Prijavljeni takmičari na 4. Odžački polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Vasilije Milenković Muški Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
2 2 Bojan Jocić Muški AK Becej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 Branislav Lončar Muški ARK Odžaci Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 Miroslav Dukadinović Muški OAK Beograd Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Danica Golubičić Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Ignjat Ivovic Muški Sad TRČI Oplenac Topola Topola - Oplenac [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Nataša Ćulafić Ženski AK Partizan Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:22:24 Da
8 8 Dragan Milovanović Muški ARK Odžaci Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
9 9 Ivica Tasic Muški ARK Odzaci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:35:33 Da
10 10 Štafeta ARK Odzaci Muški ARK Odžaci - počasni član Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
11 11 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Bojan Bosnić Muški Novi Sad - Futog [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 Borko Gajic Muški Backi Jarak [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Zeljko Graovac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
15 15 Bojan Miljevic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Palic [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Haris Ajdarević Muški AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
19 19 Boroja Neven Muški AK Sloboda Novi Grad Laktasi [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Земун - Београд [21.1 km] Polumaraton 01:25:47 Da
21 21 Teodora Simović Ženski AK Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
22 22 Zoltan Fodor Muški SU Horizont Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
23 23 Predrag Vejin Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Sara Ivančević Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:18:59 Da
26 26 ALEKSANDAR ILIĆ Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Sasa Momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Darko Petrović Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:24:23 Da
29 29 jovana kulusic Ženski CARDIO WORKOUT Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
30 30 Nora Trklja Ženski AK Crvena Zvezda Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Ljubica Debeljački Ženski PSK Sirig Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Marko Mijailovic Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Da
34 34 Neil Howie Muški Lonely Goats RC Gloucester [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
35 35 Dejan Bajic Muški ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Nenad Djordjevic Muški Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
38 38 Djordje Djordjevic Muški Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
39 39 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Bozidar Chaushoski Muški ARK LOTUS Prilep Prilep, Makedonija [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Dusan Gutesa Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:46:30 Da
42 42 Marina Radovanović Ženski AK Leposavić Leposavić [21.1 km] Polumaraton Da
43 43 Aleksandar Krstić Muški AK Leposavić Leposavić [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Miloš Krstić Muški AK Leposavić Leposavić [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 VLADIMIR MILISAVAC Muški BATROVCI [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Nevena Jovanovic Ženski Atletski klub crvena zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
47 47 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
48 48 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
49 49 Tijana Odobašić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
50 50 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:10:00 Da
51 51 Milica Krstić Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
52 52 Nikola Ljumovic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:18:35 Da
53 53 Aleksandar Savić Muški Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Milenko Gagić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
55 55 IVICA VUČKOVIĆ Muški MK Hrv. Sokol Osijek Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
56 56 Žarko Tešić Muški AK Hajduk maraton tim Kula [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Vladan Migric Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
58 58 Aleksandar Mitic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
59 59 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
60 60 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Miloš Elesin Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
62 62 Ljubiša Čivčić Muški Banjaluka [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Duško Kunić Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Branko Šarac Muški Lovćenac [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Dragomir Ilić Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
67 67 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
68 68 Branko Stankovic Muški SB.recreation/motivation Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
69 69 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:50:59 Da
