Prijavljeni takmičari na 39. Somborski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 3001 Daniel Dieneš Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
2 3002 Žarko Doroški Muški Odžaci [7.0 km] 7 km Da
3 3003 Marija Mandić Ženski TK Sprint Sombor Subotica, 24000 [7.0 km] 7 km 00:55:00 Da
4 3004 Karolina Kalapoš Ženski ARK Fruska Gora Bečej [7.0 km] 7 km Da
5 3005 Isidora Vukičević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
6 3006 Branislav Svorcan Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
7 3007 Danijela Adzic Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
8 3008 Ana Nađheđeši Ženski AK Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
9 3009 Jovana Petković Ženski Voodoo in my blood by Capital Crew Belgrade Smederevo [7.0 km] 7 km Da
10 3010 Lazar Nikolić Muški Voodoo in my blood by Capital Crew Belgrade Beograd/Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
11 3011 Lea Sič Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
12 3012 Jovanka Gojnić Ženski ARK Somaraton Beograd [7.0 km] 7 km Da
13 3013 Marko Gojnić Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
14 3014 Lana Marković Ženski Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
15 3015 Biljana Kumer Ženski Osijek [7.0 km] 7 km 00:39:00 Da
16 3016 Tamara Erakovic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
17 3017 Ivana Šokac Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
18 3018 TIN Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek bistrinci [7.0 km] 7 km 00:29:00 Da
19 3019 Marija Ilic Ženski Voodoo in my blood by Capital Crew Belgrade Beograd Zemun [7.0 km] 7 km Da
20 3020 Jelena Rašković Ženski Atletski klub Apatin Apatin [7.0 km] 7 km Da
21 3021 Luka Kojić Muški Vršac [7.0 km] 7 km 00:31:07 Da
22 3022 Branka Kremenović Ženski Adidas runners (Belgrade Urban Running Team) Beograd, Stari Grad [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
23 3023 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
24 3024 Svetlana Varićak Vasić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
25 3025 Jovana Živanović Ženski Capital Crew Jaggeri Beograd [7.0 km] 7 km 00:42:00 Da
26 3026 Ivana Forgić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
27 3027 Vesna Vujasinovic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
28 3028 Lav Tepavac Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
29 3029 Stevana Cupać Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Da
30 3030 Dejan Momcilovic Muški Ruma [7.0 km] 7 km Da
31 3031 Sergej Besermenji Muški VRBAS Vrbas [7.0 km] 7 km 00:27:00 Da
32 3032 Srećko Topić Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
33 3033 Dalibor Djogic Muški AK Hajduk maraton tim Kula [7.0 km] 7 km Da
34 3034 Slobodan Bogdanovic Muški Uzice [7.0 km] 7 km Da
35 3035 Jovan Vukobratovic Muški IronFit Ruma [7.0 km] 7 km Da
36 3036 Zoran Skoric Muški Gladiator workout NS Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
37 3037 Dragisa Rusov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
38 3038 Mila Stojkov Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
39 3039 Snežana Milanović Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
40 3040 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
41 3041 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [7.0 km] 7 km Da
42 3042 Teodora Radić Ženski Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
43 3043 Sanja Kostić Ženski BURT Vrsac [7.0 km] 7 km Da
44 3044 Vesna Vicko Bogišić Ženski ARK Somaraton Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
45 3045 Vesna Ogrizović Ženski Ark somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
46 3046 Filip Tejic Muški Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
47 3047 Tatjana Potežica Ženski Belgrade Running Club Beograd Čukarica [7.0 km] 7 km Da
48 3048 Gorana Nikolajevic-Stirski Ženski Capital Crew Mame Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
49 3049 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
50 3050 Stefan Zivkovic Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
51 3051 Danijela Vujasinovic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
52 3052 Miloš Mićanović Muški Beograd- Vračar [7.0 km] 7 km Da
53 3053 Ivana Jankov Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
54 3054 Nadežda Čanković Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
55 3055 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Da
56 3056 Kornél Mészáros Muški Kanjiža [7.0 km] 7 km Da
57 3057 Eleonóra Mészáros Ženski Kanjiža [7.0 km] 7 km Da
58 3058 Dušan Čanković Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
59 3059 Katarina Đukić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
60 3060 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Da
61 3061 Dušan Roknić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [7.0 km] 7 km 00:43:14 Da
62 3062 Danica Galic Ženski Stapar [7.0 km] 7 km Da
63 3063 Aleksandra Stojanovic Ženski NRC - NIKE + RUN CLUB Beogrd [7.0 km] 7 km Da
64 3064 Rudolf Csőke Muški Kanjiža [7.0 km] 7 km Da
65 3065 Ognjen Zurković Muški 161 24/7 Sombor [7.0 km] 7 km 00:28:00 Da
66 3066 Aleksandra Burkanović Ženski Ak Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
67 3067 Đuro Borbelj Muški Atletski klub Apatin Apatin [7.0 km] 7 km Da
68 3068 Davor Petrik Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
69 3069 Bojan Kesić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
70 3070 Gabriela Kraus Ženski Individualac Osijek [7.0 km] 7 km Da
71 3071 Bojana Kučinac Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Valpovo [7.0 km] 7 km Da
72 3072 Gabriella Mazák Ženski Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [7.0 km] 7 km Da
73 3073 Marko Janković Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
74 3074 Milana Ratkovic Ženski Cegarunning Veternik, Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
75 3075 Zoran Papović Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
76 3076 Dejan Jovanović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
77 3077 Đorđe Ćurić Muški Sivac [7.0 km] 7 km Da
78 3078 Branka Veličković Ženski AK Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
79 3079 Miroslav Liscevic Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
80 3080 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
81 3081 Biljana Mikulić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
82 3082 Dušan Krstić Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:24:30 Da
83 3083 Andreja Merćep Ženski Ind Belišće [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
84 3084 Jerko Merćep Muški Ind Belišće [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
85 3085 Maja Pejčić Milošević Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
86 3086 Luka Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
87 3087 Luka Stojanović Muški Nike + Run Club Beograd [7.0 km] 7 km Da
88 3088 Jasminka Krmar Ženski Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
89 3089 Ivana Vukelić Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
90 3090 Nebojša Stojanović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
91 3091 Jelena Vidović Ženski Nov Sad [7.0 km] 7 km Da
92 3092 Adrianna Guci Ženski Temerin [7.0 km] 7 km Da
93 3093 Čaba Katai Muški Mali Iđoš [7.0 km] 7 km Da
94 3094 Katarina Beočanin Ženski AK Kraljevo Kraljevo [7.0 km] 7 km Da
95 3095 Nemanja Beočanin Muški AK Kraljevo Kraljevo [7.0 km] 7 km Da
96 3096 Andjelina Beočanin Ženski AK Kraljevo Kraljevo [7.0 km] 7 km Da
97 3097 Milica Karafilov Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
98 3098 Atila Balint Muški Senta [7.0 km] 7 km Da
99 3099 Adam Nađ Muški Ark Kanjiški Maratonci Doline [7.0 km] 7 km Da
