Пријављени такмичари на 43. Somborski polumaraton 2023

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Bogdan Đorđević Мушки Cegarunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
2 2 Strahinja Puskarevic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Slobodan Marinkov Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
4 4 Aleksandr Vovk Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
5 5 Malisa Kovacevic Мушки Stari Kostolac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
6 6 Aleksandar Lazic Мушки Fit Complete Novi Sad Futog [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Darko Arsenijević Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:26:13 Да
8 8 Tijana Šaranović Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
9 9 Saša Janakiev Мушки Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
10 10 Zoran Drljan Мушки Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
11 11 Saša Gligorević Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
12 12 Damir Milankov Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
13 13 Katarina Urošević Женски Beocrad [21.1 km] Polumaraton Да
14 14 Ekaterina Prodanović Женски Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
15 15 Nikola Kujundzic Мушки Udruženje Poželi Želju Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
16 16 Robert Lalić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
17 17 Damir Mufić Мушки AK Maraton Vukovar Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
18 18 Srdjan Dobric Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
19 19 Ivan Kotiv Мушки Pivnice [21.1 km] Polumaraton Да
20 20 Vitaliia Cheverova Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
21 21 Nebojša Marković Мушки Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:01:39 Да
22 22 Jelena Čortan Женски ARSU Sledi me Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Ivana Vojnović Женски ARK TRON, PALIĆ Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
24 24 Marija Blazanin Женски Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
25 25 Zoran Marković Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:16:00 Да
26 26 Marko Đurić Мушки Mi trkači Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
27 27 Radovan Popović Мушки Rekreativo Београд [21.1 km] Polumaraton Да
28 28 Љубомир Мандић Мушки Купусина [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Slađana Milorad Женски ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 Ненад Николић Мушки Сомбор [21.1 km] Polumaraton Да
31 31 Snežana Petijević Женски Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
32 32 Mladen Boreli Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Да
33 33 Igor Jankovic Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Да
34 34 Damir Matušćak Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
35 35 Berislav Beretic Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Nikola Andrić Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
37 37 Stevan Stejić Мушки Ц2 Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
38 38 Uros Jovic Мушки NSR Running Club Zmajevo [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
39 39 Marko Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola [21.1 km] Polumaraton Да
40 40 Maskirna Ovca Мушки OVCE; AK Topličanin Prokuplje Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
41 41 Nedeljko Šobot Мушки - Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:52:45 Да
42 42 Milan Alanović Мушки Несташни дјечаци Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
43 43 Jadranka Srdač Женски Me, Myself & I Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
44 44 Negomir Gajinov Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Да
45 45 Marko Kuljic Мушки Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Pavle Peković Мушки Neki čobani, budale! Београд [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Željko Ivković Мушки TK SPRINT Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Boris Kardelis Мушки - Kisac [21.1 km] Polumaraton Да
49 49 Veselin Cabarkapa Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Miloš Siđi Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Aleksandar Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola Oplenac 34310 [21.1 km] Polumaraton Да
52 52 Nenad Đorđević Мушки ApaSky Prigrevica [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Marko Dekić Мушки Beograd, Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton 01:41:27 Да
54 54 Miloš Mančić Мушки Training center Active Београд [21.1 km] Polumaraton Да
55 55 Saša Katačić Мушки Bački Breg [21.1 km] Polumaraton Да
56 56 Dimitrije Crnokrak Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
57 57 Boris Šarović Мушки Individualac, Nova Pazova Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
58 58 Ненад Грковић Мушки АРК ТРОН Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
59 59 Sonja Kuljanski Maric Женски Београд [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
60 60 Darko Tošić Мушки AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:35:45 Да
61 61 Teodora Novaković Женски ARSU Sledi me Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
62 62 Darko Lovrić Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
63 63 Nebojša Vujković Cvijin Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 00:57:30 Да
64 64 Marjan Mezedi Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
65 65 Sreten Dimitrijević Мушки Vilovo [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
66 66 Žarko Jovanović Мушки DEČKI U PLAVOM / CAPITAL RUNNERS 387 Modriča [21.1 km] Polumaraton Да
67 67 Veljko Bajić Мушки Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Да
68 68 Irina Brkić Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Да
69 69 Davor Petrik Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
70 70 Dragana Bogdanovic Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
71 71 Gleb Surkov Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
72 72 Predrag Majstorović Мушки REKREATIVAC Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Ana Plećaš Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
74 74 Dubravka Stjepanović Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Да
75 75 ŽOLT TERECIK Мушки Becej [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
76 76 Đorđe Milošević Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
77 77 Marko Jaćimović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
78 78 Branko Bukvic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
79 79 Nebojsa Isljamovic Мушки Raca kragujevacka [21.1 km] Polumaraton Да
80 80 Stefan Stanković Мушки Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
81 81 Darko Milenković Мушки Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Да
82 82 Dušica Milenković Женски Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Да
83 83 Aleksandar Racić Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
84 84 Milan Krezovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
85 85 Dragutin Krstajić Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Konstantin Emelianov Мушки Backa Topola [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
87 87 Artur Melikhov Мушки ARK Tron SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Да
88 88 Bogdan Trbojević Мушки ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Да
89 89 Napoleon Velasquez Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
90 90 Marko Matković Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
91 91 Горан Остојић Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
92 92 Elvis Škorić Мушки Tim Škorić Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton Да
93 93 Zoran Gavrilović Мушки A.K. "Tempo" Šabac Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
94 94 Milan Karac Мушки Curug [21.1 km] Polumaraton Да
95 95 ZORAN JANKOVIĆ Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
96 96 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
97 97 Bisera Nacova Женски Korraners Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton Да
98 98 Srđan Krga Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
99 99 Đorđe Vučković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
100 100 Zoran Popić Мушки Stanišić [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
101 101 Dušan Mijatov Мушки ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
102 102 Predrag Janjić Мушки Grocka [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Да
103 103 Ranko Vasic Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
104 104 LASZLO PAL DR. SZABO Мушки Apatinski Atletski Klub Siofok [21.1 km] Polumaraton Да
105 105 Csongor Tankovics Мушки Outdoor Paradise Abaliget [21.1 km] Polumaraton 01:21:29 Да
106 106 Fanni Vastag Женски Outdoor Paradise Pécs [21.1 km] Polumaraton 01:34:38 Да
107 107 Mihajlo Karalić Мушки ARSU Sledi me Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
108 108 Branko Hrnjaz Мушки Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
109 109 Vladimir Joksimović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
110 110 Siniša Busić Мушки Ak. Maraton Vukovar Negoslavci [21.1 km] Polumaraton Да
111 111 Emira Kuč Женски BRC Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
112 112 Aleksandar Ormoš Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
113 113 Darko Kmezic Мушки Beograd - Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
114 114 Marko Veselinovic Мушки Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Да
115 115 Nemanja Dabic Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
116 116 Sandra Menz Женски ARSU Sledi me Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
117 117 Milorad Jocković Мушки AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
118 118 Novica Ilic Мушки Top Jump Beograda [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
119 119 Goran Gnjidić Мушки Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
120 120 Aleksandar Janković Мушки Fit Complete Running Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
121 121 Dragan Bosankić Мушки Smart Tax Solutions Београд [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
