Пријављени такмичари на 6. memorijal Prof. Dr. Franja Fratrić, 20. Dynamic zimski polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 DEJAN UBORNJI Мушки UK PALIGO PALUS PALIC Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
2 2 Srdjan Tucic Мушки ----_----- Zrenjanin [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
3 3 Strahinja Stankovic Мушки 63.padobranska brigada/Vojska Srbije Nis [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:39:00 Не
4 4 Sava Jerinic Мушки Rekreativac Zrejanin [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 02:14:00 Не
5 5 Vladan Ristovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
6 6 ALEKSANDAR ILIĆ Мушки MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
7 7 Veselin Cabarkapa Мушки Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:50:00 Не
8 8 Milan Alanović Мушки Несташни дјечаци Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
9 9 Jovica Peulić Мушки SRU STENETA Čačak [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:24:40 Да
10 10 Milan Kaćanski Мушки NS Running Club Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
11 11 Saša Petrović Мушки Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:44:30 Да
12 12 Zdravko Mišović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
13 13 Radomir Dabic Мушки AK Smederevo Smederevo [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
14 14 Vladimir Vujin Мушки Fakultet Organizacionih Nauka Београд [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
15 15 Sasa Momcilovic Мушки Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
16 16 Dušan Anđelić Мушки AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
17 17 Željko Gašpar Мушки SD Running Smederevo [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:32:33 Да
18 18 Igor Pribičević Мушки VKBU Београд [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
19 19 Novica Pejčić Мушки Individualac Leskovac [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
20 20 Zoran Cubrilo Мушки Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
21 21 Radomir Mirkovic Мушки BLRC Banja Luka [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 00:01:36 Не
22 22 Jakša Zeković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
23 23 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:33:50 Да
24 24 Slobodan Atanasov Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
25 25 Gusztáv Surján Мушки Individualac Senta [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
26 26 Slavisa Vesic Мушки Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:34:00 Да
27 27 Aleksandar Lazic Мушки Fit Complete Novi Sad Futog [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
28 28 Nadja Štetin Женски P.D. Naftaš Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
29 29 Nedeljko Katić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
30 30 Đorđe Ćurić Мушки Sivac [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
31 31 Bosko Perovic Мушки Beograd - Karaburma [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
32 32 Željko Ivković Мушки TK SPRINT Sombor [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
33 33 Damir Milankov Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
34 34 Vladimir Čohadzic Мушки VKBU Beograd Palilula [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
35 35 Dušan Prodanov Мушки Fit Complete Running Mokrin [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
36 36 Jovana Kulusic Женски Ruma [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
37 37 Bogdan Đorđević Мушки Cegarunning Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
38 38 Djuka Celjuska Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:16:27 Да
39 39 Milica Krstić Женски Sremska Mitrovica [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
40 40 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:34:00 Да
41 41 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:40:00 Не
42 42 Branko Milević Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
43 43 Anđela Bjelić Женски Šid [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 02:02:00 Не
44 44 Aniko Jablan Женски AK Hajduk maraton tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
45 45 Никола Вукић Мушки VKBU Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
46 46 Tatjana Barišić Женски Šid [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
47 47 Ивица Марковић Мушки Сланина Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
48 48 Davorin Popović Мушки TK Dinamic Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
49 49 DEJAN ALARGIĆ Мушки Sremska Mitrovica [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
50 50 Aleksandr Petukhov Мушки Novi Sad-Petrovaradin [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
51 51 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Београд [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
52 52 Aleksandar Ormoš Мушки Zrenjanin [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
53 53 Milovan Lučić Мушки PEK Gora Kragujevac [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
54 54 Berislav Beretic Мушки Sombor [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
55 55 László Tarján Мушки TK Dynamic Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
56 56 Dragana Spehar Женски AK Hajduk maraton tim Kula Ruma [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
57 57 Sanja Bucalo Женски MUP RS PU KIKINDA Kikinda [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
58 58 Игор Батиница Мушки Subotica [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
59 59 Zoran Janković Мушки Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
60 60 Aleksandra Janković Женски Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
61 61 Veljko Popovic Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
62 62 Nikola Sikirica Мушки SAU Beolaser liga Београд [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:35:00 Не
63 63 Vanja Kovačević Женски Kula [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
64 64 ACA JOVAN KRSTIĆ Мушки AK Radnički 2016 Niš Niš - Medijana [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
