Prijavljeni takmičari na 3. Srebrno jezero polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:35 Da
2 2 Ljudmila Medan Ženski Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
3 3 Ljiljana Todorovic Jovanovic Ženski Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
4 4 Filip Milenković Muški Kriminalističko-policijska akademija Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
5 5 Dragana Govedarica Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
6 6 Aleksandar Uzelac Muški Balkanska trkačka liga Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Da
7 7 Nikola Medan Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
8 8 Ivan Gošić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
9 9 Slavisa Vesic Muški S.K. Fanatic Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
10 10 Miroslav Kantar Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
11 11 Aleksandar Maksimović Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
12 12 Vladimir Blagojevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
13 13 Zlatko Piperski Muški A.K.Jasenica Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
14 14 Dusan Obradovic Muški Ak ,,Jasenica,, Vinca (Beograd) [21.1 km] Polumaraton Da
15 15 Aleksandra Milosavljevic Ženski Sportsko rekreativna asocijacija Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
16 16 Miljan Glišić Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
17 17 Predrag Mijatović Muški ' Tribrode [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
18 18 Ante Živković Muški AK Dubrovnik Hrvatska [21.1 km] Polumaraton Da
19 19 Dajana Živković Ženski Beograd Zemun (Batajnica) [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
20 20 Danilo Mihailović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:27:30 Da
21 21 Slobodan Petković Muški Belhospice - Šašavi Ultraši Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
22 22 Dejan Živanović Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton 01:35:15 Da
23 23 Zdravko Misovic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:06:47 Da
24 24 Bojan Vasiljevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
25 25 Katarina Popov Ženski AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
26 26 Vojislav Popov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
27 27 Edvard Halas Muški "Život je more" Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:19:34 Da
28 28 Lepa Aleksic Ženski AK VGSK Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton Da
29 29 Nevena Lukic Ženski Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
30 30 Jelena Sremcev Ženski Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
31 31 Romulus Uretyan Muški Motru Runners Motru [21.1 km] Polumaraton Da
32 32 Mirjana Vranić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
33 33 Dragan Milasinovic Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:29:56 Da
34 34 Наташа Томашевић Ženski Нова Пазова [21.1 km] Polumaraton Da
35 35 Nikola Zivotic Muški Veliko Gradište [21.1 km] Polumaraton Da
36 36 Иван Милосављевић Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
37 37 Biljana KOSTIĆ Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
38 38 Dragan Suvajac Muški Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton Da
39 39 Mladen Radović Muški Krusevac [21.1 km] Polumaraton Da
40 40 Jelena Govedarica Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
41 41 Zoran Stojanovic Muški Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
42 42 Marko Jevtic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
43 43 Kinga Kusztora Ženski Timisoara [21.1 km] Polumaraton Da
44 44 Marko JOVANOVIC Muški Batocina Batocina [21.1 km] Polumaraton Da
45 45 Mihailo Diligenski Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
46 46 Sasa Vodovar Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:45 Da
47 47 Stefan Mitrovic Muški / Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
48 48 Milan Novic Muški Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton Da
49 49 Milan Mladenović Muški BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:50 Da
50 50 Jelisaveta Jovicic Ženski Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
51 51 Гојко Костић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:33:57 Da
52 52 Svetlana Radenović Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
53 53 Milos Djurdjevic Muški Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
54 54 Michael Becker Muški Belgrade Running Club Pohlheim [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
55 55 Stefan Milivojevic Muški Knic [21.1 km] Polumaraton Da
56 56 Ana Jovanović Ženski - Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
57 57 Ana Radovanović Ženski BRC - Belgrade running club Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
58 58 Milan Milenkovic Muški n/a Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
59 59 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:22:06 Da
60 60 Milos Djindjic Muški N/A Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
61 61 Nikola Jovanovic Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
62 62 Nikola Minic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
63 63 Andrija Jovančić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
64 64 Nenad Katić Muški AK Topličanin veliki crljeni [21.1 km] Polumaraton Da
65 65 Jovana Jović Ženski BRC Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 02:12:00 Da
66 66 Đorđe Mićić Muški ŽIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
67 67 Dragana Barbulović Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
68 68 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
