Пријављени такмичари на 7. Жупска винска трка

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 101 Ivana Mihajlović Женски Beograd, Srbija [14.0 km] Мала трка Да
2 102 Igor Babic Мушки ŠorČevi Београд [14.0 km] Мала трка Да
3 103 Dragana Đurić Женски Beograd- Palilula [14.0 km] Мала трка Да
4 104 Elena Filippova Женски Belgrade, Vracar [14.0 km] Мала трка Да
5 105 Bozidarka Marjanovic Женски Ćuprija [14.0 km] Мала трка Да
6 106 Roman Rybalkin Мушки Belgrade Wine Run Belgrade, Vracar [14.0 km] Мала трка Да
7 107 Tanja Jovanovic Женски Aleksandrovac Župski [14.0 km] Мала трка Да
8 108 Branka Radenković Женски Aleksandrovac [14.0 km] Мала трка Да
9 109 Maria Antonova Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
10 110 Stanislav Slavin Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
11 111 Srdjan Kostadinović Мушки Niš [14.0 km] Мала трка Да
12 112 Valentin Anishchik Мушки Red Wine Runner Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
13 113 Dušan Uskoković Мушки Beograd/Vracar [14.0 km] Мала трка Да
14 114 Aleksandra Oskina Женски Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
15 115 Aleksei Smirnov Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
16 116 Saša Kašić Мушки FK Biljanovac Raška [14.0 km] Мала трка 01:17:00 Да
17 117 Ilija Rilaković Мушки CAPITAL CREW BELGRADE Beograd Vracar [14.0 km] Мала трка Да
18 118 Pavel Oskin Мушки Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
19 119 Душан Михајловић Мушки Куршумлија [14.0 km] Мала трка Да
20 120 Rustam Zaitov Мушки Novi Sad, Liman [14.0 km] Мала трка Да
21 121 Maria Melnikova Женски Beograd-Stari grad [14.0 km] Мала трка Да
22 122 Elena Sokolova Женски Marljandija Cheboksary [14.0 km] Мала трка Да
23 123 Tijana Zunic Женски Beograd-Zemun [14.0 km] Мала трка Да
24 124 Arseny Kharitonov Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [14.0 km] Мала трка 01:35:00 Да
25 125 Viktoriia Kazantseva Женски Adidas Runners Belgrade Beograd - Stari grad [14.0 km] Мала трка 01:35:00 Да
26 126 Bojana Vasic Женски Zemun [14.0 km] Мала трка Да
27 127 Đorđe Marinković Мушки Zemun - Beograd [14.0 km] Мала трка Да
28 128 Rohit Eldo Benjamin Мушки Nis [14.0 km] Мала трка 02:53:00 Да
29 129 Milija Rakićević Мушки Beograd,Sremcica [14.0 km] Мала трка Да
30 130 Vladan Jerinić Мушки Beograd-Železnik [14.0 km] Мала трка Да
31 131 Andrej Petuhov Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
32 132 Egor Chaplygin Мушки Beograd/ Zemun [14.0 km] Мала трка Да
33 133 Mariia Tsebrenko Женски Beograd/ Zemun [14.0 km] Мала трка Да
34 134 Stanislav Gerasimenko Мушки .Beograd [14.0 km] Мала трка Да
35 135 Marko Zdravković Мушки Pančevo [14.0 km] Мала трка Да
36 136 Stefan Bačević Мушки Aleksandrovac [14.0 km] Мала трка Да
37 137 Dmitry Prokhorov Мушки Belgrade, Savski Venac [14.0 km] Мала трка Да
38 138 Jovana Djekovic Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
39 139 Radomir Djokovic Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
40 140 Milovan Lučić Мушки PEK Gora Kragujevac [14.0 km] Мала трка Да
41 141 Maxim Kosyakov Мушки Beograd stari grad [14.0 km] Мала трка Да
42 142 Vladimir Nenadić Мушки V78 STUDIO Arilje [14.0 km] Мала трка Да
