Prijavljeni takmičari na 1. Subotički polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Radovan Stevanović Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
2 2 Novica Stojanović Muški Kovin [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 Mária Kucsera Ženski SunCity Triathlon Team Deszk [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
4 4 Anastasija Ilic Ženski Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
5 5 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
6 6 Dušan Mrdović Muški Belgrade Running Club Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
7 7 Goran Vendlener Muški AK Vojvodina Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Marko Starcevic Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
9 9 Milos Lazić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
10 10 Bogdan Praščević Muški Running Tribe Belgrade Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
11 11 Vojislav Ćurulić Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
13 13 slobodan vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
14 14 Igor Marković Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Nenad Nedović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
16 16 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Lorand Pletl Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
18 18 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:35:55 Da
19 19 Radovan Popović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
20 20 Jasna Milošević Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
21 21 Damir Marković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:23:33 Da
22 22 Tamaš Helfrih Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
23 23 Vladimir Sedlić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
24 24 Zeljko Kujundzic Muški Wien [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Dániel Becskei Muški Contitech Fluid sportegyesület Topolya [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:40 Da
27 27 Milan Kovačić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
28 28 Vesna Futo Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Stevan Tutorić Muški Samostalan takmičar Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:58:48 Da
30 30 Oliver Zlatanović Muški Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
31 31 Marina Tepavac Ženski ARK Somaraton Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
33 33 Bojan Jocić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
34 34 Nenad Grković Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:38:15 Da
35 35 Pálinkás Zoltán Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
36 36 Tihomir Lendvai Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
37 37 Belánszky Katalin Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
38 38 Nebojša Đošić Muški vsovsu Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
39 39 Vladimir Kolić Muški BTL Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
41 41 Dragoslav Orčić Muški RTV Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:16 Da
42 42 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:06 Da
43 43 Zoltan Bori Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Ivana Vojnović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:08:30 Da
45 45 Pavle Peković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:44:22 Da
46 46 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
47 47 Justin Browne Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
48 48 Kristian Puškaš Muški Kula [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Biljana Vezmar Ženski Ark somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
50 50 Lucy Kovari Ženski Spuri SC. (HU-Budapest) Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
51 51 Magdolna Vilisics Ženski Budaörs [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
52 52 Ivan Pivarcik Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
53 53 Dalibor Ivic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
55 55 Mišo Guljaš Muški Samostalan takmičar Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:53 Da
56 56 Sofija Simić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Marjan Mezedi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
58 58 Dejan Budanović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 Elena Lemonis Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:30 Da
60 60 Gusztáv Surján Muški Individualac Senta [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Nóra Szabó Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
62 62 Raymond Hallai Muški AK Apatin Backa Topola [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Albert Boros Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
64 64 Jelena Ademi Ženski ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Strahinja Puskarevic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
66 66 Anna Lulić Márki Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
67 67 Emil Lulić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
68 68 Ábel Pásztor Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 Nikola Jesic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
70 70 PAVLE JONIĆ Muški ------ beograd-Savski venac [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
71 71 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Miklós Eckermann Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
73 73 Mara Pušec Ženski Zagreb [21.1 km] Polumaraton Da
74 74 Igor Skenderovic Muški / Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:44:07 Da