65 65 Nikola Svjetlanovic Мушки Stara Pazova [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
66 66 Ladislav Jelic Мушки Beograd, Zemun, [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:42:24 Да
67 67 Svetozar Petrović Мушки AK Apatin - Čegarunning Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:39:00 Да
68 68 Goran Djukic Мушки Temerin [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
69 69 Dejan Brkljač Мушки Нови Сад [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
70 70 Kristina Jovicic Женски AK Toplicanin Prokuplje Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
71 71 Milinko Trifunovic Мушки Ak BSK Borca Beoograd [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
72 72 Dragan Popović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju 01:24:00 Да
73 73 Жудана Ђокић Женски Penjački klub AS Београд, Чукарица [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Не
74 74 Marko Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
75 75 Milan Maljuric Мушки Kovilj [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
76 76 Aleksandar Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola Oplenac 34310 [21.1 km] Dynamic Polumaraton - za Franju Да
77 201 Nemanja Đurić Мушки Ulična trka Ečka Zrenjanin [5.0 km] Dynamic 5km Не
78 202 Aleksandar Stajić Мушки AK Apatin/Čegarunning Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Не
79 203 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Sombor Kljajićevo [5.0 km] Dynamic 5km Не
80 204 Zoran Radović Мушки Nemam, trčim privatno Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
81 205 Jovan Panic Мушки Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Не
82 206 Lazar Sekulic Мушки Berane Berane [5.0 km] Dynamic 5km Да
83 207 Vladimir Rašković Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km 01:54:00 Не
84 208 Mario Stojanovic Мушки Jagodina [5.0 km] Dynamic 5km Да
85 209 Наташа Мирковић Женски Индивидуално Бања Лука [5.0 km] Dynamic 5km 00:35:00 Не
86 210 Marina Ilić Женски Novi Sad, Veternik [5.0 km] Dynamic 5km Не
87 211 MILOJKA PONOĆKO Женски KP Zrenjanin Zrenjnanin [5.0 km] Dynamic 5km Не
88 212 Nikola Markovic Мушки Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Не
89 213 Neli Jurić Женски 🏃rekreativac Subotica [5.0 km] Dynamic 5km 00:33:00 Не
90 214 Bojan Miljevic Мушки AK Bečej Becej [5.0 km] Dynamic 5km Не
91 215 Srećko Prodanov Мушки Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
92 216 Milan Kostić Мушки Atletski klub Kraljevo Kraljevo [5.0 km] Dynamic 5km Не
93 217 Branko Nenadić Мушки ARK Somaraton Sombor Sombor [5.0 km] Dynamic 5km 00:33:00 Да
94 218 Aleksandar Dumić Мушки ARK Fruška Gora Novi Sad Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
95 219 Elvira Tarján Женски TK Dynamic Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
96 220 Attila Tarján Мушки TK Dynamic Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
97 221 Réka Tarján Женски TK Dynamic Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
98 222 Stefan Miletić Мушки BEOGRAD ZVEZDARA [5.0 km] Dynamic 5km Не
99 223 Višnja Odri Женски AK BSK - Borča Borča [5.0 km] Dynamic 5km Да
100 224 Ivana Belić Женски Cegarunning Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
101 225 Dragan Konjević Мушки Sombor [5.0 km] Dynamic 5km Да
102 226 Nikola Konjević Мушки Sombor [5.0 km] Dynamic 5km Да
103 227 Dragi Konjević Мушки Sombor [5.0 km] Dynamic 5km Да
104 228 Stanislav Novak Мушки Београд [5.0 km] Dynamic 5km Не
105 229 Ivana Mudrić Женски Trening centar INVICTUS Novi Beograd [5.0 km] Dynamic 5km Да
106 230 Una Mudric Женски Beograd Zemun [5.0 km] Dynamic 5km Не
107 231 Lara Kramberger Женски DIF BG Beograd Zemun [5.0 km] Dynamic 5km Не
108 232 Marija Joka Женски Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
109 233 Miloš Jovanović Мушки AK Partizan Beograd Београд [5.0 km] Dynamic 5km 00:24:00 Не
110 234 Jelena Radić Drk Женски Petrovaradin [5.0 km] Dynamic 5km Да
111 235 Kristina Drk Женски Novi Sad, Petrovaradin [5.0 km] Dynamic 5km Да
112 236 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [5.0 km] Dynamic 5km Да
113 237 Nenad Praštalo Мушки / Veternik [5.0 km] Dynamic 5km Не
114 238 Boris Starović Мушки OAK Novi Sad Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
115 239 Sonja Starovic Женски OAK Novi Sad Нови Сад [5.0 km] Dynamic 5km Да
116 240 Jasna Starović Женски OAK Novi Sad Novi Sad, Serbia [5.0 km] Dynamic 5km Да
117 241 Sava Starović Мушки Novi Sad, Serbia [5.0 km] Dynamic 5km Да
118 242 Bojan Pekez Мушки Trilogy Beograd - Zemun [5.0 km] Dynamic 5km Да
119 243 Marijana Prodanovic Женски Trilogy Stari Banovci [5.0 km] Dynamic 5km Да
120 244 Milan Cvijanovic Мушки Obrenovac [5.0 km] Dynamic 5km Да
121 401 Nemanja Laovic Мушки Atlas running team Београд [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
122 403 Nikola Murculov Мушки Atlas running team Beograd - Palilula [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
123 404 Ninoslav Grigorov Мушки Atlas running team Beograd Palilula [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
124 405 Đorđe Nikolić Мушки Atlas running team Beograd - Palilula [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
125 406 Lemi King Мушки Belgrade Kings Savamala-Beograd [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
126 407 Milan Cvijanović Мушки Belgrade Kings Obrenovac [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
127 408 Nenad Božić Мушки Belgrade Kings Београд [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
128 409 Dragan Savković Мушки Belgrade Kings Beoograd [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
129 410 Zoran Marković Мушки Crni panteri Bački Jarak [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
130 411 Milena Koprivica Женски 3 upola sa Lukom Vrbas [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km 00:30:00 Да
131 412 Gabor Ikotin Мушки Crni panteri Temerin [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да
132 413 Miroslav Veselinovic Мушки 3 upola sa Lukom Београд [21.1 km] Dynamic štafeta 21,1km Да