Пријављени такмичари на 21. Leskovački polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Momčilo Popović Мушки Zemun - Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Не
2 2 Aleksandar Grozdanovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Не
3 3 Vladimir Blagojević Мушки Pek Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
4 4 Malisa Kovacevic Мушки Stari Kostolac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Не
5 5 Dejan Aleksic Мушки BK Naissus018 Vlasotince [21.1 km] Polumaraton Не
6 6 Dragan Stojiljković Мушки PSK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Не
7 7 Бора Станковић Мушки Ниш [21.1 km] Polumaraton Да
8 8 Dragica Đukić Женски Niš [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Не
9 9 Luka Stojanović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Не
10 10 Stefan Stamenkovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Не
11 11 Miodrag Stojanović Мушки Chili Runners Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:39:03 Да
12 12 Nemanja Petrovic Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
13 13 Vladimir Lazarević Мушки BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Не
14 14 Ivana Rodić Женски PSK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Не
15 15 Aleksandra Randjelovic Женски Fitness Revolucija Niš [21.1 km] Polumaraton Не
16 16 Dušan Minić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
17 17 Andrija Đorđević Мушки ARK Fruška gora Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:16:13 Не
18 18 Željko Gašpar Мушки SD Running Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:34:20 Не
19 19 Aleksandra Kržalić Женски AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
20 20 Dejan Potić Мушки PSK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Не
21 21 Danilo Laketić Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
22 22 Ljiljana Krasić Женски PSK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Не
23 23 Ivica Stojanović Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:48:12 Не
24 24 Anđa Denić Женски Niš [21.1 km] Polumaraton Да
25 25 Miroslav Beronja Мушки novi knezevac [21.1 km] Polumaraton Да
26 26 Mihajlo Pejčić Мушки LTK "Bohemians" - Babušnica Babušnica [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Не
27 27 Mirjana Stanković Женски Mirijevo-Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
28 28 Vladimir Stevanović Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Vlado Bulajić Мушки Sd Run Smederevo [21.1 km] Polumaraton Не
30 30 Novica Pejčić Мушки Individualac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Не
31 31 Goran Šmelcerović Мушки Biciklisticki klub Dubocica Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
32 32 Aleksandar Ilić Мушки AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Не
33 33 Stefan Veličković Мушки Grdelica [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Не
34 34 Ilija Delevic Мушки Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Не
35 35 Marko Cvetković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Aleksandar Stanković Мушки Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Не
37 37 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
38 38 Dragana Krstec Женски Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
39 39 Maja Kovačević Женски SD Running,Beolaser Smederevo [21.1 km] Polumaraton Не
40 40 Miljan Milojković Мушки AK Niški maraton Niš [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Не
41 41 Ružica Šmelcerović Женски Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
42 42 Igor Gatalica Мушки Triatlon klub “Achilles” Vrsac Smederevo [21.1 km] Polumaraton Не
43 43 Aleksandra Anđelković Женски individualno Leskovac/ Grdelica [21.1 km] Polumaraton Не
44 44 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
45 45 Ivan Raković Мушки SD Running Liga Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Не
46 46 Ivica Cvetanovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Ana Lilic Женски RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Milan Mickovic Мушки RCN - Running Club Nis Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
49 49 Milan Jevtic Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Ivana Nikolic Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Dusan Nedeljkovic Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
52 52 Bratislav Korac Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Predrag Ivic Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Да
54 54 Nebojša Išljamović Мушки Rača [21.1 km] Polumaraton Да
55 55 Strahinja Stankovic Мушки PSK Mosor Nis Nis [21.1 km] Polumaraton Не
56 56 Nemanja Stamenković Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
57 57 Anđelija Ognjanović Женски - Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Не
58 58 Mišić Slađan Мушки Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Не
59 59 Mihajlo Gajić Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
60 60 Nemanja Ristović Мушки Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton Не
61 61 Darko Arsenijević Мушки PK Železničar Niš Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Не
62 62 Davor Simic Мушки PARAĆIN Paraćin [21.1 km] Polumaraton Не
63 63 Miloš Dejanović Мушки Trkačko udruženje RCN Niš [21.1 km] Polumaraton 02:40:00 Не
64 64 Milica Vučković Женски PSK Mosor Nis Niš [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Не
65 65 Филип Рaдoвaнoви Мушки Belgrade Running club Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Не
66 66 Stefan Cimburek Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Не
67 67 Slavica Stojiljković Женски Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Да
68 68 DRAGAN Vucetic Мушки Chili Runners LE Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Не
69 69 Vanja Jovic Женски Chili runners Leskovac Bojnik [21.1 km] Polumaraton Не
70 70 Rade Obradovic Мушки VK Graficar Umka-Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
71 71 Igor Milenkovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
72 72 Sandra Vasic Женски Nis [21.1 km] Polumaraton Не
73 73 Branko Hrnjaz Мушки Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Не
74 74 Nikola Tomic Мушки / Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Не
75 75 Zoran Stojkovski Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Не
76 76 Ivan Radojević Мушки Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Не
77 77 Lazar Petkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Не
78 78 Olivera Jović Женски Underground Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 03:09:00 Не
79 79 Aleksandar Pavlovic Мушки Grdelica [21.1 km] Polumaraton Не
80 80 Bogdan Nikolic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Не
81 81 Darko Nichevski Мушки Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
82 82 Nikola Zivadinovic Мушки Svrljig [21.1 km] Polumaraton Не