75 75 Adrienn Csik Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
76 76 Dominik Deman Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:28:46 Da
77 77 Nikolett Csik Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
78 78 Karolj Dukai Muški Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
79 79 Srdjan Saulić Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
80 80 Stefan Roganović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
81 81 Milan Krezovic Muški Beograd/Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Danijela Simeunovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:02:10 Da
83 83 Milorad Labudović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:15 Da
84 84 Balint Fridrih Muški ARK Somaraton Senta [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Aleksandar Djakovic Muški Ultra Trkac Srbija Beograd [21.1 km] Polumaraton 03:13:00 Da
86 86 Marko Marinkovic Muški ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
87 87 Nataša Delibašić Ženski Atletski klub Sava Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
88 88 László Erdélyi Muški ARK TRON Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
89 89 Mirjana Koprivica Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Sanja Brcanski Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
91 91 Dalibor Letovic Muški Subotica, 2400 [21.1 km] Polumaraton Da
92 92 Slavisa Lecic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
93 93 Ove Lund Muški Oslo [21.1 km] Polumaraton Da
94 94 Zoltán Lipták Muški ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
95 95 Ivan Katančić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Tatjana Dimitrijević Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Árpád Röhrig Muški Horgoš [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Viktor Gáspár Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Branko Milević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Zlatko Bedić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
101 101 Boris Saulić Muški Starter Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
102 102 Slobodan Bukvic Muški - Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
103 103 Никола Плавшић Muški Неготин [21.1 km] Polumaraton Da
104 104 Sándor Nagy Muški Debrecen [21.1 km] Polumaraton Da
105 105 Károly Tokaji Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
106 106 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:25 Da
107 107 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:06 Da
108 108 Levente Gáti Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Tihamér Ozsvár Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Tibor Barbulović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Sonja Oros Ženski Snaga uma nosi telo - SUNT Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
112 112 Bruna Skenderović Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
113 113 Arpad Šarkezi Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Željko Milenković Muški Planinarski Klub Spartak Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Renata Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
116 116 David Lehoczky Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Torokbalint [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
117 117 Dejan Vojnić Purčar Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Sokcsity Zoltán Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Mirella Szűcs Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
120 120 Ottó Beke Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Zsolt Szendi Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
122 122 Dániel Majlát Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
123 123 Gabriela Vuković Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
124 124 Livia Sleiher Ženski Škola trčanja Subotica Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
125 125 Ildiko Fabo Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
126 126 Srđan Bogić Muški ARK Tron Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
127 127 Ágnes Geráné Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
128 128 Matija Hemi Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
129 129 Szilvia Dr. Fényesi Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
130 130 Đorđe Kutuzov Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
131 131 Vuk Krgović Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
133 133 Srdjan Jovanovic Muški Zitoradja [21.1 km] Polumaraton 01:24:02 Da
134 134 Марко Герасимовић Muški Лазаревац [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Dejan Pjevac Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
136 136 Péter Braun Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Budakalász [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
137 137 Levente Dr. Szabó Muški Budapest [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
138 138 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
139 139 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Dragan Ćirić Muški ARK TRON Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
141 141 Melinda Irge Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
142 142 Edvard Halas Muški UK Paligo Palus Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:19:34 Da
143 143 Lazar Rišar Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
144 144 Odobašić Tijana Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
145 145 Balazs Remport Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
146 146 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
