Prijavljeni takmičari na 10. Trka prijateljstva Kula

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Olivera Jevtić Ženski Mladost Užice Užice [10.0 km] 10 km Da
2 2 Teodora Simović Ženski AK Novi Pazar Novi Pazar [10.0 km] 10 km Da
3 3 Nataša Ćulafić Ženski AK PARTIZAN BEOGRAD Beograda [10.0 km] 10 km Da
4 4 Nora Trklja Ženski AK Crvena zvezda Beograd [10.0 km] 10 km Da
5 5 Aleksandra Burkanović Ženski Ak Apatin Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
6 6 Aleksandra Marinkov Ženski AK Dinamo Pančevo Pancevo [10.0 km] 10 km Da
7 7 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Da
8 8 Danijela Barać Ženski A.K.Partizan beograd-vracar [10.0 km] 10 km Da
9 9 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
10 10 Danijela Dragojević Ženski AK Apatin Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
11 11 Branka Veličković Ženski AK Apatin Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
12 12 Jelena Rašković Ženski АК Апатин Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
13 13 Ana Nađheđeši Ženski AK Apatin Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
14 14 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.0 km] 10 km Da
15 15 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
16 16 Mirjana Došen Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
17 17 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
18 18 Sanja Spasić Ženski ARK Odžaci Odzaci [10.0 km] 10 km Da
19 19 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km Da
20 20 VERICA ĐORĐEVIĆ Ženski ATLETSKI KLUB ,,SMEDEREVO,, Smederevo [10.0 km] 10 km Da
21 21 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
22 22 Slađana Stamenković Ženski AK Crvena Zvezda Pančevo, Banatski Brestovac [10.0 km] 10 km Da
23 23 Milica Živanović Ženski Cerski junaci Ub [10.0 km] 10 km Da
24 24 Marijana Sljivic Ženski A.K.SFS BORAC Paracin [10.0 km] 10 km Da
25 25 Vera Popović Ženski Ak Mladost Uzice Užice [10.0 km] 10 km Da
26 26 Jelena Košćuk Ženski Kula [10.0 km] 10 km Da
27 27 Nevena Jovanović Ženski AK Crvena zvezda Beograd Savski venac [10.0 km] 10 km Da
28 28 Stanislava Kovačević Ženski A.K Crvena zvezda Beograd [10.0 km] 10 km Da
29 29 Darko Zivanovic Muški AK Celendz Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
30 30 Anđelko Rističević Muški A.K Partizan Beograd [10.0 km] 10 km Da
31 31 Blažo Maksimović Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd [10.0 km] 10 km Da
32 32 Nikola Maksimović Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
33 33 Nikša Papić Muški AK Vojvodina Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
34 34 Marko Milovanović Muški AK Dinamo Pančevo Pančevo, Starčevo [10.0 km] 10 km 00:32:33 Da
35 35 Miloš Segedi Muški AK Indjija Indjija [10.0 km] 10 km Da
36 36 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
37 37 Marko Latković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.0 km] 10 km Da
38 38 Daniel Bečkei Muški AK Hajduk maraton tim Kula Backa Topola [10.0 km] 10 km Da
39 39 Dragan Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:43:00 Da
40 40 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [10.0 km] 10 km Da
41 41 Veljko Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
42 42 Miroslav Čapko Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
43 43 Zoltan Habi Muški AK Hajduk maraton tim Kula Srbobran [10.0 km] 10 km Da
44 44 Nebojša Milenković Muški AK TRIM Kikinda [10.0 km] 10 km Da
45 45 Zoran Knežev Muški AK Trim Kikinda Kikunda [10.0 km] 10 km Da
46 46 Haris Ajdarević Muški AK Novi Pazar Novi Pazar [10.0 km] 10 km Da
47 47 Milan Kovačić-Mumbasa Muški AK Apatin Sombor [10.0 km] 10 km Da
48 48 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [10.0 km] 10 km 00:37:48 Da
49 49 Miroslav Pešić Muški AK Apatin Zmajevo [10.0 km] 10 km Da
50 50 Predrag Knežević Muški A.K.APATIN Indjija [10.0 km] 10 km 00:36:23 Da
51 51 Nebojša Ćulumović Muški AK Apatin Apatin Beorad [10.0 km] 10 km 11:30:00 Da
52 52 Dejan Pešić Muški AK Apatin - Čegarunning Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
53 53 Aleksandar Štajfer Muški AK Apatin Čelarevo [10.0 km] 10 km Da
54 54 Aleksandar Zdravković Muški Ak Apatin Beograd [10.0 km] 10 km Da
55 55 Sirak Tihomir Muški Ak Apatin Backa Topola [10.0 km] 10 km Da
56 56 Raymond Hallai Muški Ak Apatin Backa Topola [10.0 km] 10 km Da
57 57 Marko Starčević Muški ARK Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km Da
58 58 Ivica Tasić Muški ARK Odžaci Odžaci [10.0 km] 10 km Da
59 59 Dragan Milovanović Muški ARK Odžaci Bački Gračac [10.0 km] 10 km Da
60 60 Stefan Kostadinović Muški ARK Odžaci Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
61 61 Luka Čanji Muški AK Zrenjanin Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
62 62 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [10.0 km] 10 km Da
63 63 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
64 64 Nebojša Vujković Cvijin Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:40:17 Da
65 65 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
66 66 Daniel Šokac Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
67 67 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km 00:46:05 Da
68 68 Atila Sič Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
69 69 Александар Крнета Muški ARK Somaraton Сомбор [10.0 km] 10 km Da
70 70 Đorđe Munjas Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
71 71 Dario Đanić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [10.0 km] 10 km Da
72 72 Radiša Simić Muški TAK Cerski junaci Mionica [10.0 km] 10 km 00:19:00 Da
73 73 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
74 74 Miloš Savić Muški TAK Cerski junaci Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
75 75 Stefan Filipović Muški TAK Cerski junaci Šabac [10.0 km] 10 km Da
76 76 Nikola Bursać Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd [10.0 km] 10 km Da
77 77 Siniša Radivojević Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd [10.0 km] 10 km Da
78 78 Ivan Ćirković Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd- Čukarica [10.0 km] 10 km 00:35:00 Da
79 79 Dragan Aleksić Muški AK Partizan Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
80 80 Djuro Borbelj Muški AK Apatin Apatin Apatin [10.0 km] 10 km 00:33:09 Da
81 81 Bojan JOcić Muški AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
82 82 Marko Jocić Muški AK Bečej Becej [10.0 km] 10 km Da
83 83 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
84 84 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
85 85 Bojan Miljevic Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
86 86 Milan Mitrović Muški Ak Mladost Uzice Ub [10.0 km] 10 km Da
87 87 Nemanja Cerovac Muški Tempo, Šabac Beograd [10.0 km] 10 km Da
88 88 Dragan Prodanović Muški AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
89 89 Živa Vijoglavin Muški AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
90 90 Ognjen Stojanović Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
91 91 Marija Bubalo Ženski AK Apatin Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Da
92 92 Veljko Savić Muški AK Surčin Beograd - Surčin [10.0 km] 10 km Da
93 93 Luka Rankovic Muški AK Surčin Beograd - Surčin [10.0 km] 10 km Da
94 94 Dušan Krstić Muški AK SFS Borac Paracin Paraćin [10.0 km] 10 km Da
95 95 Vladimir Varga Muški AK Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Da
96 96 Milan Tomin Muški AK Vojvodina Novi Sad [10.0 km] 10 km 09:29:00 Da
97 97 Petar Šuša Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
98 98 Miroslav Dudaković Muški OAK Beograd Beograd [10.0 km] 10 km Da
99 99 Srđan Mate Muški BEOGRADSKI ATLETSKI KLUB (BAK) Beograd [10.0 km] 10 km Da
100 100 Miloš Krstić Muški AK Leposavić Beograd- Čukarica [10.0 km] 10 km Da
101 101 Aleksandar Krstić Muški AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km Da
102 102 Aleksandar Kričak Muški AK Leposavić Leposavić [10.0 km] 10 km Da
103 103 Bojan Ćirić Muški Atletski Klub Bor Bor [10.0 km] 10 km Da
104 104 Milan Todorović Muški Ak Mladost Uzice Užice [10.0 km] 10 km Da
105 105 Adžić Aleksandar Muški AK Vojvodina Beograd [10.0 km] 10 km Da
106 106 Tomislav Panic Muški A.K.SFS BORAC Paracin [10.0 km] 10 km Da
107 107 Ivana Živković Ženski OAK Beograd Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
108 108 Mile Pavlović Muški AK Banat Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
109 109 Veljko Maksimović Muški AK Sumadija Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
110 110 Marko Dejić Muški Užice trči Užice [10.0 km] 10 km 01:05:00 Da
111 111 Gojko Bailović Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
112 112 Rastko Tešović Ženski Kula [10.0 km] 10 km Da
113 113 Lucia Kimani Ženski Borac Prijedor [10.0 km] 10 km Da
114 114 Radomir Mirković Muški Trk Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
115 115 Aleksandar Šuša Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
116 116 Radmila Djurić Ženski AK Crvena Zvezda Beograd [10.0 km] 10 km Da