122 122 Miroslav Dukadinović Мушки Elite Team Runners Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
123 123 Никола Ракић Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
124 124 Filip Kulic Мушки Novi Sad, [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Да
125 125 Marina Milosevic Женски Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
126 126 Djuka Celjuska Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:16:27 Да
127 127 Gergely Bella Мушки GRUND FC 2012 Pécs [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Да
128 128 Uroš Nikolić Мушки ŽIVI ZDRAVO Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:34:36 Да
129 129 Бојан Јовановић Мушки / Београд, Раковица [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
130 130 Alen Jakab Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek DARDA [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
131 131 Jakša Zeković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
132 132 Nenad Trifunac Мушки Kikinda [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Да
133 133 Boris Činčurak Мушки PD Alma Mons Adventures Bački Petrovac [21.1 km] Polumaraton Да
134 134 Dragan Jovanović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
135 135 Sanja Petlić Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Да
136 136 Gusztáv Surján Мушки Individualac Senta [21.1 km] Polumaraton Да
137 137 Jugoslav Futo Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
138 138 Vladimir Kolić Мушки Taurunum Runners Beograd/ Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
139 139 Vladimir Petrovic Мушки Inspiried by HOPE team Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
140 141 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
141 142 Milica Stojšić Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
142 143 Tatjana Janovski Женски Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 00:02:07 Да
143 144 Valentin Vranić Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
144 145 Danijel Grujevic Мушки AK PANONIJA BEOLASER Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:31 Да
145 146 Bojan Nikolić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
146 147 Zoran Marković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
147 148 Milan Jovanovic Мушки Olimpik Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
148 149 Ненад Дојчиновић Мушки Absolute & Shape Панчево [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Да
149 150 Tamara Ondrik Женски Absolute & Shape Pancevo [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Да
150 151 Nenad Ljubisavljevic Мушки Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
151 152 Mladen Tasić Мушки Capital Crew Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
152 153 Stevan Bekvalac Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
153 154 Zoltán Lipták Мушки ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Да
154 155 Vasa Vorkapić Мушки Polu čovek polu maraton Inđija [21.1 km] Polumaraton Да
155 156 Radomir Nikolić Мушки Polu čovek polu maraton Indjija [21.1 km] Polumaraton Да
156 158 Zmitser Lishik Мушки Novi Sad, Serbia [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
157 159 Vlada Petkovski Мушки AK "Tempo" Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
158 160 Miloš Miladinov Мушки PSK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
159 161 Ljubiša Čivčić Мушки ARK Krupa na Vrbasu Banjaluka [21.1 km] Polumaraton Да
160 162 Gordana Vučić Женски Banjaluka [21.1 km] Polumaraton Да
161 163 VLADIMIR MILISAVAC Мушки BATROVCI [21.1 km] Polumaraton Да
162 164 Dejan Gojić Мушки rekreativac Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
163 165 Ivan Stanojkovic Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Да
164 166 Mirela Babić Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
165 167 Ivica Barisic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
166 168 Jelena Košćuk Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
167 169 Alexey Kochin Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
168 170 Danijela Milodanovic Женски Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:04:38 Да
169 171 Uros Mitrovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Да
170 172 Dušan Tipsarević Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
171 173 Milivoje Jovović Мушки Vojni atletski klub ,,Akademac,, Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
172 174 Akos Veres Мушки Tresnjevac [21.1 km] Polumaraton Да
173 175 Krisztian Markus Мушки #crissfit Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:42:44 Да
174 176 Igor Topalović Мушки Ind. NAŠICE [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
175 177 Nikola Djikandic Мушки Celicana021 Kljajicevo [21.1 km] Polumaraton Да
176 178 Jelena Antonijevic Женски Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
177 179 Goran Milivojević Мушки Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
178 180 Luka Stojkov Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:36:50 Да
179 181 Nataša Obradović Женски Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
180 182 Goran Jeremić Мушки Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Да
181 183 Marta Majorski Женски Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
182 184 Mladen Bubić Мушки Zemun Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:48 Да
183 185 Gianmaria Giannone Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
184 186 Vojin Ćopić Мушки Apatinac Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
185 187 Zorana Pusara Женски Lacarak [21.1 km] Polumaraton Да
186 188 Vukašin Stojanović Мушки Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
187 189 Dragan Kovačević Мушки GM Running team endorfin Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Да
188 190 Jasmina Kljajic Женски Atletski klub Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
189 191 Владимир Јозић Мушки Београд, Лекино брдо [21.1 km] Polumaraton 01:19:22 Да
190 192 Milica Ostojić Bundalo Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
191 193 Velisav Vasic Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
192 194 Veselin Martinović Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Да
193 195 Milan Blažić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
194 196 Jovan Jovanovic Мушки Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
195 197 Maja Tešić Женски AK Železničar Inđija Inđija [21.1 km] Polumaraton Да
196 198 Лазар Коматовић Мушки Београд, Раковица [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
197 199 Jasmina Pavlović Женски Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
198 200 Srdjan Karalic Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
199 201 Milan Milosavljević Мушки Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
200 202 Dejan Milosevic Мушки A.K. Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:50:51 Да
201 203 Momčilo Popović Мушки Zemun - Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
202 204 Milan Kolundzic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
203 205 Staša Đorđević Женски Beograd - Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
204 206 Dragan Malbaša Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
205 207 Milan Kaćanski Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
206 208 Saša Tepavac Мушки Running Tribe Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
207 209 Miloš Džaja Мушки Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
208 210 Stanislav Iurkov Мушки Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Да
209 211 Mateja Atanasov Мушки Beograd, Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
210 212 Zeljko Graovac Мушки AK Hajduk Maraton tim Kula Београд [21.1 km] Polumaraton Да
211 213 Veljko Popović Мушки Kula [21.1 km] Polumaraton Да
212 214 Darko Lončar Мушки DEČKI U PLAVOM / CAPITAL RUNNERS 387 Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:32:14 Да
213 215 Predrag Scepanovic Мушки Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
214 216 Duško Panjković Мушки Našk NAŠICE [21.1 km] Polumaraton Да
215 217 Slobodan Avramović Мушки Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
216 218 Radomir Topličanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
217 219 Vladana Ćurčić Женски Beograd, Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Да
218 220 Davor Vidović Мушки Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
219 221 Suzana Filipovic Женски ARK Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Да
220 222 Andrei Bogdanov Мушки Novisad [21.1 km] Polumaraton Да
221 223 Dario Šarčević Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
222 224 Mario Kundit Мушки ARK Somaraton Stanišić [21.1 km] Polumaraton Да
223 225 Маринко Катана Мушки Тате Фудбалери Петроварадин [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
224 226 Dragisa Trifunovic Мушки Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
225 227 Jelena Manić Женски Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Да
226 228 Vladimir Mijatović Мушки Zaječar Zaječar [21.1 km] Polumaraton 01:34:09 Да
227 229 Dragan Jankulovski Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:35:30 Да
228 230 Igor Sabo Мушки Senta [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
229 231 Ivan Kovač Мушки IND Našice NAŠICE [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
230 232 Ilija Đukanović Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
231 233 Александар Столић Мушки ДПА Сомбор Сомбор [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
232 234 Dejan Pekter Мушки Nordeus Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
233 235 Nemanja Marjanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
234 236 Mladen Ardalić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
235 237 Tijana Filipović Женски beograd-vracar [21.1 km] Polumaraton Да
236 238 Predrag Gagic Мушки Na [21.1 km] Polumaraton Да
237 239 Milena Jocovic Женски FitComplit Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
238 240 Aleksandar Kapulica Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
239 241 Mario Firšt Мушки BK Našice NAŠICE [21.1 km] Polumaraton Да
