Prijavljeni takmičari na Trčanje 10500 m

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1201 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
2 1202 Zorica Vukov Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
3 1203 Edita Tancos Ženski UK Paligo Pslus Palic Palic [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
4 1204 Damir Marković Muški Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m 18:00:00 Da
5 1205 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
6 1206 Ádám Sanyai Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:55:00 Da
7 1207 Valentin Sarnyai Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:10:50 Da
8 1208 Čaba Sečei Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
9 1209 Norbert Harmat Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
10 1210 András Dóka Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:52:00 Da
11 1211 Zsuzsanna Kollár Ženski Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
12 1212 Srećko Topić Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
13 1213 Arijana Anisic Ženski ARK Sombor Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
14 1214 Dragiša Rusov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
15 1215 Milan Kovačić Muški Čegarunning Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
16 1216 Marta Juhas Ženski Novi Kneževac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
17 1217 Mina Tietz Ženski Girls United Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
18 1218 Gabriella Mazák Ženski Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
19 1219 Livija Šlajher Ženski Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
20 1220 Žarko Tešić Muški AK Hajduk maraton tim Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
21 1221 József Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
22 1222 Dalibor Djogic Muški AK Hajduk maraton tim Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
23 1223 Branislav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
24 1224 Miroslav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:00:00 Da
25 1225 Gabor Bohata Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
26 1226 Marijana Vuković Ženski ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
27 1227 Attila Gulyás Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:53:00 Da
28 1228 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
29 1229 Miloš Đurđević Muški Beograd - Vračar [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
30 1230 Sebastian Ludaić Muški ARK Tron Palić [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
31 1231 Čeljuska Đuka Muški ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
32 1232 Elelonora Meszaros Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
33 1233 Milena Živkov Ženski Škola trčanja Kikinda Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
34 1234 Orsolya Berentai Ženski Becej [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
35 1235 Vesna Vicko Bogišić Ženski ArkSomaraton Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
36 1236 Slobodan Sudarov Muški OAK.Kikinda Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
37 1237 Branislav Milanov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
38 1238 Branislav Bačić Muški Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
39 1239 Borislava Milićević Ženski Škola trčanja Kikinda Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
40 1240 VUKOSAV TREBJESANIN Muški AK VETERAN BEOGRAD BEOGRAD/VOZDOVAC [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:15:00 Da
41 1241 Adél Tandi Ženski Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
42 1242 Zsuzsanna Fazekas Ženski Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
43 1243 Željko Milenković Muški Planinarski Klub Spartak Donji Tavankut [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
44 1244 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
45 1245 Marko Terzin Muški Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
46 1246 Vivien Pósa Ženski Orom [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
47 1247 Zolt Sendi Muški Subotica, 24000 [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
48 1248 Silvia Keseg Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
49 1249 Ádám Dudás Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
50 1252 Mirela Sič Ženski Škola trčanja Subotica Palić [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
51 1253 Tamara Erakovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
52 1254 Dezső Bábinszki Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:01:00 Da
53 1255 Maria Kočiš Kermeci Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
54 1256 Milana Mitric Ženski Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
55 1258 Marko Latkovic Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
56 1259 Dragan Bojkovic Muški ARK Tron Palić Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
57 1260 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
58 1261 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Palic Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
59 1262 Martina Poljakovic Ženski Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
60 1263 Csilla Papp Ženski - Male Pijace [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:59:00 Da
61 1264 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Palić Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:48:00 Da
62 1265 Rekecki Máté Rekecki Muški Horgos [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
63 1266 Karolina Kalapoš Ženski AK Bečej Bečej [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:31:55 Da
64 1267 Valéria Aschenbrenner Ženski Sprint Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
65 1268 Zsolt Fogarasi Muški Sprint Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
66 1269 István Turbuk Muški Sprint Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
67 1270 Mirjana Koprivica Ženski Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
68 1271 Sanja Brcanski Ženski Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
69 1272 Dániel Méhes Muški - Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
70 1273 László Erdélyi Muški ARK Tron Palic Szabadka [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
71 1274 Natália Ágoston Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
72 1275 Tünde Lipták Ženski ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
