Prijavljeni takmičari na 1. Gradac Vidra Trail

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Vladimir Kostic Muški PK Era Uzice Uzice [22.0 km] Red race Da
2 2 Vladan Lapic Muški Pancevo [22.0 km] Red race Da
3 3 Жељко Степановић Muški Српски скајранинг клуб Јагњећа бригада Beograd [22.0 km] Red race Da
4 4 Aleksandar @cikus Božović Muški Kragujevac [22.0 km] Red race Da
5 6 Nemanja Čizmić Muški SK Tribe Beograd [22.0 km] Red race Da
6 7 Milica Tubin Ženski SK Tribe Beograd [22.0 km] Red race Da
7 8 Milan Panajotović Muški Mladenovac [22.0 km] Red race Da
8 9 Vuk Rokvic Muški SK Tribe Beograd-Čukarica [22.0 km] Red race Da
9 10 Filip Nikolić Muški Osecina [22.0 km] Red race Da
10 11 Vladimir Gvozden Muški Novi Sad [22.0 km] Red race Da
11 12 Nataša Vujić Ženski Ub [22.0 km] Red race 01:40:00 Da
12 13 Gaspar Mataric Muški Triatlon Klub Sprint Sombro [22.0 km] Red race Da
13 14 Zivomir Pavic Muški Osecina [22.0 km] Red race Da
14 15 Predrag Zlatković Muški Beograd [22.0 km] Red race Da
15 16 Ђорђе Миловановић Muški Ваљево [22.0 km] Red race Da
16 17 Miloš Popović Muški Beograd [22.0 km] Red race Da
17 18 Nikola Miljkov Muški Skyrunning Srbija Vrsac [22.0 km] Red race Da
18 19 Suzana Marjanovic Ženski Varatonac Valjevo [22.0 km] Red race Da
19 20 Milica Gligorović Ženski Sportski klub "Tribe" Beograd - Savski Venac [22.0 km] Red race Da
20 21 Vladimir Pejčić Muški AK Sava Novi Beograd [22.0 km] Red race Da
21 23 Vladimir Rajić Muški Kostolac [22.0 km] Red race Da
22 24 Željko Vujić Muški CDS BN Bijeljina [22.0 km] Red race Da
23 25 Milos Lazić Muški Beograd [22.0 km] Red race Da
24 26 Vladimir Veljković Muški Beograd, Zvezdara [22.0 km] Red race Da
25 27 Branislav Mračić Muški Ultra Trkač Srbija Beograd [22.0 km] Red race Da
26 30 Matija Šulović Muški PSK Balkan Valjevo [22.0 km] Red race Da
27 31 Vladimir Obradovic Muški New Belgrade [22.0 km] Red race Da
28 32 Ivana Vlajic Ženski AK Topličanin Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Red race Da
29 33 Miroljub Lakićević Muški Agape Jagodina [22.0 km] Red race Da
30 35 Petar Šarić Muški OK Stražilovo Sremski Karlovci [22.0 km] Red race Da
31 36 Ivan Karafilovski Muški Kačarevo [22.0 km] Red race Da
32 37 Милијан Димитријевић Muški Косјерић [22.0 km] Red race Da
33 38 Slobodan Avramovic Muški SRK Lajkovac trči Lajkovac [22.0 km] Red race Da
34 39 Danijela Gojkovic Ženski Belgrade Running Club Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Red race Da
35 40 Aleksandra Todorović Ženski Belgrade Running club Beograd - Vracar [22.0 km] Red race Da
36 41 Natalija Stević Ženski Ultra Trkač Srbija Beograda - Rakovica [22.0 km] Red race Da
37 43 Nemanja Nikolin Muški Ultra Trkač Srbija Zemun Beograd [22.0 km] Red race Da
38 44 Vjekoslav Joksimović Muški SUES Fijulj Prijepolje [22.0 km] Red race Da
39 46 Milos Nikolic Muški Fitness and therapy center Lazarevac [22.0 km] Red race 01:35:00 Da
40 47 Djordje Vuckovic Muški Agape Jagodina [22.0 km] Red race Da
41 48 Milan Lakicevic Muški Agape Jagodina [22.0 km] Red race Da
42 49 Vladimir Zujovic Muški Fitness and therapy center Lazarevac [22.0 km] Red race 01:40:00 Da
43 50 Гордан Паповић Muški ММА тим Цар Душан Силни Бн Бијељина [22.0 km] Red race Da
44 51 Mirjana Topić Ženski Ultra Trkac Srbija Beograd [22.0 km] Red race Da
45 52 Sandra Trojanović Ženski Smederevska Palanka [22.0 km] Red race Da
