Пријављени такмичари на 7. Kruševački Generali polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Isidora Šarčev Женски AK Apatin Apatin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Да
2 2 Branislava Stepanov Женски AK Bečej Becej [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Danijela Cvetkovic Женски Ak BSK Borca Београд [21.1 km] Polumaraton Да
4 4 Katarina Pohlod Женски AK Hajduk Maraton Tim Kula Kać [21.1 km] Polumaraton 01:22:43 Да
5 5 Tijana Kabić Женски ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Да
6 6 Biljana Kiradžieva Женски A.K.AS023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:21:36 Да
7 7 Ružica Šmelcerović Женски AK "Javor" Ivanjica Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
8 8 Suzana Šuster Radojević Женски Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Да
9 9 Tanja Nestorović Женски Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
10 10 Teodora Simovic Женски AK Novi Pazat Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:14:00 Да
11 11 Nora Trklja Boca Женски AK"Crvena Zvezda" Beograd Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
12 12 Nenad Milosavljevic Мушки Vojni atletski klub ,,Akademac,, Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
13 13 Milivoje Jovović Мушки Vojni atletski klub ,,Akademac,, Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
14 14 Đuro Borbelj Мушки Ak apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:07:47 Да
15 15 Miroslav Pešić Мушки AK Apatin Apatin Zmajevo [21.1 km] Polumaraton Да
16 16 Nemanja Đurić Мушки AK Apatin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Да
17 17 Aleksandar Stajić Мушки AK Apatin Apatin Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
18 18 Živa Vijoglavin Мушки AK APATIN Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
19 19 Vanja Bolesnikov Мушки AK Apatin/Škola trčanja Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:27:21 Да
20 20 Radomir Topličanin Мушки AK Apatin Београд [21.1 km] Polumaraton Да
21 21 Radisa Simic Мушки AK Cerski junaci Mionica [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Да
22 22 Andrija Đorđević Мушки ARK Fruška gora Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
23 23 Nenad Jovanović Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:19:08 Да
24 24 Miloš Dajević Мушки AK Hajduk Maraton Tim - Kula Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
25 25 Зоран Јанковић Мушки Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Да
26 26 Veljko Popović Мушки Kula [21.1 km] Polumaraton Да
27 27 Aleksandar Krstić Мушки AK Leposavić Beograda-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:15:00 Да
28 28 Miloš Krstić Мушки Ak Leposavić Beograda-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Да
29 29 Marjan Stefanović Мушки Gak Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
30 30 Uros Maksimović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
31 31 Đorđe Stojanović Мушки Atletski klub Radnicki 2016 NIŠ-MEDIANA [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
32 32 Filip Stankovic Мушки AK Spartak Opovo Beograd - Mirijevo [21.1 km] Polumaraton Да
33 33 Aleksandar Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola Oplenac 34310 [21.1 km] Polumaraton Да
34 34 Marko Mijailović Мушки Sad TRČI Oplenac Topola Topola [21.1 km] Polumaraton Да
35 35 Miloš Dragović Мушки VAK 1926 Vrsac Београд [21.1 km] Polumaraton Да
36 36 Дејан Мишковић Мушки VAK Valjevo 014 Ваљево [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Да
37 37 Slobodan Marinkov Мушки AK"Dinamo" Pancevo Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
38 38 Marko Đurkin Мушки AK Dinamo Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
39 39 Saša Miljković Мушки Ak Trepča Kosovska Mitrovica Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Да
40 40 Saša Ćuković Мушки AK Vranjski maratonci Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Да
41 41 Aleksandar Stojanovic Мушки A.K. Vranjski maratonci Vranjska banja [21.1 km] Polumaraton 01:14:45 Да
42 42 Kristijan Stosic Мушки Ak Mladost Uzice Београд [21.1 km] Polumaraton Да
43 43 Goran Nestorović Мушки Maraton Tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Да
44 44 Stefan Vukajlović Мушки Maraton Tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:29:55 Да
45 45 Aleksandar Radojević Мушки maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Да
46 46 Miljan Glišić Мушки Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
47 47 Ognjen Stojanović Мушки Beogradski trkački klub Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Ivan Veljković Мушки Ak Dragutin Tomasevic Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
49 49 Strahinja Trakic Мушки AK ŠUMADIJA KRAGUJEVAC Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
50 50 Radovan Petković Мушки AK Šumadija Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
51 51 Bojan Savić Мушки ARK Maratonac Krusevac Elita Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:32:57 Да
52 52 Srđan Kostić Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Edin Mahmutović Мушки AK Novi Pazat Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
54 54 Eldin Hujevic Мушки Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Да
55 55 Janko Urosevic Мушки AK Sloboda Čačak Cacak [21.1 km] Polumaraton Да
