Prijavljeni takmičari na 2. Jagodinski maraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Nenad Veljkovic Muški Udruzenje Maratonci Pančevo Pancevo [42.2 km] Maraton 03:51:00 Da
2 2 Valentina Nejković Ženski AK Radnički 2016 Niš Niš [42.2 km] Maraton Da
3 3 Dražen Jovičić Muški AK Jovicic Bos.Brod [42.2 km] Maraton Da
4 4 Dejan Stevanovic Muški Homoljski Maratonci Suvi Do, Zagubica [42.2 km] Maraton Da
5 5 ACA JOVAN KRSTIĆ Muški AK Radnički 2016 Niš Niš [42.2 km] Maraton 03:30:30 Da
6 6 Фредй Сийгрйщ Muški Атлетски клуб ТРИМ Кикинда Земун - Београд [42.2 km] Maraton 03:11:25 Da
7 7 Saša Gacik Muški AK Radnicki Nis Niš [42.2 km] Maraton Da
8 8 Ivan Stankovic Muški AK Vranjski maratonci Vranje [42.2 km] Maraton 03:16:52 Da
9 9 Ilija Delevic Muški Beograd [42.2 km] Maraton Da
10 10 Goran Nikolic Muški Kragujevac [42.2 km] Maraton Da
11 11 Vladimir Bulaić Muški ARK Somaraton Bačka Palanka [42.2 km] Maraton Da
12 12 Nenad Radević Muški AK VGSK Veliko Gradište [42.2 km] Maraton Da
13 13 Predrag Knezevic Muški A.K.APATIN Indjija [42.2 km] Maraton 02:53:41 Da
14 14 Ljiljana Tasic Ženski Maratonci Pancevo Pancevo [42.2 km] Maraton Da
15 15 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [42.2 km] Maraton Da
16 16 Ivan Jestrovic Muški Jagodina [42.2 km] Maraton Da
17 17 Ksenija Bubnjević Ženski AK"Crvena Zvezda", TK"Tamiš" Novi Sad [42.2 km] Maraton Da
18 18 Ljubivoje Grbovic Muški / Beograd Palilula [42.2 km] Maraton 04:14:00 Da
19 19 Nikola Milosevic Muški Crossfit klub *Philoctetes* Jagodina [42.2 km] Maraton 03:44:00 Da
20 20 Kristijan Stošić Muški AK-Vranjski maratonci Beograd [42.2 km] Maraton Da
21 21 Zoran Ovcin Muški ARK Fruška gora Petrovaradin [42.2 km] Maraton 03:45:00 Da
22 22 Pero Stević Muški ARK Tron Palić Subotica [42.2 km] Maraton Da
23 23 Nemanja Rus Milosevic Muški Crossfit klub *Philoctetes* Jagodina [42.2 km] Maraton 03:55:00 Da
24 24 Miloje Jovanović Muški Zemun BGD [42.2 km] Maraton Da
25 25 Ervin Deak Deak Muški Novi Itebej [42.2 km] Maraton 04:29:00 Da
26 26 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pančeo [42.2 km] Maraton Da
27 27 Goran Jović Muški AK Vranjski maratonci Vranje [42.2 km] Maraton Da
28 28 Aleksandar Mitic Muški Maratonci Pancevo Opovo [42.2 km] Maraton Da
29 29 Nikola Minić Muški Balkanska trkačka liga Beograd [42.2 km] Maraton Da
30 30 Nemanja Stevanovic Muški Smederevska Palanka [42.2 km] Maraton 01:40:00 Da
31 31 Djordje Aleksic Muški opština Ćuprija [42.2 km] Maraton Da
32 32 Ivan Kolarević Muški Kragujevac [42.2 km] Maraton 04:04:00 Da
33 33 Vojislav Ćurulić Muški Beograd, Zvezdara [42.2 km] Maraton Da
34 34 Ljubo Trklja Muški Bileća [42.2 km] Maraton Da
35 35 Siniša Božin Muški Zemun Zemun [42.2 km] Maraton Da
36 36 Dragica Mitić Ženski Beograd,Borča [42.2 km] Maraton Da
37 37 Синиша Станковић Muški АК Врањски маратонци Врање [42.2 km] Maraton 03:11:00 Da
38 38 Bojan Kostic Muški Jagodina [42.2 km] Maraton Da
39 39 Branimir Stojanovic Muški zajecar [42.2 km] Maraton 03:33:00 Da
40 40 Stefan Djukic Muški Atletski klub Caffe & Bar Okno Ugljevik Ugljevik [42.2 km] Maraton Da
41 41 Nenad Zivkovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [42.2 km] Maraton Da
42 42 Misa Segedi Muški AK Indjija Indjija [42.2 km] Maraton Da
43 43 Zdravka Knežević Ženski Beograd [42.2 km] Maraton Da
44 44 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd Stara Pazova-Novi Banovci [42.2 km] Maraton Da
45 45 NIKOLA SMOLJANOVIC Muški Beograd [42.2 km] Maraton Da
46 46 Suzana Filipovic Ženski Beograda [42.2 km] Maraton Da
47 47 Kristina Jaranovic Ženski Ultra Trkac Srbija Beograda - Rakovica [42.2 km] Maraton 05:02:00 Da
48 48 Sasa Stajic Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [42.2 km] Maraton Da
49 49 Nedeljko Todorović Muški Klub 100 maratona Beograd - Voždovac [42.2 km] Maraton 03:14:00 Da
50 50 Drago Knežević Muški Klub 100 maratona Beograd - Čukarica [42.2 km] Maraton 02:59:00 Da
51 51 Miroslav Ranđelović Muški Klub 100 maratona Beograd [42.2 km] Maraton Da
52 52 Srećko Mićić Muški Active Traveling Beograd [42.2 km] Maraton Da
53 53 Nora Trklja Ženski AK Crvena zvezda Beograd [42.2 km] Maraton Da
54 54 Ljiljana Latinovic Ženski Beograd [42.2 km] Maraton Da
55 55 Milos Dajevic Muški TAK Cerski junaci Beograda-Rakovica [42.2 km] Maraton Da
56 56 Joca Ignjatovic Muški AK Toplicanin Pirot [42.2 km] Maraton Da
57 57 Aleksandar Kiradjiev Muški AC ENDURANCE - Skopje Skopje,Makedonija [42.2 km] Maraton 02:38:26 Da
58 58 Biljana Kiradzijev Muški Zrenjanin [42.2 km] Maraton Da
59 59 Nenad Stankovic Muški Beograd [42.2 km] Maraton Da
60 60 60 60 Muški - [42.2 km] Maraton Da
61 61 Biljana Bursac Ženski AK Crvena Zvezda Beograd [42.2 km] Maraton Da
62 1001 Miša Kantar Muški AK Topličanin Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