117 117 Luka Jovanić Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
118 118 Danilo Guzina Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
119 119 Arnold Tot Muški Bečej [10.0 km] 10 km Da
120 120 Gergel Onozo Muški Bečej [10.0 km] 10 km Da
121 121 Nenad Tasic Muški Vrsac [10.0 km] 10 km Da
122 122 Aleksandar Lukovic Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km Da
123 123 Djordje Sladakovic Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
124 124 Saša Kovač Muški ARK MaratonKO Padina [10.0 km] 10 km Da
125 125 Zorica Smiljanić Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
126 126 Slobodan Japunić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
127 127 Ivan Knežević Muški Šabac [10.0 km] 10 km Da
128 128 Nihal Popović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
129 129 Vladimir Ranisav Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
130 130 Edo Janić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
131 131 Filip Djokić Muški Adidas Runners Beograd Beograd [10.0 km] 10 km Da
132 132 Srđan Kockarević Muški Novosadski maraton Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
133 133 Tatjana Nikolić Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
134 134 Vladimir Planinčić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
135 135 Branislav Lilin Muški Srpska Crnja [10.0 km] 10 km Da
136 136 Saša Nikolić Muški aleksandrovo [10.0 km] 10 km Da
137 137 Tunde Szabo Ženski Peč [10.0 km] 10 km Da
138 138 Tamas Barna Muški PSN ZRT Peč [10.0 km] 10 km Da
139 139 Jelena Tatalović Ženski Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
140 140 Edit Tancoš Muški Palić [10.0 km] 10 km Da
141 141 Zorica Vukov Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [10.0 km] 10 km Da
142 142 Đurica Eudeljan Muški Vršac [10.0 km] 10 km Da
143 143 Mikhail Kuznestov Muški Ak. Apatin Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
144 144 Darja Amanović Ženski Apatin [10.0 km] 10 km Da
145 145 Nebojša Đošić Muški vsovsu Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
146 146 Miodrag Berber Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
147 147 Zoltan Fodor Muški SU Horizont Subotica [10.0 km] 10 km Da
148 148 Edvard Halas Muški Paligo Palus - "Život je more" Subotica [10.0 km] 10 km Da
149 149 Ivan Milovanović Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
150 150 Marko Subotić Muški AK Cerski junaci Beograd - Čukarica [10.0 km] 10 km Da
151 151 Nemanja Subašić Muški Power Training Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
152 152 Svetlana Jović Ženski individualac Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
153 153 Senad Kasumović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
154 154 Jovan Subašić Muški Power Training Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
155 155 Ivan Barbarić Muški TK Triatlet Beograd [10.0 km] 10 km Da
156 156 Bojan Stanojevic Muški Crossfit Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
157 157 Dragana Cvitanušić Ženski Skola Trcanja Klix Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
158 158 zeljko konjevic Muški Sivac [10.0 km] 10 km Da
159 159 Milenko Gagić Muški Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
160 160 Vedrana Ajanovic Ženski ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
161 161 Edin Huric Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
162 162 Vladimir Osmajic Muški Beograd Zemun [10.0 km] 10 km 00:51:02 Da
163 163 Suzana Filipovic Ženski Beograda [10.0 km] 10 km Da
164 164 Tatjana Radivojevic Ženski Tunning tribe Beograd- Vracar [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
165 165 Mladen Alvirović Muški Triogy Racing Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
166 166 Dejan Markovic Muški Pek Gora Kragujevac Batocina [10.0 km] 10 km Da
167 167 Dragomir Živković Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
168 168 Đorđe Vasić Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
169 169 Milos Djikic Muški Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Da
170 170 Suad Suljic Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
171 171 Boris Lilic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
172 172 Marija Radulović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
173 173 Milan Veselinović Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
174 174 Gabriella Mazák Ženski Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [10.0 km] 10 km Da
175 175 Dragan Kovacev Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
176 176 Mirko Dubovečak Muški ARK TRON, PALIĆ Subotica [10.0 km] 10 km Da
177 177 Kristina Jović Ženski individualac Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
178 178 Miodrag Buric Muški AK Becej Becej [10.0 km] 10 km Da
179 179 Marina Brbaklić Tepavac Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
180 180 Miloš Marković Muški Beograd Palilula [10.0 km] 10 km Da
181 181 Божидар Мијалковић Muški Обреновац [10.0 km] 10 km 00:45:02 Da
182 182 Jožef Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.0 km] 10 km Da
183 183 Dušan Borovčanin Muški Dobra Forma Beograd [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
184 184 Boban Radoičić Muški Tk Triogy racing Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
185 185 Dragan Maloševac Muški Trofeji.hr Osijek [10.0 km] 10 km Da
186 186 Petar Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km Da
187 187 Denis Sulejmanović Muški 11030 Beograd [10.0 km] 10 km Da
188 188 Sofija Ugarković Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
189 189 Ivan Rodi Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
190 190 Mihalj Kardos Muški VAK 1926 Vrsac [10.0 km] 10 km Da
191 191 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
192 192 Aleksandar Ilić Muški AK Kučevo Kučevo [10.0 km] 10 km 00:49:00 Da
193 193 Vladimir Milojević Muški ARK Modriča Mladenovac [10.0 km] 10 km Da
194 194 Deže Brindza Muški Bačka Topola [10.0 km] 10 km Da
195 195 Slobodan Mikovic Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
196 196 Dragan Rapić Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
197 197 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
198 198 Luka Rakić Muški Užice [10.0 km] 10 km Da
199 199 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [10.0 km] 10 km Da
200 200 MIRA JURIŠIN Ženski A K VETERAN BEOGRAD Kula [10.0 km] 10 km Da
201 201 Vukosav Trebjesanin Muški AK Veteran Beograd Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
202 202 Ivana Budinski Ženski BRC - Belgrade running club Ruski Krstur [10.0 km] 10 km Da
203 203 Perica Damljanović Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
204 204 Željko Kuić Muški ATLETSKI KLUB APATIN Subotica [10.0 km] 10 km Da
205 205 Dragan Knezevic Muški Posta Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
206 206 Rade Delic Muški Skola trcanja Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
207 207 Elvis Škorić Muški Beograd-Stari grad [10.0 km] 10 km Da
208 208 Jovan Tomić Muški Kula [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
209 209 Olivera Milivojević Ženski Beograd Čukarica [10.0 km] 10 km Da
210 210 Angelina Raič Ženski Kula [10.0 km] 10 km Da
211 211 Ana Ljubisavljević Ženski Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
212 212 Slobodan Jotić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
213 213 Milica Marković Ženski Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Da
214 214 Gusztáv Surján Muški SHMP Senta [10.0 km] 10 km Da
215 215 Ond Bakos Muški SHMP Senta [10.0 km] 10 km Da
216 216 Judit Sándor Ženski Individualac Senta [10.0 km] 10 km Da
217 217 Balint Fridrih Muški Individualac Senta [10.0 km] 10 km Da
218 218 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
219 219 Vukota Dubakj-Djedo Muški Prijepolje [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
220 220 Vladan Vasić Muški Šabac [10.0 km] 10 km Da
221 221 Anna Bognár Ženski Kanjiža [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
222 222 Miljurko Djurkovic Muški Blace [10.0 km] 10 km Da
223 223 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Palic [10.0 km] 10 km Da
224 224 Tomislav Cvitanušić Muški NGO Marathon Sarajevo Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
225 225 Nenad Djordjevic Muški Prigrevica [10.0 km] 10 km Da
226 226 Milan Krezovic Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
227 227 Slobodan Stamenkovic Muški Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
228 228 Lazar Rišar Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
229 229 Stenli Kipruto Muški Uzice [10.0 km] 10 km Da
230 230 Šarkezi Arpad Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
231 231 Predrag Vejin Muški AK Apatin Apatin Apatin [10.0 km] 10 km Da
232 232 Jelena Đogić Ženski Subotica, 2400 [10.0 km] 10 km Da
233 233 Sonja Oros Ženski ARK Tron Palic Subotica [10.0 km] 10 km Da
234 234 Jovica Kovač Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vršac [10.0 km] 10 km Da
