Prijavljeni takmičari na 3. Zrenjaninski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nemanja Đurić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Tatjana Stankovic Ženski Nrcbgd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 Marija Torbica Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
7 7 Nemanja Betmenovački Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Dragutin Krstajić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Ivan Milovanovic Muški maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
11 11 Иван Јевтић Muški Маратонци Панчево Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Bojan Stojić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 Nikola Rosic Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
14 14 Sasa Stefanovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Milenko Gagić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Jelena Tatalovic Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Duško Kunić Muški Balkanska trkacka liga Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Spasoje Stojšin Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 Bojana Despotović Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Nadezda Adamovic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Marko Golušin Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 Nikola Obradović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 00:02:10 Da
25 25 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
26 26 Jovana Miletić Ženski BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Aleksandar Blesić Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Aleksandar Jolović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
31 31 Darko Kojić Muški Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:54:30 Da
32 32 Milena Kiš Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Tatjana Knežević Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
34 34 Ljupka Amzirkov Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
35 35 Stefan Nešić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Darko Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Tamara Ćurčić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
40 40 Milan Ćurčić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Jasna Magdić Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
42 42 Goran Nešić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 Momčilo Varga Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
44 44 Srđan Tucić Muški --- Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:31:31 Da
45 45 Klara Ćurčin Ženski BRC - Belgrade Running Club Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Sasa Momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
47 47 Aleksandar Naumov Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
48 48 Dusan Relja Muški MARATONCI PANČEVO Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Oliver Zlatković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Nataša Ćulafić Ženski AK Partizan Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
52 52 Milana Maričić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Vladimir Mijatovic Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
55 55 Zoran Manojlović Muški Beograd-Borča [21.1 km] Polumaraton 01:45:30 Da
56 56 Igor Bakoš Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Jovana Čanak Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
58 58 Aleksandar Ilišković Muški Skola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
59 59 Vladimir Vujin Muški maratFON-Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:13:19 Da
60 60 MIROSLAV RANĐELOVIĆ Muški INDIVIDUALAC Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Dragan Surla Muški Žitište [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
62 62 Mihalj Kardos Muški VAK 1926 Vrsac Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Erdeljan Djurica Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 Dejan Radanov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Dragica Mitić Ženski Beograd,Borča [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Tibor Sabo Muški Zlatica [21.1 km] Polumaraton Da
67 67 Marko Cvijan Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
68 68 Dragoljub Zaviša Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 Jovica Kovac Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
70 70 Marko Trifunović Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
71 71 Svetislav Nikolajev Muški Triatlon klub “Achilles” Vrsac Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
73 73 Elvis Škorić Muški Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Andor Sarapka Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Александар Крнета Muški Krajinaforce Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
76 76 Ђорђе Сладаковић Muški Кrajinaforce Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
77 77 Kristifor Manču Muški Triatlon klub “Achilles” Vrsac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:30:31 Da
78 78 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
79 79 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Srdjan Karanovic Muški Hetin [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Sanja Strakušek Ženski ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:50:35 Da
83 83 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:06:46 Da
84 84 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Vladimir Lukic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
86 86 Saša Fibišan Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
87 87 Ivan Mitic Muški / Batocina [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
