Prijavljeni takmičari na 38. Asics Somborski polumaraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1002 Miloš Aleksić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
2 3001 Lea Sič Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
3 3002 Lana Marković Ženski Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
4 3003 Jasmina Damjanović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
5 3004 Milica Karafilov Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
6 3005 Mateja Karša Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [7.0 km] 7 km Da
7 3006 Tatjana Ćosović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
8 3007 Jelena Škrbić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
9 3009 Zorana Vojinović Ženski BRC Beograd [7.0 km] 7 km Da
10 3010 Marija Mandić Ženski TK Sprint Sombor Subotica [7.0 km] 7 km Da
11 3011 Vesna Vujasinović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
12 3012 Melinda Bogdanović Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
13 3013 Danijela Vujasinović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
14 3015 Slobodan Dimitrov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [7.0 km] 7 km Da
15 3016 Branislav Milanov Muški Masterfeed running team Novi Kneževac [7.0 km] 7 km Da
16 3017 Miroslava Savić Ženski BRC Beograd [7.0 km] 7 km Da
17 3018 Jan Kozakijević Muški Beograd - Savski Venac [7.0 km] 7 km Da
18 3019 Sanja Rajkovic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
19 3020 Zlata Jovičić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
20 3021 Srecko Topic Muški AK Maraton Hajduk Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
21 3022 Maja Pejčić Milošević Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
22 3023 Gábor Zubcsik Muški Nemhogyinkább Dógozná TC Bačko Petrovo Selo [7.0 km] 7 km 00:36:00 Da
23 3024 Tomislav Mitrović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
24 3025 Branislav Svorcan Muški Sombor [7.0 km] 7 km 00:44:00 Da
25 3026 Sanja Radjenovic Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
26 3027 Kristina Nora Čonti Ženski Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
27 3028 Milos Stojiljkovic Muški Beograda [7.0 km] 7 km Da
28 3029 Daniel Beckei Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Backa Topola [7.0 km] 7 km Da
29 3030 leonarda Nago Ženski tri team Belišće [7.0 km] 7 km Da
30 3031 Vesna Futo Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [7.0 km] 7 km Da
31 3032 Ildiko Fabo Ženski Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km Da
32 3033 Dragan Makismović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
33 3034 Miloš Makismović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
34 3035 Lazar Maksimović Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
35 3036 Mirela Sič Ženski Palić [7.0 km] 7 km Da
36 3037 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
37 3038 Damir Pap Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
38 3039 Zorica Kulić Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
39 3040 Miroslav Čapko Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
40 3041 Ana Paroški Ženski Srbobran [7.0 km] 7 km Da
41 3042 Radoslav Topalov Muški Srbobran [7.0 km] 7 km Da
42 3043 Milorad Stojanovic Muški AK Crvena Zvezda - veterani Beograd [7.0 km] 7 km 06:08:00 Da
43 3044 Mikloš Bruner Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
44 3045 Ramona Frindik Ženski Bačka Topola [7.0 km] 7 km 00:43:00 Da
45 3046 Slaven Florijančić Muški Osijek [7.0 km] 7 km Da
46 3047 Jelena Košćuk Ženski AK Hajduk maraton tim Kula Kula [7.0 km] 7 km Da
47 3048 Jelena Arambašić Ženski Bački Jarak [7.0 km] 7 km Da
48 3049 Simo Pavlović Muški Stapar [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
49 3050 Pavle Peković Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
50 3051 Dušan Roknić Muški AK Srem Sremska Mitrovica [7.0 km] 7 km 00:34:57 Da
51 3052 Maja Simic Ženski BRC Vozdovac-Beograd [7.0 km] 7 km Da
52 3053 Vesna Vicko Bogišić Ženski ARK Somaraton Novi Sad [7.0 km] 7 km 00:32:00 Da
53 3054 Ivana Vojnović Ženski Subotica [7.0 km] 7 km Da
54 3055 Nenad Grban Muški Zrenjanin [7.0 km] 7 km Da
55 3056 Ljubisa Gudelj Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
56 3057 Nebojša Vujović Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
57 3058 Žolt Vinkler Muški Škola trčanja Subotica Subotica [7.0 km] 7 km 00:58:00 Da
58 3059 Snezana Radovic Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
59 3060 Selena Djurdjević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
60 3061 Tatjana Makić Ženski Running Tribe Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
61 3062 Tamara Ilic Ženski BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
62 3063 Milana Lazarević Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
63 3064 Marko Jovičić Muški Beograd-Rakovica [7.0 km] 7 km Da
64 3065 Daniel Dieneš Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
65 3066 Snezana Vuckovic Ženski Belgrade Running club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
66 3067 Milos Kolundzic Muški Backi Gracac [7.0 km] 7 km Da
67 3068 Veselinka Antić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
68 3069 Olja Nešić Jovičić Ženski Beograd - Čukarica [7.0 km] 7 km 00:52:00 Da
69 3070 Miroslav Pešić Muški AK Apatin Zmajevo [7.0 km] 7 km Da
70 3071 Mihaela Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [7.0 km] 7 km Da
71 3072 Monja Pekanović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
72 3073 Jelena Kokot Ženski ARK Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Da
73 3074 Nemanja Mladenović Muški STK Srpski Miletić Srpski Miletić [7.0 km] 7 km Da
74 3075 Konstantin Šimić Muški JUDO KLUB MLADOST BEČEJ Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
75 3076 Otto Beke Muški Škola trčanja Subotica Bezdan [7.0 km] 7 km Da
76 3077 Maja Trbojević Ženski Škola trčanja Bačka Palanka Bačka Palanka [7.0 km] 7 km Da
77 3078 Snežana Kovačević Ženski Škola trčanja Bačka Palanka Bačka Palanka [7.0 km] 7 km Da
78 3079 Milos Radulovic Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
79 3080 Katarina Pohlod Ženski ACTIVE TRAVELING Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
80 3081 Ivan Bartolović Muški Lege Osijek Osijek [7.0 km] 7 km 00:45:00 Da
81 3082 Szilvia Dudás Ženski Novo Orahovo [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
82 3083 Slađana Popović Ženski Running Tribe Belgrade BEOGRAD ZVEZDARA [7.0 km] 7 km Da
83 3084 Nevena Novakovic Ženski / Golubinci [7.0 km] 7 km Da
84 3085 Slobodan Jotić Muški Maraton tim Požarevac Kostolac [7.0 km] 7 km Da
85 3086 Sladjana Vukas Ženski Munja Sombor [7.0 km] 7 km Da
86 3087 Jelena Popadić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
87 3088 Saša Katačić Muški Bački Breg [7.0 km] 7 km Da
88 3089 Marko Lovrić Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
89 3090 Jelena Kelić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km 00:40:00 Da
90 3091 Pjer Vuckovic Muški Belgrade Running Club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
91 3092 Anita Calbert Ženski Subtica [7.0 km] 7 km Da