43 143 Aleksa Nenadić Мушки V78 STUDIO Arilje [14.0 km] Мала трка Да
44 144 Antonio Antic Мушки Niš [14.0 km] Мала трка 01:30:00 Да
45 145 Đorđe Obradović Мушки Aleksandrovac Župski [14.0 km] Мала трка Да
46 146 Iva Uskokovic Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
47 147 Sinisa Vesin Мушки Eurocons group doo Vršac [14.0 km] Мала трка Да
48 148 Марко Стојановић Мушки Прокупље [14.0 km] Мала трка Да
49 149 Radmila Mandic Женски Eurocons group doo Vršac [14.0 km] Мала трка Да
50 150 Михаил Наугољнов Мушки Београд, Нови Београд [14.0 km] Мала трка Да
51 151 Srdjan Jovic Мушки Beograd-Voždovacu [14.0 km] Мала трка Да
52 152 Goran Crnkovic Мушки Skoljka boy 😁😁😁 Arilje [14.0 km] Мала трка Да
53 153 Emin Bajramović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
54 154 Vladimir Popara Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
55 155 Petra Popara Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
56 156 Ljubica Jovanovic Женски Beograd/Vracar [14.0 km] Мала трка Да
57 157 Vanja Vidojevic Женски Beograd-Voždovacu [14.0 km] Мала трка Да
58 158 Ljubomir Rakićević Мушки Sremčica [14.0 km] Мала трка Да
59 159 Sonja Popara Женски BRAVEHEARTS Београд [14.0 km] Мала трка Да
60 160 Jelena Janković-Lasković Женски TK Tamiš - Pančevo Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
61 161 Bojana Ristanovic Женски Beograd-Voždovacu [14.0 km] Мала трка Да
62 162 Snežana Tomašević Женски ARK Fruška gora Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
63 163 Тамара Аврамовић Женски Београд-Земун [14.0 km] Мала трка Да
64 164 Nenad Džamić Мушки / Aleksandrovac [14.0 km] Мала трка Да
65 165 Marija Radovic Женски Beograd- Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
66 166 Ivan Cvetkovic Мушки Beograd-grocka [14.0 km] Мала трка Да
67 167 Matija Jevtić Мушки Kruševac [14.0 km] Мала трка Да
68 168 Nikola Lukovic Мушки Beograd-Voždovac [14.0 km] Мала трка Да
69 169 Darko Stošić Мушки Beograd-Zvezdara [14.0 km] Мала трка Да
70 170 Luka Rangelov Мушки Hanikatt Racing Team Mionica [14.0 km] Мала трка Да
71 171 Maja Milosavljevic Женски ARK Fruška gora Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
72 172 Milica Krajšić Pecelj Женски Beograd, Surcin [14.0 km] Мала трка Да
73 173 Slobodan Lasković Мушки TK Tamiš - Pančevo Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
74 174 Marija Matic Женски ARK Fruška gora Srpski Itebej [14.0 km] Мала трка Да
75 175 Elena Ilina Женски HopeRunners Стари град [14.0 km] Мала трка Да
76 176 David Lang Мушки Robert Bosch d.o.o. Neulingen [14.0 km] Мала трка 01:05:00 Да
77 177 Andrey Isachenko Мушки Београд [14.0 km] Мала трка 01:30:00 Да
78 178 ZORAN Petrović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
79 179 Ivana Babic Женски Beograd-Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
80 180 Olga Zhuravleva Женски Београд [14.0 km] Мала трка 01:30:00 Да
81 181 Aleksandar Čugurović Мушки Београд [14.0 km] Мала трка 01:45:00 Да
82 182 Dragoslava Petrović Женски ARK Fruška gora Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
83 183 Ksenia Fedoseeva Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
84 184 Antonina Ganicheva Женски Београд [14.0 km] Мала трка 01:45:23 Да