147 147 Nora Trklja Ženski AK Crvena zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
148 148 Dušica Vilov Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
149 149 Nikola Babic Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
150 150 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
151 151 Arijana Anisic Ženski ARK Sombor Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
152 152 Alfred Skenderović Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
153 153 Vladimir Gvozden Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
154 154 Nemanja Radovanovic Muški nemam Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
155 155 Dmitry Grebenkov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
156 156 Nebojsa Jovic Muški PK Spartak Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 MILORAD JEFTIC Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
158 158 Kristifor Manču Muški VAK 1926 Vrsac Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:30:31 Da
159 159 Ivan Miškeljin Muški 21.maj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
160 160 ninoslav sevic Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
161 161 Ivana Budinski Ženski Belgrade Running Club Ruski Krstur [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Edit Trungel Mešter Ženski ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:06:00 Da
163 163 Dragomir Ilić Muški ARK Odžaci Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
164 164 OND BAKOŠ Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Владислава Милчић Ženski Панчево [21.1 km] Polumaraton 02:07:00 Da
166 166 Lena Adžić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
167 167 Boris Faćol Muški Individualac Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
168 168 Pero Pejić Muški INDIVIDUALAC Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
169 169 Marko Jocic Muški Ak becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Jasmina Damjanović Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
171 171 Ivan Vasic Muški Velika Krsna [21.1 km] Polumaraton Da
172 172 Zeljko Pekovic Muški Titel [21.1 km] Polumaraton Da
173 173 Dejan Tikvicki Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
174 174 Filip Šuput Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
175 175 Zoltán Kőszegi Muški Dream Team Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:03 Da
176 176 Sanja Radjenovic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
177 177 Srđan Komazec Muški Inzbruk [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Goran Vorkapic Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
180 180 Bogdan Trbojević Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:48 Da
181 181 Aleksandra Radoicic Ženski Belggrade Running Club Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
182 182 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
183 183 Dejan Graovac Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
184 184 Dragan Markovic Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
185 185 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
186 186 Miloš Kajtez Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
187 187 Krisztian Taskovity Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
188 188 Marija Nesic Ženski Uk Paligo Palus Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
189 189 Branko Šarac Muški Lovćenac [21.1 km] Polumaraton Da
190 190 Josip Bagi Muški × Odzaci [21.1 km] Polumaraton 01:30:55 Da
191 191 Zoltan Molnar Gabor Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 István Dobó Muški Subtica [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Dragana Tabački Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
194 194 Jelena Đogić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
195 195 Gustav Rafai Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
196 196 Aleksandar Ilic Muški BTL Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Aleksandar Kosanović Muški Čonoplja [21.1 km] Polumaraton Da
198 198 Saša Stanić Muški Running Tribe Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Jadranko Pušec Muški Zagreb [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Tamara Rnjak Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
201 202 Ђорђе Сладаковић Muški ARK Somaraton Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
202 203 Stefan Vučković Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
203 204 Mina Tietz Ženski Girls United Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
204 205 Zoltan Fodor Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
205 206 Monika Kokai Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
206 207 Slobodan Dragić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
207 208 Atila Sič Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
208 209 Martina Poljakovic Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
209 210 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:21:00 Da
210 211 Žaklina Klemen Mitrović Ženski Cegarrunning - AK Apatin Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
211 212 Stevan Lacmanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
212 213 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
213 214 Tamas Varga Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
214 215 Aleksandar Djukic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
215 216 Zorica Vukov Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [21.1 km] Polumaraton Da
216 217 Anita Calbert Ženski ARK Tron Palic Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
217 218 Edita Tancos Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [21.1 km] Polumaraton Da
