Prijavljeni takmičari na 4. The Maze UP! (2018) - Tribe Trails​

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nevena Rajkovic Ženski Pirot [25.0 km] Adventure Ne
2 2 Milena Radmanović Ženski Beograd Zemun [25.0 km] Adventure 05:09:00 Da
3 3 Miloš Gopić Muški PSK Balkan Beograd [25.0 km] Adventure Ne
4 4 Darko Kljajić Muški Running Tribe - Belgrade Beograd- Čukarica [25.0 km] Adventure Ne
5 5 Slavenko Božić Muški PSK Balkan Beograd- Čukarica [25.0 km] Adventure Da
6 6 Mihajlo Živanović Muški / N.Beograd [25.0 km] Adventure 04:50:00 Ne
7 7 Jelena Bakic Ženski Beograd-Voždovac [25.0 km] Adventure Ne
8 8 Jovana Stojković Ženski Niš [25.0 km] Adventure Ne
9 9 Nenad Glusac Muški Beograd [25.0 km] Adventure Ne
10 10 Katarina Šolaja Ženski SK Tribe Beograd [25.0 km] Adventure Da
11 11 Ivana Cenerić Ženski Trening navigator Beograd [25.0 km] Adventure Ne
12 12 Иван Ивановић Muški Beograd [25.0 km] Adventure Da
13 13 Nataša Naletina Ženski Beograd [25.0 km] Adventure Da
14 14 Čedomir Ivić Muški Pk As Kragujevac [25.0 km] Adventure Ne
15 15 Milan Pešić Muški Niš [25.0 km] Adventure Ne
16 16 Jelica Pešić Ženski Niš [25.0 km] Adventure Ne
17 17 Zoran Zec Muški Beograd, Stari Grad [25.0 km] Adventure Da
18 18 Filip Balac Muški Beograd, Novi Beograd [25.0 km] Adventure Da
19 19 Marija Djordjevic Ženski SK Tribe/Oblakove Pertle Beograd [25.0 km] Adventure Da
20 20 Tanja Perisic Ženski Beograd [25.0 km] Adventure Ne
21 21 Damir Ljubojevic Muški JBG Vodanj [25.0 km] Adventure Ne
22 22 Nemanja Čizmić Muški Sportski klub Tribe Beograd [25.0 km] Adventure Ne
23 23 Ana Milosavljevic Ženski Beograd [25.0 km] Adventure Ne
24 24 Miloš Banduka Muški Alfa Diving Team Beograd - Novi Beograd [25.0 km] Adventure Ne
25 25 Nikola Rakočević Muški PSK Balkan Beograd - Barajevo [25.0 km] Adventure Ne
26 26 Darko Jocić Muški Mladenovac [25.0 km] Adventure Ne
27 27 Miodrag Živković Muški Novi Sad [25.0 km] Adventure Da
28 28 Igor Stogov Muški Freestyler Beograd [25.0 km] Adventure Ne
29 29 Mihailo Nikolic Muški Lajkovac [25.0 km] Adventure Ne
30 30 Ivan Mitić Muški knjazevac [25.0 km] Adventure Ne
31 31 Tomislav Ostojić Muški SU "Varatonac" Valjevo Valjevo [25.0 km] Adventure Ne
32 32 Atanas Naumov Muški Macedonia Road Runners Skopje [25.0 km] Adventure Da
33 33 Marija Pavlović Ženski Sportski klub Tribe Beograd-Voždovac [25.0 km] Adventure Ne
34 34 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [25.0 km] Adventure Ne
35 35 Boris Tasić Muški 1Step BEOGRAD ZVEZDARA [25.0 km] Adventure Ne
36 36 Igor Mitic Muški Nis [25.0 km] Adventure Da
37 37 Sara Pirnat Ženski PSK Spartak Subotica Subotica [25.0 km] Adventure Da
38 38 Obrad Stajić Muški Niš [25.0 km] Adventure Ne
39 39 Đorđe Đolić Muški Ćuprija [25.0 km] Adventure Ne
40 40 Nemanja Jokic Muški 1Step BEOGRAD/VOZDOVAC [25.0 km] Adventure Ne
41 41 Tomanovic Nedeljko Muški PK Spartak Palić [25.0 km] Adventure 03:58:00 Da
42 42 Ksenija Bunjak Ženski Beograd Palilula [25.0 km] Adventure Ne