85 185 Luka Miljuš Мушки Novi Beograd/Beograd [14.0 km] Мала трка Да
86 186 Pero Kiso Мушки Beograd,Zemun [14.0 km] Мала трка 03:00:00 Да
87 187 Zvezdana Mijatovic Женски Čukarica, Beograd [14.0 km] Мала трка 02:00:00 Да
88 188 Marija Dabovic Женски Beograd, Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
89 189 Nemanja Vilimonović Мушки Aleksandrovac Župski [14.0 km] Мала трка Да
90 190 Anton Makeev Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
91 191 Nikola Stojanovic Мушки Aleksandrovac [14.0 km] Мала трка Да
92 192 Aleksei Nadezhkin Мушки Beograd-Voždovacu [14.0 km] Мала трка Да
93 193 Aleksandr Pavlov Мушки Yakutsk [14.0 km] Мала трка Да
94 194 Veroslava Milenkovic Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [14.0 km] Мала трка Да
95 195 Jelena Moravčević Женски Capital Crew Belgrade Beograd Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
96 196 DRAGAN Vucetic Мушки PBK Zmaj sa Radana Kosovska Mitrovica [14.0 km] Мала трка Да
97 197 Valentina Dugalić Женски Ceca i deca Beograd-Voždovac [14.0 km] Мала трка Да
98 198 Marija Pločarac Мушки Ceca i deca Београд [14.0 km] Мала трка Да
99 199 Dusan Milanovic Мушки Ceca i deca Beogrd [14.0 km] Мала трка 00:02:00 Да
100 200 Alexey Nenastyev Мушки Beogrd [14.0 km] Мала трка Да
101 201 Anđela Dimitrijević Женски Niš [14.0 km] Мала трка Да
102 202 Bojana Ivanović Женски Niš [14.0 km] Мала трка Да
103 203 Slobodan Marčetić Мушки Progres trening studio Beograd-Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
104 204 Aleksandra Marčetić Женски Progres trening studio Beograd-Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
105 205 Milica Šuša Женски Beogradski trkački klub Brave Hearts Beograd, Stari Grad [14.0 km] Мала трка Да
106 206 Вукашин Сарајлић Мушки Београд, Чукарица [14.0 km] Мала трка Да
107 207 Светлана Сарајлић Женски Београд, Чукарица [14.0 km] Мала трка Да
108 208 Милица Стојковић Женски Грделица [14.0 km] Мала трка Да
109 209 Milutin Ćosić Мушки Uzice [14.0 km] Мала трка Да
110 210 Oksana Pikmulova Женски Beograd, Srbija [14.0 km] Мала трка Да
111 211 Vladislav Terekhov Мушки Beograd,Zemun [14.0 km] Мала трка Да
112 212 Dušanka Živković Женски PSD Železničar Niš Niš [14.0 km] Мала трка Да
113 213 Никола Трифуновић Мушки Београд-Нови Београд [14.0 km] Мала трка Да
114 214 Bojan Mančić Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
115 215 Monika Vitomir Mančić Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
116 216 Стеван Николић Мушки Прешево [14.0 km] Мала трка Да
117 217 Филип Петковић Мушки Preševo [14.0 km] Мала трка Да
118 218 Dušan Marinković Мушки Niš [14.0 km] Мала трка Да
119 219 Violeta Marinković Женски Niš [14.0 km] Мала трка Да
120 220 Tatiana Tauberger Женски Iron Angel Novi Sad, Serbia [14.0 km] Мала трка Да
121 221 Јелена Кручичанин Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд Земун [14.0 km] Мала трка 01:45:00 Да
122 222 Aleksandra Panteleeva Женски belgrade. [14.0 km] Мала трка Да
123 223 Ilia Arkhipov Мушки belgrade. [14.0 km] Мала трка Да
124 224 Сташа Орлић Женски Progres trening studio Београд-Земун [14.0 km] Мала трка Да
