Пријављени такмичари на 26. Apatinski Dunavski polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Darko Cvijić Мушки Kipčoge tim Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
2 2 Žarko Jovanović Мушки AK Doboj Doboj Modriča [21.1 km] Polumaraton 01:16:15 Не
3 3 Zlatko Bedić Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
4 4 Žarko Doroški Мушки Inspired by HOPE tim Odžaci [21.1 km] Polumaraton Не
5 5 Zoran Krstić Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
6 6 Danijel Grujevic Мушки AK Panonija BEOLASER Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
7 7 Bogdan Đorđević Мушки ARK Odžaci Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:32:19 Не
8 8 Aleksandar Maksimović Мушки AK Apatin Apatin Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Не
9 9 Mirkovic Radomir Мушки Individualac, Banja Luka Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Не
10 10 Natasa Mirkovic Женски Blrc Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 00:03:00 Не
11 11 Damir Šećerov Мушки Maraton klub 1893 Beograd, Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Не
12 12 Dejan Gojić Мушки Vojnomedicinska akademija Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
13 13 Gordana Vukomanovic Женски Cegarrunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
14 14 Dragana Lukić Женски Individualac, Beograd Beograd - Stari grad [21.1 km] Polumaraton Не
15 15 Dragiša Vit Мушки SK OAK Novi Sad Kać [21.1 km] Polumaraton Да
16 16 Malisa Kovacevic Мушки Stari Kostolac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Не
17 17 Boris Abičić Мушки Udruga Zdravo trčanje Osijek / NEXE TEAM Našice Osijek [21.1 km] Polumaraton Да
18 18 Vanja Bolesnikov Мушки AK Apatin/"Čegar running school" Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:27:21 Да
19 19 Bojan Vojnic Tunic Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
20 20 Vesko Anđelković Мушки NNTeam Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:34:50 Да
21 21 Miloš Mikić Мушки Triogy Racing Team Nikšić [21.1 km] Polumaraton 01:20:55 Не
22 22 Saša Momčilović Мушки Rekreativci Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Zoran Čubrilo Мушки Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Не
24 24 Milica Marković Женски AK Apatin Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
25 25 Duško Kunić Мушки Fugazi Београд [21.1 km] Polumaraton Да
26 26 Marko Pržić Мушки Individualac, Smederevo Smederevo [21.1 km] Polumaraton Не
27 27 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Не
28 28 Branko Milević Мушки Individualac, Beograd Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Не
29 29 Bojan Samac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 Dušan Mirilo Мушки Individualac, Beograd Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
31 31 Marko Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola [21.1 km] Polumaraton Не
32 32 Slavomir Borka Мушки Maratonci Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
33 33 Miloš Ivanković Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Не
34 34 Vlada Petkovski Мушки AK "Tempo" Šabac [21.1 km] Polumaraton Не
35 35 Davor Petrik Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Laslo Tarjan Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
37 37 Radomir Topličanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Не
38 38 Iva Arifaj Женски Individualac, Zemun Zemun, Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:20 Не
39 39 Stefan Lugić Мушки Absolute_health_and_fitness Pančevo, Starčevo [21.1 km] Polumaraton Не
40 40 Robert Lalić Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Не
41 41 Miljan Milojković Мушки AK Niški maraton Niš [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Не
42 42 Ivica Vučković Мушки individualac, Velika Kopanica Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Не
43 43 Dejan Milješić Мушки Individualac, Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Не
44 44 Zoran Skoric Мушки AK Apatin / Cegarunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
45 45 Branko Čekić Мушки Beolaser Tim Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Не
46 46 Aleksandra Janković Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Zoran Jankovic Мушки Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Nenad Đorđević Мушки ApaSky Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
49 49 Željko Milenković Мушки Udruženje Poželi Želju Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Dejan Momčilović Мушки Individualac, Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Не
51 51 Željko Radović Мушки ZEMUN GORNJI GRAD Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:58:55 Не
52 52 Aleksandar Ormoš Мушки Individualac, Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Mima Vasiljević Женски Triogy Racing Team Београд [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Не
54 54 Laszlo Pal Szabo Мушки Atletski klub Apatin Siófok [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
55 55 Zdenko Cerovečki Мушки DVD Belišće Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
56 56 Jamanta Šafranj Женски ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Да
57 57 Marko Đurkin Мушки Individualac, Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Не
58 58 Igor Epler Мушки AK Akademac Beograd Begrad [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Не
59 59 Živorad Petrović Мушки Individualac, Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton Не
60 60 Dragana Roljic Женски RC Lucia kimani Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 01:46:12 Не
61 61 Saša Tepavac Мушки SST Београд [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Не
62 62 Petar Petrov Мушки Čegarunning tim Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Не
63 63 Janko Đukić Мушки Policija Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Zoltán Lipták Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Да
65 65 Vladimir Arandjelovic Мушки Cegarunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
66 66 Miša Kantar Мушки AK Topličanin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
67 67 Zoran Gavrilović Мушки A.K. "Tempo" Šabac Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
68 68 Dragan Glišić Мушки Ljukten PSD Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
69 69 Dragan Funduk Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
70 70 Igor Jankovic Мушки Venera bike Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:36:30 Да