88 88 Mina Dimitrovski Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
89 89 Zeljko Graovac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Ivan Papic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
91 91 Miloš Elesin Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
92 92 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Predrag Jovanović Muški "Skola trcanja Stara Pazova" Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
94 94 Ivana Novaković Ženski BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton Da
95 95 Srđan Savić Muški Ark somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Danko Damjanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:55:10 Da
97 97 Nikola Hrvojević Muški Sremska Kamenica/Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Palic [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Goran Dudan Muški KP Zrenjanin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Nataša Stojičić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
102 102 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
103 103 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
104 104 Darko Petrović Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:24:23 Da
105 105 Dragan Ćirić Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
106 106 Strahinja Radinovic Muški Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
107 107 Kristina Kuzmanovic Ženski Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
108 108 Nikola Stanković Muški Projektura Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 110 110 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
112 112 Boris Šarović Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
113 113 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Nikola Srebrić Muški Projektura Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Ivana Stanković Ženski Projektura Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
116 116 Kristijan Krizan Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
117 117 Stefan Devic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Ana Andjelkovic Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Aleksandra Kostadinović Ženski AK Srem Laćarak [21.1 km] Polumaraton 01:29:05 Da
120 120 Saša Radišić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:35:19 Da
122 122 Danijel Sekešan Muški Vladimirovac [21.1 km] Polumaraton Da
123 123 Aleksandra Vrsajković Ženski individualac Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
124 124 Dejan Despotovic Muški AkMaratontim Hajduk Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
125 125 Jasmina Lukić Krmar Ženski Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
126 126 Nebojsa Milovanovic Muški Rekreativac Kacarevo [21.1 km] Polumaraton Da
127 127 Milorad(dzeks) Jaksic Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
128 128 Jelena Nisić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Vladan Migric Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Vladimir Pajdacki Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
131 131 Nikola Kapetanović Muški CAPITAL CREW Loznica [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Dragan Nikolić Muški Capital Crew Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Ивица Марковић Muški Барена сланина Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
134 134 Nenad Popovic Muški Rifles Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 02:45:00 Da
135 135 Aleksandar Sabo Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
136 136 Dušan Stojkov Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
137 137 Erika Poljaković Nađ Ženski - Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
138 138 Balint Fridrih Muški ARK Somaraton Senta [21.1 km] Polumaraton Da
139 139 Иван Грбан Muški Зрењанин [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Miloš Branković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
141 141 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [21.1 km] Polumaraton Da
142 142 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
143 143 Vladimir Vajda Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
144 144 Danijela Popović Ženski Beograd- Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
145 145 András Csányi Muški Pacsér [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
146 146 Aleksandar Rajić Muški AK Popličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
147 147 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
148 148 Ljubivoje Grbović Muški MARATON TIM KV Beograd stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
149 149 GORAN OLAH Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
150 150 Petar Roljić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
151 151 Martina Husta Ženski Lukino Selo [21.1 km] Polumaraton Da
152 152 Aleksandar Mitic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
153 153 Branislav Lazic Muški Škola Atletike Sonja Stolić Bg NOVI BGD [21.1 km] Polumaraton 00:01:17 Da
154 154 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:40:33 Da
155 155 Nenad Milenkovic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
156 156 OND BAKOŠ Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 Radiljub Đerić Muški Zrenjain [21.1 km] Polumaraton Da
158 158 Edin Huric Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Da
159 159 Nikola Malbasa Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
160 160 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
161 161 Ivan Kovač Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Zoran Rakić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
163 163 Luka Čanji Muški AK AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:17:29 Da