240 242 Dejan Nikolić Мушки ARK "Fruska gora" Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
241 243 Aleksandar Vukojević Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
242 244 Дејан Давидовић Мушки Топола [21.1 km] Polumaraton Да
243 245 Stefan Kojic Мушки Beograd, Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Да
244 246 Dejan Nikolic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Да
245 247 Иван Милосављевић Мушки Inspired by HOPE Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
246 248 Jelena Marjanović Женски SOMBOR 25000 [21.1 km] Polumaraton Да
247 249 Ladislav Jelic Мушки NBGD Open Run - NOVOBEOGRADSKA TRKAČKA LIGA Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton 01:37:14 Да
248 250 Dušan Knežević Мушки Beograd Surcin [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
249 251 Rade Nikolić Мушки Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
250 252 Ivana Ković Женски Bogatić [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Да
251 253 Dragan Jocković Мушки Bogatić [21.1 km] Polumaraton Да
252 254 Jelena Ković Женски Bogatić [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
253 255 Mina Maletic Женски Bogatić [21.1 km] Polumaraton Да
254 256 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
255 257 James Innes Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
256 258 Ivica Šešelja Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:16 Да
257 259 Bratislav Voštić Мушки Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
258 260 Marko Borovic Мушки Beograd, Batajnica [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
259 261 Zoran Ilić Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
260 262 Nikola Sikirica Мушки SAU Beolaser Београд [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
261 263 Žarko Petrović Мушки Batajnica [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
262 264 Ненад Алексић Мушки Инђија [21.1 km] Polumaraton Да
263 265 Marko Benke Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
264 266 Nikola Dujmović Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
265 267 Đorđe Relić Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Да
266 268 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
267 269 Branislav Bogdanović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
268 270 Borislav Dragaš Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
269 271 Milan Zoraja Мушки Polu čovek polu maraton Indjija [21.1 km] Polumaraton Да
270 272 Dusan Dukic Мушки Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Да
271 273 Драган Продановић Мушки Атлетски клуб Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton Да
272 274 Branislava Đuričin Женски Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
273 275 Simeon Jankulovski Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:33:27 Да
274 276 Dubravko Srbljanin Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
275 277 Stojan Miljević Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
276 278 Dragan Fazekaš Мушки ----------- Futog [21.1 km] Polumaraton Да
277 279 Aleksandra Koprivica Женски Adidas Runners Belgrade Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Да
278 280 Bojana Marić Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
279 281 Boris Obradovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
280 282 Katarina Vulović Женски Čoka [21.1 km] Polumaraton Да
281 283 Miloš Milošević Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
282 284 Branka Simic Женски PK Zemun Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
283 285 Igor Simic Мушки PK Zemun Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
284 286 Bojan Grubor Мушки INDIVIDUALAC Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
285 287 Darko Latinovic Мушки PSD Cer Šabac Slepčević, Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
286 288 Viktor Vidosavljevic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Да
287 289 Milka Kolarski Женски Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
288 290 Branko Mučibabić Мушки Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
289 291 Srdjan Saulić Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
290 292 Marko Rankovic Мушки Adidas Runners Belgrade Batocina [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
291 293 Uroš Vukas Мушки individualac Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:30:31 Да
292 294 Dragana Krstec Женски Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
293 295 Milica Kacher Женски Ware [21.1 km] Polumaraton Да
294 296 Čedomir Bukvić Мушки Vojska Srbije BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Да
295 297 Милош Стојиљковић Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
296 298 Milena Simonović Женски Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
297 299 Slobodan Krivokapić Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
298 300 Jelena Nenadić Krivokapić Женски Novi Sad, [21.1 km] Polumaraton Да
299 301 Aleksandar Matić Мушки Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton 01:36:54 Да
300 302 Aleksandr Orel Мушки Iwyll Run Club Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
301 303 Rade Marinković Мушки Recreativo Huelva Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
302 304 Zoran Skoric Мушки AK Apatin Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
303 305 Nikola Kapetanović Мушки Loznica [21.1 km] Polumaraton Да
304 306 Boško Jerković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
305 307 Mirjana Šabić Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
306 308 Aleksandar Vugdelija Мушки Trkadžije Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
307 309 Viktor Nagy Мушки Bonyhád [21.1 km] Polumaraton 01:18:46 Да
308 310 Damjan Markovic Мушки RTIM Београд [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
309 311 Goran Savuljić Мушки Triogy Racing Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Да
310 312 Dejan Marinković Мушки Novi Sad- Detelinara [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Да
311 313 Milo Popovic Мушки Danilovgrad [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
312 314 Dragan Bojanic Мушки MUP Srbije PU Sr.Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
313 315 Milorad Paramentic Мушки PSD Magles Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
314 316 Игор Сурутка Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
315 317 Marko Stevanovic Мушки Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
316 318 Dejan Simic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
317 319 Bojana Mitrović Женски Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
318 320 Jelena Šućur Женски Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
319 321 Vladislav Špajzer Мушки Mostonga Karavukovo Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:09:00 Да
320 322 Milos Vladisavljevic Мушки Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
321 323 Viktor Dujmovic Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
322 324 Ivana Zivkovic Женски OAK Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
323 325 Mikhail Kondratiuk Мушки Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
324 326 Zlatko Begović Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
325 327 Márk Gorotva Мушки Palics [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
326 328 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
327 329 Vuk Terzin Мушки Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
328 330 ELENA FOGEL Женски FLOW Ekaterinburg [21.1 km] Polumaraton Да
329 331 Filip Mićić Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
330 332 Nikola Oluški Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
331 333 Nemanja Živić Мушки Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
332 335 Aleksandar Kovačević Мушки --- Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
333 336 Maša Savić Женски Kula [21.1 km] Polumaraton Да
334 337 Pap Albert Мушки MARATHON TEAM KULA Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:19:00 Да
335 338 Vladimir Milovanović Мушки PSK Balkan Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
336 339 Vladimir Vesic Мушки Zubotehnicka skola BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
337 340 Gordana Kolundžija Женски Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
338 341 Весна Бјелан Женски ARK Somaraton Сомбор [21.1 km] Polumaraton Да
339 342 Dušan Blitva Мушки Topola - Oplenac [21.1 km] Polumaraton Да
340 343 Srđan Golubović Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
341 344 Zvonka Gazivoda Женски Београд [21.1 km] Polumaraton 01:45:02 Да
342 345 Mona Gazivoda Женски Ak. Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
343 346 Vesna Borković Женски Indjija [21.1 km] Polumaraton Да
344 347 Mladen Jurišić Мушки Inđija [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
345 348 Jovana Jevtić Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
346 349 Tatjana Barišić Женски Šid [21.1 km] Polumaraton Да
347 350 Natasa Sarajevcic Женски AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
348 351 Nedeljko Katić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
349 352 Dragana Obradović Женски Indjija [21.1 km] Polumaraton Да
350 353 Vladimir Uzelac Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
351 354 Teodora Nedić Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
352 355 Dalibor Grgić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 03:00:00 Да
353 356 Mladen Mojic Мушки AK Srem Sremska Mtrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Да
354 357 Borislav Kovačević Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
355 358 Dušan Kovačević Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
356 359 Vladimir Popović Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
357 360 Иван Гемовић Мушки Пиво Шабац [21.1 km] Polumaraton Да
358 361 Nenad Galic Мушки Vrnjacka Banja [21.1 km] Polumaraton Да
359 362 Jazmin Reyes Женски Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
360 363 Danijel Mandić Мушки TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