71 71 aleksandar milesević Мушки AK Surcin Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Не
72 72 Bojana Vujković Женски ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Mladen Đekić Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Не
74 74 Stefan Zec Мушки Individualac, Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton 02:39:00 Да
75 75 Nikola Kosanović Мушки PSK Balkan BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:38:37 Не
76 76 Kristifor Bogdanić Мушки SU Horizont Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
77 77 Aleksandar Vrhovac Мушки Beolaser Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
78 78 Željko Cvetanović Мушки Individualac, Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
79 79 Dragan Varga Мушки Individualac, Valpovo Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Не
80 80 Radomir Dabic Мушки AK Smederevo Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
81 81 Boris Cvijanov Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
82 82 Marinko Knezevic Мушки AK Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Polumaraton Не
83 83 Jovan Samardžić Мушки Olimp, Zvezdara Београд [21.1 km] Polumaraton 01:37:32 Да
84 84 Vojin Ćopić Мушки Individualac, Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Не
85 85 Зоран Митровић Мушки Adidas Runners Belgrade Београд, Звездара [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Siniša Busić Мушки AK Maraton Vukovar Negoslavci [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Nikola Titelac Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Да
88 88 Aleksandar Bogičević Мушки Individualac, Grabovci Grabovci [21.1 km] Polumaraton Не
89 89 Cvijeta Rikanović Женски Individualac, Bijeljina Bijeljina [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Не
90 90 Veselin Čabarkapa Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:49:33 Да
91 91 Marinko Elezović Мушки Individualac, Bijeljina Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Не
92 92 Aleksandar Matić Мушки Individualac, Beograd Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:37:06 Не
93 93 Goran Gnjidić Мушки Individualac, Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
94 94 Vesna Tasić Женски Individualac, Surčin Beograd - Surčin [21.1 km] Polumaraton Да
95 95 Simeon Jankulovski Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:39 Да
96 96 Jovan Novakov Мушки Atletika Sakule Sakule [21.1 km] Polumaraton Не
97 97 Željko Simaković Мушки Individualac, Doboj Doboj [21.1 km] Polumaraton Да
98 98 Aleksandar Ilić Мушки MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Не
99 99 Aleksandar Lazic Мушки Fit Complete Novi Sad Novi Sad - Futog [21.1 km] Polumaraton Да
100 100 Aleksa Ilić Мушки Individualac, Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Не
101 101 Branko Hrnjaz Мушки Individualac, Beograd Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
102 102 Branislav Lončar Мушки NBGD Open Run - NOVOBEOGRADSKA TRKAČKA LIGA Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
103 103 Emira Kuč Женски Beogradski trkački klub BRC Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
104 104 Ivana Ković Женски Individualac, Bogatić Bogatić [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Не
105 105 Милош Шешлија Мушки DoDoLu Београд [21.1 km] Polumaraton Не
106 106 Ivan Raković Мушки SD Running Liga Smederevo [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Не
107 107 Dalibor Lukin Мушки Triogy Racing Ruma [21.1 km] Polumaraton Не
108 108 Vladimir Vučić Мушки Individualac, Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
109 109 Aleksandra Vrsajković Женски AKMaraton Tim Kula Srbobran [21.1 km] Polumaraton Не
110 110 Dejan Despotović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton Не
111 111 Marko Matković Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Да
112 112 Marko Ranković Мушки Gladiator Gym Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
113 113 Jelena Sarić Женски Individualac, Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Не
114 114 Damir Bubić Мушки SRU Starter Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
115 115 Aleksandar Rajić Мушки OVCE Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Не
116 116 Božidar Perišić Мушки Individualac, Beograd Beograd, Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
117 117 Bojan Nikolić Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Да
118 118 Dejan Milisavljević Мушки Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:43:25 Да
119 119 Zoran Vukadinović Мушки Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Да
120 120 Ilija Delević Мушки Individualac, Beograd Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Не
121 121 Anđela Jovanović Женски AK ČAAK Čačak Cacak [21.1 km] Polumaraton Да
122 122 Siniša Trpković Мушки Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 02:11:14 Да
123 123 Vesko Lončar Мушки Policija Београд [21.1 km] Polumaraton Не
124 124 Predrag Lalić Мушки Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Не
125 125 Dušanka Subotić Женски Individualac, Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
126 126 Dragoljub Dražević Мушки PD ZMAJ Zvečan Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
127 127 Aleksandra Duraković Женски Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
128 128 Nikola Plankoš Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
129 129 Dinko Seršić Мушки Individualac, Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Не
130 130 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Да
131 131 Darija Amanović Женски Individualac, Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
132 132 Damir Milankov Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Не
133 133 Vladimir Kandrač Мушки Čegarunning Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Не
134 134 Miloš Siđi Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
135 135 Miloš Milanko Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Да
136 136 Snježana Pisarić Женски AK "Marathon" Brčko Mrkonjić Grad [21.1 km] Polumaraton 01:33:14 Да
137 137 Boris Činčurak Мушки PD Alma Mons Adventures Bački Petrovac [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Не
138 138 Dobrica Petrović Мушки BLRC Banjaluka [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
139 139 Jovan Supurović Мушки TK 11Tri Belgrade Užice 31000 [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Не
140 140 Jana Maričić Женски Individualac, Beograd Stari grad, Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
