Prijavljeni takmičari na 36. Atletski i plivački maraton Kanjiža 2017

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Kosta Vujić Muški Novi Sad [0.57 km] Plivanje 570 m Ne
2 2 ANA BUŠ Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m Da
3 3 GERGELJ OROS Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m Da
4 4 VIKTOR MUHI Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m Da
5 5 DENIS RADULOV Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m Ne
6 6 ADRIAN AROK Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m Da
7 7 ROLAND AROK Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m Da
8 8 ABEL MESAROŠ Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.57 km] Plivanje 570 m Ne
9 9 Aleksandar Nikolic Muški Beograd-Rakovica [0.57 km] Plivanje 570 m Da
10 10 Gabriela Ördög Ženski Swim Star Becej Becse [0.57 km] Plivanje 570 m Da
11 11 Jazmin Horvat Ženski Vaterpolo Klub Senta Senta [0.57 km] Plivanje 570 m Da
12 12 Bianka Horvat Ženski Vaterpolo Klub Senta Senta [0.57 km] Plivanje 570 m Da
13 13 Ana Rebeka Nadjnemedi Ženski PK Swim Star Becej Becej [0.57 km] Plivanje 570 m Da
14 14 Dániel Nagy Muški Magyarkanizsa [0.57 km] Plivanje 570 m Da
15 15 Mihailo Lukić Muški PK Swim Star Becej Bečej [0.57 km] Plivanje 570 m Da
16 16 Uroš Petrov Muški PK Senta Senta [0.57 km] Plivanje 570 m Da
17 17 Mihajlo Petrov Muški PK Senta Senta [0.57 km] Plivanje 570 m Ne
18 18 Emma Eshuis Ženski Racing Club Den Haag Den Haag, Holandija [0.57 km] Plivanje 570 m Da
19 49 Panna Bodo Ženski Kanjiza [0.57 km] Plivanje 570 m Da
20 50 Uros Gmijovic Muški PK Kanjiza Kanjiza [0.57 km] Plivanje 570 m Da
21 101 Dorina Demuš Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.9 km] Plivanje 900 m Ne
22 102 NOEMI BIČKEI Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [0.9 km] Plivanje 900 m Da
23 103 ALEKSA DUDUKOVIC Muški PK FENIKS Sombor [0.9 km] Plivanje 900 m Da
24 104 Timea Ördög Ženski Swim Star Becej Becse [0.9 km] Plivanje 900 m Da
25 149 Aleksandra Sabo Ledenyi Ženski Senta [0.9 km] Plivanje 900 m Da
26 150 Zsofia Fejes Ženski Magyarkanizsa [0.9 km] Plivanje 900 m Da
27 202 Kornelia Barta Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
28 203 Sreten Nikolin Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
29 204 Tamaš Fabian Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
30 205 Tamara Mesaroš Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
31 206 Čongor Harmat Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
32 207 Kornel Balog Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
33 208 Šara Hegediš Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
34 209 David Đerđ Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
35 210 Ana Grčić Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
36 211 Žolt Kerepeši Muški - Padej [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
37 212 Adél Tandi Ženski Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
38 213 Ana Feješ Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
39 214 ERIKA MIKUSKA Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
40 215 Mihajlo Pančić Muški ARK Tron Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m 00:49:11 Da
41 216 KITI HEGEDIŠ Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
42 217 ANNA Hegediš Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
43 218 REKA MAGOŠI Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
44 219 ETELKA MESAROŠ Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
45 220 MARTA SEREGI Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
46 221 István Priboj Muški Spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
47 222 ZOLTAN KORDOVAN Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
48 223 BARBARA ROŽA Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
49 224 BENCE HABI Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
50 225 ADAM MUHI Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
51 226 GABOR DOMONKOŠ Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
52 227 BALAŽ BALGO Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
53 228 EVELIN BALGO Ženski PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
54 229 ENDRE HAJDU Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
55 230 Otmar Kovač Muški Izviđači Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
56 231 Ervin Igaz Muški Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
57 232 Slobodan Božin Muški PK Spartak Subotica Subotica, 24000 [3.0 km] Plivanje 3000 m 00:37:00 Da
58 233 Krisztina Sátai Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
59 234 Saša Vasić Muški PK Marathon Bačka Topola Beograd, Novi Beograd [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
60 235 Czérna Ágnes Ženski Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
61 236 Jovana Bobić Ženski Ada Medjica Novi Beograd [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
62 237 Dragan Zivkovic Muški P. K." Marathon" Backa Topola Becej [3.0 km] Plivanje 3000 m 21:00:00 Da
63 238 Árpád Juhász Muški PK "Kanjiza" Martonos [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
64 239 Dragan Mirkov Muški PK Proleter Zrenjanin [3.0 km] Plivanje 3000 m 01:15:00 Da
65 240 Kornel Ferenc Muški Swim Star Becej Bečej [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
66 241 Milan Milojević Muški KDMP"Peskara" Zrenjanin [3.0 km] Plivanje 3000 m 01:00:00 Da
67 242 Ana Vukičević Ženski PK Spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
68 243 Timea Sordje Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
69 244 Péntek Andrea Ženski Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
70 245 Ferenc László Muški Szekszárd [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
71 246 Žužana Tot Šoti Ženski Horgoš [3.0 km] Plivanje 3000 m 00:56:00 Da
72 247 Erik Pešti Muški Swim Star Bečej [3.0 km] Plivanje 3000 m 00:47:00 Da
73 248 Aleksa Dudukovic Muški PK FENIKS Sombor [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
74 249 Tímea Zsuzsanna Utassy Ženski Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
75 250 Tibi Utassy Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
76 251 Dusan Nikolic Muški Beograd-Rakovica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
77 252 Judit Kiss Ženski Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
78 253 SRĐAN STEFANOVIĆ Muški KMDP "PESKARA" Beograd- Vracar [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
79 254 Velimir Bilčar Muški Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
80 255 Spiro Jovovic Muški KMDP "PESKARA" Vrbas [3.0 km] Plivanje 3000 m 01:02:00 Da
81 256 Slađana Tomić Gostojić Tomić Gostojić Ženski PK Proleter Zrenjanin [3.0 km] Plivanje 3000 m 00:46:00 Da
