Пријављени такмичари на 6. Zrenjaninski polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број. Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Nemanja Đurić Мушки Ulična trka Ečka Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Luka Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:31:05 Да
3 3 Darko Kojić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
4 4 Bojan Dragić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
5 5 Zoran Knežević Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
6 6 Jovana Spasojević Женски Running Tribe Београд [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Igor Markov Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:24:35 Да
8 8 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
9 9 Aleksandar Krneta Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
10 10 Jadranka Srdač Женски Me, Myself & I Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
11 11 Nemanja Betmenovački Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
12 12 Marjan But Мушки Triatlon klub Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
13 13 Ненад Монаров Мушки МАЛИ КВАНТАШ Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:22:15 Да
14 14 Milan Milosavljević Мушки Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
15 15 Dragana Tabački Женски Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
16 16 Sara Kuzmanović Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
17 17 Nenad Habibović Мушки Vršac [21.1 km] Polumaraton Да
18 18 Jovana Petrović Женски Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
19 19 Sanja Bucalo Женски MUP Srbije Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
20 20 Branimir Strbac Мушки CrossFit NS Begec [21.1 km] Polumaraton Да
21 21 Sasa Talpes Мушки tk achilles Vrsac [21.1 km] Polumaraton Да
22 22 Sasa Momcilovic Мушки Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Aleksandar Krudulj Мушки Policija Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:40:03 Да
24 24 Milos Djurdjevic Мушки Ub [21.1 km] Polumaraton Да
25 25 Srdjan Tucic Мушки --- Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
26 26 Milan Kolundzic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:33:25 Да
27 27 Aleksandar Rajić Мушки OVCE Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
28 28 Живица Трифуњагић Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Momčilo Varga Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 Dušan Prijić Мушки TK Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
31 31 Čedomir Vitomir Мушки Lazarevo [21.1 km] Polumaraton Да
32 32 Dragan Surla Мушки Žitište [21.1 km] Polumaraton 01:49:45 Да
33 33 Damjan Samardžić Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
34 34 Aleksandar Ormoš Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
35 35 Malisa Kovacevic Мушки Stari Kostolac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Predrag Ilić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
37 37 Goran Baroš Мушки SAU Beolaser liga Inđija [21.1 km] Polumaraton Да
38 38 Stevan Bekvalac Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
39 39 Горан Милић Мушки Београд - Борча [21.1 km] Polumaraton Да
40 40 Dušan Tipsarević Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
41 41 Срђан Јовановић Мушки SAU Beolaser liga Земун - Београд [21.1 km] Polumaraton 01:50:10 Да
42 42 Vuk Vukmirovic Мушки Beograd - [21.1 km] Polumaraton Да
43 43 Goran Gligorijević Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
44 44 Stevan Popov Мушки Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
45 45 Maja Nikolovska Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Стеван Шакота Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:27:36 Да
47 47 Александра Јанковић Женски Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Да
49 49 Đorđe Milošević Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Bojan Bosnić Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Игор Ђурашевић Мушки Ловћенац [21.1 km] Polumaraton Да
52 52 Đorđe Vasić Мушки AK Vranjski maratonci Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Momčilo Popović Мушки Zemun - Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Да
54 54 Nada Jovanović Женски DIJAMANT Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
55 55 Stefan Erceg Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
56 56 Danijel Grujevic Мушки AK PANONIJA BEOLASER Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
57 57 Marija Dragović Женски Homoljski Maratonci Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
58 58 Marko Latković Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Да
59 59 Veljko Popović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
60 60 Milan Kovačić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
61 61 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
62 62 Stevan Stejić Мушки Ц2 Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
63 63 Vanja Kovačević Женски Kula [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Marko Kovačević Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:45:45 Да
65 65 Adrian Nasradi Мушки DIJAMANT Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton Да
66 66 Branko Subotic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
67 67 Milica Antić Женски Niš [21.1 km] Polumaraton 02:29:00 Да
68 68 Boris Šarović Мушки Individualac, Nova Pazova Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
69 69 Nebojša Milenković Мушки AK TRIM Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
70 70 Pavle Neskovic Мушки Ц2 Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
71 71 Bojan Vranješ Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
72 72 Miroslav Beronja Мушки novi knezevac [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
74 74 Nenad Vujković Lamić Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
75 75 Dragan Markovic Мушки ARK Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
76 76 Milivoje Jovović Мушки Vojni atletski klub ,,Akademac,, Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
77 77 Jelena Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [21.1 km] Polumaraton Да
78 78 Mihalj Kardoš Мушки VAK 1926 Vrsac Vrsac [21.1 km] Polumaraton Да
79 79 Ninoslav Jovanov Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
80 80 Милош Милаковић Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
81 81 Aleksandar Milaković Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
82 82 Zoran Cubrilo Мушки Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Да
83 83 DEJAN BATOR Мушки SKYRUNNERS Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Да
84 84 Djurica Erdeljan Мушки VAK Vrsac [21.1 km] Polumaraton Да
85 85 Goksi Birdjan Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Darkou Trajković Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Jovan Jovanovic Мушки Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
88 88 Jelena Jovanovic Женски Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