46 53 Nevena Šunjevarić Ženski Zemun [22.0 km] Red race Da
47 54 Uroš Pantelić Muški Beograd - Savski Venac [22.0 km] Red race 01:00:00 Da
48 55 Aleksandar Cvjetic Muški Beograd - Novi Beograd [22.0 km] Red race 02:05:00 Da
49 58 Tomislav Ostojic Muški Varatonac Valjevo [22.0 km] Red race Da
50 59 Violeta Stanojevic Ženski Valjevo [22.0 km] Red race Da
51 60 Ranko Metlic Muški Ultra Trkac Srbija Kragujevac [22.0 km] Red race Da
52 61 Srdjan Tasic Muški Pass Matter Beograd [22.0 km] Red race Da
53 62 Марко Герасимовић Muški Лазаревац [22.0 km] Red race Da
54 63 Jovana Djurdjevic Ženski Valjevo [22.0 km] Red race Da
55 64 Dragan Babić Muški Krug maraton klub Šabac [22.0 km] Red race Da
56 65 Jovana Obradovic Ženski Ultra Trkac Srbija Beograd-Voždovac [22.0 km] Red race Da
57 66 Darko Djurdjevic Muški Ultra Trkač Srbija Beograd [22.0 km] Red race Da
58 67 Dragana Obradovic Ženski Ljubovija [22.0 km] Red race Da
59 68 Anđela Janković Ženski Ultra Trkač Srbija Alibunar [22.0 km] Red race Da
60 70 Natasa Sarajevcic Ženski Liga kod Juge Beograd [22.0 km] Red race Da
61 71 Krsto Tomasevic Muški KES Fijulj Prijepolje [22.0 km] Red race Da
62 72 Dejan Kokanović Muški MMA Klub Car Dušan Silni Bijeljina/RS Bijeljina [22.0 km] Red race Da
63 74 Branko Jocic Muški AK Becej Bečej [22.0 km] Red race Da
64 75 Gordana Jevtic Ženski Ultra Trkač Srbija Beograd, Kaluđerica [22.0 km] Red race Da
65 76 Petar Kurdulić Muški Krug maraton klub Šabac [22.0 km] Red race Da
66 77 Đorđe Dukic Muški Sremski Karlovci [22.0 km] Red race Da
67 79 Slobodan Djorovic Muški AvalaSubotom Beograda [22.0 km] Red race Da
68 80 Јелица Јоковић Ženski Ужице [22.0 km] Red race Da
69 82 Luka Milovanović Muški Valjevo [22.0 km] Red race Da
70 83 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [22.0 km] Red race Da
71 84 Nika Strugar Bevc Ženski Avala Subotom Beograd [22.0 km] Red race Da
72 85 Dimitrije Paunovic Muški Beograd [22.0 km] Red race Da
73 88 Antonije Kijanovic Muški Atletski klub Polet Prijepolje [22.0 km] Red race Da
74 89 Nikola Petrović Muški Varatonac Valjevo [22.0 km] Red race Da
75 90 Marko JOVANOVIC Muški Prnjavor (Raketa) Batocina [22.0 km] Red race Da
76 91 Bojan Pantić Muški Ultra Trkač Srbija Beograd/Palilula [22.0 km] Red race Da
77 92 Dragan Gojakovic Muški Prijepolje [22.0 km] Red race Da
78 93 Marko Teodorović Muški Valjevo [22.0 km] Red race Da
79 94 Жудана Ђокић Ženski Pk As / Avala subotom Београд, Чукарица [22.0 km] Red race Da
80 95 Nikola Ilić Muški Serbia Running Project Beograd [22.0 km] Red race Da
81 96 Dragiša Bauer Muški OK Strazilovo Sremski Karlovci [22.0 km] Red race Da
82 97 Aleksandar Stojanović Muški TBD [22.0 km] Red race Da
83 98 Aleksandar Acevski Muški TBD [22.0 km] Red race Da
84 99 Slobodan Petrović Muški TBD [22.0 km] Red race Da
85 100 Dragan Vuković Muški TBD [22.0 km] Red race Da
86 101 Nataša Naletina Ženski adidas running team Beograd [22.0 km] Red race Da
87 102 Jovana Subić Ženski Novi Sad [22.0 km] Red race Da
88 202 Nenad Simović Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
89 203 Tanja Todorovic Ženski Beograd-Čukarica [10.0 km] Green race 01:02:00 Da
90 204 Jovana Peric Ženski SK Tribe Beograd Palilula [10.0 km] Green race Da
91 205 Milena Dimitrijević Ženski SmartRun Beograd-Stari grad [10.0 km] Green race Da
92 206 Jovan Popović Muški SmartRun Beograd [10.0 km] Green race Da
