Prijavljeni takmičari na 10. Trka prijateljstva Kula

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Zarko Doroški Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Ne
2 2 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:55:00 Ne
3 3 Dragomir Ilić Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km Ne
4 4 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 01:01:00 Ne
5 5 MIRZET HALILOVIC Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:39:00 Ne
6 6 Branko Milević Muški BTL Beograd [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
7 7 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
8 8 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:55:00 Ne
9 9 Miša Kantar Muški AK Topličanin Beograd [10.0 km] 10 km Ne
10 10 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Da
11 11 Igor Mogoroš Muški Valpovo [10.0 km] 10 km Da
12 12 Горан Тешић Muški АК Беоелектране Београд-Стари град [10.0 km] 10 km Ne
13 13 Vladimir Blagojevic Muški Mijat šampion izraziti favorit Kragujevac [10.0 km] 10 km Ne
14 14 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [10.0 km] 10 km Da
15 15 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Ne
16 16 Sara Kuzmanovic Ženski Beograd/Palilula [10.0 km] 10 km Ne
17 17 Dominik Deman Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
18 18 Bogdan Trbojević Muški ARK TRON Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
19 19 Dusan Stranjakovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
20 20 Aleksandar Djukic Muški Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km Ne
21 21 Nemanja Crnobrnja Muški Kačarevo [10.0 km] 10 km Ne
22 22 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [10.0 km] 10 km 00:37:48 Ne
23 23 Nenad Bogunović Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Ne
24 24 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [10.0 km] 10 km Ne
25 25 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Bern-Švajcarska [10.0 km] 10 km 00:39:17 Ne
26 26 Dejan Stevanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Ne
27 27 Željko Milenković Muški Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Da
28 28 Milica Mrkšić Ženski Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
29 29 Saša Gosić Muški Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Ne
30 30 Bogomir Ivkovic Muški team friends Lapovo [10.0 km] 10 km Da
31 31 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Ne
32 32 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Ne
33 33 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pančeo [10.0 km] 10 km Ne
34 34 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
35 35 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [10.0 km] 10 km Ne
36 36 Nikola Maljković Muški Indjija [10.0 km] 10 km Da
37 37 Boris Obradovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
38 38 Miloš Đurđević Muški Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Ne
39 39 Ivan Stevanović Muški Mladenovac [10.0 km] 10 km 00:42:00 Ne
40 40 Živa Vijoglavin Muški AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:53:00 Ne
41 41 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Ne
42 42 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Ne
43 43 Daniel Ikica Muški Zdravo trcanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:39:00 Ne
44 44 Bojan Sivč Muški BK Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:40:00 Ne
45 45 Slađana Todorović Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:51:00 Ne
46 46 Momcilo Cosovic Muški individualac Sivac [10.0 km] 10 km 00:48:00 Ne
47 47 Kristijan Stosic Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [10.0 km] 10 km Da
48 48 Darko Cvijić Muški adidas Runners Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
49 49 Rade Obradovic Muški VK Graficar Beograd-Umka [10.0 km] 10 km 00:50:00 Ne
50 50 Arpad Dusa Muški Temerin [10.0 km] 10 km Da
51 51 Kristina Cirkl Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
52 52 Adrianna Guci Ženski Temerin [10.0 km] 10 km Ne
53 53 Goran Dimkovic Muški Zandarmerija, policija Pancevo [10.0 km] 10 km 00:40:09 Ne
54 54 Zoran Gavrilović Muški Šabac [10.0 km] 10 km 00:54:59 Da
55 55 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [10.0 km] 10 km Ne
56 56 Branka Velickovic Ženski AK Apatin Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:53:23 Ne
57 57 Vesna Bjelan Ženski Ark somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
58 58 Nataša Delibašić Ženski Atletski klub Sava Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
59 59 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
60 60 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