100 3100 Marija Medovka Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Vuka [7.0 km] 7 km Da
101 3101 Dragan Žebeljan Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
102 3102 Aleksandar Simić Muški Zemun Beograd [7.0 km] 7 km Da
103 3103 Miloš Knežević Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
104 3104 Danijela Dragojević Ženski AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
105 3105 Ivan Vasic Muški Velika Krsna [7.0 km] 7 km Da
106 3106 Vladimir Vlaski Muški Titel [7.0 km] 7 km Da
107 3107 Dragana Cacic Ženski Zemun Beograd [7.0 km] 7 km Da
108 3108 Tatjana Antunović Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
109 3109 Jelena Turkalj Ženski / Beograda - Rakovica [7.0 km] 7 km 01:10:00 Da
110 3110 Nevena Turkalj Ženski Beograd-Rakovica [7.0 km] 7 km Da
111 3111 RADMILA MILAŠINOVIĆ Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
112 3112 Arpad Sabo Muški Novo Orahovo [7.0 km] 7 km Da
113 3113 Szilvia Dudás Ženski Zentagunaras [7.0 km] 7 km Da
114 3114 Ramona Frindik Ženski Bačka Topola [7.0 km] 7 km Da
115 3115 Mihalj Pozonji Muški Feketic [7.0 km] 7 km Da
116 3116 Teodora Despotovic Ženski Pljevlja [7.0 km] 7 km Da
117 3117 Mirjana Perendija Ženski BRC - Belgrade running club Nova Pazova [7.0 km] 7 km Da
118 3118 Nebojša Vujović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
119 3119 Vjeko Bulat Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
120 3120 Mladen Timotijevic Muški / Belgrade, Vozdovac [7.0 km] 7 km 00:00:00 Da
121 3121 Djordje Stankovic Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
122 3122 Sladjana Rakonjac Ženski Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
123 3123 Vuk Brasnjovic Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
124 3124 Jelena Čolić Ženski AK Apatin/Cegarunning Veternik, Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
125 3125 Tatjana Krstonošić Ženski AK Bečej Becej [7.0 km] 7 km Da
126 3126 Biljana Krstonošić Ženski Bečej [7.0 km] 7 km Da
127 3127 Slavica Menićanin Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
128 3128 Sanja Rajkovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
129 3129 Adel Tandi Ženski Kanjiža [7.0 km] 7 km Da
130 3130 Mirjana Cingeli Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [7.0 km] 7 km Da
131 3131 Milena Avramovic Bjelica Ženski Running Tribe Belgrade Beograd- Vračar [7.0 km] 7 km Da
132 3132 Danijela Simeunović Nikita Ženski Beograd [7.0 km] 7 km 01:00:06 Da
133 3133 Miroslav Vidojević Muški Ark So Mautaon Sombor [7.0 km] 7 km Da
134 3134 Aleksandra Vasiljevic Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
135 3135 Jovan Bikarević Muški Beška [7.0 km] 7 km Da
136 3136 Olivera Vidosavljević Ženski Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
137 3137 Jelena Popadić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
138 3138 Ana Vukašinović Ženski ŽIVI ZDRAVO Beograd [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
139 3139 Valentina Brković Ženski ŽIVI ZDRAVO Beograd [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
140 3140 Milica Glončak Ženski Škola trčanja Subotica Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
141 3141 Mitar Mladenović Muški Srpski Miletić [7.0 km] 7 km Da
142 3142 Milan Mladenović Muški Srpski Miletić [7.0 km] 7 km Da
143 3143 Nemanja Mladenović Muški Srpski Miletić [7.0 km] 7 km Da
144 3144 Milana Lazarević Ženski Munje Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Da
145 3145 Samanta Tot Ženski Vrbas [7.0 km] 7 km Da
146 3146 Mirela Sič Ženski Škola trčanja Subotica Palić [7.0 km] 7 km Da
147 3147 Adam Dudaš Muški Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Da
148 3148 Milica Milutinović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
149 3149 Jovan Jovic Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:36:00 Da
150 3150 Miroslav Drobina Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [7.0 km] 7 km Da
151 3151 Ljerka Vukmirović Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
152 3152 Antun Pongračić Muški BIZbike Osijek [7.0 km] 7 km Da
153 3153 RUŽICA OLAH Ženski Odžaci [7.0 km] 7 km Da
154 3154 Đorđe Rackov Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
155 3155 Miljan Jovanovic Muški Beograd - Vracar [7.0 km] 7 km Da
156 3156 Biljana Šebez Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
157 3157 Sara Dereta Ženski Beograd-Stari grad [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
158 3158 Dušan Pokuševski Muški Beograd [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
159 3159 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [7.0 km] 7 km 00:43:00 Da
160 3160 Nikola Titelac Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
161 3161 Sandra Menz Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
162 3162 Tatjana Ćosović Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
163 3163 Sonja Spasojević Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
164 3164 Aleksandar Govedarica Muški Beograd Savski venac [7.0 km] 7 km 00:01:00 Da
165 3165 Violeta Segedinski Ženski Bečej [7.0 km] 7 km Da
166 3166 Jelena Tanurdžić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
167 3167 Predrag Božić Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
168 3168 Igor Radosavljević Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
169 3169 Goran Gligorić Muški BRC - Belgrade running club Beograd [7.0 km] 7 km Da
170 3170 Dragan Sićović Muški Beograd-Voždovac [7.0 km] 7 km Da
171 3171 SLOBODAN STANKOV Muški Beograd, Savamala [7.0 km] 7 km Da
172 3172 Dejan Jerotijević Muški AK Karanovac Kraljevo [7.0 km] 7 km Da
173 3173 Kristina Vicko Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
174 3174 Bruna Skenderović Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
175 3175 Оливера Јаковљевић Ženski АК Бечеј Бечеј [7.0 km] 7 km Da
176 3176 Jovica Ilić Muški S.U. Horizont Subotica [7.0 km] 7 km Da
177 3177 Bogdan Nikolić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
178 3178 Ratko Šebez Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
179 3179 Nikola Maravic Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
180 3180 Veselinka Antić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
181 3181 Lazar Dedić Muški TK SPRINT Sombor [7.0 km] 7 km Da
182 3182 Uroš Ivetić Muški TK SPRINT Sombor [7.0 km] 7 km Da
183 3183 Branka Simić Ženski Beograd-Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
184 3184 Anita Marinić Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
185 3185 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km 00:24:27 Da
186 3186 Dario Faber Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
187 3187 Ksenija Đurić Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
188 3188 Monja Pekanović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
189 3189 Jelena Nedeljković Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
190 3190 Tamara Micanovic Ženski Pancevo [7.0 km] 7 km Da
191 3191 Miljana Maksimović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
192 3192 Miloš Maksimović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
193 3193 Lazar Maksimović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
194 3194 Dragana Mikic Ženski Ak Apatin / Cegarunning Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
195 3195 mirjana tiragic Ženski Subotica, [7.0 km] 7 km Da
196 3196 Dragan Maksimović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
197 3197 Ivana Tufegdžić Ženski PSK Balkan BEOGRAD/VOZDOVAC [7.0 km] 7 km 02:10:00 Da
198 3198 Vladimir Bulaić Muški ARK Somaraton Bačka Palanka [7.0 km] 7 km Da
199 3199 Magdolna Karai Ženski Subotica, 2400 [7.0 km] 7 km Da
200 3200 Livija Karai Ženski Subotica, 2400 [7.0 km] 7 km Da