89 89 Milan Grozdanovic Мушки Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
90 90 Jovan Rašković Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
91 91 Tamara Todorović Женски Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
92 92 Marko Rankovic Мушки RTIM Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Да
93 93 Milorad Paramentic Мушки Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
94 94 Mladen Dokić Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
95 95 Aleksandar Vrhovac Мушки Beolaser Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
96 96 Dusan Tomic Мушки Rolling Stones Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Да
97 97 Predrag Jankovic Мушки Beograd - [21.1 km] Polumaraton Да
98 98 Božo Štula Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
99 99 Ненад Шкундрић Мушки Ptice trkačice Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
100 100 Dejan Reljin Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
101 101 Dušan Relja Мушки Maratonci Pancevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
102 102 Zeljko Cvetanovic Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
103 103 Иван Јевтић Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
104 104 Aleksandra Grban Женски Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
105 105 Milica Novaković Женски November Project Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
106 106 Novak Mataruga Мушки Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
107 107 Željko Zeljković Мушки OVCE Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
108 108 Radoljub Đerić Мушки Zrenjain [21.1 km] Polumaraton Да
109 109 Aleksandra Kostadinović Женски AK Srem Laćarak [21.1 km] Polumaraton Да
110 110 Jovana Šubatlija Женски ak srem Laćarak [21.1 km] Polumaraton 01:28:39 Да
111 111 Dusan Vekecki Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
112 112 Ladislav Jelic Мушки Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton 01:37:14 Да
113 113 Novica Stojanovic Мушки Maratonci Pančevo Kovin [21.1 km] Polumaraton 01:15:03 Да
114 114 Nikola Medic Мушки Zrenjanin 23000 [21.1 km] Polumaraton Да
115 115 Željko Graovac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Београд [21.1 km] Polumaraton Да
116 116 Zorana Pusara Женски Lacarak [21.1 km] Polumaraton Да
117 117 Vaso Zimonja Мушки Stari Banovci [21.1 km] Polumaraton 01:51:20 Да
118 118 Саша Ракић Мушки Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
119 119 Nemanja Lovren Мушки Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
120 120 Vladimir Pajdački Мушки Boks klub Petrovgrad Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton Да
121 121 Marijana Milankov Женски Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
122 122 Marko Marjanovic Мушки Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
123 123 Danijel Mirčić Мушки Policija Žitište [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
124 124 Maja Beljić Женски Policija Sečanj [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
125 125 Borko Kostic Мушки AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Да
126 126 Srdjan Buzadzic Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
127 127 Novica Ilic Мушки Top Jump Beograda [21.1 km] Polumaraton Да
128 128 Ивица Марковић Мушки Сланина Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
129 129 Kristian Viola Мушки Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
130 130 Jelena Sarić Женски Vojska Srbije Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Да
131 131 DRAGAN ČOVIĆ Мушки REKREATIVAC Beočin [21.1 km] Polumaraton Да
132 132 Luka Vojčevski Мушки Ak ,,Jasenica,, Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
133 133 Pedja Simić Мушки Beograd-Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Да
134 134 Фредй Сийгрйщ Мушки Атлетски клуб TRIM Београд, Миријево II [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Да
135 135 Albert Čanji Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
136 136 Vladimir Krčmarik Мушки Wien [21.1 km] Polumaraton Да
137 137 Đorđe Vučković Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:58:40 Да
138 138 Marija Avramović Женски Delta Running Team Београд [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
139 139 Jovan Kalaba Мушки Botoš [21.1 km] Polumaraton Да
140 140 Mirjana Babić Женски Београд [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Да
141 141 Ivan Medic Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
142 142 Luka Čanji Мушки AK AS023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:17:29 Да
143 143 Marija Avramovic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
144 144 Bratislav Voštić Мушки Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
145 145 Nemanja Miljković Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:55:54 Да
146 146 Miroslav Horg Мушки Individualac Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
147 147 Vesko Anđelković Мушки NNTeam Kovačica [21.1 km] Polumaraton Да
148 148 Milica Medak Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
149 149 Marija Dragović Женски Vrsacki atletski klub 1926 Vak Београд [21.1 km] Polumaraton Да
150 150 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
151 151 Dragana Kolarov Женски Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
152 152 Nemanja Živić Мушки Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
153 153 Pavle Ignjatović Мушки Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:42:36 Да
154 154 Адам Шћевко Мушки Арадац [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
155 155 Duško Kunić Мушки Fugazi Београд [21.1 km] Polumaraton Да
156 156 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Београд [21.1 km] Polumaraton Да
157 157 Stanimir Stjepanovic Мушки Gomex Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
158 158 Tibor Mikloš Мушки Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
159 159 Natasa Naletina Женски Planinarsk klub Balkan Београд [21.1 km] Polumaraton Да
160 160 Gordana Šeatović Женски 🏃‍♀️rekreativac Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
161 161 DEJAN STEVIĆ Мушки Koloseum trening centar Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
162 162 Dejan Kevrešan Мушки Bambi gym Zrenjanin 23000 [21.1 km] Polumaraton Да
163 163 Božo Subotić Мушки Bambi gym Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Да
164 164 Sveta Jovanovic Мушки / Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
165 165 Dimitrije Jovanović Мушки / Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Да
166 166 Gordana Radaković Женски Radaković Team Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
167 167 Gvozden Delić Мушки CAPITAL CREW Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Да
168 168 Marinko Knezevic Мушки AK Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
169 169 Горан Спасојевић Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:30:25 Да