141 141 Milan Maričić Мушки Individualac, Beograd Stari grad, Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
142 142 Milos Mincic Мушки Outfit Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
143 143 Martina Poljakovic Женски ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
144 144 Miloš Čolić Мушки Čegarunning tim Novi Sad - Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Не
145 145 Ivan Golubović Мушки PSD Magleš Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton Не
146 146 Ana Mračević Женски Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
147 147 Marijana Janković Женски Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
148 148 Damir Zimmer Мушки Jet ski HR Osijek [21.1 km] Polumaraton Не
149 149 Dejan Bojić Мушки Samostalno Tuzla [21.1 km] Polumaraton Не
150 150 Marko Petković Мушки "Maraton" Vukovar Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
151 151 Saša Katačić Мушки Individualac, Bački Breg Bački Breg [21.1 km] Polumaraton Не
152 152 Damir Mufić Мушки Huracán Performante Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
153 153 Maja Zaklan Женски Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
154 154 Boško Jerković Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
155 155 Arpad Šarkezi Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
156 156 Dragan Mićić Мушки Individualac, Doboj Doboj [21.1 km] Polumaraton Не
157 157 Boris Šarović Мушки Individualac, Nova Pazova Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
158 158 Negomir Gajinov Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
159 159 Kristijan Renčar Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:42:00 Не
160 160 Dalibor Letović Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Не
161 161 Tomáš Sýkora Мушки RC Partizan Beograd České Budějovice [21.1 km] Polumaraton Не
162 162 Uros Jovic Мушки NSR Running Club Zmajevo [21.1 km] Polumaraton 01:40:30 Да
163 163 Ilija Đukanović Мушки Dudova Šuma Tim Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
164 164 Ivan Knežević Мушки Individualac, Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Не
165 165 Miloš Miladinov Мушки PSK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
166 166 Bojan Vranješ Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
167 167 Igor Skenderovic Мушки ASTC - ALL STAR TRENING CENTAR Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Не
168 168 Zoltan Šokčić Мушки UG "Inspiran" Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
169 169 Milutin Blažić Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:07:07 Да
170 170 Jasna Ždrnja Женски Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
171 171 Trivko Svorcan Мушки Olimp Vrbas Vrbas [21.1 km] Polumaraton Да
172 172 Dobó Kata Женски travelrunner team Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
173 173 Sitnikiewicz Andrea Женски travelrunner team Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
174 174 Edvard Halas Мушки Život je more Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
175 175 Miroslav Kutuzov Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
176 176 Nemanja Marunić Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
177 177 Bogdan Trbojević Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Да
178 178 Željko Graovac Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Београд [21.1 km] Polumaraton Не
179 179 Dragan Ćirić Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
180 180 Damir Slijepčević Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
181 181 Nataša Tomašević Женски Individualac, Nova Pazova Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
182 182 Željko Ivković Мушки TK SPRINT Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
183 183 Dániel Miskolci Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
184 184 Gojko Kostić Мушки Individualac, Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton 01:33:57 Да
185 185 Nenad Grković Мушки ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
186 186 Sava Živković Мушки Individualac, Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
187 187 Đerđ Teleki Мушки ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Да
188 188 Pavle Mirović Мушки Individualac, Beograd Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Да
189 189 Tibor Pap Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
190 190 Csontos Zsombor Мушки travelrunner.hu Budapest [21.1 km] Polumaraton Да
191 191 Vuk Radošević Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:11:22 Да
192 192 Zoran Radičanin Мушки AK Apatin Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
193 193 Blagoje Pašić Мушки ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
194 194 Nemanja Mladenović Мушки Individualac, Beograd Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
195 195 Gusztáv Surján Мушки Individualac, Senta Senta [21.1 km] Polumaraton Да
196 196 Slobodan Svilenković Мушки Individualac, Nova Pazova Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
197 197 Dušan Relja Мушки Maratonci Pancevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
198 198 Aleksandar Jovanović Мушки Individualac, Novi Sad Novi Sad- Detelinara [21.1 km] Polumaraton Не
199 199 Svetlana Varićak Женски Individualac, Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Да
200 200 Mario Tikvicki Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
201 201 Đurđica Tikvicki Женски Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
202 202 Elvira Maravić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
203 203 Nikola Vučković Мушки absolute_health_and_fitness Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:25:50 Да
204 204 Огњен Обреновић Мушки Тим Нале Рума [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Не
205 205 Jadranka Srdač Женски Me, Myself & I Novi Bečej [21.1 km] Polumaraton Да
206 206 Velisav Vasic Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Не
207 207 Vojislav Blagojević Мушки Vojska Srbije Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Да
208 208 Branka Perčić Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
209 209 Dragan Jovanović Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Не
210 210 Tijana Odobašić Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
211 211 Branko Vidović Мушки Individualac, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
212 212 Jasmina Dulić Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
213 213 Momčilo Popović Мушки Zemun - Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Не