92 3093 Danica Gazdić Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
93 3094 Zorica Vukov Ženski UK Paligo Palus Palic Palic [7.0 km] 7 km Da
94 3095 Sandra Ikica Ženski Zdravo trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km 02:30:00 Da
95 3096 Slavko Vojvodić - Žućo Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
96 3097 Branka Veličković Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
97 3098 Vesna Milojević Ženski Klagenfurt [7.0 km] 7 km Da
98 3099 Марија Вулић Ženski Станишић [7.0 km] 7 km Da
99 3100 Andrea Guci Ženski Temerin [7.0 km] 7 km Da
100 3101 Dejan Bogdanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
101 3102 Čedomir Ivić Muški Belgrade Running Club Stockholm [7.0 km] 7 km Da
102 3103 Dejan Nenic Muški Beograd [7.0 km] 7 km Da
103 3104 Atila Balint Muški Senta [7.0 km] 7 km Da
104 3105 Vanja Vulin Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
105 3106 Radmila Milašinović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
106 3107 Dragan Stojiljkovic Muški Beograda [7.0 km] 7 km Da
107 3108 Marijana Vuković Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
108 3109 Marko Đurkin Muški Pančevo [7.0 km] 7 km Da
109 3110 Игор Ђурашевић Muški Ловћенац [7.0 km] 7 km Da
110 3111 Nebojša Đekić Muški Beograd-Rakovica [7.0 km] 7 km 00:32:00 Da
111 3112 Nebojša Mitrović Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [7.0 km] 7 km Da
112 3113 Ana Jovićević Ženski tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [7.0 km] 7 km Da
113 3114 Marija Grkinić Ženski tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [7.0 km] 7 km Da
114 3115 Milica Ankić Ženski Belgrade Running Club Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
115 3116 Jovana Vukonić Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
116 3117 Predrag Vukonić Muški Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
117 3118 Ivan Đurović Muški Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
118 3120 Jovanka Frgić Ženski ARK Sombor Sombor [7.0 km] 7 km Da
119 3121 Nevena Arsic Gracin Ženski Ak Mladost Uzice Beograd [7.0 km] 7 km Da
120 3122 Aleksandar Markeljić Muški Gornji Milanovac [7.0 km] 7 km Da
121 3123 Marko Dimitrić Muški Running Tribe - Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
122 3124 Jasminka Krmar Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
123 3125 Martina Laskač Ženski Running Tribe - Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
124 3126 Žaklina Klemen Mitrović Ženski Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
125 3127 Vesna Ogrizović Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
126 3128 Suzana Pavletić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [7.0 km] 7 km Da
127 3129 Đorđe Rackov Muški Sombor [7.0 km] 7 km Da
128 3130 Nemanja Rajić Muški Sivac [7.0 km] 7 km Da
129 3131 Milena Jocović Ženski Škola trčanja Novi Sad Novi Sad [7.0 km] 7 km Da
130 3132 Miljan Danilovic Muški Beograd - Novi Beograd [7.0 km] 7 km Da
131 3133 Mila Stojkov Ženski Sombor [7.0 km] 7 km Da
132 3134 Igor Kljajic Muški Running Tribe - Belgrade Beograd [7.0 km] 7 km Da
133 3135 Marta Novakovic Ženski Beograd [7.0 km] 7 km Da
134 3136 Donka Jankov Ženski Jankov Bocar [7.0 km] 7 km Da
135 3137 Lidija Sekulić Ženski ARK Somaraton Sombor [7.0 km] 7 km Da
136 4001 Girls United - Ženski Girls United - [21.1 km] Štafeta Da
137 4002 Mademoiselles - Ženski Mademoiselles - [21.1 km] Štafeta Da
138 4003 Dobra Forma - Muški Dobra Forma - [21.1 km] Štafeta Da
139 4004 Poletarci - Ženski Poletarci - [21.1 km] Štafeta Da
140 4005 Kobre - Ženski Kobre - [21.1 km] Štafeta Da
141 4006 Serbia Running Project - Muški Serbia Running Project - [21.1 km] Štafeta Da
142 4007 BURT - Ženski BURT - [21.1 km] Štafeta Da
143 4009 Ivanovi andjeli - Ženski Ivanovi andjeli - [21.1 km] Štafeta Da
144 4010 Kolektiv - Muški Kolektiv - [21.1 km] Štafeta Da
145 4011 SwimBikeRun - Muški SwimBikeRun - [21.1 km] Štafeta Da
146 4012 KIDalice - Ženski KIDalice - [21.1 km] Štafeta Da
147 4013 Štafeta mladosti - Ženski Štafeta mladosti - [21.1 km] Štafeta Da
148 4014 Run Away Girls - Ženski Run Away girls - [21.1 km] Štafeta Da
149 4015 IPA speed team - Muški IPA speed team - [21.1 km] Štafeta Da
150 4016 Forenzičari - Muški Forenzičari - [21.1 km] Štafeta Da
151 4017 Šnenokle - Ženski Šnenokle - [21.1 km] Štafeta Da
152 4018 Plavi - Muški Plavi - [21.1 km] Štafeta Da
153 4019 Štrudla s makom - Ženski Štrudla s makom - [21.1 km] Štafeta Da
154 4020 Zenta - Muški Zenta - [21.1 km] Štafeta Da
155 4021 Dobra forma: Jaki i Veseli - Ženski Dobra forma: Jaki i Veseli - [21.1 km] Štafeta Da
156 4022 TK SPRINT - Muški TK SPRINT - [21.1 km] Štafeta Da
157 4023 bobine - Ženski bobine - [21.1 km] Štafeta Da
158 4024 Gnjurci - Muški Gnjurci - [21.1 km] Štafeta Da
159 4025 Sumadija Eko Tim - Muški Sumadija Eko Tim - [21.1 km] Štafeta Da
160 4026 Kanjiža - Ženski Kanjiža - [21.1 km] Štafeta Da
161 4027 Visoka sportska i zdravstvena škola 1 - Muški Visoka sportska i zdravstvena škola 1 - [21.1 km] Štafeta Da
162 4028 Visoka sportska i zdravstvena škola 2 - Muški Visoka sportska i zdravstvena škola 2 - [21.1 km] Štafeta Da
163 4029 3x7=161 - Muški 3x7=161 - [21.1 km] Štafeta Da
164 4030 Biološki fakultet - Ženski Biološki fakultet - [21.1 km] Štafeta Da
165 5001 Bojan Vasiljevic Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
166 5002 Jelena Stanimirović Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
167 5003 Dejan Despotovic Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
168 5004 Zoran Nikolić Muški ARK Somaraton Bački Monoštor [21.1 km] Polumaraton 01:34:06 Da
169 5005 Kristifor Bogdanic Muški SU Horizont Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
170 5006 Zoran Radičanin Muški AK Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:21:06 Da
171 5007 Zdravko Mišović Muški AK Hajduk maraton tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Da
172 5008 Atila Sič Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
173 5009 Иван Милосављевић Muški Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
174 5010 Tijana Kabić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
175 5011 Aleksandra Burkanović Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
176 5012 Miloš Stambolija Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
177 5013 Maja Bodrožić Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
178 5014 Petar Šuša Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
179 5015 Biljana Vezmar Ženski ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
180 5016 Žarko Đolić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
181 5017 Dejan Kekic Muški Veternik, Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
182 5018 Miloš Stanisavljević Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
183 5019 Ђорђе Сладаковић Muški Сомбор [21.1 km] Polumaraton Da
184 5020 Darko Penić Muški Kljajićevo [21.1 km] Polumaraton Da
185 5021 Aleksandar Djukic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
186 5022 Nikola Dimitrijevic Muški Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
187 5023 Srđan Bogić Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