61 61 Nikola Milenkovic Muški ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Ne
62 62 Borislav Savic Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:54:00 Ne
63 63 Milos Lazić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
64 64 Zoltan Habi Muški AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
65 65 Jasmina Gerginov Ženski KBK Grocka, Crossfit “Spartanac“ Beograd, Kaluđerica [10.0 km] 10 km Da
66 67 Aleksandar Mitic Muški Maratonci Pancevo Opovo [10.0 km] 10 km Ne
67 68 Bozo Stula Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
68 69 Gordana Šeatović Ženski Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 02:10:15 Ne
69 70 Andrea Jerinić Jerinić Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
70 71 Nemanja Djuric Muški Crossfit Novi Sad Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
71 72 Vuk Vukmirovic Muški AK Veteran Beograd Beorad [10.0 km] 10 km Ne
72 73 Predrag Jankovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Ne
73 74 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
74 75 Miša Jahoda Muški AK Veteran Beograd Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Ne
75 77 Djordje Ninkovic Muški Beograd - Borca [10.0 km] 10 km Ne
76 78 MartinA Poljakovic Ženski ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Ne
77 79 Petar Blazin Muški BELI PERA TIM Beograd [10.0 km] 10 km Ne
78 80 Visnja Trudić Ženski BELI PERA TIM Beograd [10.0 km] 10 km Ne
79 81 Dusan Srdanov Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
80 82 Milos Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
81 83 Vladimir Pauljević Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Ne
82 84 Jelena Djurasevic Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Ne
83 85 Pavle Peković Muški BRC Beograd [10.0 km] 10 km Da
84 86 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:48:00 Ne
85 87 Ljubomir Mandic Muški Kupusina [10.0 km] 10 km Da
86 88 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Ne
87 89 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [10.0 km] 10 km 02:10:00 Da
88 90 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:55:00 Ne
89 91 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km Da
90 92 Miljan Milojković Muški AK "Niški Maraton" - Niš Nis [10.0 km] 10 km 00:38:00 Ne
91 93 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [10.0 km] 10 km Ne
92 94 Dragan Maksimović Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Ne
93 95 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km 00:44:25 Ne
94 96 Vesna Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km 01:04:00 Ne
95 97 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Ne
96 98 Milivoje Simić Muški OAK Novi Sad Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Ne
97 99 Dražen Pezer Muški AK Banjaluka Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
98 100 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Ne
99 101 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:41:00 Ne
100 102 Amra Širbegović Ženski Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Ne
101 103 Катарина Живановић Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Ne
102 104 Darko Kojić Muški Vršac [10.0 km] 10 km 00:52:00 Ne
103 105 Dragan Milovanović Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Ne
104 106 Бојан Димитријевић Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:39:00 Ne
105 107 Dragan Nikolić Muški Capital Crew Beograd [10.0 km] 10 km Ne
106 108 Aleksandar Maksimović Muški NRC - Nike + Running Club Beograd Palilula [10.0 km] 10 km 00:43:10 Da
107 109 Zlatko Piperski Muški Zemun [10.0 km] 10 km Ne
108 110 Dusan Obradovic Muški Vinca (Beograd) [10.0 km] 10 km Ne
109 111 Katarina Popov Ženski Ak Apatin Beograd [10.0 km] 10 km Ne
110 112 Vojislav Popov Muški Beograd - [10.0 km] 10 km Ne
111 113 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [10.0 km] 10 km Da
112 114 Róbert Csizmadia Muški Makó [10.0 km] 10 km 00:40:00 Ne
113 115 Snezana Kostic Ženski Beograd, Palilula [10.0 km] 10 km Ne
114 116 Dejan Ratkovica Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
115 117 Slobodan Sekulić Muški FK Mladost Radost Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
116 118 Biljana KOSTIĆ Ženski Kragujevac [10.0 km] 10 km Ne
117 119 Miloš Kajtez Muški Bačka Palanka [10.0 km] 10 km Da
118 120 Natasa Sarajevcic Ženski Liga kod Juge Beograd [10.0 km] 10 km Ne
119 121 Michael Stojcevski Muški Liga kod Juge Beograd [10.0 km] 10 km Ne
120 122 Filip Breka Muški Odzaci [10.0 km] 10 km Ne
121 123 Radisa Simic Muški TAK Cerski junaci Mionica [10.0 km] 10 km 00:19:00 Da
122 124 Nikola Ljumovic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:35:00 Da
