Prijavljeni takmičari na 39. Somborski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 3001 Daniel Dieneš Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
2 3002 Žarko Doroški Muški Odžaci [7.0 km] 7 km Ne
3 3003 Marija Mandić Ženski TK Sprint Sombor Subotica, 24000 [7.0 km] 7 km 00:55:00 Ne
4 3004 Karolina Kalapoš Ženski ARK Fruska Gora Bečej [7.0 km] 7 km Da
5 3005 Isidora Vukičević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
6 3006 Branislav Svorcan Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
7 3007 Danijela Adzic Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Ne
8 3008 Ana Nađheđeši Ženski AK Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
9 3009 Nataša Marković Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Ne
10 3010 SREĆKO TOPIĆ Muški AK Maraton Hajduk Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Ne
11 3011 Lea Sič Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
12 3012 Jovanka Gojnić Ženski ARK Somaraton Beograd [7.0 km] 7 km Ne
13 3013 Marko Gojnić Muški Beograd [7.0 km] 7 km Ne
14 3014 Lana Marković Ženski Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
15 3015 Biljana Kumer Ženski Osijek [7.0 km] 7 km Da
16 3016 Tamara Erakovic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
17 3017 Ivana Šokac Ženski Ark Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
18 3018 TIN Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek bistrinci [7.0 km] 7 km 00:29:00 Ne
19 3019 Milivoje Radenović Muški Novi Beograd [7.0 km] 7 km Ne
20 3020 Jasmina Gerginov Ženski KBK Grocka Beograd, Kaluđerica [7.0 km] 7 km Ne
21 3021 Luka Kojić Muški Vršac [7.0 km] 7 km 00:06:03 Ne
22 3022 Milorad Stojanovic Muški AK Veteran Beograd Beograd - [7.0 km] 7 km Ne
23 3023 Tamara Kaličanin Ženski Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Ne
24 3024 Bojan Kaličanin Muški Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Ne
25 3025 Kosta Kaličanin Muški Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Ne
26 3026 Ivana Forgić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
27 3027 Vesna Vujasinovic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
28 3028 Bojan Vujasinovic Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
29 3029 Stevana Cupać Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Da
30 3030 Dejan Momcilovic Muški Ruma [7.0 km] 7 km Da
31 3031 Sergej Besermenji Muški VRBAS Vrbas [7.0 km] 7 km 00:27:00 Da
32 3032 Srećko Topić Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Ne
33 3033 Dalibor Djogic Muški AK Hajduk maraton tim Kula [7.0 km] 7 km Ne
34 3034 Milan Zegarac Muški RK Crvenka Crvenka [7.0 km] 7 km 00:00:00 Ne
35 3035 Damir Vuksic Muški Fit Revolution ada [7.0 km] 7 km Ne
36 3036 Zoran Skoric Muški Gladiator workout NS Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
37 3037 Dragisa Rusov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
38 3038 Mila Stojkov Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
39 3039 Snežana Milanović Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
40 3040 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
41 3041 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [7.0 km] 7 km Ne
42 3042 Teodora Radić Ženski Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
43 3043 Milos Stanojevic Muški Ribare/Jagodina [7.0 km] 7 km Ne
44 3044 Vesna Vicko Bogišić Ženski ARK Somaraton Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
45 3045 Vesna Ogrizović Ženski Ark somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
46 3046 Djordje Ninkovic Muški Beograd - Borca [7.0 km] 7 km Ne
47 3047 Nataša Živanović Ženski Atletski klub junior Krupanj Krupanj [7.0 km] 7 km Ne
48 3048 Gordana Galetin Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Ne
49 3049 Bojan Samac Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Ne
50 3050 Stefan Zivkovic Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
51 3051 Danijela Vujasinovic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
52 3052 Miloš Mićanović Muški Beograd - Vračar [7.0 km] 7 km Ne
53 3053 Dejana Šuša Ženski #CoachPetar Running Team Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
54 3054 Nataša Živanović Ženski AK Junior Krupanj Krupanj [7.0 km] 7 km Ne
55 3055 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [7.0 km] 7 km Ne
56 3056 Kornel Meszaros Muški Kanjiža [7.0 km] 7 km Ne
57 3057 Eleonóra Mészáros Ženski Kanjiža [7.0 km] 7 km Ne
58 3058 Igor Bajić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [7.0 km] 7 km Ne
59 3059 Katarina Đukić Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Ne
60 3060 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [7.0 km] 7 km Ne
61 3061 Dušan Roknić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [7.0 km] 7 km 00:47:10 Ne
62 3062 Danica Galic Ženski Stapar [7.0 km] 7 km Ne
63 3063 Јелена Рашковић Ženski АК Апатин Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
64 3064 Rudolf Csőke Muški Kanjiža [7.0 km] 7 km Da
65 3065 Ognjen Zurković Muški 161 24/7 Sombor [7.0 km] 7 km 00:28:00 Ne
66 3066 Aleksandra Burkanović Ženski Ak Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
67 3067 Pavle Peković Muški BRC - Belgrade running club Beograd [7.0 km] 7 km Da
68 3068 Davor Petrik Muški Sombor [7.0 km] 7 km 21:00:00 Ne
69 3069 Bojan Kesić Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
70 3070 Gabriela Kraus Ženski Individualac Osijek [7.0 km] 7 km Ne
71 3071 Bojana Kučinac Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Valpovo [7.0 km] 7 km Da
72 3072 Gabriella Mazák Ženski Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [7.0 km] 7 km Ne
73 3073 Marko Janković Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
74 3074 Milana Ratkovic Ženski Cegarunning Veternik, Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
75 3075 Miroslav Čapko Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Ne
76 3076 Dejan Jovanović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
77 3077 Đorđe Ćurić Muški Sivac [7.0 km] 7 km Ne
78 3078 Branka Velickovic Ženski AK Apatin Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
79 3079 Miroslav Liscevic Muški Sombor [7.0 km] 7 km Ne
80 3080 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