69 69 Miloš Krstić Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
70 70 Miroljub Lakićević Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
71 71 Viorel Slejiuc Muški Motru Runners Motru [21.1 km] Polumaraton Da
72 72 Daniel Guta Muški Motru Runners Targu-jiu [21.1 km] Polumaraton Da
73 73 Dan Miclea Muški MotruRunnerS Motru [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
74 74 Ionel Relutu Gheorghe Muški MotruRunnerS Motru [21.1 km] Polumaraton Da
75 75 Dušan Blitva Muški Topola - Oplenac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
76 76 Darko Habuš Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
77 77 Danilo Cvijetic Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
78 78 Jezdimir Tomić Muški AK Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton 00:01:44 Da
79 79 Mladen Minic Muški Vozd Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:14:00 Da
80 80 GORAN BLAGOJEVIC Muški Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
81 81 Ivana Varga Ženski Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
82 82 Lucian Bure Muški MEB RUN TM Timisoara [21.1 km] Polumaraton 03:20:00 Da
83 83 Ioan Cretu Muški Targu-jiu [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
84 84 Bojan Paunovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
85 85 Petar Krajnovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
86 86 Milan Ivić PACER 1:30 Muški Run Away Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
87 87 Jovica Kovac Muški Vrsacki atletski klub 1926 Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
88 88 Zoran Ovcin Muški Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
89 89 Zoran Vidojević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
90 90 Alexandru Garboni Muški Alergotura Resita [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
91 91 Marko Dimitrić PACER 1:45 Muški Run Away Team Loznica [21.1 km] Polumaraton Da
92 92 Фредй Сийгрйщ Muški AK Trim Kikinda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
93 93 Darko Petrovic Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
94 94 Jovan Damnjanovic Muški Rekreativac Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
95 95 Mihal Šulja Muški "MaratonKO" Kovačica Kovačica [21.1 km] Polumaraton Da
96 96 Dmitry Grebenkov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
97 97 Velimir Bojović Muški AK Niški maraton Niš [21.1 km] Polumaraton Da
98 98 Ciorman Cosmin Muški A. S. General Dragalina Gradinari [21.1 km] Polumaraton Da
99 99 Gagiu Darius Muški A. S. General Dragalina Bradisorul de Jos [21.1 km] Polumaraton Da
100 100 Nikola Kostadinovic Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
101 101 Viktor Veljkovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
102 102 Ionel Costinel Navligu Muški Amator Drobeta Turnu Severin [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
103 103 Darko Burčul Muški Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
104 104 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
105 105 Kristifor Manču Muški VAK 1926 Vršac [21.1 km] Polumaraton 01:30:31 Da
106 106 Kardos Mihalj Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
107 107 Tanja Grahovac Ženski BTL Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
108 108 Goran Vendlener Muški AK Vojvodina / OMEGA-3 NORWAY Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
109 109 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
110 110 Miroslav Matic Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
111 111 Baleanu Constantin Muški Drobeta Turnu Severin [21.1 km] Polumaraton Da
112 112 Aleksandar Miladinović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
113 113 Miloš Strahinović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
114 114 Malisa Kovacevic Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
115 115 Rene Čalija Muški UWH Calypso Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:41:30 Da
116 116 Mosulet Zaharia Muški A. S. General Dragalina Oravita [21.1 km] Polumaraton Da
117 117 Mosulet Samuel Muški A. S. General Dragalina Oravita [21.1 km] Polumaraton Da
118 118 Bojan Kostic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
119 119 Sasa Nedeljkovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
120 120 Vukasin Radetic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
121 121 Vesko Andjelković Muški MaratonKO Kovačica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
122 122 Slobodan Jotić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
123 123 Lazăr Daniel Muški Drobeta Turnu Severin [21.1 km] Polumaraton Da
124 124 Darko Vasić Muški / Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
125 125 Rada Vukojičić Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
126 126 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
127 127 Slavko Šećerov Muški Maraton Klub 1893 Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
128 128 Damir Šećerov Muški Maraton Klub 1893 Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
129 129 MARIA ORASANU Muški Drobeta Turnu Severin [21.1 km] Polumaraton Da
130 130 Aleksandra Burkanović Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
131 131 Saša Đorđević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
132 132 Katarina Perišić Markeljić Ženski Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
133 133 Nenad Pavlović Muški Mladenovac - Kovačevac [21.1 km] Polumaraton Da
134 134 Vladimir Milojević Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
135 135 Nenad Matejić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
136 136 Elena Lemonis Ženski Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
137 137 Petar Jovanovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