82 257 svetozar djuricin Muški marathon b topola becej [3.0 km] Plivanje 3000 m 00:56:00 Da
83 258 Lívia Varga Ženski PK Marathon Bačka Topola Bačka Topola [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
84 259 Zoltán Bálint Muški - Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
85 260 Károly Molnár Muški - Sándorfalva [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
86 261 Imre Kaszab Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
87 262 Tamás Kaszab Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
88 263 Pavle Sapun Muški P.K. Maraton Bačka Topola Kula [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
89 264 Zoltán Csorvási Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m 00:39:00 Da
90 265 Ibolja Pataki Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
91 266 Zsóka Pataki Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
92 267 Agneš Varnju Ženski Becej Bečej [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
93 268 Ildiko Horvat Babinski Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
94 269 Zoltan Horvat Muški Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
95 270 Aleksandar Andjelic Andjelic Muški Klub daljinskog-maratonskog plivanja Peskara Zrenjanin [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
96 271 Enikő Tóth Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
97 272 Anna Palásti Ženski Csongrád Csongrád [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
98 273 Zoltán Schweitzer Muški Őcsény [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
99 274 Karolj Gere Kovač Muški Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
100 275 István Ádám Muški PK Kanjiža Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
101 276 Judit Kiss Ženski Kanjiza [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
102 277 TAMARA DUDUKOVIC Ženski SPORTSKI KLUB POLET Sombor [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
103 278 Tamara Dudukovic Ženski SPORTSKI KLUB POLET Sombor [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
104 279 Nebojša Tomašević Muški KDMP PESKARA Vrbas [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
105 280 Csányi Zoltán Muški Sándorfalva [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
106 281 Marjan Mezedi Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
107 282 Branko Mrzić Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
108 283 Zoran Berić Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
109 284 Zsuzsanna Rudics Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
110 285 Boglárka Rudics Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
111 286 Aleksandar Malagurski Muški ARK Tron Palić Subotica, 24000 [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
112 287 Horvat Laslo Horvat Muški Becej Becej [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
113 288 Igor Omaljev Muški PK Swim Star Becej Becej [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
114 289 Reka Varga Ženski Swim Star Becej Becej [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
115 290 Sarolta Fir Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
116 291 BENCE BALZAM Muški PK Marathon Bačka Topola Becej [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
117 292 Aniko Herendi Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
118 293 Maria Zokob Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
119 294 Edit Strassner Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
120 295 Imre Póth Muški samostalan Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
121 296 Zoltan Csanyi Muški - Sándorfalva [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
122 297 LASZLO KISS Muški Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
123 298 SANDOR SPITZNER Muški Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
124 299 JANOS MESZAROS Muški Sprintfutoklub Tata Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
125 300 Judit Kiss Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
126 301 Noémi Sordje Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
127 302 Mihalj Kučerka Muški PK Marathon Bačka Topola [3.0 km] Plivanje 3000 m 00:58:00 Da
128 303 Rebeka Sordje Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
129 304 Bela Horvat Muški Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
130 305 Djura Jovicin Muški Klub daljinskog maratonskog plivanja Peskara Zrenjain [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
131 306 Csongor Hasznosi Tóth Muški PK Marathon Bačka Topola Óbecse [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
132 307 Karolina Hasznosi Tóth Ženski PK Marathon Bačka Topola Óbecse [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
133 308 Igor Gašpar Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
134 309 Dejan Kakonji Muški Šri Činmoj Maraton Tim Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
135 310 Zsuzsanna Szécsényi Ženski Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
136 311 Nora Mihalek Ženski ada [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
137 312 Đeze Olajoš Muški Orom [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
138 313 Karolj Poša Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
139 314 Noemi Priboj Ženski Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
140 315 Szabina Papajcsik Ženski Subotica, 24000 [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
141 316 Rayyan Malik Muški Kikinda [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
142 317 Nicole Makau Ženski Kikinda [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
143 318 Ciaran Eddy Muški Kikinda [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
144 319 Gabor Priboj Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Ne
145 320 Inesz Győri Ženski PK Senta ada [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
146 321 Magdolna Kacanski Ženski Backa Topola [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
147 322 Capa Buckai Muški Subotica - Kelebija [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
148 323 Kacanski Gabriela Ženski Backa Topola [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
149 324 Beke Ferenc Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
150 325 Nikola Djuricin Muški Becej [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
151 326 Attila Tóth Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m 01:00:00 Da
152 327 Szilvia Sinka Ženski Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m 01:00:00 Da
153 328 Kálmán Barát Muški Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
154 329 Hajnalka Pámer Ženski Delfin Ada ada [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
155 330 Zalán Pámer Muški Delfin Ada ada [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