43 43 Iva Lazarević Ženski BRC Trail CREW BEOGRAD ZVEZDARA [25.0 km] Adventure Ne
44 44 Nikola Trifunović Muški Kraljevo [25.0 km] Adventure Ne
45 45 Milena Simic Ženski Zivi zdravo Beograd [25.0 km] Adventure Ne
46 46 Nemanja Rabrenović Muški BRC Trail Crew Beograd [25.0 km] Adventure Da
47 47 Marina Kolundžić Ženski Backi Gracac [25.0 km] Adventure Ne
48 48 Ljiljana Mladenovic Ženski Nis [25.0 km] Adventure Ne
49 49 nela lazarevic Ženski Nis [25.0 km] Adventure Ne
50 50 Nemanja Sarcevic Muški Fight Club Stankovic Nis [25.0 km] Adventure Ne
51 51 Mirjana Kovacevic Ženski Pass Matter Beograd [25.0 km] Adventure Ne
52 52 Vladimir Kolić Muški BTL Beograd, Zemun [25.0 km] Adventure Ne
53 53 Dejan Ostojić Muški SK Tribe Ugrinovci [25.0 km] Adventure Da
54 54 Lazar Pantić Muški Niš [25.0 km] Adventure Ne
55 55 Marko Krijestorac Muški Agape Jagodina [25.0 km] Adventure Ne
56 56 Vedran Ćerić Muški Beograd, Zemun [25.0 km] Adventure Ne
57 57 Neven Ćerić Muški Beograd - Batajnica [25.0 km] Adventure Ne
58 58 Aleksandra Peric Ženski Beograd [25.0 km] Adventure Ne
59 59 Jovana Peric Ženski SK Tribe Beograd Palilula [25.0 km] Adventure Ne
60 60 Srđan Gavrilović Muški Beograd Palilula [25.0 km] Adventure Ne
61 61 Saša Petrović Muški / N. Beograd [25.0 km] Adventure Ne
62 62 Vukašin Petrović Muški N. Beograd [25.0 km] Adventure Ne
63 63 Ognjen Petrović Muški N. Beograd [25.0 km] Adventure Ne
64 64 Ana Šparović Ženski BRC - Belgrade running club Smederevo [25.0 km] Adventure 00:00:00 Ne
65 65 Nenad Veljkovic Muški MARATONCI PANČEVO Pancevo [25.0 km] Adventure Ne
66 66 Pavle Jović Muški Niš [25.0 km] Adventure Da
67 67 Srđan Nešić Muški AK Veteran Beograd Niš [25.0 km] Adventure Da
68 68 Bogdan Andrejić Muški PK Runolist Jagodina Jagodina [25.0 km] Adventure Da
69 69 Stevan Živković Muški Jagodina [25.0 km] Adventure Ne
70 70 Mladen Jovanovic Muški SK Tribe Beograd-Zvezdara8 [25.0 km] Adventure Da
71 71 Nenad Simović Muški Beograd - Novi Beograd [25.0 km] Adventure Ne
72 72 Branislav Lupic Muški Sid [25.0 km] Adventure Ne
73 73 Petar Petrović Muški Pirot [25.0 km] Adventure Ne
74 74 Filip Petrović Muški Pirot [25.0 km] Adventure Ne
75 75 Igor IGNJIC Muški - BEOGRAD ZVEZDARA [25.0 km] Adventure Da
76 76 Danilo Prodanović Muški Beograd [25.0 km] Adventure Da
77 77 Miroslav Veselinovic Muški Beograd [25.0 km] Adventure Da
78 78 Selena Colovic Ženski Kragujevac [25.0 km] Adventure Da
79 79 Nenad RADONJIC Muški Baden (Austrija) [25.0 km] Adventure Ne
80 80 Jelena Radivojevic Ženski beograd/voydovac [25.0 km] Adventure Ne
81 81 Aleksandar Komarica Muški Ronin Beograd, Novi Beograd [25.0 km] Adventure 05:09:00 Ne
82 82 Nebojsa Milanovic Muški SK Tribe Beograd/Novi Beograd [25.0 km] Adventure Ne
83 83 Aleksandar Lazarević Muški Niš [25.0 km] Adventure Ne
84 84 Ivo Mladenovski Muški Skopje [25.0 km] Adventure Ne
85 501 Aleksandar Gojsavić Muški Beograd- Čukarica [15.0 km] Rookie 02:57:00 Ne
86 502 Nevena Urošević Ženski Beograd, Novi Beograd [15.0 km] Rookie Ne