56 56 Bojan Ilic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
57 57 Vladan Arsenijevic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
58 101 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
59 102 Nikola Sikirica Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
60 103 Ivan Zivotic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
61 104 Aleksandar Roman Мушки Invictabike Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
62 105 Ivica Rilak Мушки Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Да
63 106 Cedomir Bukvic Мушки Vojska Srbije Beograd- Vracar [21.1 km] Polumaraton Да
64 107 Vladimir Glisic Мушки BEOGRAD (11000) [21.1 km] Polumaraton Да
65 108 Bozidar Nikolic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
66 109 Tanja Stojanovski Женски Beolaser tim Batajnica [21.1 km] Polumaraton Да
67 110 Radic Milija Мушки Beolaser liga Beograd - Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
68 111 Vladimir Grujic Мушки Samostalni trkač Београд [21.1 km] Polumaraton Да
69 112 Tatjana Marić Женски Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
70 113 Slavisa Stojanovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
71 114 Adem Yalcin Мушки Tetovo [21.1 km] Polumaraton Да
72 115 Vlada Nedić Мушки Beolaser tim Vojska Srbije [21.1 km] Polumaraton Да
73 116 Виолета Петровић Женски BRC Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
74 117 Sasa Stefanovic Мушки ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
75 118 Branko Čekić Мушки Beolaser Tim Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Да
76 119 Tomislav Acevski Мушки Tetovo [21.1 km] Polumaraton Да
77 120 Goran Stajić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Да
78 121 Pavle Ivanović Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
79 122 Jovana Vukajlović Женски Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
80 123 Merve Atilla Женски Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
81 124 Dragoslav Dimitrijevic Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
82 125 Dragana Milanovic Женски PSK Mosor Niš Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Да
83 126 Milan Petrovic Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
84 127 Vladimir Lazarević Мушки BK Dubočica Leskovac Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Да
85 128 Lazar Jankovic Мушки PK Runolist,Jagodina Jagodina/Rakitovo [21.1 km] Polumaraton Да
86 129 Uroš Marjanović Мушки Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
87 130 Nenad Arsenijevic Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [21.1 km] Polumaraton Да
88 131 Milorad Paramentic Мушки Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
89 132 Saša Kašić Мушки Raška [21.1 km] Polumaraton Да
90 133 PREDRAG Lalic Мушки Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Да
91 134 Срђан Нинковић Мушки Банатски Деспотовац [21.1 km] Polumaraton Да
92 135 Marko Miljkovic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:22:41 Да
93 136 Ivana Cenerić Женски SkyDragon Београд [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
94 137 David Hanna Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
95 138 Miroslav Veselinovic Мушки SIPAJSEBI Београд [21.1 km] Polumaraton Да
96 139 Душан Јевтић Мушки Крушевац [21.1 km] Polumaraton Да
97 140 Zlatko Kostovski Мушки 091RUNCrW Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:42:26 Да
98 141 Darko Savic Мушки 11Tri Club Београд [21.1 km] Polumaraton Да
99 142 Mirko Vojinović Мушки MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Да
100 143 Мирослав Јаћић Мушки Трстеник [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
101 144 Ivan 🐨 Božić Мушки Navan, Ireland [21.1 km] Polumaraton Да
102 145 Nenad Pataki Мушки GYM WARRIOR013 Vršac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Да
103 146 Zoran Cubrilo Мушки Run3 Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
104 147 Miljurko Djurkovic Мушки Blace [21.1 km] Polumaraton Да
105 148 Biljana Kiradjieva Женски AK AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:21:34 Да
106 149 Dragan Stojiljković Мушки PSK Mosor Niš Niš [21.1 km] Polumaraton Да
107 150 Dragan Proković Мушки GM Running Team Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Да
108 151 Stefan Mitrovic Мушки - Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Да
109 152 Никола Павловић Мушки Аранђеловац [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
110 153 Aleksandar Kiradjiev Мушки Kiradjiev Training Systems Skopje, Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:12:39 Да
111 154 Dragisa Filipovic Мушки Delta Running Team Zaječar [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Да
112 155 Marko Milic Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
113 156 Vladimir Beočanin Мушки Atletski klub Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
114 157 Aleksandar Uzelac Мушки OAK Beograd Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Да
115 158 Katarina Stefanovic Женски Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
116 159 Andrea Krstić Женски Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Да
117 160 Boris Šinko Мушки Beograd/Zemun11080 [21.1 km] Polumaraton Да
118 161 Nenad Milenovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