361 364 Isidora Šarčev Женски Cegarunning tim/ Ktj tim Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:46:30 Да
362 365 Dragan Prole Мушки Viking Running Team Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
363 366 Igor Markov Мушки Maratontim Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:24:35 Да
364 367 Miroslav Prijović Мушки Priboj [21.1 km] Polumaraton Да
365 368 Robert Ramač Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
366 369 Bogdan Prokic Мушки Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
367 370 Uroš Marjanović Мушки Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Да
368 371 Ivana Ivanovic Женски Beograd (Novi Beograd) [21.1 km] Polumaraton Да
369 372 Ivan David Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
370 373 Natalia Lalova Женски Bar, Montenegro [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
371 374 Ognjen Zurković Мушки 161 24/7 Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
372 375 Jelena Zurković Женски 161 24/7 Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
373 376 Dragan Kapun Мушки PD Kinđa Kikinda Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
374 377 Svetlana Varićak Женски Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Да
375 378 Ivan Đapić Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:43:11 Да
376 379 Zoltán Kőszegi Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
377 380 Antun Pongračić Мушки BIZbike Osijek [21.1 km] Polumaraton Да
378 381 Blagoje Pašić Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
379 382 Nemanja Pejcic Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton 00:02:30 Да
380 383 Zeljko Djukic Мушки zrrunningteam Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
381 384 Svetozar Petrović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
382 385 Ивица Марковић Мушки Сланина Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
383 386 DRAGOLJUB ZAVIŠA Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:32:12 Да
384 387 Nikola Bikar Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
385 388 Svetlana Mišić Женски Београд [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Да
386 389 Denis Firulović Мушки Kilometar21 Kladovo [21.1 km] Polumaraton 01:11:42 Да
387 390 Rehócsin Flóra Женски travelrunner team Budapest [21.1 km] Polumaraton Да
388 391 Alen Bator Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
389 392 Jožef Hajaš Мушки Wienerberger-Kanjiza Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Да
390 393 Jovan Mitić Мушки Beorunners Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton 01:30:12 Да
391 394 radovan radulović Мушки ak spartak Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
392 395 Biljana Nedeljkov Женски Čegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Да
393 396 Стефа Поповић Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
394 397 Daniel Ožvat Мушки Kisač [21.1 km] Polumaraton Да
395 398 Ivan Bukonja Мушки Adidas runners Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Да
396 399 Marko Latković Мушки AK Hajduk i Olimp Vrbas Vrbas [21.1 km] Polumaraton Да
397 400 Aleksandra Lazovic Женски Adidas Runners Belgrade Beograd - Mirijevo [21.1 km] Polumaraton Да
398 401 Bognár Attila Мушки Travelrunner team Tököl [21.1 km] Polumaraton Да
399 402 Klazsik Bence Мушки travelrunner team Budapest, XXI. [21.1 km] Polumaraton Да
400 403 Antonija Nađ Kosanović Женски Kajak Klub "Sombor" Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
401 404 Goran Curcic Мушки Vrnjacka Banja [21.1 km] Polumaraton 03:00:00 Да
402 405 RENATA ŠTAJNER Женски SOMBOR 25000 [21.1 km] Polumaraton Да
403 406 Илија Плећаш Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
404 407 Miloš Milosavljević Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Да
405 408 Nikola Ljumovic Мушки AK Leposavić Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Да
406 409 Nada Jovanović Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
407 410 Ana Vasiljevic Женски Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
408 411 Zorica Milutin Женски Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
409 412 Tijana Janjić Женски Beograd, Žarkovo, Čukarica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
410 413 Svetlana Vidanović Женски Zemun, Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
411 414 Bojana Mizdrak Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
412 415 Ivana Stanković Женски Projektura Београд [21.1 km] Polumaraton Да
413 416 Nikola Srebrić Мушки Projektura Београд [21.1 km] Polumaraton Да
414 417 Lana Al Huneidi Женски Stari grad, Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:29:00 Да
415 418 Predrag Aničić Мушки ark fruska gora Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Да
416 419 Siniša Tadić Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek Vukovar [21.1 km] Polumaraton Да
417 420 Dejan Budanović Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
418 421 SLAVOMIR BORKA Мушки GENERALI OSIGURANJE Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
419 422 Dragica Pavlović Женски Triogy Racing Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
420 423 Mirjana Vasiljevic Nikic Женски Šid [21.1 km] Polumaraton Да
421 424 Slavisa Stojanovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
422 425 Ivan Jeremic Мушки Ak Leposavic Београд [21.1 km] Polumaraton Да
423 426 Bojana Pejić Женски Bojana [21.1 km] Polumaraton Да
424 427 Miroslav Beronja Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
425 428 Ljubivoje Grbovic Мушки MARATON TIM KV Београд [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
426 429 Stefan Sreckovic Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
427 430 Predrag Jankovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
428 431 Uroš Mančić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
429 432 Mirjana Petković Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
430 433 Stefan Vaslić Мушки Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
431 434 Branislav Katić Мушки ARK Somaraton Stapar [21.1 km] Polumaraton Да
432 435 Veljko Torbica Мушки AK Proleter Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Да
433 436 Vladimir Jovanović Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
434 437 Milica Aničić Женски Trening centar Gvožđar Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
435 438 Maksim Naumov Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
436 439 Lazar Sankovic Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
437 440 Vuk Vukmirovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
438 441 Bozo Stula Мушки Beograd- Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
439 442 Ljubomir Pantić Мушки Srbobran [21.1 km] Polumaraton Да
440 443 Milana Milošević Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
441 444 Predrag Pantovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
442 445 Stanimir Stjepanović Мушки Gomex Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
443 446 Viktor Orlov Мушки Taganrog [21.1 km] Polumaraton Да
444 1001 Jelena Dzelebdzic Женски Štrumfete Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
445 1001 Dušica Lukić Женски Štrumfete Beograd Vracar [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:49:00 Да
446 1001 Ana Obradovic Женски Štrumfete Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
447 1002 Damjan Petrekanović Мушки WASPS Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
448 1002 DEJAN BATOR Мушки WASPS Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
449 1002 Josip Šarčević Мушки WASPS Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
450 1003 Olivera Vidosavljević Женски Vesele sedamdesete 2 Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
451 1003 Mirjana Vranić Женски Vesele sedamdesete 2 Beograd -Savski venac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
452 1003 Dušanka Marković Женски Vesele sedamdesete 2 Beograd Vozdovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
453 1004 Dragana Govedarica Женски Vesele sedamdesete 1 beograd-Savski venac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:45:00 Да
454 1004 JELENA GOVEDARICA Женски Vesele sedamdesete 1 Beograd- Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
455 1004 Snezana Kecman Женски Vesele sedamdesete 1 Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
456 1005 Ildiko Fabo Женски Lepooke Zverke i Zver Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
457 1005 Elvira Maravić Женски Lepooke Zverke i Zver Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
458 1005 László Csordalics Мушки Lepooke Zverke i Zver Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
459 1006 Vanja Vukša Женски Deer runners Apatin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
460 1006 Jelena Poznanovic Женски Deer runners Apatin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
461 1006 Jelena Vojvodić Женски Deer runners Apatin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
462 1007 Mirko Pavkov Мушки AK Bečej Bečej [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
463 1007 Mirjam Jocić Женски AK Bečej Bečej [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
464 1007 Bojan Jocić Мушки AK Bečej Bečej [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
465 1008 Milica Joksimović Женски Mango Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:45:00 Да
466 1008 Milan Adnađ Мушки Mango Beograd - Stari grad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:33:00 Да
467 1008 Nataša Stojanov Женски Mango Pančevo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
468 1009 Kristian Varga Мушки САЈАНЦИ Lovćenac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:00:00 Да
469 1009 Dejan Tosenberger Мушки САЈАНЦИ Bajmok [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
470 1009 Игор Ђурашевић Мушки САЈАНЦИ Ловћенац [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
471 1010 Rajko Stanojević Мушки Dzeki Dzoni Kupinovo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
472 1010 Milan Pantović Мушки Dzeki Dzoni Trstenik [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
473 1010 Miloš Nikolić Мушки Dzeki Dzoni Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