156 331 Krisztina Csábi Ženski Plivacki klub Senta Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
157 332 Miklós Toldi Muški Delfin Ada ada [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
158 333 Nataša Vujić Ženski Delfin Ada ada [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
159 334 Aleksandar Žegarac Muški Požarevac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
160 335 Miodrag Živković Muški Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
161 336 Karolj Dukai Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
162 337 Ivica Ivković Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
163 338 Anna Bognar Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
164 339 Milorad Trifunović Muški Šabac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
165 340 Csaba Kavai Muški Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
166 341 Arnold Bata Muški Kanjiza [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
167 342 Dragan Popović Muški P.K. Maraton Bačka Topola Kula [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
168 343 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Kula Bačka Topola [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
169 344 Nebojša Milovojević Muški Valjevo [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
170 345 Ivana Mirkov Ženski Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
171 346 Srđan Ninčić Muški Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
172 347 Enis Beharović Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
173 348 Vera Velimirović Ženski Athlete Beograd [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
174 349 Csilla Bognar Ženski Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
175 350 Đerđ Teleki Muški ARK Tron Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
176 351 Ivan Pivarcik Muški ARK Tron Subtica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
177 352 Niedermayer Gyorgy Muški Mako [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
178 353 Dalibor Ivić Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
179 354 Aron Homonai Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
180 355 Goran Đukić Muški Temerin [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
181 362 Ivan Dulic Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
182 363 Boris Szabo Rac Muški Spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
183 364 Andrija Pešić Muški Trstenik [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
184 365 zoltan kakonyi Muški spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
185 366 sandor labadi Muški spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
186 367 Gabor Koszo Muški Horgoš [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
187 368 Petra Čajkaš Ženski Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
188 369 Petar Čajkaš Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
189 370 Slobodan Roganović Muški Novi Sad [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
190 371 Laszlo Josza Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
191 372 Eva Szabo Barna Ženski Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
192 373 Csaba Ladlczki Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
193 374 Bela Husak Muški Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
194 375 Katarina Čukurov Ženski Novi Kneževac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
195 376 Dragan Jankulovski Muški Bečej [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
196 377 Vojislav Mijić Muški Šabac [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
197 378 Olga Torok Ženski Segedin [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
198 379 Balaž Vaš Muški Segedin [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
199 380 Nebojša Crnogorac Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
200 381 Laszlo Boros Muški PK spartak Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
201 382 Atila Dr.Varga Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
202 383 Viktor Juhasz Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
203 384 Andras Juhas Muški Subotica [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
204 385 Gabor Domontoš Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
205 386 Ištvan Arok Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
206 387 Dezso Melkuhn Muški Segedin [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
207 388 Otmar Kovacs Muški Izviđači Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
208 389 Imrc Gombos Muški Segedin [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
209 390 Laszlo Esezenyi Muški Csongrád [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
210 391 Ervin Lehocki Muški Bacsfoldvar [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
211 392 Janos Csurel Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
212 393 Zoltan Kovacs Muški Szeged [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
213 394 Zsuzsanna Rako Ženski Sprint Futo Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
214 395 Laszlone Pap Ženski Sprintfutoklubb Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
215 396 Erika Telek Ženski Sprint Futo Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
216 397 Tibor Katona Muški Magyarkanizsa [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
217 398 Laslo Mesaros Muški Tata [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
218 399 Uros Gmijovic Muški PK Kanjiza Kanjiza [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
219 400 Jelena Halas Ženski Senta [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
220 1001 Henriett Lipták Ženski ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
221 1002 Lana Marković Ženski Somaraton Sombor [1.5 km] Trčanje 1500 m Ne
222 1002 Botond Gulyás Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
223 1002 Jefimija Uverić Ženski Gimnastički klub "Palilula" Beograd, Borča [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
224 1003 Máté Mészáros Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
225 1003 Goran Đukic Muški Temerin [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Ne
226 1003 David Jozsa Muški - Kanjiza [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
227 1004 Đerđ Teleki Muški Subotica [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
228 1004 Dominik Krspogačin Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
229 1004 Barnabas Ugrin Muški Szeged [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
230 1004 Dominik Sarnyai Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
231 1004 Réka Árok Ženski Atletski klub Partizan Kanjiza Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