123 125 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [10.0 km] 10 km Ne
124 126 Milos Krstic Muški Leposavic Beograd rakovica [10.0 km] 10 km 00:30:00 Ne
125 127 Milena Avramovic Bjelica Ženski Running Tribe Belgrade Beograd - Vračar [10.0 km] 10 km Da
126 128 Nikola Dimitrijevic Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:46:00 Ne
127 129 Vukota Dubakj-Djedo Muški Prijepolje [10.0 km] 10 km 00:50:00 Ne
128 132 Ivana Budinski Ženski BRC - Belgrade running club Ruski Krstur [10.0 km] 10 km Ne
129 133 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [10.0 km] 10 km Da
130 134 Milos Stanojevic Muški Ribare/Jagodina [10.0 km] 10 km 01:09:00 Ne
131 135 sava jerinic Muški - Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
132 136 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Ne
133 137 Nikola Radić Muški Kula [10.0 km] 10 km Ne
134 138 Danilo Vasiljevic Muški ARK Modriča Modriča [10.0 km] 10 km Ne
135 139 Ivan Rodi Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
136 140 Sofija Ugarković Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Ne
137 141 Божидар Мијалковић Muški Обреновац [10.0 km] 10 km 00:45:02 Da
138 142 Stamen Ranđelović Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:56:00 Ne
139 143 Ivana Dostanić Ženski Health Club Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
140 144 Uroš Maksimović Muški Kragujevc [10.0 km] 10 km Ne
141 145 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Da
142 146 Lena Adžić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [10.0 km] 10 km Ne
143 147 Gabriella Mazák Ženski Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [10.0 km] 10 km Ne
144 148 Milan Veselinović Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
145 149 marina vulin Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Ne
146 150 Marija Radulović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
147 151 Jelena Kuzma Ženski Vrbas [10.0 km] 10 km Ne
148 152 Svetlana Jović Ženski individualac Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
149 153 Senad Kasumović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Ne
150 154 Nebojša Đošić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Ne
151 155 Goran Vorkapic Muški mzp Zrenjanin [10.0 km] 10 km Ne
152 156 Ivana Trifunović Ženski Kraljevo [10.0 km] 10 km Ne
153 157 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
154 158 Darko Kljajić Muški Running Tribe - Belgrade Beograd- Čukarica [10.0 km] 10 km Ne
155 159 Milenko Gagić Muški Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
156 160 Vedrana Ajanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Ne
157 161 Edin Huric Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Ne
158 162 Vladimir Osmajic Muški Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:51:02 Ne
159 163 Suzana Filipovic Ženski Beograda [10.0 km] 10 km Ne
160 164 Andrea Guci Ženski Temerin [10.0 km] 10 km Ne
161 165 Mladen Alvirović Muški Triogy Racing Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
162 166 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [10.0 km] 10 km Ne
163 167 Dragomir Živković Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
164 168 Đorđe Vasić Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Ne
165 169 Zoltan Fodor Muški SU Horizont Subotica [10.0 km] 10 km 00:44:00 Ne
166 170 Suad Suljic Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Ne
167 171 Aleksandar Dakić Muški Banovci-Dunav [10.0 km] 10 km Ne
168 172 Edin Hajvaz Muški ARK Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 23:20:00 Ne
169 173 Nikola Pavlović Muški Beograd - Sopot [10.0 km] 10 km Ne
170 174 Aleksandra Obradović Ženski Beograd - Leštane [10.0 km] 10 km Ne
171 175 Dragan Kovacev Muški Kula [10.0 km] 10 km Ne
172 176 Mirko Dubovečak Muški ARK TRON, PALIĆ Subotica [10.0 km] 10 km Ne
173 177 Kristina Jović Ženski individualac Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Ne
174 178 Miodrag Buric Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Ne
175 179 Dragoje Stanimirov Muški Backo Dobro Polje [10.0 km] 10 km Ne
176 180 Miloš Marković Muški Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Ne
177 181 petar stojanovic Muški ARK Somaraton Beograd [10.0 km] 10 km 00:01:00 Ne
178 1001 vladimir tosic Muški Kula [5.0 km] 5 km Ne
179 1002 Dejan Španović Muški adidas Runners Beograd Beograd [5.0 km] 5 km Da
180 1003 Vladimir Bulaić Muški ARK Somaraton Bačka Palanka [5.0 km] 5 km Da
181 1004 Dragana Barbulović Ženski Beograd - Novi Beograd [5.0 km] 5 km 00:31:00 Ne
182 1005 Karolina Kalapoš Ženski Bečej [5.0 km] 5 km Ne
183 1006 Olivera Kojic Ženski Nopvi Sad [5.0 km] 5 km Ne