474 1011 Aleksandar Popović Мушки Alfabet Novi Sad, Veternik [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
475 1011 Nenad Bogunović Мушки Alfabet Bački Gračac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
476 1011 Bojan Živanić Мушки Alfabet Sajlovo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
477 1012 Вук Радошевић Мушки Top Gun Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
478 1012 Zoltan Pinter Мушки Top Gun Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
479 1012 Milica Medak Женски Top Gun Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
480 1013 Јелена Поповић Женски ОШ Борислав Пекић - Беснило Беогад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:50:00 Да
481 1013 Маја Цвијановић Поткрајац Женски ОШ Борислав Пекић - Беснило Београд,Палилула [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
482 1013 Нада Ристић Женски ОШ Борислав Пекић - Беснило Београд-Нови Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:50:00 Да
483 1014 Milica Jevtić Женски Dragon Running Team 3 Beograd Vracar [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
484 1014 Branko Stevanović Мушки Dragon Running Team 3 Beograd, Karaburma [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
485 1014 Dragan Reljić Мушки Dragon Running Team 3 Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
486 1015 Предраг Лаловић Мушки Dragon Running Team 1 Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
487 1015 Spasenija Baković Женски Dragon Running Team 1 Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
488 1015 Vuk Kušaković Мушки Dragon Running Team 1 Valjevo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
489 1016 Nikola Urošević Мушки Dragon Running Team 2 Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
490 1016 Đorđe Vujičić Мушки Dragon Running Team 2 Osečina [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
491 1016 Nenad Nikolić Мушки Dragon Running Team 2 Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
492 1017 Sanja Gortva Женски AK Apatin - STARO & MLADO Becej [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
493 1017 Vesna Vicko Bogišić Женски AK Apatin - STARO & MLADO Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
494 1017 Una Čegar Женски AK Apatin - STARO & MLADO Apatin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
495 1018 Ђорђе Стратимировић Мушки Кракатри Београд-Стари град [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
496 1018 Жељко Стојановић Мушки Кракатри Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:35:00 Да
497 1018 Марина Стојковић Женски Кракатри Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:35:00 Да
498 1019 Đurađ Manojlović Мушки 4-7 Apatin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
499 1019 Srećko Radulović Мушки 4-7 Crvenka [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
500 1019 Nikola Babić Мушки 4-7 Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
501 1020 Filip Đokić Мушки Počasni krug Kragujevac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
502 1020 Sergej Elola Saric Мушки Počasni krug Beograd, Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
503 1020 Hristina Jeremic Женски Počasni krug Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
504 1021 Ivan Jankovic Мушки Leba, masti & paprike Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 01:33:00 Да
505 1021 Srđan Sokolović Мушки Leba, masti & paprike Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:41:35 Да
506 1021 Лазар Јефтић Мушки Leba, masti & paprike Бегеч [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
507 1022 Valerija Basic Женски SOBA 2+1 Beograd stari grad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
508 1022 marina vulin Женски SOBA 2+1 Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
509 1023 Dragan Proković Мушки GM Running Team Gornji Milanovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
510 1023 Branimir Stojčić Мушки GM Running Team Gornji Milanovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
511 1023 Nikola Veljović 🏃‍♂️ Мушки GM Running Team Gornji Milanovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
512 1024 Sanja Kostic Женски AR Beograd Beograd - Vračar [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
513 1024 Nemanja Stamenić Мушки AR Beograd Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
514 1024 Milan WMEP Marinković Мушки AR Beograd Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
515 1025 Milica Marković Женски MMŽ Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
516 1025 Živa Vijoglavin Мушки MMŽ Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:40:00 Да
517 1025 Miloš Čolić Мушки MMŽ Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
518 2001 Daniel Dieneš Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
519 2002 Bojan Vojnic Tunic Мушки ARK TRON Subotica [7.0 km] 7 km Да
520 2003 Bojana Popović Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
521 2004 Dušan Popović Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
522 2005 Nikola Lazarević Мушки Stapar [7.0 km] 7 km Да
523 2006 Vladimir Kesegić Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
524 2007 Anja Kesegić Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
525 2008 Дарија Перишић Женски АРСУ СЛЕДИ МЕ Сомбор [7.0 km] 7 km Да
526 2009 Monika Maunić Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
527 2010 Stefan Miljković Мушки Beograd ,Čukarica [7.0 km] 7 km 00:47:00 Да
528 2011 Dragana Bogojević Женски ... Sombor [7.0 km] 7 km Да
529 2012 Branislav Svorcan Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
530 2013 Nemanja Rajković Мушки ARK Tron Palić Subotica [7.0 km] 7 km Да
531 2014 Dušan Čanković Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
532 2015 Vasilije Čanković Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
533 2016 Nadežda Čanković Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
534 2017 Ivana Jankov Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
535 2018 Jovan Panic Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
536 2019 Tara Kasap Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
537 2020 Mladen Kozarevic Мушки NORTH SPIRIT Sombor [7.0 km] 7 km Да
538 2021 Marijana Vuković Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
539 2022 Nebojša Vujović Мушки Beograd, Vozdovac [7.0 km] 7 km Да
540 2023 Mario Pušenjak Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
541 2024 Đorđe Ćurić Мушки Sivac [7.0 km] 7 km Да
542 2025 Ksenija Brkić Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
543 2026 Nemanja Đurić Мушки AK AS 023 Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
544 2027 Nemanja Radojković Мушки Ćićevac [7.0 km] 7 km Да
545 2028 Đorđe Rackov Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
546 2029 Dragan Savkovic Мушки Ak Orlova Senka Beograd- Palilula [7.0 km] 7 km Да
547 2030 Ivana Urankar Женски Kulska liga trčanja Crvenka [7.0 km] 7 km Да
548 2031 Veselinka Antić Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
549 2032 Jovan Vulin Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
550 2033 Sanja Baštić Женски Ark Tron Subotica [7.0 km] 7 km Да
551 2034 Ana Pešić Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
552 2035 Tamás Kól Мушки Bačka Topola [7.0 km] 7 km Да
553 2036 Dunja Miskovic Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
554 2037 Snežana Đurašević Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
555 2038 Luja Jukić Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Višnjevac [7.0 km] 7 km Да
556 2039 Katarina Jukić Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Višnjevac [7.0 km] 7 km Да
557 2040 Andreja Rakipović Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
558 2041 Jelena Todorović Женски Matador Leskovac [7.0 km] 7 km Да
559 2042 Damjan Čubraković Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
560 2043 Zdenko Rupčić Мушки Udruga Zdravo Trčanje Osijek [7.0 km] 7 km Да
561 2044 Љиљана Спасић Женски Оџаци [7.0 km] 7 km Да
562 2045 Божидар Спасић Мушки Оџаци [7.0 km] 7 km 00:50:00 Да
563 2046 Saša Merei Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
564 2047 Filip Stanković Мушки BMR Београд [7.0 km] 7 km Да
565 2048 Dorijan Horvat Мушки INDIVIDUALAC Donji Miholjac [7.0 km] 7 km Да
566 2049 Srećko Prodanov Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
567 2050 Branka Divčić Женски Capital Crew Beograd 7K BEOGRAD ZVEZDARA [7.0 km] 7 km Да
568 2051 Zoltan Barat Мушки Kanjiža [7.0 km] 7 km Да
569 2052 Kónya Róbert Мушки Magyarkanizsa [7.0 km] 7 km 00:22:00 Да
570 2053 Marko Divjak Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
571 2054 Uros Brestovac Мушки HK Spartak Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
572 2055 Branka Brestovac Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
573 2056 Nemanja Markovic Мушки ARSU Sledi me Beograd, Savski Venac [7.0 km] 7 km 00:54:00 Да
574 2057 Biserka Savić Женски ARSU Sledi me Sombor [7.0 km] 7 km Да
575 2058 Nikola Plankoš Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
576 2059 Sladjana Vukas Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
577 2060 Tamara Terzić Женски Beograd - Čukarica [7.0 km] 7 km Да
578 2061 Dragana Milić Женски ARSU Sledi me Stapar [7.0 km] 7 km Да
579 2062 Saša Branković Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
580 2063 Aleksandra Anđelković Женски Fit Box Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
581 2064 Božidar Vještica Мушки Busije [7.0 km] 7 km Да
582 2065 Radovan Jevtić Мушки Novi Kneževac [7.0 km] 7 km 00:30:00 Да
583 2066 Nikola Busić Мушки Ak. Maraton Vukovar Negoslavci [7.0 km] 7 km Да
584 2067 Bojan Busić Мушки Ak. Vukovar Negoslavci [7.0 km] 7 km Да
585 2068 Kristina Bezdan Martin Женски ARK Somaraton Bezdan [7.0 km] 7 km 00:38:00 Да
586 2069 Tijana Molnar Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
587 2070 Dejan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
588 2071 Dragana Cvijanović Женски ARSU Sledi me Sombor [7.0 km] 7 km Да
589 2072 Ljiljana Kalić Женски ARSU Sledi me Sombor [7.0 km] 7 km Да
590 2073 Danica Galić Женски ARSU Sledi me Stapar [7.0 km] 7 km Да
