Пријављени такмичари на 2. Vranjski maraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Lazar Momčilović Мушки Aleksinac [42.2 km] Maraton Да
2 2 Ljiljana Tasic Женски Maratonci Pancevo Pancevo [42.2 km] Maraton Да
3 3 Saša Ćuković Мушки Bujanovac [42.2 km] Maraton 03:27:00 Да
4 4 Љиљана Латиновић Женски Спортски клуб Видиковац Београд, Србија [42.2 km] Maraton Да
5 5 Vesko Anđelković Мушки ARK MaratonKO Kovačica [42.2 km] Maraton 03:37:00 Да
6 6 Marko Jevtić Мушки Kosovska Kamenica [42.2 km] Maraton Да
7 7 Dragica Mitić Женски Beograd,Borča [42.2 km] Maraton Да
8 8 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Београд [42.2 km] Maraton Да
9 9 Dejan Stevanovic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [42.2 km] Maraton Да
10 10 Darko Shipovikj Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje [42.2 km] Maraton 03:40:00 Да
11 11 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [42.2 km] Maraton Да
12 12 Nikola Stojanović Мушки Vranjska banja [42.2 km] Maraton Да
13 13 Ljubivoje Grbović Мушки MARATON TIM KV Beograd stari grad [42.2 km] Maraton 04:14:00 Да
14 14 Vladimir Kolev Мушки Znepolije Sofia [42.2 km] Maraton 05:20:00 Да
15 15 Vuk Krgović Мушки Čačak [42.2 km] Maraton Да
16 16 Nikola Janjic Мушки Vranje [42.2 km] Maraton Да
17 17 Katerina Shipovikj Женски NRC - Nike + Run Club Skopje [42.2 km] Maraton 03:30:00 Да
18 18 Radomir Nedeljković Мушки Vranje [42.2 km] Maraton Да
19 19 Nedeljko Todorović Мушки Klub 100 maratona BEOGRAD/Voždovac [42.2 km] Maraton 05:15:00 Да
20 20 Igor Cvetanovski Мушки SKOBUL Skopje [42.2 km] Maraton 03:00:00 Да
21 21 Saša Gacik Мушки AK Radnicki Nis Niš [42.2 km] Maraton Да
22 22 Milorad Eror Мушки Ruma [42.2 km] Maraton Да
23 23 Željko Zeljković Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [42.2 km] Maraton Да
24 24 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron / Omega-3 Norway House Нови Сад [42.2 km] Maraton Да
25 25 Mile Rašković Мушки AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [42.2 km] Maraton Да
26 26 Suzana Filipovic Женски ARK Somaraton Beograda [42.2 km] Maraton Да
27 27 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Београд [42.2 km] Maraton 02:50:39 Да
28 28 Miroslav Ranđelović Мушки Klub 100 maratona Београд [42.2 km] Maraton Да
29 29 Sasa Stankovic Мушки 1000 Skopje [42.2 km] Maraton Да
30 30 Srećko Mićić Мушки Active Traveling Београд [42.2 km] Maraton Да
31 31 Valentina Nejković Женски AK Radnički 2016 Niš Niš [42.2 km] Maraton Да
32 32 Trpe Martinovski Мушки Skoplje [42.2 km] Maraton Да
33 33 Jovica Ignjatovic Мушки Pirot [42.2 km] Maraton Да
34 202 Nikola Ristivojevic Мушки Kolektiv Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
35 203 Aleksandar Grujić Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
36 204 Angelina Panova Женски Veles [21.1 km] Polumaraton Да
37 205 Boško Vajukić Мушки Running Tribe Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
38 206 Irena Djordjevic Женски AK-Vranjski maratonci Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Да
39 207 Dragan Đokić-Čili Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
40 208 Ylber Haliti Мушки Presevo [21.1 km] Polumaraton Да
41 209 Ragmi Ibrahimi Мушки Presevo [21.1 km] Polumaraton Да
42 210 Predrag Nikolic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
43 211 marko ilic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
44 212 Fani Horvat Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Skoplje [21.1 km] Polumaraton Да
45 213 Branko Milević Мушки BTL Београд [21.1 km] Polumaraton Да
46 214 Enis Aliu Мушки Presevo [21.1 km] Polumaraton Да
47 215 Miloš Vasković Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
48 216 Nemanja Zdravkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
49 217 Sasho Bogojevski Мушки Skoplje [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
50 218 Slobodan Stojković Мушки ARK Fruška gora Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
51 219 Nikola Stamenkovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Да
52 220 Saša Zdravković Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
53 221 Nemanja Ristović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
54 222 Vladica Randjelovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
55 223 Stefan Markovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
56 224 Nemanja Trajkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
57 225 Aleksandar Đorđević Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
58 226 Dragan Miljević Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
59 227 Danijel Stojanović Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
60 228 Boris Georgiev Мушки Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
61 229 Sinisa Stanojevic Мушки Jagodina, Ribare [21.1 km] Polumaraton Да
62 230 Dalibor Nakic Мушки Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Да
63 231 Milan Cvetkovic Мушки Pro Fitness Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
64 232 Viktor Dimitrievski Мушки Kumanovo [21.1 km] Polumaraton 02:23:45 Да
65 233 Aleksandar Kovačević Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
66 234 Ivo Mladenovski Мушки Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
67 235 Miodrag Buric Мушки Ak becej Becej [21.1 km] Polumaraton Да
68 236 Dejan Ranđelović Мушки Vojska Srbije Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
69 237 Dragan Glisic Мушки Vojska Srbije, KzO Bojnik [21.1 km] Polumaraton Да
