Пријављени такмичари на 6. Subotički polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Bojan Vojnic Tunic Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
3 3 Jamanta Šafranj Женски ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Не
4 4 Dušan Mijatov Мушки ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
5 5 Ivan Rajčić Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
6 6 Helga Sipos Женски Szentes [21.1 km] Polumaraton Не
7 7 Nemanja Rajković Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
8 8 Krisztián Kukli Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
9 9 Sanja Baštić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
10 10 Zoltan Šokčić Мушки UG "Inspiran" Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Не
11 11 Radovan Stevanovic Мушки SD Running Београд [21.1 km] Polumaraton Не
12 12 Ненад Грковић Мушки АРК ТРОН Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
13 13 Strahinja Puskarevic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
14 14 Miroslav Beronja Мушки novi knezevac [21.1 km] Polumaraton Да
15 15 Simeon Jankulovski Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:39 Не
16 16 Darko Šćepanović Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
17 17 Ivana Vojnović Женски ARK TRON, PALIĆ Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Не
18 18 Marko Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola [21.1 km] Polumaraton Не
19 19 Boris Cvijanov Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
20 20 Minea Bašić Palković Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
21 21 Laslo Pletl Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
22 22 Magdolna Vilisics Женски Budaörs [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
23 23 Немања Марунић Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
24 24 Alen Bator Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
25 25 Damir Matušćak Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
26 26 Jelena Smiljanic Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
27 27 Daniel Major Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
28 28 Bogdan Trbojević Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Не
29 29 DRAGAN ĆIRIĆ Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
30 30 DAVOR BALAĆ Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
31 31 BORIS ABIČIĆ Мушки URT Nexe team Našice / Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Не
32 32 Mišo Guljaš Мушки glibavi Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
33 33 László Csordalics Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:24:58 Да
34 34 Snežana Petijević Женски Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
35 35 Róbert Csizmadia Мушки Ak Apatin Kiszombor [21.1 km] Polumaraton Не
36 36 Dragan Todosic Мушки Beograd- Karaburma [21.1 km] Polumaraton Не
37 37 Aleksandar Ormoš Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
38 38 Vladimir Gršić Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:23:19 Да
39 39 Branka Petrić Simić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Не
40 40 Љубиша Берењи Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
41 41 Martina Poljakovic Женски ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
42 42 Strahinja Jovanovic Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
43 43 Ármin Dobó Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
44 44 István Dobó Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
45 45 Branislav Ćeran Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
46 46 Radovan Popović Мушки Rekreativo Београд [21.1 km] Polumaraton Не
47 47 Dejan Budanović Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Не
48 48 Ивана Марковић Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
49 49 Dijana Šarčević Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
50 50 Jadranka Srdač Женски Me, Myself & I Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Не
51 51 Tatjana Pavešić Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
52 52 Milan Dakić Мушки Potrči debeli Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
53 53 Vanja Kovačević Женски Kula [21.1 km] Polumaraton Не
54 54 Miroslav Kutuzov Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
55 55 Filip Trećaković Мушки Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Не
56 56 Jasna Milošević Женски ARK TRON SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
57 57 Filip Šuput Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
58 58 Nemanja Gazibara Мушки SKYRUNNERS Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Не
59 59 Ferenc Lévai Мушки Kolon Futóklub Izsák [21.1 km] Polumaraton Не
60 60 Blagoje Pašić Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
61 61 Balázs Molnár Мушки Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
62 62 Damir Milankov Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Не
63 63 Tomislav Ivanović Мушки Orašje [21.1 km] Polumaraton 02:26:00 Не
64 64 Sandra Adam Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
65 65 Igor Jankovic Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:36:30 Да
66 66 Dejan Tikvicki Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