235 235 Vladimir Kolić Muški BTL Beograd, Zemun [10.0 km] 10 km Da
236 236 Nikola Dimitrijevic Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
237 237 Milorad Jeftić Muški - Zrenjanin [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
238 238 Ikotin Gabor Muški Temerin [10.0 km] 10 km Da
239 239 Branislav Srdic Muški AK Ruma Ruma [10.0 km] 10 km Da
240 240 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
241 241 Predrag Ilić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
242 242 Marko Ristić Muški PathfinderGym Beograd [10.0 km] 10 km Da
243 243 Nikola Ljumovic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:35:00 Da
244 244 Marko Đurkin Muški Pančevo [10.0 km] 10 km Da
245 245 Nenad Habibovic Muški VAK 1926 Vrsac [10.0 km] 10 km Da
246 246 Michael Stojcevski Muški Liga kod Juge Beograd [10.0 km] 10 km Da
247 247 Nevena Arsic Gracin Ženski Ak Mladost Uzice Beograd [10.0 km] 10 km Da
248 248 Branko Šarac Muški Lovćenac [10.0 km] 10 km Da
249 249 Misa Segedi Muški AK Indjija Indjija [10.0 km] 10 km Da
250 250 Natasa Sarajevcic Ženski Liga kod Juge Beograd [10.0 km] 10 km Da
251 251 Ksenija Đurić Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
252 252 Ivan Vendlener Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
253 253 Biljana Čonkić Ženski ARK Fruska Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
254 254 Goran Ribic Muški Novi Sad/ Veternik [10.0 km] 10 km Da
255 255 Miloš Kajtez Muški Bačka Palanka [10.0 km] 10 km Da
256 256 Damir Brnic Muški Skola trčanja Novi Sad ⁄ Trčanje.rs Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
257 257 Milan Cvijanovic Muški AK Sava Novi Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
258 258 Slobodan Sekulić Muški FK Mladost Radost Srbobran [10.0 km] 10 km Da
259 259 Dragan Ivković Muški Bobota [10.0 km] 10 km Da
260 260 Dejan Ratkovica Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
261 261 Snezana Kostic Ženski Beograd, Palilula [10.0 km] 10 km Da
262 262 Danijela Cvetkovic Ženski Belgrad runing clab BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] 10 km Da
263 263 Dániel Becskei Muški Topolya [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
264 264 Aleksandar Jandric Muški Obrovac [10.0 km] 10 km Da
265 265 Nikola Petrovic Muški Škola trčanja Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Da
266 266 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [10.0 km] 10 km Da
267 267 Bojan Laćak Muški Kula [10.0 km] 10 km Da
268 268 Katarina Popov Ženski Ak Apatin Beograd [10.0 km] 10 km Da
269 269 Dusan Obradovic Muški Vinca (Beograd) [10.0 km] 10 km Da
270 270 MIRSADA Jahic Zenuni Muški Ark Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
271 271 Marijana Terzić Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
272 272 Damir Crnkic Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
273 273 Robert Kovacevic Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:55:12 Da
274 274 Evel Imamovic Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
275 275 Zlatko Piperski Muški Zemun [10.0 km] 10 km Da
276 276 Aleksandar Maksimović Muški NRC - Nike + Running Club Beograd Palilula [10.0 km] 10 km 00:43:10 Da
277 277 Milutin Popovic Muški Klub sportske rekreacije "MoMo" Čačak [10.0 km] 10 km Da
278 278 Danijela Radovanovic Ženski Klub sportske rekreacije "MoMo" Čačak [10.0 km] 10 km Da
279 279 Miloš Čelić Muški Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
280 280 Racic Nebojsa Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km Da
281 281 Irena Joguncic Muški Tuzla [10.0 km] 10 km Da
282 282 Ankica Stjepić-Ćosić Ženski ARK rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
283 283 Jezdimir Tomić Muški AK Kučevo Kučevo [10.0 km] 10 km 19:00:00 Da
284 284 Dejan Živanović Muški AK Kučevo Kučevo [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
285 285 Boris Nago Muški TRI TIM Belisce [10.0 km] 10 km Da
286 286 Dragan Nikolić Muški Capital Crew Beograd [10.0 km] 10 km Da
287 287 Atila Molnar Gabor Muški ARK Tron Senta [10.0 km] 10 km Da
288 288 Zoltan Molnar Gabor Muški ARK Tron Senta [10.0 km] 10 km Da
289 289 Zeljko Graovac Muški Ark Somaraton Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
290 290 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [10.0 km] 10 km Da
291 291 Bonny Tokić Muški Maraton klub Hrvatski sokol Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
292 292 Eduard Brandalik Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 01:06:00 Da
293 293 Andrija Jugović Muški atletski klub Partizan 1945 Leskovac [10.0 km] 10 km Da
294 294 Bojana Ašković Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
295 295 Konstantin Šimić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:37:00 Da
296 296 Vladimir Savanović OLY Muški A.K.Partizan Beograd Savski venac [10.0 km] 10 km 00:41:28 Da
297 297 Darko Kojić Muški Vršac [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
298 298 Катарина Живановић Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
299 299 Snezana Djuric Ženski PEK Gora Kragujevac Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
300 300 Vlada Aracki Muški Rekreativo Zrenjanin [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
301 301 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:41:46 Da
302 302 Dina Zdanski Radovanović Ženski BRC Beograd [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
303 303 Zoltán Lipták Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:41:00 Da
304 304 Dražen Pezer Muški AK Banjaluka Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
305 305 Vesna Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km 01:04:00 Da
306 306 Zoran Stojilković Muški Banja Luka Running Club Banjaluka [10.0 km] 10 km Da
307 307 Dragan Ćirić Muški ARK Tron / Omega-3 Norway House Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
308 308 Milan Subotic Muški AK Cerski junaci Beograd - Borca [10.0 km] 10 km Da
309 309 Milorad Gajic Muški Batajnica [10.0 km] 10 km 00:53:00 Da
310 310 Jugoslav Futo Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km 00:44:25 Da
311 311 Dragan Maksimović Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
312 312 Ilija Kovacevic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
313 313 Sandra Bijelić Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
314 314 Ádám Dudás Muški Inspiran Subotica [10.0 km] 10 km Da
315 315 Mirela Sič Ženski Inspiran Palić [10.0 km] 10 km Da
316 316 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [10.0 km] 10 km Da
317 317 Dijana ilić Ženski Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 01:00:20 Da
318 318 Đuka Čeljuska Muški Ark Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:35:40 Da
319 319 Goran Ungurović Muški Nacionalni savez za karling Srbije Zemun [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
320 320 Snezana Radovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
321 321 Stanko Katrinka Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
322 322 Mirna Mašina Ženski Individualac Osijek [10.0 km] 10 km 00:54:30 Da
323 323 Milica Krstić Ženski Škola trčanja Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
324 324 Mladen Ardalić Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
325 325 Stojan Miljević Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
326 326 Bojan Živanić Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
327 327 Slobodan Dragić Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
328 328 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [10.0 km] 10 km Da
329 329 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [10.0 km] 10 km Da
330 330 Attila Sarnyai Muški ark Maratonci Kanjiza Magyarkanizsa [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
331 331 Jovan Mrđenović Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
332 332 MILOŠ BURSAĆ Muški Beograd [10.0 km] 10 km 02:10:00 Da
333 333 Roberto Bašić Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 14:02:00 Da
334 334 Ivan Stanić Muški Labin [10.0 km] 10 km Da
335 335 Vladimir Nikolic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
336 336 Aleksandar Jovanovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
337 337 Danijela Vasiljevic Ženski samostalno Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
338 338 Jelena Vujacic Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km 01:03:00 Da
339 339 Vlasta Živković Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
340 340 Boris Andrlon Muški UZT DARDA [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
341 341 Marina Vidaković Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
342 342 Alen Imširović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
343 343 Danijela Tešanović Ženski Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
344 344 Ljubomir Mandic Muški Kupusina [10.0 km] 10 km Da
345 345 Dragan Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
346 346 Zoran Brančić Muški Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