70 238 Marko Mijailović Мушки Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Да
71 239 Dragan Todorovski Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
72 240 Sofija Kostova Pankovska Женски TREX Skopje [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Да
73 241 Trajce Pankovski Мушки TREX Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
74 242 Vladimir Ivanovski Мушки PSD Makpetrol Skoplje [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
75 243 Boris Breberina Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
76 244 Crna Ovca Мушки AK Topličanin Prokuplje Београд [21.1 km] Polumaraton Да
77 245 Lazar Petkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
78 246 Kire Nauncevski Мушки Maraton klub Delta Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:52 Да
79 247 Dushko Durtanoski Мушки NIKE + RUN CLUB Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
80 248 Rajko Golić Мушки Maraton Klub 1893 Београд [21.1 km] Polumaraton Да
81 249 Зоран Стевановић Мушки Врање [21.1 km] Polumaraton Да
82 250 Dragan Milovski Мушки NIKE + RUN CLUB Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
83 251 Vojo Jovanov Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
84 252 Maja Gjorgjevska Женски NRC - Nike + Run Club Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
85 253 Konstantinos Mitropetros Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje 1000 Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
86 254 Delfina Mitropetrou Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje, [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Да
87 255 Bogomir Ivkovic Мушки team friends Lapovo [21.1 km] Polumaraton Да
88 256 Valentina Joshevska Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Kavadarci [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
89 257 Dalibor Petrov Мушки Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
90 258 Dejan Stoilkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
91 259 Mile Vucetic Мушки Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
92 260 Ivan Potić Мушки Maraton Klub 1893 Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
93 261 Stefan Jaćimović Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Да
94 262 Vladimir Crnogorac Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
95 263 Душан Јевтић Мушки АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Да
96 264 Anastas Gechev Мушки Ak DELTA Kavadarci [21.1 km] Polumaraton Да
97 265 Вукашин Стошић Мушки Трговиште [21.1 km] Polumaraton Да
98 266 Iskra Soleva Женски Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
99 267 Vukašin Radivojević Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
100 268 Slobodan Stojkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
101 269 Aleksandra Kržalić Женски Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
102 270 DRAGAN Vucetic Мушки Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
103 271 Dragan M Jovanovic Мушки AK Morava Vladicin Han Vladicin Han [21.1 km] Polumaraton 01:37:43 Да
104 272 Bojan Stojanovic Мушки nisam u klubu Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
105 273 Oliver Janjic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
106 274 Malisa Kovacevic Мушки Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
107 275 Мирослав Манасијевић Мушки Врање [21.1 km] Polumaraton Да
108 276 Nemanja Laovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Да
109 277 Zoran Pavlovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
110 278 Sašo Trajković Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
111 279 Vladica Stojković Мушки Planinarski klub Železničar 2006 Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
112 280 Aleksandar Zlatarov Мушки Veles [21.1 km] Polumaraton Да
113 281 Sasko Petkovski Мушки Maraton klub Delta Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
114 282 Jadranko Nikolic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
115 283 Kristina Kunovska Женски NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
116 284 Dimitar Trpeski Мушки SKOBUL Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 02:00:11 Да
117 285 Davor Markov Мушки SKOBUL Skopje,Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
118 286 Predrag Belinski Мушки SKOBUL Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
119 287 Slavisa Jovic Мушки Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Да
120 288 Milos Rondovic Мушки PAK Mosor Niš Nis [21.1 km] Polumaraton Да
121 289 Vanja Jovic Женски Bojnik [21.1 km] Polumaraton Да
122 290 Vlatko Jakimoski Мушки AK Vardar Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:37:37 Да
123 291 Trpe Martinovski Мушки AK Vardar Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:07:34 Да
124 292 Dejan Petkov Мушки AK Vardar Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
125 293 Milan Krezovic Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
126 294 Александра Јанковић Женски Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Да
127 295 Aleksandar Simonovic Мушки Selo Lukomir [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
128 296 Влатко Ристић Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
129 297 Stefan Stojanovic Мушки Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Да
130 298 Aleksandar Stojanovic Мушки Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton 01:14:45 Да
131 299 Dejan Dimitrijević Мушки BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
132 300 Desimir Rondovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