73 1276 Melánia Fuszkó Ženski - Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
74 1277 Eszter Soós Ženski - Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
75 1278 Mária Kovács Ženski - Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
76 1279 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
77 1280 Boris Kopunović Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
78 1281 Pavle Peković Muški Beograd [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
79 1282 László Szigeti Muški Amator Horgos [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
80 1283 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
81 1284 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
82 1285 Tímea Bottyán Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
83 1286 Ilija Zvekanov Muški ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:00:00 Da
84 1287 Nemanja Slavić Muški Beograd [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
85 1288 Zoltán Ladócki Muški Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
86 1289 Miroslav Čapko Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
87 1290 Erzsébet Domonkos Ženski Szekszárd [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
88 1291 Aleksandar Markovic Muški ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
89 1292 Strahinja Pavlovic Muški Srbobran [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
90 1293 Vladimir Teodosić Muški ATLETSKI KLUB APATIN Apatin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
91 1294 Jugoslav Futo Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
92 1295 Dragan Milovanovic Muški Backi Gracac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
93 1296 Jozef Revid Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
94 1297 Miladin Srdanov Muški Srbobran [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
95 1298 Dušan Srdanov Muški Srbobran Srbobran [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:46:00 Da
96 1299 Adrienn Losonci Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
97 1300 Zoltán Losonci Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
98 1301 Aleksandar Malagurski Muški ARK Tron Palic Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
99 1302 László Nagy Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
100 1303 László Viktor Nagy Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
101 1304 Miroslav Pešić Muški Čegarunning Zmajevo [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
102 1305 Melitta Czira Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
103 1306 Tímea Emese Czira Ženski Nagykőrös [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
104 1307 Ottó Bicskei Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:00:00 Da
105 1308 Sasa Nikolic Muški - Aranđelovac [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:48:00 Ne
106 1309 Katallin Baranyi Ženski Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
107 1310 Eszter Harmath Ženski Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
108 1311 László Harmath Muški Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
109 1312 Daniel Šokac Muški Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
110 1313 Zoltan Fodor Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:01:00 Da
111 1314 Judit Kiss Ženski ARK Maratonci Magyarkanizsa Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
112 1315 Snezana Radovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
113 1316 Stefan Smrk Muški Vrbas [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
114 1317 Dragoljub Sarcev Muški Srbobran Srbobran [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:50:00 Da
115 1319 Petra Kölzer-Kutika Ženski Budapest [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:00:00 Da
116 1320 Saša Stojanović Muški Senta [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
117 1321 Karolj Gere Kovač Muški Senta [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
118 1322 Danijela Dragojević Ženski Čegarunning Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
119 1323 Balázs Pour Muški Budapest [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
120 1324 Vesna Futo Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
121 1325 Sanja Felbapov Stefanovic Ženski Čegarunning Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
122 1326 Jelena Škrbić Ženski Čegarunning Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
123 1327 Filip Demić Muški Čegarunning Mokrin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
124 1328 Norbert Taboroši Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
125 1329 Katalin Bognar Ženski Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:05:00 Da
126 1330 Laslo Terek Muški ada [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
127 1331 Ajredin Ajeti Muški AK Apatin Zrenjanin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
128 1332 Arpad Sabo Muški NEMAM Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:40:15 Da
129 1333 Krisztina Dr. Ábrahám Ženski Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
130 1334 Otto Beke Muški Škola trčanja Subotica Bezdan [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
131 1335 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
132 1336 Aleksandra Burkanovic Ženski Čegarunning Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
133 1337 Bence Losonci Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
134 1338 Marjan Mezedi Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
135 1339 Zoran Berić Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
136 1340 Akoš Šamu Muški Horgoš [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
137 1341 Tatjana Grbović Ženski Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
138 1342 Slobodan Sudarov Muški OAK Kikinda, Kikinda Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
139 1343 Dejan Vojnić Purčar Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
140 1344 Robert Bodnar Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
141 1345 Zoltan Manji Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
142 1346 Stanko Katrinka Muški ARK Tron Subtica [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:01:00 Da
143 1347 Szilárd Nagy Muški - Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:55:00 Da
144 1348 Arpad Szabo Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:40:15 Ne