164 164 Marina Petrović Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Aleksandar Stojanović Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
166 166 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
167 167 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
168 168 Miroslav Prijović Muški Priboj [21.1 km] Polumaraton Da
169 169 Milan Kovačić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Svetlana Keser Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
171 171 Milan Cvijanovic Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
172 172 Nenad Djordjevic Muški Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
173 173 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
174 174 Nenad Grković Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:43 Da
175 175 Vladana Sredić Ženski Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
176 176 Mirjana Cvetković Ženski Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
177 177 Dejan Momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Zoltan Horvat Muški Becej [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:18:59 Da
180 180 Dragan Kovacev Muški A.K. Hajduk Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
181 181 Aleksandar Vujinovic Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
182 182 Nemanja Mladenović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
183 183 Nikola Radakovic Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
184 184 Lukac Oskar Lukac Muški Becej [21.1 km] Polumaraton Da
185 185 Nenad Zivkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:13:00 Da
186 186 Petar Milutinović Muški NIKE+ RUNNING CLUB BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Da
187 187 Bogdan Mihajlov Muški Triatlon klub Begej Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
188 188 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
189 189 Vladimir Petrovic Muški / Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
190 190 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
191 191 Marko Đurkin Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Din Demirović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Stefan Veljovic Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
194 194 Marko Lazić Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
195 195 Dejan Subin Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
196 196 Srđan Kockarević Muški Novosadski maraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Goran Cvetković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
198 198 Vedrana Ajanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Stefan Roganović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Mubina Mehmedović Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Da
201 201 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
202 202 Mihajlo Gajic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
203 203 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
204 204 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:15 Da
205 205 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
206 206 bosko bolozan Muški Boks klub Petrovgrad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
207 207 Aleksa Djordjevic Muški Boks klub Petrovgrad Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
208 208 Ivan Kutlarović Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
209 209 Petar Kamjanac Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
210 210 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
211 211 Saša Zebić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
212 212 Aleksandra Trajković Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
213 213 Alexander Gulyaev Muški Magazine "Marathonec" Syktyvkar [21.1 km] Polumaraton 01:19:34 Da
214 214 Ivan Arsenov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
215 215 Ninoslav Ruzic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
216 216 Danijel Simonović Muški Pančevo, Glogonj [21.1 km] Polumaraton Da
217 217 Marijana Tanovic Ženski CAPITAL CREW Belgrade Požega [21.1 km] Polumaraton Da
218 218 Milica Vučetić Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
219 219 Marjan But Muški Triatlon klub Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
220 220 Dragan Miljević Muški A.K. Cerski junaci-Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
221 221 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:23:00 Da
222 222 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
223 223 Nikola Stamenic Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
224 224 Nikola Rajković Muški Škola trčanja Stara Pazova Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
225 225 Mirko Đurđević Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
226 226 Neda Ćaćić Ženski Beograd-Zemun [21.1 km] Polumaraton 02:29:00 Da
227 227 Đuro Vučinić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
228 228 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
229 229 Miloš Krstić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
230 230 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [21.1 km] Polumaraton Da
231 231 Zoran Brančić Muški - Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
232 232 Dušan Prijić Muški TK Begej Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
233 233 Srdjan Tasic Muški nisam u klubu Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
234 234 Branko Barac Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:42:20 Da
235 235 Nedeljko Šobot Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
236 236 Predrag Stević Muški Šuvajić [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
237 237 Marija Dišpiter Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