133 301 Ace Jakimovski Мушки Kumanovo [21.1 km] Polumaraton Да
134 302 Igor Stanojević Мушки AK"TOPLIČANIN" Prokuplje [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
135 303 Рајко Швабић Мушки Аранђеловац [21.1 km] Polumaraton Да
136 304 Dragomir Đinisov Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Да
137 305 Zoran Cubrilo Мушки Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
138 306 Adem Selmani Мушки Tetovo [21.1 km] Polumaraton Да
139 307 Ninoslav Kostic Мушки AK Vranjski maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Да
140 308 Mihajlo Prokopiev Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
141 309 Marko Gorčić Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
142 310 Ivan Velickovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
143 311 Dejan Velickovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
144 312 Srdjan Antic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton 03:00:00 Да
145 313 Dimce Andreev Мушки Veles [21.1 km] Polumaraton Да
146 314 Orce Cvetkov Мушки Veles [21.1 km] Polumaraton Да
147 315 Miki Petrovski Мушки Veles [21.1 km] Polumaraton Да
148 316 Mijalco Andonovski Мушки Veles [21.1 km] Polumaraton Да
149 317 Zoran Brančić Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
150 318 Dejan Dasic Мушки Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
151 319 Slavoljub Trajković Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:28:29 Да
152 320 Majlinda Anoli Женски Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
153 321 Vladimir Lazarević Мушки BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
154 322 Lenčo Stamenov Мушки Bosilegrad [21.1 km] Polumaraton Да
155 323 Nemanja Mladenovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
156 324 Giacomo Bosisio Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
157 325 Pero Todoroski Мушки Delta Makedonija Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
158 326 Ivana Kiprijanovska Женски Skopje [21.1 km] Polumaraton Да
159 327 Stefan Stojilković Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
160 328 Nikola Nikolic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Да
161 329 Gordana Šeatović Женски Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
162 330 Milivoje Jovović Мушки Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
163 331 Katarina Pohlod Женски ACTIVE TRAVELING Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:22:43 Да
164 332 Nikola Smoljanović Мушки Mirijevo-Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
165 333 Filip Tomic Мушки AK Olimpija Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
166 334 Nikola Mitic Мушки AK Olimpija Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
167 335 Negovan Ristic Мушки AK Olimpija Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
168 336 Goran Stanković Мушки AK Olimpija Vranje Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
169 337 Srđan Stojković Мушки JP GAS Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
170 338 Mlađan Nedeljković Мушки Kobišnica [21.1 km] Polumaraton 01:36:45 Да
171 339 Nemanja Nuhijevic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
172 340 Дарко Костовски Мушки ФК Бутоп Скопје [21.1 km] Polumaraton 01:50:56 Да
173 341 Goran Petkovic Мушки Skoplje [21.1 km] Polumaraton Да
174 342 Dejan Milenković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
175 343 Dušan Petković Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
176 344 Aleksandar Ilic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
177 345 Stefan Mancic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
178 346 Dusan Stojkovic Женски Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
179 347 Stanisa Aksic Мушки AK Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Да
180 348 Bojan Ciric Мушки AK Bor Bor [21.1 km] Polumaraton Да
181 349 Saša Cvetkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
182 1001 Štafeta FLASH Мушки FLASH Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
183 1002 Štafeta Meridian Atletik Eko Женски Meridian Atletik Eko Kavadarci [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
184 1002 Štafeta PiG Мушки PiG Niš [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
185 1003 Štafeta Vranje Мушки Vranje Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
186 1003 Štafeta DEKOS & HEROJ Мушки DEKOS & HEROJ Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
187 1004 Štafeta Kolektiv Мушки Kolektiv Београд [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
188 1004 Štafeta KMF Vranje Мушки KMF Vranje Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
189 1004 Štafeta Running Tribe - Belgrade Женски Running Tribe - Belgrade Београд [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
190 1005 Štafeta NRC - Nike + Run Club Skopje Мушки NRC - Nike + Run Club Skopje Skoplje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
191 1006 Štafeta Višebojci Мушки Višebojci Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
192 1006 Marjan Bogeski Мушки KICEVO [21.1 km] Polumaraton Да
193 1008 Štafeta AK "Ohrid" Мушки AK "Ohrid" Ohrid [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
194 1012 Štafeta Vranje1984 Мушки Vranje1984 Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
195 1013 Štafeta Popij jednu Женски Popij jednu Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да
196 1014 Štafeta MMA Gladiators team Мушки MMA Gladiators team Vranje [21.1 km] Štafeta 2 x 10,5 km Да