188 5024 Jelena Popovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
189 5025 Vesko Lončar Muški Policija Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
190 5026 Vladimir Gvozden Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
191 5027 Ilija Lukić Muški PJP Policijska brigada Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
192 5028 Rišar Lazar Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
193 5029 Tijana Odobašić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:46:21 Da
194 5030 Josip Major Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:15:58 Da
195 5031 Miloš Jevremović Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
196 5032 Jakša Zeković Muški ArkSomaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
197 5033 Goran Vendlener Muški AK Vojvodina Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
198 5034 Marija Ašanin Ženski Trci zivi zdravo Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
199 5035 Zoltán Lipták Muški ark magyarkanizsai maratonfutók Magyarkanizsa [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
200 5036 Marko Starcevic Muški ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
201 5037 Boško Jerković Muški Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
202 5038 Miklós Bolyos Muški Nemhogyinkább Dógozná TC Backo Petrovo Selo [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
203 5039 Gizela Moćić Ženski ARK Odžaci Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
204 5040 Petar Ristivojevic Muški BURT Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
205 5041 Čeljuska Đuka Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:18:00 Da
206 5042 Mira Jurišin Ženski AK Veteran Beograd Kula [21.1 km] Polumaraton Da
207 5043 Ivan Volinek Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
208 5044 Вељко Милосављевић Muški Ултра Тркач Србија Лазаревац [21.1 km] Polumaraton Da
209 5045 Милан Милосављевић Muški Ultra Trkac Srbija Лазревац [21.1 km] Polumaraton Da
210 5046 Goran Dujić Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
211 5047 Ljubica Debeljački Ženski PSK Sirig Srbobran [21.1 km] Polumaraton Da
212 5048 Aleksandar Mijailović Muški Sad TRČI Oplenac Topola [21.1 km] Polumaraton 01:52:09 Da
213 5049 Maga Vusurovic Ženski Belgrade Urban Running Team Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
214 5050 Daniel Ikica Muški Zdravo trcanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:26:16 Da
215 5051 Miloš Živančević Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
216 5052 Bojan Krivokuća Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
217 5053 Jelena Glisovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
218 5054 Nenad Ćuk Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
219 5055 sava jerinic Muški - Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
220 5056 Marija Stanojcic Ženski BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
221 5057 Tamara Čanković Ženski Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
222 5058 Željko Milenković Muški Planinarski Klub Spartak Donji Tavankut [21.1 km] Polumaraton Da
223 5059 Boris Obradovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
224 5060 Laslo Brusnjai Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
225 5061 Aleksandar Vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
226 5062 Dušan Blitva Muški Topola - Oplenac [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
227 5063 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pančeo [21.1 km] Polumaraton Da
228 5064 Milan Purać Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
229 5065 Doris Milešević Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
230 5066 Bogdan Vurdelja Muški Running Tribe Belgrade Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
231 5067 Dejan Vidovic Muški kokoro Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
232 5068 Danijel Mandić Muški TK Sprint Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
233 5069 Edvard Halas Muški "Život je more" Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:19:34 Da
234 5070 Željko Radović Muški Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
235 5071 Dragiša Rusov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
236 5072 Весна Бјелан Ženski АРК Сомаратон Сомбор [21.1 km] Polumaraton 01:50:59 Da
237 5073 Dragutin Krstajić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
238 5074 Nenad Stanković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
239 5075 Miloš Stoiljković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
240 5076 Snezana Simic Ženski Bački Gračac [21.1 km] Polumaraton Da
241 5077 Nikola Avramovic Muški Koceljeva [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
242 5078 Aniko Jablan Ženski AK Hajduk Maraton Tim Kula Bačka Topola [21.1 km] Polumaraton 01:43:43 Da
243 5079 Dragana Milovanović Ženski BURT Vršac [21.1 km] Polumaraton 00:40:00 Da
244 5080 Aleksandar Maksimović Muški Beograd Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
245 5081 Radomir Topličanin Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:38:45 Da
246 5082 Dejan Graovac Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
247 5083 Djurdija Obradovic Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
248 5084 Matej Ronta Muški AK Maksimir Donji Miholjac [21.1 km] Polumaraton 01:19:20 Da
249 5085 Aleksandra Vrsajković Ženski Individualac Srbobran [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
250 5086 Vanja Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
251 5087 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
252 5088 Горан Тешић Muški AK Beoelektrane Београд-Стари град [21.1 km] Polumaraton Da
253 5089 Vladimir Kolić Muški BTL Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
254 5090 Nebojsa Obradovic Muški Belgrade Running Club Banatski Karlovac [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
255 5091 Milica Medic Ženski Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
256 5092 Nenad Veljkovic Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:00:00 Da
257 5093 Nikola Nedić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
258 5094 Luka Vojčevski Muški A.K.Jasenica Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
259 5095 Александра Јанковић Ženski Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
260 5096 Зоран Јанковић Muški Хајдукмаратон тим Кула [21.1 km] Polumaraton Da
261 5097 Nedeljko Šobot Muški - Nova Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:54:30 Da
262 5098 Leonardo Perinović Muški AK Požega VELIKA [21.1 km] Polumaraton Da
263 5099 Maja Jedinak Ženski AK Požega Požega [21.1 km] Polumaraton Da
264 5100 Ana Perišić Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
265 5101 Марко Ђурашковић Muški Bärtigen Läufer Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 03:05:00 Da
266 5102 Milovan Cvetković Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
267 5103 Nemanja Rajković Muški ARK Tron Palić Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
268 5104 Predrag Vasiljević Muški Loznica [21.1 km] Polumaraton Da