138 138 Milan Ivanović Muški Belgrade Urban Runing Team Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
139 139 Filip Demić Muški AK Apatin Mokrin [21.1 km] Polumaraton Da
140 140 Ivan Starčević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
141 141 ana atanasosvska Ženski Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
142 142 Obrad Lukovic Muški N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
143 143 Dusan Nikolic Muški AK VGSK Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton Da
144 144 Lazar Sekulic Muški Berane Berane [21.1 km] Polumaraton 01:42:06 Da
145 145 Marija Jovanovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Da
146 146 Milos Jevremovic Muški Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
147 147 Svaia Rozalia Ženski Timisoara [21.1 km] Polumaraton Da
148 148 Aleksandar Stojanović Muški Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
149 149 Aleksandar Mijailović Muški Sad TRČI Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton 01:52:09 Da
150 150 Nenad Nikolić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
151 151 Goran Nikolić Muški PAK Junior Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
152 152 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
153 153 Nebojša Milanović Muški Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
154 154 Zarja Milanović Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
155 155 Sandra Trojanović Ženski Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
156 156 Darko Trojanovic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
157 157 Љиљана Латиновић Ženski Sportski klub Vidikovac Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Da
158 158 Boris Radosevic Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
159 159 Eduard Lukinich Muški Alergotura Giroc [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
160 160 Milan Subotic Muški AK Cerski junaci Beograd - Borca [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
161 161 Vladimir Veljković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
162 162 Marko Subotic Muški AK Cerski junaci Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
163 163 veljko maksimovic Muški Klub Ekstremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:20:00 Da
164 164 sasa stevanovic Muški SD Jasenica Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
165 165 Stefan Ilic Muški BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
166 166 Darko Golijanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
167 167 Nebojsa Rosic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
168 168 Nina Bogojevic Ženski Beograd-Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
169 169 Snezana Kecman Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
170 170 Marija Ašanin Ženski Trci zivi zdravo Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
171 171 Slobodan Andjelkovic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
172 172 Aleksandar Mitic Muški Maratonci Pancevo Opovo [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
173 173 Djurica Erdeljan Muški Vrsac [21.1 km] Polumaraton Da
174 174 Aleksandar Milojković Muški Velika Plana [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
175 175 Petar Blagojevic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
176 176 Ivan Veljković Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
177 177 Rita Karman Ženski Dumbravita [21.1 km] Polumaraton Da
178 178 Vitaminka Zrnić Ženski Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
179 179 Lazar Belovukovic Muški PEK Gora Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:34:54 Da
180 180 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:25 Da
181 181 Dragan Cela Milic Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
182 182 Marija Dragović Ženski Maraton tim Požarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
183 183 Boban Stojićević Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
184 184 dejan tijanić Muški Policajac Beograd-kaluđerica [21.1 km] Polumaraton 01:45:40 Da
185 185 Veljko Radović Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
186 186 Nikola Jovanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
187 187 Aleksandar Stojanovic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:18:00 Da
188 188 Dejan Popović Muški Smed. Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
189 189 Mirjana Topić Ženski Ultra Trkač Srbija Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
190 190 Ivana Ljumović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
191 191 Bogdan Praščević Muški Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
192 192 Anđela Šljivančanin Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
193 193 Marko Cvetkovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
194 194 Milan Jovanovic Muški Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Da
195 195 Dimitrije Crnokrak Muški Klub posmatrača ptica Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
196 196 Igor Kljajić Muški Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
197 197 Milan Cvijanovic Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
198 198 Nikola Krkić Muški Lazarevac [21.1 km] Polumaraton Da
199 199 Milica Blagojević Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
200 200 Dragutin Nikolić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
201 201 Љубомир Јапунџић Muški ТРК- београдски маратон Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
202 202 Милисава Симоновић Ženski ТРК београдски маратон Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
203 203 Jelena Škorić Ženski Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