81 3081 Biljana Mikulić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
82 3082 Dušan Krstić Muški Paraćin [7.0 km] 7 km Ne
83 3083 Andreja Merćep Ženski Ind Belišće [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
84 3084 Jerko Merćep Muški Ind Belišće [7.0 km] 7 km 01:00:00 Da
85 3085 Maja Pejčić Milošević Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Ne
86 3086 Luka Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
87 3087 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [7.0 km] 7 km Ne
88 3088 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [7.0 km] 7 km Ne
89 3089 Ivana Vukelić Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Ne
90 3090 Nebojša Stojanović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Ne
91 3091 Jelena Vidović Ženski Nov Sad [7.0 km] 7 km Ne
92 4001 Tijana Teofilović Ženski BRC trio Beograd, Zvezdara [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
93 4002 Ena Todorović Ženski BRC trio N. Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:35:00 Ne
94 4003 Mirjana Jović Ženski BRC trio Beograd, Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
95 4004 Ivan Popovic Muški Belgrade Running Club CRNI Beograd - Stari grad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
96 4005 Marko Mijic Muški Belgrade Running Club CRNI Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
97 4006 Nikola Ljubenovic Muški Belgrade Running Club CRNI Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
98 4007 Aleksandra Rajnović Ženski Capital MADness Crew Beograd Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
99 4008 Maja Popovic Ženski Capital MADness Crew Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
100 4009 Dušan Dimitrijević Muški Capital MADness Crew Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
101 4010 Milos Kolundzic Muški Veterinari veterani Backi Gracac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
102 4011 Nenad Bogunovic Muški Veterinari veterani Backi Gracac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
103 4012 Bojan Zivanic Muški Veterinari veterani Novi Sad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
104 4013 Nenad Marčetić Muški Capital Crew Musketari Beograd- Palilula [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
105 4014 Jovan Bikarević Muški MALA MLINSKA Beška [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
106 4015 Ognjen Bikarević Muški MALA MLINSKA Beška [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
107 4016 Miomir Jasikovac Muški MALA MLINSKA Beska [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
108 4017 Jovan Petrović Muški Capital Crew Musketari Beograd - [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
109 4018 Aleksandra Kojic Ženski Capital Crew Štafeta Mladosti Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
110 4019 Igor Kljajic Muški Capital Crew Musketari Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
111 4020 Martina Laskač Ženski CAPITAL CREW slow&sexy Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
112 4021 Dragana Milovanović Ženski CAPITAL CREW slow&sexy Vršac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:40:00 Ne
113 4022 Nemanja Stevanovic Muški COMEBACK CAPITAL CREW Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
114 4023 Jovana Čanak Ženski Capital Crew Nepobedive Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:34:00 Ne
115 4024 Milesa Antonić Ženski Fantastic Trio Capital Crew N.Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
116 4025 Sabina Mirović Ženski Fantastic Trio Capital Crew Beograd, Zemun, Ugrinovci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
117 4026 Nikola Kapetanović Muški COMEBACK CAPITAL CREW Loznica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
118 4028 Elena Lemonis Ženski 1 FAST 1 FURIOUS 1 LEMON CAPITAL CREW Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
119 4029 Miloš Sitar Muški COMEBACK CAPITAL CREW Beograd-Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:33:00 Da
120 4030 Jovana Petković Ženski Voodoo in my blood by Capital crew Belgrade Smederevo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
121 4031 Tijana Paunović Ženski Capital Crew Mame Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:40:00 Da
122 4032 Gorana Nikolajevic-Stirski Ženski Capital Crew Mame Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
123 4033 Jelena Vasiljević Ženski Capital Crew Mame Beograd-Čukarica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
124 4034 Ivana Varga Ženski 1 FAST 1 FURIOUS 1 LEMON CAPITAL CREW Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
125 4035 Viktor Varga Muški 1 FAST 1 FURIOUS 1 LEMON CAPITAL CREW Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
126 4036 Milena Đurić Ženski Fantastic Trio Capital Crew Beograd-Zvezdara [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
127 4037 Jelisaveta Jovicic Ženski Capital Crew Nepobedive Gornji Milanovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
128 4038 Aleksandra Radoicic Ženski Capital Crew Nepobedive Beograd-Rakovica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
129 4039 Jovana Živanović Ženski Capital Crew Mig Migs Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
130 4040 Nikola Damnjanović Muški Capital Crew Štafeta Mladosti Beograd - Barajevo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 01:50:00 Ne
131 4041 Katarina Stevanović Ženski Capital Crew run&fun Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
132 4042 Nikša Plazinić Muški Capital Crew Štafeta Mladosti Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
133 4044 Jelisaveta Ilić Ženski Capital Crew Tibori Beograd - Vračar [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
134 4045 Ivana Rogić Ženski Fabulous Capital Crew Užice [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:39:00 Da
135 4046 Lazar Nikolić Muški Voodoo in my blood by Capital crew Belgrade Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
136 4047 Milica Džikić Ženski Voodoo in my blood by Capital crew Belgrade Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
137 4048 Dajana Živković Ženski Fabulous Capital Crew Beograd Zemun (Batajnica) [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