269 5105 Neil Howie Muški Gloucester [21.1 km] Polumaraton 01:34:19 Da
270 5106 Стеван Стевановић Muški BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
271 5107 Dragomir Ilić Muški ARK Odžaci Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
272 5108 Zlatko Bedić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
273 5109 Veljko Bajić Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
274 5110 Zoran Ovcin Muški Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton Da
275 5111 Aleksa Glišović Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
276 5112 Boris Popović Muški Mirijevo-Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
277 5113 Srdjan Radmilovic Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
278 5114 Душан Срданов Muški србобран [21.1 km] Polumaraton Da
279 5115 Mihailo Diligenski Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
280 5116 Mirko Vojinović Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [21.1 km] Polumaraton 01:33:50 Da
281 5117 Ognjen Ćurčić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:32:32 Da
282 5118 Aleksa Jovanović Muški BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
283 5119 Zarko Tesic Muški AK Maraton Hajduk Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:48:46 Da
284 5120 Nebojša Pućo Muški Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
285 5121 Filip Stojanović Muški Bačka Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
286 5122 Milan Bibić Muški BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
287 5123 Dušan Šašić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
288 5124 Andrija Đorđević Muški ARK Fruška gora Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:16:13 Da
289 5125 Marina BRBAKLIĆ TEPAVAC Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
290 5126 Goran Antičević Muški individualac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:40 Da
291 5127 Marija Nerić Ženski Ljig [21.1 km] Polumaraton Da
292 5128 Aleksandar Uzelac Muški Balkanska trkačka liga Velika Gorica [21.1 km] Polumaraton Da
293 5129 Saša Stojanović Muški Senta [21.1 km] Polumaraton Da
294 5130 Nemanja Trninic Muški Belgrade Running Club Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
295 5131 Jasmina Ajanovic Ženski Belgrade Urban Running Team Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
296 5132 Miloš Dajević Muški Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
297 5133 Bogomir Ivkovic Muški team friends Lapovo [21.1 km] Polumaraton Da
298 5134 Bojana Marić Ženski ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
299 5135 Nemanja Bibić Muški BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
300 5136 Radovan Stevanovic Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 01:37:57 Da
301 5137 Slobodan Kunić Muški - Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
302 5138 Соња Чекић Ženski Београд, Србија [21.1 km] Polumaraton Da
303 5139 Drago Knežević Muški Klub 100 maratona Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
304 5140 nenad marinovic Muški Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
305 5141 Aleksandar Adžić Muški Triogy Racing Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton 01:15:00 Da
306 5142 Marko Marinkovic Muški ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton Da
307 5143 Filip Breka Muški ARK Odžaci Odzaci [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
308 5144 Vladimir Milojević Muški Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Da
309 5145 Stanija Bodiroga Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
310 5146 Marko Raspopovic Muški Córdoba / Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
311 5147 Suzana Filipovic Ženski Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
312 5148 Nebojša Ćirović Muški Vozdovac-Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
313 5149 Ninoslav Pole Muški ARK Fruška gora Sid [21.1 km] Polumaraton Da
314 5150 Branko Ristic Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
315 5151 Dragica Pajović Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Da
316 5152 Marko Kuljic Muški Škola trčanja Bačka Palanka Backa Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
317 5153 Bojan Kampfer Muški Vršački atletski klub 1926 Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:18:33 Da
318 5154 Sanela Fetahović Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
319 5155 Sladjana Macak Ženski Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
320 5156 Edita Tancos Ženski UK Paligo Pslus Palic Palic [21.1 km] Polumaraton Da
321 5157 Милош Петровић Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
322 5158 Đuro Kraguljac Muški Vukovar [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
323 5159 Vuk Vukmirovic Muški Beorad [21.1 km] Polumaraton Da
324 5160 Bozo Stula Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
325 5161 Predrag Jankovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
326 5162 Predrag Jovanović Muški Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
327 5163 Srdjan Lukić Muški Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
328 5164 Milan Cvijanovic Muški Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
329 5165 Milica Vuckovic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
330 5166 Nemanja Jankovic Muški AK Sava Novi Beograd Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:20:49 Da
331 5167 Branislav Živić Muški Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton 01:21:00 Da
332 5168 Vlado Božić Muški Córdoba / Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
333 5169 Dragan Đikić Muški Društvo istraživača "Vladimir Mandić - Manda" Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:31:20 Da
334 5170 Veljko Radović Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
335 5171 Dejana Butorac Ženski ARK Somaraton Celarevo [21.1 km] Polumaraton Da
336 5172 Aleksandar Štajfer Muški Celarevo [21.1 km] Polumaraton Da
337 5173 Dragan Cvetkovic Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
338 5174 VOJISLAV KALOVIC Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
339 5175 Novica Paramentić Muški Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
340 5176 Tatjana Stankovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
341 5177 Sara Popovic Ženski Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
342 5178 Boris Vukašinović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
343 5179 Andrea Rodić Muški Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
344 5180 Vladimir Kukolj Muški Nemam Indjija [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
345 5181 Marko Cvetkovic Muški Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:40:00 Da
346 5182 Marko Sakač Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Da
347 5183 Dunja Mikajević Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
348 5184 Darko Plavšić Muški Kovilj [21.1 km] Polumaraton 01:28:54 Da
349 5185 Olivera Milić Ženski Serbian running project Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
350 5186 Veljko Torbica Muški AK Proleter Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:26:00 Da