63 1002 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
64 1003 Branko Milević Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
65 1004 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
66 1005 Dragisa Filipovic Muški Zaječar [21.1 km] Polumaraton Da
67 1006 Dragan Maksimović Muški Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
68 1007 Marko Mijailovic Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Da
69 1008 Aleksandar Ilic Muški BTL Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
70 1009 Ivan Krstevski Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
71 1010 Vesko Anđelković Muški ARK MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
72 1011 MILOŠ NASTASIJEVIĆ Muški TK CHALLENGE Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
73 1012 Visnja Mulahmetovic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 02:05:25 Da
74 1013 SAŠA RAKIĆ Muški SMDEREVSKA PALANKA [21.1 km] Polumaraton Da
75 1014 Tanja Rakic Ženski Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
76 1015 Zoran Pavlovic Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
77 1016 Vekoslav Zajić Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 02:18:03 Da
78 1017 Davor Simic Muški Paraćin [21.1 km] Polumaraton Da
79 1018 Лазар Лојаничић Muški Nova Varos [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
80 1019 Dušan Petronijević Muški Koceljeva [21.1 km] Polumaraton Da
81 1020 Ivana Simić Ženski Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
82 1021 Anđelija Ognjanović Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
83 1022 Khop Gurung Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
84 1023 Carina Acimovic Ženski Eskilstuna [21.1 km] Polumaraton 02:28:21 Da
85 1024 Sasa Stefanovic Muški ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
86 1025 Nebojša Zlatković Muški Niš [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
87 1026 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
88 1027 Damir Batanjski Muški Maraton tim Zrenjanin Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
89 1028 Srdjan Jovanovic Muški Zitoradja [21.1 km] Polumaraton 01:24:02 Da
90 1029 Marko Miljkovic Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
91 1030 Dragan Nikolić Muški Capital Crew Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
92 1031 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
93 1032 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
94 1033 Aleksandra Tomic Ženski Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
95 1034 Jovana Jevtic Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
96 1035 Ljubomir Radojko Muški Trstenik Trstenik [21.1 km] Polumaraton Da
97 1036 Zoran Kuštrimović Muški Beloljin [21.1 km] Polumaraton Da
98 1037 Stefan Rackov Muški AK Kraljevo Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
99 1038 Igor Stanojević Muški AK"TOPLIČANIN" Prokuplje [21.1 km] Polumaraton Da
100 1039 Saša Radovanović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:49:53 Da
101 1040 Jasna Magdic Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
102 1041 Ivan Simović Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
103 1042 Tamara Ćurčić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
104 1043 Aleksandar Papić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
105 1044 Zoran Marković Muški - Paraćin [21.1 km] Polumaraton 01:39:33 Da
106 1045 Đorđe Marković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
107 1046 Ankica Rapaić Ženski 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
108 1047 Dragomir Đinisov Muški Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
109 1048 Lepa Aleksic Ženski AK VGSK Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton Da
110 1049 Marija Stojanovic Ženski Agap Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
111 1050 Stefan Punosevac Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Da
112 1051 Aleksandra Petrovic Ženski 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
113 1052 Andrej Andrejevic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
114 1053 Nikola Kostić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
115 1054 Andreja Kostić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:24 Da
116 1055 Borko Kostic Muški Tabanovac [21.1 km] Polumaraton 01:55:50 Da
117 1056 Nataša Veličković Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
118 1057 Dragomir Pribanović Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
119 1058 Uroš Obućina Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
120 1059 Mihailo Nikolic Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
121 1060 Aleksandra Milosavljevic Ženski Maraton tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
122 1061 Miloš Janković Muški PK Zeleznicar Nis - ASN Niš [21.1 km] Polumaraton 01:32:51 Da
123 1062 Nenad Milenovic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