347 347 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
348 348 Marjan Mezedi Muški Subotica [10.0 km] 10 km Da
349 349 Nikola Malbasa Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
350 350 Pavle Peković Muški BRC Beograd [10.0 km] 10 km Da
351 351 Davor Milaković Muški Osijek [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
352 352 Miroslav Ranđelović Muški Klub 100 maratona Beograd [10.0 km] 10 km Da
353 353 Vladimir Pauljević Muški Homoljski Maratonci Žagubica [10.0 km] 10 km Da
354 354 Dusan Srdanov Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
355 355 Branislav Bačić Muški Kikinda [10.0 km] 10 km Da
356 356 Siniša Tomić Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
357 357 Marija Pašti Bulbić Ženski Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km Da
358 358 Matej Ronta Muški AK Maksimir Donji Miholjac [10.0 km] 10 km Da
359 359 Jelena KRSTIĆ Ženski Blokovi running team N. Beograd [10.0 km] 10 km Da
360 360 Visnja Trudić Ženski BELI PERA TIM Beograd [10.0 km] 10 km Da
361 361 Petar Blazin Muški BELI PERA TIM Beograd [10.0 km] 10 km Da
362 362 Ana Nikolic Ženski Belgrade Running Club Beograd- Čukarica [10.0 km] 10 km 00:59:00 Da
363 363 Ljubisa Gudelj Muški ArkSomaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
364 364 MartinA Poljakovic Ženski ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
365 365 Ivan Sokolović Muški ARK Tron Palic Subotica [10.0 km] 10 km 01:07:00 Da
366 366 Zoltan Horvat Muški Becej [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
367 367 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [10.0 km] 10 km Da
368 368 Nenad Kovac Muški individualac Beograd [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
369 369 369 369 Muški - [10.0 km] 10 km Da
370 370 Nikola Kapetanović Muški CAPITAL CREW Loznica [10.0 km] 10 km Da
371 371 Milica Ostojić Bundalo Ženski Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
372 372 Milenko Nikolić Muški - Beograda - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
373 373 Predrag Jankovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
374 374 Vuk Vukmirovic Muški AK Veteran Beograd Beorad [10.0 km] 10 km Da
375 375 Nemanja Đurić Muški Crossfit Novi Sad Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
376 376 Jovan Ignjatić Muški Danubius Budisava [10.0 km] 10 km 01:12:00 Da
377 377 Slađana Perunović Ženski AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Da
378 378 Davor Balać Muški Dudova Šuma tim Subotica [10.0 km] 10 km Da
379 379 Gordana Šeatović Ženski Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km 02:10:15 Da
380 380 Aleksandar Obradovic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
381 381 Sanja Dubljevic Ženski Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Da
382 382 Daniel Kovač Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
383 383 Dušan Krcunović Muški AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Da
384 384 Veselin Petrušić Muški Nikšić [10.0 km] 10 km Da
385 385 Biljana Krstonošić Ženski Bečej [10.0 km] 10 km Da
386 386 Đoko Bursać Muški AK Banjaluka Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
387 387 Tatjana Krstonošić Ženski AK Bečej Becej [10.0 km] 10 km Da
388 388 Bozo Stula Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
389 389 Milan Dakić Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
390 390 Milica Olujic Ženski Ruma [10.0 km] 10 km Da
391 391 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
392 392 Marijana Kovac Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km 01:00:00 Da
393 393 Jasmina Gerginov Ženski KBK Grocka, Crossfit “Spartanac“;Capital CREW Belgrade Beograd, Kaluđerica [10.0 km] 10 km 01:07:00 Da
394 394 Adam Nađ Muški Ark Kanjiški Maratonci Doline [10.0 km] 10 km Da
395 395 Jovan Todorovski Muški Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
396 396 Milica Nikolic Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
397 397 Milan Klisarić Muški Zandarmerija, policija Beograd, Zemun, Batajnica [10.0 km] 10 km 00:54:30 Da
398 398 branka injac Ženski Arandjelovac [10.0 km] 10 km Da
399 399 Ilija Zvekanov Muški ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
400 400 MARIKA CSIZMAR Ženski Backa Topola [10.0 km] 10 km Da
401 401 Aleksandar Uzelac Muški OAK Beograd Velika Gorica [10.0 km] 10 km Da
402 402 Miljenko Mićić Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
403 403 Amar Krilić Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
404 404 Arnela Delmanović Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
405 405 Mirjana Novaković Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
406 406 Sanja Pozderović Ženski Teslić [10.0 km] 10 km Da
407 407 Radojica Maksimovic Muški Zvezda Smederevo [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
408 408 Milos Lazić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
409 409 Borislav Savic Muški Banja Luka Running Club Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:54:00 Da
410 410 Srdjan Zivkovic Muški Smederevo [10.0 km] 10 km Da
411 411 Miloš Radovanović Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [10.0 km] 10 km Da
412 412 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
413 413 Domagoj Vidaković Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
414 414 Irina Brkić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
415 415 Mirko Minic Muški A.K. Uzice Uzice [10.0 km] 10 km Da
416 416 Davor Latas Muški Udruga Zdravo trcanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
417 417 Damir Zimmer Muški Udruga Zdravo trcanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
418 418 Ratomir Atanackovic Muški Kucevo [10.0 km] 10 km Da
419 419 Danijel Avramek Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
420 420 Predrag Prekodravac Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
421 421 Veljka Kljaić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
422 422 Tatjana Kuna Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
423 423 Slavica Kvolik Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
424 424 Ivan Karalić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
425 425 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [10.0 km] 10 km Da
426 426 Ankica Sabo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
427 427 Marko Kučinac Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Valpovo [10.0 km] 10 km Da
428 428 Jerko Merćep Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [10.0 km] 10 km Da
429 429 Ivan Volinek Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
430 430 Nataša Delibašić Ženski Atletski klub Sava Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
431 431 Matej Jukić Muški Trofeji.hr Osijek [10.0 km] 10 km Da
432 432 Vesna Radonic Ženski Zrenjanin [10.0 km] 10 km Da
433 433 Александар Динић Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:42:00 Da
434 434 Drago Zorić Muški Sivac [10.0 km] 10 km Da
435 435 Павле Рашић Muški Тркачка секта Нови Београд [10.0 km] 10 km 00:44:00 Da
436 436 Mlađan Nedeljković Muški Policija Kobišnica [10.0 km] 10 km Da
437 437 Pavle Jovanović Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
438 438 Vesna Bjelan Ženski Ark somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
439 439 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
440 440 Miloš Gajić Muški Zemun [10.0 km] 10 km Da
441 441 Miroslav Spasić Muški Petrovo [10.0 km] 10 km Da
442 442 Janos Vero Muški ARK TRON Subotica, 2400 [10.0 km] 10 km Da
443 443 mihaj pasula Muški Vrsac [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
444 444 Milan Predojević Muški Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
445 445 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [10.0 km] 10 km Da
446 446 Zoran Gavrilović Muški Šabac [10.0 km] 10 km 00:54:59 Da
447 447 Goran Dimkovic Muški Zandarmerija, policija Pancevo [10.0 km] 10 km 00:40:09 Da
448 448 Kristina Cirkl Ženski ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
449 449 Miroslav Visnjic Muški Serbon security Indjija [10.0 km] 10 km Da
450 450 Aleksandar Papić Muški Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
451 451 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [10.0 km] 10 km Da
452 452 Dragana Vasilić Ženski Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
453 453 Miljana Pejin Ženski Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
454 454 Stefan Kostic Muški Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
455 455 Zorica Milutin Ženski Triatlon Klub Sprint Sombor [10.0 km] 10 km Da
456 456 Nevena Turkalj Ženski / Beograd [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
457 457 Nebojsa Tamindzic Muški ARK Odzaci Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:51:22 Da
458 458 Darko Cvijić Muški Capital Crew Novi Beograd [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
459 459 Rada Miladinović Ženski AK Podgorički maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Da