351 5187 Jugoslav Futo Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
352 5188 Bojan Milovanović Muški Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Da
353 5189 Miloš Subota Muški Running Tribe Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
354 5190 Dejan Ećimović Muški Alticom Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
355 5191 Andreja Rakipović Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
356 5192 Elvir Rakipović Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
357 5193 Bojana Žugić Ženski Beograda [21.1 km] Polumaraton Da
358 5194 Branimir Keler Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
359 5195 Milan Jocić Muški Nis [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
360 5196 Tihomir Kolembus Muški Individualac NAŠICE [21.1 km] Polumaraton 01:50:24 Da
361 5197 Ivana Budinski Ženski Belgrade Running Club Ruski Krstur [21.1 km] Polumaraton Da
362 5198 Saša Stamenković Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:51:00 Da
363 5199 Gordana Popović Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:39:00 Da
364 5200 Irina Brkić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
365 5201 Matija Karša Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton Da
366 5202 Marko Jurak Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:44:16 Da
367 5203 Milan Nikolić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
368 5204 Jelena Stojković Ženski BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
369 5205 Dario-Vili Majetić Muški SRK Žuti Šešir Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
370 5206 Dajana Živković Ženski Batajnica [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
371 5207 Иван Ивановић Muški Serbia Running Project Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
372 5208 Mihalj Pozonji Muški Feketic [21.1 km] Polumaraton Da
373 5209 Natasa Seatovic Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:03 Da
374 5210 Stefan Dožić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
375 5211 Miodrag Kaic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
376 5212 Nebojša Tomašević Muški PK Gora Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
377 5213 Snežana Jovicki Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:02:00 Da
378 5214 Sava Lazić Muški AK Partizan Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:18:50 Da
379 5215 Zoran Nedović Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
380 5216 Đuro Čapko Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
381 5217 Damir Dulić Muški SU Horizont Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
382 5218 Zeljko Graovac Muški adidas Running team Beograd-Stari grad [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
383 5219 Dragan Vugdelija Muški ARK Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
384 5220 Stefan Punosevac Muški Topola Oplenac [21.1 km] Polumaraton Da
385 5221 Predrag Ilić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
386 5222 Hrvoje Pavlović Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
387 5223 Ana Nađheđeši Ženski / Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
388 5224 Miloš Milić Muški PEK Gora Kragujevac Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
389 5225 Snežana Kostić Ženski / Beograd- Palilula [21.1 km] Polumaraton Da
390 5226 sasa nikolic Muški Ak Banat Zrenjanin aleksandrovo [21.1 km] Polumaraton 01:28:36 Da
391 5227 Marija Nesic Ženski Uk Paligo Palus Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
392 5228 Dejan Stevanovic Muški srbijašume Suvi Do, Zagubica [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
393 5229 Attila Szabó Muški Nemhogyinkább Dógozná TC Péterréve [21.1 km] Polumaraton 01:55:40 Da
394 5230 Marija Sudaric Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
395 5231 Maja ribic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
396 5232 Arpad Sabo Muški Novo Orahovo [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
397 5233 Tomislav Makic Muški Running Tribe Belgrade Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
398 5234 Norbert Balogh Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
399 5235 Marko Šašić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
400 5236 Nenad Vekić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
401 5237 Ivan Gligorijević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
402 5238 Novak Mataruga Muški Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
403 5239 Dragan Aleksić Muški AK Partizan Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 02:27:00 Da
404 5240 Nenad Matejić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
405 5241 Đurđina Stošić Ženski ARK Odžaci Odžaci [21.1 km] Polumaraton Da
406 5242 Miša Kantar Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
407 5243 Бранка Сретеновић Ženski Adidas skola trcanja Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
408 5244 Dusan Gutesa Muški Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton Da
409 5245 Miroslav Molnar Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
410 5246 David Joković Muški Čačak [21.1 km] Polumaraton Da
411 5247 Dmitry Grebenkov Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
412 5248 Mirjana Cingeli Ženski / Sremska Mitrovica [21.1 km] Polumaraton Da
413 5249 Dušan Anđelić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
414 5250 Slobodan Dragić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
415 5251 Vladimir Sedlić Muški Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Da
416 5252 Dragana Spehar Ženski Ruma [21.1 km] Polumaraton Da
417 5253 Nemanja Petrovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
418 5254 Srdjan Omakovic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
419 5255 Aleksandar Milanovic Muški Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
420 5256 Zdenko Cerovečki Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Belišće [21.1 km] Polumaraton Da
421 5257 Filip Đokić Muški Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
422 5258 Milan Simakovic Muški Selevac [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
423 5259 Ljiljana Todorović Jovanović Ženski Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
424 5260 Aleksandra Milosavljevic Ženski Sportsko rekreativna asocijacija Pozarevac [21.1 km] Polumaraton 02:02:00 Da
425 5261 Darko Habuš Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
426 5262 Malisa Kovacevic Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
427 5263 Branko Maksimović Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Da
428 5264 Vinko Pisarović Muški AK Požega Požega [21.1 km] Polumaraton Da
429 5265 Igor Kovačević Muški ZIVI ZDRAVO Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
430 5266 Nenad Moconja Muški Jarak [21.1 km] Polumaraton Da
431 5267 Tijana Ačanski Ženski TK Dynamik Novi Sad Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:57:36 Da
432 5268 Marijana Molnar Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:08:00 Da
433 5269 Damir Brnic Muški Skola trcanja/NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
434 5270 Dušan Nedić Muški Serbia Running Project Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:28:28 Da
