Пријављени такмичари на 13. Memorijalna trka Pal Skenderović

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Mirko Dubovečak Мушки ARK TRON, PALIĆ Subotica [10.0 km] 10 km Да
2 2 Горан Петковић Мушки Бачка Топола [10.0 km] 10 km Да
3 3 Vladimir Kandrač Мушки Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:46:00 Не
4 3 Violeta Dubovečak Женски individualac Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
5 4 Vladimir Bulaić Мушки ARK Somaraton Bačka Palanka [10.0 km] 10 km Да
6 5 Milovan Jeremić Мушки AK BP Bačka Palanka [10.0 km] 10 km Да
7 6 Đuro Borbelj Мушки Ak apatin Apatin [10.0 km] 10 km 06:42:00 Не
8 6 Милош Чолић Мушки Čegarunning AK Сремска Каменица [10.0 km] 10 km Не
9 7 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Да
10 7 Nebojsa Gasparevic Мушки Backa Topola [10.0 km] 10 km Да
11 8 Jovan Panic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
12 8 Miklós Benedek Мушки Palić [10.0 km] 10 km 00:49:00 Да
13 9 Gusztáv Surján Мушки Individualac Senta [10.0 km] 10 km Да
14 10 Ond Bakos Мушки Individualac Senta [10.0 km] 10 km Да
15 11 Ljubica Milovanović Knežević Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km 01:10:00 Не
16 11 ANIKO JABLAN Женски AK Hajduk maraton tim Kula Bačka Topola [10.0 km] 10 km Не
17 13 Djuka Celjuska Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
18 14 Ilija Zvekanov Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
19 14 Csonka Áron Мушки ada [10.0 km] 10 km Да
20 15 Dejan Ratkovica Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Да
21 16 Dušan Srdanov Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Да
22 17 Branislav Ćeran Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
23 18 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
24 19 Atila Čanadi Мушки Creative Line Subotica [10.0 km] 10 km 01:04:00 Да
25 20 Bojan Vranješ Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
26 21 Alisa Bajić Женски AK Apatin/Tiske perle Bečej [10.0 km] 10 km Да
27 22 Slađana Milorad Женски ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Не
28 23 Nikola Plankoš Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
29 24 Nebojsa Tucakov Мушки Subotica [10.0 km] 10 km 00:51:12 Да
30 25 Edvard Halas Мушки Život je more Subotica [10.0 km] 10 km Да
31 26 Predrag Mihajlov Мушки Vrbas [10.0 km] 10 km Да
32 27 Vivien Csordás Женски Subotica [10.0 km] 10 km 01:02:00 Да
33 28 Bogdan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
34 29 Ivana Margetić Женски UK Paligo Palus Palic Subotica [10.0 km] 10 km Да
35 30 Ana Barašević Женски UK Paligo Palus Palic Subotica [10.0 km] 10 km Да
36 31 Renáta Csuzdi Женски Backa Topola [10.0 km] 10 km Не
37 32 MARIKA CSIZMAR Женски Backa Topola [10.0 km] 10 km Не
38 33 Radovan Stevanovic Мушки SD Running Београд [10.0 km] 10 km Не
39 34 Sanja Baštić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
40 35 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Да
41 36 Živa Vijoglavin Мушки Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
42 37 Vladan Konjević Мушки Olimpik Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
43 38 Igor Bakoš Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
44 39 milos blazic Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
45 40 Arpad Šarkezi Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
46 41 Tijana Odobašić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
47 42 Boško Jerković Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
48 43 Danica Grujić Firanj Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