218 219 Boris Majstorovic Muški ArkSomaraton Ridjica [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
219 220 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
220 221 József Hajas Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
221 222 Vladimir Bulaić Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
222 223 Darko Matkovic Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 02:01:00 Da
223 224 Michael Becker Muški Belgrade Running Club Pohlheim [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
224 225 Ivan Dulic Muški Spuri SC. (HU-Budapest) Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
225 226 Ivan Ćirković Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
226 227 Zoran Vesić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
227 228 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
228 229 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
229 230 Ilija Petrovic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
230 231 Denis Ibisbegovic Muški Avantura Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
231 232 Tibor Hajas Muški Ark Kanjiski Maratonci Kanjiza [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
232 233 Драган Продановић Muški АК Бечеј Бечеј [21.1 km] Polumaraton Da
233 234 Robert Vajda Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
234 235 Branimir Gajić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
235 236 Valentina Kèri Ženski Zenta [21.1 km] Polumaraton Da
236 237 Karolina Madaras P. Ženski UK Paligo Palus Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
237 238 Mátyás Dombi Muški Szeged [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
238 239 Ognjen Ćurčić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
239 240 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
240 241 Miroslav Pešić Muški AK APATIN Zmajevo [21.1 km] Polumaraton Da
241 242 Szabolcs Kapitány Muški Bezdán [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
242 243 Forest Benjamin Török Muški Pécsi Testkultúra Közhasznú Egyesület Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
243 244 Ivana Goločevac Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
244 245 Izabella Nagy Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
245 246 Darko Savić Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
246 247 Gorana Francišković Ženski Urlik Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
247 248 Predrag Kostic Muški Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
248 249 Branka Injac Ženski Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Da
249 250 Ivana Margetić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
250 251 Ana Barašević Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
251 252 Zsolt Vinkler Muški Škola trčanja Subotica Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
252 253 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
253 254 Nevena Bogićević Ženski Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
254 255 Milan Cvijanović Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
255 256 Sanela Janković Ženski Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
256 257 Nebojša Vuletić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
257 258 Božo Štula Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
258 259 Vuk Vukmirović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
259 260 Predrag Janković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
260 261 Željko Graovac Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
261 262 Mirsad Alić Muški Wien [21.1 km] Polumaraton Da
262 263 Ljubivoje Grbović Muški Borča [21.1 km] Polumaraton Da
263 264 Bogdan Đorđević Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
264 265 Marko Crnjanski Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
265 266 Mile Rašković Muški AK Veteran Beograd NOVI BANOVCI [21.1 km] Polumaraton Da
266 267 Ivan Cakić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
267 268 Branko Hrnjaz Muški Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
268 269 Aleksandar Uzelac Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
269 270 Danijela Milojković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
270 271 Ilija Ivošević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
271 272 Dejan Stevanović Muški Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton Da
272 273 Bogdan Nedeljković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
273 274 Milena Simić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
274 275 Aleksandar Bokarev Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
275 276 Jovana Čanak Ženski Running Tribe Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
276 277 Svetlana Stamenović Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
277 278 Srećko Mićić Muški ACTIVE TRAVELING Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
278 279 Miroslav Ranđelović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
279 280 Ljiljana Tasić Ženski Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
280 281 Teodor Kenyeres Muški Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
281 282 Gabor Seleš Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
282 283 Andor Sarapka Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
283 284 David Udovičić Muški UK Paligo Palus Palic Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
284 285 Danilo Jovanović Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
285 286 Marjan Lukić Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