138 4049 Slobodan Čikara Muški Capital Crew Prvi tim Beograd- Rakovica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
139 4050 Jovan Marić Muški Capital Crew Tibori Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:37:00 Ne
140 4051 Marijana Prodanović Ženski Fabulous Capital Crew Stari Banovci [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:38:42 Ne
141 4052 Marko Dimitrić Muški Capital Crew Prvi tim Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:30:00 Da
142 4053 Ljiljana Aleksić Ženski Capital Crew Mig Migs Zemun Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
143 4054 Jelena Rogic Ženski Capital Crew run&fun Uzice [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:40:00 Da
144 4056 Veroslava Milenkovic Ženski Ad Hoc Capital Crew Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
145 4057 Marija Gajić Ženski Ad Hoc Capital Crew Beograd-Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:40:00 Ne
146 4058 Luka Babic Muški Capital Crew - Drzavni Posao Beograd - Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:30:00 Ne
147 4059 Dragan Nikolić Muški Capital Crew Prvi tim Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
148 4060 Maja Majolinica Ženski Ad Hoc Capital Crew Zemun Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
149 4061 Andrija Smircic Muški CAPITALCREW KOLIBRI Beograd, Stari Grad [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
150 4062 Tom Fodor Muški SHMP Senta [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
151 4063 Ond Bakos Muški SHMP Senta [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
152 4064 Gusztáv Surján Muški SHMP Senta [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
153 4065 Sara Bečanović Ženski Capital Crew Tibori Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Da
154 4066 Milan Kosanović Muški Capital Crew Belgrade Kljajićevo [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
155 4067 Marija Ilic Ženski Voodoo in my blood by Capital crew Belgrade Beograd Zemun [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 00:41:00 Ne
156 4068 Dejan Rajak Muški Forenzika MUP RS Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
157 4069 Milena Laketa Ženski Forenzika MUP RS Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
158 4070 Dejan Milješić Muški Forenzika MUP RS Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
159 4071 Goran Zelić Muški DPA Sombor Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 01:45:00 Da
160 4072 Milica Stolić Ženski DPA Sombor Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 01:45:00 Da
161 4073 Irina Zelić Ženski DPA Sombor Sombor [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km 01:45:00 Da
162 4074 Miloš Mirosavljević Muški CAPITAL CREW KOLIBRI Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
163 4075 Tanja Lazarević Ženski Capital crew ‘JELEK’ Mladenovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
164 4076 Zarko Lazarevic Muški Capital crew ‘JELEK’ Mladenovac [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
165 4077 Aleksandra Basta Ženski CAPITAL CREW slow&sexy Beograd - Rakovica [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
166 4078 Danko Bjeličić Muški Capital crew ‘JELEK’ Novi Beograd [21.1 km] Štafeta 3 x 7 km Ne
167 5001 Nikola Ristivojevic Muški Kolektiv Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
168 5002 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton 01:35:22 Da
169 5003 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
170 5004 Nemanja Djuric Muški Crossfit Novi Sad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
171 5005 Živa Vijoglavin Muški AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
172 5006 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
173 5007 Petar Šuša Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Ne
174 5008 Ljiljana Todorović Jovanović Ženski Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
175 5009 Sanja Radjenovic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
176 5010 Aleksandra Milosavljević Ženski Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
177 5011 Miloš Jandrić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
178 5012 Igor Surutka Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
179 5013 Visnja Mulahmetovic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 02:10:10 Ne
180 5014 Branko Milević Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:19:00 Ne
181 5015 Milan Dakić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
182 5016 Илија Крсмановић Muški Rat Race Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
183 5017 Jelena Ademi Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
184 5018 Dušan Mrdović Muški Belgrade Running Club Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
185 5019 Gorana Koporan Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
186 5020 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
187 5021 Slavko Cvetkovic Muški Adidas Runners Beograd BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Ne
188 5022 Небојша Росић Muški Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
189 5023 Ivan Tošić Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
190 5024 Марко Герасимовић Muški Лазаревац [21.1 km] Polumaraton Ne
191 5025 Jasmina Damjanović Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
192 5026 Bojan Jager Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
193 5027 Михајло Боривојевић Muški Ниш [21.1 km] Polumaraton Da
194 5028 Aleksandra Zivanovic Ženski Belgrade Running Club Beograd-Tasmajdan [21.1 km] Polumaraton Da
195 5029 Dejan Pjevac Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Ne
196 5030 Mihajlo Gajić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Ne
197 5031 Danica Golubičić Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
198 5032 Valentina Keri Ženski Senta [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
199 5033 Aleksandar Ilic Muški MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
200 5034 Željko Radović Muški ----------- Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:57:25 Ne
201 5035 Marko Starcevic Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Ne
