Prijavljeni takmičari na 40. Planinarski maraton na Fruškoj gori

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1001 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška gora Novi Sad [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
2 1002 Nikola Videnovic Muški BarSTRONG Ćuprija [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
3 1003 Josip Babić Muški AK Sljeme Zagreb [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
4 1004 Весна Ђоковић Ženski PSK Balkan Beograd [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
5 1005 Dragan Pavlovic Muški PSD dr Laza Markovic Irig Irig [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
6 1006 bojan lovric Muški Pd zmajevac vrdnik Vrdnik [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
7 1007 Zeljko Pavlovic Muški Chicago [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
8 1008 Todor Georgijevic Muški Pd Naftaš - Novi Sad Neradin [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
9 1009 Stanislav KRANJEC Muški ŠKTPD Skalica SEVNICA [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
10 1010 Damir Pavlović Muški Beocin [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
11 1011 Aleksandar Mitic Muški Maratonci Pancevo Opovo [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
12 1012 Dejan Tomić Muški PD Rujno Užice [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
13 1013 Draško Vujčić Muški PK Vukan Požarevac Kostolac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
14 1014 Ilija Knežević Muški PK Ozren Sokobanja [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
15 1015 Djerdj Teleki Muški ARK Tron Subotica [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
16 1016 Marko Vuckovic Muški PSK Zeleznicar Kraljevo Kraljevo [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
17 1017 Dejan Krle Muški Skopje [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
18 1018 Goran Miljkovic Muški 4A Inđija [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
19 1019 Luka Stojkov Muški Sombor [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
20 1020 Boban Pantović Muški ARK EKO MARATON Beograd [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
21 1021 Mirko Pašić Muški Beočin [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
22 1022 Mirko Svilar Muški ARK Odžaci Bački Brestovac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
23 1023 Rajko Šurlan Muški Lazarevac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
24 1024 Trajce Pankovski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
25 1025 DRAGAN VULETIC Muški PK Radnički Beograd Beograda [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
26 1026 Nikola Cicoski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
27 1027 Milan Babić Muški PK Ozren Sokobanja [133.614 km] Ultra ekstremni maraton 01:06:00 Da
28 1028 Zikica Ivanovski Muški TREX / PSD MAKPETROL Stip [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
29 1029 Ljubinko Radovanović Muški PSK Kopaonik Vozdovac-Beograd [133.614 km] Ultra ekstremni maraton 00:05:00 Da
30 1030 Ivona Velimirovic Ženski Pak Mosor Nis Nis [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
31 1031 Milošević Radoš Muški P.D. "Volujak" Gacko Gacko [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
32 1032 Đorđe Šinik Muški P.D. Volujak Gacko [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
33 1033 Dimitar Popovski Muški SNR Skopje [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
34 1034 Dušan Paunović Muški PSD Cer Šabac Šabac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
35 1035 Petar Kurdulić Muški PSD Cer Šabac Šabac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
36 1036 Dragutin Milovanović Muški PSD Cer Šabac Šabac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
37 1037 Tamara Prijić Ženski UG Ljubitelji prirode Orlovo gnezdo Novi Sad [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
38 1038 Željko Pavlović Muški UG Ljubitelji prirode Orlovo gnezdo Novi Sad [133.614 km] Ultra ekstremni maraton 23:59:00 Da
39 1039 Vucic Maric Muški Ples [133.614 km] Ultra ekstremni maraton 23:55:00 Da
40 1040 Veljko Velimirović Muški Pak Mosor Nis Nis [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