201 3201 Vladimir Petrovic Muški Pancevo [7.0 km] 7 km Da
202 3202 Nikola Joksimović Muški Kikinda [7.0 km] 7 km Da
203 3203 Bojan Vranjes Muški Ruma [7.0 km] 7 km Da
204 3204 Vladimir Kostić Muški Zemun [7.0 km] 7 km Da
205 3205 Marija Nikolic Ženski mk 1893 Beograd [7.0 km] 7 km Da
206 3206 Ivan Popović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
207 3207 Marko Mijic Muški Belgrade Running Club CRNI Beograd [7.0 km] 7 km Da
208 3208 Ljiljana Mirić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
209 3209 Antonio Ratković Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
210 3210 Dušan Pećanac Muški BURT Beograd, Zvezdara [7.0 km] 7 km Da
211 3211 Aleksandar Đuričin Muški Bečej [7.0 km] 7 km Da
212 3212 Danijela Tasić Cvetković Ženski Sombor [7.0 km] 7 km 00:35:00 Da
213 4001 Štafeta BRC trio Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
214 4003 Štafeta Capital MADness Crew Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
215 4004 Štafeta Veterinari veterani Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
216 4005 Štafeta Captal Crew Musketari Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
217 4006 Štafeta TTT Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
218 4007 Štafeta Capital Crew Štafeta Mladosti Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
219 4008 Štafeta CAPITAL CREW slow&sexy Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
220 4009 Štafeta Burek Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
221 4010 Štafeta COMEBACK CAPITAL CREW Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
222 4011 Štafeta 1 FAST 1 FURIOUS 1 LEMON CAPITAL CREW Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
223 4012 Štafeta Fantastic Trio Capital Crew Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
224 4013 Štafeta Ko ne moze? Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
225 4014 Štafeta Capital crew nepobedive Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
226 4015 Štafeta BRC-Air Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
227 4016 Štafeta Capital Crew run&fun Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
228 4017 Štafeta Capital Crew Državni posao Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
229 4018 Štafeta Capital Crew Tibori Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
230 4019 Štafeta Fabulous Capital Crew Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
231 4020 Štafeta SHMP Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
232 4021 Štafeta Capital Crew Prvi tim Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
233 4022 Štafeta DPA Sombor Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
234 4023 Štafeta Forenzika MUP RS Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
235 4024 Štafeta Tenerife Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
236 4025 Štafeta Capital Crew Mig Migs Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
237 4026 Štafeta Capital Crew "JELEK" Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
238 4027 Štafeta TRILING Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
239 4028 Štafeta Колектив Београд Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
240 4029 Štafeta Univerzitet Singidunum Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
241 4030 Štafeta Paligo Palus 3 Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
242 4031 Štafeta adidas Runners Beograd Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
243 4032 Štafeta Chicacs de BURT Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
244 4033 Štafeta Adidas runners Belgrade Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
245 4034 Štafeta Tri aR Gracije Ženski - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
246 4035 Štafeta CAPITAL CREW KOLIBRI Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
247 4036 Štafeta BRC-Corn Muški - - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
248 4037 Štafeta JelenAR dimitRije i bARis Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
249 4038 Štafeta BRUT 024 Muški - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
250 5001 Nikola Ristivojevic Muški Kolektiv Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
251 5002 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
252 5003 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
253 5004 Nemanja Djuric Muški Crossfit Novi Sad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
254 5005 Živa Vijoglavin Muški AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
255 5006 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
256 5007 Petar Šuša Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
257 5008 Ljiljana Todorović Jovanović Ženski Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
258 5009 Sanja Radjenovic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
259 5010 Aleksandra Milosavljević Ženski Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
260 5011 Miloš Jandrić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:10:32 Da
261 5012 Igor Surutka Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
262 5013 Visnja Mulahmetovic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
263 5014 Aleksa Jovanović Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
264 5015 Milan Dakić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
265 5016 Илија Крсмановић Muški Rat Race Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
266 5017 Tatjana Radivojevic Ženski Running Tribe Belgrade Ljig [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
267 5018 Marija Momic Ženski adidas Runners Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
268 5019 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
269 5020 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
270 5021 Slavko Cvetkovic Muški Adidas Runners Beograd BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
271 5022 Небојша Росић Muški Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
272 5023 Ivan Tošić Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
273 5024 Tamara Tomović Ženski Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
274 5025 Jasmina Damjanović Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
275 5026 Bojan Jager Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
276 5027 Михајло Боривојевић Muški Ниш [21.1 km] Polumaraton Da
277 5028 Aleksandra Zivanovic Ženski Belgrade Running Club Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton Da
278 5029 Jovana Stevic Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
279 5030 Mihajlo Gajić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
280 5031 Danica Golubičić Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
281 5032 Valentina Keri Ženski Senta [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
282 5033 Aleksandar Ilic Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
283 5034 Dusan Ilic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:14 Da
284 5035 Marko Starcevic Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
285 5036 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
286 5037 Sonja Oros Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
287 5038 Vesna Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
288 5039 Vlado Božić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
289 5040 Uroš Ristić Muški Koalino Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
290 5041 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
291 5042 Srdjan Vezmar Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
292 5043 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:06:43 Da
293 5044 Ivan Karalić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
294 5045 Darko Arsenijević Muški PK Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