204 204 Anđela Šljivančanin Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
205 205 Nikola Jovanovic Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
206 206 Gojko Kostić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
207 207 Milica Novković Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
208 208 Jelisaveta Jovicic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
209 209 Ivana Ljumović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
210 210 Goran Antičević Muški individualac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:40 Da
211 211 Viktor Varga Muški Run Away Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
212 212 Dejan Milisavljevic Muški Kosovska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton 01:55:17 Da
213 213 Stefan Paunovic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
214 214 Milica Blagojević Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
215 215 Filip Milenkovic Muški Beograd - Železnik [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
216 216 vanja kurtovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
217 217 Branka Milosavljevic Ženski BURT-NRC Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
218 218 Nebojsa Komnenovic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
219 219 Djordje Borkovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
220 220 Marko Jelic Muški Olimp, Zvezdara Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
221 221 Senisa Gasic Muški ARK Maratonac Krusevac Kruševac [21.1 km] Polumaraton Da
222 222 Marko Popovic Muški Vinca (Beograd) [21.1 km] Polumaraton Da
223 223 Miloš Stanisavljević Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
224 224 Tanja Ilic Ženski Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
225 225 Dejan Stevanovic Muški srbijašume Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
226 226 Darko Cvijić Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:27:00 Da
227 227 Ivan Kolarević Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
228 228 Djordje Vucicevic Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
229 229 Aleksandar Zegarac Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
230 230 Dragan Markovic Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
231 231 Petar Šuša Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
232 232 Radomir Topličanin Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:38:45 Da
233 233 Luka Mitić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
234 234 Marjan Kovacevic Muški Rekreativac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
235 235 Nikola Ljumovic Muški AK Crvena Zvezda Beograd Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:18:35 Da
236 236 Nataša Gazivoda Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
237 237 Nenad Veljkovic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:00:00 Da
238 238 Saša Rakić Muški AK Jasenica-Smederevska Palanka Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
239 239 Vasilije Perovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
240 240 Nevena Kocić Ženski Atletski klub Kučevo Kučevo [21.1 km] Polumaraton Da
241 241 Dusan Nedic Muški Serbia Running Project Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
242 242 Saša Tucaković Ženski BELhospice Tim Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
243 243 Novica Paramentić Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
244 244 Dragutin Krstajić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
245 245 Denis Firulovic Muški Atletski klub Kučevo Kladovo [21.1 km] Polumaraton 01:22:41 Da
246 246 Ivan Krstevski Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
247 247 Dragana Grozdanić Jevtić Ženski Beograd-Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
248 248 Tamara Janković Ženski BURT-NRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
249 249 Ivan MARKOVIC Muški AK Sumadija Kragujevac Topola Oplenac 34310 [21.1 km] Polumaraton Da
250 250 Иван Ајдачић Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
251 251 Milena Ajdaćić Ženski Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
252 252 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
253 253 Бојан Арсовски Muški .Београд [21.1 km] Polumaraton Da
254 254 Andreea O'Brien Ženski BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
255 255 Ana Blagojević Ženski Kucevo [21.1 km] Polumaraton Da
256 256 Dragan Knezevic Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton 01:32:47 Da
257 257 Marko Pućo Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
258 258 Slobodan Petkovic Muški GAK Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
259 259 Nevena Joksimovic Ženski BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:45 Da
260 260 Bojan Joksimovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
261 261 goran vasić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
262 262 Nenad Zivkovic Muški ARK Maratonac Kruševac Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:13:50 Da
263 263 Dejan Cvetkovic Muški Batocina Batocina [21.1 km] Polumaraton 01:31:08 Da
264 264 Ivica Vićovac Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
265 265 Miloš Erdeljanović Muški PJP Policijska Brigada Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:20:00 Da
266 266 Dejan Dašić Muški Pomoravski Maraton Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
267 267 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
268 268 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
269 269 Stefan Punosevac Muški Topola Oplenac [21.1 km] Polumaraton Da
270 270 Tanja Rakic Ženski Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