214 214 Vladislav Špajzer Мушки Mostonga Karavukovo Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:09:00 Да
215 215 Srdjan Tucić Мушки Individualac, Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
216 216 Aleksandar Perović Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
217 217 Milan Dakić Мушки Potrči debeli Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
218 218 Sanja Bucalo Женски MUP RS PU KIKINDA Kikinda [21.1 km] Polumaraton Не
219 219 Predrag Mihajlov Мушки Vrbas [21.1 km] Polumaraton Не
220 220 Vanja Kovačević Женски Individualac, Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Да
221 221 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
222 222 Dragana Bogdanovic Женски Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
223 223 Aleksandar Krneta Мушки ARK Somaraton/Krajinaforce Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:56:57 Да
224 224 Ivan Bukonja Мушки Adidas runners Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton Не
225 225 Branko Stefanovic Мушки 🏃rekreativac Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
226 226 Bogdan Pavlićević Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Не
227 227 Pedja Simić Мушки Beograd-Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Не
228 228 Nebojša Šešević Мушки Individualac, Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
229 229 Rade Cabraja Мушки Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Не
230 230 Biljana Blažić Женски Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:11:37 Да
231 231 Milena Vuckovic Женски Nemam klub Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
232 232 Nikola Markovic Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
233 233 Lenke Szügyi Женски Škola Trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
234 234 Slavica Đaković Женски Bogatic [21.1 km] Polumaraton Не
235 235 Suzana Filipovic Женски ARK Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Да
236 236 David Šili Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
237 237 Gordana Vučić Женски Banjaluka [21.1 km] Polumaraton Не
238 238 Jelena Lazić Женски SAU Beolaser liga Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Да
239 239 Marijana Bursac Женски Beolaser Liga Beograd\Zemun [21.1 km] Polumaraton Не
240 240 Milan Margetic Мушки TK Titan Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:47:58 Да
241 241 Goran Mijatov Мушки ARK Fruška Gora Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
242 242 Zoran Popić Мушки Studio Present Stanišić [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
243 243 Predrag Aničić Мушки Atletski klub Apatin Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Да
244 244 Milan Dimić Мушки Individualac, Stapar Stapar [21.1 km] Polumaraton Да
245 245 Goran Nedić Мушки Individualac, Šid Šid [21.1 km] Polumaraton Да
246 246 Novak Mataruga Мушки Individualac, Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
247 247 Stevan Blanuša Мушки Individualac, Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
248 248 Strahinja Blanuša Мушки Individualac, Zemun Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
249 249 Ivana Baračkov Женски Kilenji Kikinda [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Да
250 250 Gordana Šeatović Женски Individualac, Novi Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
251 251 Marija Bubalo Женски AK APATIN Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
252 252 Jovana Stelkic Женски Ak becej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
253 253 Zlatko Gagulić Мушки Bački Petrovac [21.1 km] Polumaraton Да
254 254 József Faragó Мушки Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton Да
255 255 Khop Bahadur Gurung Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
256 256 Marija Jovanović Женски Individualac, Beograd Beograd\Barajevo [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
257 257 Khop Bahadur Gurung Мушки AK Apatin - Čegarunning Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
258 258 Mirko Rajkovača Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
259 259 Natalia Agošton Женски Individualac, Kanjiža Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Да
260 260 Đorđe Ćurić Мушки Individualac, Sivac Sivac [21.1 km] Polumaraton Да
261 261 Milan WMEP Marinković Мушки Ak Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:19 Да
262 262 Radman Pejic Мушки Deer runners Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
263 263 Miloš Džaja Мушки Crevni krst Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:48:15 Да
264 264 Vlada Nedić Мушки SAU Beolaser liga Krčedin [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
265 265 Nikola Maljkovic Мушки Indjija [21.1 km] Polumaraton Не
266 266 Stefan Milićević Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Не
267 267 Strahinja Jovanić Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
268 268 Душан Броћета Мушки АК Маратон Брчко Бањалука [21.1 km] Polumaraton Не
269 269 Jovana Petrović Женски Deer runners Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
270 270 Jasmina Kljajic Женски Atletski klub Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:39:50 Не
271 271 Miloš Dragaš Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
272 272 Viktor Dujmovic Мушки Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
273 273 Zoran Manojlović Мушки Maratonci Pancevo Београд [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Не
274 274 Dušan Prodanov Мушки Fit Complete Running Mokrin [21.1 km] Polumaraton Не
275 275 Elvedin Tunović Мушки Sarajevo Running Club Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Не
276 276 Džana Avdić Женски Individualac, Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Не
277 277 Stefan Milović Мушки BOSNIAN ULTRA RUNNING TEAM Sarajevo [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Не
278 278 Tamara Zindovic Женски MUNJE BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Не
279 279 Zoran Rakić Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
280 280 Vedran Smoljan Мушки Indivdualac, Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
281 281 Vladan Džaković Мушки Individualac, Novi Beograd Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
282 282 Ivana Egić Женски Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
283 283 Igor Fina Мушки AK "Hajduk Maraton Tim" Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Не
284 284 Nataša Vučkovac Женски Kilenji Kikinda [21.1 km] Polumaraton Да