119 162 Ivan Trpcevski Мушки Triogy Racing Team Skopje Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:29:20 Да
120 163 Nadica Jovanovic Женски Maraton tim Pozarevac Kucevo [21.1 km] Polumaraton Да
121 164 Zoran Lukić Мушки BRC Belgrade Running Club Београд [21.1 km] Polumaraton Да
122 165 Nikola Sretković Мушки Brestač [21.1 km] Polumaraton Да
123 166 Dimitrije Tadic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
124 167 Adam Starcevic Мушки Čačak trči Cacak [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
125 168 Predrag Ivić Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
126 169 Tanja Trajkovic Женски Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
127 170 Stefan Trajkovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
128 171 Ivan Vujičić Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Да
129 172 Zagorka Vukadinović Женски Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
130 173 Dejan Božović Мушки PAK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Да
131 174 Pepi Anakijev Мушки Delta Makedonija Skopje Makedonija [21.1 km] Polumaraton Да
132 175 Milovanl Lučić Мушки / PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
133 176 ISKRA MILENKOVIĆ Женски Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
134 177 ALEKSANDAR ANDREJIĆ Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
135 178 Marko Radojičić Мушки Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
136 179 Goran Grac Мушки Beograd-Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
137 180 Aleksa Krečković Мушки Raška [21.1 km] Polumaraton Да
138 181 Jovan Glišić Мушки SAKURA Marathon team Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
139 182 Miloš Mančić Мушки Training center Active Београд [21.1 km] Polumaraton Да
140 183 Miralem Karisik Мушки SUES FIJULJ Brodarevo [21.1 km] Polumaraton Да
141 184 Slađan Vujašanin Мушки Vrnjačka Banja [21.1 km] Polumaraton Да
142 185 Vaso Zimonja Мушки Stari Banovci [21.1 km] Polumaraton 01:54:54 Да
143 186 Milos Vukajlovic Мушки Topola Oplenac [21.1 km] Polumaraton Да
144 187 ALEKSANDAR KIKANOVIĆ Мушки Loznica [21.1 km] Polumaraton Да
145 188 SLAĐANA RADOVANOVIĆ Женски Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
146 189 Luka Andrić Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
147 190 Dejan Miletic Мушки Griffin, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
148 191 Dusan Pavlica Мушки Beograd\Barajevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
149 192 Djurica Paunovic Мушки Deliblato [21.1 km] Polumaraton Да
150 193 Ivan Dlacic Мушки Ak Caak Cacak Београд [21.1 km] Polumaraton 00:01:00 Да
151 194 Ilija Šepa Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
152 195 Ivan Radičević Мушки 72. brSO Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
153 196 Зорана Тамбурић Женски Крушевац [21.1 km] Polumaraton Да
154 197 Petar Radenkovic Мушки Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
155 198 Milan Perić Мушки Šabac [21.1 km] Polumaraton Да
156 199 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Београд [21.1 km] Polumaraton Да
157 200 Владимир Бабић Мушки Уб [21.1 km] Polumaraton Да
158 201 Miodrag Panic Мушки Training center Active Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
159 202 Malisa Kovacevic Мушки Stari Kostolac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Да
160 203 Stefan Kojic Мушки Beograd, Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Да
161 204 Borislav Djukic Мушки AK ČAAK Čačak Seleus [21.1 km] Polumaraton Да
162 205 Marko Džonić Мушки Knjaževac [21.1 km] Polumaraton Да
163 206 Petar Krajnovic Мушки Trim tim Kg Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
164 207 Milan Babić Мушки PD Oštra Čuka Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Да
165 208 Milan Tomić Мушки Knjaževac [21.1 km] Polumaraton 01:56:21 Да
166 209 Miroslav Lazović Мушки Beograd - Železnik [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
167 210 Stefan Tomic Мушки knjazevac [21.1 km] Polumaraton Да
168 211 Goran Golubic Мушки Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Да
169 212 Бранислав Зарић Мушки Kindergarten Hooligans Скопје [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
170 213 Milan Krezovic Мушки Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
171 214 Mališa Jovanović Мушки Niš [21.1 km] Polumaraton Да
172 215 Vladimir Radenković Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
173 216 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Мушки INDIVIDUALAC Beograd - Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
174 217 Gvozden Delić Мушки Adidas Runners Belgrade Београд [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Да
175 218 ANĐELINA TRIFIĆ Женски Trstenik [21.1 km] Polumaraton Да
176 219 LJUBIŠA ŠLJIVIĆ Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
177 220 Marko Gajic Мушки Griffin, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
178 221 Aleksa Petrovic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
179 222 Nikola Kljajic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
180 223 Novica Pejčić Мушки Individualac Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
181 224 VLADIMIR MILISAVAC Мушки BATROVCI [21.1 km] Polumaraton Да