232 1005 Viktor Cseszkó Muški FK Potisje Kanjiza Magyarkanizsa [1.5 km] Trčanje 1500 m 07:40:00 Da
233 1005 Biborka Bottyán Ženski Kanjiza [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
234 1005 ZSÓKA APRÓ BOGÁCS Ženski Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
235 1006 Roxana Lipták Ženski ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
236 1006 Zoltán Körmöczi Muški Kanjiža [3.0 km] Plivanje 3000 m Da
237 1008 János Szilárd Nagy Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
238 1012 Mate Pour Muški Budapest [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
239 1013 Milovan Simić Muški Vojvoda Zimonjić [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
240 1014 Aleksandar Vojnić Purčar Muški Subotica [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
241 1015 Fruzsina Nagy Ženski - Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
242 1016 Lea Vojnić Purčar Ženski Subotica [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
243 1017 Dániel Nagy Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
244 1018 Tamas Urban Muški Rukometni Klub Kanjiza Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
245 1019 Dunja Nadrljanski Ženski Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
246 1021 Kristijan Boroš Muški Vugdelije Subotica [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
247 1023 Marko Bilić Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
248 1024 Petar Kočić Muški Vugdelije Novi Karlovci [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
249 1026 Marija Mucibabic Ženski Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
250 1027 Mia Misic Ženski Novi Sad [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
251 1028 Alen Curcic Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
252 1029 David Pulger Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
253 1030 Kammers Kian Muški Witten [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
254 1031 Maksim Stahic Ženski New Yersey [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
255 1032 Ivan Ivankovic Muški Subotica [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
256 1033 Adam Losonc Muški Hajdujaras [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
257 1034 Orsolya David Ženski Tresnjevac [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
258 1036 Kata Bodo Ženski Kanjiza [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
259 1037 Panna Bodo Ženski Kanjiza [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
260 1038 Filip Radakovic Muški novi knezevac [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
261 1039 Armin Liptak Muški Kanjiza [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
262 1041 Adam Ivankovic Muški Subotica [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
263 1042 Petra Majoros Ženski Csantaver [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
264 1101 Fanny Gálik Ženski ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
265 1102 Anna Árok Ženski Atletski klub Partizan Kanjiza Kanjiža [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
266 1103 Konstantin Šimić Muški AK Becej Novi Sad [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
267 1104 Svetislav Zvekanov Muški a.k. Maraton Sombor [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
268 1105 Amina Toldi Ženski ark magyarkanizsai maratonfutók Tresnjevac [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
269 1106 Akoš Toldi Muški Ark Kanjiski Maratonci Trešnjevac [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
270 1107 Roland Fuszkó Muški - Szeged [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
271 1108 Arnold Fuszkó Muški - Szeged [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
272 1109 Anasztazija Hallai Ženski Ak. Apatin Backa Topola [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
273 1110 Zsófia Harmath Ženski Szeged [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
274 1111 Selena Djurdjević Ženski Sombor [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
275 1112 Kornel Balog Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Novi Kneževac [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
276 1113 Stefan Rogić Muški BEOGRADSKI ATLETSKI KLUB (BAK) Subotica [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
277 1114 Simona Sudarov Ženski OAK Kikinda, Kikinda Kikinda [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
278 1115 Evelin Nagy Ženski ada [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
279 1116 Maksim Puškar Muški AK Spartak Subotica [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
280 1117 Eszter Urban Ženski Rukometni Klub Kanjiza Kanjiža [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
281 1118 Viola Cseszkó Ženski Rukometni Klub Kanjiza Magyarkanizsa [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
282 1119 Noemi Paceka Ženski AK Spartak Čantavir [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
283 1123 Kristian Ladanji Ladanji Muški Adorján [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
284 1124 Flora Juhas Ženski Kanjiža [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
285 1125 Stefan Tolic Muški Judo Klub Partizan KOT Kanjiza Kanjiža [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
286 1126 Lora Gorac Ženski Atletika Klub Partizan Kanjiža [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
287 1127 Kammers Kjell Muški Witten [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
288 1128 Kata Kovacs Ženski Kanjizsa [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
289 1129 Ana Fejes Ženski Kanjiza [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
290 1130 Lucija Nacsa Ženski kanjia [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
291 1131 Gergo Ugrin Muški Szeged [3.5 km] Trčanje 3500 m Da
292 1201 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
293 1202 Zorica Vukov Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
294 1203 Edita Tancos Ženski UK Paligo Pslus Palic Palic [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
295 1204 Damir Marković Muški Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m 18:00:00 Da
296 1205 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
297 1206 Ádám Sanyai Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:55:00 Da
298 1207 Valentin Sarnyai Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:10:50 Da
299 1208 Čaba Sečei Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
300 1209 Norbert Harmat Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
301 1210 András Dóka Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:52:00 Da
302 1211 Zsuzsanna Kollár Ženski Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