295 5046 Miloš Petrović Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
296 5047 Aleksandra Vrsajković Ženski individualac Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
297 5048 Biljana Cvijanovic Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
298 5049 Valentin Vranić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
299 5050 Zoltan Habi Muški AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
300 5051 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
301 5052 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
302 5053 Dragica Đuran Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
303 5054 Dusan Srdanov Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
304 5055 Kristifor Bogdanić Muški SU Horizont Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
305 5056 Suzana Šuster-Radojević Ženski Fitness klub Balans Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
306 5057 Aleksandar Radojević Muški Fitness klub Balans Kostolac [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
307 5058 Ljubomir Mandic Muški Kupusina [21.1 km] Polumaraton Da
308 5059 Kristina Cirkl Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
309 5060 Goran Radovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
310 5061 Dragan Suvajac Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
311 5062 Miljan Djurdjevic Muški Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
312 5063 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
313 5064 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
314 5065 Darko Tejic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
315 5066 Domagoj Sajter Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
316 5067 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
317 5068 Igor Sabo Muški Senta [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
318 5069 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
319 5070 Branislava Đuričin Ženski AK APATIN Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
320 5071 Miljan Milojković Muški AK "Niški Maraton" - Niš Nis [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
321 5072 Dalibor Dragas Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
322 5073 Ivana Bajovic Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
323 5074 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
324 5075 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton Da
325 5076 Ivan Zelenovic Muški adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
326 5077 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
327 5078 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:03 Da
328 5079 Mihailo Nikolic Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
329 5080 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
330 5081 Nemanja Crnobrnja Muški Kačarevo [21.1 km] Polumaraton Da
331 5082 Nataša Delibašić Ženski Atletski klub Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
332 5083 Đorđe Sladaković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
333 5084 Ђурађ Гостимировић Muški Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
334 5085 Mihailo Diligenski Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
335 5086 Siniša Tomić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
336 5087 Dragan Kovacev Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
337 5088 ZORAN JANKOVIĆ Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
338 5089 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
339 5090 Milorad Eror Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
340 5091 Vesna Šipka Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
341 5092 Branko Mazic Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
342 5093 Dejana Butorac Ženski Ark Somaraton Celarevo [21.1 km] Polumaraton 01:52:25 Da
343 5094 Milica Ranitović Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
344 5095 Srdjan Saulić Muški Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:52:14 Da
345 5096 Brankica Mazic Ženski Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
346 5097 Željko Milenković Muški Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
347 5098 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
348 5099 Vuk Zemunović Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:05 Da
349 5100 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
350 5101 Miroslav Pešić Muški AK Apatin - Čegarunning Zmajevo [21.1 km] Polumaraton Da
351 5102 Nataša Stojičić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
352 5103 Aleksandar Mitic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Opovo [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
353 5104 JELENA GOVEDARICA Ženski Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
354 5105 Dragana Govedarica Ženski beograd-Savski venac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
355 5106 Mirjana Vranić Ženski Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
356 5107 Borko Kostic Muški Maraton tim Požarevac Tabanovac, Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
357 5108 Željko Bolbotinović Muški Tekija [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
358 5109 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
359 5110 Milan Milosavljevic Muški Ultra Trkač Srbija Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
360 5111 Zarija Milanović Muški Panorama Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
361 5112 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
362 5113 Davor Latas Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
363 5114 Strahinja Stefanović Muški Beograd-Zvezdara8 [21.1 km] Polumaraton 01:59:05 Da
364 5115 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [21.1 km] Polumaraton 01:42:06 Da
365 5116 nenad maksic Muški Maraton tim Pozarevac Пожаревац [21.1 km] Polumaraton Da
366 5117 Damir Zimmer Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
367 5118 Vladimir Varga Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
368 5119 Ines Maras Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
369 5120 Vladimir Vujin Muški maratFON-Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
370 5121 Miodrag Kaic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
371 5122 Una Matko Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
372 5123 Milutin Markovic Muški Atletski klub Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
373 5124 Aleksandar Nikodinov Muški freeriders serbia Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
374 5125 Filip Đokić Muški adidas Runners Beograd Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
375 5126 Darko Petrović Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:24:45 Da
376 5127 Milorad Labudović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:15 Da
377 5128 Stamen Randjelović Muški Gladiator workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
378 5129 Dejan Nikolic Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
379 5130 Miloš Subota Muški Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
380 5131 Sasa Momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
381 5132 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
382 5133 Vili i Dario Majetić Muški SRK Žuti Šešir Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
383 5134 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
384 5135 JOVAN MIRČETIĆ Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
385 5136 Bojan Vlajic Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
386 5137 Miroslav Trajković Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
387 5138 Antun Pravdić Muški Svetozar Miletić [21.1 km] Polumaraton Da