182 225 Goran Lukic Мушки Griffin, Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
183 226 Dejan Dimitrijević Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
184 227 Boris Rilak Мушки Čačak trči Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton Да
185 228 Irfan Tokovic Мушки Pazarski maratonci Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
186 229 Nemanja Randjelovic Мушки Vojska Srbije KOV Knjaževac [21.1 km] Polumaraton Да
187 230 Борко Грујић Мушки Панчево [21.1 km] Polumaraton Да
188 231 Nikola Milošević Мушки Grifin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
189 232 Stevan Milošević Мушки Griffin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
190 233 Ana-Marija Djurković Женски Griffin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
191 234 Nemanja Milošević Мушки Grifin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
192 235 Marko Jevtic Мушки Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Да
193 236 Danijel Stoilkovic Мушки Griffin Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
194 237 Djordje Aleksic Мушки Griffin Ćuprija [21.1 km] Polumaraton Да
195 238 Duško Šibinac Мушки NOVI BGD [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Да
196 239 Tihomir Milošević Мушки N. Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
197 240 Lazar Alempijevic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
198 241 Ivan Dimitrijević Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
199 242 Miodrag Jankovic Мушки Beogradski trkački klub Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Да
200 243 Nemanja Zlatanovic Мушки PK Runolist,Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
201 244 Kristina Koturanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
202 245 Robert Marković Мушки Valjevo [21.1 km] Polumaraton Да
203 246 Jelena Jevtovic Женски Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
204 247 Vladimir Kolić Мушки Taurunum Runners Beograd/ Zemun [21.1 km] Polumaraton Да
205 248 Katarina Koturanović Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
206 249 Maksim Puškar Мушки AK Spartak Subotica [21.1 km] Polumaraton Да
207 250 Nataša Jovanović Женски ARK Fruška gora Нови Сад [21.1 km] Polumaraton 01:56:30 Да
208 251 Nataša Obradović Женски Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton Да
209 252 Uroš Mihajlović Мушки RCN - Running Club Nis Niš [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Да
210 253 Dusan Obidjanovic Мушки Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
211 254 Dejan Stevanovic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Да
212 255 Милорад Јовановић Мушки Београд,Палилула [21.1 km] Polumaraton Да
213 256 Jovana Kulusic Женски AK ČAAK Čačak Ruma [21.1 km] Polumaraton Да
214 257 Nenad Nikolić Мушки Kuršumlija [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Да
215 258 Dragan Stojanovic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton Да
216 259 Aleksandar Denic Мушки Nis [21.1 km] Polumaraton 01:15:00 Да
217 260 Marko Malbasic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
218 261 Goran Rakovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
219 262 Lazar Osmani Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
220 263 Danijel Osmani Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
221 264 Pavle Stevanovic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
222 265 Vesela Mackic Женски Tk triogy racing Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Да
223 266 David Mitrovic Мушки Griffin, Jagodina 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Да
224 267 Luka Vojčevski Мушки Ak ,,Jasenica,, Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Да
225 268 Nemanja Laovic Мушки Atlas running team Београд [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Да
226 269 Dejan Nikolic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Да
227 270 Natasa Bulatovic Женски Београд [21.1 km] Polumaraton Да
228 271 Miodrag Djordjevic Мушки "Lužnički trkački klub Bohemians" Babušnica [21.1 km] Polumaraton Да
229 272 Dušan Kačarević Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
230 273 Stefan Jovic Мушки A.K. Vranjanski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Да
231 274 Milan Pavlovic Мушки Trim tim Kg Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
232 275 Djordje Andjelkovic Мушки RCN - Running Club Nis Nis [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
233 276 Ana Savović Женски ARK Maratonac Krusevac - Rekreativno trčanje Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
234 277 Nikola Milosevic Мушки Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
235 278 Nemanja Radicevic Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
236 279 Nikola Murculov Мушки Atlas running team Beograd - Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
237 280 Ninoslav Grigorov Мушки Atlas running team Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Да
238 281 Иван Јевтић Мушки АК Панонија Београд [21.1 km] Polumaraton Да
239 282 Bojan Vasiljević Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
240 283 Goran Spasojević Мушки Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:33:46 Да
241 284 Davor Simic Мушки PARAĆIN Paraćin [21.1 km] Polumaraton Да