303 1212 Srećko Topić Muški Hajduk maraton tim Kula Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
304 1213 Arijana Anisic Ženski ARK Sombor Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
305 1214 Dragiša Rusov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
306 1215 Milan Kovačić Muški Čegarunning Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
307 1216 Marta Juhas Ženski Novi Kneževac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
308 1217 Mina Tietz Ženski Girls United Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
309 1218 Gabriella Mazák Ženski Ark Kanjiški Maratonci Trešnjevac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
310 1219 Livija Šlajher Ženski Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
311 1220 Žarko Tešić Muški AK Hajduk maraton tim Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
312 1221 József Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
313 1222 Dalibor Djogic Muški AK Hajduk maraton tim Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
314 1223 Branislav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
315 1224 Miroslav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:00:00 Da
316 1225 Gabor Bohata Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
317 1226 Marijana Vuković Ženski ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
318 1227 Attila Gulyás Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:53:00 Da
319 1228 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
320 1229 Miloš Đurđević Muški Beograd - Vračar [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
321 1230 Sebastian Ludaić Muški ARK Tron Palić [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
322 1231 Čeljuska Đuka Muški ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
323 1232 Elelonora Meszaros Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
324 1233 Milena Živkov Ženski Škola trčanja Kikinda Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
325 1234 Orsolya Berentai Ženski Becej [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
326 1235 Vesna Vicko Bogišić Ženski ArkSomaraton Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
327 1236 Slobodan Sudarov Muški OAK.Kikinda Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
328 1237 Branislav Milanov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
329 1238 Branislav Bačić Muški Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
330 1239 Borislava Milićević Ženski Škola trčanja Kikinda Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
331 1240 VUKOSAV TREBJESANIN Muški AK VETERAN BEOGRAD BEOGRAD/VOZDOVAC [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:15:00 Da
332 1241 Adél Tandi Ženski Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
333 1242 Zsuzsanna Fazekas Ženski Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
334 1243 Željko Milenković Muški Planinarski Klub Spartak Donji Tavankut [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
335 1244 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
336 1245 Marko Terzin Muški Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
337 1246 Vivien Pósa Ženski Orom [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
338 1247 Zolt Sendi Muški Subotica, 24000 [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
339 1248 Silvia Keseg Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
340 1249 Ádám Dudás Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
341 1250 László Viktor Nagy Muški Kanjiža [1.5 km] Trčanje 1500 m Da
342 1252 Mirela Sič Ženski Škola trčanja Subotica Palić [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
343 1253 Tamara Erakovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
344 1254 Dezső Bábinszki Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:01:00 Da
345 1255 Maria Kočiš Kermeci Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
346 1256 Milana Mitric Ženski Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
347 1258 Marko Latkovic Muški AK Hajduk maraton tim Kula Vrbas [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
348 1259 Dragan Bojkovic Muški ARK Tron Palić Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
349 1260 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
350 1261 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Palic Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
351 1262 Martina Poljakovic Ženski Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
352 1263 Csilla Papp Ženski - Male Pijace [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:59:00 Da
353 1264 Dragan Ćirić Muški ARK Tron Palić Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:48:00 Da
354 1265 Rekecki Máté Rekecki Muški Horgos [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
355 1266 Karolina Kalapoš Ženski AK Bečej Bečej [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:31:55 Da
356 1267 Valéria Aschenbrenner Ženski Sprint Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
357 1268 Zsolt Fogarasi Muški Sprint Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
358 1269 István Turbuk Muški Sprint Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
359 1270 Mirjana Koprivica Ženski Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
360 1271 Sanja Brcanski Ženski Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
361 1272 Dániel Méhes Muški - Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
362 1273 László Erdélyi Muški ARK Tron Palic Szabadka [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
363 1274 Natália Ágoston Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
364 1275 Tünde Lipták Ženski ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
365 1276 Melánia Fuszkó Ženski - Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
366 1277 Eszter Soós Ženski - Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
367 1278 Mária Kovács Ženski - Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
368 1279 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
369 1280 Boris Kopunović Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
370 1281 Pavle Peković Muški Beograd [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
371 1282 László Szigeti Muški Amator Horgos [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
372 1283 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
373 1284 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
374 1285 Tímea Bottyán Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
375 1286 Ilija Zvekanov Muški ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:00:00 Da
376 1287 Nemanja Slavić Muški Beograd [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
377 1288 Zoltán Ladócki Muški Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