87 503 Dejan Bajic Muški ARK Odžaci Odzaci [15.0 km] Rookie Ne
88 504 Darko Cvijic Muški BURT Beograd - Novi Beograd [15.0 km] Rookie Ne
89 505 Nemanja Pavlovic Muški CrossFit PrviTim Beograd [15.0 km] Rookie Da
90 506 Zorica Urukalo Ženski Beograd Zemun [15.0 km] Rookie Ne
91 507 Aleksandar Milojić Muški PAK Mosor Niš Niš [15.0 km] Rookie Ne
92 508 Vladimir Bošković Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
93 509 Ivan Ikonomov Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
94 510 Ronald Milosevic Muški Gadzin Han [15.0 km] Rookie 03:51:00 Ne
95 511 Željko Delić Muški PK Balkan Beograd [15.0 km] Rookie Ne
96 512 Bojana Milosevic Ženski Beograd [15.0 km] Rookie Da
97 513 Dušanka Nigrenji Ženski PSK Balkan Beograd, Zvezdara [15.0 km] Rookie 00:00:00 Ne
98 514 Mišo Vrućinić Muški Nis [15.0 km] Rookie 02:02:00 Da
99 515 Milena Milosavljevic Ženski NRC - NIKE + RUN CLUB Beograd [15.0 km] Rookie 00:04:00 Da
100 516 Aleksandar Odahovski Muški Pathfinder Gym Beograd [15.0 km] Rookie Ne
101 517 Branislav Delić Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
102 518 Olivera Galavić Ženski Beograd,Borča [15.0 km] Rookie Da
103 519 Natasa Milosevic Ženski CrossFit PrviTim Beograd [15.0 km] Rookie 04:38:00 Da
104 520 Danijela Gojkovic Ženski BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [15.0 km] Rookie Ne
105 521 Đorđe Gojković Muški Beograd, Novi Beograd [15.0 km] Rookie Ne
106 522 Kristina Jovanoski Ženski Beograd Zemun [15.0 km] Rookie 00:00:00 Ne
107 523 Marko Vasiljevic Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
108 524 Stefan Manic Muški Beograd [15.0 km] Rookie Da
109 525 Milica Masal Ženski Surovi BEOGRAD/VOZDOVAC [15.0 km] Rookie Ne
110 526 Igor Milenković Muški SK Tribe/Surovi Beograd [15.0 km] Rookie Ne
111 527 Djuradj Ninkovic Muški Beograd [15.0 km] Rookie Da
112 528 Rade Radivojevic Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
113 529 Novica Stojanovic Muški / Kovin [15.0 km] Rookie Ne
114 530 Nemanja Milic Muški Nemam Pirot [15.0 km] Rookie Da
115 531 Aleksandra Todorović Ženski BRC Trail Crew Beograd-Crveni krst [15.0 km] Rookie Ne
116 532 Tatjana Peralovic Ženski BRC - Belgrade running club Kragujevac [15.0 km] Rookie Ne
117 533 Vanja Jankovic Ženski Beograd-Čukarica [15.0 km] Rookie Ne
118 534 Maja Simić Ženski PSK Balkan Beograd - Čukarica [15.0 km] Rookie Ne
119 535 Maja Đermanović Ženski SK Tribe Beograd [15.0 km] Rookie Ne
120 536 Milica Veljkovic Ženski Beograd [15.0 km] Rookie Ne
121 537 Милан Трајковић Muški Панчево [15.0 km] Rookie Ne
122 538 Miloš Đorđević Muški Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Ne
123 539 Goran Jovanovic Muški Beograd - Novi Beograd [15.0 km] Rookie Da
124 540 Ненад Пепи Живковић Muški СУПЕР&ОРАН Београд , Лештане [15.0 km] Rookie Ne
125 541 Nemanja Jovanović Muški SKY RIDERS Niš Niš [15.0 km] Rookie 03:04:22 Da
126 542 Anđelija Ognjanović Ženski - Jagodina [15.0 km] Rookie Ne
127 543 Nikola Jovanović Muški SKY RIDERS Niš Niš [15.0 km] Rookie 02:54:40 Da