285 285 Jelena Torgašev Женски Individualac, Zemun Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
286 286 Darko Torgašev Мушки Individualac, Zemun Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
287 287 Miloš Marinković Мушки Individualac, Mladenovac Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Да
288 288 Dejan Tešanović Мушки Olimp Vrbas Vrbas [21.1 km] Polumaraton Не
289 289 Berislav Beretic Мушки Sombor [21.1 km] Polumaraton Не
290 290 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Beoigrad [21.1 km] Polumaraton Да
291 291 Veljko Popović Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Не
292 292 Mateja Jovanović Мушки Individualac, Hamburg Hamburg [21.1 km] Polumaraton Да
293 293 Renato Šabanović Мушки Ark Banovici Banovići [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Не
294 294 Milena Simonović Женски Požarevac [21.1 km] Polumaraton Не
295 295 Goran Nikolić Мушки VAK 1926 Vršac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:35:50 Да
296 296 Erika Pobrić Женски Ind Piškorevci [21.1 km] Polumaraton Не
297 297 Radomir Nikolić Мушки PoluČovek PoluMaraton Inđijа [21.1 km] Polumaraton Не
298 298 Nikola Zivkovic Мушки adidas Runners Belgrade Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:24:27 Не
299 299 Milan Petrović Мушки Osečina [21.1 km] Polumaraton 01:16:13 Не
300 300 Adrijana Medić Женски Individualac, Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Да
301 301 Nikola Sikirica Мушки SAU Beolaser liga Београд [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Не
302 302 Vladimir Kuzmanovic Мушки TU Raketa (Užice) Uzice [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Не
303 303 Vesna Luburić Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Не
304 304 Milan Spasojevic Мушки AK Marathon Brčko Celinac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Не
305 305 Dejan Mijić Мушки Osijek [21.1 km] Polumaraton Не
306 306 Dušan Guteša Мушки Individualac, Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Не
307 307 Dušan Anđelić Мушки AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Не
308 308 Amel Deljkovic Мушки Ark banovici Banovici [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Не
309 309 Marko Duvnjak Мушки Indivdualac Đakovo [21.1 km] Polumaraton 01:16:58 Не
310 310 Jelena Čortan Женски ARSU Sledi me Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
311 311 Драган Продановић Мушки Атлетски клуб Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton Не
312 312 Branislav Živić Мушки Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Не
313 313 Жељко Кончар Мушки АК Апатин Апатин [21.1 km] Polumaraton 01:20:00 Да
314 314 James Innes Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:24:08 Не
315 315 Jovana Kulusic Женски Ruma [21.1 km] Polumaraton Не
316 316 Đuro Borbelj Мушки Ak apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:07:33 Не
317 317 Aldin Rizvic Мушки Ark banovici Banovici [21.1 km] Polumaraton Не
318 318 Goran Kopre Мушки Bečej [21.1 km] Polumaraton Не
319 319 Nemanja Vojvodić Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
320 320 Dragomir Vucic Мушки Deer runners Apatin [21.1 km] Polumaraton Не
321 321 Miroslav Vranjes Мушки AK Sloboda Novi Grad Prijedor [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Не
322 322 Milorad Djuricic Мушки Beograd/ Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Не
323 323 Srđan Sajlović Мушки ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Не
324 324 David Klbeček Мушки Škola trčanja, Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Не
325 325 Vasa Vorkapić Мушки Polu čovek polu maraton Inđija [21.1 km] Polumaraton Не
326 326 Radomir Nikolić Мушки Polu čovek polu maraton Indjija [21.1 km] Polumaraton Не
327 1001 Nikola Busić Мушки AK Vukovar štafeta Složna braća Negoslavci [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
328 1001 Bojan Busić Мушки AK Vukovar štafeta Složna braća Negoslavci [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
329 1002 Danica Galic Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Staparke Stapar [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
330 1002 Milica Perovanović Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Staparke Stapar [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
331 1003 Davor Jenko Мушки Walking Runners Tuzla [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
332 1003 Sanela Čakarić Bojić Женски Walking Runners Tuzla [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
333 1004 Dejan Smiljanić Мушки Vežbaj za zdravlje Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
334 1004 Maja Korica Женски Vežbaj za zdravlje Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
335 1005 Miloš Klindo Мушки ARK Gradiska Gradiska [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 12:43:00 Да
336 1005 Katarina Cubrilo Женски ARK Gradiska Gradiska [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
337 1006 Anna Solymos Женски Travelrunner team Budapest Budapest [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
338 1006 Solymosné Révész Renáta Женски Travelrunner team Budapest Budapest [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
339 1007 Jelena Poznanovic Женски Deer runners Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
340 1008 Nemanja Mladenović Мушки Apatin-Srpski Miletić Srpski Miletić [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:24:00 Не
341 1008 Danijela Rašeta Женски Apatin-Srpski Miletić Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:26:00 Да
342 1009 Ivan Živojinović Мушки Delta Running Team 2 Beograd Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
343 1009 Marko Živčević Мушки Delta Running Team 2 Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
344 1010 Aleksa Radovanović Мушки Apatin mladi tim 1 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
345 1010 Nikola Gostović Мушки Apatin mladi tim 1 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
346 1011 Zoran Krneta Мушки Beograd 1 Beograd (Čukarica) [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
347 1011 Nikola Žugić Мушки Beograd 1 Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
348 1012 Danijela Tišma Женски Deer runners 1 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
349 1012 Dragan Repac Мушки Deer runners 1 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
350 1013 Nemanja Radmanović Мушки Odžaci-Doroslovo 1 Doroslovo [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