242 285 Dragan Savic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Badnjevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
243 286 Zdravko Karadžić Мушки Sevojno [21.1 km] Polumaraton Да
244 287 Radomir Dabic Мушки AK Smederevo Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
245 288 288 288 Мушки - [21.1 km] Polumaraton Да
246 289 Damir Skarep Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
247 290 Ana Markovic Женски ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Да
248 291 Zoran Gavrilović Мушки A.K. "Tempo" Šabac Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:43:23 Да
249 292 Miljan Brkic Мушки PSK Čelik Smederevo Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
250 293 Anđelija Ognjanović Женски - Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
251 294 Mladen Nikolić Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
252 295 Небојша Судимац Мушки АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Да
253 296 Elvedin Rebronja Мушки Ak Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Да
254 297 Marija Rajovic Женски Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:51:49 Да
255 298 Tomislav Rajovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Да
256 299 Branislav Lončar Мушки NBGD Open Run - NOVOBEOGRADSKA TRKAČKA LIGA Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
257 300 Nemanja Miljković Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 01:55:54 Да
258 301 ALEKSANDAR ILIĆ Мушки MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
259 302 Nemanja Damljanović Мушки KES Kragujevac Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Да
260 303 Željko Radović Мушки ZEMUN GORNJI GRAD Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:57:34 Да
261 304 Nemanja Jeremić Мушки Beograd-Čukarica [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
262 305 Slavisa Dobrosavljevic Мушки cuprija [21.1 km] Polumaraton Да
263 306 Milorad Jockovic Мушки AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Да
264 307 Saša Jakšić Мушки Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
265 308 Bojan Filipović Мушки Čačak trči Čačak [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
266 309 Goran Gnjidić Мушки Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
267 310 Violeta Stoiljkovic Женски Nis [21.1 km] Polumaraton Да
268 311 Lazar Đokić Мушки Užice [21.1 km] Polumaraton 01:37:40 Да
269 312 Zoran Milić Мушки Bez kluba Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Да
270 313 Kamil Krajnik Мушки Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Да
271 314 Dejan Kecman Мушки Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
272 315 Jovan Ilić Мушки Milušinac [21.1 km] Polumaraton Да
273 316 Jelena Paunović Женски Čačak trči Čačak [21.1 km] Polumaraton Да
274 317 RADOMIR KOSTOVSKI Мушки 091RUNCrW Skopje Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
275 318 Ognjen Jegdic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
276 319 Марија Челиковић Женски Београд [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
277 320 Goran Papić Мушки REKREATIVO Panzova Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
278 321 Ivana Lazić Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
279 322 Bojan Rendulic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
280 323 Đorđe Milosavljević Мушки Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton Да
281 324 Milica Luković Женски Belgrade Running Club Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
282 325 Gjorge Lazarov Мушки Triology Active Team Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:47:45 Да
283 326 Dragomir Đinisov Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Да
284 327 Dušan Relja Мушки MARATONCI PANČEVO Pancevo [21.1 km] Polumaraton Да
285 328 Dejan Markovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Batocina [21.1 km] Polumaraton Да
286 329 Мирослав Антовић Мушки Прокупље [21.1 km] Polumaraton Да
287 339 Dragan Basauric Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
288 340 Угљеша Костић Мушки Прокупље [21.1 km] Polumaraton Да
289 344 Sasa Vodovar Мушки Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Београд [21.1 km] Polumaraton Да
290 345 Nikola Peric Мушки Nisam u klubu Krruševac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Да
291 347 Nemanja Andrejic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
292 349 Stefan Stojanovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
293 354 Vladica Janosevic Мушки ORO Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Да
294 355 Dusan Nastasijevic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton Да
295 1001 Milica Tomasevic Женски Novi Pazar [10.0 km] 10 km Да
296 1002 Srđan Nedeljković Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
297 1003 Nemanja Radojković Мушки Ćićevac [10.0 km] 10 km Да
298 1004 Mejra Mehmedovic Женски Novi Pazar [10.0 km] 10 km Да
299 1005 Vera Velimirovic Женски Beolaser tim Београд [10.0 km] 10 km Да
300 1006 Vukota Dubak Мушки Prijepolje [10.0 km] 10 km Да
301 1007 Aleksandar Neševski Мушки AK Leposavić Beograd- Rakovica [10.0 km] 10 km Да
302 1008 Tatjana Karovski Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
303 1009 Milan Jakovljević Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