70 70 Tihomir Lendvai Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
71 71 Gordana Vukomanović Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
73 73 Natasa Naletina Ženski Planinarsk klub Balkan Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
74 74 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Dejan Kuburović Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
76 76 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
77 77 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
78 78 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Predrag Knezevic Muški A.K..Apatin Indjija [21.1 km] Polumaraton 01:17:50 Da
80 80 Ivan Markovic Muški AK Sumadija Kragujevac Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton Da
81 81 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Aleksandar Dikic Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
83 83 Branko Anđelković Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
84 84 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
86 86 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
87 87 Vasa Vorkapić Muški Inđija [21.1 km] Polumaraton Da
88 88 Dragan Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
89 89 Luka Senaši Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
90 90 Ajredin Ajeti Muški Tekvondo klub Orao Odzaci Zrenjanin [5.0 km] 5 km Da
91 91 Abel Kibet Rop Muški Kenija [21.1 km] Polumaraton Da
92 92 Hosea Kiplagat Tuei Muški Kenija [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Moses Kipruto Kibire Muški Kenija [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Ruth Chemisto Matebo Ženski Kenija [21.1 km] Polumaraton Da
95 95 Ruth Nundu Mbatha Ženski Kenija [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Mirjana Lazic Ženski Odzaci [5.0 km] 5 km Da
97 97 Aleksa Dudukovic Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
98 98 Khop Bahadur Gurung Muški KAthmandu [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Ivana Budinski Ženski BRC Trail Crew Ruski Krstur [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Vasilije Milankovic Muški Odzaci [10.0 km] 10 km Da
101 101 Milos Segedi Muški Ak indjija Indjija [21.1 km] Polumaraton Da
102 102 Stefan Kucurski Muški AK Becej Becej [5.0 km] 5 km Da
103 1001 Jovan Todorovski Muški Novi Beograd [5.0 km] 5 km Da
104 1002 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
105 1003 Karolina Kalapoš Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad Bečej [5.0 km] 5 km Da
106 1004 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] 5 km Da
107 1005 Nebojša Vujović Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
108 1006 Aleksa Mladenović Muški Odžaci [5.0 km] 5 km Da
109 1007 Đorđe Rackov Muški Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
110 1008 SREĆKO TOPIĆ Muški AK Maraton Hajduk Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
111 1009 Strahinja Jovičin Muški Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
112 1010 Stefan Jovičin Muški Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
113 1011 Tatjana Dejanović Ženski Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
114 1012 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
115 1013 Nikola Sujer Muški Odžaci [5.0 km] 5 km Da
116 1014 Huba Tölgyesi Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Da
117 1015 Урош Завишић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
118 1016 Александар Басарић Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
119 1017 Урош Филиповић Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
120 1018 Вуk Јовановић Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
121 1019 Немањa Лучар Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
122 1020 Алекса Трифуновић Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
123 1021 Коста Стевановић Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
124 1022 Вукашин Шошкоћанин Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
125 1023 Данилo Протић Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
126 1024 Немања Марић Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
127 1025 Флоријан Пелт Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
128 1026 Лазар Илибашић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
129 1027 Богдан Стојиљковић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
130 1028 Стефан Валах Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
131 1029 Андреј Илић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
132 1030 Дарио Хајек Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
133 1031 Петар Стојановић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
134 1032 Михајло Димчић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
135 1033 Младен Ћеран Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
136 1034 Бранко Војновић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
137 1035 Милош Игњатовић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
138 1036 Давид Бујзаш Muški FK Lider Odžaci [5.0 km] 5 km Da
139 1037 Растко Ђорђевић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
140 1038 Здравко Стаменковић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
141 1039 Петар Арсић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