49 44 Đorđe Rackov Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
50 45 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
51 46 Milan Kovačić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
52 47 Dejan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
53 48 Miroslav Liščević Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
54 49 Jelena Perenčević Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
55 50 Vesna Bjelan Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
56 51 sergey vasiliyev Мушки Beograd, Srbija [10.0 km] 10 km Да
57 52 Karolina Kardoš Женски Kula [10.0 km] 10 km Да
58 53 Branislava Đuričin Женски Bečej [10.0 km] 10 km Да
59 54 Petar Rajić Мушки Delta Running Team Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
60 55 Dominik Deman Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km 00:41:36 Да
61 56 Bojan Magazin Мушки Samostalno uz Cegarunning Novi Sad, Serbia [10.0 km] 10 km 00:55:33 Не
62 57 Milica Marković Женски AK Apatin Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
63 58 Aleksandar Malagurski Мушки ARK Tron Palic Subotica [10.0 km] 10 km Не
64 59 Александра Јанковић Женски Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
65 60 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Да
66 61 Boris Stanivuk Мушки Karađorđevo [10.0 km] 10 km Да
67 62 Dragan Ćirić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
68 63 Albert Lelenc Мушки UK Paligo Palus Palic Subotica [10.0 km] 10 km Да
69 64 Danijel Horvath Мушки U K Palio Palus Palić [10.0 km] 10 km Да
70 65 Gergo Bukovec Мушки Palić [10.0 km] 10 km Да
71 66 Jamanta Šafranj Женски ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km 00:44:42 Не
72 67 Srecko Prodanov Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
73 68 Aleksandar Dumić Мушки MUP Srbije Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
74 69 Ivan Lanc Мушки Ruma [10.0 km] 10 km Не
75 70 Jugoslav Futo Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Не
76 71 Vesna Futo Vugdelija Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
77 72 Dragan Rapić Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Да
78 73 Konstantin Emelianov Мушки Backa Topola [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
79 74 Sonja Oros Женски ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Не
80 75 Bogdan Trbojević Мушки ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
81 76 Bojan Vojnic Tunic Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Не
82 77 Simeon Jankulovski Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km 00:46:27 Да
83 78 Slavko Momčilović Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Да
84 79 Attila Ortó Мушки Backa Topola [10.0 km] 10 km 01:04:00 Да
85 80 Dragan Ćirić Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km Да
86 81 Željka Ćurčić Женски Policijska uprava u Somboru, PI Sombor Kljajićevo [10.0 km] 10 km Да
87 82 Bogdan Đorđević Мушки Čegarunning tim Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
88 83 Marko Blagojević Мушки Bačka Topola [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
89 84 Milan Cvijanovic Мушки Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
90 85 Nenad Praštalo Мушки / Veternik [10.0 km] 10 km Не
91 86 Marta Majorski Женски Stara Pazova [10.0 km] 10 km Да
92 87 DAVID DEL PINO Мушки Despotovo [10.0 km] 10 km Да
93 88 Mirjana Došen Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
94 89 Ljubomir Stanisavljev Мушки Zrenjanin Running Club Zrenjanin [10.0 km] 10 km Не