388 5139 Горан Тешић Muški АК Беоелектране Београд-Стари град [21.1 km] Polumaraton Da
389 5140 Jelena Popovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
390 5141 Branislav Srdic Muški AK Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
391 5142 Oliver Zlatković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
392 5143 Darko Kojić Muški Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:54:30 Da
393 5144 Vasilije Perovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
394 5145 Vuk Blagojevic Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
395 5146 Nebojša Brkić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
396 5147 Miša Milić Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
397 5148 Ivan Mirić Muški Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
398 5149 Maja Pantelic Ženski Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
399 5150 Nikola Maljković Muški Indjija [21.1 km] Polumaraton Da
400 5151 Boris Obradovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
401 5152 Aleksandar Rajić Muški AK Toplicanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
402 5153 Dragan Klaric Muški Batajnica-Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
403 5154 Dejan Despotovic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
404 5155 Драган Продановић Muški Атлетски клуб Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton Da
405 5156 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
406 5157 Vedrana Rašović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
407 5158 Tatjana Janovski Ženski Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
408 5159 Zoran Brančić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
409 5160 Srđan Savić Muški ARK Somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Da
410 5161 Boris Andrlon Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek DARDA [21.1 km] Polumaraton Da
411 5162 Lana Arsic Ženski Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
412 5163 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
413 5164 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
414 5165 Ivan Lovrić Muški Uzt Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
415 5166 Darko Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
416 5167 Suzana Mitrovic Ženski Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
417 5168 Nenad Štrbić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:54 Da
418 5169 Antun Srimac Muški Medicus Ljubljana Ljubljana [21.1 km] Polumaraton Da
419 5170 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Da
420 5171 Szabolcs Kapitány Muški Bezdan [21.1 km] Polumaraton Da
421 5172 Saša Stamenković Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:50:50 Da
422 5173 Miloš Kajtez Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
423 5174 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
424 5175 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
425 5176 Biljana Šaulić Ženski Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
426 5177 Ninoslav Sevic Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
427 5178 IVICA VUČKOVIĆ Muški MK Hrv. Sokol Osijek Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
428 5179 Vlada Petkovski Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
429 5180 ivan knezevic Muški / Klenak [21.1 km] Polumaraton Da
430 5181 Marton Lečei Muški Senta [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
431 5182 Violeta Velemir Ženski AK Bečej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
432 5183 Matej Ronta Muški AK Maksimir Donji Miholjac [21.1 km] Polumaraton 01:21:50 Da
433 5184 Milorad Jocković Muški A.Š.K. Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
434 5185 Saša Bajamić Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
435 5186 Марко Раденков Muški PSD Avala Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
436 5187 Милош Ђурић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
437 5188 Vladimir Milojević Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
438 5189 Marija Bubalo Ženski Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
439 5190 Zoran Rakić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
440 5191 Igor Skenderovic Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:13 Da
441 5192 Ivan Bartolović Muški Triatlon klub Tri-Tim Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
442 5193 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
443 5194 Mladen Ardalic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
444 5195 Predrag Žugić Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:44 Da
445 5196 Nikola Alić Muški Beograd,Borča [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
446 5197 Nemanja Bunjevacki Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
447 5198 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
448 5199 Akos Veres Muški Tresnjevac [21.1 km] Polumaraton Da
449 5200 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
450 5201 Saša Kljajić Muški Svetozar Miletic [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
451 5202 Nenad Djordjevic Muški Prigrevica [21.1 km] Polumaraton Da
452 5203 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
453 5204 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
454 5205 Vladimir Kandrač Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
455 5206 Milica Nikolic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:55 Da
456 5207 Ranko Pecikozic Muški Baraber Extreme Team Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
457 5208 Sanja Bešlić Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
458 5209 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:15 Da
459 5210 Željko Ivković Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:27:37 Da
460 5211 Danijela Cvetković Ženski Belgrade Running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
461 5212 Matija Hemi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
462 5213 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
463 5214 Stanko Katrinka Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
464 5215 Vladimir Sedlić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
465 5216 Наташа Томашевић Ženski Нова Пазова [21.1 km] Polumaraton Da
466 5217 Ilija Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
467 5218 Ненад Ступар Muški 🏃rekreativac Рума [21.1 km] Polumaraton Da
468 5219 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
469 5220 Perica Damljanović Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
470 5221 Andreja Kostić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
471 5222 Branimir Gajić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
472 5223 Dragan Milovanović Muški ARK Odžaci Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
473 5224 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
474 5225 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
475 5226 Marjan Mezedi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
476 5227 Robert Kamerer Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
477 5228 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
478 5229 Matija Karša Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton Da
479 5230 Boris Abičić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton Da
480 5231 Nevena Šunjevarić Ženski Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
481 5232 Nada Živković Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
482 5233 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
483 5234 Nebojša Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
484 5235 Dušan Mirilo Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
485 5236 Igor Bakoš Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