351 1013 Bojana Janković Женски Odžaci-Doroslovo 1 Odzaci [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
352 1014 Silvie Kinanga Женски Kinanga Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:25:00 Да
353 1014 Chloé Kinanga Женски Kinanga Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:30:00 Да
354 1015 Branislava Stepanov Женски Ulična trka Ečka Becej [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
355 1015 Nemanja Đurić Мушки Ulična trka Ečka Zrenjanin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
356 1016 Maksim Stričević Мушки ARSU "Sledi ME" Štafeta Najjači Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
357 1016 Vera Stričević Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Najjači Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
358 1017 Miloš Zinajić Мушки Delta Running Team Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
359 1017 Novak Cmiljanic Мушки Delta Running Team Београд [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
360 1018 Biserka Savić Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Školske Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
361 1018 Ljiljana Kalić Женски ARSU "Sledi ME" Štafeta Školske Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
362 1019 Žika Reh Мушки Škola trčanja Subotica 1 Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
363 1019 Filip Reh Мушки Škola trčanja Subotica 1 Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
364 1020 Ivana Tadić Женски Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
365 1020 Vladimir Đošović Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
366 1021 Asmira Mešić Женски Ark Banovići Banovići [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:31:00 Не
367 1022 Ana Pešić Женски ARK Somaraton 1 Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
368 1023 Dejan Nikolić Мушки ARK Somaraton 1 Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
369 1024 Gordana Grozdanić Božić Женски Štafeta Grozdanić Beograd-Palilula [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
370 1025 Nada Grozdanić Женски Štafeta Grozdanić Beograd-Novi Beograd [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
371 1026 Sergej Nagin Мушки Stafeta Nagin-Turkin Subotica [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
372 1027 Vladimir Turkin Мушки Stafeta Nagin-Turkin Herceg Novi [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Да
373 1028 Nermina Delagic Женски Ark Banovići Banovici [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 06:01:00 Не
374 1029 Mirza Delagic Мушки ARK Banovići Banovići [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 05:04:00 Не
375 1030 Amira Rahmanović Женски ARK Banovići Banovići [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:33:00 Не
376 1031 Konstantin Jerković Мушки ARK Somaraton 1 Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:00:00 Не
377 1032 Vuk Stojsavljević Мушки ARK Somaraton 1 Sombor [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:00:00 Не
378 1033 Larisa Šabanović Женски ARK Banovići Banovici [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 11:00:00 Не
379 1034 Sajda Softic Женски ARK Banovici Banovici [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km 00:00:00 Не
380 1035 Тамара Трбулин Женски Deer runners 3 Apatin [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
381 1036 Даниел Допуђа Мушки Deer runners 3 Апатин [10.0 km] Štafeta 2 x 5 km Не
382 2001 Róbert Csizmadia Мушки AK Apatin Apatin Kiszombor [10.0 km] 10 km Не
383 2002 Daniel Dieneš Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Да
384 2003 Danijel Pesic Мушки Individualac, Zemun Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Да
385 2004 Милорад Стојановић Мушки ОАК Београд Београд, Звездара [10.0 km] 10 km Не
386 2005 Nemanja Radojković Мушки Ćićevac [10.0 km] 10 km Да
387 2006 Mirjana Marković Женски AK Apatin/Cegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
388 2007 Goran Teofilović Мушки Individualac, Starčevo Starčevo [10.0 km] 10 km 00:46:00 Да
389 2008 Sonja Sabadoš Женски Ruski Krstur [10.0 km] 10 km Не
390 2009 Đorđe Rackov Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
391 2010 Gabor Fodor Мушки Individualac, Horgoš Horgoš [10.0 km] 10 km Да
392 2011 petar stojanovic Мушки ARK Somaraton Beograd Palilula [10.0 km] 10 km 00:01:00 Не
393 2012 Attila Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
394 2013 Ádám Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
395 2014 Valentin Sarnyai Мушки ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
396 2015 Снежана Брковић Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
397 2016 Vedran Majer Мушки Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
398 2017 Silvija Kozari Golob Женски Judo klub Mladost Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Не
399 2018 Fanny Gálik Женски ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
400 2019 Lazar Sekulic Мушки Berane Berane [10.0 km] 10 km 00:48:00 Да
401 2020 Aleksandar Stajić Мушки AK Apatin Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
402 2021 Aleksandra Golić Женски Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
403 2022 Bojana Marić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
404 2023 Vladimir Babić Мушки Individualac, Ub Ub [10.0 km] 10 km Да
405 2024 Srdjan Dobrić Мушки Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
406 2025 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [10.0 km] 10 km Не
407 2026 Aleksandar Dumić Мушки MUP RS Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
408 2027 Andrea Raičević Женски Athletics Center Šabac Šabac [10.0 km] 10 km 01:04:00 Не
409 2028 Dragoljub Miljković Мушки Olimp, Zvezdara Београд [10.0 km] 10 km Да
410 2029 Jelena Rašković Женски AK Apatin / Cegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
411 2030 Boško Paunović Мушки Beogradski trkački klub BRC Београд [10.0 km] 10 km 00:52:00 Да
412 2031 Marko Pavlović Мушки Individualac, Beograd Београд [10.0 km] 10 km 01:10:00 Да
413 2032 Dragana Petić Женски Apatin [10.0 km] 10 km 01:00:00 Не
414 2033 Zorica Kulic Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
415 2034 Goran Ungurović Мушки AK Topličanin Prokuplje Zemun [10.0 km] 10 km Не
416 2035 Borislav Savic Мушки Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:54:30 Да
417 2036 Bogdan Lukač Мушки Indidividualac, Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Да
418 2037 Bojan Filipovic Мушки Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