83 83 Srećko Nikolić Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
84 84 Marko Jovanovic Мушки Vlasotince [21.1 km] Polumaraton Да
85 85 Oliver Zlatanović Мушки Nemam klub Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Не
86 86 Slađana Stamenković Женски AK Crvena zvezda, Beograd Banatski Brestovac [21.1 km] Polumaraton 01:20:25 Не
87 87 Stefan Milićević Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Не
88 88 Sanja Budić Женски Niš - Medijana [21.1 km] Polumaraton Не
89 89 Ivan Stankovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Да
90 90 Zoran Stevanović Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
91 91 Dejan Stoilković Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
92 92 Marija Tasić Trajković Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
93 93 Tijana Milenković Женски Leskovac [21.1 km] Polumaraton 00:03:00 Не
94 94 Dejan Katančević Мушки AK Vranjski Maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Да
95 95 Miloš Antić Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
96 96 Saša Zlatković Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
97 97 Stefan Jović Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
98 98 Saša Aritonović Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
99 99 Slobodan Jovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Не
100 100 Dejan Velickovic Мушки Chili Runners Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Не
101 101 Aleksandr Orel Мушки Iwyll Run Club Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:48:14 Не
102 102 Dragan Bojovic Мушки AK Vranjski Maratonci Nis [21.1 km] Polumaraton Не
103 103 Бојан Тодоровић Мушки Лесковац [21.1 km] Polumaraton Не
104 104 Bojan Jovanović Мушки / Београд [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Не
105 105 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Не
106 501 Nikola Kostic Мушки Vlasotince [10.0 km] 10 km Не
107 502 Tanja Antić Женски Atletski klub Dubočica Leskovac [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
108 503 Tijana Trifkovic-Milosavljevic Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
109 504 Nikola Milosavljevic Мушки Lebane [10.0 km] 10 km Не
110 505 Slobodan Stojković Мушки Chili Runners Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km Да
111 506 Marija Papovic Женски AK Dubočica Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
112 507 Dejan Cvetkovic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Не
113 508 Milan Markovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Да
114 509 Dimitrije Hadži-Ristić Мушки Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Да
115 510 Ђорђе Стаменковић Мушки Лесковац [10.0 km] 10 km 00:55:17 Да
116 511 Aleksandar Dugic Мушки AK Panonija Pancevo [10.0 km] 10 km Не
117 512 Ivan Ristic Мушки #SVRNMTIM Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
118 513 Aleksandar Stojiljkovic Мушки Plivacki Klub Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
119 514 Novak Stojiljkovic Мушки Atletski klub Dubočica Leskovac [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
120 515 Andrija Stojiljkovic Мушки Atletski klub Dubočica Leskovac [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
121 516 Branko Cibic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
122 517 Milan Mitic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
123 518 Nenad Vasic Мушки Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Не
124 519 Lazar Stojiljković Мушки Arandjelovac [10.0 km] 10 km Не
125 520 LANA STOJILJKOVIĆ Женски Arandjelovac [10.0 km] 10 km Не
126 521 Jasmina Gerginov Женски Opuštena Ja Beograd, Kaluđerica [10.0 km] 10 km Не
127 522 Danica Nikolić Женски Knjaževac [10.0 km] 10 km Не
128 523 Aleksandra Marinkovic Женски RCN - Running Club Nis Niš [10.0 km] 10 km Не
129 524 Jelenko Ђоrović Мушки AK Mladost Latković Raska [10.0 km] 10 km Не
130 525 Dragi Nichevski Мушки Skopje [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
131 526 Katarina Dicić Женски Leskovac [10.0 km] 10 km Да
132 527 Snežana Dimitrijević Женски Nordijac Београд [10.0 km] 10 km Не
133 528 Vidosava Maksimovic Женски BRC NW BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Не
134 529 Daniela Radivojević Женски Nordijac Београд [10.0 km] 10 km Не
135 530 Slobodan Dimitrijevic Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Не
136 531 Milan Pešić Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
137 532 Tanja Ivkovic Женски Nordijac Београд [10.0 km] 10 km Не
138 533 Nenad Ivkovic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Не
139 534 Vojislav Stojanović Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
140 535 Дејан Мраковић Мушки Ветеран Београд Београд-Врачар [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
141 536 Jelena Todorović Женски AK Dubočica Leskovac Leskovac [10.0 km] 10 km Не
142 537 Jelena Matejic Женски Nis [10.0 km] 10 km Да
143 538 Roksanda Stojanovic Женски Niš [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
144 539 Lazar Ćurković Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km 00:01:00 Да
145 540 Miloš Ristić Мушки AK Vranjski maratonci Vranje Vranje [10.0 km] 10 km 01:00:00 Не
146 541 Stanislav Manović Мушки Niš [10.0 km] 10 km Не
147 542 Slobodan Stosic Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
148 543 Rajko Stanojević Мушки RUN DUDE RUN Kupinovo [10.0 km] 10 km Не
149 544 Nadica Mikuljanac Женски Blace [10.0 km] 10 km Не
150 545 Srdjan Stojilković Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Не
151 1001 Dunja Markovic Женски AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
152 1002 Jelena Stojiljkovic Женски AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
153 1003 Marija Cvetanovic Женски AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
154 1004 Nikola Janjic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
155 1005 Marijan Stošić Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
156 1006 Stefan Tomić Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
157 1007 Dragan Jovanovic Мушки Ak Caak Cacak Grdelica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
158 1008 Dejan Tošić Мушки Policijska uprava Pirot Pirot [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
159 1009 Bratislav Blagojević Мушки Policijska uprava Pirot Pirot [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
160 1010 Miloš Vlatković Мушки Policijska uprava Pirot Pirot [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
161 1011 Ivan Randjelovic Мушки Umetnici Leskovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
162 1012 Dušica Cakić Женски RUN DUDE RUN Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
163 1013 Milan Pantović Мушки RUN DUDE RUN Trstenik [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не
164 1014 Nikolina Jokić Женски RUN DUDE RUN Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Не