41 1041 Vladimir Mirkov Muški ARK Odžaci Novi Sad [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
42 1042 Dejan Kežić Muški savate klub Vojvodina Veternik, Novi Sad [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
43 1043 Zoran Vlaovic Muški Beocin [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
44 1044 Ervin Mesaroš Muški PD Naftaš Novi Sad Temerin [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
45 1045 Uglješa Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad - Rumenka [133.614 km] Ultra ekstremni maraton 13:00:00 Da
46 1046 Ivan Mladenović Muški Pančevo, Starčevo [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
47 1047 Nebojsa Milovanovic Muški Planinarski klub Čelik Smederevo Smederevo [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
48 1048 Bálint Őrsi Muški Sapientia - Gyermekeink Jövőjéért Alapítvány Eger [133.614 km] Ultra ekstremni maraton 23:44:00 Da
49 1049 Péter Sára Muški Tura [133.614 km] Ultra ekstremni maraton 23:44:00 Da
50 1050 Nikola Minić Muški AK "Sloboda" Novi Grad Beograd [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
51 1051 Alen Obradović Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
52 1052 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
53 1053 Milomir Klačar Muški PK Gora Vrbas [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
54 1054 Bojan Delibašić Muški PK Gora Vrbas [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
55 1055 Nenad Radić Muški PK Borkovac Ruma Ruma [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
56 1056 Zoran Đukić Muški PK Borkovac Ruma Ruma [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
57 1057 Vladan Rajčić Muški PK Vukan Požarevac Požarevac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
58 1058 Ivan Stolic Muški PK Borkovac Ruma Ruma [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
59 1059 Stefan Stolic Muški PK Borkovac Ruma Ruma [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
60 1060 Miroslav Lovric Muški PK Borkovac Ruma Ruma [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
61 1061 Milan Mirković Muški PK Borkovac Ruma Ruma [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
62 1062 Dragan Pavlović Muški Planinarski klub Čelik Smederevo Smederevo [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
63 1063 Dorde Adnadevic Muški PK Borkovac Ruma Ruma [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
64 1064 Slobodan Rosic Muški PD Bukulja Arandjelovac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
65 1065 Goran Tintor Muški PK Borkovac Ruma Ruma [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
66 1066 Vladimir Mirkov Muški PSK Sirig Novi Sad [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
67 1067 Jelena Filipović Ženski UTS Gornji Milanovac [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
68 1068 Nenad Andonov Muški Novi Sad [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
69 1069 Srečko Gomilšak Muški Juršinci [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
70 1070 Marjeta Gomilšak Ženski Juršinci [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
71 1071 Darko Klipa Muški Veternik [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
72 1072 Bojan Božić Muški PK Spartak Subotica Subotica [133.614 km] Ultra ekstremni maraton Da
73 2001 Biljana Isić Ženski Maslačak Subotica [107.414 km] Ultramaraton Da
74 2002 Nikola Babić Muški Beograd [107.414 km] Ultramaraton Da
75 2003 Aleksandar Stojanovic Muški ARK Fruska Gora Sremska Kamenica [107.414 km] Ultramaraton 00:10:30 Da
76 2004 Marija Đaić Ženski ARK Fruška gora Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
77 2005 Dejan Milković Muški Šid [107.414 km] Ultramaraton Da
78 2006 Milan Babić Muški Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
79 2007 Nenad Rakić Muški Srbac [107.414 km] Ultramaraton Da
80 2008 Ljubiša Andreić Muški TREX / PSD Makpetrol Kumanovo [107.414 km] Ultramaraton 00:01:00 Da
81 2009 Zoltan Šokčić Muški ŽPK Spartak Subotica [107.414 km] Ultramaraton Da
82 2010 Marko Gotovac Muški Obrez [107.414 km] Ultramaraton Da
83 2011 Darko Fabijan Muški Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