170 170 Vladan Vukadinović Мушки Vojska Srbije Beograd, Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:48:00 Да
171 171 Nikola Lacko Мушки Udruženje Poželi Želju Palić [21.1 km] Polumaraton Да
172 172 Danijel Grebenarov Мушки Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
173 173 Vladimir Тоljaga Мушки ARK Petrovgrad Елемир [21.1 km] Polumaraton Да
174 174 Nenad Arsenijevic Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [21.1 km] Polumaraton Да
175 175 Nenad Zebic Мушки Loznički trkači Loznica [21.1 km] Polumaraton Да
176 176 Marko Antić Мушки Beograd - Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Да
177 177 Stefan Kamenovic Мушки Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton 01:42:25 Да
178 178 Đorđe Ćurić Мушки Sivac [21.1 km] Polumaraton Да
179 179 Бранко Васиљевић Мушки Речна флотила Нови Сад Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
180 180 Zoran Nikolić Мушки ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:09 Да
181 181 Nikola Smoljanović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
182 182 Vlasta Kovač Женски ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton Да
183 183 Željko Ivković Мушки TK SPRINT Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
184 185 Nora Trklja Boca Женски AK Crvena Zvezda Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
185 186 Филип Рaдoвaнoви Мушки Belgrade Running club Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
186 187 Stefan Cimburek Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
187 188 Dragan Todorovic Мушки Gomex tim Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
188 189 Slobodan Marinkov Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
189 190 Dušan Latinović Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
190 191 Miodrag Jankovic Мушки Beogradski trkački klub Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
191 192 Verner Štajer Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
192 193 Vladimir Veljković Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
193 194 Jelena Stanimirović Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
194 195 Petar Kamjanac Мушки Boks klub Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
195 196 Goran Stajić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Да
196 197 Иван Мишић Мушки Gomex Зрењанин [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Да
197 198 Zeljko Djukic Мушки zrrunningteam Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
198 199 Slobodan Jotić Мушки Kovin [21.1 km] Polumaraton Да
199 200 Luka Zdravkovic Мушки nema Beograd Vracar [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
200 201 Damir Milankov Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
201 202 Predrag Nemarović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
202 203 Sanela Janković Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
203 204 Bogdan Rabasovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
204 205 Ana Lazarević Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
205 206 Veljko Zemunski Мушки Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton Да
206 207 Dragisa Trifunovic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
207 208 Stojisic Zorka Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
208 209 Ljubomir Stanisavljev Мушки Zrenjanin Running Club Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
209 210 Matija Obradovic Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
210 211 Vanja Radović Мушки PK Adrenalin Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
211 212 Nenad Milenković Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
212 213 Ognjen Jegdic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
213 214 Veljko Torbica Мушки AK Proleter Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Да
214 215 Vukašin Nikolin Мушки Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
215 216 Nemanja Katanic Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Да
216 217 Branislav Srdic Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
217 218 Sasa Antic Мушки A.K. Apatin Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
218 219 Stefan Vucicevic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
219 220 Srđan Cvijanović Мушки Najevropljanin Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Да
220 221 Jovan Granic Мушки Zrenjanin, [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
221 1001 Borislav Petrović Мушки Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
222 1001 Marina Golubovic Женски Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
223 1001 Daniel Kamraš Мушки Fit Complete Running Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
224 1002 Nikola Murculov Мушки Atlas running team Beograd - Palilula [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
225 1002 Đorđe Nikolić Мушки Atlas running team Beograd - Palilula [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
226 1002 Nemanja Laovic Мушки Atlas running team Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
227 1003 Nikola Colic Мушки Delta Running Team Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
228 1003 Ivan Zivojinovic Мушки Delta Running Team Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
229 1003 Miloš Zinajić Мушки Delta Running Team Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
230 1004 Boris Faćol Мушки Džinovi Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
231 1004 Mišo Guljaš Мушки Džinovi Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
232 1004 Pero Pejić Мушки Džinovi Subotica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
233 1005 Jovana Bekic Женски Bekic Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
234 1005 Dejan Bekic Мушки Bekic Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
235 1005 Tijana Bekic Женски Bekic Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
236 1006 Nenad Božić Мушки Београдски Краљеви МЛН Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
237 1006 Milan Cvijanović Мушки Београдски Краљеви МЛН Obrenovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
238 1006 Lemi King Мушки Београдски Краљеви МЛН Savamala-Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
239 1007 Marko Dimitrić Мушки Capital Crew Belgrade 3M Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
240 1007 Petar Dimitrijević Мушки Capital Crew Belgrade 3M Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
241 1007 Milan Stokuća Мушки Capital Crew Belgrade 3M Beograd ,Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
242 1008 Nemanja Glišić Мушки Podmladak gerontološkog centra Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
243 1008 Bojan Manojlović Мушки Podmladak gerontološkog centra Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:48:00 Да
244 1008 Živa Vijoglavin Мушки Podmladak gerontološkog centra Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:40:00 Да