95 90 Robert Lalić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
96 91 Nebojša Milenković Мушки AK TRIM Kikinda [10.0 km] 10 km Не
97 92 Boris Cvijanov Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
98 93 Mirko Pavkov Мушки AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Да
99 94 Igor Prlja Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
100 95 Andrea Jerinic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
101 96 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Да
102 97 Čedomir Bukvić Мушки Vojska Srbije Pančevo [10.0 km] 10 km Не
103 98 Jelena Ćurčić Женски Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Не
104 99 Igor Jankovic Мушки ARK TRON Subotica [10.0 km] 10 km 00:43:05 Не
105 100 Aleksandar Sabo Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
106 101 Tünde Bicskei Женски Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Не
107 102 Goran Teofilovic Мушки 🏃rekreativac Starčevo [10.0 km] 10 km 00:46:00 Не
108 103 Martina Poljakovic Женски ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Не
109 104 Stevan Tutorić Мушки www.kancmat.rs Subotica [10.0 km] 10 km Не
110 105 Mira Jurišin Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kuls [10.0 km] 10 km 00:55:00 Не
111 1001 Daniel Dieneš Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Да
112 1002 Damjana Perenčević Женски Cegarrunning tim Kljajićevo [5.0 km] 5 km Не
113 1002 Sanja Gortva Женски Cegarrunning Becej [5.0 km] 5 km Да
114 1003 Marko Orčić Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Не
115 1004 David Bukinac Мушки Begec [5.0 km] 5 km 00:21:00 Не
116 1004 Tihomir Sirak Мушки Ak Apatin / Vasas Sc Backa Topola [5.0 km] 5 km 00:19:00 Не
117 1005 Nebojša Vujović Мушки Beograd, Vozdovac [5.0 km] 5 km Да
118 1005 David Gortva Мушки AK Bečej Becej [5.0 km] 5 km Да
119 1006 Ана Ђурашевић Женски Ловћенац [5.0 km] 5 km Не
120 1007 Игор Ђурашевић Мушки Ловћенац [5.0 km] 5 km Не
121 1008 Милош Ђурашевић Мушки Ловћенац [5.0 km] 5 km Не
122 1009 Зоран Ђурашевић Мушки Ловћенац [5.0 km] 5 km Не
123 1010 Tamás Kól Мушки Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
124 1011 Daniel Bečkei Мушки ultRAn Senta Backa Topola [5.0 km] 5 km 00:20:00 Да
125 1012 Урош Гутић Мушки АК Борац (Бања Лука) Невесиње [5.0 km] 5 km 00:15:00 Да
126 1013 Aleksandar Dugic Мушки AK Panonija Pancevo [5.0 km] 5 km Да
127 1015 LASZLO PAL DR. SZABO Мушки Apatinski Atletski Klub Siófok [5.0 km] 5 km 00:00:00 Не
128 1016 Branka Kragić Женски Cegarunning tim Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
129 1017 Krisztiàn Bàlint Мушки Backa Topola [5.0 km] 5 km Не
130 1018 Vesna Ivanisevic Женски Backa Topola [5.0 km] 5 km Да
131 1018 Dejan Stojanovic Мушки Kulska liga trčanja Kruščić [5.0 km] 5 km Да
132 1019 Huba Tölgyesi Мушки Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
133 1020 Radócki Richárd Мушки Zenta - Senta [5.0 km] 5 km Да
134 1020 Nemanja Suvajac Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
135 1021 Sanela Svirčev Женски Subotica [5.0 km] 5 km Не
136 1022 Margaréta Horvát Женски Zenta - Senta [5.0 km] 5 km Да
137 1023 Goran Vlahović Мушки Kruščić [5.0 km] 5 km Да
138 1024 Zsolt Ágoston Мушки Egyéni Horgos [5.0 km] 5 km 00:34:00 Да
139 1025 Gellért Horvát Мушки Horgos [5.0 km] 5 km Да
140 1026 Goran Bajić Мушки AK APATIN Bečej [5.0 km] 5 km Да
141 1027 Aleksandar Martinović Мушки ARK Somaraton Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Да
142 1028 Una Čegar Женски AK "Apatin" - cegarunning team Нови Сад [5.0 km] 5 km 00:00:00 Да
143 1029 Una Mihajlov Женски Vrbas [5.0 km] 5 km Да