67 67 Tibor Pap Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
68 68 Danijela Milodanovic Женски Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Не
69 69 Noémi Priboj Женски Szeged [21.1 km] Polumaraton Не
70 70 Ivan Raković Мушки SD Running Liga Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Не
71 71 Mariann Siposné Mácsai Женски Dusnok [21.1 km] Polumaraton Не
72 72 Srdjan Saulić Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
73 73 Csaba Kolb Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
74 74 Dejan Markovic Мушки SFU PREMIJER Vrdnik [21.1 km] Polumaraton Не
75 75 Nenad Vujković Lamić Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Да
76 76 Goran Vučković Мушки RC Kotlich dive Slavonski Brod [21.1 km] Polumaraton Не
77 77 Александра Тиквицки Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
78 78 Branka Perčić Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
79 79 Mirko Dražić Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
80 80 Uroš Marjanović Мушки Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Не
81 1001 Данијел Пешић Мушки Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Да
82 1002 Milena Mijatov Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
83 1003 Jugoslav Futo Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Не
84 1004 Vesna Futo Vugdelija Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
85 1005 Sonja Oros Женски ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Не
86 1006 Biljana Vučković Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
87 1007 Aleksandar Dumić Мушки MUP Srbije Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
88 1008 Mateja Cvijanov Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Не
89 1009 Branislav Bošković Мушки Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
90 1010 Vedran Majer Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
91 1011 Noemi Kemenci Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
92 1012 Jelena Boroja Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
93 1013 Mina Bošnjak Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
94 1014 Tihomir Sirak Мушки Ak Apatin / Vasas Sc Backa Topola [10.0 km] 10 km Не
95 1015 Kristijan Renčar Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
96 1016 Deni Ivosevic Мушки SFU PREMIJER 2020 Kamp-Lintfort [10.0 km] 10 km 01:10:21 Да
97 1017 Marko Orčić Мушки Subotica [10.0 km] 10 km 01:12:00 Не
98 1018 Ena Todorović Женски Belgrade running club N. Beograd [10.0 km] 10 km Не
99 1019 Vladimir Miladinovic Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
100 1020 Дејан Вуковић Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
101 1021 Маринко Ђорђиоски Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Не
102 1022 Sonja Dr Mojzes Женски Celldömölk [10.0 km] 10 km Не
103 1023 Snežana Kvala Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
104 1024 Ljiljana Prole Женски Udruženje Poželi Želju Novi Žednik [10.0 km] 10 km Да
105 1025 Nevena Ivić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
106 2001 Daniel Dieneš Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Не
107 2002 László Osztreluczki Мушки Szentes [5.0 km] 5 km Не
108 2003 Jana Grković Женски ARK TRON SUBOTICA Subotica [5.0 km] 5 km Не
109 2004 Milica Mijatov Женски Subotica [5.0 km] 5 km Не
110 2005 Ивица Арсић Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Не
111 2006 Neli Jurić Женски rekreativac Subotica [5.0 km] 5 km 08:31:00 Не
112 2007 Aleksandar Dumić Мушки MUP RS Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
113 2008 Sanja Cvijanov Женски Subotica [5.0 km] 5 km Не
114 2009 Ivana Urankar Женски Kulska liga trčanja Crvenka [5.0 km] 5 km Не
115 2010 Davor Dulić Мушки Subotica [5.0 km] 5 km 00:29:59 Да
116 2011 Beáta Bartók Женски Subotica [5.0 km] 5 km 00:37:00 Да
117 2012 Nina Đorđević Dragosavac Женски Subotica [5.0 km] 5 km Не
118 2013 Mario Pušenjak Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Не
119 2014 Gábor Szegedi Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Не
120 2015 Sofija Marković Женски OAK Beograd Beograd, Zvezdara [5.0 km] 5 km Не
121 2016 Jovana Ninčić Женски Subotica [5.0 km] 5 km Не
122 2017 Silvija Zedi Женски Subotica [5.0 km] 5 km Не
123 2018 Noel Simić Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Не
124 2019 Novica Stojanovic Мушки Maratonci Pančevo Kovin [5.0 km] 5 km 01:15:03 Не
125 2020 Milovan Pavlović Мушки Subotica [5.0 km] 5 km 00:25:00 Не
126 2021 Marina Ilić Женски Novi Sad, Veternik [5.0 km] 5 km Да
127 2022 Žarko Ilić Мушки Novi Sad-Veternik [5.0 km] 5 km Да
128 2023 Игор Ђурашевић Мушки Ловћенац [5.0 km] 5 km Не
129 2024 Stefan Miladinovic Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
130 2025 Borko Horvat Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
131 2026 Željko Milenković Мушки Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [5.0 km] 5 km Да
132 2027 Dušan Krivošija Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
133 2028 Dario Dujak Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Не
134 2029 ivica arsic Мушки Subotica [5.0 km] 5 km 00:44:00 Не
135 2030 Jovan Panic Мушки Нови Сад [5.0 km] 5 km Не