460 460 Slavoljub Miladinović Muški AK Podgorički maraton Podgorica [10.0 km] 10 km Da
461 461 Kristijan Stosic Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [10.0 km] 10 km Da
462 462 Momcilo Cosovic Muški individualac Sivac [10.0 km] 10 km 00:48:00 Da
463 463 Slađana Todorović Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:51:00 Da
464 464 Bojan Sivč Muški BK Hajduk Kula Kula [10.0 km] 10 km 00:40:00 Da
465 465 Marko Dimitrić Muški Capital Crew Belgrade Beograd [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
466 466 Miroslav Konjovic Muški Sombor [10.0 km] 10 km Da
467 467 Saša Tucaković Ženski BELhospice Tim Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
468 468 Branko Maksimović Muški AK Partizan Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:41:00 Da
469 469 Оливера Јаковљевић Ženski АК Бечеј Бечеј [10.0 km] 10 km Da
470 470 Branko Tovilović Muški Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
471 471 Daniel Ikica Muški Zdravo trcanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
472 472 Zoran Bursać Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd [10.0 km] 10 km Da
473 473 Dragutin Krstajić Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
474 474 Darko Bogicevic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
475 475 Marija Dragović Ženski Maraton tim Požarevac Pozarevac [10.0 km] 10 km Da
476 476 Srdjana Petrovic Ženski Skola trcanja Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
477 477 Marjan Gramic Muški Homoljski Maratonci Zagubica [10.0 km] 10 km 00:45:00 Da
478 478 Ivan Stevanović Muški Mladenovac [10.0 km] 10 km Da
479 479 Gordan Vasilić Muški Banja Luka [10.0 km] 10 km 00:58:00 Da
480 480 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.0 km] 10 km Da
481 481 Stefan Bulutić Muški AK Kučevo Kučevo [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
482 482 Boris Obradovic Muški Beograd [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
483 483 Nikola Maljković Muški Indjija [10.0 km] 10 km Da
484 484 Petar Šarić Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [10.0 km] 10 km Da
485 485 Marko Mijić Muški Senta [10.0 km] 10 km Da
486 486 Erika Poljaković Nađ Ženski - Čantavir [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
487 487 Vladimir Jovanić Muški Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
488 488 Duša Agić Ženski Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
489 489 Biljana Grahovac Ženski Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
490 490 Ljubica Debeljački Ženski PSK Sirig Srbobran [10.0 km] 10 km Da
491 491 Maja Krajnović Ženski Banja Luka [10.0 km] 10 km Da
492 492 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [10.0 km] 10 km Da
493 493 Ljubomir Sijačić Muški Srbobran [10.0 km] 10 km Da
494 494 Nemanja Stojanović Muški "Spartak" Opovo Opovo [10.0 km] 10 km 00:00:00 Da
495 495 Stefan Đukić Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
496 496 Anasztazija Hallai Ženski Ak. Apatin Backa Topola [10.0 km] 10 km Da
497 497 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pančeo [10.0 km] 10 km Da
498 498 Nadica Jovanović Ženski samostalna Kučevo [10.0 km] 10 km Da
499 499 Stevan Šugić Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
500 500 Bogdan Đorđević Muški ARK Odžaci Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:46:00 Da
501 501 Ivan Dlacic Muški Vojska Srbije Specijalna Brigada Beograda [10.0 km] 10 km Da
502 502 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Da
503 503 Slavko Dimitrić Muški Sarajevo [10.0 km] 10 km Da
504 504 Miša Milić Muški Cardio Workout Ruma [10.0 km] 10 km Da
505 505 Branislava Stepanov Ženski AK Bečej Bečej [10.0 km] 10 km Da
506 506 Ivan Markovic Muški AK Sumadija Kragujevac Oplenac Topola [10.0 km] 10 km 00:37:45 Da
507 507 Štefan Smrk Muški Vrbas [10.0 km] 10 km Da
508 508 Mirta Stanišić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
509 509 Ivana Babić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
510 510 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Da
511 511 MIlan Vekić Muški Čelarevo [10.0 km] 10 km Da
512 512 Damir Slijepčević Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
513 513 Nenad Milosavljević Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
514 514 Marija Lukić Ženski Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
515 515 Bojan Dragojlović Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
516 516 Emilijan Abrt Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
517 517 Teodora Veljovic Ženski vojska srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
518 518 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [10.0 km] 10 km Da
519 519 RADOMIR MIRKOVIĆ Muški TRK Banja Luka Banja Luka [10.0 km] 10 km 01:36:00 Da
520 520 Miša Kantar Muški AK Topličanin Beograd [10.0 km] 10 km Da
521 521 Mirko Bubalo Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
522 522 Dragana Covic Ženski Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
523 523 Иван Милосављевић Muški #avalasubotom Beograd-Zvezdara [10.0 km] 10 km 00:55:00 Da
524 524 Branislav Palengic Muški vojska srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
525 525 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
526 526 Vanja Jovic Ženski Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
527 527 Nikola Radičević Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
528 528 Miodrag Petrovic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
529 529 Dalibor Anđelković Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
530 530 Branko Milević Muški BTL Beograd [10.0 km] 10 km 01:10:00 Da
531 531 Dragan Vučetić Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
532 532 Nenad Antic Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
533 533 Dragan Đokić Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
534 534 Perica Radak Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
535 535 Dejan Arbutina Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
536 536 Nenad Stupar Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
537 537 Predrag Vukovic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
538 538 Nenad Malešević Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
539 539 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [10.0 km] 10 km 01:01:00 Da
540 540 Branko Čekić Muški Vojska Srbije - [10.0 km] 10 km Da
541 541 Mladen Timotijevic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
542 542 Vlada Nedić Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
543 543 Dragomir Ilić Muški Obrenovac [10.0 km] 10 km Da
544 544 Slavko Cvetković Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
545 545 Goran Vasic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
546 546 Marko Belošević Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
547 547 Aleksandar Ilic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
548 548 Jurica Crejić Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
549 549 Tamara Djordjevic Ženski Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
550 550 Toman Kalezic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
551 551 Miroslav Marković Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
552 552 Stefan Simijonovic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
553 553 Marko Opalić Muški Vojska Srbije Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
554 554 Robert Katic Muški Vojska Srbje Vojska Srbije [10.0 km] 10 km Da
555 555 Tatjana Stankovic Ženski Nrcbgd Beograd [10.0 km] 10 km Da
556 556 Bogomir Ivkovic Muški team friends Lapovo [10.0 km] 10 km Da
557 557 Zoran Solar Muški Virovitica [10.0 km] 10 km Da
558 558 Jovan Vukobratovic Muški IronFit Ruma [10.0 km] 10 km Da
559 559 Pavo Batorek Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [10.0 km] 10 km Da
560 560 Srđan Zrakić Muški Vršac [10.0 km] 10 km Da
561 561 Boban Lukić Muški Kruševac [10.0 km] 10 km Da
562 562 Милош Микић Muški Triatlon klub Nikšić Никшић [10.0 km] 10 km 00:38:00 Da
563 563 Aleksandar Popović Muški Crnogorksa Akademija Trčanja - CAT Budva [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
564 564 Veselin Petrušić Muški AK Nikšić Nikšić [10.0 km] 10 km Da
565 565 Aleksandar Bokarev Muški OAK Beograd Beograd [10.0 km] 10 km 00:50:00 Da
566 566 Saša Gosić Muški Beograd - Rakovica [10.0 km] 10 km Da
567 567 Milica Mrkšić Ženski Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
568 568 Oliver Zlatković Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
569 569 Mario Lugonja Muški Beograd [10.0 km] 10 km Da
570 570 Željko Milenković Muški Donji Tavankut [10.0 km] 10 km Da
571 571 Nemanja Cvetic Muški Užice trči Užice [10.0 km] 10 km Da
572 572 Tamara Tatić Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
573 573 Dejan Stevanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [10.0 km] 10 km Da
574 574 Momcilo Cosovic Muški Individualci Sivac [10.0 km] 10 km 00:47:00 Da
575 575 Aleksandar Gavović Muški Beograd - Batajnica [10.0 km] 10 km 00:59:37 Da
