Prijavljeni takmičari na Polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Radovan Stevanović Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
2 2 Novica Stojanović Muški Kovin [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 Mária Kucsera Ženski SunCity Triathlon Team Deszk [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
4 4 Anastasija Ilic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Dušan Mrdović Muški Belgrade Running Club Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
7 7 Goran Vendlener Muški AK Vojvodina Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Marko Starcevic Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
9 9 Milos Lazić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Bogdan Praščević Muški Running Tribe Belgrade Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
11 11 Vojislav Ćurulić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 slobodan vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
14 14 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Nenad Nedović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Lorand Pletl Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Da
19 19 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Jasna Milošević Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Damir Marković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:23:33 Da
22 22 Tamaš Helfrih Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Vladimir Sedlić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Zeljko Kujundzic Muški Wien [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Dániel Becskei Muški Contitech Fluid sportegyesület Topolya [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:40 Da
27 27 Milan Kovačić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Vesna Futo Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Stevan Tutorić Muški Samostalan takmičar Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:58:48 Da
30 30 Oliver Zlatanović Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Marina Tepavac Ženski ARK Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Bojan Jocić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
34 34 Nenad Grković Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:38:15 Da
35 35 Pálinkás Zoltán Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
36 36 Tihomir Lendvai Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Belánszky Katalin Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
38 38 Nebojša Đošić Muški vsovsu Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
39 39 Vladimir Kolić Muški BTL Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Dragoslav Orčić Muški RTV Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:16 Da
42 42 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:06 Da
43 43 Zoltan Bori Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Ivana Vojnović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:08:30 Da
45 45 Pavle Peković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:22 Da
46 46 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
47 47 Justin Browne Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
48 48 Kristian Puškaš Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Biljana Vezmar Ženski Ark somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Lucy Kovari Ženski Spuri SC. (HU-Budapest) Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
51 51 Magdolna Vilisics Ženski Budaörs [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
52 52 Ivan Pivarcik Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
53 53 Dalibor Ivic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
55 55 Mišo Guljaš Muški Samostalan takmičar Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:53 Da
56 56 Sofija Simić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Marjan Mezedi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
58 58 Dejan Budanović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 Elena Lemonis Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:30 Da
60 60 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Nóra Szabó Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
62 62 Raymond Hallai Muški AK Apatin Backa Topola [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Albert Boros Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 Jelena Ademi Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Anna Lulić Márki Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
67 67 Emil Lulić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
68 68 Ábel Pásztor Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 Nikola Jesic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
70 70 PAVLE JONIĆ Muški ------ beograd-Savski venac [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
71 71 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Miklós Eckermann Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
73 73 Mara Pušec Ženski Zagreb [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Igor Skenderovic Muški / Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:44:07 Da
75 75 Adrienn Csik Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
76 76 Dominik Deman Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:28:46 Da
77 77 Nikolett Csik Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
78 78 Karolj Dukai Muški Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Stefan Roganović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
81 81 Milan Krezovic Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Danijela Simeunovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:02:10 Da
83 83 Milorad Labudović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:15 Da
84 84 Balint Fridrih Muški ARK Somaraton Senta [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Aleksandar Djakovic Muški Ultra Trkac Srbija Beograd [21.1 km] Polumaraton 03:13:00 Da
86 86 Marko Marinkovic Muški ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
87 87 Nataša Delibašić Ženski Atletski klub Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
88 88 László Erdélyi Muški ARK TRON Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
89 89 Mirjana Koprivica Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Sanja Brcanski Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Dalibor Letovic Muški Subotica, 2400 [21.1 km] Polumaraton Da
92 92 Slavisa Lecic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
93 93 Ove Lund Muški Oslo [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Zoltán Lipták Muški ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
95 95 Ivan Katančić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Tatjana Dimitrijević Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Árpád Röhrig Muški Horgoš [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Viktor Gáspár Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Zlatko Bedić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
101 101 Boris Saulić Muški Starter Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
102 102 Slobodan Bukvic Muški - Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
103 103 Никола Плавшић Muški Неготин [21.1 km] Polumaraton Da
104 104 Sándor Nagy Muški Debrecen [21.1 km] Polumaraton Da
105 105 Károly Tokaji Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
106 106 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:25 Da
107 107 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:06 Da
108 108 Levente Gáti Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Tihamér Ozsvár Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Tibor Barbulović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Sonja Oros Ženski Snaga uma nosi telo - SUNT Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
112 112 Bruna Skenderović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
113 113 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Željko Milenković Muški Planinarski Klub Spartak Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Renata Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
116 116 David Lehoczky Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Torokbalint [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
117 117 Dejan Vojnić Purčar Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Sokcsity Zoltán Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Mirella Szűcs Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