486 5237 Anamaria Bašić Palković Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
487 5238 Andrea Malic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
488 5239 Marko Stevanović Muški BRC - Belgrade running club Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
489 5240 Гојко Костић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
490 5241 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
491 5242 Iva Smoljan Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
492 5243 Janos Vero Muški ARK TRON Subotica, 2400 [21.1 km] Polumaraton Da
493 5244 Juan jose Tomas irigalba Muški Španija [21.1 km] Polumaraton Da
494 5245 Ivana Trifunović Ženski Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
495 5246 Nenad Ilic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
496 5247 Milan Veselinović Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
497 5248 Adrian Malagurski Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
498 5249 Milena Simic Ženski ZIVI ZDRAVO Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
499 5250 Jovana Kulusic Ženski Cardio Workout Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
500 5251 Vukašin Stojanović Muški Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
501 5252 Jožef Farago Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
502 5253 Vlasta Živković Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
503 5254 GORAN OLAH Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
504 5255 Bogoljub Arnautovic Muški Kragujevc [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
505 5256 Nevena Beljanski Ženski Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
506 5257 Marko Bunusevac Muški BURT Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
507 5258 Tamara Čanković Ženski Belgrade Urban Runing Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
508 5259 Sonja Mikavica Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
509 5260 Aleksandar Đukanović Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:44:11 Da
510 5261 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
511 5262 Marko Marinković Muški ARK Odžaci Bač [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
512 5263 Rade Malbaša Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
513 5264 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
514 5265 Zorac Cipi Sarajlija Muški AK Bečej BECEJ (STARI) [21.1 km] Polumaraton Da
515 5266 ERIKA POLJAKOVIĆ NAĐ Ženski - Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
516 5267 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
517 5268 Mina Tietz Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
518 5269 Marijana Kovac Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
519 5270 Goran Vorkapic Muški mzp Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
520 5271 Dejan Graovac Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
521 5272 Saša Tepavac Muški Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
522 5273 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
523 5274 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
524 5275 Suzana Marjanović Ženski Varatonac Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
525 5276 Maja ribic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
526 5277 Marko Kuljic Muški Škola trčanja Bačka Palanka Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
527 5278 Hrvoje Pavlović Muški individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:46:16 Da
528 5279 Dorde Markovic Muški IND Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
529 5280 Đuro Vučinić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
530 5281 Aleksandra Mutlak Ženski adidas Runners Beograd Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
531 5282 Dejan Petrovic Muški Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Da
532 5283 Josip Hvalec Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:49:36 Da
533 5284 Jovana Miljevic Ženski Celarevo [21.1 km] Polumaraton Da
534 5285 Milenko Gagić Muški Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
535 5287 Toni Brdarić Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
536 5288 Davor Ivančok Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
537 5289 Luka Šibalić Muški IND Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
538 5290 Ivan Vrebac Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:53:59 Da
539 5291 Lazar Urošević Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
540 5292 Slaven Florijančić Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
541 5293 Dušan Nikolić Muški Capital Crew Belgrade Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
542 5294 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
543 5295 Damir Brnic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
544 5296 Nedeljko Šobot Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
545 5297 Relja Krstonijevic Muški adidas Runners Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
546 5298 Milan WMEP Marinković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
547 5299 Marijana Kovač Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
548 5300 Boris Kovač Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
549 5301 Suzana Filipovic Ženski Ark Somaraton Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
550 5302 Veljko Milosavljevic Muški Ultra Trkač Srbija Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Da
551 5303 Marko Miljkovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
552 5304 Saša Katačić Muški Bački Breg [21.1 km] Polumaraton Da
553 5305 Aleksandar Vorkapić Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
554 5306 Boris Nago Muški TRI TIM Belisce [21.1 km] Polumaraton Da
555 5307 Miroslav Visnjic Muški Serbon security Indjija [21.1 km] Polumaraton Da
556 5308 Nada Jovanović Ženski individualac Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
557 5309 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
558 5310 Dragan Petrović Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
559 5311 Robert Pejak Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
560 5312 Ivana Andrić Pejak Ženski Udruga Zdravo Trčanje Valpovo [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
561 5313 Dario Đanić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton Da
562 5314 Igor Hoffmann Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
563 5315 Igor Bednaic Muški Udruga Zdravo trčanje Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:47:05 Da
564 5316 Igor Matic Muški adidas Runners Beograd Beograd cukarica [21.1 km] Polumaraton Da
565 5317 Aleksandar Đuković Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
566 5319 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica, [21.1 km] Polumaraton Da
567 5320 Dijana Kosovac Ženski Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
568 5321 Dajana Nikšić Ženski Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
569 5322 Damir Kraus Muški IND Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
570 5323 Jasmina Ajanovic Ženski adidas Running team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
571 5324 Nedeljko Katić Muški Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton Da
572 5325 Danilo Cvijetic Muški Adidas Runners Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
573 5326 Mirko Dubovečak Muški ARK TRON, PALIĆ Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
574 5327 Irina Brkić Ženski Udruga Zdravo Trčanje .Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
575 5328 Goran Petrović Muški Udruga Zdravo Trčanje DARDA [21.1 km] Polumaraton Da
576 5329 Marko Kučinac Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
577 5330 Đorđe Dimitrić Muški SU "Varatonac" Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