435 5271 Zarija Milanović Muški Panorama Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
436 5272 Petar Stojanovic Muški Nemam Beograd [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Da
437 5273 Tanja Perisic Ženski Belgrade Running club Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton Da
438 5274 Milorad Djukic Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
439 5275 Jasmina Dragićević Ženski Obrenovac [21.1 km] Polumaraton Da
440 5276 Bojan Savić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
441 5277 Gordana Šeatović Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
442 5278 Marko Kučinac Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:44:52 Da
443 5279 Zoran Sopić Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
444 5280 Lena Adžić Ženski Belgrade Running club Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
445 5281 Marija Dragović Ženski Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
446 5282 Dragan Ćela Milić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
447 5283 Ivana Milovanovic Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
448 5284 Jasmina Lazić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
449 5285 Robert Kamerer Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
450 5286 Igor Ralić Muški BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
451 5287 Neven Cuk Muški Surcin [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Da
452 5288 Miljan Glišić Muški Maraton tim Požarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
453 5289 Boris Andrlon Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek DARDA [21.1 km] Polumaraton Da
454 5290 Viktor Veljkovic Muški Vegan Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
455 5291 Andrija Jugović Muški Leskovac [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
456 5292 Bojan Terzić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
457 5293 Stefan Božičević Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
458 5294 Milica Nikolic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
459 5295 Вукашин Шимшић Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
460 5296 Mladen Mrkić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:57 Da
461 5297 NENAD GLAVONJIC Muški bez kluba Cacak [21.1 km] Polumaraton 01:37:10 Da
462 5298 Nada Živković Ženski Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
463 5299 Igor Bednaic Muški Udruga Zdravo trčanje Belišće [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
464 5300 Ivica Vučković Muški Individualac Velika Kopanica [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Da
465 5301 Nemanja Glišić Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
466 5302 Milan Delić Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
467 5303 Mihailo Nikolic Muški Lajkovac [21.1 km] Polumaraton Da
468 5304 Bernard Merčep Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:54:00 Da
469 5305 Dušan Radanović Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
470 5306 Ivan Pantelic Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
471 5307 Sladjana Ilic Ženski Belgrade Running Club Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
472 5308 Vojkan Vuksanovic Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:45:09 Da
473 5309 Stevan Bekvalac Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
474 5310 Sanja Šojić Ženski Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
475 5311 Ivan Barbarić Muški TK Triatlet Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:25:15 Da
476 5312 Milovan Lučić Muški - Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Da
477 5313 Boris Majstorovic Muški ArkSomaraton Ridjica [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
478 5314 Dusan Tomic Muški Rolling Stones Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Da
479 5315 Kristina Maksic Ženski Belgrade Running Club Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
480 5316 Bojan Kostic Muški Jagodina [21.1 km] Polumaraton Da
481 5317 Aleksandar Rajić Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
482 5318 Dejan Ubornji Muški UK Paligo Palus Palic Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
483 5319 Sanja Felbapov Stefanovic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:20:00 Da
484 5320 Nikola Stefanovic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
485 5321 Tomislav Gall Muški Individualac NAŠICE [21.1 km] Polumaraton Da
486 5322 Sandra Uzelac Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
487 5323 IGOR BOCA Muški AK Crvena Zvezda Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
488 5324 Slavica Neta Ženski AK Veteran Beograd Beograd/Zemun [21.1 km] Polumaraton 00:01:00 Da
489 5325 Igor Bakoš Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
490 5326 Vladimir Dramlić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
491 5327 ninoslav sevic Muški BRC - Belgrade running club Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
492 5328 Dragutin Nikolić Muški BELhospice Tim Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Da
493 5329 Aleksandar Filipović Muški Pančevo, Starčevo [21.1 km] Polumaraton Da
494 5330 Njegoš Kopitić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
495 5331 Dragana Mihailovic Ženski Novi Grad [21.1 km] Polumaraton Da
496 5332 Dejan Pjevac Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
497 5333 Natasa Klipa Ženski Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
498 5334 Velimir Bojovic Muški A.K.Niski maraton Nis [21.1 km] Polumaraton Da
499 5335 Dragan Atanasijević Muški BTL Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
500 5336 Aleksandra Sič Ženski Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
501 5337 Jovan Rašić Muški BRC Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
502 5338 Ranko Pecikozic Muški Udruga zdravo trčanje Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:34:00 Da
503 5339 Dejan Zarić Muški OAK Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
504 5340 Miroslav Simić Muški BRC - Belgrade running club Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
505 5341 Bojan Manojlović Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
506 5342 Andrea Jerinic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
507 5343 Djuro Borbelj Muški Ak Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton 01:12:00 Da
508 5344 Vuk Stevanović Muški Belgrade Urban Running Team Vozdovac-Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
509 5345 ZORAN MATIĆ Muški - Šabac [21.1 km] Polumaraton 02:06:02 Da
510 5346 Dragan Nikolić Muški TAK Cerski junaci Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
511 5347 Tomislav Birtić Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:45:21 Da
512 5348 Khop Gurung Muški KATMANDU [21.1 km] Polumaraton Da
513 5349 Dejan Cvetkovic Muški Batocina Batocina [21.1 km] Polumaraton 01:31:08 Da
514 5350 Boban Stojićević Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton Da
515 5351 Dragan Markovic Muški Ark PETROVGRAD Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