238 238 Nenad Olcan Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
239 239 Nenad Veljkovic Muški MARATONCI PANČEVO Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
240 240 Bojan Krivokuća Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
241 241 Branislav Medic Muški Budisava [21.1 km] Polumaraton Da
242 242 Marko Gorčić Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
243 243 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
244 244 Olga Mandić Ženski Škola trčanja Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
245 245 Milan Jovanovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton 01:36:53 Da
246 246 Dragan Jagodic Muški Beograd,vinca [21.1 km] Polumaraton Da
247 247 Nikola Vujadinović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
248 248 Darija Amanovic Ženski Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
249 249 Nikola Stamenic Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
250 250 Marko Adamovic Muški Ecka [21.1 km] Polumaraton 02:40:00 Da
251 251 Dalibor Momirov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
252 252 Aleksandar Mijailović Muški Sad TRČI Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton Da
253 253 Marko Mijailović Muški Topola [21.1 km] Polumaraton Da
254 254 Aleksandar Ormoš Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
255 255 Velimir Bojović Muški AK Niški Maraton Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
256 256 Damir Brnić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
257 257 Petar Narižan Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
258 258 Darko Plavšić Muški pojedinac Kovilj [21.1 km] Polumaraton Da
259 259 Milan Marković Muški Hajduk Kula Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
260 260 Jevrem Ćosić Muški "Maratonci" Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:54 Da
261 261 Žaklina Klemen Mitrović Ženski Cegarrunning - AK Apatin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
262 262 Nenad Leontić Muški Urban kombat Surčin Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
263 263 Žarko Doroški Muški Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
264 264 Dejan Bajić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
265 265 Valentina Nestorović Ženski BK Novi Sad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
266 266 Zarija Milanović Muški Panorama Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
267 267 Nevena Topličić Ženski Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
268 268 Sara Kuzmanović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
269 269 Milan Katović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
270 270 Zorana Vučković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
271 271 Petar Ursulov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
272 272 Đurica Erdeljan Muški VAK Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
273 273 Nikola Ljumović Muški AK Crvena zvezda Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
274 274 Miloš Krstić Muški AK Leposavić Leposavić [21.1 km] Polumaraton Da
275 275 Milan Šojić Muški BK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
276 276 Jakov Dolić Danikov Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
277 277 Vanja Tomić Muški BK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
278 278 Nenad Škundrić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
279 279 Dušan Mandić Muški Podgorica [21.1 km] Polumaraton Da
280 280 Goran Jelić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
281 281 Marko Antić Muški KK Proleter Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
282 282 Vukašin Nikolin Muški KK Proleter Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
283 283 Strahinja Padejski Muški FK Proleter Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
284 501 Štafeta Dobro jutro Apatine Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
285 502 Štafeta Capital Crew Štafeta Mladosti Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
286 503 Štafeta Šinvoz Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
287 504 Štafeta Delta Running Team Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
288 505 Štafeta Pokemoni Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
289 506 Štafeta Capital Crew burazeri Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
290 507 Štafeta AK Srem Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
291 508 Štafeta AK Apatin - Čegarunning Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
292 509 Štafeta Batocina Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
293 510 Štafeta Tijanini anđeli Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
294 511 Štafeta SM KRUG Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
295 512 Štafeta AK AS023 Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
296 513 Štafeta ARK Odzaci Muški ARK Odžaci Kruševac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
297 1001 Marija Đapić Živković Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd - [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
298 1002 Karolina Kalapoš Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad Bečej [7.0 km] 7 km Da
299 1003 Veljko Radosavljev Muški Ak Banat Zrenjanin Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
300 1004 Ljiljana Aleksić Ženski CAPITAL CREW Belgrade Zemun Beograd [7.0 km] 7 km Da
301 1005 Vanja Čavić Muški Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
302 1006 Tanja Dabić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
303 1007 Slobodan Mirosavljev Muški Vrsac [7.0 km] 7 km Da
304 1008 Maja Pejčić Milošević Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
305 1009 Luka Kojić Muški Vršac [7.0 km] 7 km 00:31:07 Da