124 1063 Sara Markovic Ženski Kragujevc [21.1 km] Polumaraton Da
125 1064 Dusan Nikolic Muški AK VGSK Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton Da
126 1065 Slobodan Petkovic Muški Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
127 1066 Zoran Vasilić Muški Cacak [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
128 1067 Nenad Mitrović Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
129 1068 Aleksandar Uzelac Muški Balkanska trkačka liga Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Da
130 1069 Nemanja Ristović Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
131 1070 Mladen Minic Muški Vozd Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:14:00 Da
132 1071 Aleksandar Stojanovic Muški orijentiring klub Jasenica Palanka Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
133 1072 Milan Aritonović Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:45:49 Da
134 1073 ana atanasovska Ženski MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
135 1074 Predrag Jocić Muški Beograd Vozdovac [21.1 km] Polumaraton Da
136 1075 Milos Antic Muški AK-Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
137 1076 Saša Milojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:53:35 Da
138 1077 Nataša Pavlov Ženski Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
139 1078 Dusan Stranjakovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
140 1079 Žarko Vasić Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
141 1080 Nebojša Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
142 1081 Maja Milosavljevic Ženski ARK Maratonac Krusevac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 23:56:00 Da
143 1082 Ненад Живковић Muški PK Ozren Sokobanja Ниш [21.1 km] Polumaraton 01:41:05 Da
144 1083 Dragoslav Radovanovic Muški Atletski klub Caffe & Bar Okno Ugljevik Ugljevik [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
145 1084 Nemanja Radojković Muški Ćićevac [21.1 km] Polumaraton Da
146 1085 Dejan Milosevic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
147 1086 Goran Živanović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
148 1087 Dejan Milisavljevic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:43:25 Da
149 1088 Slavisa Jovic Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton Da
150 1089 Sasa Zlatkovic Muški AK-Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
151 1090 Zeljko Pekovic Muški Titel [21.1 km] Polumaraton Da
152 1091 1091 1091 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
153 1092 Milenko Gagić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
154 1093 Njegoš Kopitić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
155 1094 Petar Veselinovic Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
156 1095 Aleksandar Ružić Muški Sokobanja [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
157 1096 Natan Rabajev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
158 1097 Veljko Vrućinić Muški Klub ekstremnih sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:44:30 Da
159 1098 Goran Antičević Muški individualac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
160 1099 Ana Kostic Ženski Jagodina , Majur [21.1 km] Polumaraton Da
161 1100 Boris Miletic Muški 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
162 1101 Dusan Gutesa Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:46:30 Da
163 1102 Biljana KOSTIĆ Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
164 1103 Ivica Stojanovic Muški PK Borkovac Ruma Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
165 1104 Branko Mihajlovic Muški Opovo [21.1 km] Polumaraton Da
166 1105 Đorđe Dimitrić Muški SU "Varatonac" Valjevo Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
167 1106 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
168 1107 Vladimir Crnogorac Muški Nis [21.1 km] Polumaraton Da
169 1108 Staniša Milosavljević Muški nema Bor [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
170 1109 Stojan Ilic Muški Funing room Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
171 1110 Jasmina Palurovic Ženski Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
172 1111 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
173 1112 Senisa Gasic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
174 1113 Gavrilo Adamović Muški Niš [21.1 km] Polumaraton Da
175 1114 Vladan Migric Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
176 1115 Borko Petrović Muški 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
177 1116 Nataša Andrejić Ženski Despotovac [21.1 km] Polumaraton Da
178 1117 Ivan Andrejić Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton Da
179 1118 Luka Mitić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
180 1119 Vladimir Milojević Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