304 1010 Anton Djini Мушки Triology Active Team Skopje, Makedonija [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
305 1011 Aleksandar Jovanovic Мушки Jagodina [10.0 km] 10 km Да
306 1012 Mira Papić Женски Pancevo [10.0 km] 10 km Да
307 1013 Nina Djuric Женски Krusevac [10.0 km] 10 km 01:05:30 Да
308 1014 Marion Dautry Женски Beograd - Palilula [10.0 km] 10 km 01:04:51 Да
309 1015 Gabriel Timis Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
310 1016 Bogdan Čvrkić Мушки Čačanski polumaraton Čačak [10.0 km] 10 km 00:28:00 Да
311 1017 Andrijana Mladenović Женски PK Železničar Niš Niš [10.0 km] 10 km Да
312 1018 Aleksa Miljkovic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
313 1019 Vlada Stevanovic Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
314 1020 Milos Kerkez Мушки Nova Pazova [10.0 km] 10 km Да
315 1021 Vanja Jovic Мушки Nis [10.0 km] 10 km Да
316 1022 Jovan Mitić Мушки Beorunners Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km 00:47:00 Да
317 1023 Jana Bekrić Женски Capital Crew Beograd Aleksandrovac [10.0 km] 10 km Да
318 1024 Denis Firulovic Мушки Kladovo [10.0 km] 10 km Да
319 1025 Dejan Milosevic Мушки Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Да
320 1026 Mirjana Milenković Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
321 1027 Slobodan Petkovic Мушки Pomoravski Maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Да
322 1028 Milan Mitrovic Мушки Ak Mladost Uzice Uzice [10.0 km] 10 km Да
323 1029 Dragan Mladenovic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [10.0 km] 10 km Да
324 1030 Nikola Petrović Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
325 1031 Ivan Pavic Мушки Kraljevo [10.0 km] 10 km 01:02:00 Да
326 1032 Sanja Gajić Женски ARK Maratonac Krusevac - Rekreativno trčanje Kruševac [10.0 km] 10 km Да
327 1033 Sanja Pejcic Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Да
328 1034 Јована Радисављевић Женски ПСД Поглед Крушевац [10.0 km] 10 km Да
329 1035 Danica Ranković Женски ARK Maratonac Krusevac - Rekreativno trčanje Kruševac [10.0 km] 10 km Да
330 1036 Miloš Mitković Мушки Београд [10.0 km] 10 km Да
331 1037 Goran Teofilovic Мушки 🏃rekreativac Starčevo [10.0 km] 10 km Да
332 1038 Nemanja Teofilović Мушки Rekreativac Starčevo [10.0 km] 10 km Да
333 1039 Mlađan Stević Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
334 1040 Aleksandar Adamov Мушки Warrior 013 Vršac Vršac [10.0 km] 10 km Да
335 1041 Vukasin Delevic Мушки Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Да
336 1042 Stefan Milenović Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km 00:49:52 Да
337 1043 Eren Ekinci Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
338 1044 Eduard Bošnjak Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
339 1045 Maša Lalić Женски Genrali Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
340 1046 Sasa Miladinovic Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
341 1047 Aleksandra Dragutinovic Женски Krusevac [10.0 km] 10 km 10:00:00 Да
342 1048 Canberk Atilla Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
343 1049 Dušan Lalić Мушки Generali Beograd (Novi Beograd) [10.0 km] 10 km Да
344 1050 Dejan Dasic Мушки Pomoravski Maraton Jagodina , Majur [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
345 1051 Marija Kocić Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да
346 1052 Zoran Pešić Мушки Pomoravski maraton Jagodina , Majur [10.0 km] 10 km Да
347 1053 Predrag Mijatovic Мушки Mr black Београд [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
348 1054 Milos Djurdjevic Мушки OAK Beograd Ub [10.0 km] 10 km 00:34:00 Да
349 1055 Mira Jocić Женски OAK Beograd Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Да
350 1056 Dejan Čakarević Мушки BRC Road Runners Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
351 1057 Zoran Stojanovic Мушки AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Да
352 1058 Aleksandar Čejić Мушки GYM WARRIOR013 Vršac [10.0 km] 10 km Да
353 1059 Miloš Oluić Мушки GYM WARRIOR013 Vršac [10.0 km] 10 km Да
354 1060 Vuk Djordjevic Мушки GYM WARRIOR013 Vrsac [10.0 km] 10 km Да
355 1061 Sinisa Trpkovic Мушки Rk..Mitrovica Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km 00:56:00 Да
356 1062 ДРАГОЉУБ ДРАЖЕВИЋ Мушки ПД ЗМАЈ Звечан Косовска Митровица [10.0 km] 10 km 00:01:05 Да
357 1063 Monika Stojanovic Женски AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Да
358 1064 Damir Ademovic Мушки Varvarin [10.0 km] 10 km Да
359 1065 Eser Usta Мушки Bechtel Enka Krusevac [10.0 km] 10 km 01:00:00 Да
360 1066 Dragan Jugovic Мушки Beograd,Borča [10.0 km] 10 km Да
361 1067 Nenad Vasic Мушки Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Да
362 1068 Miloš Jovanović Мушки AK Partizan Beograd - Veterani Beograd - Palilula [10.0 km] 10 km Да
363 1069 Dragan Suvajac Мушки Nova Pazova [10.0 km] 10 km 00:34:00 Да
364 1070 Dejan Džodan Мушки AK Partizan Beograd Beograd, Čukarica [10.0 km] 10 km Да
365 1071 Darko Cvijić Мушки Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
366 1072 Veljko Vasiljević Мушки Atletski klub mladost Zaječar Zaječar [10.0 km] 10 km Да
367 1073 Mladen Djordjevic Мушки LTK "Bohemians" Babušnica [10.0 km] 10 km Да
368 1074 Srbica Trajkovic Женски Krusevac [10.0 km] 10 km Да