286 287 Vladimir Savić Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
287 288 Andrej Duriček Muški Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
288 289 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:28:34 Da
289 290 Mirko Dubovečak Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
290 291 Bojan Čutura Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
291 292 Stevan Mitrić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
292 293 Ivana Varga Ženski Running Tribe Beograd, Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
293 294 Viktor Varga Muški Running Tribe Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
294 295 Akoš Vereš Muški Trešnjevac [21.1 km] Polumaraton Da
295 296 Natasa Hajnal Ženski Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton Da
296 297 Máté Vert Muški - Čantavir [21.1 km] Polumaraton Da
297 298 Robert Hajnal Muški Subotica, 24000 [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
298 299 Dane Trbović Muški SRU Starter Bajmok [21.1 km] Polumaraton Da
299 300 Damir Bubić Muški SRU Starter Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
300 301 Dragana Tabaković Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
301 302 Dušan Dimitrijević Muški Subotca [21.1 km] Polumaraton Da
302 303 Marijana Ivković Ivandekić Ženski Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
303 304 Tibor Tišić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
304 305 Robert Huszta Muški Iszak [21.1 km] Polumaraton Da
305 306 Branko Pejović Muški Lovćenac [21.1 km] Polumaraton Da
306 307 Nenad Pavlović Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
307 308 Agnes Varga Ženski Szeged [21.1 km] Polumaraton Da
308 309 Istvan Kurucsai Muški Tompa [21.1 km] Polumaraton Da
309 310 Philip Demarck Muški Lile [21.1 km] Polumaraton Da
310 311 Jovica Kovač Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton Da
311 312 Dóra Safranyik Ženski Kecskemét [21.1 km] Polumaraton Da
312 313 Čedomir Čađo Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
313 314 Miodrag Burić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
314 315 Atila Janković Muški Subotic [21.1 km] Polumaraton Da
315 316 Stefano Barabieri Muški Bolonja [21.1 km] Polumaraton Da
316 317 Aleksa Grbin Muški Subotic [21.1 km] Polumaraton Da
317 318 Vasilija Joksimović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
318 319 Simeon Škoro Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
319 320 Erika Poljaković Nađ Ženski ČAtavir [21.1 km] Polumaraton Da
320 321 Milan Katatić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
321 322 Bejamin Bartok Muški Segedin [21.1 km] Polumaraton Da
322 323 Patrik Cvijin Muški Segedin [21.1 km] Polumaraton Da
323 324 Uroš Vulović Muški Udarnik Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
324 325 Vladimirt Milojević Muški Cirih [21.1 km] Polumaraton Da
325 326 Csilla Zarzitzki Ženski Kaposvár [21.1 km] Polumaraton Da
326 327 Zoltán Pili Muški Kaposvár [21.1 km] Polumaraton Da
327 328 Csajági László Muški Táborfalva [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
328 329 Kinga Tóth Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:59:17 Da
329 330 Andrea Kiss Ženski Budapest [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
330 331 Nikola Stamenć Muški Banja Luka [21.1 km] Polumaraton Da
331 332 Sonja Ralenac Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
332 333 Branko Subotić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
333 334 József Adorján Muški Paks [21.1 km] Polumaraton Da
334 335 Antal Zsolz Muški Kečkemet [21.1 km] Polumaraton Da
335 336 Predrag Rađenović Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
336 1001 Szabolcs Halasi Muški Active Kids Sportsko Udruženje Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
337 1002 Žužana Magoši Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
338 1002 Leona Rogić Ženski Klizački klub Spartak Subotica [5.0 km] 5 km Da
339 1002 Dušan Mijatov Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
340 1003 Branislav Bošković Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
341 1003 Robert Magoši Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
342 1003 Krisztina Vidrács Ženski Skola trčanja Zr Zrenjanin [5.0 km] 5 km Da
343 1003 Ognjen Bikarevic Muški Beska [5.0 km] 5 km Da
344 1004 Noémi Sótanyi Ženski Subotica [5.0 km] 5 km 00:34:00 Da
345 1004 Nataša Narevski Ženski Becej [5.0 km] 5 km Da
346 1004 Daniel Šokac Muški Ark Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
347 1004 Djordje Ninkovic Muški Beograd - Borca [5.0 km] 5 km Da
348 1005 Damir Marčetić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
349 1005 Ádám Dudás Muški Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
350 1005 Ferenc Bođo Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
351 1005 Miroslav Liscevic Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
352 1006 Daniel Dieneš Muški Sombor [5.0 km] 5 km Da
353 1006 Jelena Lukić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
354 1008 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [5.0 km] 5 km Da
355 1012 Dragan Milovanovic Muški Backi Gracac [5.0 km] 5 km Da
356 1013 Mihaela Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [5.0 km] 5 km Da
357 1014 Vanja Vulin Ženski ArkSomaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
358 1015 Hajnalka Remete Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
359 1016 Szilvia Keszeg Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
360 1017 Ivan Sokolović Muški Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