245 1009 Bojana Miladinović Женски Capital Crew Crvena Štafetica Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
246 1009 Aneta Buntić Женски Capital Crew Crvena Štafetica Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
247 1009 Sonja Malovic Женски Capital Crew Crvena Štafetica Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
248 1010 Marijana Prodanović Женски Trilogy Stari Banovci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
249 1010 Bojan Pekez Мушки Trilogy Batajnica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
250 1010 David Krunić Мушки Trilogy Beograd Surčin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
251 1011 Ognjen Milovanović Мушки Kepeci Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
252 1011 Petar Zvekić Мушки Kepeci Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
253 1011 Bogdan Kekenj Мушки Kepeci Zrenjanin, [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
254 1012 Vedrana Gvozdenović Женски Ilijana i P(l)ankersi Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
255 1012 Goran Ungurović Мушки Ilijana i P(l)ankersi Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
256 1012 Kristina Jovicic Женски Ilijana i P(l)ankersi Београд [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
257 1013 Anja Živković Женски AK AS023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
258 1013 Dunja Eremić Женски AK AS023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
259 1013 Saša Ćirić Мушки AK AS023 Zrenjanin Zrenjannin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
260 1014 Miloš Čolić Мушки AK Apatin - Čegarunning Sremska Kamenica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
261 1014 Vladimir Kandrač Мушки AK Apatin - Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:31:25 Да
262 1014 Ajredin Ajeti Мушки AK Apatin - Čegarunning Zrenjanin [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Да
263 2001 Данијел Пешић Мушки Beograd, Zemun [7.0 km] 7 km Да
264 2002 Marija Popetru Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
265 2003 Срђан Тиквић Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
266 2004 Milica Šipka Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
267 2005 Aleksandar Dumić Мушки MUP Srbije Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
268 2006 Предраг Ђорђевић Мушки Зрењанин [7.0 km] 7 km Да
269 2007 Marija Gutesa Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
270 2008 Nemanja Gutesa Мушки Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
271 2009 Dunja Debelica Женски Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
272 2010 Dusan Ludoski Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
273 2011 Višnja Odri Женски AK BSK - Borča Borča [7.0 km] 7 km Да
274 2012 Srdjan Dobric Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
275 2013 Миле Кошутић Мушки KP "ZRENJANIN" Зрењанин [7.0 km] 7 km Да
276 2014 Vesna Vulešević Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
277 2015 Zoran Radicev Мушки Zrenajnin [7.0 km] 7 km Да
278 2016 Milica Belenzada Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
279 2017 Maja Molnar Женски Novi Sad [7.0 km] 7 km Да
280 2018 Marko Pavkovic Мушки Zrenjanin 23000 [7.0 km] 7 km Да
281 2019 Dragana Lazić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
282 2020 Olivera Čikoš Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
283 2021 Stevica Inđić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
284 2022 Radivoj Pejin Мушки Elemir [7.0 km] 7 km Да
285 2023 Miloš Mandić Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
286 2024 Dubravka Pivarski Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
287 2025 Aleksandra Ristić Женски Gepaz Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
288 2026 Zorana Bunjevački Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
289 2027 Slobodan Bukvić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
290 2028 Miroslav Medan Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
291 2029 Zoran Bunjevački Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
292 2030 Borislav Majstorović Мушки Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Да
293 2031 Nebojša Vujović Мушки Beograd, Vozdovac [7.0 km] 7 km Да
294 2032 Nenad Klać Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
295 2033 Dragan Nesić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
296 2034 Snežana Aleksić Женски Olimp Vrbas Vrbas [7.0 km] 7 km Да
297 2035 Snežana Đurašević Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
298 2036 Saša Đurašević Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
299 2037 Manuela Subotin Женски Zrenjaninski polumaraton Zrenajnin [7.0 km] 7 km Да
300 2038 Dunja Nesić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
301 2039 Dragan Halas Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
302 2040 Dragan Cela Milic Мушки Homoljski Maratonci Požarevac [7.0 km] 7 km Да
303 2041 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [7.0 km] 7 km Да
304 2042 Nikola Pustinjaković Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
305 2043 Dragana Nesić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
306 2044 Biljana Rašić Женски BSK - Borča Belgrade - Vozdovac [7.0 km] 7 km Да
307 2045 Martina Laskač Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
308 2046 Srećko Prodanov Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
309 2047 Ljubica Dimitrov Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
310 2048 Ivana Ristić Gerginov Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
311 2049 Маријана Бозокин Женски Футог [7.0 km] 7 km Да
312 2050 Branko Vidrić Мушки Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
313 2051 Ivana Popović Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
314 2052 Sonja Ostojić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
315 2053 Ivana Petrov Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
316 2054 Nemanja Stankić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
317 2055 Vanja Stankić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
318 2056 Zdravko Mišović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Да
319 2057 Наташа Јовановић Женски Футог [7.0 km] 7 km Да
320 2058 Milena Ikonar Женски 7km Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
321 2059 Endre Bodo Мушки ------ Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
322 2060 Milana Maričić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
323 2061 Aleksandar Aničić Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
324 2062 Vedran Majer Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
325 2063 Boška Topalov Женски NSR Running Club Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
326 2064 Srđan Petrović Мушки MUP Srbije Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
327 2065 Александра Миловац Женски Футог [7.0 km] 7 km Да
328 2066 Đorđe Cvetković Мушки Capital Crew Belgrade Beogard - Rakovica [7.0 km] 7 km Да