181 1120 Ljubomir Soskic Muški Steva Ford Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
182 1121 Sinisa Stanojevic Muški Jagodina, Ribare [21.1 km] Polumaraton Da
183 1122 Vladimir Jevremović Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
184 1123 Saša Ćuković Muški Bujanovac [21.1 km] Polumaraton 01:37:08 Da
185 1124 Sasa Stevanovic Muški smed.palanka [21.1 km] Polumaraton Da
186 1125 Aleksandar Markovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
187 1126 Dejan Reljin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
188 1127 Ивана Јевтић Ženski Јагодина [21.1 km] Polumaraton Da
189 1128 Valentina Kojić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
190 1129 Bojan Markovic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
191 1130 Rade Jovanovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
192 1131 Srđan Zrakić Muški Vršac [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
193 1132 Nikola Djokić Muški Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
194 1133 Sofija Spasojević Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
195 1134 Vladimir Milojević Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
196 1135 Milos Lukic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
197 1136 Nikola Novaković Muški SU "Varatonac" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
198 1137 Vladan Stojanovic Muški Paracin [21.1 km] Polumaraton Da
199 1138 Mlađan Nedeljković Muški Kobišnica [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
200 1139 NEMANJA MLADENOVIC Muški 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
201 1140 Nikola Petrovic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
202 1141 Marko Lalic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
203 1142 Душан Јевтић Muški АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Da
204 1143 Marko Jevtic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
205 1144 Miloš Krstić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
206 1145 Danijel Stevanovic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
207 1146 Nikola Vučković Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
208 1147 Dejan Velickovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 01:47:27 Da
209 1148 Đorđe Vasić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
210 1149 Miodrag M Janković Muški Svilajnac-Dubnica [21.1 km] Polumaraton Da
211 1150 Aleksandar Stojanović Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
212 1151 Bojan Dupljanin Muški AK.Radnički Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:12:00 Da
213 1152 blagoje arnautovic Muški MARATHON TEAM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
214 1153 Mirko Minic Muški A.K. Uzice Uzice [21.1 km] Polumaraton Da
215 1154 Djordje Popovic Muški Sad TRČI Topola - Oplenac [21.1 km] Polumaraton 01:47:49 Da
216 1155 Srđan Stojković Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
217 1156 Milan Stojković Muški Serbia Running Project Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
218 1157 Sonja Stankovic Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
219 1158 Иван Вучковић Muški Деспотовац [21.1 km] Polumaraton Da
220 1159 Ivan Velickovic Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton Da
221 1160 Nikola Janković Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton 01:24:23 Da
222 1161 Mihajlo Simonovic Muški Bosnjane, Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
223 1162 Рајко Швабић Muški Аранђеловац [21.1 km] Polumaraton Da
224 1163 Ivan Veljkovic Muški ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
225 1164 Katarina Lalovac Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
226 1165 Dejan Ivankovic Muški BRC Trail CREW Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
227 1166 Dragan Vucetic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
228 1167 Vanja Jovic Ženski Bojnik [21.1 km] Polumaraton Da
229 1168 Violeta Radojevic Ženski ARK DUGE STAZE SVILAJNAC Svilajnac [21.1 km] Polumaraton Da
230 1169 Бојан Драгојловић Muški АК Смедерево Земун [21.1 km] Polumaraton 01:22:45 Da
231 1170 Tomislav Ostojić Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
232 1171 Dragana Segedi Ženski AK Indjija Indjija [21.1 km] Polumaraton Da
233 1172 Duško Kunić Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
234 1173 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:20:46 Da
235 1174 Milivoje Jovović Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton Da
236 1175 VLADIMIR MILISAVAC Muški BATROVCI [21.1 km] Polumaraton Da
237 1176 Elena Lemonis Ženski Capital Crew Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
238 1177 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
239 1178 Božo Štula Muški AK veteran-Beograd Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