591 2074 Вук Спасић Мушки Оџаци [7.0 km] 7 km 00:50:00 Да
592 2075 Jelisaveta Jovičić Женски Veki Run Team Beograd, Stari Grad [7.0 km] 7 km Да
593 2076 Miljan Špišak Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
594 2077 Anamarija Trbić Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
595 2078 Nikola Ralić Мушки Kljajićevo [7.0 km] 7 km Да
596 2079 Žika Reh Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
597 2080 Sandra Čokić Reh Женски Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
598 2081 Filip Reh Мушки Individualno Subotica [7.0 km] 7 km Да
599 2082 Miloš Jandric Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
600 2083 Livija Nemet Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
601 2084 Slaviša Nedeljković Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
602 2085 Jovana Miletić Женски Sombor [7.0 km] 7 km 00:30:00 Да
603 2086 Mira Jurišin Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Да
604 2087 Владимир Ђошовић Мушки Adidas Runners Belgrade Беогад [7.0 km] 7 km Да
605 2088 Aleksandra Đuričić Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd Zemun [7.0 km] 7 km Да
606 2089 Biljana Džigal Женски BRC - Belgrade Running Club Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:56:00 Да
607 2090 David Antonic Мушки Run Away Београд [7.0 km] 7 km Да
608 2091 Tomislav Antonić Мушки Run Away Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
609 2092 Dunja Golubović Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
610 2093 Mario Dugandžić Мушки NORTH SPIRIT Sombor [7.0 km] 7 km Да
611 2094 Marko Sakač Мушки Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [7.0 km] 7 km Да
612 2095 Miroslav Djordjevic Мушки Rekreativac Београд [7.0 km] 7 km 00:48:00 Да
613 2096 Dalibor Pivarski Мушки Vrbas [7.0 km] 7 km Да
614 2097 Никола Полић Мушки Суботица [7.0 km] 7 km Да
615 2098 Teodora Anđelković Женски BRC - Belgrade Running Club Kruševac [7.0 km] 7 km Да
616 2099 Nenad Ivkovic Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
617 2100 Henriett Lipták Женски ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [7.0 km] 7 km Да
618 2101 Fanny Gálik Женски ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [7.0 km] 7 km Да
619 2102 Dejan Stojanovic Мушки Kulska liga trčanja Kruščić [7.0 km] 7 km Да
620 2103 Sanda Joksimović Женски Beograd cukarica [7.0 km] 7 km Да
621 2104 Danilo Gačević Мушки Beograd Vozdovac [7.0 km] 7 km Да
622 2105 Слободан Милетић Мушки Capital Crew Belgrade Београд-Нови Београд [7.0 km] 7 km 00:34:45 Да
623 2106 Krešimir Katičić Мушки URT Nexe team Našice Vukovar [7.0 km] 7 km Да
624 2107 Svetlana Andjelkovic Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd Savski venac [7.0 km] 7 km 00:42:00 Да
625 2108 Katarina Vasic Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
626 2109 Ana Bosnjak Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
627 2110 Boris Cvijanov Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
628 2111 Sanja Cvijanov Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
629 2112 Филип Петровић Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
630 2113 Tamara Čepić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
631 2114 Denis Paloš Мушки AK Obilić Novi Kneževac Novi Kneževac [7.0 km] 7 km Да
632 2115 Tatjana Pavešić Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
633 2116 Darija Stjepić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
634 2117 Emin Bajramović Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
635 2118 Djordje Stankovic Мушки Beograd (Čukarica) [7.0 km] 7 km Да
636 2119 Милана Ћопић Женски Apatin [7.0 km] 7 km Да
637 2120 Милош Ћопић Мушки Apatin [7.0 km] 7 km Да
638 2121 Nataša Dojčinović Женски Adidas Runners Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
639 2122 Dragan Konjević Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
640 2123 Nikola Konjević Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
641 2124 Dragi Konjević Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
642 2125 Aleksandra Djordjevic Женски BRC (Belgrade Running Club) Београд [7.0 km] 7 km Да
643 2126 Aleksandar Tatic Мушки Srbobran [7.0 km] 7 km Да
644 2127 Dejan Pejin Мушки Novi Sad, Serbia [7.0 km] 7 km Да
645 2128 Aleksandra Pavlović - Kmekić Женски Fit Complete Novi Sad Novi-Sad [7.0 km] 7 km Да
646 2129 Nebojsa Tucakov Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
647 2130 Nataša Jagodić Женски Stara Pazova [7.0 km] 7 km Да
648 2131 Vladimir Arandjelovic Мушки Cegarruning Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
649 2132 Anđela Krnjić Женски TRK Dinamik Stari Banovci [7.0 km] 7 km Да
650 2133 Ilija Bubnjević Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
651 2134 Ana Ber Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
652 2135 Aleksandra Bozovic Женски BRC (Belgrade Running Club) Београд [7.0 km] 7 km Да
653 2136 Tomislav Makic Мушки Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
654 2137 Timea Bartoš Женски AK Obilić, Novi Kneževac Novi Kneževac [7.0 km] 7 km Да
655 2138 Jelena Bukvić Женски Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Да
656 2139 Dejan Aleksić Мушки ARSU Sledi me Crvenka [7.0 km] 7 km Да
657 2140 Jelena Injac Женски Beogradski trkački klub BRC Beograd, Voždovac [7.0 km] 7 km Да
658 2141 Radmila Milašinović Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
659 2142 Marina Pajčin Женски team Nora Београд [7.0 km] 7 km 00:34:00 Да
660 2143 Љиљана Бајчета Женски Beogradski trkački klub BRC Београд, Чукарица [7.0 km] 7 km 00:58:00 Да
661 2144 Danka Milanko Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
662 2145 Jovana Bezbradica Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
663 2146 Balaž Križanović Мушки Senta [7.0 km] 7 km Да
664 2147 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [7.0 km] 7 km Да
665 2148 Александар Илић Мушки Ministarstvo odbrane Beograd-Železnik [7.0 km] 7 km Да
666 2149 VELIBOR Jovanović Мушки Beograd / Zemun [7.0 km] 7 km Да
667 2150 Boško Elek Мушки Stanišić [7.0 km] 7 km Да
668 2151 Dragan Pavin Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
669 2152 Marko Sabo Мушки Senta [7.0 km] 7 km Да
670 2153 Jovana Mihaljcic Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
671 2154 Dejan Milješić Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
672 2155 Branislava Tešić Женски Cegarruning Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
673 2156 Vladimir Chaluev Мушки Budva [7.0 km] 7 km Да
674 2157 Milica Jeftovic Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
675 2158 Jelena Voćkić Женски / Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
676 2159 Relja Lalić Мушки Sombor [7.0 km] 7 km 00:33:44 Да
677 2160 Milana Jovanov Женски Pancevo [7.0 km] 7 km Да
678 2161 Milica Krčaković Женски Kraljevo [7.0 km] 7 km Да
679 2162 Branko Nenadić Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
680 2163 Милош Вујасиновић Мушки Сомбор [7.0 km] 7 km Да
681 2164 Milos Radanovic Мушки Beograd-Zvezdara [7.0 km] 7 km 00:36:00 Да
682 2165 Anđela Đorovic Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
683 2166 Siniša Krivokapić Мушки Stari grad, Beograd [7.0 km] 7 km Да
684 2167 Marta Krčaković Женски Kraljevo [7.0 km] 7 km Да
685 2168 Ond Bakos Мушки Senta [7.0 km] 7 km Да
686 2169 Aleksandra Kojic Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
687 2170 Sanja Horti Женски Deer runners Apatin [7.0 km] 7 km Да
688 2171 Bojana Miladinović Женски Capital crew Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
689 2172 Miloš Dragaš Мушки Deer runners Apatin [7.0 km] 7 km Да
690 2173 Blažo Maksimović Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
691 2174 Jovan Đorđević Мушки Niš [7.0 km] 7 km Да
692 2175 Goran Vlahović Мушки Kruščić [7.0 km] 7 km Да
693 2176 Uroš Popović Мушки Obrenovac [7.0 km] 7 km Да
694 2177 Aleksandra Mikovic Женски Beograd ,Čukarica [7.0 km] 7 km Да
695 2178 Tamás Aladics Мушки Bácsbokod [7.0 km] 7 km Да
696 2179 István Mihály Kölcze Мушки Bácsbokod [7.0 km] 7 km Да
697 2180 Veljko Mudrić Мушки Sombror [7.0 km] 7 km Да
698 2181 Evelin Varga Женски Bajmok [7.0 km] 7 km Да
699 2182 Boris Karasek Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
700 2183 Milan Ivanovic Мушки TRK Београд [7.0 km] 7 km Да
701 2184 Ana Benić Женски Novi Sad, Grbavica [7.0 km] 7 km Да
702 2185 Neli Jurić Женски 🏃rekreativac Subotica [7.0 km] 7 km Да
703 2186 Предраг Ђорђевић Мушки Зрењанин [7.0 km] 7 km Да
704 2187 Miloš Vukosavljević Мушки MUP Republike Srbije Beograd ,Čukarica [7.0 km] 7 km 01:00:00 Да
705 2188 Nataša Radojčić Женски Kovilj [7.0 km] 7 km Да
706 2189 Marija Pejičić Женски ARK Fruška gora Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
707 2190 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Да
708 2191 Ksenija Pejić Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
709 2192 Aleksandar Dumić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
710 2193 Vuk Stojisavljevic Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
711 2194 Siniša Tomić Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
712 2195 Vesna Sredojevic Женски Ljig [7.0 km] 7 km Да
713 2196 Милан Љубеновић Мушки Zemun [7.0 km] 7 km Да
714 2197 Jasna Dražić Женски URT Nexe team Našice Vinkovci [7.0 km] 7 km Да
715 2198 Konstantin Jerković Мушки ARK Somaraton 1 Sombor [7.0 km] 7 km 00:00:00 Да
716 2199 Una Obradović Женски Beograd, Banjica [7.0 km] 7 km Да
717 2200 Nemanja Galić Мушки Novi Sad, Serbia [7.0 km] 7 km Да
718 2201 Albert Anau Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
719 2202 Nemanja Paštrović Мушки Kajak klub Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Да
720 2203 Nenad Paštrović Мушки Kajak klub Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Да
721 2204 Nikola Paštrović Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
722 2205 Olivera Nikolić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
723 2206 Mina Bošnjak Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
724 2207 Uros Bojandic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
725 2208 Srdjan Kalember Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
726 2209 Vladan Kuzman Мушки Budisava [7.0 km] 7 km Да