329 2067 Vlada Aracki Мушки Rekreativo Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
330 2068 Anita Odri Женски Ak BSK Borca Београд [7.0 km] 7 km Да
331 2069 Dragomir Đinisov Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [7.0 km] 7 km Да
332 2070 Stefan Djordjevic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
333 2071 Čaba Pete Мушки Kokoro Kendo Kai Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
334 2072 Marija Marinčić Женски Verernik [7.0 km] 7 km Да
335 2074 Tibor Sabo Мушки 🏃rekreativac Zlatica [7.0 km] 7 km Да
336 2075 Бојана Монаров Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
337 2076 Josip Šarčević Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
338 2077 Aleksandar Maričić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
339 2078 Tamara Simić Женски Impuls Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
340 2079 Nebojsa Tucakov Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
341 2080 Nikola Radišić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
342 2081 Slađana Radišić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
343 2082 Vladimir Nađalin Мушки Ц2 - G4S Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
344 2083 Branko Ćirković Мушки Gomex Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Да
345 2084 Dalibor Markov Мушки Gomex Aradac [7.0 km] 7 km Да
346 2085 Miroslava Malbaški Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
347 2086 Stevan Radovančev Мушки OŠ,, Vuk Karadžić" Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
348 2087 Jelena Radovančev Женски Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
349 2088 Stefan Radovančev Мушки OŠ,, Žarko Zrenjanin" Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
350 2089 Petar Radovančev Мушки OŠ,, Žarko Zrenjanin" Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
351 2090 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Да
352 2091 Branislava Stepanov Женски AK Bečej Becej [7.0 km] 7 km Да
353 2092 Vesna Jotić Женски KOVIN 26220 [7.0 km] 7 km Да
354 2093 Martin Zahorec Мушки Aradac [7.0 km] 7 km Да
355 2094 Saša Tot Мушки Aradac [7.0 km] 7 km Да
356 2095 Marina Veljković Женски Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
357 2096 Milan Simić Мушки / Ravni Topolovac [7.0 km] 7 km Да
358 2097 Ања Маринчић Женски Ветерник [7.0 km] 7 km Да
359 2098 Sara Bečanović Женски Capital crew Belgrade Beograd -Savski venac [7.0 km] 7 km Да
360 2099 Vladimir Sitar Мушки Capital Crew Belgrade Beograd/Zemun [7.0 km] 7 km Да
361 2100 Miloš Rajković Мушки Capital crew Belgrade Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
362 2101 Biljana Dujaković Женски Zrenjanin 23000 [7.0 km] 7 km Да
363 2102 Sanja Knezevic Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
364 2103 Miloš Sitar Мушки Capital Crew Belgrade Beograd-Zemun [7.0 km] 7 km Да
365 2104 Ивана Теофиловић Женски Capital Crew Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
366 2105 Aleksandar Stajić Мушки AK Apatin/Čegarunning Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
367 2106 Milan Došlo Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
368 2107 Zorica Radosavljev Женски Rekreakcija Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
369 2108 Sonja Ćurčić Женски Rekreakcija Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
370 2109 Andrija Smircic Мушки CapitalCrew BELGRAD Beograd, Stari Grad [7.0 km] 7 km Да
371 2110 Goran Vlahović Мушки Kruščić [7.0 km] 7 km Да
372 2111 Мирјана Драгутиновић Женски Fortius Running Club Brisbane Australia Зворник [7.0 km] 7 km Да
373 2112 Predrag Mihajlov Мушки Vrbas [7.0 km] 7 km Да
374 2113 Duška Došlo Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
375 2114 Vlado Ivković Ivandekić Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
376 2115 Željko Damnjanović Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
377 2116 Tomislav Kohajm Мушки OJK Proleter Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
378 2117 Marijana Simic Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd, Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
379 2118 Вања Глишин Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
380 2119 Tatjana Maksimovic Женски Rekreakcija Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
381 2120 Uroš Bačić Мушки Rekreakcija Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
382 2121 Sanja Slavković Женски Capital Crew Belgrade Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
383 2122 Dejan Banković Мушки Delta Running Team Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
384 2123 Marko Orčić Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
385 2124 Milica Musicki Женски Radio 105 Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
386 2125 Vladimir Musicki Мушки Radio 105 Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
387 2126 Srdjan Andrijin Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
388 2127 Radoslav Vučenić Мушки Zrenjanin 23000 [7.0 km] 7 km Да
389 2128 Pavle Debelica Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
390 2129 Dejan Stevanović Мушки Capital Crew Belgrade Београд [7.0 km] 7 km 00:40:00 Да
391 2130 Tamara Ćurčić Женски Radio 105 Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
392 2131 Milan Ćurčić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
393 2132 Vladan Konjević Мушки Olimpik Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
394 2133 Gusztav Bacslia Мушки Olimpik Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
395 2134 Nemanja Suvajac Мушки Subotica [7.0 km] 7 km Да
396 2135 Miloš Guzijan Мушки 🏃rekreativac Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:35:53 Да
397 2136 Anastasija Solarov Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
398 2137 Jelena Vukelic Женски Capital Crew Belgrade Beograd-Zemun [7.0 km] 7 km Да
399 2138 Elena Jukić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
400 2139 Marija Stajin Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд Земун [7.0 km] 7 km Да
401 2140 Ivan Stajin Мушки Београд [7.0 km] 7 km 00:35:00 Да
402 2141 Miroslav Milenkovic Мушки REKREATIVAC Kacarevo [7.0 km] 7 km Да
403 2142 Milica Stefanovic Женски NS Running Club Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
404 2143 Boris Lečić Мушки NSR Running Club Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
405 2144 Branko Bibin Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
406 2145 Marija Bibin Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
407 2146 Mila Bibin Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
408 2147 Ivona Stanimirov Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
409 2148 Veselin Bodic Мушки Zabalj [7.0 km] 7 km Да
410 2149 Aleksandra Blagoev Женски Inđija [7.0 km] 7 km Да
411 2150 Olgica Molnar Женски Zrenjaninski polumaraton Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
412 2151 Andrej Ankić Мушки Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