378 1289 Miroslav Čapko Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
379 1290 Erzsébet Domonkos Ženski Szekszárd [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
380 1291 Aleksandar Markovic Muški ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
381 1292 Strahinja Pavlovic Muški Srbobran [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
382 1293 Vladimir Teodosić Muški ATLETSKI KLUB APATIN Apatin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
383 1294 Jugoslav Futo Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
384 1295 Dragan Milovanovic Muški Backi Gracac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
385 1296 Jozef Revid Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
386 1297 Miladin Srdanov Muški Srbobran [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
387 1298 Dušan Srdanov Muški Srbobran Srbobran [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:46:00 Da
388 1299 Adrienn Losonci Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
389 1300 Zoltán Losonci Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
390 1301 Aleksandar Malagurski Muški ARK Tron Palic Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
391 1302 László Nagy Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
392 1303 László Viktor Nagy Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
393 1304 Miroslav Pešić Muški Čegarunning Zmajevo [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
394 1305 Melitta Czira Ženski Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
395 1306 Tímea Emese Czira Ženski Nagykőrös [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
396 1307 Ottó Bicskei Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:00:00 Da
397 1308 Sasa Nikolic Muški - Aranđelovac [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:48:00 Ne
398 1309 Katallin Baranyi Ženski Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
399 1310 Eszter Harmath Ženski Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
400 1311 László Harmath Muški Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
401 1312 Daniel Šokac Muški Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
402 1313 Zoltan Fodor Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:01:00 Da
403 1314 Judit Kiss Ženski ARK Maratonci Magyarkanizsa Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
404 1315 Snezana Radovic Ženski ARK Somaraton Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
405 1316 Stefan Smrk Muški Vrbas [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
406 1317 Dragoljub Sarcev Muški Srbobran Srbobran [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:50:00 Da
407 1319 Petra Kölzer-Kutika Ženski Budapest [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:00:00 Da
408 1320 Saša Stojanović Muški Senta [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
409 1321 Karolj Gere Kovač Muški Senta [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
410 1322 Danijela Dragojević Ženski Čegarunning Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
411 1323 Balázs Pour Muški Budapest [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
412 1324 Vesna Futo Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
413 1325 Sanja Felbapov Stefanovic Ženski Čegarunning Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
414 1326 Jelena Škrbić Ženski Čegarunning Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
415 1327 Filip Demić Muški Čegarunning Mokrin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
416 1328 Norbert Taboroši Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
417 1329 Katalin Bognar Ženski Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:05:00 Da
418 1330 Laslo Terek Muški ada [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
419 1331 Ajredin Ajeti Muški AK Apatin Zrenjanin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
420 1332 Arpad Sabo Muški NEMAM Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:40:15 Da
421 1333 Krisztina Dr. Ábrahám Ženski Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
422 1334 Otto Beke Muški Škola trčanja Subotica Bezdan [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
423 1335 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
424 1336 Aleksandra Burkanovic Ženski Čegarunning Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
425 1337 Bence Losonci Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
426 1338 Marjan Mezedi Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
427 1339 Zoran Berić Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
428 1340 Akoš Šamu Muški Horgoš [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
429 1341 Tatjana Grbović Ženski Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
430 1342 Slobodan Sudarov Muški OAK Kikinda, Kikinda Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
431 1343 Dejan Vojnić Purčar Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
432 1344 Robert Bodnar Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
433 1345 Zoltan Manji Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
434 1346 Stanko Katrinka Muški ARK Tron Subtica [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:01:00 Da
435 1347 Szilárd Nagy Muški - Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:55:00 Da
436 1348 Arpad Szabo Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:40:15 Ne
437 1349 Szabolcs Halasi Muški Active Kids Sportsko Udruženje Subotica, 24000 [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
438 1350 Oszkar Laszlo Laszlo Muški Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
439 1351 Adam Nagy Muški Doline [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
440 1352 Adam Nagy Muški Doline [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
441 1353 Tihamer Sirak Muški Cegarrunning Bačka Topola [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
442 1354 Ivan Vendlener Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
443 1355 Timea Hajas Ženski ark Maratonci Kanjiza Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
444 1356 Đuro Borbelj Muški Čegarunning Apatin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
445 1357 Éva Ózsvár Ženski Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
446 1358 Réka Sziveri Ženski Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
447 1359 Krisztina Gubi Ženski Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
448 1360 Attila Szasz Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
449 1361 Pal Bozo Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
450 1362 Maria Szasz Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
451 1363 Milutinović Ćurčin Suzana Ženski Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
