Пријављени такмичари на 7. Dame trče

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:19:07 Да
2 2 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Sombor Kljajićevo [5.0 km] 5 km Да
3 3 Marija Bubalo Женски AK APATIN Apatin [5.0 km] 5 km Да
4 4 Marijana Vuković Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
5 5 Snežana Radović Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
6 6 Jelena Zurković Женски 161 24/7 Sombor [5.0 km] 5 km 00:27:00 Да
7 7 Tea Živković Женски PSD Radivoj Simonovic Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Да
8 8 Jovana Miletić Женски Sombor [5.0 km] 5 km 00:28:00 Да
9 9 Ksenija Brkić Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
10 10 Ivana Egić Женски Apatin [5.0 km] 5 km Да
11 11 Zorica Milutin Женски Triatlon Klub Sprint Sombor Sombor [5.0 km] 5 km 00:24:14 Да
12 12 Mirna Štrbac Женски 🏃‍♀️rekreativac Novi Sad [5.0 km] 5 km Да
13 13 Visnja Vujović Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
14 14 mirjana tiragic Женски Subotica [5.0 km] 5 km Да
15 15 Violeta Dragić Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
16 16 Ivana Vojnović Женски ARK TRON, PALIĆ Subotica [5.0 km] 5 km Да
17 17 Tatjana Antunović Женски Subotica [5.0 km] 5 km Да
18 18 Sofija Radović Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
19 19 Katalin Horvat Женски Bezdan [5.0 km] 5 km Да
20 20 Monika Maunić Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
21 21 Jelena Stanimirović Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
22 22 Milana Lazarević Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
23 23 Danijela Raseta Женски A.K..Apatin Apatin [5.0 km] 5 km Да
24 24 Dajana Kmezić Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km 00:35:00 Да
25 25 Andrea Kopunović Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km 00:33:00 Да
26 26 Silvie Kinanga Женски Kinanga Subotica [5.0 km] 5 km 00:25:00 Да
27 27 Chloé Kinanga Женски Kinanga Subotica [5.0 km] 5 km 00:30:00 Да
28 28 Ana Pešić Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
29 29 Anastazija Remeš Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Да
30 30 Ana Ber Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Да
31 31 Anđela Matović Женски Subotica [5.0 km] 5 km Да
32 32 Žana Vojnić Tunić Женски Subotica-Kelebija [5.0 km] 5 km Да
33 33 Željka Ćurčić Женски Policijska uprava u Somboru, PI Sombor Kljajićevo [5.0 km] 5 km Да
34 34 Jelena Čortan Женски ARSU Sledi me Sombor [5.0 km] 5 km Да
35 35 Bojana Marković Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
36 36 Dejana Vuković Женски Beograd-Zemun [5.0 km] 5 km Да
37 37 Marija Zoraja Женски Potencijalno Noćni maraton:) Beograd, Zemun, [5.0 km] 5 km Да
38 38 Jovana Đurović Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
39 39 Vanja Smiljić Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
40 40 Бојана Јанковић Женски Министарство унутрашњих послова, УГП, СГП Богојево Оџаци [5.0 km] 5 km 00:26:00 Да
41 41 Kristina Bezdan Martin Женски Bezdan [5.0 km] 5 km 00:33:00 Да
42 42 Silvia Djanic Женски Bezdan [5.0 km] 5 km 00:35:00 Да
43 43 Jovana Bezbradica Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
44 44 Jelena Vukmirovic Женски Apatin [5.0 km] 5 km 00:30:00 Да
45 45 Весна Бјелан Женски ARK Somaraton Сомбор [5.0 km] 5 km Да
46 46 Bojana Marić Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
47 47 Tamara Stojković Женски ARSU Sledi ME Sombor [5.0 km] 5 km 00:35:00 Да
48 48 Marina Dragić Женски Sombor [5.0 km] 5 km 00:36:00 Да
49 49 Nadja Štetin Женски P.D. Naftaš Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
50 50 Elvira Maravić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Да
51 51 Ana Andjelkovic Женски Maraton tim Požarevac Pozarevac [5.0 km] 5 km Да
52 52 Saša Šuput Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
53 53 Maja Korica Женски Vežbaj za zdravlje Apatin [5.0 km] 5 km Да
54 54 Jovana Medić Женски Apatin [5.0 km] 5 km Да
55 55 Eleonora Kolar Женски Bezdan [5.0 km] 5 km 00:33:00 Да
56 56 Jovana Zobenica Женски Deer runners Apatin [5.0 km] 5 km Да
57 57 Sanja Stričević Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
58 58 Aleksandra Duraković Женски Deer runners Apatin [5.0 km] 5 km Да
59 59 Adrijana Medić Женски Apatin [5.0 km] 5 km Да
60 60 Tijana Ćeran Женски Deer runners Apatin [5.0 km] 5 km Да
61 61 Andrea Kiš Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
62 62 Anita Stojakov Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
63 63 Jelena Vojvodić Женски Deer runers Apatin [5.0 km] 5 km Да
64 64 Snežana Tomašević Женски ARK Fruška gora Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
65 65 Dragana Cvijanović Женски ARSU "Sledi ME" Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Да
66 66 Ljiljana Kalić Женски ARSU "Sledi ME" Sombor [5.0 km] 5 km Да
67 67 Biserka Savić Женски ARSU "Sledi ME" Sombor [5.0 km] 5 km Да
68 68 Nikolina Smolić Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
69 69 Aleksandra Štefanović Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
70 70 Danijela Dobrić Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
71 71 Dragana Šmit Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
72 72 Kristina Gudelj Женски ARSU "Sledi ME" Sombor [5.0 km] 5 km Да
73 73 Nataša Jovanović Женски ARK Fruška gora Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
74 74 Tara Kasap Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
75 75 Jelena Mimic Женски AK Dinamo Pančevo Pancevo [5.0 km] 5 km 17:18:00 Да
76 76 Jelena Poznanovic Женски Deer runners Apatin [5.0 km] 5 km Да
77 77 Dušanka Golubović Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да
78 78 Dunja Golubović Женски Sombor [5.0 km] 5 km Да