84 2012 Viktor Kiš Jovak Muški Čoka [107.414 km] Ultramaraton 23:24:00 Da
85 2013 milan vukotic Muški crossfit Fearless Podgorica [107.414 km] Ultramaraton Da
86 2014 Dejan Topić Muški AK "Spartak", ŽPK "Spartak" Subotica [107.414 km] Ultramaraton 23:59:00 Da
87 2015 Akoš Taboroši Muški Kanjiža Kanjiža [107.414 km] Ultramaraton Da
88 2016 Gordana Rožek Ženski pk Zeleznicar-Indjija Indjija [107.414 km] Ultramaraton Da
89 2017 Andrija Turčinović Muški Beograd [107.414 km] Ultramaraton Da
90 2018 Jamanta Šafranj Ženski ARK Tron Subotica [107.414 km] Ultramaraton Da
91 2019 Dražan Beader Muški Beograd - Čukarica [107.414 km] Ultramaraton Da
92 2020 Endre Hodik Muški Kanjiza [107.414 km] Ultramaraton Da
93 2021 Miroslav Samardžijević Muški pd/psd/bk ok Stržilovo Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton 00:27:00 Da
94 2022 Agneš Giric-Cvetković Ženski PK Železničar - Inđija Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
95 2023 Svetlana Stojanoska Ivanovska Ženski TREX/Makpetrol Stip [107.414 km] Ultramaraton Da
96 2024 Nikola Veljovic Muški Beograd, Zvezdara [107.414 km] Ultramaraton Da
97 2025 Zoran Udovčić Muški Sremska Mitrovica [107.414 km] Ultramaraton Da
98 2026 Željko Laušević Muški Sremska Mitrovica [107.414 km] Ultramaraton Da
99 2027 Ivan Miloradović Muški Kusadak [107.414 km] Ultramaraton Da
100 2028 Aleksandar Simjanoski Muški TREX/PSD Makpetrol Tetovo [107.414 km] Ultramaraton 15:05:00 Da
101 2029 NIKICA PETROVIC Muški - RAKOVAC [107.414 km] Ultramaraton 00:25:00 Da
102 2030 Vladimir Lekić Muški PSK Železničar Kraljevo Kraljevo [107.414 km] Ultramaraton 04:48:00 Da
103 2031 Milica Blagojević Ženski Beograd [107.414 km] Ultramaraton Da
104 2032 Ivan Pivarcik Muški ARK Tron Palić Subotica [107.414 km] Ultramaraton Da
105 2033 Mlađan Vojt Muški PSD Cer Šabac Šabac [107.414 km] Ultramaraton Da
106 2034 Ferenc Torocsik Muški Čantavir [107.414 km] Ultramaraton Da
107 2035 Marko Anicic Muški Smederevo [107.414 km] Ultramaraton Da
108 2036 Marko Uzelac Muški Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
109 2037 Aleksandar Davidović Muški Planinarska sekcija FTN-a Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
110 2038 Biljana Pivalica Ženski PK Borkovac Ruma Ruma [107.414 km] Ultramaraton Da
111 2039 Boris Jarić Muški PD Naftaš Novi Sad Odžaci [107.414 km] Ultramaraton Da
112 2040 Snežana Dakić Ženski PK Borkovac Ruma Ruma [107.414 km] Ultramaraton Da
113 2041 Djuro Čapko Muški Vrbas [107.414 km] Ultramaraton Da
114 2042 Daniel Francia Muški Temerin [107.414 km] Ultramaraton Da
115 2043 Stevan Bondokić Muški Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
116 2044 DAMIR BUBIĆ Muški SRU Starter Subotica [107.414 km] Ultramaraton 21:50:00 Da
117 2045 Dane Trbović Muški SRU Starter Bajmok [107.414 km] Ultramaraton Da
118 2046 Igor Šarčević Muški - Backa Topola [107.414 km] Ultramaraton Da
119 2047 Bela Lakatoš Muški Beograd [107.414 km] Ultramaraton Da
120 2048 Sanja Homa Ženski Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
121 2049 Srđan Savić Muški Brestač [107.414 km] Ultramaraton Da
122 2050 Zoran Prekogačić Muški JUT / PSD Železničar NS Novi Sad - Futog [107.414 km] Ultramaraton Da
123 2051 Slavica Medić Ženski ARK Fruška Gora Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
124 2052 Nemanja Keče Muški Novi Sad [107.414 km] Ultramaraton Da
125 2053 FRANJO PAP Muški ATLETSKI KLUB APATIN Apatin [107.414 km] Ultramaraton Da
126 2054 Milan Antić Muški Bor [107.414 km] Ultramaraton Da
127 2055 Zoltan Hevesi Muški Zrenjanin [107.414 km] Ultramaraton Da
128 3001 Milan Milojević Muški KP Zrenjanin Zrenjanin [91.483 km] Veliki južni maraton Da
129 3002 Eleonóra Nyilas Ženski SZTE ada [91.483 km] Veliki južni maraton Da
130 3004 Vladimir Cvejanov Muški Fakultet tehničkih nauka ada [91.483 km] Veliki južni maraton Da
131 3005 Živan Miloševič Muški Šabac [91.483 km] Veliki južni maraton Da
132 3006 Ivica Tagliavia Muški Irig [91.483 km] Veliki južni maraton Da
133 4001 Aleksandar Matic Muški PSD pobeda BEOGRAD ZVEZDARA [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
134 4002 Dusan Matic Muški PSD pobeda Beograd, Zvezdara [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