306 1010 Danilo Mihailović Muški BelHospice Tim Kragujevac [7.0 km] 7 km 01:27:30 Da
307 1011 Andrijana Al-Sattam Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
308 1012 Donka Jankov Ženski AK Bocar Bocar [7.0 km] 7 km Da
309 1013 Željko Kesić Muški Škola trčanja Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
310 1014 Radoslav Antic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
311 1015 Biljana Šaulić Ženski Beograd, Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
312 1016 Milena Ikonar Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
313 1017 Даница Миросављев Ženski Вршац [7.0 km] 7 km Da
314 1018 Ivan Vasic Muški Velika Krsna [7.0 km] 7 km Da
315 1019 Tijana Popara Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
316 1020 Teodora Stoisavljevic Ženski BRC Beograd [7.0 km] 7 km Da
317 1021 Ivan Popovic Muški Belgrade Running Club Beograd - Stari grad [7.0 km] 7 km Da
318 1022 Zoran Bunjevački Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
319 1023 Nikola Stanivukovic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
320 1024 Marko Bubrić Muški Capital Crew - Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
321 1025 Tomislav Kurdulija Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
322 1026 Nikola Trickovic Muški Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
323 1027 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
324 1028 Vesna Vicko Bogišić Ženski ARK Somaraton Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
325 1029 Nataša Ševo Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
326 1030 Zorica Kulic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
327 1031 sanja vuković Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
328 1032 Jovan Ignjatić Muški Delta Running Team Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
329 1033 Aleksandra Bogdanović Ženski Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
330 1034 Lenka Šćepanović Ženski Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
331 1035 Marko Živčević Muški Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
332 1036 Ana Brzaković Ženski Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
333 1037 Marko Mihajlović Muški Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
334 1038 Bojan Kaličanin Muški Delta Running Team Beograd [7.0 km] 7 km Da
335 1039 Marko Jankovic Muški Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
336 1040 Andrej Jukić Muški AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
337 1041 Marko Dimitrić Muški Capital Crew Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km 00:27:00 Da
338 1042 Bojan Kesić Muški Pivnica Zlatna Krigla Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
339 1043 Marija Gajić Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
340 1044 Milan Simić Muški Ravni Topolovac [7.0 km] 7 km Da
341 1045 Andrija Smircic Muški CapitalCrew BEOGRAD Beograd, Stari Grad [7.0 km] 7 km 00:43:00 Da
342 1046 Katarina Stevanović Ženski Capital Crew Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
343 1047 Danijela Suboticki Ženski Novo Milosevo [7.0 km] 7 km Da
344 1048 Boško Rokvić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
345 1049 Marija Poznić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
346 1050 Sanja Novakov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
347 1051 Bogdan Nikolić Muški ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
348 1052 Zeljko Pekovic Muški Titel [7.0 km] 7 km Da
349 1053 Violeta Segedinski Ženski Bečej [7.0 km] 7 km Da
350 1054 Milica Sitar Ženski CapitalCrew BEOGRAD Beograd Zemun (Batajnica) [7.0 km] 7 km 00:40:35 Da
351 1055 Arpad Greilach Muški Kula [7.0 km] 7 km Da
352 1056 Dalibor Čudić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
353 1057 Slobodan Miletić Muški Capital Crew Belgrade Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
354 1058 Tatjana Krstonošić Ženski AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
355 1059 Miroslav Panić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
356 1060 Sintija Sabo Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
357 1061 Aleksandar Nikolić Muški Zrenjain [7.0 km] 7 km Da
358 1062 Silard Varga Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
359 1063 PRPA # Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
360 1064 Milorad Jeftic Muški Individualci Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
361 1065 Milan Veličković Muški Capital Crew Belgrade Beograd-Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
362 1066 Marko Janković Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
363 1067 Vladimir Kostić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
364 1068 Sladjana Ljiljak Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
365 1069 Katarina Kiš Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
366 1070 Gorana Nikolajevic-Stirski Ženski Capital Crew Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:43:00 Da
367 1071 Jovana Mijatović Ženski Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
368 1072 Vanja Momcilovic Muški Ruma [7.0 km] 7 km Da
369 1073 Tanja Šijaković Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
370 1074 Momcilo Savic Muški Beograd rakovica [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
371 1075 Jelena Vasiljević Ženski Capital Crew Beograd-Čukarica [7.0 km] 7 km Da
372 1076 Miloš Bubnjević Muški Gospođinci [7.0 km] 7 km Da
373 1077 MILOJKA PONOĆKO Ženski KP Zrenjanin Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
374 1078 Jasmina Bjelica Ženski AS 023 Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
375 1079 Vesna Radonic Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