578 5331 Marko Jurak Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
579 5332 Mirko Minic Muški A.K. Uzice Uzice [21.1 km] Polumaraton Da
580 5333 Zdenko Targuš Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
581 5334 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
582 5335 Marko Jocic Muški Ak becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
583 5336 Saša Milojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:35 Da
584 5337 Dijana ilić Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
585 5338 Dušan Borovčanin Muški Dobra Forma Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
586 5339 Hrvoje Ehman Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
587 5340 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
588 5341 Aleksa Glisovic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
589 5342 Milan Jović Muški DPA Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
590 5343 Aleksandar Stolić Muški DPA Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
591 5344 Stefana Cerovina Ženski Adidas Runners Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
592 5345 Marina Brbaklić Tepavac Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
593 5346 Roberto Bašić Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:26:23 Da
594 5347 Bogdan Skoric Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
595 5348 Nenad Leontić Muški Hornet Group sabac [21.1 km] Polumaraton 01:53:54 Da
596 5349 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
597 5350 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
598 5351 Dragan Miljević Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
599 5352 Miroslav Veselinovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
600 5353 Zoran Pajić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
601 5354 Jelena Tatalovic Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
602 5355 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
603 5356 Nenad Đorđević Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
604 5357 Đorđe Milošević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
605 5358 Ranko Miletić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
606 5359 Danijela Nuspl Ženski ARK Tron Palic Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
607 5360 Zorica Milutin Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
608 5361 Andreja Rakipović Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
609 5362 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:16:58 Da
610 5363 Slavko Vojvodić - Žućo Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:08:52 Da
611 5364 Daniel Ikica Muški Udruga Zdravo trcanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:26:16 Da
612 5365 Milan Pavlovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
613 5366 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
614 5367 Igor Simić Muški Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
615 5368 Sanja Petlić Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
616 5369 Predrag Prekodravac Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
617 5370 Ornela Prekodravac Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
618 5371 Jovana Dačić Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
619 5372 Tomislav Birtić Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:45:21 Da
620 5373 Rade Trkulja Muški Beograd-kaluđerica [21.1 km] Polumaraton Da
621 5374 Vladimir Mihajlović Muški Adidas runners (Belgrade Urban Running Team) Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
622 5375 Mlađan Nedeljković Muški Kobišnica [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
623 5376 Dragan Ostojić Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
624 5377 Predrag Lalović Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
625 5378 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
626 5379 Domagoj Vidaković Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
627 5380 Mustafa Delić Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:49:46 Da
628 5381 Zdenko Cerovečki Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton Da
629 5382 Ivica Ivkovic Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
630 5383 Ivan Špoljarić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
631 5384 Miroslav Djordjevic Muški Rekreativac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
632 5385 Vladimir Jozić Muški BRC - Belgrade running club Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:45:39 Da
633 5386 Aleksandra Ivic Ženski Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
634 5387 Marin Miletic Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
635 5388 Ивица Марковић Muški Барена сланина Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
636 5389 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
637 5390 Zlatko Bedić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
638 5391 Staša Đorđević Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Da
639 5392 Ivica Tomin Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
640 5393 Milorad Djukic Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
641 5394 Milorad Trifunović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
642 5396 Nenad Kovac Muški individualac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
643 5397 Branko Lukić Muški adidas Runners Beograd Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
644 5398 Janko Đorđević Muški Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
645 5399 Miroslav Popovic Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
646 5400 Nikola Radović Muški NRC - Nike + Running Club Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
647 5401 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
648 5402 Aleksandar Zaharijev Muški Beograd/Zemun11080 [21.1 km] Polumaraton 02:05:41 Da
649 5403 Branislav Bačić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
650 5404 Predrag Dmitrović Muški www.sinobusi.com Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:54:57 Da
651 5405 Stojan Miljević Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
652 5406 Filip Stojanović Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
653 5407 Dejan Pešić Muški AK Apatin - Čegarunning Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Da
654 5408 Dusan Gutesa Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:47:12 Da
655 5409 Marijana Molnar Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Da
656 5410 Danko Damjanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:01:25 Da
657 5411 Miloš Pešić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
658 5412 Vladimir Beočanin Muški AK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
659 5413 Zeljko Graovac Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
660 5414 Jožef Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
661 5415 Marko Mijailovic Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Da
662 5416 Saša Stojanović Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
663 5417 Brigita Čepo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
664 5418 Ivica Kotris Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
665 5419 Antun Kramarić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
666 5420 Alen Imširović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:27:44 Da
667 5421 Дејан Арбутина Muški Лозница [21.1 km] Polumaraton Da
668 5422 Anna Bognár Ženski Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton 01:29:32 Da
669 5423 Miloš Krstić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
670 5424 ilija Radisavljevic Muški Adidas Runners Beograd Kursumlija [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
671 5425 Ninoslav Pole Muški ARK Frusška gora Sid [21.1 km] Polumaraton Da
