Пријављени такмичари на 8. Zrenjaninski polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Nemanja Đurić Мушки Ulična trka Ečka Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
2 2 Миле Кошутић Мушки KP Zrenjanin Зрењанин [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Marjan But Мушки Triatlon klub Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
4 4 Darkou Trajković Мушки T4B Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
5 5 Ivan Medic Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
6 6 Nikola Medic Мушки Zrenjanin 23000 [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Stefan Erceg Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
8 8 Dusan Ludoski Мушки UNIKATNI TRKAČI Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
9 9 Pavla Tolokonina Женски Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Да
10 10 Dragana Trajković Женски Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
11 11 Nemanja Betmenovački Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
12 12 Aleksandar Ormoš Мушки DEČJI U PLAVOM / CAPITAL RUNNERS 387 Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
13 13 Damjan Samardžić Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
14 14 Stevica Inđić Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
15 15 Ivan Raković Мушки SD Running Liga Smederevo [21.1 km] Polumaraton Не
16 16 Petar Roljić Мушки SKY OCR Rajičević Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Не
17 17 Игор Петровић Мушки Ветерник [21.1 km] Polumaraton Не
18 18 Željko Pivarski Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
19 19 Jadranka Srdač Женски Me, Myself & I Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
20 20 Danijel Grujevic Мушки MARATONCI PANCEVO BEOLASER Pancevo [21.1 km] Polumaraton Не
21 21 Ivana Avramov Женски KP Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
22 22 Edin Huric Мушки Tuzla [21.1 km] Polumaraton Не
23 23 Roberto Labinjan Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
24 24 Zoran Petrović Мушки Knićanin [21.1 km] Polumaraton Не
25 25 Dejan Gojić Мушки rekreativac Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Не
26 26 Viktor Dujmovic Мушки YuGoRun Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
27 27 Igor Markov Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:24:35 Не
28 28 Andrijana Miletic Женски Zeleni sport Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Не
29 29 Aleksandar Rajić Мушки OVCE Beograd Belgrade [21.1 km] Polumaraton Не
30 30 Nikola Djokic Мушки Samostalan takmičar Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
31 31 Иван Милосављевић Мушки Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Не
32 32 Dejan Momcilovic Мушки rekreativac Ruma [21.1 km] Polumaraton Не
33 33 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Belgrade [21.1 km] Polumaraton Не
34 34 Nenad Vekić Мушки ARK Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Не
35 35 Miloš Guzijan Мушки 🏃rekreativac Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:01:45 Не
36 36 Časlav Stjepić Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
37 37 Milana Maričić Женски Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:00:53 Да
38 38 Miloš Jakovljević Мушки Belgrade Marathon Runners Bacevac, Barajevo [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Не
39 39 Tanja Maljković Женски Bečej [21.1 km] Polumaraton Не
40 40 Uros Jovic Мушки NSR Running Club Zmajevo [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Не
41 41 Nemanja Ćurčin Мушки BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Не
42 42 Gabriela David Женски Beograd - Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Не
43 43 Nenad Katić Мушки x veliki crljeni [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Не
44 44 Nemanja Ćendić Мушки Beograd (Zemun) [21.1 km] Polumaraton 01:33:24 Да
45 45 Luka Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:31:05 Да
46 46 Marko Draskovic Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
47 47 Bogdan Pešti Мушки Titel [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Не