240 1179 Zoran Stojkovski Muški AK Vranjski maratonci Vranje [21.1 km] Polumaraton Da
241 1180 Slavisa Jablanovic Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton Da
242 1181 Zoran Stojanovic Muški AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
243 1182 NEBOJŠA JOVANOVIĆ Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
244 1183 Dejan Rozgic Muški MARATON TIM KRALJEVO Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
245 1184 Predrag Anicic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
246 1185 Andrija Pavlović Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
247 1186 Ivan Pavlović Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
248 1187 Miloš Antić Muški 35000 Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
249 1188 Vasilije Perovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
250 1189 SINISA TRPKOVIC Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 02:11:45 Da
251 1190 Nemanja Tanaskovic Muški FK Zastava Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
252 1191 Veselko Spanic Muški Senožeče [21.1 km] Polumaraton Da
253 1192 Djordje Rasic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
254 1193 Sandra Uzelac Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
255 1194 Natasa Culafic Ženski AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
256 1195 Aleksandar Marković Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
257 1196 Saša Petrović Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
258 1197 Teodora Simovic Ženski Atletski klub Novi Pazar Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton Da
259 1198 Stenly Kipruto Muški Sloboda Uzice Najrobi [21.1 km] Polumaraton Da
260 1199 Stenly Kipruto Muški Mladost Uzice Najrobi [21.1 km] Polumaraton Da
261 1200 Milorad Petrovic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
262 1201 Dara JANOSEVIC Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
263 1202 Jelena Petković Ženski Jagodina [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
264 1203 Dragoljub Drazevic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
265 1204 Ilija Vlašković Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:51:26 Da
266 1205 Lazar Gavrilovic Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
267 1206 Slobodan Mijatovic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
268 1207 Andrea Veselinović Ženski Agape Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
269 1208 Borislav Bućan Muški ARK Fruška Gora Čerević [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
270 1209 Nebojsa Cirovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
271 1210 Adem Jalcin Muški Tetovo [21.1 km] Polumaraton Da
272 1211 Boris Krivosheev Muški / Skopje [21.1 km] Polumaraton Da
273 1212 Milan Todorovic Muški cuprija [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
274 1213 sladjan todorovic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 00:01:58 Da
275 1214 Sanja Kvrgic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
276 1215 Oliver Zlatković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
277 1216 Nikola Cancarevic Muški Uzice [21.1 km] Polumaraton Da
278 1217 Milijana Jović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
279 1218 Zeljko Milovanovic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
280 1219 Miroslav Dukadinovic Muški OAK Beograd Beograd-Zvezd [21.1 km] Polumaraton Da
281 1220 Bogdan Praščević Muški Capital Crew Belgrade Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
282 1221 Branko Stevic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
283 1222 Stevan Stanojevic Muški AK Napredak Aleksinac Aleksinac [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
284 1223 Dusan Djuric Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
285 1224 Saša Antić Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
286 5001 Danijela Radisavljevic Ženski Zaječar [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
287 5002 Milos Stanojevic Muški Jagodina, Ribare [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:36:06 Da
288 5003 Filip Tejic Muški Novi Beograd [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:30:00 Da
289 5004 Darko Tejic Muški Novi Beograd [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:24:00 Da
290 5005 Ena Todorovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd-Novi Beograd [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:31:00 Da
291 5006 Andjela Jović Muški 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
292 5007 Branimir Đuričić Muški DREAM TEAM UDC Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:21:00 Da
293 5008 Dina Osmanagic Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
294 5009 Aleksandar Petrović Muški Niš [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:24:00 Da