145 1349 Szabolcs Halasi Muški Active Kids Sportsko Udruženje Subotica, 24000 [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
146 1350 Oszkar Laszlo Laszlo Muški Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
147 1351 Adam Nagy Muški Doline [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
148 1352 Adam Nagy Muški Doline [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
149 1353 Tihamer Sirak Muški Cegarrunning Bačka Topola [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
150 1354 Ivan Vendlener Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
151 1355 Timea Hajas Ženski ark Maratonci Kanjiza Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
152 1356 Đuro Borbelj Muški Čegarunning Apatin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
153 1357 Éva Ózsvár Ženski Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
154 1358 Réka Sziveri Ženski Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
155 1359 Krisztina Gubi Ženski Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
156 1360 Attila Szasz Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
157 1361 Pal Bozo Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
158 1362 Maria Szasz Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
159 1363 Milutinović Ćurčin Suzana Ženski Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
160 1364 Maria Zokob Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
161 1365 Arpad Sabo Muški Novo Orahovo [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
162 1366 Losoncz Anna Losoncz Ženski Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m 02:00:00 Da
163 1367 Zoltan Roža Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
164 1368 Frigyes Homolya Muški Novo Orahovo [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:52:00 Da
165 1369 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
166 1370 JANOS MESZAROS Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
167 1371 LASZLO KISS Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
168 1372 SANDOR SPITZNER Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
169 1373 Janos Lamatsch Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
170 1374 Aniko Herendi Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
171 1375 Zsuzsa Chmelovics Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
172 1376 Valeria Balogh Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
173 1377 Sandor Horvath Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
174 1378 Sarolta Csécsei Ženski Horgos [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:01:00 Da
175 1379 Kristifor Bogdanic Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
176 1380 Adam Mora Muški Subotica, 2400 [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:55:00 Da
177 1381 Rudolf Mora Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
178 1382 Máté Agyánszki Muški Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
179 1383 Nikola Grubišić Muški Bački Gračac [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
180 1384 Adam Nađ Muški Doline [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
181 1385 Anet Nemet Ženski Cantavir [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:41:00 Da
182 1386 Anita Kiraly Nyergesne Ženski Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:05:00 Da
183 1387 Žolt Vinkler Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:58:00 Ne
184 1388 Karolj Poša Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
185 1389 Gordana Varadjanin Ženski Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
186 1390 Deák Krisztina Ženski Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
187 1391 Sija Éva Ženski Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
188 1392 Demcsák Zoltán Muški Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
189 1393 Csaba Toth Muški - Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:10:00 Ne
190 1394 Rapi László Muški Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
191 1395 Tamara Posa Ženski Male Pijace [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
192 1396 Norbert Kormoci Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
193 1397 Zsolt Tandari Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
194 1398 Metodije Sentevski Muški Veteran Beograd Beograd [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
195 1399 Goran Tomim Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
196 1400 Bela Nagy Gellert Muški SAK Senta Senta [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
197 1401 Laszlo Kovacs Muški Roszke [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
198 1402 Srdjan Kockarevic Muški Novosadski Maraton Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
199 1403 Erika Telek Ženski Sprint Futo Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
200 1404 Zsuzsanna Rako Ženski Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
201 1405 Stefan Roganovic Muški Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
202 1406 Zoltan Katkics Muški Art Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
203 1407 Istvan Raffai Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
204 1408 Tamas Veres Muški Tresnjevac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
205 1409 Stefan Tutoric Muški Mrkovic Grad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
206 1410 Erika Polyakovity Nagy Ženski Csantaver [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
207 1411 Nemanja Nikolic Muški Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
208 1412 Miodrag Buric Muški Becej [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
209 1413 Radivoj Jocic Muški AK Becej Bečej [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
210 1414 Djuka Celjuska Muški Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
211 1415 Branislava Dimic Ženski Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
212 1416 Roland Ádók Muški Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
213 1417 Henrik Dabis Muški Kiskunhalas [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
214 1418 Ibolya Domonkos Ženski Kiskunhalas [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
215 1419 Goran Čegar Muški Cegarrunning - AK Apatin Apatin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
216 1420 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
217 1421 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
218 1643 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da