413 2152 Mladen Tasić Мушки Capital Crew Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
414 2153 Dragana Špehar Женски AK Hajduk maraton tim Kula Ruma [7.0 km] 7 km Да
415 2154 Nikola Stanivukovic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
416 2155 Гордана Дамјанац Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
417 2156 Zlatko Ankić Мушки Zrenjnain [7.0 km] 7 km Да
418 2157 Stefan Mijin Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
419 2158 Valentina Stefanović Женски Rekreakcija Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
420 2159 Горан Раичевић Мушки АРК Фрушка гора Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
421 2160 Novak Cmiljanić Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
422 2161 Arpad Greilah Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Да
423 2162 Marija Milanovic Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
424 2163 Danijel Simonović Мушки Absolute & Shape Pančevo, Glogonj [7.0 km] 7 km Да
425 2164 Danijela Đorđević Женски Glogonj, Pancevo [7.0 km] 7 km Да
426 2165 Anđela Jović Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд-Нови Београд [7.0 km] 7 km 00:00:00 Да
427 2166 Petar Rajić Мушки Delta Running Team Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
428 2167 Zoran Vukas Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
429 2168 Uros Bojandic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
430 2169 Dragana Boljac Женски Rekreakcija Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
431 2170 Aleksandra Rackov Женски Rekreakcija Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
432 2171 Ana Pešić Женски ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Да
433 2172 Milana Milošević Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
434 2173 Слободан Милетић Мушки Capital Crew Belgrade Београд-Нови Београд [7.0 km] 7 km Да
435 2174 Mia Bankovic Женски Ultra Trkac Srbija Beograd Čukarica [7.0 km] 7 km Да
436 2175 Jelisaveta Pajtašev Женски Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
437 2176 Jelena Kosovac Savic Женски Beograd, Zemun [7.0 km] 7 km Да
438 2177 Vasilije Savić Мушки Beograd, Zemun [7.0 km] 7 km Да
439 2178 Miša Kantar Мушки AK Topličanin, OVCE Београд [7.0 km] 7 km Да
440 2179 Srdjan Kalember Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
441 2180 Dejan Stanojevic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
442 2181 Djordje Dragutinović Мушки DIJAMANT Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
443 2182 Marija Đapić Živković Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - [7.0 km] 7 km Да
444 2183 Andrea Ilić Женски Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
445 2184 Milan Popović Мушки Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km 01:05:00 Да
446 2185 Dejan Ajder Мушки Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
447 2186 Nikola Novković Мушки Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
448 2187 Aleksandra Kovačević Женски Gomex tim Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
449 2188 Predrag Bokić Мушки Gomex Klek [7.0 km] 7 km 00:52:00 Да
450 2189 Darko Kostić Мушки Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
451 2190 Srđan Grujin Мушки Gomex Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
452 2191 Aleksandar Dragojević Мушки Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
453 2192 Sofija Pajdački-Deurić Женски Gomex Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
454 2193 Ivan Ristic Мушки #SVRNMTIM Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
455 2194 Dragana Kovač Женски Gomex tim Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
456 2195 Dajana Bogdanović Женски Gomex Zrenjanin 23000 [7.0 km] 7 km Да
457 2196 Danko Radovančev Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
458 2197 Milan Tosic Мушки CAPITAL CREW Belgrade Velika Plana [7.0 km] 7 km Да
459 2198 Marina Ajder Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
460 2199 Jelena Aleksić Женски DIJAMANT Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
461 2200 Marko Draskovic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
462 2201 Јелена Ђукановић Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
463 2202 Dragan Salapura Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
464 2203 Aleksandar Kelečević Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
465 2204 Đorđe Salapura Мушки Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
466 2205 Maja Pavlovic Женски Beograd Surčin [7.0 km] 7 km Да
467 2206 Milena Ćosović Женски Mrkšići tim Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
468 2207 Ivona Kojić Женски DIJAMANT Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
469 2208 Danijela Stanković Женски Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Да
470 2209 Ervin Rajda Мушки VAK 1926 Vršac Vrsac [7.0 km] 7 km 00:27:18 Да
471 2210 Marija Subotić Женски DIJAMANT Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
472 2211 Ivana Petković Женски DIJAMANT Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
473 2212 Marko Kovacevic Мушки Ц2 Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
474 2213 Ozren Kratovac Мушки Beograd-Zvezdara [7.0 km] 7 km Да
475 2214 Siniša Radivojević Мушки Atlantic running team Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
476 2215 Petar Radivojevic Мушки ART Zrenjanin, [7.0 km] 7 km 00:35:00 Да
477 2216 Ружица Ршумовић Женски Capital Crew Belgrade Београд [7.0 km] 7 km 00:01:00 Да
478 2217 Slobodan Prstojević Мушки DIJAMANT Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
479 2218 Јелена Кручичанин Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд Земун [7.0 km] 7 km 00:00:00 Да
480 2219 Kristina Batanjski Женски AK Banat Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:39:00 Да
481 2220 Mirjana Puhar Женски Capital Crew Belgrade Beograd -Zemun [7.0 km] 7 km Да
482 2221 Bojan Brnjoš Мушки Gomex Zrenjanin, [7.0 km] 7 km 02:30:00 Да
483 2222 Stefan Vujičić Мушки Gomex Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
484 2223 Branimir Kostić Мушки Gomex Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
485 2224 Maja Jezdimirović Женски Capital Crew Belgrade Beograda - Rakovica [7.0 km] 7 km Да
486 2225 Svetlana Francuski Женски Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
487 2226 Dejan Stojičić Мушки Capital Crew Beograd 7K Београд [7.0 km] 7 km 00:41:00 Да
488 2227 Nenad Novaković Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
489 2228 Bogdan Đorđević Мушки Čegarunning tim Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
490 2229 Milana Zuza Женски Mrksici tim Klek [7.0 km] 7 km Да
491 2230 Katarina Rašković Женски Capital Crew Belgrade Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Да
492 2231 Sladjana Čuč Женски DIJAMANT Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
493 2232 Aleksandra Coka Mijanović Женски Invictus, OAK Beograd Београд [7.0 km] 7 km Да
494 2233 Igor Mijanović Мушки Trening centar INVICTUS Београд [7.0 km] 7 km Да