295 5010 Suzana Jovicic Ženski Agape 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
296 5011 Jelena Jovanovic Ženski Agape 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
297 5012 Bojan Ilic Muški OAK Morava Cuprija cuprija [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
298 5013 Slavisa Ilic Muški Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
299 5014 Andrijana Aleksic Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
300 5015 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
301 5016 Maša Lakićević Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
302 5017 Minja Lakićević Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
303 5018 Anđelija Andrejić Ženski Philoctetes Training Arena Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
304 5019 Djordje Vuckovic Muški Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
305 5020 Marko Krijestorac Muški Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
306 5021 Vojin Jankovic Muški Vozd Jagodina 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:34:00 Da
307 5022 Anđelija Stevanović Ženski Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:30:00 Da
308 5023 Slavica Jovanovic Ženski Kragujevac [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
309 5024 Ilija Milenkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
310 5025 Milos Miletic Muški Invenies-Training center Petrovac na Mlavi [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
311 5026 Stojan Đaković Muški Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
312 5027 Slavoljub Dimitrijević Muški 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
313 5028 Aleksandar Vićentijević Muški 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
314 5029 Anna Savuliak Ženski St.Petersburg [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
315 5030 Aleksandra Jankovic Ženski Agape 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:33:00 Da
316 5031 Luka Demirovic Muški Agape 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
317 5032 Silvana Stanimirovic Ženski cuprija [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
318 5033 Nikola Vukelja Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
319 5034 Zlata Radić Ženski Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
320 5035 Andrijana Lukic Ženski Philoctetes Jagodina Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
321 5036 Ana Stojanović Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
322 5037 Vanja Stojanović Muški Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
323 5038 Tijana Simović Ženski Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
324 5039 Andjelko Lin Muški Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
325 5040 Lana Lin Ženski Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
326 5041 Sladja Lin Ženski Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
327 5042 Darko Vasić Muški Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
328 5043 Uroš Maksimović Muški Kragujevc [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
329 5044 Jakov Mijanović Muški Podgoricki Maraton Beograd [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
330 5045 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
331 5046 Monika Stojanovic Ženski AK Dragutin Tomasevic Petrovac na Mlavi Petrovac na Mlavi [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
332 5047 Milos Jablanovic Muški Smederevo [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
333 5048 Dusan Milosevic Muški 35000 Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
334 5049 Aleksandra Burkanović Ženski Ak Apatin Novi Sad [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
335 5050 Jovana Vasic Ženski Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva 00:02:00 Da
336 5051 Marija Miljković Ženski Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
337 5052 Miljana Lakicevic Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
338 5053 Mina Lakicevic Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
339 5054 Mia Lakicevic Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
340 5055 Tamara Mihajlovic Ženski Agape Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
341 5056 Ljubisava Lujic Ženski Despotovac [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
342 5057 Darko Markovic Muški Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
343 5058 Nikola Markovic Muški Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
344 5059 Vuk Markovic Muški Jagodina [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
345 5060 5060 5060 Muški - [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
346 5061 5061 5061 Muški - [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
347 5062 5062 5062 Muški - [5.0 km] Trka zadovoljstva Da
348 5063 Minja Stanojevic Ženski Ak Toplicanin Prokuplje [5.0 km] Trka zadovoljstva Da