202 5036 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
203 5037 Sonja Oros Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
204 5038 Vesna Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
205 5039 Vlado Božić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
206 5040 Snezana Kecman Ženski NRC - Nike + Running Club Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
207 5041 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Ne
208 5042 Srdjan Vezmar Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
209 5043 Milos Djindjic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Ne
210 5044 Ivan Karalić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Ne
211 5045 Darko Arsenijević Muški PK Železničar Niš Niš [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Ne
212 5046 Miloš Petrović Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
213 5047 Aleksandra Vrsajković Ženski individualac Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
214 5048 Vesna Halilović Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
215 5049 Valentin Vranić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
216 5050 Zoltan Habi Muški AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Ne
217 5051 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
218 5052 Milos Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
219 5053 Dragica Đuran Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
220 5054 Dusan Srdanov Muški Srbobran [21.1 km] Polumaraton Ne
221 5055 Kristifor Bogdanić Muški SU Horizont Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Ne
222 5056 Neven Cuk Muški Surcin [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Ne
223 5057 Ilija Lukić Muški PJP Policijska brigada Beograd - Barajevo [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Ne
224 5058 Ljubomir Mandic Muški Kupusina [21.1 km] Polumaraton Da
225 5059 Kristina Cirkl Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
226 5060 Vuk Vukmirovic Muški AK Veteran Beograd Beorad [21.1 km] Polumaraton Ne
227 5061 Bozo Stula Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
228 5062 Predrag Jankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
229 5063 DEJAN UBORNJI Muški UK PALIGO PALUS PALIC Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
230 5064 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
231 5065 Siniša Mandić Muški Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Ne
232 5066 Vladimir Bulaić Muški ARK Somaraton Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
233 5067 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Ne
234 5068 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:19:00 Ne
235 5069 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Ne
236 5070 Jovica Ilić Muški S.U. Horizont Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
237 5071 Miljan Milojković Muški AK "Niški Maraton" - Niš Nis [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Ne
238 5072 Dalibor Dragas Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
239 5073 Duško Kunić Muški Balkanska trkačka liga Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
240 5074 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
241 5075 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton Ne
242 5076 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Ne
243 5077 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
244 5078 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:03 Ne
245 5079 Mihailo Nikolic Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Ne
246 5080 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
247 5081 Nemanja Crnobrnja Muški Kačarevo [21.1 km] Polumaraton Da
248 5082 Nataša Delibašić Ženski Atletski klub Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
249 5083 Đorđe Sladaković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
250 5084 Dušan Mihajlović Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Ne
251 5085 Jovan Vukobratovic Muški IronFit Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
252 5086 Siniša Tomić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
253 5087 Dragan Kovacev Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
254 5088 ZORAN JANKOVIĆ Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Ne
255 5089 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
256 5090 Miroslav Vidojević Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
257 5091 Vesna Šipka Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Ne
258 5092 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Ne
259 5093 Dejana Butorac Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:52:25 Ne
260 5094 Milica Ranitović Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
261 5095 Srdjan Saulić Muški Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:52:14 Ne
262 5096 Aleksandar Miletić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
263 5097 Željko Milenković Muški Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
264 5098 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
265 5099 Vuk Zemunović Muški Skola Trcanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
266 5100 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
267 5101 Miroslav Pešić Muški AK Apatin - Čegarunning Zmajevo [21.1 km] Polumaraton Ne
268 5102 Nataša Stojičić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
269 5103 Nenad Milenovic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Ne
270 5104 JELENA GOVEDARICA Ženski Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
271 5105 Dragana Govedarica Ženski beograd-Savski venac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Ne
272 5106 Mirjana Vranić Ženski Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Ne
273 5107 Árpád Fremond Muški Pačir [21.1 km] Polumaraton Ne
274 5108 Arijana Anišić Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Ne
275 5109 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
276 5110 Milan Milosavljevic Muški Ultra Trkač Srbija Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
277 5111 Gordan Jurkovic Muški Djakovo [21.1 km] Polumaraton 01:25:29 Ne
278 5112 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
279 5113 Davor Latas Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:59:36 Da