125 225 Тони Ђорђевић Мушки Progres trening studio Београд-Нови Београд [14.0 km] Мала трка Да
126 226 Александар Поповић Мушки Београд, Чукарица [14.0 km] Мала трка Да
127 227 Sasa Miladinovic Мушки Kruševac [14.0 km] Мала трка Да
128 228 Katarina Topalović Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
129 229 Aleksandra Nikolić Женски Nis [14.0 km] Мала трка Да
130 230 Радица Николић Женски Ниш [14.0 km] Мала трка Да
131 231 Данијел Стојановић Мушки Јагодина [14.0 km] Мала трка Да
132 232 Viktorija Drašković Женски Nemam Beograd - Vračar [14.0 km] Мала трка 00:00:00 Да
133 233 Marina Radovic Женски Aleksandrovac Župski [14.0 km] Мала трка Да
134 234 Igor Milovanovic Мушки Capital Crew Belgrade BEOGRAD/Voždovac [14.0 km] Мала трка Да
135 235 Jana Bekrić Женски Capital Crew Belgrade Aleksandrovac [14.0 km] Мала трка Да
136 236 Mikhail Rudinskii Мушки Beograd, Srbija [14.0 km] Мала трка Да
137 237 Mirjana Kolakovic Женски Novi-Sad [14.0 km] Мала трка Да
138 238 Marija Stefanovic Женски Kraljevo [14.0 km] Мала трка Да
139 239 Ana Bogdanovic Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
140 240 Igor Sergienko Мушки Belgrade, Vracar [14.0 km] Мала трка Да
141 241 Milica Radojičić Женски Capital Crew Belgrade Beograd - Voždovac [14.0 km] Мала трка Да
142 242 Marko Knezevic Мушки Pancevo [14.0 km] Мала трка Да
143 243 Katherine Delavan Женски Beograd,Zemun [14.0 km] Мала трка Да
144 244 nenad vulovic Мушки secer longebar Arilje [14.0 km] Мала трка Да
145 245 Marina Nurieva Женски BEOGRAD ZVEZDARA [14.0 km] Мала трка Да
146 246 Evgenij Pauk Мушки Chiken running club BEOGRAD ZVEZDARA [14.0 km] Мала трка Да
147 247 Igor Kolakovic Мушки Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
148 248 Стефан Радосављевић Мушки Александровац [14.0 km] Мала трка 00:02:07 Да
149 249 Nemanja Djokovic Мушки Kraljevo [14.0 km] Мала трка Да
150 250 Biljana Grozdanovic Женски Nis [14.0 km] Мала трка Да
151 251 Jovana Jovančević Женски Čačak [14.0 km] Мала трка Да
152 252 Nikola Jovančević Мушки Čačak [14.0 km] Мала трка Да
153 253 Goran Antonijević Мушки Run Forest 032 Čačak [14.0 km] Мала трка Да
154 254 Ilija Milinković Мушки Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
155 255 Anja Jocev Женски Нови Сад [14.0 km] Мала трка Да
156 256 Gorana Francišković Женски Subotica [14.0 km] Мала трка Да
157 257 Vladimir Pavić Мушки Subotica [14.0 km] Мала трка Да
158 258 Dragana Lukic Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
159 259 Милан Пантелић Мушки Београд Палилула [14.0 km] Мала трка Да
160 260 Jovana Kovacevic Женски Beograd- Palilula [14.0 km] Мала трка Да
161 261 Nikola Stamenic Мушки PSK Balkan Beograd- Palilula [14.0 km] Мала трка Да
162 262 Lenka Ilic Женски Београд [14.0 km] Мала трка Да
163 263 Marko Erceg Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
164 264 Radmila Maksimović Женски Nis [14.0 km] Мала трка Да
165 265 David Stepanic Мушки Krusevac [14.0 km] Мала трка Да
166 266 Luka Zdravković Мушки Krusevac [14.0 km] Мала трка Да
167 267 Danijela Stanković Женски Capital Crew Belgrade Beograd-Voždovac [14.0 km] Мала трка 00:55:00 Да
168 268 Lenka Gmijovic Женски AK Krusevac Krusevac [14.0 km] Мала трка Да