419 2038 Vuk Vukmirovic Мушки Beograd - [10.0 km] 10 km Не
420 2039 Jelena Popovic Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
421 2040 Dragan Čović Мушки Čović run for pleasure Beočin [10.0 km] 10 km Да
422 2041 Ivan Radić Мушки Olimp, Zvezdara Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:59:00 Да
423 2042 Dragan Halas Мушки Zrenjanin [10.0 km] 10 km 01:26:00 Не
424 2043 Marko Latković Мушки Olimp Vrbas Vrbas [10.0 km] 10 km Не
425 2044 Aleksandar Martinović Мушки ARK Somaraton Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Не
426 2045 Vesna Ćosić Женски PK Kopaonik Leposavic Kos. Mitrovica [10.0 km] 10 km Не
427 2046 Miloš Milisavljević Мушки Individualac, Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Да
428 2047 Milos Klindo Мушки ARK Gradiska Gradiska [10.0 km] 10 km 00:36:43 Да
429 2048 Jovan Panić Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
430 2049 Tamás Kól Мушки Venera Bike Bačka Topola [10.0 km] 10 km Да
431 2050 danica grujic firanj Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Не
432 2051 Kristina Ćojbašić Женски Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Не
433 2052 Aleksandra Đuričić Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Да
434 2053 László Csordalics Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 00:39:12 Да
435 2054 Ivan Rajčić Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Не
436 2055 Dejan Ratkovica Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Не
437 2056 Dušan Srdanov Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km Не
438 2057 Noemi Kemenci Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
439 2058 Sanja Baštić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
440 2059 Čaba Pete Мушки Kokoro Kendo Kai Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
441 2060 Jovana Bezbradica Женски Sombor [10.0 km] 10 km Не
442 2061 Szász Mária Женски travelrunner team Budapest [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
443 2062 Herendi Anikó Женски travelrunner team Budapest [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
444 2063 Sándor Szilvia Женски travelrunner.hu Budapest [10.0 km] 10 km Да
445 2064 Miklós Sándor Мушки travelrunner team Budapest [10.0 km] 10 km Да
446 2065 Mihaela Hert Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
447 2066 Nebojsa Tucakov Мушки Subotica [10.0 km] 10 km 00:51:12 Не
448 2067 Ljiljana Jakšić Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
449 2068 Zoltan Pinter Мушки Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
450 2069 Gyöngyi Turu Женски INSPIRAN Subotica [10.0 km] 10 km Да
451 2070 Bogdan Nikolić Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
452 2071 Moharos Alexandra Женски travelrunner.hu Budapest [10.0 km] 10 km Да
453 2072 Bóza Erzsébet Женски travelrunner.hu Budapest [10.0 km] 10 km Да
454 2073 Ivana Urankar Женски Kulska liga trčanja Crvenka [10.0 km] 10 km Не
455 2074 Tijana Ćeran Женски Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Не
456 2075 Aleksandar Dugic Мушки AK Panonija Pancevo [10.0 km] 10 km Не
457 2076 Natalija Ždrnja Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
458 2077 Branka Kragić Женски Cegarunning tim Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
459 2078 Milana Kapičić Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
460 2079 Csonka Áron Мушки ada [10.0 km] 10 km Не
461 2080 Ana-Marija Bozicic Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
462 2081 Dragan Kolarić Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Не
463 2082 Jovana Zobenica Женски Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Не
464 2083 DAVOR BALAĆ Мушки ARK TRON SUBOTICA Subotica [10.0 km] 10 km Не
465 2084 Dušica Stojadinović Женски Fit Complete Running Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
466 2085 Dragan Knezevic Мушки Individualac, Obrenovac Obrenovac [10.0 km] 10 km Да
467 2086 Kristina Bezdan Martin Женски Individualac, Bezdan Bezdan [10.0 km] 10 km 01:25:00 Да
468 2087 Vukosav Trebješanin Мушки AK Veteran Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
469 2088 Djordje Stankovic Мушки Beograd (Čukarica) [10.0 km] 10 km 00:48:00 Не
470 2089 Tünde Bicskei Женски Individualac, Magyarkanizsa Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km Да
471 2090 Vladan Konjević Мушки Olimpik Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
472 2091 Nemanja Suvajac Мушки Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
473 2092 Zoran Korać Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
474 2093 Biljana Džigal Женски BRC - Belgrade Running Club Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
475 2094 Nenad Jovanović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
476 2095 Goran Antičević Мушки Liga kod Juge Београд [10.0 km] 10 km Да
477 2096 Michael Stojcevski Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
478 2097 Ivan Tatomirov Мушки Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
479 2098 Anastazija Remeš Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
480 2099 Krisztian Markus Мушки #crissfit Subotica [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
481 2100 Mirjana Koprivica Женски #crissfit Subotica [10.0 km] 10 km Да
482 2101 Sanja Brcanski Женски #crissfit Subotica [10.0 km] 10 km Да
483 2102 Aleksandar Sabo Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
484 2103 Branislav Ćeran Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Да
485 2104 Svetlana Čule Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
486 2105 Darija Perišić Женски ARSU Sledi ME Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
487 2106 Dragan Nenadov Мушки ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
488 2107 Dragana Milić Женски ARSU Sledi ME Sombor Stapar [10.0 km] 10 km Да
489 2108 Leposava Vojnović Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
490 2109 Diana Ostrogonac Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
491 2110 Sedin Šehić Мушки Ark Banovici Banovići [10.0 km] 10 km Не
492 2111 Rebeka Šili Женски Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 01:12:00 Да
493 2112 Dragana Cvijanović Женски ARSU "Sledi ME" Sombor Sombor [10.0 km] 10 km Да
494 2113 Andrea Ljubisavljević Женски Škola Trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
495 2114 Alisa Bajić Женски AK Apatin Bečej [10.0 km] 10 km Да
496 2115 Goran Bajić Мушки AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Да