135 4003 Bojan Markovic Muški Brdjanka Aleksinac Jagodina [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
136 4004 Darko Marjanusic Muški ŽPK Spartak Subotic [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
137 4005 Leona Ötvös Ženski ŽPK Spartak Subotica [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
138 4006 Goran Lukić Muški Córdoba / Novi Sad [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
139 4007 Srbobran Pešic Muški Planinarski klub Pobeda Beograd Beograd [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
140 4008 Aleksandar Bukva Muški Speleoloski odsek Beograd Kikinda [85.063 km] Veliki zapadni maraton 17:00:00 Da
141 4009 Ivan Grgić Muški Petrovaradin [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
142 4010 Miladin Trifković Muški Novi Sad [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
143 4011 Bogdan Zeljković Muški PSK Sirig Sirig [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
144 4012 Nikola Bobić Muški PSK Sirig Sirig [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
145 4013 Miloš Stanisavljević Muški PSK Sirig Novi Sad [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
146 4014 Vladimir Bobić Muški PSK Sirig Temerin [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
147 4015 Ljubica Debeljački Ženski PSK Sirig Srbobran [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
148 4016 Milica Kališkić Ženski PSD Zeleznicar Novi Sad Kikinda [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
149 4017 Bojana Kališkić Ženski PSD Zeleznicar Novi Sad Novi Sad [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
150 4018 Aleksandar Todorović Muški PSD Zeleznicar Novi Sad Novi Sad [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
151 4019 Dejana‚ Butorac Ženski Sombor [85.063 km] Veliki zapadni maraton Da
152 5001 Igor Jovanovski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
153 5002 Edin Huric Muški ARK Rekreativci Tuzla Tuzla [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
154 5003 Adnan Hadžić Muški ARK rekreativci Tuzla Tuzla [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
155 5004 Saša Kulinović Muški "Orjen Outdoor" - "Niskogorci" Herceg Novi [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
156 5005 Srdjan Radmilovic Muški Triatlon Klub Sprint Sombor [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
157 5006 Jelena Nakarada Ženski Pančevo [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
158 5007 Katerina Nikolovska Ženski TREX / PSD MAKPETROL Stip [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
159 5008 Sofija Kostova - Pankovska Ženski TREX / PSD MAKPETROL Skopje [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
160 5009 Ivica Jovanović Muški TREX / PSD MAKPETROL Kumanovo [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
161 5010 Michal Kmeťka Muški Banská Bystrica [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
162 5011 Ivan Halupka Muški BACKI PETROVAC [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
163 5012 Lukáš Oščipovský Muški Košice [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
164 5013 Gabriel Vodička Muški Košice [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
165 5014 Tomáš Jalč Muški Košice [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
166 5015 Zoltán Šipkai Muški Košice [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
167 5016 Adrián Jančuš Muški Prešov [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
168 5017 Aleksandra Gjorgjievska Ženski Shtip [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
169 5018 Tatjana Gerasimova Ženski TREX / PSD MAKPETROL Skopje [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
170 5019 Aleksandar Stefanović Muški PED "Majevica" Bijeljina Bijeljina [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
171 5020 Martina Mileva Ženski TREX / PSD MAKPETROL Shtip [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
172 5021 Tanja Manceva Ženski TREX MAKPETROL Skopje [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
173 5022 Jana Rančev Ženski PK Ozren Sokobanja Beograd-Voždovac [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
174 5023 Aleksandar Stojaković Muški Brestač [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