128 544 Nenad Popovic Muški Rifles Beograd-Voždovac [15.0 km] Rookie 00:06:00 Ne
129 545 Mladen Stojanović Muški Niš [15.0 km] Rookie Ne
130 546 Nemanja Spasic Muški SKY RIDERS Nis Nis [15.0 km] Rookie Ne
131 547 Vladimir Vlahović Muški Adidas runners (Belgrade Urban Running Team) Beograd - Palilula [15.0 km] Rookie Ne
132 548 Violeta Čikoš Ženski Crossfit Novi Sad Novi Sad [15.0 km] Rookie Ne
133 549 Miloš Tonić Muški SKY RIDERS Niš Niš [15.0 km] Rookie 00:03:05 Ne
134 550 Stefan Krstić Muški SKY RIDERS Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
135 551 Miša Kamenović Muški SKY RIDERS Niš Niš [15.0 km] Rookie 03:27:45 Ne
136 552 Suzana Marjanović Ženski Varatonac Valjevo [15.0 km] Rookie Ne
137 553 Maja Fabri Ženski Spk spartak Subotica [15.0 km] Rookie Ne
138 554 Milan Tomić Muški PSK Spartak Subotica Novi Sad [15.0 km] Rookie Ne
139 555 Aleksandra Mitrović Ženski Niš [15.0 km] Rookie Ne
140 556 Maja Prljević Ženski PSK Spartak Subotica Novi Sad [15.0 km] Rookie Da
141 557 Nemanja Manić Muški SKY RIDERS Niš Niš [15.0 km] Rookie Ne
142 558 Slobodan Davidović Muški Beograd- Palilula [15.0 km] Rookie Ne
143 559 Mladen Djordjevic Muški Niska Banja [15.0 km] Rookie Ne
144 560 Aleksandra Rajnović Ženski Capital Crew Belgrade Beograd Čukarica [15.0 km] Rookie Ne
145 561 Darko Janković Muški Planinarski Klub Spartak Subotica, 2400 [15.0 km] Rookie 00:00:00 Ne
146 562 Nikola Nešović Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
147 563 ILIJA DJORDJEVIC Muški Factory Niš Niska Banja [15.0 km] Rookie Ne
148 564 Vladimir Devic Muški Factory Niš Nis [15.0 km] Rookie Ne
149 565 Sanja Devic Ženski Factory Niš Nis [15.0 km] Rookie Ne
150 566 Milica Began Ženski Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
151 567 Mladen Đorđević Muški Niš [15.0 km] Rookie Da
152 568 Ana Marusic Ženski Beograd, Čukarica [15.0 km] Rookie Ne
153 569 Maja Popovic Ženski Capital Crew Belgrade Beograd [15.0 km] Rookie Ne
154 570 Dragan Rajković Muški BRC Trail Crew Beograd-Rakovica [15.0 km] Rookie Ne
155 571 Laza Milenkovic Muški Jelasnica [15.0 km] Rookie Ne
156 572 Ljiljana Rajković Ženski BRC Trail CREW Beograd [15.0 km] Rookie Ne
157 573 Matija Rajković Muški BRC Trail CREW Beograd [15.0 km] Rookie Ne
158 574 Viktor Prčić Muški PSK Spartak Subotica Subotica [15.0 km] Rookie Da
159 575 Oleg Dobrovoljski Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
160 576 Vojin Munćan Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
161 577 Gorana Obradovic Ženski Beograd-Voždovacu [15.0 km] Rookie Ne
162 578 Dražen Kovačević Muški BK Konstantin Niš [15.0 km] Rookie Da
163 579 Milica Miladinović Ženski Beograd ,Čukarica [15.0 km] Rookie Ne
164 580 Katarina Valterović Ženski BRC Trail CREW Beograd [15.0 km] Rookie Ne
165 581 Jovana Novakovic Ženski Legionari Niš Niš [15.0 km] Rookie Ne
166 582 Nemanja Šutanovac Muški Legionari Niš Niš [15.0 km] Rookie Ne
167 583 Vojkan Zlatkovic Muški Nis [15.0 km] Rookie Ne