516 5352 Zoran Borjanović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Sivac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
517 5353 Aleksandar Jovanovic Muški Avala Subotom Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
518 5354 Nemanja Živić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:30:00 Da
519 5355 Nikola Petrašković Muški November Project Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton 01:59:56 Da
520 5356 Aleksandar Petraskovic Muški November Project Petrovaradin [21.1 km] Polumaraton 01:59:00 Da
521 5357 Zvonimir Gal Gal Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
522 5358 Nikola Ristivojevic Muški Smederevska Palanka [21.1 km] Polumaraton Da
523 5359 Saša Bajamić Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
524 5360 Bojan Jovićević Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
525 5361 Miroslav Popovic Muški Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
526 5362 Alisa Bajić Ženski AK APATIN Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
527 5363 Goran Bajić Muški AK APATIN Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
528 5364 Nemanja Đurić Muški Crossfit Novi Sad Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
529 5365 Milan Tomić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
530 5366 Aleksandar Mitic Muški MARATONCI PANČEVO Opovo [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Da
531 5367 Ivana Nikolic Ženski Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
532 5368 Boris Manola Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:57:00 Da
533 5369 Srdjan Keseic Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
534 5370 Marko Lacković Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:45:50 Da
535 5371 Branislava Đuričin Ženski AK Apatin Bečej [21.1 km] Polumaraton 01:55:00 Da
536 5372 Ognjen Šakota Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
537 5373 Biljana Tadić Ženski Serbia Running Project Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
538 5374 Jovana Mirkic Ženski Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton 02:39:00 Da
539 5375 Dragan Ćirić Muški ARK Tron, OMEGA3 NORWAY RUNNING TEAM Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
540 5376 Ana Andjelkovic Ženski Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
541 5377 Jovana Đukić Ženski tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
542 5378 Vladimir Gašić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
543 5379 Дарко Сретеновић Muški AK Sava Novi Beograd Нови Београд [21.1 km] Polumaraton 01:22:43 Da
544 5380 Nevena Mitrović Ženski tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
545 5381 Aleksandar Huba Barasic Muški Palic [21.1 km] Polumaraton Da
546 5382 Vlasta Živković Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
547 5383 Nataša Stojičić Ženski Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
548 5384 Branislav Lazić Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Bijeljina [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
549 5385 Snežana Simić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:50:00 Da
550 5386 Đorđe Diligenski Muški Beograd, Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 02:18:55 Da
551 5387 Teodora Šoja Ženski tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
552 5388 Štefan Smrk Muški Vrbas Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
553 5389 Sabina Tahirović Ženski tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
554 5390 Igor Golić Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
555 5391 Damir Batanjski Muški Ark PETROVGRAD Zrenjnanin [21.1 km] Polumaraton 01:36:00 Da
556 5392 Tamara Rendulic Ženski Serbia Running Project Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
557 5393 Zdenko Targuš Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
558 5394 Dejan Pekter Muški Nordeus Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
559 5395 Nenad Erić Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton Da
560 5396 Kristina Stailjkovic Ženski Smederevo [21.1 km] Polumaraton Da
561 5397 Dragan Milovanovic Muški Backi Gracac [21.1 km] Polumaraton Da
562 5398 Boris Radosevic Muški Despotovac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Da
563 5399 Danijel Loncarevic Muški Becej [21.1 km] Polumaraton Da
564 5400 Boris Skokna Muški Stara Pazova [21.1 km] Polumaraton 01:25:00 Da
565 5401 Andjela Vuckovic Ženski BURT Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:09:00 Da
566 5402 Chodilax . Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
567 5403 Vladimir Antonić Muški Kać [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
568 5404 Jelena Petrovic Ženski BRC Beograd- Čukarica [21.1 km] Polumaraton Da
569 5405 Katarina Perišić Markeljić Ženski Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
570 5406 Petar Kataric Muški Free Treninzi Đačko Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
571 5407 Ikotin Gabor Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
572 5408 Zdravko Jovičić Muški Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 02:02:29 Da
573 5409 slobodan vugdelija Muški Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
574 5410 Renata Vugdelija Ženski Vugdelije Subotica [21.1 km] Polumaraton Da
575 5411 Andor Sarapka Muški Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton Da
576 5412 Eleni Koufoudaki Ženski TRK Beograd Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
577 5413 Nada Drobnjak Ženski TRK Beograd Beograd - Vračar [21.1 km] Polumaraton Da
578 5414 Miloš Milovanović Muški AK Dinamo Pančevo [21.1 km] Polumaraton Da
579 5415 Miloš Dajević Muški TAK Cerski junaci Beograda - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
580 5416 Nataša Ćulafić Ženski AK PARTIZAN BEOGRAD Beograda [21.1 km] Polumaraton 01:22:51 Da
581 5417 Nebojša Tasić Muški JB Run Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
582 5418 Aleksandar Jandric Muški Obrovac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
583 5419 Marijana Nikolić Ženski JBrun Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
584 5420 Nikša Plazinić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
585 5421 Darko Pokorni Muški JBrun Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:43:00 Da
586 5422 nikodin nedic Muški sjenica [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
587 5423 Mirko Josanovic Muški 🏃rekreativac Beograda [21.1 km] Polumaraton 02:25:00 Da
588 5424 Daniel Šokac Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
589 5425 Radivoj Jocic Muški AK Becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
590 5426 Marko Jocic Muški Ak becej Becej [21.1 km] Polumaraton Da
591 5427 Saša Kljajić Muški Svetozar Miletic [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Da
592 5428 Milan Mladenović Muški STK Srpski Miletić Srpski Miletić [21.1 km] Polumaraton Da
593 5429 Vitaminka Zrnić Ženski Maraton tim Pozarevac Kostolac [21.1 km] Polumaraton Da
594 5430 Zoran Stojanovic Muški Petrovac na Mlavi [21.1 km] Polumaraton Da
595 5431 Predrag Knezevic Muški A.K.APATIN Indjija [21.1 km] Polumaraton 01:17:50 Da