369 1075 David Kosoruš Мушки GYM WARRIOR013 Vrsac [10.0 km] 10 km Да
370 1076 Igor Mirosavljev Мушки Vršac [10.0 km] 10 km Да
371 1077 Darko Bogicevic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Да
372 1078 Strahinja Strelić Мушки Team Trakić Beograd, Voždovac [10.0 km] 10 km Да
373 1079 Anes Karisik Мушки Atletski klub Polet Brodarevo [10.0 km] 10 km Да
374 1080 Sandra Uzelac Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
375 1081 Tijana Stanisavić Женски Niš [10.0 km] 10 km Да
376 1082 Predrag Nikolic Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [10.0 km] 10 km Да
377 1083 Урош Гутић Мушки АК Борац (Бања Лука) Невесиње [10.0 km] 10 km 00:32:50 Да
378 1084 Mirjana Milošević Женски Niš - Medijana [10.0 km] 10 km Да
379 1085 Jovan Denovic Мушки Atletski klub Trepca Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
380 1086 Djordje Stevanovic Мушки Atletski klub Trepca Kosovska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
381 1087 Nevena Jovanovic Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
382 1088 Dimitrije Kljajic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km 00:59:00 Да
383 1089 Jugoslava Perić Женски AK Dragutin Tomašević Petrovac na Mlavi [10.0 km] 10 km Да
384 1090 Janko Djordjevic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
385 1091 Nikola Mijailovic Мушки Ak Novi Pazar Leposavic [10.0 km] 10 km 00:33:00 Да
386 1092 Milan Pantović Мушки Trstenik [10.0 km] 10 km Да
387 1093 Ilija Delevic Мушки Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Да
388 1094 Maja Smilić Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Да
389 1095 Rade Negovanovic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Да
390 1096 Stojadin Micic Мушки Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Да
391 1097 Bojan Stanojevic Мушки Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km Да
392 1098 Predrag Milovanović Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km 00:45:00 Да
393 1099 Igor Gatalica Мушки Triatlon klub “Achilles” Vrsac Smederevo [10.0 km] 10 km Да
394 1100 Yaşar Yüce Мушки BECHTEL- ENKA Krusevac [10.0 km] 10 km 09:00:00 Да
395 1101 Danilo Bulatovic Мушки Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
396 1102 Lenka Gmijovic Женски AK Krusevac Krusevac [10.0 km] 10 km Да
397 1103 Mladen Sekuloski Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
398 1104 Bojan Stević Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
399 1105 Ivan Jeremic Мушки Ak Leposavić BEOGRAD/ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Да
400 1106 Aleksandar Jočić Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Да
401 1107 Andrija Ilić Мушки Smederevo [10.0 km] 10 km Да
402 1108 Sofija Stepanovic Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
403 1109 Borislav Rančić Мушки LTK "Bohemians" - Babusnica Babušnica [10.0 km] 10 km Да
404 1110 Nikola Filipović Мушки LTK Bohemians Babušnica [10.0 km] 10 km 22:30:22 Да
405 1111 Mihajlo Pejčić Мушки LTK "Bohemians" - Babušnica Babušnica [10.0 km] 10 km 00:46:00 Да
406 1112 Aleksandar Neševski Мушки AK Leposavić Beograd, Resnik [10.0 km] 10 km 00:32:00 Да
407 1113 Ivan Jeremić Мушки AK Leposavić Beograd cukarica [10.0 km] 10 km Да
408 1114 Đorđe Milošević Мушки Kragujevac [10.0 km] 10 km Да
409 1115 Zoran Vukadinović Мушки Rekreativac Kos. Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
410 1116 Dejan Milisavljević Мушки Rekreativac Kos. Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
411 1117 KHALEED AL-JUBORY Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
412 1118 Срђан Весовић Мушки АРК Трим Тим Крагујевац [10.0 km] 10 km Да
413 1119 Senka Čakarević Женски BRC Road Runners Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
414 1120 Milan Lukic Мушки Krusevac [10.0 km] 10 km Да
415 1121 Tamara Jovanovic Женски Nis [10.0 km] 10 km Да
416 1122 Dragana Novitovic Женски Valjevo [10.0 km] 10 km Да
417 1123 Sinisa Stanojevic Мушки Jagodina, Ribare [10.0 km] 10 km Да
418 2001 Ivana Todosijevic Женски Kruševac [5.0 km] 5 km Да
419 2002 Merdan Yilmaz Мушки ISTANBUL [5.0 km] 5 km Да
420 2003 Илија Етински Мушки АК Динамо Панчево Панчево [5.0 km] 5 km Да
421 2004 Nikola Vukelja Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [5.0 km] 5 km Да
422 2005 Milan Jovanović Мушки Niš [5.0 km] 5 km 00:25:00 Да
423 2006 Dragana Grbašlijev Женски Zemun polje [5.0 km] 5 km Да
424 2007 Ignjat Papić Мушки TKT Tamiš Pancevo [5.0 km] 5 km Да
425 2008 Stevica Inđić Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km 00:34:24 Да
426 2009 Miroljub Pavlica Мушки Kruševac [5.0 km] 5 km Да
427 2010 Mateja Kojičić Мушки Stajićevo [5.0 km] 5 km Да
428 2011 Marija Memet Dajčić Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
429 2012 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [5.0 km] 5 km Да
430 2013 Lazar Kotlajic Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
431 2014 Tanja Mladenović Женски PSD Pogled Stalac [5.0 km] 5 km Да
432 2015 Reyam Al Jadder Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
433 2016 HASAN TOPSAKAL Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
434 2017 Bojan Miljevic Мушки AK Bečej Becej [5.0 km] 5 km Да
435 2018 berk demirkaya Мушки BEJV Krusevac [5.0 km] 5 km Да
436 2019 Can Taboglu Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