376 1080 Jelena Kaludjerski Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
377 1081 Bojan Santovac Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
378 1082 Aleksandra Radoicic Ženski CAPITAL CREW Beograda - Rakovica [7.0 km] 7 km 09:09:00 Da
379 1083 Ana Dragoslavić Ženski Bačka Topola [7.0 km] 7 km 00:59:00 Da
380 1084 Vladimir Jankovic Muški Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
381 1085 Šarolta Đinisov Rozgonji Ženski Ark Maratonko Kovačica Debeljača [7.0 km] 7 km Da
382 1086 Dubravka Pivarski Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
383 1087 Mirjana Jankov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
384 1088 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
385 1089 Vlada Aracki Muški Rekreativo Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
386 1090 Borislav Majstorović Muški Zrenjnanin [7.0 km] 7 km Da
387 1091 Dragana Tabački Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
388 1092 Slobodan Krpučin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
389 1093 Milan Flujeraš Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
390 1094 Aleksandra Burkanović Ženski Ak Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
391 1095 Miloš Mirosavljević Muški CAPITAL CREW KOLIBRI Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
392 1096 Natalija Bukilić Ženski CAPITAL CREW KOLIBRI Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
393 1097 Bojana Gutesa Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
394 1098 Nataša Felčar Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
395 1099 Atila Balint Muški Senta [7.0 km] 7 km Da
396 1100 Jasna Cuk Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
397 1101 Ivan Stevanović Muški Mladenovac [7.0 km] 7 km 00:28:00 Da
398 1102 Hapet Agobian Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
399 1103 Suzana Mitrović Ženski Beograd [7.0 km] 7 km 00:36:42 Da
400 1104 Оливера Урошев Палалић Ženski Зрењанин [7.0 km] 7 km Da
401 1105 Maja Jezdimirović Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograda - Rakovica [7.0 km] 7 km Da
402 1106 Srećko Topić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
403 1107 Martina Laskač Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
404 1108 Dragana Jauković Ženski CAPITAL CREW Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
405 1109 Veroslava Milenkovic Ženski Capital Crew Beograd [7.0 km] 7 km Da
406 1110 Milan Veselinovic Muški Beograd stari grad [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
407 1111 Velibor Mladenović Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
408 1112 Milana Božović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
409 1113 Ivana Lagundžija Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
410 1114 Anja Marčić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
411 1115 Damir Mihajlović Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
412 1116 Stefan Erceg Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
413 1117 Dragan Suvajac Muški Nova Pazova [7.0 km] 7 km Da
414 1118 Claudio Angeloni Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
415 1119 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [7.0 km] 7 km Da
416 1120 Nemanja Glišić Muški Čegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
417 1121 SARA MAGDA Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
418 1122 Kristina Bačić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
419 1123 Dajana Cvišić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
420 1124 Jovana Petrov Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
421 1125 Jovana Ilić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
422 1126 Tamara Simić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
423 1127 Marina Mavrikova Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
424 1128 Kristina Dragić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
425 1129 Duška Došlo Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
426 1130 Jelena Tabački Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
427 1131 Dragana Crnjanski Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
428 1132 Nataša Majstorović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
429 1133 Vesna Stefanjesku Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
430 1134 Nataša Rakita Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
431 1135 Jelena Vavan Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
432 1136 Sanja Sladojević Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
433 1137 Aleksandra Jevtić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
434 1138 Dragana Šarović Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
435 1139 Davor Bašić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
436 1140 Petar Glamočić Muški FK Tiento Futog Futog [7.0 km] 7 km 00:00:00 Da
437 1141 Djordje Mijatovic Muški / Knić [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
438 1142 Zoja Georgijev Ženski Beograd,Dedinje [7.0 km] 7 km 00:37:00 Da
439 1143 Jelena Laban Ženski Beograd,rakovica [7.0 km] 7 km Da
440 1144 Mirjana Međo Ženski Nova Pazova [7.0 km] 7 km Da
441 1145 Nebojša Vujović Muški Belgrade, Vozdovac [7.0 km] 7 km Da
442 1146 Darko Cvijic Muški Capital crew Beograd/Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
443 1147 Siniša Tomić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
444 1148 Mario Lupšor Muški AK AS 023 Zrenjanin Ečka [7.0 km] 7 km Da
445 1149 Marija Novakovic Ženski AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
446 1150 Mirko Pavkov Muški AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
447 1151 Slađana Popović Ženski Running Tribe Belgrade Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