497 2116 Dušan Krstić Мушки Atletski klub Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
498 2117 Dragan Rapić Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Да
499 2118 Elvira Tarján Женски TK Dynamic Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
500 2119 Attila Tarján Мушки TK Dynamic Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
501 2120 Sanela Barać Женски Individualac, Palić Palić [10.0 km] 10 km Да
502 2121 Đurđica Radeka Женски Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
503 2122 Sandra Čokić Reh Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Да
504 2123 Andrea Kopunović Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 01:15:00 Да
505 2124 Petar Stelkić Мушки Individualac, Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Не
506 2125 Silvija Injac Женски Individualac, Kikinda Kikinda [10.0 km] 10 km Да
507 2126 Boris Bačić Мушки Individualac, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km 02:30:00 Да
508 2127 Ervin Rajda Мушки VAK 1926 Vršac Vrsac [10.0 km] 10 km 08:40:20 Не
509 2128 Slobodan Miković Мушки Individualac, Srbobran Srbobran [10.0 km] 10 km Да
510 2129 Jelena Kovačević Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
511 2130 Angelina Zatezalo Женски ARSU Sledi ME Sombor Nordijsko hodanje Sombor [10.0 km] 10 km Да
512 2131 Zoran Ivanic Мушки VENERABIKE DOO - SUBOTICA Subotica [10.0 km] 10 km Да
513 2132 Dejan Vidović Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
514 2133 Dragana Medić Женски Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
515 2134 Marija Dujmovic Женски Subotica [10.0 km] 10 km Не
516 2135 Goran Obradović Мушки Београд [10.0 km] 10 km 00:45:00 Не
517 2136 Slobodanka Egeljić Женски Sri Chinmoy Marathon Team Banja Luka [10.0 km] 10 km Не
518 2137 Boris Ćetković Мушки Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:08:00 Да
519 2138 Milos Rakas Мушки Deer runners Prigrevica [10.0 km] 10 km Да
520 2139 Andrea Jerinic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
521 2140 Monika Maunić Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
522 2141 DUSKO TOMAS Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Београд [10.0 km] 10 km Не
523 2142 Vladimir Vincan Мушки NSR Running Club Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km 00:53:00 Да
524 2143 Verica Kovačević Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
525 2144 Goran Vlahović Мушки Kruščić [10.0 km] 10 km Не
526 2145 Sreto Krstic Мушки AK Crvena Zvezda Beograd Vlasenica [10.0 km] 10 km 09:58:00 Не
527 2146 Dragan Šeatović Мушки Individualac, Novi Sad Нови Сад [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
528 2147 Владимир Туркин Мушки Herceg Novi [10.0 km] 10 km Не
529 2148 Sanda Skenderija Женски BLRC Banja Luka [10.0 km] 10 km Не
530 2149 Mario Kundit Мушки ARK Somaraton Stanišić [10.0 km] 10 km Да
531 2150 Boško Elek Мушки Individualac, Stanišić Stanišić [10.0 km] 10 km Да
532 2151 Arpad Greilah Мушки AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Не
533 2152 Zijada Rizvic Женски Ark Banovici Banovici [10.0 km] 10 km Не
534 2153 Vivien Csordás Женски Subotica [10.0 km] 10 km 01:02:00 Не
535 2154 Александар Илић Мушки Ministarstvo odbrane Beograd-Železnik [10.0 km] 10 km Не
536 2155 Mario Pušenjak Мушки Sombor [10.0 km] 10 km Не
537 2156 Dušan Roknić Мушки AK Srem Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
538 2157 Nataša Dojčinović Женски Individualac, Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
539 2158 Dragana Grozdanić Jevtić Женски Individualac, Beograd Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km Да
540 2159 Radovan Jevtić Мушки Wienerberger-Kanjiza Novi Kneževac [10.0 km] 10 km Не
541 2160 Marija Popović Женски Loznica [10.0 km] 10 km Не
542 2161 Željko Stojanović Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km 00:53:14 Да
543 2162 Vesna Šipka Женски Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:56:00 Не
544 2163 Saša Boroja Мушки Gradiška [10.0 km] 10 km 00:55:00 Не
545 2164 Slavko Cvetković Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
546 2165 Marija Babić Женски Adidas Runners Belgrade N.Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
547 2166 Jelena Stanimirović Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
548 2167 Siniša Medić Мушки Apatin [10.0 km] 10 km Не
549 2168 Bojana Kalicanin Женски Individualac, Beograd Београд [10.0 km] 10 km Да
550 2169 Nevena Maksimović Женски Team Maksimovići Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Не
551 2170 Davor Vidović Мушки Ak Marathon Brčko Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:34:06 Да
552 2171 Nevena Ivić Женски Škola trčanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
553 2172 Mirko Erdelji Мушки ARSU SLEDI ME Sombor [10.0 km] 10 km Да
554 2173 Mario Babičković Мушки Subotica [10.0 km] 10 km Не
555 2174 Bojana Babičković Женски PK Spartak, Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
556 2175 Ond Bakos Мушки Senta [10.0 km] 10 km Не
557 2176 Aleksandar Vugdelija Мушки Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Не
558 2177 Aleksandar Perović Мушки Ivanjica trail Београд [10.0 km] 10 km Не
559 2178 Marija Milanović Женски adidas Runners Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Не
560 2179 Livia Trifkovic Zombori Женски ARK TRON, PALIĆ Subotica [10.0 km] 10 km Не
561 2180 Vladimir Oparnica Мушки Obrovac [10.0 km] 10 km Не
562 2181 Đorđe Papić Мушки Obrovac [10.0 km] 10 km Не
563 2182 Georgije Tronkolović Мушки Obrovac [10.0 km] 10 km Не
564 2183 Dejan Jakšić Мушки Apatin [10.0 km] 10 km 00:44:00 Не
565 2184 Jovica Jerilović Мушки Deer runners Apatin [10.0 km] 10 km Да
566 2185 Mirko Glavinić Мушки Београд [10.0 km] 10 km Не
567 2186 Kosta Glavinić Мушки Ivanjica trail Београд [10.0 km] 10 km Не
568 2187 slobodan vugdelija Мушки Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Не
569 2188 Helga Hera Женски Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Не
570 2189 Mira Jurišin Женски AK Hajduk maraton tim Kula Kuls [10.0 km] 10 km 00:55:00 Не
571 2190 Jožef Hajaš Мушки Wienerberger-Kanjiza Kanjiža [10.0 km] 10 km Не
572 2191 Miroslav Terzić Мушки ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [10.0 km] 10 km Не
573 2192 Ana Ber Женски Skola Trcanja Subotica Subotica [10.0 km] 10 km Не
574 2193 Srđan Jović Мушки Čačak trči Čačak [10.0 km] 10 km Да
575 2194 Aleksandar Tatic Мушки Srbobran [10.0 km] 10 km 00:54:00 Не
576 2195 Jelena Djordjevic Женски SK Maslacak Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Не