576 576 Danijela Radeka Ženski Vrsac [10.0 km] 10 km Da
577 577 Saša Glušica Muški ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [10.0 km] 10 km 00:38:20 Da
578 578 Mladen Stevanovic Muški sportvisionrunningclub Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
579 579 Radmila Stevanovic Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
580 580 Mladen Dragonjic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
581 581 Mirjana Novakovic Ženski Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
582 582 Ivan Kotiv Muški Pivnice [10.0 km] 10 km Da
583 583 Stefan Djukic Muški Ugljevik [10.0 km] 10 km Da
584 584 Nenad Bogunović Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Da
585 585 Krunoslav Šnur Muški Ak Maksimir Kutina [10.0 km] 10 km Da
586 586 Miroslav Prijović Muški Priboj [10.0 km] 10 km Da
587 587 Vladimir Kuzmanovic Muški Užice trči Uzice [10.0 km] 10 km 00:45:31 Da
588 588 Slađana Brković Pepić Ženski PD "Naftaš" Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
589 589 Nemanja Crnobrnja Muški Kačarevo [10.0 km] 10 km Da
590 590 Bogdan Trbojević Muški ARK TRON Subotica, 24000 [10.0 km] 10 km Da
591 591 Dominik Deman Muški ARK Tron Subotica [10.0 km] 10 km Da
592 592 Uroš Pantelić Muški Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km 00:52:00 Da
593 593 Sara Kuzmanovic Ženski Beograd/Palilula [10.0 km] 10 km Da
594 594 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.0 km] 10 km Da
595 595 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [10.0 km] 10 km Da
596 596 Vesna Ilić Ženski NGO Marathon Sarajevo Sarajevo [10.0 km] 10 km 00:54:22 Da
597 597 Vladimir Blagojevic Muški Mijat šampion izraziti favorit Kragujevac [10.0 km] 10 km Da
598 598 Gordana Horvat Ženski OAK Novi Sad popovica [10.0 km] 10 km Da
599 599 Горан Тешић Muški АК Беоелектране Београд-Стари град [10.0 km] 10 km Da
600 600 Vladimir Rajić Muški Asics FrontRunner Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Da
601 601 Zarko Doroški Muški Odžaci [10.0 km] 10 km Da
602 602 Igor Mogoroš Muški Valpovo [10.0 km] 10 km Da
603 603 Miodrag Vukić Muški AK Partizan Beograd [10.0 km] 10 km Da
604 604 604 604 Muški - [10.0 km] 10 km Da
605 605 MIRZET HALILOVIC Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [10.0 km] 10 km 00:39:00 Da
606 606 606 606 Muški - [10.0 km] 10 km Da
607 607 Gabrijela Poslon Ženski - [10.0 km] 10 km Da
608 608 Žudana Đokić Ženski Avala subotom / Penjački klub AS Beograd- Čukarica [10.0 km] 10 km Da
609 609 Delano Hook Muški Szeged [10.0 km] 10 km Da
610 610 Vladimir Korica Muški BTL Beograd - [10.0 km] 10 km Da
611 611 Nenad Hašimi Muški Beograd - Savski Venac [10.0 km] 10 km Da
612 612 Amir Sehkovic Muški Tuzla [10.0 km] 10 km Da
613 613 Gergelj Palotaš Muški Bečej [10.0 km] 10 km Da
614 614 Mirela Živković Ženski Beograd [10.0 km] 10 km Da
615 615 Itis Lasos Muški Bekescsaba [10.0 km] 10 km Da
616 616 Pap Coilla Ženski Bekescsaba [10.0 km] 10 km Da
617 617 Gregor Laszlo Muški Bekescsaba [10.0 km] 10 km Da
618 618 618 618 Muški - [10.0 km] 10 km Da
619 619 Khop Bahadur Gurung Muški ARK Fruska Gora Novi Sad [10.0 km] 10 km Da
620 620 Predrag Ančić Muški Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Da
621 621 Branislava Đuričin Ženski AK Apatin Bečej [10.0 km] 10 km Da
622 622 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [10.0 km] 10 km Da
623 623 Nikola Mijatović Muški Voždovac [10.0 km] 10 km Da
624 624 Željko Ivković Muški TK Sprint Sombor [10.0 km] 10 km Da
625 625 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.0 km] 10 km Da
626 626 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Da
627 627 627 627 Muški - [10.0 km] 10 km Da
628 663 Aleksandar Mitić Muški Opovo [10.0 km] 10 km Da
629 1001 vladimir tosic Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
630 1002 Dejan Španović Muški adidas Runners Beograd Beograd [5.0 km] 5 km Da
631 1003 Vladimir Bulaić Muški ARK Somaraton Bačka Palanka [5.0 km] 5 km Da
632 1004 Marko Tomićević Muški Bečej [5.0 km] 5 km Da
633 1005 Karolina Kalapoš Ženski ARK Fruska Gora Bečej [5.0 km] 5 km Da
634 1006 Olivera Kojic Ženski Nopvi Sad [5.0 km] 5 km Da
635 1007 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
636 1008 Vukašin Milić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
637 1009 Martina Der Ženski Kula [5.0 km] 5 km 00:28:00 Da
638 1010 Aleksandra Dabić Ženski Obrenovac [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
639 1011 Sanela Focic Ženski Steinhausen (Zug) [5.0 km] 5 km Da
640 1012 Ивана Драгичевић Muški К.К "Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
641 1013 Dragisa Rusov Muški ARK Fruska gora Novi Sad [5.0 km] 5 km 21:10:00 Da
642 1014 Miloš Dragović Muški Podgorički Maraton Podgorica [5.0 km] 5 km Da
643 1015 Mihailo Topalović Muški Planinarski klub Era, Užice Užice [5.0 km] 5 km 00:23:30 Da
644 1016 Ivana Šokac Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
645 1017 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
646 1018 Aleksandra Jevremović Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
647 1019 Marko Lazarević Muški Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Da
648 1020 Luka Kojić Muški Vršac [5.0 km] 5 km 00:23:00 Da
649 1021 Milorad Stojanovic Muški AK Veteran Beograd Beograd - [5.0 km] 5 km 22:36:00 Da
650 1022 Dejan Tesanovic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km 00:20:00 Da
651 1023 Andrija Kozlik Muški Crvena ZvezDA Kula [5.0 km] 5 km Da
652 1024 Dušan Radulj Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
653 1025 Danijela Bataković Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
654 1026 Andrea Papacek Papacek Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km 23:00:00 Da
655 1027 Vida Medić Ženski Panonija [5.0 km] 5 km Da
656 1028 Srećko Topić Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
657 1029 Dalibor Djogic Muški AK Hajduk maraton tim Kula [5.0 km] 5 km Da
658 1030 Ivana Radovanović Ženski Obrenovac [5.0 km] 5 km Da
659 1031 Miroslav Drobina Muški AK Maraton Vukovar Vukovar [5.0 km] 5 km Da
660 1032 Igor Bajić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Da
661 1033 Драган Фундук Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
662 1034 Миа Дворжак Ženski кк "Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
663 1035 Igor Đapić Muški AK Nikšić Nikšić [5.0 km] 5 km Da
664 1036 Михајло Крнајац Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
665 1037 Милош Крнајац Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
666 1038 Dragan Farago Muški Sivac [5.0 km] 5 km Da
667 1039 Лука Дамјановић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
668 1040 Nemanja Vucelja Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
669 1041 Миа Мандић Ženski К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
670 1042 Nemanja Đurica Muški Pančevo [5.0 km] 5 km Da
671 1043 Milica Jovanović Ženski Pančevo [5.0 km] 5 km Da
672 1044 Slobodan Vignjević Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
673 1045 Miroslav Liscevic Muški ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
674 1046 Marin Prekodravac Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
675 1047 Stefan Jovičin Muški Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
676 1048 Gusztav Raffai Muški Individualac Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
677 1049 Тања Таталовић Ženski Кула [5.0 km] 5 km Da
678 1050 David Čakan Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
679 1051 Марко Вукмировић Muški К.К."Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
680 1052 Đorđe Rackov Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
681 1053 Sándor Hajtman Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Da
682 1054 Sara Čakan Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
683 1055 Маја Крнајац Ženski КК "Вукови" Кула Кула [5.0 km] 5 km Da
684 1056 Ana Čota Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
685 1057 Verica Maravic Ženski Beograd - Novi Beograd [5.0 km] 5 km Da
686 1058 Gordana Galetin Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
687 1059 Jelena Selaković Ženski Policija Užice [5.0 km] 5 km Da
688 1060 Miloš Delibašić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
689 1061 Goran Antičević Muški individualac Beograd [5.0 km] 5 km Da
690 1062 Nenad Baranovski Muški NOVI SAD [5.0 km] 5 km Da
691 1063 Marinko Elezovic Muški AK Sonja Stolić Bijeljina [5.0 km] 5 km 00:18:40 Da
692 1064 Miloš Zbućnović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
693 1065 Marijana Vuković Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
694 1066 Milica Bojović Ženski Beograd - Čukarica [5.0 km] 5 km Da
695 1067 Ranko Majkić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
696 1068 Hamida Hajdarević Ženski NGO Marathon Sarajevo Sarajevo [5.0 km] 5 km Da
697 1069 Milenko Kojic Muški Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
698 1070 Saša Pristajko Muški Kula [5.0 km] 5 km 00:21:00 Da