448 1152 Zeljko Petrovic Muški Vojska Srbije Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
449 1153 Slavoljub Ilic Muški Vojska Srbije Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
450 1154 Vladan Srbulovic Muški Vojska Srbije Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
451 1155 Biljana Savic Ženski Vojska Srbije Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
452 1156 Petar Šuša Muški Vojska Srbije Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
453 1157 Borislav Pelengic Muški Vojska Srbije Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
454 1158 Snezana Stancetic Ženski Vojska Srbije Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
455 1159 Ina Bodonji Ženski Vojska Srbije Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
456 1160 Miroslav Konjovic Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
457 1161 Vladimir Damjanov Muški Vojska Srbije Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
458 1162 Natalija Marinkovic Ženski Vojska Srbije Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
459 1163 Maja Panic Ženski Vojska Srbije NOVI ,SAD [7.0 km] 7 km Da
460 1164 Tatjana Radivojevic Ženski Running Tribe Belgrade Beograd- Vracar [7.0 km] 7 km Da
461 1165 Radovan Kisic Muški Klek [7.0 km] 7 km Da
462 1166 Đorđe Ćurić Muški Sivac [7.0 km] 7 km Da
463 1167 Srdjan Buzadzic Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
464 1168 Verica Maravic Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
465 1169 Đorđe Paunović Muški Beograd - Obrenovac [7.0 km] 7 km Da
466 1170 Zoran Ristin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:48:00 Da
467 1171 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
468 1172 Goran Vorkapic Muški zeleno polje Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
469 1173 Srdjan Tikvic Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
470 1174 Nemanja Jankovic Muški Mladenovac [7.0 km] 7 km Da
471 1175 Slavoljub Epifanic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
472 1176 Boris Živanov Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
473 1177 Simo Salapura Muški Zrenjnain [7.0 km] 7 km Da
474 1178 Nikola Jovanović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
475 1179 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [7.0 km] 7 km Da
476 1180 Biljana Krstonošić Ženski AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Da
477 1181 Vladimir Dramlić Muški Beogradski zrenjaninac Beograd [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
478 1182 Dragana Mikic Ženski Ak Apatin / Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
479 1183 Dušan Krstić Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
480 1184 Aleksandar Kelečević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
481 1185 Marija Jelic Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
482 1186 Đorđe Salapura Muški Karate klub Zrenjanin Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
483 1187 Ana Vujin Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
484 1188 Tomislav Antonic Muški Run Away Beograd [7.0 km] 7 km Da
485 1189 Irena Hadzi Dragic Ženski ARK Vizelj Beograd [7.0 km] 7 km Da
486 1190 Marija Kamidzorac Knezevic Ženski ARK Vizelj Beograd [7.0 km] 7 km Da
487 1191 Aleksa Epifanic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
488 1192 Valentina Juhas Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
489 1193 Milica Gvozdenović Ženski Run Away Beograd [7.0 km] 7 km Da
490 1194 Branislav Vodenicar Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
491 1195 Momčilo Glamočić Muški Begeč [7.0 km] 7 km Da
492 1196 Ajredin Ajeti Muški KZR Banatske Brigade,Vojska Srbije Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
493 1197 Beba Ristic Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
494 1198 Gradimir Radišić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
495 1199 Dragan Gladic Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
496 1200 Bojan Ravić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
497 1201 Uglješa Golijanin Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
498 1202 Aleksandra Lukić Golijanin Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
499 1203 Jovan Vukojević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
500 1204 Jovan Lekić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
501 1205 Aleksandra Adamov Muški Vršac [7.0 km] 7 km Da
502 1206 Stefan Knežević Muški Margita [7.0 km] 7 km Da
503 1207 Filip Dimitrijević Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
504 1208 Sofija Maksimović Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
505 1209 Branislav Popov Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
506 1210 Steva Kočalka Muški Valor Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
507 1211 Rade Radaković Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
508 1212 Nebojša Tamindžić Muški ARK Odžaci Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
509 1213 Jovana Kovačević Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
510 1214 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
511 1215 Predrag Vejin Muški A K Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
512 1216 Vlada Stevanović Muški AK Veteran - PD Balkan Beograd [7.0 km] 7 km Da
513 1217 Nemanja Mikavica Muški Nova Pazova [7.0 km] 7 km Da
514 1218 Vladan Mikrić Muški Svilajnac [7.0 km] 7 km Da
515 1219 Siniša Radivojević Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
516 1220 Ivan Nešić Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
517 1221 Nemanja Petrović Muški I. Brigada Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
518 1222 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [7.0 km] 7 km Da