120 120 Ottó Beke Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Zsolt Szendi Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
122 122 Dániel Majlát Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
123 123 Gabriela Vuković Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
124 124 Livia Sleiher Ženski Škola trčanja Subotica Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
125 125 Ildiko Fabo Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
126 126 Srđan Bogić Muški ARK Tron Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
127 127 Ágnes Geráné Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
128 128 Matija Hemi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Szilvia Dr. Fényesi Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
130 130 Đorđe Kutuzov Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
131 131 Vuk Krgović Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
133 133 Srdjan Jovanovic Muški Zitoradja [21.1 km] Polumaraton 01:24:02 Da
134 134 Марко Герасимовић Muški Лазаревац [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Dejan Pjevac Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
136 136 Péter Braun Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Budakalász [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
137 137 Levente Dr. Szabó Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
138 138 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
139 139 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Dragan Ćirić Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
141 141 Melinda Irge Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
142 142 Edvard Halas Muški UK Paligo Palus Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:19:34 Da
143 143 Lazar Rišar Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
144 144 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
145 145 Balazs Remport Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
146 146 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
147 147 Nora Trklja Ženski AK Crvena zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
148 148 Dušica Vilov Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
149 149 Nikola Babic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
150 150 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
151 151 Arijana Anisic Ženski ARK Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
152 152 Alfred Skenderović Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
153 153 Vladimir Gvozden Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
154 154 Nemanja Radovanovic Muški nemam Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
155 155 Dmitry Grebenkov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
156 156 Nebojsa Jovic Muški PK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 MILORAD JEFTIC Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
158 158 Kristifor Manču Muški VAK 1926 Vrsac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:30:31 Da
159 159 Ivan Miškeljin Muški 21.maj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
160 160 ninoslav sevic Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
161 161 Ivana Budinski Ženski Belgrade Running Club Ruski Krstur [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Edit Trungel Mešter Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
163 163 Dragomir Ilić Muški ARK Odžaci Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
164 164 OND BAKOŠ Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Владислава Милчић Ženski Панчево [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
166 166 Lena Adžić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
167 167 Boris Faćol Muški Individualac Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
168 168 Pero Pejić Muški INDIVIDUALAC Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
169 169 Marko Jocic Muški Ak becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Jasmina Damjanović Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
171 171 Ivan Vasic Muški Velika Krsna [21.1 km] Polumaraton Da
172 172 Zeljko Pekovic Muški Titel [21.1 km] Polumaraton Da
173 173 Dejan Tikvicki Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
174 174 Filip Šuput Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
175 175 Zoltán Kőszegi Muški Dream Team Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:03 Da
176 176 Sanja Radjenovic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
177 177 Srđan Komazec Muški Inzbruk [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Goran Vorkapic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
180 180 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
181 181 Aleksandra Radoicic Ženski Belggrade Running Club Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
182 182 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
183 183 Dejan Graovac Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
184 184 Dragan Markovic Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
185 185 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
186 186 Miloš Kajtez Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
187 187 Krisztian Taskovity Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
188 188 Marija Nesic Ženski Uk Paligo Palus Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
189 189 Branko Šarac Muški Lovćenac [21.1 km] Polumaraton Da
190 190 Josip Bagi Muški × Odzaci [21.1 km] Polumaraton 01:30:55 Da
191 191 Zoltan Molnar Gabor Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 István Dobó Muški Subtica [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Dragana Tabački Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
194 194 Jelena Đogić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
195 195 Gustav Rafai Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
196 196 Aleksandar Ilic Muški BTL Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Aleksandar Kosanović Muški Čonoplja [21.1 km] Polumaraton Da
198 198 Saša Stanić Muški Running Tribe Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Jadranko Pušec Muški Zagreb [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
201 202 Ђорђе Сладаковић Muški ARK Somaraton Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
202 203 Stefan Vučković Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
203 204 Mina Tietz Ženski Girls United Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
204 205 Zoltan Fodor Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
205 206 Monika Kokai Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
206 207 Slobodan Dragić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
207 208 Atila Sič Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
208 209 Martina Poljakovic Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
209 210 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:21:00 Da
210 211 Žaklina Klemen Mitrović Ženski Cegarrunning - AK Apatin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
211 212 Stevan Lacmanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
212 213 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
213 214 Tamas Varga Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
214 215 Aleksandar Djukic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
215 216 Zorica Vukov Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [21.1 km] Polumaraton Da
216 217 Anita Calbert Ženski ARK Tron Palic Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
217 218 Edita Tancos Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [21.1 km] Polumaraton Da
218 219 Boris Majstorovic Muški ArkSomaraton Ridjica [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
219 220 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
220 221 József Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
221 222 Vladimir Bulaić Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
222 223 Darko Matkovic Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
223 224 Michael Becker Muški Belgrade Running Club Pohlheim [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
224 225 Ivan Dulic Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
225 226 Ivan Ćirković Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
226 227 Zoran Vesić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
227 228 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