280 5115 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [21.1 km] Polumaraton 01:42:06 Da
281 5116 Dušanka Marković Ženski Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Ne
282 5117 Damir Zimmer Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
283 5118 Elena Boboš Ženski ARK MaratonKO Padina [21.1 km] Polumaraton 02:14:00 Ne
284 5119 Ljerka Vukmirović Ženski Ark Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
285 5120 Antun Pongračić Muški BIZbike Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:09:45 Ne
286 5121 Aleksandar Jovanovic Muški AvalaSubotom Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Ne
287 5122 Una Matko Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
288 5123 Milutin Markovic Muški Atletski klub Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
289 5124 Aleksandar Nikodinov Muški freeriders serbia Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
290 5125 Dragan Nikodijević Muški Kljajićevo [21.1 km] Polumaraton Ne
291 5126 Darko Petrović Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Ne
292 5127 Bojan Bikić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Ne
293 5128 Stamen Randjelović Muški Gladiator workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Ne
294 5129 Dejan Nikolic Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
295 5130 Ana Radovanović Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Ne
296 5131 Sasa Momcilovic Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
297 5132 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Ne
298 5133 Vili i Dario Majetić Muški SRK Žuti Šešir Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
299 5134 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Ne
300 5135 JOVAN MIRČETIĆ Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
301 5136 Bojan Vlajic Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
302 5137 Miroslav Trajković Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
303 5138 Nebojsa Milovanovic Muški Rekreativno trčanje Kacarevo [21.1 km] Polumaraton Ne
304 5139 Горан Тешић Muški АК Беоелектране Београд-Стари град [21.1 km] Polumaraton Da
305 5140 Jelena Popovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
306 5141 Branislav Srdic Muški AK Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Ne
307 5142 Milica Stojanovic Ženski Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 02:24:00 Ne
308 5143 Darko Kojić Muški Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Ne
309 5144 Nedeljko Šobot Muški - Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:55:48 Ne
310 5145 Vuk Blagojevic Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
311 5146 Marija Radojković Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Ne
312 5147 Miša Milić Muški Ruma [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Ne
313 5148 Marina Petrović Ženski Beograda [21.1 km] Polumaraton Ne
314 5149 Maja Pantelic Ženski Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
315 5150 Nikola Maljković Muški Indjija [21.1 km] Polumaraton Da
316 5151 Boris Obradovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
317 5152 Aleksandar Rajić Muški AK Toplicanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Ne
318 5153 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Ne
319 5154 Dejan Despotovic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
320 5155 Драган Продановић Muški Атлетски клуб Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton Ne
321 5156 Milica Krstić Ženski Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
322 5157 Vedrana Rašović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
323 5158 Tatjana Janovski Ženski Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
324 5159 Dejan Zarić Muški OAK Kikinda, Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Ne
325 5160 Srđan Savić Muški ARK Somaraton Brestač [21.1 km] Polumaraton Da
326 5161 Boris Andrlon Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek DARDA [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
327 5162 Mario Lupšor Muški AS 023 Zrenjanin Ečka [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
328 5163 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
329 5164 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron SUBOTICA Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
330 5165 Ivan Lovrić Muški Uzt Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
331 5166 Darko Trajković Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:55:42 Da
332 5167 Suzana Mitrovic Ženski Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
333 5168 Milena Avramovic Bjelica Ženski Running Tribe Belgrade Beograd- Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
334 5169 Antun Srimac Muški Medicus Ljubljana Ljubljana [21.1 km] Polumaraton Da
335 5170 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Ne
336 5171 Lora Laćak Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
337 5172 Saša Stamenković Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:50:50 Da
338 5173 Miloš Kajtez Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
339 5174 Vladimir Rosuljaš Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Ne
340 5175 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
341 5176 Biljana Šaulić Ženski Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
342 5177 Ninoslav Sevic Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
343 5178 IVICA VUČKOVIĆ Muški MK Hrv. Sokol Osijek Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Ne
344 5179 Vlada Petkovski Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
345 5180 ivan knezevic Muški / Klenak [21.1 km] Polumaraton Ne
346 5181 Marton Lečei Muški Senta [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
347 5182 Violeta Velemir Ženski AK Bečej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
348 5183 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:25 Ne
349 5184 Milorad Jocković Muški A.Š.K. Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Ne
350 5185 Saša Bajamić Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
351 5186 Марко Раденков Muški PSD Avala Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
352 5187 Filip Breka Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton Ne