184 1007 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
185 1008 Ognjen Bikarević Muški Beška [5.0 km] 5 km Ne
186 1009 Jovan Bikarević Muški Balkanska trkačka liga Beška [5.0 km] 5 km 00:35:49 Ne
187 1010 Aleksandra Dabić Ženski Obrenovac [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
188 1011 DRAGOSLAV RADIN Muški BARANDA BARANDA [5.0 km] 5 km 19:58:00 Ne
189 1012 TAMARA RADIN Ženski SPARTAK OPOVO BARANDA [5.0 km] 5 km 00:19:30 Ne
190 1013 Dragisa Rusov Muški ARK Fruska gora Novi Sad [5.0 km] 5 km 21:10:00 Da
191 1014 Miloš Dragović Muški Podgorički Maraton Podgorica [5.0 km] 5 km Da
192 1015 Милош Микић Muški Triatlon klub Nikšić Никшић [5.0 km] 5 km 16:33:00 Da
193 1016 Milan Kovačić Muški Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:19:21 Ne
194 1017 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
195 1018 Dragan Bojkovic Muški ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km Ne
196 1019 Dusica Laka Ženski HUM Beograd - [5.0 km] 5 km Ne
197 1020 Luka Kojić Muški Vršac [5.0 km] 5 km 00:23:00 Ne
198 1021 Milorad Stojanovic Muški AK Veteran Beograd Beograd - [5.0 km] 5 km 22:36:00 Da
199 1022 Dejan Tesanovic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km 00:20:00 Da
200 1023 Andrija Kozlik Muški Crvena ZvezDA Kula [5.0 km] 5 km Da
201 1024 Dušan Radulj Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
202 1025 Danijela Bataković Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
203 1026 Andrea Papacek Papacek Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km 23:00:00 Ne
204 1027 Vladan Tadic Muški HUM Beograd [5.0 km] 5 km Ne
205 1028 Srećko Topić Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Ne
206 1029 Dalibor Djogic Muški AK Hajduk maraton tim Kula [5.0 km] 5 km Ne
207 1030 Ivana Radovanović Ženski Obrenovac [5.0 km] 5 km Ne
208 1031 Miroslav Drobina Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [5.0 km] 5 km Ne
209 1032 Igor Bajić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Ne
210 1033 Драган Фундук Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
211 1034 Миљан Мијановић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
212 1035 Растко Мијановић Muški К.К. "Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
213 1036 Михајло Крнајац Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
214 1037 Милош Крнајац Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
215 1038 Димитрије Бублић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
216 1039 Лука Дамјановић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
217 1040 Александар Вјештица Muški К.К. "Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
218 1041 Миа Мандић Ženski К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
219 1042 Филип Ћосић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
220 1043 Урош Ћосић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
221 1044 Adrian Vojčena Muški K.K."Vukovi" Kula Kula [5.0 km] 5 km Ne
222 1045 Roland Goga Muški K.K."Vukovi" Kula Kula [5.0 km] 5 km Ne
223 1046 Erik Goga Muški K.K."Vukovi" Kula Kula [5.0 km] 5 km Ne
224 1047 Никола Стаменковић Muški К.К."Вукови" кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
225 1048 Милош Милутиновић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
226 1049 Лука Савић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
227 1050 Радомир Јашовић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
228 1051 Марко Вукмировић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
229 1052 Маја Мијановић Ženski К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
230 1053 Šandor Hajtman Muški Backa Topola [5.0 km] 5 km Ne
231 1054 Aleksandar Kakaš Muški K.K."Vukovi" Kula Kula [5.0 km] 5 km Ne
232 1055 Maja Крнајац Ženski К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
233 1056 Лазар Иличковић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Ne
234 1057 Ana Nađheđeši Ženski AK Apatin Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
235 1058 Vladimir Rajić Muški Beograd-Novi Beograd [5.0 km] 5 km Ne
236 1059 zoe Doronjski Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Ne
237 1060 Miloš Delibašić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
238 1061 Goran Antičević Muški individualac Beograd [5.0 km] 5 km Ne
239 1062 Nenad Baranovski Muški NOVI SAD [5.0 km] 5 km Ne
240 1063 Marinko Elezovic Muški AK Sonja Stolić Bijeljina [5.0 km] 5 km 00:18:40 Ne
241 1064 Deže Brindza Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Ne
242 1065 Marijana Vuković Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Ne
243 1066 Milica Bojović Ženski Beograd - Čukarica [5.0 km] 5 km Ne