169 269 Boris Radovanović Мушки Smederevo [14.0 km] Мала трка Да
170 270 Dmitrii Monin Мушки Karlsruhe [14.0 km] Мала трка Да
171 271 Milan Miladinović Мушки Jagodina , Majur [14.0 km] Мала трка Да
172 272 Snežana Adamović Женски opština Ćuprija [14.0 km] Мала трка Да
173 273 Svetlana Veljović Женски Beograd, Srbija [14.0 km] Мала трка Да
174 274 Pavle Malovic Мушки Београд [14.0 km] Мала трка Да
175 275 Aca Mitić Мушки n/s Kosovska Mitrovica [14.0 km] Мала трка Да
176 276 Sonja Malovic Женски Capital Crew Belgrade Beograd-Novi Beograd [14.0 km] Мала трка Да
177 277 Aleksandra Randjelović Женски KTJ Tim Niš [14.0 km] Мала трка Да
178 278 Sergej Skudnov Мушки Podgorica [14.0 km] Мала трка Да
179 279 Vlade Nikolić Мушки Arilje [23.0 km] Велика трка Да
180 280 Vladimir Lukijanov Мушки Novi Sad [14.0 km] Мала трка Да
181 280 Vladimir Lukijanov Мушки Novi Sad [14.0 km] Мала трка Да
182 281 Alexander Ivanov Мушки Beograd [14.0 km] Мала трка Да
183 282 Čedomir Vitorović Мушки SquashLand Beograda - Rakovica [14.0 km] Мала трка Да
184 283 Ivan Lačnjevac Мушки Beograd-Čukarica [14.0 km] Мала трка Да
185 284 Stefan Rangelov Мушки Beograd-Rakovica [14.0 km] Мала трка Да
186 285 Milena Argirović Женски Leskovac [14.0 km] Мала трка Да
187 286 Saša Spasić Мушки Aleksinac [14.0 km] Мала трка Да
188 287 Aleksandar Pribanović Мушки Aleksandrovac [14.0 km] Мала трка Да
189 288 Ivan Milunović Мушки Aleksandrovac [14.0 km] Мала трка Да
190 601 Djordje Nikolic Мушки Beograd, Zvezdara [23.0 km] Велика трка Да
191 602 Miloš Bićanin Мушки Prokupac - Župa Aleksandrovac Župski [23.0 km] Велика трка Да
192 603 Anđelija Ognjanović Женски - Jagodina [23.0 km] Велика трка Да
193 604 Andrei Mikheenko Мушки Београд [23.0 km] Велика трка Да
194 605 Лазар Рапајић Мушки Пример Батајница [23.0 km] Велика трка 02:00:00 Да
195 606 Dragoslav Dimitrijevic Мушки AK Kraljevo Kraljevo [23.0 km] Велика трка Да
196 607 Dejan Komazec Мушки Beograd - Voždovac [23.0 km] Велика трка Да
197 608 Miloš Velisavljević Мушки Beograd, Zemun [23.0 km] Велика трка Да
198 609 Marko Jocić Мушки AK Bečej Bečej [23.0 km] Велика трка Да
199 610 Đorđe Mićić Мушки Tesla 1925 VSK Београд [23.0 km] Велика трка Да
200 611 Martin Gaber Мушки Београд [23.0 km] Велика трка Да
201 612 Djordje Andjelkovic Мушки Running Club Nis Nis [23.0 km] Велика трка Да
202 613 Stevan Stanojević Мушки PSD Železničar Niš Niš [23.0 km] Велика трка Да
203 614 Viktor Orlov Мушки Београд [23.0 km] Велика трка 01:35:00 Да
204 615 Бојан Спасић Мушки Кикинда [23.0 km] Велика трка Да
205 616 Vladana Ćurčić Женски Beograd, Savski Venac [23.0 km] Велика трка Да
206 617 Marko Matković Мушки Београд [23.0 km] Велика трка Да
207 618 Goran Gnjidić Мушки Beograd - Novi Beograd [23.0 km] Велика трка Да
208 619 Anna Menshikova Женски Novi Sad, Serbia [23.0 km] Велика трка Да
209 620 Konstantin Zaytsev Мушки Belgrade, Zemun [23.0 km] Велика трка Да
210 621 Evgenii Menshikov Мушки Novi Sad, Serbia [23.0 km] Велика трка Да
211 622 Aleksandar Milosevic Мушки Pancevo [23.0 km] Велика трка Да
212 623 Немања Стојановски Мушки Панчево [23.0 km] Велика трка Да
213 624 Staša Đorđević Женски Beograd - Zvezdara [23.0 km] Велика трка Да