596 5432 Biljana Kostić Ženski Kragujevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:10 Da
597 5433 Ivana Vukelic Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
598 5434 Stamen Randjelovic Muški Gladiator workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
599 5435 Strahinja Perović Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
600 5436 Biljana Markovic Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Da
601 5437 Miloš Elesin Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
602 5438 Zlatko Gagulic Muški BACKI PETROVAC [21.1 km] Polumaraton Da
603 5439 Zoran Skoric Muški Gladiator Workout NS Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
604 5440 Milan Baša Muški BELhospice Tim Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
605 5441 Jožef Hajaš Muški Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton 01:22:55 Da
606 5442 Livia Sleiher Ženski Ark Kanjiški Maratonci Kanjiža [21.1 km] Polumaraton Da
607 5443 Jovan Damnjanović Muški 🏃rekreativac Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:31:00 Da
608 5444 Žarko Milinović Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Da
609 5445 Davor Čulić Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
610 5446 Daniel Francia Muški Temerin [21.1 km] Polumaraton Da
611 5447 Nataša Ibriks Ženski Individualac NAŠICE [21.1 km] Polumaraton 01:58:32 Da
612 5448 Stefana Cerovina Ženski Belgrade Urban Running Team Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:34:36 Da
613 5449 Nebojša Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
614 5450 Tomislav Janković Muški Maraton tim Pozarevac Pozarevac [21.1 km] Polumaraton Da
615 5451 Ivan Veljković Muški / Svilajnac [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Da
616 5452 Bojan Stanojevic Muški Crossfit Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
617 5453 Branislav Bačić Muški Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
618 5454 Saša Tucaković Ženski BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Da
619 5455 5455 5455 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
620 5456 Josip Bagi Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton 01:30:55 Da
621 5457 Aleksandar Naumov Muški Vrbas [21.1 km] Polumaraton Da
622 5458 Vladimir Mihajlovic Muški Belgrade Urban Running Team Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:39:00 Da
623 5459 Aleksandar Spasojevic Muški Beograda [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da
624 5460 SANDRA ATIJAS Ženski BURT Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
625 5461 Miloš Savić Muški TAK Cerski junaci Beograd-Rakovica [21.1 km] Polumaraton Da
626 5462 Bojan Kvrgić Muški Busije - Ugrinovci [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
627 5463 Dragutin Nikolić Muški AvalaSubotom Beograd - Čukarica [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Da
628 5464 Jožef Čuport Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 00:01:21 Da
629 5465 Veljko Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:17:00 Da
630 5466 Darko Golijanin Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
631 5467 Vladimir Rašković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
632 5468 Sava Jokić Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
633 5469 Marko Mijailović Muški Sad TRČI Topola [21.1 km] Polumaraton Da
634 5470 Miloš Nedić Muški Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:46:00 Da
635 5471 Stjepko Medved Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
636 5472 Aleksandar Dikic Muški Odzaci [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Da
637 5473 Lazar Jeftić Muški ARK Somaraton Begeč [21.1 km] Polumaraton Da
638 5474 Josip Varžić Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
639 5475 Fran Markota Muški Udruga Zdravo trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Da
640 5476 Dragan Popović Muški AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton 01:26:14 Da
641 5477 Dragan Plazinic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
642 5478 Roberto Bašić Muški Udruga zdravo trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton 01:26:23 Da
643 5479 Ivica Tomin Muški Udruga Zdravo Trčanje Osijek Valpovo [21.1 km] Polumaraton 02:16:00 Da
644 5480 Zdravko Markovic Muški AK Partizan Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
645 5481 Jovica Cucić Muški ARK Frusška gora Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 01:37:00 Da
646 5483 Miloš Kesić Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
647 5484 Dusan Relja Muški Pancevo [21.1 km] Polumaraton Da
648 5485 Miodrag Burić Muški AK Bečej Bečej [21.1 km] Polumaraton Da
649 5486 Obrad Lukovic Muški N.Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Da
650 5487 Sanja Petlić Ženski Udruga Zdravo Trčanje Osijek Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
651 5488 Ilija Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
652 5489 Nikola Ivošević Muški BELhospice Tim Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:43:22 Da
653 5490 Miloš Krstić Muški Maraton tim Pozarevac Požarevac [21.1 km] Polumaraton 01:28:00 Da
654 5491 Zorica Milutin Ženski Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:56:00 Da
655 5492 Despot MIlutin Muški Sombor [21.1 km] Polumaraton 01:53:00 Da
656 5493 Milena Simic Ženski Trci zivi zdravo Beograd [21.1 km] Polumaraton 02:05:00 Da
657 5494 Vladimir Rosuljaš Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.1 km] Polumaraton 01:38:00 Da
658 5495 Srđan Sivčev Muški OAK Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton 01:24:00 Da
659 5496 Luka Šibalić Muški Individualac Osijek [21.1 km] Polumaraton Da
660 5497 Mariana Cegar Lukic Ženski Ak Apatin Apatin [21.1 km] Polumaraton Da
661 5498 Vedran Maksimović Muški STO - OPŠTINA STANARI STANARI [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Da
662 5499 Dragan Kovačević Muški Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Da
663 5500 Dragan Marković Muški Beograd-Borca [21.1 km] Polumaraton Da
664 5501 Nenad Grković Muški Ark Tron Subotica [21.1 km] Polumaraton 01:42:02 Da
665 5502 Stevan Marić Muški OAK Kikinda Kikinda [21.1 km] Polumaraton Da
666 5503 Ivan Segedi Muški AKI Indjija [21.1 km] Polumaraton Da
667 5504 Branislav Lončar Muški BELhospice Tim Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
668 5505 Nemanja Radovanović Muški Visoka sportska i zdravstvena škola Valjevo [21.1 km] Polumaraton Da
669 5506 Ivan Ilić Muški Visoka sportska i zdravstvena škola Beograd - Voždovac [21.1 km] Polumaraton Da
670 5507 Đorđe Vučković Muški ARK Somaraton Sombor [21.1 km] Polumaraton Da
671 5508 Nikola Gojkov Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton Da
672 5509 Blažo Makismović Muški AK PARTIZAN BEOGRAD Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
673 5510 Marko Medojevic Muški Beograd [21.1 km] Polumaraton 01:19:04 Da
674 5511 Katarina Popov Ženski Ak Apatin Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
675 5512 5512 5512 Muški - [21.1 km] Polumaraton Da
676 5513 Sonja Kuljanski Marić Ženski Beograd [21.1 km] Polumaraton Da
677 5514 Ивица Марковић Muški Novi Sad [21.1 km] Polumaraton 02:10:00 Da