženski ARK Tron Palić Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
106 106 Marko Jocić Muški AK Bečej Becej [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
107 107 Slobodan Milošević Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
108 108 Radivoj Jocic Muški AK Becej Bečej [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
109 109 Miroslav Dukadinović Muški OAK Beograd Beograd-Zvezdara [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
110 110 Ksenija Krajina Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
111 111 Jovan Vukobratovic Muški IronFit Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
112 112 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
113 113 Marko Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
114 114 Zlatko Radojčić Muški EXECOM Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
115 115 Novak Kikovic Muški Obrenovac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:01:00 Da
116 116 Milan Dimitrijevic Muški SU "Varatonac" Pozega [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
117 117 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
118 118 Aleksandar Brankovic Muški Beograd Zemun [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
119 119 Davorin Popović Muški TK Dynamik Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
120 120 Драгана Вујаклија Ženski #ТрчимЗаЈоју, Српска Црња Srpska Crnja [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
121 121 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
122 122 Mirela Sič Ženski Škola trčanja Subotica Palić [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
123 123 Miljana Milanković Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
124 124 Nemanja Nikolić Muški TK Dinamic Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
125 125 Pavle Ćirić Muški TK Dynamik Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
126 126 Marko Ćorić Muški Srbobran [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
127 127 Miroslav Vukašinović Muški Kikinda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
128 128 Silvija Injac Ženski Kikinda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
129 129 Bojan Hodzic Muški Kikinda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
130 130 Ádám Dudás Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
131 131 Marko Terzin Muški Kikinda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
132 132 Bruna Skenderović Ženski Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
133 133 Bojan Karanović Muški TK DYNAMIC Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
134 134 Darko Matkovic Muški Ark PETROVGRAD Zrenjnanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
135 135 Vladimir Bulaić Muški ARK Somaraton Bačka Palanka [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
136 136 Danijela Vasiljevic Ženski Beograd-Rakovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
137 137 Milan Mitrić Muški Kikinda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
138 138 Nemanja Mrakovic Muški Pd Naftas Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
139 139 Natasa Micovic Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
140 140 Dragana Pejčić Ženski AK Cerski junaci Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
141 141 Dalibor Lukin Muški Tk triogy racing Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
142 142 Mirko Pašić Muški Beočin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:00:00 Da
143 143 Milan Babić Muški PK Ozren Sokobanja [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:06:00 Da
144 144 Zorica Bocić Ženski Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
145 145 Bojan Radomirović Muški Omega-3 Norway Running Team Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:57:00 Da
146 146 Jovica Cucić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
147 147 Dušan Kosmovski Muški Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
148 148 Gordana Vukomanovic Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
149 149 Branko Bursać Muški Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:56:19 Da
150 150 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
151 151 Tomislav Ostojić Muški SU "Varatonac" Valjevo [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
152 152 Branislav Ćulibrk Muški Bačka Topola [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
153 153 Dušica Vilov Ženski Subotica, 24000 [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
154 154 Dragana Šipka Ženski Kozarska Dubica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
155 155 Marija Dokoza Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
156 156 Dušanka Marković Ženski Beograd Vozdovac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
157 157 Snezana Kecman Ženski Nrc nike+run club Beograd Vozdovac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
158 158 Zorica Koruga Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
159 159 Filip Breka Muški Odzaci [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
160 160 Borko Gajic Muški Backi Jarak [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
161 161 Sara Pirnat Ženski Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
162 162 Misa Milic Muški Cardio Workout Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
163 163 Olivera Vidosavljević Ženski Novi Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
164 164 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
165 165 Miodrag Živković Muški NovaLite Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
166 166 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
167 167 MILORAD JEFTIC Muški Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
168 168 Jelena Banjeglav Ženski Bačka Topola [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
169 169 Uroš Stojković Muški Beograd Vozdovac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
170 170 Jelena Lukić Ženski Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
171 171 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
172 172 Milica Lukić Ženski Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:56:00 Da
173 173 Dragana Špehar Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
174 174 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
175 175 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
176 176 Ivica Stojanovic Muški PK Borkovac Ruma Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:52:00 Da
177 177 Sabina Klbeček Ženski Subotica, 2400 [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
178 178 Sabina Mirović Ženski Capital Crew Belgrade Beograd, Zemun, Ugrinovci [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:07:00 Da
179 179 Neda Tović Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
180 180 Stojan Mišić Muški / Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
181 181 Jovana Kulusic Ženski Cardio Workout Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