672 5426 Zeljko Pekovic Muški Titel [21.1 km] Polumaraton Da
673 5427 Jakša Zeković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
674 5428 aleksandar ribic Muški N Sad [21.1 km] Polumaraton Da
675 5429 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
676 5430 Tijana Odobašić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
677 5431 Aleksandar Papić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
678 5432 Marko Stanisic Muški Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:39:43 Da
679 5433 Žarko Tešić Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
680 5434 Boško Vajukić Muški Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
681 5435 Bojan Grubor Muški INDIVIDUALAC Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
682 5436 Martina Poljakovic Ženski ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
683 5437 Đuka Čeljuska Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:16:25 Da
684 5438 Milan Drakulic Muški ark fruska gora Novi Sad-Sremska Kamenica [21.1 km] Polumaraton Da
685 5439 Miloš Kesić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
686 5440 Marija Vrazic Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:55:09 Da
687 5441 Dragan Madavić Muški IND Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
688 5442 Nenad Malesevic Muški RV i PVO Ruma [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
689 5443 Veljko Popović Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
690 5444 Danko Despotovic Muški Pljevlja [21.1 km] Polumaraton Da
691 5445 Milan Pantović Muški Trstenik [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
692 5446 Petar Stojanović Muški ARK Somaraton srpps Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
693 5447 Marko Lacković Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:45:50 Da
694 5448 Miklós Bolyos Muški Pecelló Backo Petrovo Selo [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
695 5449 Slavko Panic Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:28:50 Da
696 5450 Predrag Knezevic Muški A.K.APATIN Indjija [21.1 km] Polumaraton 01:17:50 Da
697 5451 Roland Ádók Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 01:08:00 Da
698 5452 Zvonimir Gal Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
699 5453 Dušan Miljković Muški Vlasotince [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
700 5454 Žarko Žarković Muški Titel [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
701 5455 Nemanja Mikavica Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
702 5456 Goran Usljebrka Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
703 5457 Darko Penić Muški Kljajićevo [21.1 km] Polumaraton 01:54:23 Da
704 5458 Srđan Stojković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
705 5459 Damir Batanjski Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
706 5460 Bojan Manojlović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
707 5461 Jevrem Ćosić Muški "Maratonci" Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:54 Da
708 5462 Nora Trklja Ženski AK Crvena zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
709 5463 Milan Đokić Muški Rat Race Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
710 5464 Dušan Anđelić Muški AK Trim Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:40:33 Da
711 5465 Nikola Petkovic Muški Vukovar [21.1 km] Polumaraton Da
712 5466 Branko Samardžić Muški Sečanj [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
713 5467 Dušan Jelić Muški Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:36:50 Da
714 5468 Ivan Volinek Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
715 5469 Mario Žaper Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
716 5470 Stanko Brođanac Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
717 5471 Nikola Anđelić Muški AK Trim - Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:22:56 Da
718 5472 Dejan Pekter Muški Nordeus Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
719 5473 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
720 5474 Aleksandar Huba Barasic Muški Palic [21.1 km] Polumaraton Da
721 5475 Zoran Cubrilo Muški Beograd - Kaluđerica [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Da
722 5476 Zoran Solar Muški AK Veteran Beograd Beograd Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
723 5477 Dijana Šarčević Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
724 5478 Aleksandar Paldrmic Muški >>> Sivac [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
725 5479 Zeljko Konjevic Muški ////// Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
726 5480 Miloš Elesin Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
727 5481 Darko Pokorni Muški JBrun Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
728 5482 Dragan Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
729 5483 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
730 5484 Aleksandar Todorovic Muški Ražanj [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
731 5485 Predrag Vejin Muški AK Apatin Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
732 5486 Aleksandar Grujic Muški Beograd-Zvezdara8 [21.1 km] Polumaraton 01:49:55 Da
733 5487 Marija Torbica Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
734 5488 Branislav Ćalasan Muški AK Veteran Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
735 5489 Zlatko Gagulić Muški Bački Brestovac [21.1 km] Polumaraton Da
736 5490 Stojan Stojičević Muški Beograd Savski venac [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
737 5491 Danijela Milodanovic Ženski Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:06:45 Da
738 5492 Ana Andjelkovic Ženski Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
739 5493 Mario Dugandzic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:50:48 Da
740 5494 MIRA JURIŠIN Ženski A K VETERAN BEOGRAD Kula [21.1 km] Polumaraton Da
741 5495 Miroslav Prijović Muški Priboj [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
742 5496 Daniela Tryfonides Ženski ARK Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
743 5497 Borna Kovačić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
744 5498 Monika Konc Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
745 5499 Vladimir Rašković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
746 5500 Jovana Vujin Ženski Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
747 5501 Aleksandar Rakita Muški BRC - Belgrade running club Beograd-Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
748 5502 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
749 5503 Aleksandar Štajfer Muški AK Apatin Čelarevo [21.1 km] Polumaraton Da
750 5504 Miroslav Konjovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
751 5505 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
752 5506 Antun Lukić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
753 5507 Đorđe Milutinović Muški Beograd, Borča [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
754 5508 Dušan Zelenović Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
755 5509 Natasa Guberinic Ženski Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton Da
756 5510 Mirzet Halilović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [21.1 km] Polumaraton Da
757 5511 Miloš Savić Muški TAK Cerski junaci Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
758 5512 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
759 5513 Nemanja Bunjevački Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
760 5517 Veljko Torbica Muški AK Proleter Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 00:01:26 Da
761 5518 Slobodan Vignjević Muški - [7.0 km] 7 km Da
762 5519 Konstantin Šimić Muški Bečej [7.0 km] 7 km Da