93 207 Maja Milinković Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
94 208 Aleksandra Peric Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
95 210 Tanja Jovcic Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
96 211 ZELJKO DELIJA Muški Ultra Trkač Srbija Beograd-Čukarica [10.0 km] Green race Da
97 212 Ana Spasojević Ženski Ljig [10.0 km] Green race Da
98 214 Bojana Mataric Ženski Triatlon Klub Sprint Sombro [10.0 km] Green race Da
99 215 Goran Stefanovovic Muški Mionica [10.0 km] Green race Da
100 216 rade obradovic Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
101 219 Bodin Jovanović Muški Beograd-Zvezdara [10.0 km] Green race Da
102 221 Natalija Krusevac Ženski Beograd - Vračar [10.0 km] Green race Da
103 222 Lana Čubrić Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
104 223 Momir Drazic Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
105 224 Miloš Banduka Muški Alfa Diving Team Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
106 226 Vldimir Petrovic Petrovic Muški Avala Subotom Vrcin [10.0 km] Green race Da
107 227 Natalija Isailovic Ženski Ub [10.0 km] Green race Da
108 229 Djordje Djordjevic Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
109 230 Boris Žnidaršič Muški Beograd [10.0 km] Green race 00:50:00 Da
110 231 Marina Petrović Ženski Beograda [10.0 km] Green race Da
111 232 Dušica Dobrota Ženski Beograd, Zemun [10.0 km] Green race 01:20:00 Da
112 233 Magdalena Miljkov Ženski Vrsac [10.0 km] Green race Da
113 234 Ana Ulemek Ženski Valjevo [10.0 km] Green race 00:01:00 Da
114 236 Milan Tomić Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
115 240 Filip Petrovic Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
116 241 Ђорђе Петровић Muški Ваљево [10.0 km] Green race Da
117 242 Branislav Ristić Muški Vrcin [10.0 km] Green race Da
118 243 Mihailo Topalović Muški Planinarski klub Era, Užice Užice [10.0 km] Green race Da
119 245 Dušan Krstić Muški Novi Sad [10.0 km] Green race Da
120 246 Milica Miletic Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
121 247 Goran Uzelac Muški Stara Pazova [10.0 km] Green race Da
122 248 Marko Tomić Muški DIVMM Valjevo [10.0 km] Green race Da
123 249 Mirela Brbovic Ženski KES Fijulj Prijepolje [10.0 km] Green race Da
124 250 Tijana Grujic Ženski Valjevo [10.0 km] Green race 00:58:00 Da
125 251 Michael Stojcevski Muški Beograd- Vračar [10.0 km] Green race Da
126 252 Suzana Mitrovic Ženski Beograd, Stari Grad [10.0 km] Green race 00:56:00 Da
127 253 Mihailo Stjepanović Muški Beograd Čukarica [10.0 km] Green race Da
128 254 Jelena Mitrovic Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
129 255 Марко Раденков Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
130 257 Stevan Panic Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
131 258 Marko Djordjevic Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
132 259 Katarina Plavsic Ženski Valjevo [10.0 km] Green race 01:00:00 Da
133 260 Marija Kovacevic Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
134 261 Marija Đurović Ženski Kraljevo [10.0 km] Green race Da
135 262 Aleksandra Kovačević Ženski Beograd, Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
136 263 Uros Pavlovic Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
137 264 Nikola Makic Muški Beograd - Rakovica [10.0 km] Green race Da