437 2020 Melih Cakirgil Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
438 2021 Zeynep Esra Gurbuz Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
439 2022 Гордана Дамјанац Женски Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
440 2023 Batuhan Sahin Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
441 2024 Merita Hajdari Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
442 2025 Sura Balkas Женски KrusevacSura [5.0 km] 5 km Да
443 2026 Berke Kiseli Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
444 2027 Strahinja Joksić Мушки Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km 00:40:00 Да
445 2028 Vlera Vraniqi Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
446 2029 Bojan Joksić Мушки Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km 00:40:00 Да
447 2030 Kemal Seviner Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
448 2031 Slobodan Milosevic Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
449 2032 Nikola Veljović 🏃‍♂️ Мушки Team Trakić - GM Running Team Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Да
450 2033 Milica Jeftovic Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
451 2034 Caner Altin Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km 00:50:00 Да
452 2035 Jelena Mitrovic Женски Kruševac [5.0 km] 5 km Да
453 2036 Minja Mijačić Женски Kruševac [5.0 km] 5 km Да
454 2037 Maksim Kljajić Мушки Kruševac [5.0 km] 5 km Да
455 2038 Jelena Radakovic Женски Beograd-Novi Beograd [5.0 km] 5 km Да
456 2039 Jovana Miladinović Женски PK Tara Kraljevo [5.0 km] 5 km Да
457 2040 Nemanja Divnic Мушки Varvarin [5.0 km] 5 km Да
458 2041 Zorana Tamburic Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
459 2042 Predrag Gasic Мушки Brus [5.0 km] 5 km Да
460 2043 Branimir Stojčić Мушки (spleenless) GM Running Team Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Да
461 2044 Goran Begovic Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
462 2045 Hadži Lazar Filipović Мушки Triatlon Tim Borac Čačak [5.0 km] 5 km Да
463 2046 Katarina Papić Женски TKT Tamiš Pancevo [5.0 km] 5 km Да
464 2047 Sanja Milosavljevic Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
465 2048 Andjelija Radovanovic Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
466 2049 Anastasija Radovanovic Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
467 2050 Maja Pantic Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
468 2051 Nemanja Mikavica Мушки Nova Pazova [5.0 km] 5 km Да
469 2052 Sanja Gortva Женски PSD Zeleznicar Novi Sad Becej [5.0 km] 5 km Да
470 2053 Darko Milovanovic Мушки Smoljinac [5.0 km] 5 km Да
471 2054 Andrijana Stojicevic Женски Smoljinac [5.0 km] 5 km Да
472 2055 Milos Stojicevic Мушки Smoljinac [5.0 km] 5 km Да
473 2056 Sava Janićević Мушки Požarevac [5.0 km] 5 km Да
474 2057 Anja Nedeljković Женски Kruševac [5.0 km] 5 km Да
475 2058 Nikola Milosavljevic Мушки Lebane [5.0 km] 5 km Да
476 2059 Egemen Basarici Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
477 2060 Hande Gundogdu Basarici Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
478 2061 Mateja Stević Мушки AK Kruševac Krusevac [5.0 km] 5 km Да
479 2062 Vladimir Danko Мушки Triogy Racing Novi Sad - Futog [5.0 km] 5 km Да
480 2063 Natalija Šešlija Женски TK "Triogy Racing" Нови Сад [5.0 km] 5 km Да
481 2064 Andrijana Stefanovic Женски Nis [5.0 km] 5 km Да
482 2065 Marko Djordjevic Мушки Nis [5.0 km] 5 km 00:21:00 Да
483 2066 Vesna Ćosić Женски Rekreativac Kos. Mitrovica [5.0 km] 5 km Да
484 2067 Andrea Kljajić Женски Kruševac [5.0 km] 5 km Да
485 2068 Bojana Savic Женски Belgrade Runnig Club Beograd cukarica [5.0 km] 5 km Да
486 2069 Marko Aleksic Мушки LTK Bohemians Babušnica [5.0 km] 5 km Да
487 2070 Maheswaran Darmalingam Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
488 2071 Nenad Marković Мушки LTK Bohemians Babušnica [5.0 km] 5 km Да
489 2072 Katarina Nikolić Женски ARK Maratonac Krusevac - Rekreativno trčanje Kruševac [5.0 km] 5 km Да
490 2073 Nina Nikolić Женски Kruševac [5.0 km] 5 km Да
491 2074 Ema Nikolić Женски Kruševac [5.0 km] 5 km Да
492 2075 Aleksandra Kojic Женски Београд [5.0 km] 5 km Да
493 2076 Zeljko Topalovic Мушки Cacak [5.0 km] 5 km Да
494 2077 Stefan Grujic Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
495 2078 Jovana Kostic Женски 35000 Jagodina [5.0 km] 5 km Да
496 2079 Милош Милосављевић Мушки Крушевац [5.0 km] 5 km Да
497 2080 Marko Milojević Мушки Kruševac [5.0 km] 5 km Да
498 2081 Vladan Mladenovic Мушки Kruesevac [5.0 km] 5 km Да
499 2082 Ivan Lukić Мушки Kruševac [5.0 km] 5 km 00:24:00 Да
500 2083 Milan Zlatković Мушки LTK Bohemians Babušnica [5.0 km] 5 km 00:24:20 Да
501 2084 Dalibor Djokic Мушки Kruševac [5.0 km] 5 km Да
502 2085 Slobodan Pavlović Мушки Kosingas 7528 Aleksandrovac [5.0 km] 5 km Да
503 2086 Aleksandra Peric Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
504 2087 Vanja Vesic Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
505 2088 Milos Minic Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
506 2089 Goran Kotlajic Мушки Београд [5.0 km] 5 km Да
507 2090 Stefan Randjelovic Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [5.0 km] 5 km Да
508 2091 Nikola Djuric Мушки Krusevac [5.0 km] 5 km Да
509 2092 Sladjana Stamenkovic Женски AK Dinamo Pancevo [5.0 km] 5 km Да