144 1030 Bojana Marić Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Да
145 1031 Jovana Rapaić Женски Bačka Topola [5.0 km] 5 km Не
146 1032 Dušan Vukotić Мушки Feketić [5.0 km] 5 km Не
147 1033 Aleksandar Stajić Мушки Čegarunning Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
148 1034 Mario Pušenjak Мушки Sombor [5.0 km] 5 km Да
149 1035 Ana Pešić Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:00:00 Да
150 1036 Konstantin Jerković Мушки ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:00:00 Да
151 1037 Mina Bošnjak Женски ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:00:00 Да
152 1038 Sonja Besermenji Женски VRBAS Vrbas [5.0 km] 5 km Да
153 1039 Sergej Besermenji Мушки SAVS Vrbas [5.0 km] 5 km Да
154 1040 Jelena Olah Женски Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
155 1041 Andrea Cikos Vas Женски Backa Topola [5.0 km] 5 km Да
156 1042 Jelena Košćuk Женски NSR Running Club Kula [5.0 km] 5 km Не
157 1043 Vanja Rajić Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
158 1044 Marko Savić Мушки Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
159 1045 Žolt Terečik Мушки Becej [5.0 km] 5 km 23:00:00 Да
160 1046 Mihajlo Davčik Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Не
161 1047 Filip Davčik Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Не
162 1048 Milijana Zeljkovic Женски Samostalno uz Cegarunning Нови Сад [5.0 km] 5 km 00:29:33 Не
163 1049 Sonja Sabadoš Женски Ruski Krstur [5.0 km] 5 km Не
164 1050 Владимир Бабић Мушки Уб [5.0 km] 5 km Да
165 1051 Nikoleta Horvat Женски Subotica [5.0 km] 5 km Не
166 1052 EDINA KRSTEKANIĆ Женски Bečej [5.0 km] 5 km Не
167 1053 Zoltan Molnar Gabor Мушки Senta [5.0 km] 5 km Не
168 1054 Đorđe Ćurić Мушки Sivac [5.0 km] 5 km Да
169 1055 Đerđ Teleki Мушки ARK Tron Subotica [5.0 km] 5 km Да
170 1056 Jelena Dubroja Женски Samostalni trkač Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
171 1057 Tijana Mikić Женски Cegarunning AK Apatin Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
172 1058 Helena Marčetić Женски Subotica [5.0 km] 5 km Да
173 1059 Branislav Katić Мушки ARK Somaraton Sombor Stapar [5.0 km] 5 km Да
174 1060 Александар Крнета Мушки АРК Сомаратон/Krajinaforce Сомбор [5.0 km] 5 km Не
175 1061 Siniša Šuić Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [5.0 km] 5 km Да
176 1062 Paja Pletikosić Мушки Bajša [5.0 km] 5 km Да
177 1063 Jovana Ćeran Женски Subotica [5.0 km] 5 km Да
178 1064 Dragan Vuković Мушки Prozivka Siti Subotica [5.0 km] 5 km Да
179 1065 Dianna Cindel Женски Subotica [5.0 km] 5 km 00:00:00 Не
180 1066 Milan Vitas Мушки Prozivka Siti Subotica [5.0 km] 5 km Да
181 1067 Damjan Savić Мушки Bačka Topola [5.0 km] 5 km Да
182 1068 Томислав Кујунџић Мушки Суботица [5.0 km] 5 km Да
183 1069 Siniša Gavranov Мушки AK Trim - Kikinda Kikinda [5.0 km] 5 km Не
184 1070 Jovan Jovanovic Мушки Beograd-Zemun [5.0 km] 5 km Да
185 1071 Jelena Jovanovic Женски Beograd Zemun [5.0 km] 5 km Да
186 1072 Borko Horvat Мушки Subotica [5.0 km] 5 km Да
187 1073 Anđela Jovanović Женски AK ČAAK Čačak Cacak [5.0 km] 5 km Не
188 1074 Aleksandar Dumić Мушки MUP RS Нови Сад [5.0 km] 5 km Не
189 1075 Rita Dobrity Женски Kanjiža Zimonić [5.0 km] 5 km Не
190 1076 Alex Domonkos Мушки Kanjiža Zimonić [5.0 km] 5 km Не
191 1077 Miroslav Pešić Мушки Ak Apatin /Čegarunning Zmajevo [5.0 km] 5 km Не
192 1078 Aleksandar Jovanovic Мушки Jagodina [5.0 km] 5 km Не
193 9999 Zoran Skoric Мушки Cegarunning AK Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Не