228 229 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
229 230 Ilija Petrovic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
230 231 Denis Ibisbegovic Muški Avantura Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
231 232 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiski Maratonci Kanjiza [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
232 233 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton Da
233 234 Robert Vajda Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
234 235 Branimir Gajić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
235 236 Valentina Kèri Ženski Zenta [21.1 km] Polumaraton Da
236 237 Karolina Madaras P. Ženski UK Paligo Palus Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
237 238 Mátyás Dombi Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
238 239 Ognjen Ćurčić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
239 240 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
240 241 Miroslav Pešić Muški AK APATIN Zmajevo [21.1 km] Polumaraton Da
241 242 Szabolcs Kapitány Muški Bezdán [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
242 243 Forest Benjamin Török Muški Pécsi Testkultúra Közhasznú Egyesület Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
243 244 Ivana Goločevac Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
244 245 Izabella Nagy Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
245 246 Darko Savić Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
246 247 Gorana Francišković Ženski Urlik Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
247 248 Predrag Kostic Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
248 249 Branka Injac Ženski Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Da
249 250 Ivana Margetić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
250 251 Ana Barašević Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
251 252 Zsolt Vinkler Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
252 253 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
253 254 Nevena Bogićević Ženski Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
254 255 Milan Cvijanović Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
255 256 Sanela Janković Ženski Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
256 257 Nebojša Vuletić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
257 258 Božo Štula Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
258 259 Vuk Vukmirović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
259 260 Predrag Janković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
260 261 Željko Graovac Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
261 262 Mirsad Alić Muški Wien [21.1 km] Polumaraton Da
262 263 Ljubivoje Grbović Muški Borča [21.1 km] Polumaraton Da
263 264 Bogdan Đorđević Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
264 265 Marko Crnjanski Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
265 266 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [21.1 km] Polumaraton Da
266 267 Ivan Cakić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
267 268 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
268 269 Aleksandar Uzelac Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
269 270 Danijela Milojković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
270 271 Ilija Ivošević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
271 272 Dejan Stevanović Muški Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
272 273 Bogdan Nedeljković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
273 274 Milena Simić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
274 275 Aleksandar Bokarev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
275 276 Jovana Čanak Ženski Running Tribe Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
276 277 Svetlana Stamenović Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
277 278 Srećko Mićić Muški ACTIVE TRAVELING Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
278 279 Miroslav Ranđelović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
279 280 Ljiljana Tasić Ženski Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
280 281 Teodor Kenyeres Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
281 282 Gabor Seleš Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
282 283 Andor Sarapka Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
283 284 David Udovičić Muški UK Paligo Palus Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
284 285 Danilo Jovanović Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
285 286 Marjan Lukić Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
286 287 Vladimir Savić Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
287 288 Andrej Duriček Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
288 289 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:28:34 Da
289 290 Mirko Dubovečak Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
290 291 Bojan Čutura Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
291 292 Stevan Mitrić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
292 293 Ivana Varga Ženski Running Tribe Beograd, Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
293 294 Viktor Varga Muški Running Tribe Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
294 295 Akoš Vereš Muški Trešnjevac [21.1 km] Polumaraton Da
295 296 Natasa Hajnal Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
296 297 Máté Vert Muški - Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
297 298 Robert Hajnal Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
298 299 Dane Trbović Muški SRU Starter Bajmok [21.1 km] Polumaraton Da
299 300 Damir Bubić Muški SRU Starter Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
300 301 Dragana Tabaković Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
301 302 Dušan Dimitrijević Muški Subotca [21.1 km] Polumaraton Da
302 303 Marijana Ivković Ivandekić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
303 304 Tibor Tišić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
304 305 Robert Huszta Muški Iszak [21.1 km] Polumaraton Da
305 306 Branko Pejović Muški Lovćenac [21.1 km] Polumaraton Da
306 307 Nenad Pavlović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
307 308 Agnes Varga Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
308 309 Istvan Kurucsai Muški Tompa [21.1 km] Polumaraton Da
309 310 Philip Demarck Muški Lile [21.1 km] Polumaraton Da
310 311 Jovica Kovač Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
311 312 Dóra Safranyik Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
312 313 Čedomir Čađo Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
313 314 Miodrag Burić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
314 315 Atila Janković Muški Subotic [21.1 km] Polumaraton Da
315 316 Stefano Barabieri Muški Bolonja [21.1 km] Polumaraton Da
316 317 Aleksa Grbin Muški Subotic [21.1 km] Polumaraton Da
317 318 Vasilija Joksimović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
318 319 Simeon Škoro Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
319 320 Erika Poljaković Nađ Ženski ČAtavir [21.1 km] Polumaraton Da
320 321 Milan Katatić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
321 322 Bejamin Bartok Muški Segedin [21.1 km] Polumaraton Da
322 323 Patrik Cvijin Muški Segedin [21.1 km] Polumaraton Da
323 324 Uroš Vulović Muški Udarnik Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
324 325 Vladimirt Milojević Muški Cirih [21.1 km] Polumaraton Da
325 326 Csilla Zarzitzki Ženski Kaposvár [21.1 km] Polumaraton Da
326 327 Zoltán Pili Muški Kaposvár [21.1 km] Polumaraton Da
327 328 Csajági László Muški Táborfalva [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
328 329 Kinga Tóth Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:59:17 Da
329 330 Andrea Kiss Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
330 331 Nikola Stamenć Muški Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Da
331 332 Sonja Ralenac Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
332 333 Branko Subotić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
333 334 József Adorján Muški Paks [21.1 km] Polumaraton Da
334 335 Antal Zsolz Muški Kečkemet [21.1 km] Polumaraton Da
335 336 Predrag Rađenović Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
336 1006 Jelena Lukić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da