48 48 Djurica Erdeljan Мушки Vak 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Да
49 49 Milena Jocović Женски Fit Complete Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Не
50 50 Zorana Krčmarov Женски Mokrin [21.1 km] Polumaraton Не
51 51 Aleksandar Vrhovac Мушки SAU Beolaser liga Pancevo [21.1 km] Polumaraton Не
52 52 Radovan Popović Мушки Rekreativo Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
53 53 Darko Dabić Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
54 54 Momčilo Varga Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
55 55 Ognjen Radosevic Мушки Bela Crkva [21.1 km] Polumaraton Не
56 56 Vukašin Kojić Мушки Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Не
57 57 Novica Stojanovic Мушки AK Dragutin Tomašević Kovin [21.1 km] Polumaraton Не
58 58 Vukašin Milovanović Мушки Zrenjaninska liga trčanja Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
59 59 Marko Dekić Мушки Beograd, Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton 01:27:38 Да
60 60 Dušan Latinović Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
61 61 Ivan Bubnov Мушки AK Milenijum Zabljak [21.1 km] Polumaraton 01:08:22 Не
62 62 Dejan Stevanovic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Не
63 63 Tomica Jovanovic Мушки Homoljski Maratonci Krepoljin, Žagubica [21.1 km] Polumaraton Не
64 64 Bogdan Pesti Мушки Titel [21.1 km] Polumaraton Не
65 65 Tamara Terzić Stanković Женски Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Не
66 66 Aleksandra Zakrevskaia Женски Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Не
67 67 Aleksey Kobets Мушки Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Не
68 68 Vladimir Milovanović Мушки PSK Balkan Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Не
69 69 Stevan Stejić Мушки Dijabetološki savez Srbije Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Не
70 70 Sanja Strakušek Женски ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:39:35 Не
71 88 Ivan Nikolić Мушки Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
72 1001 Nenad Josić Мушки Gama Pet Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
73 1002 Vuk Ćurašković Мушки Gama Pet Zrenjnain [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
74 1003 Gavrilo Cabadaj Мушки Gama Pet Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
75 1004 Jovan Panic Мушки Team Runners ŠAJKA Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
76 1005 Damir Gužvanji Мушки Team Runners ŠAJKA Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
77 1006 Jelena Zekić Женски Team Runners ŠAJKA Žabalj [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
78 1007 Vladimir Babić Мушки SE Green Runners Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
79 1008 Pavle Boban Мушки SE Green Runners Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
80 1009 Milan Blažić Мушки SE Green Runners Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
81 1010 Jovana Mušicki Женски SE Green Runners Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
82 1011 Gorica Nišić Женски SE Green Runners Novi Sad, Serbia [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
83 1012 Vesna Nikolic Женски Nikolic crew Zrenjanin, [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
84 1013 Jovan Nikolic Мушки Nikolic crew Zrenjanin, [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
85 1014 Nikola Nikolic Мушки Nikolic crew Zrenjanin, [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
86 1015 Djulinka Cukurov Женски SE Green Runners novi knezevac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
87 2001 Ana Mračević Женски Novi Sad [14.0 km] 14 km Не
88 2002 Игор Ђурашевић Мушки Ловћенац [14.0 km] 14 km Да
89 2003 Ajredin Ajeti Мушки TK Sava Sremska Mitrovica Zrenjanin [14.0 km] 14 km Не
90 2004 Isidora Pilipovic Женски Elemir [14.0 km] 14 km Не
91 2005 Vuk Vukmirovic Мушки Beograd - [14.0 km] 14 km Не
92 2006 Aleksandar Cvekic Мушки Zrenjnanin [14.0 km] 14 km Не
93 2007 Maria Dujmovic Женски YuGoRun Subotica [14.0 km] 14 km Не
94 2008 Bojan Samac Мушки Kula [14.0 km] 14 km Не
95 2009 Miroslav Krizan Мушки Нови Сад [14.0 km] 14 km Не