452 1364 Maria Zokob Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
453 1365 Arpad Sabo Muški Novo Orahovo [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
454 1366 Losoncz Anna Losoncz Ženski Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m 02:00:00 Da
455 1367 Zoltan Roža Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
456 1368 Frigyes Homolya Muški Novo Orahovo [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:52:00 Da
457 1369 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
458 1370 JANOS MESZAROS Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
459 1371 LASZLO KISS Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
460 1372 SANDOR SPITZNER Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
461 1373 Janos Lamatsch Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
462 1374 Aniko Herendi Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
463 1375 Zsuzsa Chmelovics Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
464 1376 Valeria Balogh Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
465 1377 Sandor Horvath Muški Sprintfutoklub Tata Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
466 1378 Sarolta Csécsei Ženski Horgos [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:01:00 Da
467 1379 Kristifor Bogdanic Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
468 1380 Adam Mora Muški Subotica, 2400 [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:55:00 Da
469 1381 Rudolf Mora Muški Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
470 1382 Máté Agyánszki Muški Škola trčanja Subotica Subotica, 24000 [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
471 1383 Nikola Grubišić Muški Bački Gračac [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
472 1384 Adam Nađ Muški Doline [10.5 km] Trčanje 10500 m Ne
473 1385 Anet Nemet Ženski Cantavir [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:41:00 Da
474 1386 Anita Kiraly Nyergesne Ženski Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:05:00 Da
475 1387 Žolt Vinkler Muški Škola trčanja Subotica Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m 00:58:00 Ne
476 1388 Karolj Poša Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
477 1389 Gordana Varadjanin Ženski Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
478 1390 Deák Krisztina Ženski Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
479 1391 Sija Éva Ženski Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
480 1392 Demcsák Zoltán Muški Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
481 1393 Csaba Toth Muški - Subotica [10.5 km] Trčanje 10500 m 01:10:00 Ne
482 1394 Rapi László Muški Vasmacs(ók) és barátai Szeged [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
483 1395 Tamara Posa Ženski Male Pijace [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
484 1396 Norbert Kormoci Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
485 1397 Zsolt Tandari Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
486 1398 Metodije Sentevski Muški Veteran Beograd Beograd [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
487 1399 Goran Tomim Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
488 1400 Bela Nagy Gellert Muški SAK Senta Senta [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
489 1401 Laszlo Kovacs Muški Roszke [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
490 1402 Srdjan Kockarevic Muški Novosadski Maraton Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
491 1403 Erika Telek Ženski Sprint Futo Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
492 1404 Zsuzsanna Rako Ženski Tata [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
493 1405 Stefan Roganovic Muški Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
494 1406 Zoltan Katkics Muški Art Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
495 1407 Istvan Raffai Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
496 1408 Tamas Veres Muški Tresnjevac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
497 1409 Stefan Tutoric Muški Mrkovic Grad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
498 1410 Erika Polyakovity Nagy Ženski Csantaver [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
499 1411 Nemanja Nikolic Muški Kanjiza [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
500 1412 Miodrag Buric Muški Becej [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
501 1413 Radivoj Jocic Muški AK Becej Bečej [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
502 1414 Djuka Celjuska Muški Sombor [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
503 1415 Branislava Dimic Ženski Kikinda [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
504 1416 Roland Ádók Muški Magyarkanizsa [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
505 1417 Henrik Dabis Muški Kiskunhalas [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
506 1418 Ibolya Domonkos Ženski Kiskunhalas [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
507 1419 Goran Čegar Muški Cegarrunning - AK Apatin Apatin [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
508 1420 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
509 1421 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
510 1601 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
511 1602 Attila Sarnyai Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m 02:00:00 Da
512 1603 Viktor Berta Muški Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
513 1604 Branko Milević Muški BTL Beograd [22.0 km] Trčanje 22000 m Ne
514 1605 Рајко Швабић Muški Аранђеловац [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
515 1606 Zoltán Lipták Muški ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
516 1607 Edit Trungel Mešter Ženski ARK Tron Palić Subotica [22.0 km] Trčanje 22000 m 02:06:00 Da
517 1608 Lazar Rišar Muški ARK Somaraton Sombor [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
518 1609 Tijana Odobašić Ženski ARK Somaraton Sombor [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
519 1610 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
520 1611 Jožef Farago Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Ne
521 1612 Aleksandra Janković Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
522 1613 Zoran Janković Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
523 1614 Goran Bajić Muški AK APATIN Bečej [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
524 1615 Ognjen Ćurčić Muški Beograd [22.0 km] Trčanje 22000 m Ne
525 1616 Dejan Reljin Muški Beograd [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
526 1617 Anita Calbert Ženski ARK Tron Palić Subotica [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
527 1618 Daniel Kovač Muški Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