727 2210 Tea Živković Женски PSD Radivoj Simonovic Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Да
728 2211 Selena Rančić Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
729 2212 Tatjana Kojic Женски Loznica [7.0 km] 7 km Да
730 2213 MILOŠ LAZIĆ Мушки Užice [7.0 km] 7 km Да
731 2214 Nina Vučak Женски Beograd - Mirijevo [7.0 km] 7 km Да
732 2215 Slavko Božović Мушки Beograd Zemun [7.0 km] 7 km Да
733 2216 Branislav Terzić Мушки Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [7.0 km] 7 km Да
734 2217 Miroslav Terzić Мушки ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [7.0 km] 7 km Да
735 2218 Владимир Јовичин Мушки Сомбор [7.0 km] 7 km Да
736 2219 Sonja Kesegić Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
737 2220 Vladimir Nađalin Мушки Ц2 Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
738 2221 Sara Buncic Женски Deer runners Apatin [7.0 km] 7 km Да
739 2222 Marija Paramentic Женски Valjevo [7.0 km] 7 km Да
740 2223 Ana Baošić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
741 2224 Nataša Ranković Jovanović Женски Delta Running Team Beograd - Čukarica [7.0 km] 7 km Да
742 2225 Marija Dujmovic Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
743 2226 Mira Jaćović Женски Beograd cukarica [7.0 km] 7 km Да
744 2227 Branko Begonja Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek Višnjevac [7.0 km] 7 km Да
745 2228 Dražena Vrselja Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
746 2229 Ankica Sabo Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
747 2230 Suzana Pavletić Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
748 2231 Boris Abičić Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
749 2232 Гордана Дамјанац Женски АРК Фрушка гора Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
750 2233 Nenad Jovanović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
751 2234 Milan Cvijanovic Мушки Obrenovac [7.0 km] 7 km Да
752 2235 Zoran Ivanić Мушки VENERABIKE DOO - SUBOTICA Subotica [7.0 km] 7 km 00:45:00 Да
753 2236 Nikola Titelac Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
754 2237 Željka Ćurčić Женски ARK Somaraton Kljajićevo [7.0 km] 7 km Да
755 2238 RUDOLF CSŐKE Мушки Kanjiža [7.0 km] 7 km Да
756 2239 Marko Kovacevic Мушки Ц2 Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
757 2240 TIN Sakač Мушки Udruga Zdravo Trčanje Osijek bistrinci [7.0 km] 7 km Да
758 2241 Miodrag Bojcic Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
759 2242 Dejan Ratkovica Мушки Srbobran [7.0 km] 7 km Да
760 2243 Dušan Srdanov Мушки Srbobran [7.0 km] 7 km Да
761 2244 Adrijana Medić Женски Apatin [7.0 km] 7 km Да
762 2245 Marko Romer Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
763 2246 Dragan Knezevic Мушки Beograd-Obrenovac [7.0 km] 7 km Да
764 2247 Branislava Stepanov Женски RTIM Becej [7.0 km] 7 km Да
765 2248 Dragana Galović Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
766 2249 Boris Baranji Мушки / Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
767 2250 Dragana Ljubojević Pelić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
768 2251 Marina Sočin Женски Senta [7.0 km] 7 km Да
769 2252 Atila Molnar Gabor Мушки Senta [7.0 km] 7 km Да
770 2253 Korina Muči Женски Senta [7.0 km] 7 km Да
771 2254 Aleksandra Beljanski Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
772 2255 Dalibor Zlatković Мушки Leskovac [7.0 km] 7 km Да
773 2256 Velibor Milovac Мушки C2 Novi Sad, Serbia [7.0 km] 7 km Да
774 2257 Luka Mandic Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
775 2258 Lana Čergić Женски Apatin [7.0 km] 7 km Да
776 2259 Ferenc Sabo Мушки Mali Idjos [7.0 km] 7 km Да
777 2260 Јелена Медић Женски Апатин [7.0 km] 7 km Да
778 2261 Dalibor Markov Мушки Gomex Aradac [7.0 km] 7 km Да
779 2262 Ivana Egić Женски Apatin [7.0 km] 7 km Да
780 2263 Marija Tešić Fidelak Женски BH - Bravehearts Club Београд [7.0 km] 7 km Да
781 2264 Ádám Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [7.0 km] 7 km Да
782 2265 Attila Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [7.0 km] 7 km Да
783 2266 Marija Mandić Женски TK SPRINT Subotica [7.0 km] 7 km Да
784 2267 Stana Matarić Женски TK SPRINT Sombor [7.0 km] 7 km Да
785 2268 Fedja Babic Мушки Devons Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
786 2269 Đorđe Rebić Мушки Ljukovo [7.0 km] 7 km Да
787 2270 Jovana Đurović Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
788 2271 Vukan Todorovic Мушки Beograd Zemun [7.0 km] 7 km Да
789 2272 Jelena Stanimirović Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
790 2273 Goran Gligorić Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
791 2274 Lena Kulić Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
792 2275 Annamaria Uri Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
793 2276 Uros Gavovic Мушки Beograd Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:40:00 Да
794 2277 Tamara Krivokapic Женски Beeograd [7.0 km] 7 km Да
795 2278 Una Bošnjačić Женски Kajak klub Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Да
796 2279 Dragan Topalović Мушки Beograd Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
797 2280 Anja Topalović Женски Beograd Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
798 2281 Milana Radovanovic Женски Adidas Runners Belgrade Београд [7.0 km] 7 km 00:41:00 Да
799 2282 Saša Vujanović Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km 00:46:00 Да
800 2283 Marina Vidaković Женски Obrenovac [7.0 km] 7 km Да
801 2284 Тамара Трбулин Женски Апатин [7.0 km] 7 km Да
802 2285 Dina Begović Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
803 2286 Tijana Peruničić Женски Apatin [7.0 km] 7 km Да
804 2287 Anđela Orlović Женски Apatin [7.0 km] 7 km Да
805 2288 Jelena Smiljanic Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
806 2289 Nina Vrselja Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
807 2290 Danijela Stanković Женски Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Да
808 2291 danica grujic firanj Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
809 2292 Mirjana Koprivica Женски #crissfit Subotica [7.0 km] 7 km Да
810 2293 Danijela Vugdalić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
811 2294 Dragana Šarčanski Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
812 2295 Pero Pejić Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
813 2296 Vesko Lončar Мушки Policija Београд [7.0 km] 7 km Да
814 2297 Vladimir Lazović Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
815 2298 Strahinja Jovanovic Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
816 2299 Vesna Jović Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
817 2300 Zoran Andrić Мушки SrbobRun Srbobran [7.0 km] 7 km Да
818 2301 Milica Ristic Женски Adidas Runners Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
819 2302 Marija Bubalo Женски AK Apatin Apatin [7.0 km] 7 km Да
820 2303 Petar Bubalo Мушки Apatin [7.0 km] 7 km Да
821 2304 Sanja Brcanski Женски #crissfit Subotica [7.0 km] 7 km Да
822 2305 Ilija Milinkovic Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
823 2306 Vukasin Vulovic Мушки Coka [7.0 km] 7 km Да
824 2307 Danilo Došen Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
825 2308 Vedran Bajić Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
826 2309 Manojlo Novković Мушки SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
827 2310 Darko Nađ Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
828 2311 Aleksa Gajčin Мушки Apatin [7.0 km] 7 km Да
829 2312 Uroš Kalinić Мушки Prigrevica [7.0 km] 7 km Да
830 2313 Teo de Privitellio Мушки Rijeka [7.0 km] 7 km Да
831 2314 Kristian Matic Мушки Sonta [7.0 km] 7 km Да
832 2315 Predrag Mihajlov Мушки Vrbas [7.0 km] 7 km Да
833 2316 Nemanja Zdravković Мушки Beogradski trkacki klub Beograd,stari grad [7.0 km] 7 km 00:58:00 Да
834 2317 Stasa Skaric Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
835 2318 Dragana Stojkovic Женски SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
836 2319 Aleksandra Radusin Женски SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
837 2320 Igor Stojkovic Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
838 2321 Luka Stojkovic Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
839 2322 Ivana Adzic Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Zemun, [7.0 km] 7 km Да
840 2323 Vladimir Zdravkovic Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
841 2324 Nikola Eror Мушки PSD Radivoj Simonovic Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Да
842 2325 Danilo Bera Мушки Crvenka [7.0 km] 7 km Да
843 2326 Anastasija Rus Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
844 2327 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
845 2328 Luka Tolimir Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
846 2329 Simon Stolišić Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
847 2330 Boris Bacic Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
848 2331 Ivan Tatomirov Мушки Čegarunning Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
849 2332 Ivana Milutinović Женски Beograd rakovica [7.0 km] 7 km Да
850 2333 Јана Грковић Женски АРК ТРОН Суботица [7.0 km] 7 km Да
851 2334 Roža Ivošević Женски Novi Kneževac [7.0 km] 7 km 00:30:00 Да
852 2335 Vlada Stevanović Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
853 2336 Stela Lazarević Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
854 2337 Mina Radmilović Pjevac Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
855 2338 Snežana Sulovic Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
856 2339 Jelena Mosurović Женски CapitalCrew BEOGRAD/ATCC Runners Novi Beograd/Beograd [7.0 km] 7 km Да
857 2340 Violeta Dragić Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
858 2341 Vladan Konjević Мушки Olimpik Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
859 2342 Vanja Gabor Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
860 2343 Nataša Stojičić Женски ARK Somaraton Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
861 2344 Živko Stanišić Мушки Novi Sad, Serbia [7.0 km] 7 km Да
862 2345 Miloš Grublješić Мушки SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