495 2234 Ана Муц Женски Gomex Зрењанин [7.0 km] 7 km Да
496 2235 Zoran Todić Мушки Gomex Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
497 2236 Andrej Kovačević Мушки Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
498 2237 Петар Тица Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
499 2238 Неда Лојовић Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд-Вождовац [7.0 km] 7 km 00:35:00 Да
500 2239 Nikola Krga Мушки Srbobran [7.0 km] 7 km Да
501 2240 Maja Vojnov Женски Rekreakcija Zrejanin [7.0 km] 7 km Да
502 2241 Andrej Jukić Мушки AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
503 2242 Slobodan Mikovic Мушки Srbobran [7.0 km] 7 km Да
504 2243 Сара Стојковић Женски 1.бригада копнене војске Панчево Панчево [7.0 km] 7 km Да
505 2244 Драган Роглић Мушки 1.бригада копнене војске Панчево Панчево [7.0 km] 7 km Да
506 2245 Milica Jovanac Женски DIJAMANT Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
507 2246 Branka Sporin Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
508 2247 Tomislav Bačić Мушки Zrenjnain [7.0 km] 7 km Да
509 2248 Nina Bačić Женски Zrenjnain [7.0 km] 7 km Да
510 2249 Lana Bačić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
511 2250 Lidija Bačić Женски Zrenjnain [7.0 km] 7 km Да
512 2251 Ines Mačak Женски Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
513 2252 Aleksandra Mladenović Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
514 2253 Dušan Srdanov Мушки Srbobran [7.0 km] 7 km Да
515 2254 Dejan Ratkovica Мушки Srbobran [7.0 km] 7 km Да
516 2255 Vanja Milenov Ivanišević Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
517 2256 Ana Čisar Женски individualno Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
518 2257 Klaudija Bunjevački Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
519 2258 Ana Bibić Женски Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
520 2259 Ivan Gligorijević Мушки Running Tribe Београд [7.0 km] 7 km Да
521 2260 Nikola Vujin Мушки DIJAMANT Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
522 2261 Danilo Grujić Мушки DIJAMANT Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
523 2262 Marina Pajčin Женски Београд [7.0 km] 7 km 00:32:00 Да
524 2263 Danijela Grubiša Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
525 2264 Brankica Bokan Женски Mrksici tim Srpski Itebej [7.0 km] 7 km Да
526 2265 Jasna Berkov Женски Gomex Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
527 2266 Dragan Ranisavljević Мушки Gomex Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
528 2267 Bojan Knežević Мушки DIJAMANT Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
529 2268 Marija Manojlović Женски DIJAMANT Zrenjanin 23000 [7.0 km] 7 km Да
530 2269 Danka Klimović Женски DIJAMANT Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
531 2270 Ivana Lagundžija Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
532 2271 Adrijana Damjanov Женски Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
533 2272 Svetlana Međo Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
534 2273 Milica Milic Женски Beograd- Palilula [7.0 km] 7 km Да
535 2274 Ivan Lagundžija Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
536 2275 Natalija Tomin Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
537 2276 Dimitrije Ilić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
538 2277 Pavle Peković Мушки Neki čobani, budale! Београд [7.0 km] 7 km Да
539 2278 Zoran Mirkovic Мушки Belgrade Running Tribe Београд [7.0 km] 7 km Да
540 2279 Nadezda Adamovic Женски Body design nadica Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
541 2280 Dragana Sarovic Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
542 2281 Jovan Lekić Мушки Gradska uprava Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
543 2282 Danijel Šebez Мушки Gradska uprava Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
544 2283 Simo Salapura Мушки Gradska uprava Zrenajnin [7.0 km] 7 km Да
545 2284 Marinko Pajić Мушки Gradska uprava Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
546 2285 Velibor Mladenović Мушки Gradska uprava Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
547 2286 Kristina Bačić Женски Gradska uprva Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
548 2287 Jovana Salapura Женски Gradska uprava Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
549 2288 Predrag Pavlov Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
550 2289 Marija Marković Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
551 2290 Aleksandar Bačić Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
552 2291 Vladica Kostić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:38:00 Да
553 2292 Boris Knežević Мушки Ptice trkačice Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
554 2293 Luka Šarović Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
555 2294 Ana Šarović Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
556 2295 Luna Šarović Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin 23000 [7.0 km] 7 km Да
557 2296 Jelena Tabacki Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
558 2297 Luka Savin Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
559 2298 Ivan Mulić Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Melenci [7.0 km] 7 km Да
560 2299 Vladimir Vincan Мушки NSR Running Club Sremska Kamenica [7.0 km] 7 km 00:40:00 Да
561 2300 Sara Kožić Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
562 2301 Boris Demir Мушки ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
563 2302 Mila Petrov Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
564 2303 Љиљана Антин Женски #ТрчимЗаЈоју Београд [7.0 km] 7 km 01:00:00 Да
565 2304 Bogdan Milošević Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
566 2305 Emila Mijatov Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
567 2306 Milan Cvijanovic Мушки Obrenovac [7.0 km] 7 km Да
568 2307 Siniša Tomić Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
569 2308 Snežana Crnogorac Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
570 2309 Anja Marčić Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
571 2310 NEVENA BABIC Женски Bambi gym Krajisnik [7.0 km] 7 km Да
572 2311 Milan Dokic Мушки Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
573 2312 Andrej Ilic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
574 2313 Ivo Čarmak Мушки Pupijev tim Београд [7.0 km] 7 km Да
575 2314 Miroslav Konjovic Мушки Sombor [7.0 km] 7 km Да
576 2315 Lenka Stojanov Женски OJK Proleter Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
577 2316 Zoran Stojanović Мушки AK Dragutin Tomasević Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [7.0 km] 7 km Да
578 2317 Vuk Radlinski Мушки Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
579 2318 Monika Stojanovic Женски AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [7.0 km] 7 km Да
580 2319 Jugoslava Perić Женски AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [7.0 km] 7 km Да