361 1018 Máté Agyánszki Muški Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
362 1019 Aleksandar Ruski Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
363 1021 Jelena Kešelj Rogić Ženski Klizački klub Spartak Subotica [5.0 km] 5 km Da
364 1023 Anasztazija Hallai Ženski Ak. Apatin Backa Topola [5.0 km] 5 km 00:23:00 Da
365 1024 Željka Ljubojević Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
366 1025 Igor Radoš Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
367 1026 Róbert Mészáros Muški Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
368 1027 Vojislav Kuktin Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
369 1028 Eleonóra Hugyik Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
370 1029 Eva Vukov Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
371 1030 Zsolt Csipak Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
372 1031 Milovan Pavlović Muški Subotica, 2400 [5.0 km] 5 km 00:20:00 Da
373 1032 Jana Grković Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
374 1033 Vesna Vicko Bogišić Ženski ARK Somaraton Córdoba / Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:21:00 Da
375 1034 Danijela Nuspl Ženski Subotica [5.0 km] 5 km 00:34:40 Da
376 1036 Ilija Košutić Muški Bački Gračac [5.0 km] 5 km 00:22:00 Da
377 1037 Miroslav Brajkov Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
378 1038 Sanja Hajdarpasic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
379 1039 Adrian Malagurski Muški ARK Tron Palić Subotica [5.0 km] 5 km 17:31:00 Da
380 1041 Darko Perčić Muški Samostalan takmičar Subotica [5.0 km] 5 km Da
381 1042 Jovan Bikarevic Muški Beska [5.0 km] 5 km Da
382 1043 Bojan Milanković Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
383 1044 Zorica Božović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [5.0 km] 5 km Da
384 1046 Korina Muči Ženski Fit For Life Senta [5.0 km] 5 km Da
385 1047 Izabela Muči Ženski Fit For Life Senta [5.0 km] 5 km Da
386 1048 Atila Molnar Gabor Muški Fit For Life Senta [5.0 km] 5 km Da
387 1049 Radomir Bozovic Muški Beograd/Novi Beograd [5.0 km] 5 km Da
388 1051 Steva Zinajic Muški Beska [5.0 km] 5 km Da
389 1052 Eduard Laslo Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
390 1053 Luka Skenderović Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
391 1054 Miomir Jasikovac Muški Beska [5.0 km] 5 km Da
392 1055 Noémi Ágoston Ženski Szendehely [5.0 km] 5 km Da
393 1056 Miodrag Lekin Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
394 1057 NINA CRNKOVIĆ Ženski AK Spartak Subotica [5.0 km] 5 km Da
395 1058 Péter Mihály Urbán Muški UK Paligo Palus Palic Palics [5.0 km] 5 km 00:24:00 Da
396 1059 Ljiljana Mamuzic Ženski Stari Zednik [5.0 km] 5 km Da
397 1060 Zoltán Gajdos Muški Budapest [5.0 km] 5 km Da
398 1061 Marijana Vuković Ženski ARK Somaraton Sombor [5.0 km] 5 km Da
399 1062 Viktor Vass Muški Budapest [5.0 km] 5 km Da
400 1063 Nemanja Vujković Lamić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
401 1064 Krisztina Pásztor Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
402 1065 Teodor Pásztor Muški Subotic [5.0 km] 5 km Da
403 1066 Bálint Juhász Muški Free agent Mali Iđoš [5.0 km] 5 km 00:30:38 Da
404 1067 Elsita Bukvic Ženski Perth [5.0 km] 5 km Da
405 1068 Árpád Fremond Muški Pačir [5.0 km] 5 km Da
406 1069 Karolina Kalapoš Ženski AK Bečej Bečej [5.0 km] 5 km 00:22:19 Da
407 1070 Nikola Agelopulos Muški Atletski Klub Maraton Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
408 1071 Jovana Kovačević Ženski Atletski Klub Maraton Sombor Sombor [5.0 km] 5 km Da
409 1072 Saša Stojilković Muški Subotica, 24000 [5.0 km] 5 km Da
410 1073 Adél Tandi Ženski Ark Kanjiski Maratonci Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
411 1074 Andrea Der Milovanović Ženski Subotica, 2400 [5.0 km] 5 km Da
412 1075 Danijela Dragojević Ženski AK Apatin/Cegarunning Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
413 1076 Maria Csizmar Ženski Backa Topola [5.0 km] 5 km Da
414 1077 Jelena Bozovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [5.0 km] 5 km Da
415 1078 DEŽE BRINDZA Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Da
416 1079 Teodora Stoisavljević Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [5.0 km] 5 km 00:45:00 Da
417 1081 Adrijan Matatic Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
418 1082 Jovana Miletić Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [5.0 km] 5 km 00:35:00 Da
419 1083 Milena Avramović Bjelica Ženski Running Tribe Belgrade Beograd - Vračar [5.0 km] 5 km Da
420 1084 Ármin Dobó Muški Subtica [5.0 km] 5 km Da
421 1085 Saša Stamenković Muški BEOGRAD/VOZDOVAC [5.0 km] 5 km 00:26:00 Da
422 1086 dragan stojiljkovic Muški Beograd - Savski Venac [5.0 km] 5 km Da
423 1087 milos stojiljkovic Muški beograd-Savski venac [5.0 km] 5 km Da
424 1088 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [5.0 km] 5 km Da
425 1089 Zoltan Gortva Muški AK Becej Becej [5.0 km] 5 km Da
426 1090 Sanja Gortva Ženski AK Becej Becej [5.0 km] 5 km Da
427 1091 Maja Simic Ženski BRC Vozdovac-Beograd [5.0 km] 5 km Da
428 1092 Branislava Stepanov Ženski AK Becej Becej [5.0 km] 5 km Da
429 1093 István Pásztor Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
430 1094 Biljana Gagić Ženski AK Becej Bečej [5.0 km] 5 km Da
431 1095 Aleksandar Milosevic Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Čukarica [5.0 km] 5 km Da
432 1096 DEJAN BANJAC Muški Čantavir [5.0 km] 5 km Da
433 1097 Leo Agyánszki Muški Čantavir [5.0 km] 5 km Da
434 1098 Csaba Jurcsek Muški Cantavir [5.0 km] 5 km Da
435 1099 Branislav Terzić Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
