Prijavljeni takmičari na 5. Adrenalin Race

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Miroslav Lovric Muški PK Borkovac Ruma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
2 2 Nikola Novakovic Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
3 3 Miloje Milosavljević Muški Tribalion team Bajina Bašta [11.0 km] Adrenalin Race Da
4 4 Jelena Radosavljevic Ženski PK Borkovac Ruma Sremska Mitrovica [11.0 km] Adrenalin Race Da
5 5 Boris Tomic Muški Tribalion team Bajina Basta [11.0 km] Adrenalin Race Da
6 6 Sara Pirnat Ženski PSK "Spartak" Subotica [11.0 km] Adrenalin Race Da
7 7 Miloš Gopić Muški PSK Balkan Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
8 8 Maja Simić Ženski PSK Balkan Beograd - Čukarica [11.0 km] Adrenalin Race Da
9 9 Aleksandar Gojsavić Muški Beograd Savski venac [11.0 km] Adrenalin Race Da
10 10 Синиша Мишчевић Muški Сремска Митровица [11.0 km] Adrenalin Race Da
11 11 Nemanja Pavlovic Muški CrossFit PrviTim Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
12 12 Александар Ратковић Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
13 13 Иван Ратковић Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
14 14 Nemanja Tomic Muški Dzk Ruma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race 00:00:00 Da
15 15 Jelena Radivojevic Ženski Palilula, Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
16 16 Bojan Đačić Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
17 17 Branislav Tosic Muški Vozdovac-Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
18 18 Jovan Vukobratovic Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
19 19 Aleksandar Oreščanin Muški / Grocka - Beograd [11.0 km] Adrenalin Race 01:30:00 Da
20 20 Đorđe Tošić Muški BEOGRAD ZVEZDARA [11.0 km] Adrenalin Race Da
21 21 Sabina Klbeček Ženski Planinarski Klub Spartak Subotica, 2400 [11.0 km] Adrenalin Race Da
22 22 Vladimir Stojković Muški Beograd-Zvezdara [11.0 km] Adrenalin Race Da
23 23 Marijana Kovac Ženski Cardio Workout Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race 00:57:00 Da
24 24 Nena Rajić Ženski Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
25 25 Igor Sokolovski Muški Maslačak Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
26 26 Dusan Jakovljevic Muški Maslačak Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
27 27 Petar Jovanov Muški Savate boks klub Rma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
28 28 Miša Milić Muški Cardio Workout Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
29 29 Dejan Kežić Muški PSD Zeleznicar Novi Sad Veternik, Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race Da
30 30 Jasmina Stanivukovic Ženski Novi Sad [11.0 km] Adrenalin Race Da
31 31 Đurica Beneč Muški Gradski ragbi klub Vršac Vršac [11.0 km] Adrenalin Race Da
32 32 Marko Simic Muški Beograd/Novi Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
33 33 Marina Pajčin Ženski Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
34 34 jelena milakovic Ženski PK Borkovac Ruma Sremska Mitrovica [11.0 km] Adrenalin Race Da
35 35 Mladen Cicmil Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
36 36 Milica Milošević Ženski Sportsko udruženje Inspirium Fitness NOVI BANOVCI [11.0 km] Adrenalin Race Da
37 37 Ljubomir Knežević Muški Sportsko udruženje Inspirium Fitness NOVI BANOVCI [11.0 km] Adrenalin Race Da
38 38 Aleksandra Škobalj Ženski Gradski trkački Beograd/Novi Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
39 39 Nora Bognar Ženski PSK Spartak Subotica Palic [11.0 km] Adrenalin Race 00:02:00 Da
40 40 Dusan Bogdanov Muški Kovin [11.0 km] Adrenalin Race Da
41 41 Selena Colovic Ženski Kragujevac [11.0 km] Adrenalin Race Da
42 42 Ivan Nalcic Muški CARDIO WORKOUT Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
43 43 Nenad Veljkovic Muški MARATONCI PANČEVO Pancevo [11.0 km] Adrenalin Race 00:00:00 Da
44 44 Jelena Nikolic Ženski Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
45 45 Igor IGNJIC Muški - BEOGRAD ZVEZDARA [11.0 km] Adrenalin Race Da
46 46 Nikola Živanović Muški Tribalion team Bajina Bašta [11.0 km] Adrenalin Race Da
47 47 Aleksandar Matic Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
48 48 Mile Stojakovic Muški Beograd stari grad [11.0 km] Adrenalin Race Da
49 49 Aleksandar Čugurović Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
50 50 Ognjen Radulović Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
51 51 Andrijana Petrović Ženski Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
52 52 Maja Novović Ženski Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da
53 53 Nemanja Mamlić Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
54 54 Stefan Radaković Muški Rekreativci Ruma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
55 55 Nikola Mihić Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
56 56 Vladimir Radić Muški AK Ruma Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
57 57 Radoslav Ivančević Muški KPŽ Radić Vrdnik [11.0 km] Adrenalin Race Da
58 58 Ivan Ognjanović Muški BEOGRAD ZVEZDARA [11.0 km] Adrenalin Race Da
59 59 Vladimir Sudar Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
60 60 Mile Janković Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
61 61 Milan Marković Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
62 62 MIle Dražić Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
63 63 Savo Marković Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
64 64 Tihomir Jovičić Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
65 65 Igor VUKOVIĆ Muški KRUG MARATON KLUB ŠABAC Šabac [11.0 km] Adrenalin Race Da
66 66 Dejan Živković Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
67 67 Vukašin Ušljebrka Muški Ruma [11.0 km] Adrenalin Race Da
68 68 Darko Tanacković Muški Pećinci [11.0 km] Adrenalin Race Da
69 69 Miloš Đurić Muški Beograd [11.0 km] Adrenalin Race Da