182 182 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
183 183 Игор Миљатовић Muški АК Слобода Нови Град [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:53:00 Da
184 184 Srdjan Gligorijevic Muški Odzaci [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
185 185 Jelena Gligorić Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:01:05 Da
186 186 Ивица Марковић Muški Барена сланина Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
187 187 Ervin Pašti Muški ARK Odžaci Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
188 188 Milana Kosanović Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
189 189 Vuk Novaković Muški Škola trčanja Sremska Mitrovica Valjevo [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
190 190 Milan Mihajlović Muški / Beograd, Čukarica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
191 191 Vladimir Raskovic Muški ARK Fruska Gora Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
192 192 Душан Ћировић Muški Bačka Topola [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
193 193 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:40:00 Da
194 194 Margareta Milakovic Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
195 195 Jelena Radosavljevic Ženski PK Borkovac Ruma Sremska Mitrovica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
196 196 Nikola Maravic Muški BURT Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
197 197 Goran Tintor Muški PK Borkovac Ruma Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
198 198 Slobodan Sudarov Muški O.A.K. Kikinda Kikinda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
199 199 Stefan Hunjadi Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
200 200 Pavle Lazić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
201 202 Jovana Ćirović Ženski Bačka Topola [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
202 203 Nedeljko Šobot Muški Nova Pazova [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:50:00 Da
203 204 Nikša Papić Muški Triogy Racing Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
204 205 Nevena Beljanski Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
205 206 Vladan Srbulovic Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
206 207 Milena Kiš Ženski Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
207 208 Dušan Čeri Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
208 209 Ksenija Bubnjević Ženski AK"Crvena Zvezda", TK"Tamiš" Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
209 210 Jovan Todorovski Muški Novi Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
210 211 jovana mirkic Ženski Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
211 212 Darko Videnov Muški Subotica, 24000 [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
212 213 Dane Trbović Muški SRU Starter Bajmok [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
213 214 Gabor Ikotin Muški Temerin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
214 215 Sara Dereta Ženski Beograd-Stari grad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:58:00 Da
215 216 Dajana Božičković Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
216 217 Јована Вујаклија Ženski #ТрчимЗаЈоју, Српска Црња Српска Црња [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
217 218 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
218 219 Nemanja Milkov Muški Free Treninzi Đačko Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
219 220 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
220 221 Slobodan Tašić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
221 222 Stamen Ranđelović Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
222 223 Nenad Marinovic Muški Beograd, Palilula [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
223 224 Siniša Jakšić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
224 225 Živica Ognjanov Muški Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:53:00 Da
225 226 Bobana Milićević Ženski Škola trčanja Kikinda Kikinda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
226 227 Zoran Škorić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
227 228 Natasa Sarajevcic Ženski Liga kod Juge Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
228 229 Jelena Tatalovic Ženski Zrenjanin [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
229 230 Dragan Prole Muški --- Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:56:13 Da
230 231 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
231 232 Milica Novaković Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
232 233 Biljana Ivanova Ženski Beograd-Novi Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
233 234 Ognjen Stojanović Muški TK "Triogy Racing" Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
234 235 Jasna Milošević Ženski ARK Tron Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
235 236 Zorica Purić Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
236 237 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
237 238 Marija Gajić Ženski Capital Crew Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:42:00 Da
238 239 Stefan Petrovic Petrovic Muški Nova Pazova [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
239 240 Miloš Pešić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
240 241 Ivan Stolic Muški / Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
241 242 Snežana Vučić Ženski Nova Pazova [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 01:00:00 Da
242 243 Zlatko Gagulić Muški Bački Petrovac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
243 244 Srđan Živojinović Muški Golubac [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:49:00 Da
244 245 Stefan Stolic Muški Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
245 246 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
246 247 Nikola Krivaćević Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
247 248 Vanja Bolesnikov Ženski Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
248 249 Saša Antić Muški Valjevo [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:40:00 Da
249 250 Boško Vajukić Muški Running Tribe Belgrade Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
250 251 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:06:12 Da
251 252 Melinda Irge Ženski Subotica [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
252 253 Milan Građin Muški Beograd, Novi Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
253 254 Nataša Živanović Ženski Atletski klub junior Krupanj Krupanj [10.5 km] Glavna trka 10,5 km 00:00:00 Da
254 255 Ivan Dlacic Muški AK Crvena zvezda Beograda [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
255 256 Ivana Ljumović Ženski Beograd [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
256 257 Dejan Trajkovski Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
257 258 Vladimir Milićević Muški AK Ruma Ruma [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da
258 1006 Slobodan Lazić Muški Novi Sad [10.5 km] Glavna trka 10,5 km Da