436 1100 Miroslav Terzić Muški ark Maratonci Kanjiza Kanjiža [5.0 km] 5 km Da
437 1101 Ramona Frindik Ženski Bačka Topola [5.0 km] 5 km 00:25:00 Da
438 1102 László Angyal Muški Čantavir [5.0 km] 5 km Da
439 1103 Arpad Sabo Muški Zentagunaras [5.0 km] 5 km 00:19:00 Da
440 1104 Tatjana Krstonošić Ženski AK Becej Bečej [5.0 km] 5 km Da
441 1105 Lili Kuti Ženski Subotica [5.0 km] 5 km 00:24:00 Da
442 1106 Atila Balint Muški Senta [5.0 km] 5 km Da
443 1107 Nenad Bogunović Muški Bački Gračac [5.0 km] 5 km Da
444 1108 Szilvia Dudás Ženski Zentagunaras [5.0 km] 5 km Da
445 1109 Goran Pivnički Muški AK Becej Bečej [5.0 km] 5 km Da
446 1110 László Gregus Muški Čantavir [5.0 km] 5 km Da
447 1111 Tamara Franjković Ženski Subotica - Kelebija [5.0 km] 5 km Da
448 1112 Bianka Ozsvár Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
449 1113 Flora Jurcsek Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
450 1114 Petra Angyal Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
451 1115 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
452 1116 Emma Gregus Ženski Čantavir [5.0 km] 5 km Da
453 1117 Katarina Milodanović Ženski PK SPARTAK Subotica Subotica [5.0 km] 5 km Da
454 1118 Stefan Rogić Muški BEOGRADSKI ATLETSKI KLUB (BAK) Subotica [5.0 km] 5 km Da
455 1119 Brigitta Teplicki Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
456 1120 Belinda Dobó Mészáros Ženski - Subotica [5.0 km] 5 km Da
457 1121 Csaba Kàtai Kàtai Muški Mali Iđoš [5.0 km] 5 km Da
458 1122 Krisztina Gubi Ženski Kanjiza [5.0 km] 5 km Da
459 1123 Rudolf Sövény Muški Hajdújárás [5.0 km] 5 km Da
460 1124 Stefan Stojanovic Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
461 1125 Sanja Stojanovic Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
462 1126 Adrianna Guci Ženski Temerin [5.0 km] 5 km Da
463 1127 Petar Stojanovic Muški ARK Somaraton Beograd [5.0 km] 5 km 00:00:00 Da
464 1128 Ema Pivarčik Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
465 1129 Andrea Vojnic Hajduk Ženski Valjevo [5.0 km] 5 km Da
466 1130 Karolj Kovač Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
467 1131 Damir Stojanov Muški ATLETSKI KLUB APATIN Subotica [5.0 km] 5 km 16:38:00 Da
468 1132 Danijel Zec Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
469 1133 Slađana Popović Ženski Running Tribe Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [5.0 km] 5 km Da
470 1134 Ana Damnjanović Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
471 1135 Željka Novaković Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
472 1136 Dejan Spanović Muški Beograd - Batajnica [5.0 km] 5 km Da
473 1137 Tatjana Radivojević Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
474 1138 Hektor Békési Muški Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
475 1139 Annamária Vicsek Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km 00:41:29 Da
476 1140 Dušan Predojević Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Da
477 1141 Marko Predojević Muški Bačka Topola [5.0 km] 5 km Da
478 1142 Loretta Forgo Ženski Novo Orahovo [5.0 km] 5 km 00:29:00 Da
479 1143 Balley Ingrid Ženski UK Paligo Palus Palic Palić [5.0 km] 5 km 00:30:00 Da
480 1144 Denis Huszta Muški Iszak [5.0 km] 5 km Da
481 1145 Adam Nađ Muški Doline [5.0 km] 5 km Da
482 1146 Anđela Budimir Ženski Subotca [5.0 km] 5 km Da
483 1147 Laslo Gogolak Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
484 1148 Nenad Lukić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
485 1149 Predrag Stanojević Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
486 1150 Jelena Zec Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
487 1151 Vanja Nikodijević Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
488 1152 Miodrag Nikodijević Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
489 1153 Dario Bašić Pavković Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
490 1154 Simo Tpolovac Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
491 1155 Katarina Đorđević Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
492 1156 Filip Zavišić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
493 1157 Nikola Koltin Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
494 1158 Ilona Pelt Ženski Doroslovo [5.0 km] 5 km Da
495 1159 Katarina Pohlod-Keti Ženski ACTIVE TRAVELING Beograd [5.0 km] 5 km Da
496 1160 Sara Laslo Ženski Suboica [5.0 km] 5 km Da
497 1161 Dragan Rakić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
498 1162 Emese Kiš Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
499 1163 Nataša Vasić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
500 1164 Miloš Knežević Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
501 1165 Nemanja Marunić Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
502 1166 Aleksandra Đuričić Ženski Beograd [5.0 km] 5 km Da
503 1167 Aleksandar Živković Muški Subotca [5.0 km] 5 km Da
504 1168 Natalija Živković Ženski Subtica [5.0 km] 5 km Da
505 1169 Slavko Adamov Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
506 1170 Kalman Tot Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
507 1171 Jelena Tomoć Ženski Suotica [5.0 km] 5 km Da
508 1172 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [5.0 km] 5 km Da
509 1173 Ana Nađhenješi Ženski Novi Sad [5.0 km] 5 km Da
510 1174 Marko Barši Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
511 1175 Tatjana Antunović Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
512 1176 Taša Babić Ženski Subotica [5.0 km] 5 km Da
513 1177 Braislav Šustran Muški Subotica [5.0 km] 5 km Da
514 1178 Mila Marko Ženski Seedin [5.0 km] 5 km Da