168 584 Jele a Stojanovic Ženski Legionari Niš Nis [15.0 km] Rookie Ne
169 585 Filip Georgiev Muški Legionari Niš Niš [15.0 km] Rookie Ne
170 586 Veljko Sicevic Muški Legionari Niš Nis [15.0 km] Rookie Ne
171 587 Ivana Manić Ženski Legionari Niš Niš [15.0 km] Rookie Ne
172 588 Aleksandar Milenković Muški Legionari Niš Sokobanja [15.0 km] Rookie Ne
173 589 Ilija Nikolic Muški Legionari Niš Pečenjevce [15.0 km] Rookie Ne
174 590 Tatjana Petković Ženski Beograd, Čukarica [15.0 km] Rookie Da
175 591 Marko Jevtić Muški Beograd [15.0 km] Rookie Da
176 592 Maja Mladenović Ženski Adidas runners (Belgrade Urban Running Team) Beograd/Novi Beograd [15.0 km] Rookie Ne
177 593 Kristina Maksic Ženski BRC Trail CREW Beograd - Novi Beograd [15.0 km] Rookie 01:30:00 Da
178 594 Stefan Maksić Muški BRC Trail CREW Beograd/Novi Beograd [15.0 km] Rookie 01:30:00 Da
179 595 Tomo Radanović Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [15.0 km] Rookie Ne
180 596 Jelena Borisic Ženski Cacak [15.0 km] Rookie Da
181 597 Iva Ivkić Ženski 1Step Beograd/Novi Beograd [15.0 km] Rookie Ne
182 598 Nora Bognar Ženski PSK Spartak Subotica Palic [15.0 km] Rookie 05:32:00 Ne
183 599 Marija Popadić Maksimović Ženski PK Era Uzice Užice [15.0 km] Rookie Ne
184 600 Zeljko Coric Muški BK Naissus018 Nis [15.0 km] Rookie Da
185 601 Tea Torbica Ženski Beograd, Palilula [15.0 km] Rookie Ne
186 602 Dušan Bujuklić Muški Beograd, Zvezdara [15.0 km] Rookie Ne
187 603 Branislav Nesovic Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
188 604 Marko Hadžić Muški Tribe Beograd, Novi Beograd [15.0 km] Rookie Da
189 605 Dragana Lukajić Ženski PSP Spartak Subotica [15.0 km] Rookie 01:30:00 Ne
190 606 Dusan Stankovic Muški Nis [15.0 km] Rookie Ne
191 607 Bojan Stojadinovic Muški Surovi Beograd [15.0 km] Rookie Ne
192 608 Filip Tomic Muški Legionari Elite Fitness Nis [15.0 km] Rookie Ne
193 609 Stefan Ducić Muški Nis [15.0 km] Rookie Ne
194 610 Lazar Pejovic Muški Nis [15.0 km] Rookie Ne
195 611 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [15.0 km] Rookie Ne
196 612 Damjan Tosic Muški Nis [15.0 km] Rookie Ne
197 613 Milan Bašić Muški Factory Niš Nis [15.0 km] Rookie Da
198 614 Mladen Radosavljević Muški Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
199 615 Mirza Paravlić Muški Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
200 616 Dušan Nikolić Muški Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
201 617 Miroslav Milosavljević Muški Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
202 618 Marija Janićijević Ženski Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
203 619 Nevena Spasić Ženski Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
204 620 Goran Atanasov Muški Factory Niš Nis [15.0 km] Rookie Da
205 621 Andrea Ilić Ženski Factory Niš Niš [15.0 km] Rookie Da
206 622 Jovana Matejić Ženski Beograd Čukarica [15.0 km] Rookie Ne
207 623 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [15.0 km] Rookie Ne