96 2010 Vladimir Kršić Мушки Zrenjnanin [14.0 km] 14 km Да
97 2011 Marko Orčić Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [14.0 km] 14 km Не
98 2012 Marko Josić Мушки Tepih Servis Josić Zrenjanin [14.0 km] 14 km Не
99 2013 Jovana Vujackov Женски Novi Bečej [14.0 km] 14 km Да
100 2014 Milan Milosavljević Мушки Novi Bečej [14.0 km] 14 km Да
101 3001 Aleksandar Kelečević Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
102 3002 Aleksandra Ristić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
103 3003 Borislav Majstorović Мушки Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Не
104 3004 Branko Bibin Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Не
105 3005 Marija Bibin Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Не
106 3006 Ana Bibić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
107 3007 Jelisaveta Pajtašev Женски Zrenjanin 23000 [7.0 km] 7 km Да
108 3008 Stanka Batas Bjelic Женски Perlez [7.0 km] 7 km Не
109 3009 Miša Kantar Мушки AGRIF runners Beograd [7.0 km] 7 km Не
110 3010 Aleksandar Dumić Мушки ARK Fruska gora Нови Сад [7.0 km] 7 km Не
111 3011 Zoran Bobinac Мушки Rekreativac Zrenjanin [7.0 km] 7 km Не
112 3012 Branislava Badža Женски Ak Bečej Becej [7.0 km] 7 km Не
113 3013 Mario Pušenjak Мушки Super Mario racing team Sombor [7.0 km] 7 km Не
114 3014 Gizela Moćić Женски ARK Fruska gora Нови Сад [7.0 km] 7 km Не
115 3015 Joso Šipoš Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
116 3016 Срђан Тиквић Мушки Novi Sad [7.0 km] 7 km Не
117 3017 Урош Тиквић Мушки Зрењанински полумаратон Novi Sad [7.0 km] 7 km Не
118 3018 Goran Đurović Мушки Srpski Miletić [7.0 km] 7 km Не
119 3019 Vesna Vulešević Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Не
120 3020 Dejan Stevanović Мушки City runners club Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Не
121 3021 Katarina Pivarski Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Не
122 3022 Nenad Kermeci Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
123 3023 Mirjana Varićak Женски KP Zrenjanin Banatsko Karađorđevo [7.0 km] 7 km Не
124 3024 Marija Gutesa Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Не
125 3025 Boban Mitrović Мушки Vojska Srbije Beograd - Voždovac [7.0 km] 7 km Не
126 3026 Milica Milojkov Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Не
127 3027 Ivan Rajčić Мушки SKYRUNNERS Subotica [7.0 km] 7 km Не
128 3028 Nikolina Mihajlov Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Не
129 3029 Ivana Urankar Женски Rekreativac Crvenka [7.0 km] 7 km Не
130 3030 Nebojsa Tucakov Мушки AST spartak Subotica [7.0 km] 7 km Не
131 3031 Bojana Čarmak Pribilović Женски Pupijev tim Pančevo [7.0 km] 7 km Не
132 3032 Zoran Pribilović Мушки Pupijev tim Београд [7.0 km] 7 km Не
133 3033 Srecko Prodanov Мушки Novi Sad [7.0 km] 7 km Не
134 3034 Aleksandar Mijailovic Мушки Pogled sa vrha sabac [7.0 km] 7 km Не
135 3035 Nemanja Topalov Мушки SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Не
136 3036 Dragan Cela Milic Мушки Homoljski Maratonci Požarevac [7.0 km] 7 km Да
137 3037 Darko Šćepanović Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Не
138 3038 Nemanja Malovrazic Мушки Beograd Savski venac [7.0 km] 7 km Не
139 3039 Nedeljko Šobot Мушки - Nova Pazova [7.0 km] 7 km 01:52:00 Не
140 3041 Milutin Stojković Мушки BEOGRAD ZVEZDARA [7.0 km] 7 km Да
141 4001 Данијел Пешић Мушки ГО Земун Beograd, Zemun [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
142 4002 Jovan Vukčević Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
143 4003 Olgica Molnar Женски Zrenjaninski polumaraton Zrenjanin [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Не
144 4004 Manuela Subotin Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Не
145 4005 Maja Molnar Женски Novi Sad [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Не
146 4006 Rita Dobrity Женски Kanjiža Zimonić [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
147 4007 Anita György Женски Novi Kneževac [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
148 4008 Bogdan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Не