353 5188 Gordana Vukomanovic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
354 5189 Marija Bubalo Ženski Apatin [21.1 km] Polumaraton Ne
355 5190 Zoran Rakić Muški Apatin [21.1 km] Polumaraton Ne
356 5191 Igor Skenderovic Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:10 Ne
357 5192 Ivan Bartolović Muški Triatlon klub Tri-Tim Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Ne
358 5193 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
359 5194 Petar Jovanovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
360 5195 Djordje Smiljanic Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Ne
361 5196 Nikola Alić Muški Beograd,Borča [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
362 5197 Nemanja Bunjevacki Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
363 5198 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
364 5199 Akos Veres Muški Tresnjevac [21.1 km] Polumaraton Ne
365 5200 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
366 5201 Ivana Tufegdžić Ženski PSK Balkan BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
367 5202 Nenad Djordjevic Muški Prigrevica [21.1 km] Polumaraton Ne
368 5203 Mirjana Cingeli Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
369 5204 Sava Jerinic Muški _ Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
370 5205 Milana Kosanović Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
371 5206 Vuk Novaković Muški Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
372 5207 Adrianna Guci Ženski Temerin [21.1 km] Polumaraton Ne
373 5208 Sanja Bešlić Ženski Obrenovvac [21.1 km] Polumaraton Ne
374 5209 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:15 Da
375 5210 Željko Ivković Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:27:37 Ne
376 5211 Danijela Cvetković Ženski Belgrade Running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
377 5212 Matija Hemi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Ne
378 5213 Marinko Knezevic Muški Sloboda Novi Grad Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
379 5214 Stanko Katrinka Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
380 5215 Vladimir Sedlić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Ne
381 5216 Наташа Томашевић Ženski Нова Пазова [21.1 km] Polumaraton Ne
382 5217 Vukašin Zlatek Muški - Temerin [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Ne
383 5218 Ненад Ступар Muški 🏃rekreativac Рума [21.1 km] Polumaraton Ne
384 5219 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
385 5220 Perica Damljanović Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
386 5221 Горан Спасојевић Muški Војска Србије, РВиПВО Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Ne
387 5222 Nikola Pavlović Muški Beograd - Sopot [21.1 km] Polumaraton Ne
388 5223 Dragan Milovanović Muški ARK Odžaci Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
389 5224 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Ne
390 5225 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
391 5226 Marjan Mezedi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
392 5227 Robert Kamerer Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
393 5228 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
394 5229 Matija Karša Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton Da
395 5230 Boris Abičić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton Da
396 5231 Ivana Vujanić Ženski BRC Trail Crew Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
397 5232 Nada Živković Ženski Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Ne
398 5233 Novica Pejčić Muški individualno Leskovac [21.1 km] Polumaraton Ne
399 5234 Nebojša Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Ne
400 5235 Dušan Mirilo Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
401 5236 Igor Bakoš Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
402 5237 Anamaria Bašić Palković Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
403 5238 Andrea Malic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
404 5239 Milos Nikolic Muški Fitness and therapy center Lazarevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Ne
405 5240 Гојко Костић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Ne
406 5241 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
407 5242 Iva Smoljan Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
408 5243 Janos Vero Muški ARK TRON Subotica, 2400 [21.1 km] Polumaraton Da
409 5244 Marija Perić Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
410 5245 Ivana Trifunović Ženski Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
411 5246 Nenad Ilic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Ne
412 5247 Milan Veselinović Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
413 5248 Adrian Malagurski Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
414 5249 Milena Simic Ženski ZIVI ZDRAVO Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
415 5250 Sasa Stevanovic Muški smed.palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
416 5251 Nenad Glusac Muški ARK Somaraton srpps Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
417 5252 Nemanja Glusac Muški ARK Somaraton srpps Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Ne
418 5253 Vlasta Živković Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Ne
419 5254 GORAN OLAH Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton Ne
420 5255 Boško Jerković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
421 5256 Nevena Beljanski Ženski Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
422 5257 Tanja Perisic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
423 5258 Miroslav Simić Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
424 5259 Sonja Mikavica Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
425 5260 Aleksandar Đukanović Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:44:11 Da
426 5261 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Ne
427 5262 Marko Marinković Muški ARK Odžaci Bač [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Ne
428 5263 Dalibor Horvacki Muški Venera bike Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
429 5264 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:28:50 Ne