699 1071 Gábor Hóli Muški Individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
700 1072 Csaba Benedek Muški Individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
701 1073 Zsuzsanna Nagy Ženski Individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
702 1074 Roland Megyeri Muški individualac Senta [5.0 km] 5 km Da
703 1075 Tatjana Luketa Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
704 1076 Uroš Maksimović Muški Kragujevc [5.0 km] 5 km Da
705 1077 Milos Malesevic Muški AK Indjija Indjija [5.0 km] 5 km Da
706 1078 Robert Lalić Muški Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:20:00 Da
707 1079 Aleksandar Rajic Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
708 1080 Dejan Markovic Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
709 1081 Robert Šahurić Muški Marathon team Hajduk Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
710 1082 Milan Rukavina Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km Da
711 1083 Nataša Raić Sič Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
712 1084 Lea Sič Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
713 1085 Branislav Mitrović Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:23:45 Da
714 1086 Milos Markovic Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:24:00 Da
715 1087 Ninoslav Tomić Muški Kula [5.0 km] 5 km 00:27:30 Da
716 1088 Vesna Vicko Bogišić Ženski ARK Somaraton Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
717 1089 ALEKSANDAR SILAĐI Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Vrbas [5.0 km] 5 km 20:00:00 Da
718 1090 Pišta Petrović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
719 1091 Dejana Butorac Ženski Ark Somaraton Celarevo [5.0 km] 5 km Da
720 1092 Ivana Đekić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
721 1093 Ljiljana Međedović Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
722 1094 Светлана Лаловић Ženski Школа трчања, Нови Сад Нови Сад [5.0 km] 5 km Da
723 1095 Tatjana Uzur Ženski Beograd [5.0 km] 5 km 01:10:00 Da
724 1096 Драгана Којадиновић Ženski Школа трчања, Нови Сад Нови Сад [5.0 km] 5 km Da
725 1097 Sara Pavljuk Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
726 1098 Ivana Kun Ženski Power Training Ruma Ruma [5.0 km] 5 km Da
727 1099 Jasmina Furtula Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
728 1100 Teodora Sabo Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
729 1101 Ivana Urankar Ženski Crvenka [5.0 km] 5 km Da
730 1102 Nikola Latkovic Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
731 1103 Sandra Menz Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
732 1104 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:19:25 Da
733 1105 Srećko Mićić Muški ACTIVE TRAVELING Beograd [5.0 km] 5 km Da
734 1106 Loretta Forgó Ženski Novo Orahovo [5.0 km] 5 km 00:29:00 Da
735 1107 Marija Mandić Ženski TK Sprint Sombor Subotica [5.0 km] 5 km Da
736 1108 Tatjana Grbovic Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:23:00 Da
737 1109 Jelisaveta Jovicic Ženski Capital Crew Belgrade Gornji Milanovac [5.0 km] 5 km Da
738 1110 Bogdan Nikolić Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
739 1111 Ana Keresteš Ženski TK Sprint Sombor Sombor [5.0 km] 5 km 00:45:00 Da
740 1112 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
741 1113 Kristian Papajčik Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
742 1114 Ivana Forgić Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
743 1115 Danijela Simeunović Nikita Ženski Beograd [5.0 km] 5 km 00:26:00 Da
744 1116 Stanija Bodiroga Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
745 1117 Katarina Macan-Sabo Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
746 1118 Veljko Radosavljev Muški Ak Banat Zrenjanin Zrenjnanin [5.0 km] 5 km Da
747 1119 Perica Košćuk Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
748 1120 Katarina Trajkovic Ženski AK Vranjski maratonci Vranje [5.0 km] 5 km Da
749 1121 Ivana Luketa Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
750 1122 Ana Luketa Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
751 1123 Drago Musić Muški AK Nikšić Nikšić [5.0 km] 5 km Da
752 1124 Tatjana Mali Ergelašev Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
753 1125 Siniša Maksimović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
754 1126 Mirko Erdelji Muški ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km 16:11:00 Da
755 1127 Marko Botorić Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
756 1128 Vladimir Damjanov Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
757 1129 Nikola Plankoš Muški Subotca [5.0 km] 5 km 00:45:00 Da
758 1130 Dragoljub Sarcev Muški Srbobran Srbobran [5.0 km] 5 km Da
759 1131 Miladin Srdanov Muški Srbobran [5.0 km] 5 km Da
760 1132 Brane Šatara Muški AK Istočno Sarajevo Prijedor [5.0 km] 5 km Da
761 1133 Marina Sočin Ženski Senta [5.0 km] 5 km Da
762 1134 Branko Amidžić Muški Kula [5.0 km] 5 km 00:28:00 Da
763 1135 Kataln Pap Ženski Senta [5.0 km] 5 km Da
764 1136 Anita Marinić Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
765 1137 Sanja Milošević Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
766 1138 Jelica Matijevic Leitao Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
767 1139 Slobodan Nikolic Muški Kula [5.0 km] 5 km 22:12:00 Da
768 1140 Adel Tandi Ženski Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
769 1141 Jasminka Zutic Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
770 1142 Luka Bikicki Muški Sivac Sivac [5.0 km] 5 km Da
771 1143 Aleksandar Paldrmic Muški Sivac Sivac [5.0 km] 5 km Da
772 1144 Sandra Uzelac Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
773 1145 Jovana Przic Ženski Beograd/Novi Beograd [5.0 km] 5 km Da
774 1146 Jovan Petrović Muški Capital Crew Belgrade Beograd - Palilula [5.0 km] 5 km 00:22:02 Da
775 1147 danica grujic firanj Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
776 1148 Teodora Radić Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
777 1149 Arpad Greilach Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
778 1150 Ivica Kotris Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
779 1151 Brigita Čepo Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
780 1152 Slavko Vojvodić - Žućo Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
781 1153 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
782 1154 Biljana Mikulić Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
783 1155 Andreja Rakipović Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
784 1156 Goran Vidaković Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
785 1157 Tin Sakač Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [5.0 km] 5 km Da
786 1158 Bojana Kučinac Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Valpovo [5.0 km] 5 km Da
787 1159 Andreja Merćep Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Belišće [5.0 km] 5 km Da
788 1160 Korina Muči Ženski Fit For Life Senta [5.0 km] 5 km Da
789 1161 Владимир Динић Muški Beograd [5.0 km] 5 km 00:28:00 Da
790 1162 Nemanja Stevanovic Muški Capital Crew Belgrade Beograd [5.0 km] 5 km Da
791 1163 Slobodan Čikara Muški Capital Crew Belgrade Beograd- Rakovica [5.0 km] 5 km Da
792 1164 Ina Bodonji Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
793 1165 Trivko Svorcan Muški Olimp Vrbas [5.0 km] 5 km 00:20:00 Da
794 1166 Đorđe Ćurić Muški Sivac [5.0 km] 5 km Da
795 1167 Violeta Segedinski Ženski Bečej [5.0 km] 5 km Da
796 1168 Jelena Turkalj Ženski / Beograda - Rakovica [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
797 1169 Dusan Orlovic Muški PSD Zeleznicar Novi Sad Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
798 1170 Milan Orlovic Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
799 1171 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
800 1172 Dragan Đumić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
801 1173 Zoran Pejaković Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
802 1174 Lav Tepavac Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
803 1175 Olivera Đikić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
804 1176 Samanta Tot Ženski rekreativac Vrbas [5.0 km] 5 km 00:27:00 Da
805 1177 Jovana Ćurić Ženski Sivac [5.0 km] 5 km Da
806 1178 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
807 1179 Gordana Popović Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
808 1180 Nemanja Janković Muški Mladenovac [5.0 km] 5 km Da
809 1181 Arpad Sabo Muški Novo Orahovo [5.0 km] 5 km Da
810 1182 Szilvia Dudás Ženski Zentagunaras [5.0 km] 5 km Da
811 1183 Tímea Lőrinc Ženski Fit For Life Senta [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
812 1184 Rade Kovac Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
813 1185 Kristina Gudelj Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
814 1186 Arpad Dusa Muški Temerin [5.0 km] 5 km Da
815 1187 Ajredin Ajeti Muški Vojska Srbije Odzaci [5.0 km] 5 km Da
816 1188 Milan Stepanov Muški - [5.0 km] 5 km Da
817 1189 Dario Franolić Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