214 625 Дејан Брцанов Мушки Нови Сад [23.0 km] Велика трка Да
215 626 Никола Спасић Мушки Београд [23.0 km] Велика трка 00:02:06 Да
216 627 Branimir Stojčić Мушки GM Running Team Gornji Milanovac [23.0 km] Велика трка Да
217 628 Irina Kulakova Женски Moscow [23.0 km] Велика трка Да
218 629 Nevena Anić Женски Beograd - Palilula [23.0 km] Велика трка Да
219 630 Marina Brkić Женски Pančevo [23.0 km] Велика трка Да
220 631 Nikola Minic Мушки Uzice [23.0 km] Велика трка Да
221 632 Ian Bancroft Мушки Београд [23.0 km] Велика трка 00:02:00 Да
222 633 Rene Nygaard Jensen Мушки Beograd [23.0 km] Велика трка 00:02:00 Да
223 634 Michael Mose Midtgaard Мушки Belgrade [23.0 km] Велика трка 00:02:00 Да
224 635 Gainullov Rinat Мушки Moscow [23.0 km] Велика трка Да
225 636 Miloš Gilić Мушки Varvarin [23.0 km] Велика трка 01:58:00 Да
226 637 Đorđe Turukalo Мушки Šabac [23.0 km] Велика трка Да
227 638 Aleksandr Vorobev Мушки Beograd/Vracar [23.0 km] Велика трка Да
228 639 Bogdan Radenkovic Мушки Nema Beograd/Vracar [23.0 km] Велика трка Да
229 640 Zoran Gavrilović Мушки A.K. "Tempo" Šabac Beograd - Zemun [23.0 km] Велика трка Да
230 641 Grigorii Bolotov Мушки Wattaga Kraguejvac [23.0 km] Велика трка 01:40:00 Да
231 642 Немања Лончаревић Мушки Рекреативац БЕОГРАД - Вождовац [23.0 km] Велика трка 02:00:00 Да
232 643 Maria Barzakovskaya Женски Yasha's team Београд [23.0 km] Велика трка Да
233 644 Nikola Oreščanin Мушки Osečina [23.0 km] Велика трка Да
234 645 Zdravko Karadžić Мушки Sevojno [23.0 km] Велика трка Да
235 646 Snezana Kliska Женски PD Alma Mons Adventures/ARK Fruška Gora Petrovaradin [23.0 km] Велика трка Да
236 647 Jovana Jevremović Женски Ceca i deca Pozarevac [23.0 km] Велика трка Да
237 648 Ljubinka Stojanovic Женски Београд [23.0 km] Велика трка Да
238 649 Nenad Nikolić Мушки Kuršumlija [23.0 km] Велика трка Да
239 650 Tatjana Jocić Женски Beograd - Vracar [23.0 km] Велика трка Да
240 651 Nikola Stojanovic Мушки Beograd / Voždovac [23.0 km] Велика трка Да
241 652 Dmitrii Kusterskii Мушки Beograd Novi Beograd [23.0 km] Велика трка Да
242 653 Aleksej Tkachev Мушки TARABUS Нови Сад [23.0 km] Велика трка Да
243 654 Nikola Kljajic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [23.0 km] Велика трка 02:00:00 Да
244 655 Andrej Kolmanič Мушки Ljubljana [23.0 km] Велика трка Да
245 656 Iaroslav Zagorskii Мушки Београд [23.0 km] Велика трка Да
246 657 Slađan Đaković Мушки Beograd, Zvezdara [23.0 km] Велика трка Да
247 658 Nikita Nikolaev Мушки Yerevan [23.0 km] Велика трка Да
248 659 Vadim Eismont Мушки Talgar Runners Kruševac [23.0 km] Велика трка 01:20:00 Да
249 660 Matija Mladenović Мушки Smederevo [23.0 km] Велика трка Да
250 661 Predrag Ivić Мушки RCN - Running Club Nis Nis [23.0 km] Велика трка Да
251 662 Muminsho Abdulvasiev Мушки Belgrade, Savski Venac [23.0 km] Велика трка Да
252 663 Ivan Bubnov Мушки AK Milenijum Podgorica [23.0 km] Велика трка Да
253 664 Bojana Petrović Женски TRČ - Trail Runners of Čačak Čačak [23.0 km] Велика трка Да
254 665 Branimir Ivanović Мушки Београд [23.0 km] Велика трка Да
255 666 Igor Jajić Мушки Pančevo [23.0 km] Велика трка Да
256 667 Nenad Ivanović Мушки AK Berane Andrijevica [23.0 km] Велика трка Да