430 5265 Aleksandar Maksimović Muški NRC - Nike + Running Club Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Ne
431 5266 ERIKA POLJAKOVIĆ NAĐ Ženski - Čantavir [21.1 km] Polumaraton Ne
432 5267 Damjan Samardžić Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
433 5268 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton 02:00:15 Ne
434 5269 Pavle Stepanic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Ne
435 5270 Goran Vorkapic Muški mzp Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
436 5271 Dejan Graovac Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Ne
437 5272 Saša Tepavac Muški Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
438 5273 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:22:15 Ne
439 5274 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
440 5275 Suzana Marjanović Ženski Varatonac Valjevo [21.1 km] Polumaraton Ne
441 5276 Maja ribic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
442 5277 Marko Kuljic Muški Škola trčanja Bačka Palanka Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
443 5278 Hrvoje Pavlović Muški individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:46:16 Da
444 5279 Dorde Markovic Muški IND Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Ne
445 5280 Ivana Pencic Vlajic Ženski Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Ne
446 5281 Miodrag Kaic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Ne
447 5282 Dejan Petrovic Muški Beograd, Stari Grad [21.1 km] Polumaraton Ne
448 5283 Josip Hvalec Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:49:36 Da
449 5284 Miodrag Buric Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Ne
450 5285 Milenko Gagić Muški Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
451 5286 Vladimir Kostic Muški Koalino Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
452 5287 Toni Brdarić Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
453 5288 Davor Ivančok Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
454 5289 Luka Šibalić Muški IND Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
455 5290 Ivan Vrebac Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:53:59 Ne
456 5291 Lazar Urošević Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
457 5292 Slaven Florijančić Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
458 5293 Dušan Nikolić Muški Capital Crew Belgrade Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
459 5294 Zoran Ćosić Muški "Maratonci" Pancevo Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:36:43 Da
460 5295 Damir Brnic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Ne
461 5296 Nedeljko Šobot Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
462 5297 Srđan Tucić Muški - Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Ne
463 5298 Nikola Novaković Muški SU Varatonac Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Ne
464 5299 Marijana Kovač Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Ne
465 5300 Boris Kovač Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Ne
466 5301 Suzana Filipovic Ženski Beograda [21.1 km] Polumaraton Ne
467 5302 Veljko Milosavljevic Muški Ultra Trkač Srbija Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Ne
468 5303 Marko Miljkovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Ne
469 5304 Saša Katačić Muški Bački Breg [21.1 km] Polumaraton Ne
470 5305 Aleksandar Vorkapić Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
471 5306 Boris Nago Muški TRI TIM Belisce [21.1 km] Polumaraton Da
472 5307 Miroslav Visnjic Muški Serbon security Indjija [21.1 km] Polumaraton Ne
473 5308 Nada Jovanović Ženski individualac Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
474 5309 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
475 5310 Dragan Petrović Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
476 5311 Robert Pejak Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
477 5312 Ivana Andrić Pejak Ženski Udruga Zdravo Trčanje Valpovo [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Da
478 5313 Dario Đanić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton Ne
479 5314 Igor Hoffmann Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Ne
480 5315 Igor Bednaic Muški Udruga Zdravo trčanje Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:47:05 Da
481 5316 marina jovanovic Ženski Beograd-Borca [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Ne
482 5317 Aleksandar Đuković Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Ne
483 5318 Strahinja Perović Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
484 5319 Djerdj Teleki Muški ARK TRON Subotica, [21.1 km] Polumaraton Ne
485 5320 Dijana Kosovac Ženski Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 00:02:17 Ne
486 5321 Dajana Nikšić Ženski Prigrevica [21.1 km] Polumaraton 02:17:00 Ne
487 5322 Damir Kraus Muški IND Osijek [21.1 km] Polumaraton Ne
488 5323 Dragan Marković Muški Individualac Beograd-Borca [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Ne
489 5324 Nedeljko Katić Muški Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton Ne
490 5325 Vekoslav Zajić Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 02:18:03 Ne
491 5326 Mirko Dubovečak Muški ARK TRON, PALIĆ Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
492 5327 Irina Brkić Ženski Udruga Zdravo Trčanje .Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Ne
493 5328 Goran Petrović Muški Udruga Zdravo Trčanje DARDA [21.1 km] Polumaraton Ne
494 5329 Marko Kučinac Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
495 5330 Đorđe Dimitrić Muški SU "Varatonac" Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Ne
496 5331 Marko Jurak Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Ne
497 5332 Mirko Minic Muški A.K. Uzice Uzice [21.1 km] Polumaraton Ne
498 5333 Zdenko Targuš Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
499 5334 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Ne
500 5335 Marko Jocic Muški Ak becej Becej [21.1 km] Polumaraton Ne
501 5336 Saša Milojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:35 Da
502 5337 Jurcsák Viktor Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:57:48 Ne
503 5338 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija FTN-a Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