818 1190 Dora Franolić Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
819 1191 Stanko Balaban Muški Spartak Kačarevo [5.0 km] 5 km 00:00:00 Da
820 1192 Zorica Rac Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
821 1193 Boris Rac Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
822 1194 Marijan Anđelković Muški Ark Maratonko Kovačica Kovačica [5.0 km] 5 km Da
823 1195 Ratko Čepić Muški Sivac [5.0 km] 5 km Da
824 1196 Ivan Mokricki Muški Kula [5.0 km] 5 km 00:32:00 Da
825 1197 Strahinja Jovičin Muški Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
826 1198 Tatjana Dejanović Ženski Ravno selo [5.0 km] 5 km Da
827 1199 Jožef Čuport Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
828 1200 Stjepan Haman Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
829 1201 Mona Gazivoda Ženski Liga kod Juge Beograd [5.0 km] 5 km Da
830 1202 Predrag Šljukić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
831 1203 Otto Beke Muški individualac Bezdan [5.0 km] 5 km 00:29:00 Da
832 1204 Marijana Novaković Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
833 1205 Branka Lakic Ženski Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
834 1206 Ankica Lazic Ženski Ugljevik [5.0 km] 5 km Da
835 1207 Milena Avramovic Bjelica Ženski Running Tribe Belgrade Beograd - Vračar [5.0 km] 5 km Da
836 1208 Aleksandra Mitrovic Ženski Beograd-Rušanj [5.0 km] 5 km 00:51:18 Da
837 1209 Selena Djurdjevic Ženski Ark somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
838 1210 Stanislava Pavlovic Ženski AK Vranjski maratonci Vranje [5.0 km] 5 km Da
839 1211 Aleksandra Đikić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
840 1212 Bojan Kampfer Muški VAK 1926 Beograd [5.0 km] 5 km Da
841 1213 Sanela Fetahović Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
842 1214 Zarko Lazarevic Muški Capital crew Beograd/Novi Beograd [5.0 km] 5 km Da
843 1215 Tanja Lazarevic Ženski Capital crew Beogred [5.0 km] 5 km Da
844 1216 Nikola Ralić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Sombor [5.0 km] 5 km Da
845 1217 Jakov i Peđa Marcikić Muški AK Vojvodina Novi Sad [5.0 km] 5 km 16:52:00 Da
846 1218 Snezana Mesicki Ženski Vrsac [5.0 km] 5 km Da
847 1219 Sandra Ikica Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
848 1220 Ira Ikica Ženski Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
849 1221 Mladen Lazarevic Muški Capital crew Mladenovac [5.0 km] 5 km Da
850 1222 Slavica Krupa Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
851 1223 Vladica Galonić Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
852 1224 Ljerka Vukmirović Ženski Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
853 1225 Borivoje Andrijevic Muški Zemun [5.0 km] 5 km 01:00:00 Da
854 1226 Radislav Damjanović Muški Sivac [5.0 km] 5 km Da
855 1227 Božidarka Damjanović Ženski Sivac [5.0 km] 5 km Da
856 1228 Jelena Simin Ženski Sivac [5.0 km] 5 km Da
857 1229 Tanja Savić Ženski Sivac [5.0 km] 5 km Da
858 1230 Lara Tolimir Ženski Sivac [5.0 km] 5 km Da
859 1231 Biljana Šebez Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
860 1232 Ivan Zaric Muški Capital crew Beograd [5.0 km] 5 km Da
861 1233 Aleksa Šebez Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
862 1234 Danko Bjelicic Muški Capital crew Beograd [5.0 km] 5 km Da
863 1235 Srboljub Zunic Muški Capital crew Beograd [5.0 km] 5 km Da
864 1236 Katarina Nikolić Ženski Vojska Srbije Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Da
865 1237 Snezana Stancetic Ženski Vojska Srbje Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Da
866 1238 Branislava Đurić Ženski Vojska Srbije Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Da
867 1239 Mirjana Sladojević Ženski Vojska Srbije Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Da
868 1240 Jovana Stojanovic Ženski Vojska Srbje Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Da
869 1241 Snezana Drobnjak Ženski Vojska Srbje Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Da
870 1242 Marija Panic Ženski Vojska Srbje Vojska Srbije [5.0 km] 5 km Da
871 1243 Zdenko Targuš Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [5.0 km] 5 km Da
872 1244 Vladimir Selec Muški TRK Banja Luka Banja Luka [5.0 km] 5 km Da
873 1245 Dušan Veselinović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
874 1246 Slavko Stanković Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
875 1247 Vesna Jurišin Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
876 1248 Jelena Tešović Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
877 1249 Dimitrije Racic Muški - [5.0 km] 5 km Da
878 1250 Milos Gligoric Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
879 1251 Stefan Spasojević Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
880 1252 Marija Krajinović Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
881 1253 Jovan Krajinovic Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
882 1254 Maćaš Selinger Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
883 1255 1255 1255 Muški - [5.0 km] 5 km Da
884 1256 Dražen Seničak Muški Constrictor Jiu Jitsu Team Kula [5.0 km] 5 km Da
885 1257 Anamaria Ristić Ženski Petrovaradin [5.0 km] 5 km Da
886 1258 Sladjana Racic Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
887 1259 Zeljko Giric Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
888 1260 Darko Ergelasev Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
889 1261 Sladjana Todorovic Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
890 1262 Christian Rizzo Muški - [5.0 km] 5 km Da
891 1263 Jasminka Krmar Ženski Cegarunning Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
892 1264 Kristofor Bogdanic Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
893 1265 Zeljko Drinic Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
894 1266 Pavle Kostić Muški Barajevo [5.0 km] 5 km Da
895 1267 Marko Bošković Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
896 1268 Luka Greci Muški Sabacki polumaraton sabac [5.0 km] 5 km Da
897 1269 Miljan Djurovic Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
898 1270 Vladimir Korica Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
899 1271 Ema Pavljuk Ženski Maršala Tita [5.0 km] 5 km Da
900 1272 Jagoda Stokić Ženski Cerski junaci Beograd [5.0 km] 5 km Da
901 1273 Andrej Šunderić Muški AK Apatin Apatin Beograd [5.0 km] 5 km Da
902 1274 Petar Rašković Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
903 1275 Saša Golubović Muški AK Hajduk Kula Kula [5.0 km] 5 km Da
904 1276 Nikola Mitić Muški Srbija [5.0 km] 5 km Da
905 1277 Ivana Trifunović Ženski Kraljevo [5.0 km] 5 km Da
906 1278 Miljana Maksimović Ženski Sombor [5.0 km] 5 km Da
907 1279 Lazar Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
908 1280 Miloš Maksimović Muški DPA Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
909 1281 Nikola Lekvenčuk Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
910 1282 Ivana Mirković Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
911 1283 Vlada Stevanović Muški AK Veteran - PD Balkan Beograd [5.0 km] 5 km Da
912 1284 Miloš Japundžić Muški Srbija [5.0 km] 5 km Da
913 1285 Nikola Đokić Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
914 1286 Monika Bubanja Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
915 1287 Jovana Miljanić Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
916 1288 Milica Govedarica Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
917 1289 Janoš Beak Muški Srbobran [5.0 km] 5 km Da
918 1290 Miloš Gašović Muški AK Dinamo Pancevo Pančevo, Starčevo [5.0 km] 5 km Da
919 1291 Duško Kontar Muški Sivac [5.0 km] 5 km Da
920 1292 Filip Nogo Muški Ruski Krstur [5.0 km] 5 km Da
921 1293 Tamara Strvljaš Ženski Sivac [5.0 km] 5 km Da
922 1294 Goran Jerić Muški SRK ŽUTI ŠEŠIR Osijek [5.0 km] 5 km Da
923 1295 Sonja Besermenji Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
924 1296 Sergej Beserminji Muški Vrbas [5.0 km] 5 km Da
925 1297 Sanela Buica Ženski Vrbas [5.0 km] 5 km Da
926 1298 Saša Potpara Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
927 1299 Đorđe Ninković Muški Beograd [5.0 km] 5 km Da
928 1300 Jovan Šević Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
929 1301 Milana Ćopić Ženski Apatin [5.0 km] 5 km Da
930 1302 Danijela Ćernić Ženski Osijek [5.0 km] 5 km Da
931 1303 Violeta Par Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
932 1304 Vojin Ćopić Muški Apatin [5.0 km] 5 km 00:23:00 Da
933 1305 Miloš Ćopić Muški Apatin [5.0 km] 5 km Da
934 1306 slobodan vugdelija Muški Vugdelije Subotica [5.0 km] 5 km Da
935 1307 Ivona šćekić Ženski Kula [5.0 km] 5 km Da
936 1308 Stefan Mudrinski Muški Srbobran [5.0 km] 5 km Da
937 1309 Nikola Kasalica Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
938 1310 Anđelko Medojević Muški Kula [5.0 km] 5 km Da
939 1311 1311 1311 Muški - [5.0 km] 5 km Da
940 1312 Milenko Šarić Muški Kruščić [5.0 km] 5 km Da
941 1342 Ljiljana Šušnjević Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da