271 271 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
272 272 Vladimir Rajić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
273 273 Ciprian Stefanescu Muški Alergotura Timisoara [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
274 274 Slaviša Radović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
275 275 Goran Bajić Muški AK APATIN Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
276 276 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
277 277 Ana Brakus Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
278 278 Radu Buzulica Muški Drobeta Turnu Severin [21.1 km] Polumaraton Da
279 279 Branka Injac Ženski Arandjelovac [21.1 km] Polumaraton Da
280 280 Nenad Kovac Muški individualac Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
281 281 Tamara Čanković Ženski Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
282 282 Nemanja Slavić Muški AK Topličanin Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
283 283 Dragoljub Milosavljević Muški BRC Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
284 284 Ivan Šuleić Muški Fitnes 011 Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
285 285 Marko Djuraskovic Muški Beard Run Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
286 286 Ilija Ivošević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
287 287 Biljana Markovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
288 288 Ivan Cakić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
289 289 Dunja Mikajević Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
290 290 Mirjana Blagojević Ženski Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
291 291 Maja Milovanović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
292 292 Marija Bešević Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
293 293 Borivoje Ristic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
294 294 Vladimir Sremčević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
295 295 Ivan Kovač Muški Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
296 296 Ivana Đokić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:30:00 Da
297 297 Aleksandar Savić Muški Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
298 298 Дамњан Тодоровић Muški Велико Градиште [21.1 km] Polumaraton Da
299 299 Cirstulescu Alina Nicoleta Ženski Drobeta Turnu Severin [21.1 km] Polumaraton Da
300 300 Helena Gleđa Ženski AK Dubrovnik Zagreb [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
301 301 Marijana Nikolić Ženski JBrun Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
302 302 Davide Jovanović Muški Vračev gaj [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
303 303 Nika Strugar Bevc Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
304 304 Lazar Filipovic Muški AK Sumadija Kragujevac Cacak [21.1 km] Polumaraton 01:19:00 Da
305 305 Milan Stosic Muški Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
306 306 Dragoljub Miljkovic Muški Olimp, Zvezdara Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:22 Da
307 307 dejan milosevski Muški ne zabari [21.1 km] Polumaraton Da
308 308 Ilija Lukić Muški PJP Policijska brigada Beograd - Barajevo [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
309 309 blagoje arnautovic Muški / Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Da
310 310 Viviana Sandra Ženski Alergotura Timisoara [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
311 311 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
312 312 Radoica Todorovic Muški Klub Extremnih Sportova Kragujevac Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
313 313 Emoke Kiraly Ženski MEB Timisoara [21.1 km] Polumaraton 00:02:10 Da
314 314 Dorin Margauan Muški - Timisoara [21.1 km] Polumaraton Da
315 315 Nemanja Krsljanin Muški TK 4 ME Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
316 316 Nikola Milić Muški AK VGSK Veliko Gradiste [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
317 317 Zoran Knezevic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
318 318 Jovan Glišić Muški SAKURA Marathon team Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
319 319 Hadži Bojan Dragić Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
320 320 Ilija Petrovic Muški ARK Vizelj Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
321 321 Ivan Radović Muški Kraljevo [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
322 322 Iosif Enedy Muški MEB RUN TM Timisoara [21.1 km] Polumaraton 02:45:00 Da
323 323 Svaia Bianca Ženski Timisoara [21.1 km] Polumaraton Da
324 324 Nemanja Arnaut Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
325 325 Dušan Vujičić Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
326 326 Branko Dragičević Muški Veliko Gradište [21.1 km] Polumaraton Da
327 327 Marius Trion Muški Alergotura Giroc [21.1 km] Polumaraton Da
328 328 Dusan Ubiparip Muški Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
329 329 Nebojša Janković Muški Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
330 330 Nada Drobnjak Ženski TRK Beograd Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
331 331 Вукашин Шимшић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
332 332 Milan Baša Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
333 333 Liviu Popescu Muški Timisoara [21.1 km] Polumaraton Da
334 334 Nenad Radević Muški AK VGSK Veliko Gradište [21.1 km] Polumaraton Da
335 335 Michael Stojčevski Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
336 336 Mihai Preseanu Muški Timisoara [21.1 km] Polumaraton Da
337 337 Violeta Simonescu Ženski Timisoara [21.1 km] Polumaraton Da
338 338 Aleksandar Glišović Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
339 339 Marko Lalić Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da