504 5339 Hrvoje Ehman Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
505 5340 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
506 5341 Aleksa Glisovic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
507 5342 Milan Jović Muški DPA Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
508 5343 Aleksandar Stolić Muški DPA Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
509 5344 Milan Babić Muški PK Ozren Sokobanja [21.1 km] Polumaraton Ne
510 5345 Срђан Перић Muški Велико Градиште [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Ne
511 5346 Roberto Bašić Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:26:23 Ne
512 5347 Bogdan Skoric Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
513 5348 Nenad Leontić Muški Hornet Group sabac [21.1 km] Polumaraton 01:53:54 Ne
514 5349 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Ne
515 5350 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
516 5351 Dragan Miljević Muški Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Ne
517 5352 Miroslav Veselinovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
518 5353 Zoran Pajić Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
519 5354 Jelena Tatalovic Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Ne
520 5355 Maja Simijonovic Ženski Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
521 5356 Nenad Đorđević Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Ne
522 5357 Đorđe Milošević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
523 5358 Ranko Miletić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Ne
524 5359 Danijela Nuspl Ženski ARK Tron Palic Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Ne
525 5360 Zorica Milutin Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Ne
526 5361 Andreja Rakipović Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
527 5362 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:16:58 Da
528 5363 Slavko Vojvodić - Žućo Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:08:52 Da
529 5364 Daniel Ikica Muški Udruga Zdravo trcanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:26:16 Da
530 5365 Milan Pavlovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Ne
531 5366 Neven Nakrajkućin Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Ne
532 5367 vanja Kurtovic Ženski TK Tamiš - Pančevo Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Ne
533 5368 Sanja Petlić Ženski Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Ne
534 5369 Predrag Prekodravac Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Ne
535 5370 Ornela Prekodravac Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Ne
536 5371 Jovana Dačić Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Ne
537 5372 Tomislav Birtić Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:45:21 Ne
538 5373 Rade Trkulja Muški Beograd-kaluđerica [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Ne
539 5374 Filip Demić Muški AK Apatin - Čegarunning Mokrin [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Ne
540 5375 Dragan Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Ne
541 5376 Dragan Ostojić Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:35:00 Ne
542 5377 Predrag Lalović Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 02:45:00 Ne
543 5378 Igor Kovačević Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
544 5379 Domagoj Vidaković Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
545 5380 Mustafa Delić Muški Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:49:46 Ne
546 5381 Zdenko Cerovečki Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton Da
547 5382 Ivica Ivkovic Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:49:13 Ne
548 5383 Ivan Špoljarić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
549 5384 Miroslav Djordjevic Muški Rekreativac Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
550 5385 Vladimir Jozić Muški BRC - Belgrade running club Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:45:39 Ne
551 5386 Aleksandra Ivic Ženski Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Ne
552 5387 Marin Miletic Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Ne
553 5388 Ивица Марковић Muški Барена сланина Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Ne
554 5389 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Ne
555 5390 Zlatko Bedić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Ne
556 5391 Staša Đorđević Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [21.1 km] Polumaraton Ne
557 5392 Ivica Tomin Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Ne
558 5393 Aleksandar Zdravković Muški Ak Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:22:02 Ne
559 5394 Milorad Trifunović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Ne
560 5395 Nenad Milosavljević Muški Paraćin [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Ne
561 5396 Marko Lalic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
562 5397 Branko Lukić Muški adidas Runners Beograd Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Ne
563 5398 petar stojanovic Muški ARK Somaraton Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Ne
564 5399 Miroslav Popovic Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Ne
565 5400 Nikola Radović Muški NRC - Nike + Running Club Beograd-Železnik [21.1 km] Polumaraton 01:39:23 Ne
566 5401 Isidora Bajic Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Ne
567 5402 Nevena Milanović Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Ne
568 5403 Branislav Bačić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Ne
569 5404 Predrag Dmitrović Muški www.sinobusi.com Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:54:57 Ne
570 5405 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Ne
571 5406 Filip Stojanović Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Ne
572 5407 Dejan Pesic Muški AK Apatin - Čegarunning Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:22:00 Ne
573 5408 Jana Skočibušić Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Ne
574 5409 Marijana Molnar Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:11:00 Ne
575 5410 Danko Damjanović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:01:25 Ne