528 1619 László Mészáros Muški Sprint Tata [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
529 1620 Petar Blažić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
530 1621 Darko Matkovic Muški Zrenjnanin [22.0 km] Trčanje 22000 m Ne
531 1622 David Udovičić Muški UK Paligo Palus Palic Palić [22.0 km] Trčanje 22000 m 02:01:00 Da
532 1623 Caba Ivic Muški Subotica - Kelebija [22.0 km] Trčanje 22000 m 01:44:57 Da
533 1624 Zoltán Kőszegi Muški Dream Team Subotica Subotica [22.0 km] Trčanje 22000 m 01:32:03 Da
534 1625 Izabella Nagy Ženski Budapest - Csantavér [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
535 1626 Dejan Petrovic Muški Kanjiza [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
536 1627 Raymond Hallai Muški AK Apatin Backa Topola [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
537 1628 Zsolt Muhi Muški Magyarkanizsa [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
538 1629 Marko Cvijan Muški Kikinda [22.0 km] Trčanje 22000 m Ne
539 1630 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
540 1631 Nikola Rosic Muški KK Velika Kikinda Kikinda [22.0 km] Trčanje 22000 m 01:50:00 Ne
541 1632 Milan Jovanović Muški / Lazarevac [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
542 1633 Nikola Zivojinovic Muški / Lazarevac [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
543 1634 Gustav Rafai Muški ARK Tron Palic Subotica [22.0 km] Trčanje 22000 m 01:41:00 Da
544 1635 Edit Strassner Ženski Sprintfutoklub Tata Tata [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
545 1636 Miroslav Ranđelović Muški AK Veteran Beograd Beograd [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
546 1637 Mariana Čegar Lukić Ženski AK Apatin Apatin Apatin [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
547 1638 Endre Hodik Muški Kanjiza [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
548 1639 Jovan Panajotović Muški Obrenovac [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
549 1641 Antal Horanyi Muški U.R.H. Szeged Szeged [22.0 km] Trčanje 22000 m 02:08:00 Ne
550 1642 Monika Kokai Ženski Subotica [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
551 1643 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [10.5 km] Trčanje 10500 m Da
552 1644 Aleksandar Zegarac Muški Triatlon klub Požarevac Požarevac [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
553 1645 Ivica Ivković Muški Šabac [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
554 1646 Anna Bognar Ženski Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
555 1647 Milorad Trifunović Muški Šabac [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
556 1648 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Kula Bačka Topola [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
557 1649 Nebojša Milivojević Muški Valjevo [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
558 1650 Srđan Ninčić Muški Novi Kneževac [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
559 1651 Csilla Bognar Ženski Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
560 1652 Niedermayer Gyorgy Muški Mako [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
561 1653 Dalibor Ivić Muški Subotica [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
562 1654 Aron Homonai Muški Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
563 1655 Goran Đukić Muški Temerin [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
564 1656 Miodrag Živković Muški Novi Sad [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
565 1657 Karolj Dukai Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
566 1658 Csaba Kavai Muški Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
567 1659 Arnold Bata Muški Kanjića [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
568 1660 Dragan Popović Muški Kula [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
569 1661 Ivana Mirkov Ženski Novi Kneževac [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
570 1662 Vera Velimirović Ženski Beograd [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
571 1663 Đerđ Teleki Muški Subotica [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
572 1664 Ivan Pivarcik Muški Subotica [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
573 1666 Tamas Sleiher Muški Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
574 1667 ENIS BEHAROVIĆ Muški PLIVAČKI KLUB KANJIŽA Kanjiža [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
575 1668 Tamas Arokszallasi Muški Kanjiza [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
576 1669 Rudolf Lorinc Muški Kanjiza [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
577 1800 Goran Vendlener Muški Čegarunning Novi Sad [22.0 km] Trčanje 22000 m Da
578 2001 Aleksandar Žegarac Muški Maraton team Požarevac Požarevac [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
579 2002 Miodrag Živković Muški Novi Sad [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
580 2003 Karolj Dukai Muški Kanjiža [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
581 2004 Ivica Ivkovic Muški Šabac [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
582 2005 Anna Bognár Ženski Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
583 2006 Milorad Trifunović Muški Šabac [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
584 2007 Csaba Kavai Muški Kanjiža [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
585 2008 Arnold Bata Muški Kanjiža [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
586 2009 Dragan Popović Muški Kula [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
587 2010 Aniko Jablan Ženski P.K. Maraton Bačka Topola Bačka Topola [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Ne
588 2011 Nebojsa Milivojevic Muški \ Valjevo [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m 03:15:00 Ne
589 2012 Ivana Mirkov Ženski Novi Kneževac [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
590 2013 Srdjan Ninčić Muški Novi Kneževac [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
591 2014 Vera Velimirović Ženski Beograd [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
592 2016 Csilla Bognár Ženski Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
593 2017 Ivan Pivarcik Muški ARK Tron Palić Subotica [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
594 2018 Enis Beharović Muški Kanjiža [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
595 2019 Niedermayer György Muški Makó [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
596 2020 Dalibor Ivic Muški Subotica [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
597 2021 Áron Homonai Muški Kanjiža [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da
598 2023 Edit Strassner Ženski Tata [25.0 km] Kanjiški akvatlon 25000 m Da