142 1040 Дино Мердановић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
143 1041 Марко Војновић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
144 1042 Виктор Бујзаш Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
145 1043 Никола Паљевић Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
146 1044 Милорад Милин Muški FK Lider Odzaci [5.0 km] 5 km Da
147 1045 Elena Karočanji Ženski Odžaci [5.0 km] 5 km Da
148 1046 Sofija Đaković Ženski Odžaci [5.0 km] 5 km Da
149 1047 Natalija Matinkovic Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
150 1048 Zoltan Horvat Muški Becej [5.0 km] 5 km 00:45:00 Da
151 1049 Vuk Vojvodić Muški FK Tekstilac Odžaci [5.0 km] 5 km Da
152 1050 Jovan Maravić Muški FK Tekstilac Odžaci [5.0 km] 5 km Da
153 1051 Miloš Pejčić Muški FK Tekstilac Odžaci [5.0 km] 5 km Da
154 1052 Tatjana Mali Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
155 1053 Vladimir Damjanov Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
156 1054 Ina Bodonji Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
157 1055 Nemanja Jakovljević Muški Odžaci [5.0 km] 5 km Da
158 1056 Gordana Vučić Ženski AK Sloboda Novi Grad Banjaluka [5.0 km] 5 km Da
159 1057 Dalibor Đogić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
160 1058 Marina Sočin Ženski Senta [5.0 km] 5 km Da
161 1059 Balaz Krizanovic Muški Senta [5.0 km] 5 km 00:26:32 Da
162 1060 Đorđe Paunović Muški Beograd - Obrenovac [5.0 km] 5 km Da
163 1061 Nemanja Đurić Muški Ak Apatin Zrenjanin [5.0 km] 5 km Da
164 1062 Mile Pokrajac Muški ARK Odžaci Odžaci [5.0 km] 5 km Da
165 1063 Vukašin Starčević Muški FK Tekstilac Odžaci [5.0 km] 5 km Da
166 1064 Nikola Plankoš Muški Subotica, [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
167 1065 Nikola Vasković Muški AK Vlasenica Vlasenica [5.0 km] 5 km Da
168 1066 Kerim Saracevic Muški AK Vlasenica Vlasenica [5.0 km] 5 km Da
169 1067 Marija Novakovic Ženski Becej [5.0 km] 5 km Da
170 1068 Mirko Pavkov Muški Becej [5.0 km] 5 km Da
171 1069 Nebojša Tamindžić Muški ARK Odžaci Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
172 1070 Dino Merdanović Muški Odžaci [5.0 km] 5 km Da
173 1071 Miloš Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
174 1072 Lazar Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
175 2001 Marko Bojković Muški Karavukovo [10.0 km] 10 km Da
176 2002 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
177 2003 Srdjan Surla Muški ARK Odžaci Odzaci [10.0 km] 10 km Da
178 2004 Stefan Dukić Muški Odžaci [5.0 km] 5 km Da
179 2005 Isidora Vukičević Ženski Sombor [10.0 km] 10 km Da
180 2006 Andrea Malić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
181 2007 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
182 2008 GORAN OLAH Muški Odzaci [10.0 km] 10 km Da
183 2009 Vladimir Filipović Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
184 2010 Srdjan Buzadzic Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
185 2011 Milan Cvijanovic Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
186 2012 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
187 2013 Niksa Papic Muški Triogy Racing Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
188 2014 Ljubica Vojnovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
189 2015 Danilo Branković Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
190 2016 Dušan Tintor Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
191 2017 Dragan Kovacev Muški A.K. Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
192 2018 Nikola Maljkovic Muški PK Železničar - Inđija Indjija [10.0 km] 10 km Da
193 2019 Atila Balint Muški Senta [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
194 2020 Danica Galić Ženski ArkSomaraton Stapar [10.0 km] 10 km Da
195 2021 Tibor Zabos Muški Mali Iđoš [10.0 km] 10 km Da
196 2022 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
197 2023 Stefan Dožić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:01:00 Da
198 2024 Luka Veličković Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
199 2025 Đorđe Ćurić Muški Sivac [10.0 km] 10 km Da
200 2026 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
201 2027 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
202 2028 Gabor Ikotin Muški Temerin [10.0 km] 10 km Da
203 2029 Renata Stajner Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
204 2030 Sreto Krstić Muški AK Vlasenica Vlasenica [5.0 km] 5 km Da
205 2031 Aleksandar Bojović Muški AK Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Da
206 2032 Aleksa Bokulić Muški Apatin [10.0 km] 10 km Da
207 2033 Nemanja Rabrenović Muški BRC Trail Crew Beograd [10.0 km] 10 km Da
208 2034 Miloš Kolundžić Muški Backi Gracac [10.0 km] 10 km Da
209 2035 Mihajlo Kozomora Muški FK Tekstilac Odžaci [10.0 km] 10 km Da
210 2036 Žarko Doroški Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
211 5001 Štafeta BRC Trail Crew Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
212 5002 Štafeta 3 x N Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
213 5003 Štafeta NRC-NIKE+RunClub Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
214 5004 Štafeta Ark PETROVGRAD Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
215 5005 Štafeta Puževi Runing Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da