208 624 Minja Lakićević Ženski Agape Jagodina [15.0 km] Rookie Ne
209 625 Stefan Marković Muški Factory Niš Nis [15.0 km] Rookie Da
210 627 Milan Milosavljevic Muški Leposavic [15.0 km] Rookie Ne
211 628 Dušan Jović Muški Adidas runners (Belgrade Urban Running Team) Brus [15.0 km] Rookie Ne
212 629 Damjan Komlenac Muški SK Tribe Kukujevci [15.0 km] Rookie 02:14:00 Ne
213 630 Sreto Vaskovic Muški Beograd [15.0 km] Rookie Da
214 631 Milan Tomić Muški PSK Spartak Subotica Novi Sad [15.0 km] Rookie Da
215 632 Aleksandar Racić Muški Sombor [15.0 km] Rookie Da
216 633 Dejan Arsić Muški PSK Pobeda Kruševac [15.0 km] Rookie Da
217 634 Uroš Zdravković Muški Beograd [15.0 km] Rookie Da
218 635 Vladimir Zdravković Muški Beograd [15.0 km] Rookie Da
219 636 Marko Krstić Muški Beograd [15.0 km] Rookie Da
220 637 Uros Velickovic Muški Beograd-Stari grad [15.0 km] Rookie Da
221 638 Daniel Rožek Muški nema Beograd [15.0 km] Rookie Ne
222 639 Dimitrije Filipovic Muški Nrc nike+run club Raska [15.0 km] Rookie 00:00:00 Ne
223 641 Nikola Čančarević Muški Nrc nike+run club Beograd Vozdovac [15.0 km] Rookie Ne
224 642 Kristina Radović Ženski Sportski klub Tribe Beograd [15.0 km] Rookie Da
225 643 Darko Tasic Muški Beograd, Palilula [15.0 km] Rookie Ne
226 644 Emir Đuđjević Muški Nrc nike+run club BEOGRAD ZVEZDARA [15.0 km] Rookie Ne
227 645 Nikola Lazovic Muški Nike+ Run Club Beograd - Leštane [15.0 km] Rookie 01:30:00 Ne
228 647 Saša Penev Muški Leskovac [15.0 km] Rookie Ne
229 648 Boško Milosavljević Muški OKK Junior Nis Gornji Milanovac [15.0 km] Rookie Ne
230 649 Sladjana Dečermić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Dolovo [15.0 km] Rookie Ne
231 650 Branko Markovic Muški NRC - Nike + Running Club Beodrad [15.0 km] Rookie Ne
232 653 Petar Milutinović Muški NIKE+ RUNNING CLUB BEOGRAD ZVEZDARA [15.0 km] Rookie Ne
233 654 Srbo Milisavljević Muški NIKE+ RUNNING CLUB Beograd [15.0 km] Rookie Ne
234 655 Milica Nikodijević Ženski Factory Niš Nis [15.0 km] Rookie Ne
235 656 Ilija Đorđević Muški Factory Niš Niska Banja [15.0 km] Rookie Ne
236 657 Jelena Nikolic Ženski Beograd [15.0 km] Rookie Ne
237 658 Nikola Radivojevic Muški Beograd [15.0 km] Rookie 05:17:00 Ne
238 659 Bogdan Nikolic Muški Legionari Elite Fitness Nis [15.0 km] Rookie 00:00:00 Ne
239 660 Vukica Jekic Ženski Beograd [15.0 km] Rookie Ne
240 661 Bojana Vukosavljević Ženski Beograd [15.0 km] Rookie Ne
241 662 Mihajlo Narančić Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
242 663 Danijela Nestorovic Ženski Beograd [15.0 km] Rookie Ne
243 664 Ivan Stepanovic Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
244 665 Mila Stefanovic Ženski Beograd [15.0 km] Rookie Ne
245 666 Pavle Kolarevic Muški Beograd [15.0 km] Rookie Ne
246 667 Jasmina Margetic Ženski Subotica, [15.0 km] Rookie Ne
247 668 Јована Вуковић Ženski Живи здраво Земун [15.0 km] Rookie Ne
248 669 Ivana Baletić Ženski Zemun [15.0 km] Rookie Ne
249 670 Igor Djordjevic Muški Niska Banja [15.0 km] Rookie 03:18:00 Ne