138 265 Brankica Mazic Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
139 266 Branko Mazic Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
140 267 Vladimir Ivanovic Muški PK TARA Uzice [10.0 km] Green race Da
141 268 Nada Zdravkovic Ženski OAK Kosutnjak Beograda [10.0 km] Green race Da
142 269 Jelena Gavrilović Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
143 270 Nemanja Jotić Muški Outdoor-bike Valjevo [10.0 km] Green race Da
144 271 Irena Pavlovic Ženski Novi Beograda [10.0 km] Green race Da
145 272 Suzana Banovic Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
146 273 Aleksandar Papić Muški Kragujevac [10.0 km] Green race Da
147 274 Дејан Крсмановић Muški Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
148 275 Данијела Крсмановић Ženski Beograd - Novi Beograd [10.0 km] Green race Da
149 276 Ivana Dubljanin Ženski BEOGRAD ZVEZDARA [10.0 km] Green race Da
150 277 Milena Ilić Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
151 278 Nemanja Blagojević Muški Kragujevac [10.0 km] Green race Da
152 279 Natasa Anzur Ženski Beograd-Stari grad [10.0 km] Green race Da
153 280 Dragan Jocić Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
154 281 Andreja Kostić Muški Kragujevac [10.0 km] Green race Da
155 282 Nikola Kostić Muški Kragujevac [10.0 km] Green race Da
156 283 Ana Kuzmanović Ženski OK Stražilovo Novi Sad [10.0 km] Green race Da
157 284 Radisa Simic Muški AK Cerski junaci Mionica [10.0 km] Green race 00:43:00 Da
158 286 Savo Marković Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
159 287 Mirjana Brajović Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
160 288 Ivona Petrović Ženski TBD [10.0 km] Green race Da
161 289 Kristina Stefanović Ženski TBD [10.0 km] Green race Da
162 290 Katarina Stefanović Ženski TBD [10.0 km] Green race Da
163 291 Olga Jorgačević Ženski TBD [10.0 km] Green race Da
164 292 Jovan Dunjić Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
165 293 Dimitrije Rajčić Muški Path Beograd - Rakovica [10.0 km] Green race Da
166 294 Nevena Mujković Ženski Pathfinder Beograd [10.0 km] Green race Da
167 295 Zoran Krstić Muški TBD [10.0 km] Green race Da
168 296 Luka Milošević Muški TBD [10.0 km] Green race Da
169 297 Miloš Mikulić Muški Pathfinder Beograd [10.0 km] Green race Da
170 298 Mladen Nikolić Muški Pathfinder Gym Beograd [10.0 km] Green race Da
171 299 Marko Ristić Muški PathfinderGym Beograd [10.0 km] Green race Da
172 300 Milan Simović Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
173 301 Jelena Simović Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
174 302 Nikolina Simović Ženski Valjevo [10.0 km] Green race Da
175 303 Viktor Simović Muški Valjevo [10.0 km] Green race Da
176 304 Biljana KOSTIC Ženski Sumadinci Kragujevac [10.0 km] Green race Da
177 305 Bojan Blagojev Muški TBD [10.0 km] Green race Da
178 306 Predrag Ilić Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
179 307 Nataša Todosić Ženski Beograd [10.0 km] Green race Da
180 308 Dušan Čavić Muški Beograd [10.0 km] Green race Da
181 310 Miloš Isić Muški TBD [10.0 km] Green race Da
182 311 Nevena Ilić Ženski TBD [10.0 km] Green race Da
183 312 Nataša Vujić Ženski Ub [10.0 km] Green race Da
184 313 Predrag Dragićević Muški TBD [10.0 km] Green race Da
185 314 Katarina Petrović Ženski TBD [10.0 km] Green race Da
186 1006 Jelena Vukićević Ženski SK Tribe Beograd [10.0 km] Green race Da