863 2346 Bojana Vujanović Женски SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
864 2347 Una Vujanović Женски SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
865 2348 Nikola Panić Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
866 2349 Bojan Miljevic Мушки AK Bečej Becej [7.0 km] 7 km Да
867 2350 Mihajlo Parčetić Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
868 2351 Petra Jurišić Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
869 2352 Ana Dorotić Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
870 2353 Slobodan Kozlovački Мушки Prigrevica [7.0 km] 7 km Да
871 2354 Marko Miščević Мушки Subotica [7.0 km] 7 km 00:45:00 Да
872 2355 Tijana Đorđević Женски Beograd - Stari grad [7.0 km] 7 km 00:50:00 Да
873 2356 Rada Bjelić Женски Beograd Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
874 2357 Milan Vitas Мушки Prozivka Siti Subotica [7.0 km] 7 km Да
875 2358 Nemanja Topalov Мушки SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
876 2359 Мирко Васић Мушки Sremska Kamenica [7.0 km] 7 km Да
877 2360 Lidija Stojanović Женски Kruščić [7.0 km] 7 km Да
878 2361 Horváth Éva Женски travelrunner team Budapest, XXI. [7.0 km] 7 km Да
879 2362 Sándor Szilvia Женски travelrunner.hu Budapest [7.0 km] 7 km Да
880 2363 Ljubica Dimitrov Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
881 2364 Dušanka Golubović Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
882 2365 Katarina Jezdić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
883 2366 Stefan Bačević Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
884 2367 Milica Dugandžić Женски NORTH SPIRIT Sombor [7.0 km] 7 km Да
885 2368 Milan Stokuća Мушки Capital Crew Belgrade Beograd ,Čukarica [7.0 km] 7 km Да
886 2369 Anastazija Remeš Женски Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
887 2370 Zoran Vujić Мушки BEOGRAD/VOZDOVAC [7.0 km] 7 km 00:49:00 Да
888 2371 Artem Ryzhov Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
889 2372 Andrea Kopunović Женски Subotica [7.0 km] 7 km 00:40:00 Да
890 2373 Jovan Rašković Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
891 2374 Aleksandr Pendiukhov Мушки SamaraRunClub Samara [7.0 km] 7 km Да
892 2375 Milica Sitar Женски Capital crew Belgrade Beograd - Zemun [7.0 km] 7 km Да
893 2376 Nija Zorić Женски ATLETSKI KLUB APATIN Apatin [7.0 km] 7 km Да
894 2377 Aleksandra Jelenic Женски Beograd Zemun se [7.0 km] 7 km Да
895 2378 Miloš Sitar Мушки Capital Crew Belgrade Beograd-Zemun [7.0 km] 7 km Да
896 2379 Nebojša Đurković Мушки Fitbox Novi Sad, Serbia [7.0 km] 7 km Да
897 2380 Milan Vučković Мушки SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
898 2381 Daniela Tryfonides Jurić Женски SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
899 2382 Gvozden Delić Мушки CAPITAL CREW Belgrade Београд [7.0 km] 7 km 00:31:00 Да
900 2383 Jovana Predojević Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
901 2384 Viktor Brusić Мушки Rijeka [7.0 km] 7 km Да
902 2385 Marija Stajin Женски Capital CREW Belgrade Београд Земун [7.0 km] 7 km Да
903 2386 Zoran Mladenovic Мушки Knićanin [7.0 km] 7 km Да
904 2387 Anja Umićević Женски SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Да
905 2388 Antonio Ratković Мушки Bački Breg [7.0 km] 7 km Да
906 2389 Ivona Milutinović Женски Beograd, Vozdovac [7.0 km] 7 km 00:37:28 Да
907 2390 Petar Dimitrijević Мушки AK Partizan Beograd, Vozdovac [7.0 km] 7 km 00:29:30 Да
908 2391 Bojana Kaličanin Женски Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
909 2392 Milan Tosic Мушки CAPITAL CREW Belgrade Velika Plana [7.0 km] 7 km Да
910 2393 Dušica Mirković Женски Gornji Milanovac [7.0 km] 7 km Да
911 2394 Slavica Kvolik Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
912 2395 Sanja Keranovic Женски Belgrade Runnig Club Beograd -Savski venac [7.0 km] 7 km Да
913 2396 Katarina Nemet Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
914 2397 Siniša Šuić Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [7.0 km] 7 km Да
915 2398 Tiana Živković Женски Stara Pazova [7.0 km] 7 km Да
916 2399 Marko Malinović Мушки Backa Palanka [7.0 km] 7 km Да
917 2400 Silvija Kozari Golub Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
918 2401 Gordan Šlibar Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Да
919 2402 Nataša Mazur Женски Udruga Zdravo trčanje Osijek Bilje [7.0 km] 7 km Да
920 2403 Jovan Obradović Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
921 2404 István Fodor Мушки Felsőhegy [7.0 km] 7 km Да
922 2405 Szandra Fodor Šimoković Женски Felsőhegy [7.0 km] 7 km Да
923 2406 Ljerka Vukmirović Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
924 2407 Jasmina Damjanović Женски Sombor [7.0 km] 7 km Да
925 2408 Nikola Krga Мушки SrbobRun Srbobran [7.0 km] 7 km 00:43:00 Да
926 2409 Slobodan Jocić Мушки Turija [7.0 km] 7 km Да
927 2410 Bruna Skenderović Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
928 2411 Dijana Šarčević Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
929 2412 Marija Šarkezi Женски Ardent tim Sombor [7.0 km] 7 km Да
930 2413 Suzana Đorđević Женски Ardent tim Sombor [7.0 km] 7 km Да
931 2414 Gligorije Zajić Мушки Ajkulice Mramorak ( Kovin ) [7.0 km] 7 km Да
932 2415 Ratko Žilić Мушки Ajkulice Београд [7.0 km] 7 km Да
933 2416 Rajko Gligoric Мушки Novi Sad - Futog [7.0 km] 7 km 00:12:00 Да
934 2417 Katarina Nedeljković Женски Kragujevac [7.0 km] 7 km Да
935 2418 Ekaterina Klubovskaia Женски Saint Petersburg [7.0 km] 7 km Да
936 2419 Goran Kovačevic Мушки Polu covek polu maraton Indjija [7.0 km] 7 km Да
937 2420 Branko Stefanovic Мушки 🏃rekreativac Stara Pazova [7.0 km] 7 km Да
938 2421 Miloš Jovanović Мушки AK Partizan Beograd Београд [7.0 km] 7 km Да
939 2422 Jasna Gazivoda Женски SOBA 2+1 Београд [7.0 km] 7 km Да
940 2423 Tyler Vuk Fidelak Мушки Beocrad [7.0 km] 7 km Да
941 2424 Bogdan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
942 3001 Vladimir Rašković Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
943 3002 Jelena Rogic Женски Brave hearts Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
944 3003 Dragan Nenadov Мушки ARSU Sledi me Sombor [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
945 3004 Predrag Gajić Мушки Bačka Palanka [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
946 3005 Dragana Gajić Женски Backa Palanka [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
947 3006 Maja Kuljić Женски Backa Palanka [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
948 3007 Željko Milenković Мушки Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
949 3008 Snežana Dimitrijević Женски Nordijac Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
950 3009 Angelina Zatezalo Женски ARSU Sledi me Sombor [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
951 3010 Svetlana Čule Женски ARSU Sledi me Sombor [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
952 3011 Gordana Bošković Женски Beograd- Palilula [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
953 3012 Vesna Futo Vugdelija Женски Subotica [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
954 3013 Daniela Radivojević Женски Brave Hearts Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
955 3014 Tanja Ivkovic Женски Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
956 3015 Mirko Erdelji Мушки ARSU Sledi me Sombor [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
957 3016 Vidosava Maksimovic Женски BRC NW BEOGRAD ZVEZDARA [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
958 3017 MIRJANA STEPANOVIĆ Женски Nordijac Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
959 3018 Biljana Ninic Kis Женски BH - Bravehearts Club Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
960 3019 Snezana Lukic-Zecevic Женски BRC nordijsko hodanje Beograd, Savski Venac [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje 01:10:00 Да
961 3020 Branka Katanic Женски Nordijac Beograd - Stari grad [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
962 3021 DRAGICA RADOJKOVIC Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
963 3022 Jelena Jovanovic Женски Beograd Zemun [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
964 3023 Kristina Kesejić Женски Subotica [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
965 3024 Željka Vučković Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
966 3025 Željko Bojović Мушки BRC (Belgrade Running Club) Beograd Novi Beograd [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
967 3026 Александра Ракић Женски Нордијац Београд, Звездара [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
968 3027 Sandra Nikolić Женски Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
969 3028 Bojana Mitić Женски BH - Bravehearts Club Beograd, Žarkovo, Čukarica [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
970 3029 Mirjana Todorović Женски BH - Bravehearts Club Novi Beograd [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
971 3030 Зоран Илић Мушки АРСУ СЛЕДИ МЕ Сомбор [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
972 3031 Sandra Grimani Женски BH - Bravehearts Club Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
973 3032 Violeta Segedinski Женски AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
974 3033 Jelena Obušković Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
975 3034 Vesna Stojadinovic Женски Nordijac Klub nordiskih hodaca Beograd Novi Beograd [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje 01:20:00 Да
976 3035 Mira Miljković Женски ARSU Sledi me SOMBOR 25000 [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
977 3036 Десанка Ступић Женски Beosorbona nordic Београд, Раковица [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
978 3037 Ana DJILAS Женски Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
979 3038 Magdolna Francia Horvat Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
980 3039 Aleksa Sekeres Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
981 3040 Јована Јозић Женски Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
982 3041 Jasna Radulovic Женски Brave Hearts Beograda - Vozdovac [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да
983 3042 Ivona Milić Женски Београд [7.0 km] 7 km Nordijsko hodanje Да