581 2320 Dejana Jurišić-Knežev Женски Rekreakcija Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
582 2321 Branka Brestovac Женски Subotica [7.0 km] 7 km Да
583 2322 Марко Зељковић Мушки Руско Село [7.0 km] 7 km Да
584 2323 Uros Brestovac Мушки HK Spartak Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Да
585 2324 Nina Dankovic Женски Beograd - Vinča [7.0 km] 7 km Да
586 2325 Nina Cvejić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
587 2326 Alen Ilic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
588 2327 Gabor Fodor Мушки Horgos [7.0 km] 7 km Да
589 2328 Marko Denda Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
590 2329 Marko Stanisavljević Мушки MOZEMO I BRZE Smederevo [7.0 km] 7 km Да
591 2330 Mihajlo Kalaba Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
592 2331 Nebojsa Petrovic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
593 2332 Matija Armuš Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
594 2333 Momčilo Tatić Мушки Trening centar INVICTUS Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
595 2334 Tijana Velbabović Женски Trening centar INVICTUS Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
596 2335 Срђан Нинковић Мушки Банатски Деспотовац [7.0 km] 7 km Да
597 2336 Dušan Dragoljić Мушки Kikinda [7.0 km] 7 km Да
598 2337 Урош Тиквић Мушки Зрењанински полумаратон Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
599 2338 Stefana Pekez Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
600 2339 Željko Balaban Мушки Zrenjaninski.com Klek [7.0 km] 7 km Да
601 2340 Slobodan Hornjak Мушки Samo Partizan Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
602 2341 Sonja Hornjak Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
603 2342 Svetlana Milisic Женски Running Team Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
604 2343 Mia Milisic Женски Savez za školski sport grada Zrenjanina Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
605 2344 Maja Milosavljević Женски AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [7.0 km] 7 km Да
606 2345 Zoran Mladenovic Мушки Knićanin [7.0 km] 7 km Да
607 2346 Marijana Malušić Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:45:00 Да
608 2347 Siniša Gavranov Мушки AK Trim - Kikinda Kikinda [7.0 km] 7 km Да
609 2348 Stefan Katalin Мушки ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
610 2349 Andrea Krišan Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
611 2350 Biljana Stojanović Женски ZR RUNNING TEAM Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
612 2351 Vasilije Perovic Мушки Legendice Београд [7.0 km] 7 km 00:32:00 Да
613 2352 Vanja Jonjev Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
614 2353 Sonja Popović Женски Capital crew Belgrade Београд [7.0 km] 7 km Да
615 2354 Marija Anđelković Женски CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
616 2355 Stevan Dragosavac Мушки Нови Сад [7.0 km] 7 km Да
617 2356 Nađa Srdanov Женски OK Volleystars Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
618 2357 Borislava Vuković Женски Rekreakcija Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
619 2358 Davor Bašić Мушки Rekreakcija Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
620 2359 Stevanović Vlada Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
621 2360 Aćimov Goran Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
622 2361 Aćimov Marko Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
623 2362 Aćimov Uroš Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
624 2363 Milorad Malesev Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
625 2364 Maksim Grubanov Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
626 2365 Miloš Bubnjević Мушки Gospođinci [7.0 km] 7 km Да
627 2366 Miroslav Pešić Мушки Apatin [7.0 km] 7 km Да
628 2367 Marinela Vukolić Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
629 2368 Tomislav Antonić Мушки Run Away Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Да
630 2369 David Antonić Мушки Run Away Београд [7.0 km] 7 km Да
631 2370 Sekula Sandra Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
632 2371 Matej Krisan Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
633 2372 TERECIK DANIJELA Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
634 2373 Marko Ravić Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
635 2374 Bojan Ravić Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
636 2375 Zora Bozic Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
637 2376 Kristijan Stošić Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [7.0 km] 7 km Да
638 2377 Tara Vitomirov Женски AK Banat Zrenjanin Zrejanin [7.0 km] 7 km Да
639 2378 Milica Sitar Женски Capital crew Belgrade Beograd - Zemun [7.0 km] 7 km Да
640 2379 Aleksandar Miljevic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
641 2380 Марко Ракић Мушки Mcfit Зрењанин [7.0 km] 7 km Да
642 2381 Bojan Krnjajic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
643 2382 Nikola Trickovic Мушки Zrenjnain [7.0 km] 7 km Да
644 2383 Nikola Ravic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
645 2384 Bojana Nićetin Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
646 2385 Negoslava Gojsović Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
647 2386 Marko Maljukan Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
648 2387 Aleksandar Krstić Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
649 2388 Darko Karlečik Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
650 2389 Srđan Lazarov Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
651 2390 Mia Stanković Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
652 2391 Davor Ćuk Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
653 2392 Đorđe Solarov Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
654 2393 Milos Pajnatovic Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
655 2394 Marko Andric Мушки Београд [7.0 km] 7 km Да
656 2395 Jelena Galovic Женски Београд [7.0 km] 7 km Да
657 2396 Sintia Šudički Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
658 2397 Bojan Miljevic Мушки AK Bečej Becej [7.0 km] 7 km Да
659 2398 Alena Šušan Женски Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
660 2399 Boris Živanov Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
661 2400 Zoran Brancic Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
662 2401 Nenad Lukic Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Да
663 2402 Milos Panajotovic Мушки A K Indjija Nova Pazova [7.0 km] 7 km Да
664 2403 Milos Markovic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [7.0 km] 7 km Да
665 2404 Malesev Ivica Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
666 2405 Jovan Malesev Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
667 2406 Jelisaveta Malesev Женски Zrenjanin, [7.0 km] 7 km Да
668 2407 Lazar Malesev Мушки Zrenjanin [7.0 km] 7 km Да
669 2408 Ninoslav Grigorov Мушки Atlas running team Beograd, Srbija [7.0 km] 7 km Да