175 5024 Igor Pirkovski Muški TREX / PSD Makpetrol Skopje [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
176 5025 BLAGOJA PECEVSKI Muški TREX/PSD Makpetrol Skopje [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
177 5026 Srđan Kockarević Muški Córdoba / Novi Sad [81.372 km] Veliki istočni maraton 15:18:00 Da
178 5027 Slobodan Korolija Muški Beograd [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
179 5028 Dragan Božić Muški Planinarski klub Povlen Valjevo Valjevo [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
180 5029 Ljubomir Nikolić Muški Valjevo [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
181 5030 Jozef Greznar Muški Kosice [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
182 5031 Milan Milivojevic Muški Veternik, Novi Sad [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
183 5032 Filip Stojaković Muški Brestač [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
184 5033 Dalibor ALEKSIĆ Muški PSD Vrsacka kula Vrsac [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
185 5034 Igor Stogov Muški Freestyler/JBG Beograd [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
186 5035 Milan Vekic Muški PD "JELENAK " PANCEVO Celarevo [81.372 km] Veliki istočni maraton 11:39:00 Da
187 5036 Suzana Praštalo Ženski PSD Zeleznicar Novi Sad Novi Sad [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
188 5037 Miklós Bolyos Muški Futkározó Űrdongók Backo Petrovo Selo [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
189 5038 David Tankosić Muški Bačka Palanka [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
190 5039 Aleksa Simić Muški Novi Sad [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
191 5040 Miodrag Miljkovic Muški PK Železničar Niš Nis [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
192 5041 zvonko molnar Muški PSD Zeleznicar Novi Sad Novi Sad [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
193 5042 zarko šumanov Muški Čačak [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
194 5043 vesna šumanov Ženski Čačak [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
195 5044 Petar Kujundžić Muški Temerin [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
196 5045 Dejan Vračarić Muški PD Naftaš Novi Sad Bečej [81.372 km] Veliki istočni maraton Da
197 6001 Marinko Knezevic Muški AK Sloboda Novi Grad Pancevo [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
198 6002 Mladen Nedić Muški Tuzla [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
199 6003 Milan-Grane Vincer Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
200 6005 Tanja Peneva Zdraveva Ženski TREX / PSD MAKPETROL Skopje [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
201 6006 Miljenko Vujaklija Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
202 6007 Stevan Gez Muški Rumenka [59.271 km] Srednji istočni maraton 06:00:00 Da
203 6008 Светозар Спремо Muški ПСД "Нафташ" Нови Сад Novi Sad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
204 6009 Veljko Trifunovic Muški Ultra Trkac Srbija Leposavic [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
205 6010 Milan Zekić Muški Novi Sad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
206 6011 Ana Marinković Ženski Novi Sad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
207 6012 Zoran Radulović Muški PSK Prekornica Danilovgrad Danilovgrad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
208 6013 Nikola Ćipović Muški PSK Prekornica Danilovgrad Danilovgrad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
209 6014 Ajsela Agović Ženski PSK Prekornica Danilovgrad Podgorica [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
210 6015 Saša Veljović Muški PSK Železničar Kraljevo Kraljevo [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
211 6016 Mihail Stefanov Muški TREX MAKPETROL Stip [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
212 6017 Nikola Tamaško Muški Novi Sad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
213 6018 Miloš Borđoški Muški Sombor [59.271 km] Srednji istočni maraton 00:10:15 Da
214 6019 Ana Dobrasinovic Ženski Beograd - Novi Beograd [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
215 6020 Goran Gligorijevic Muški Beograda [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
216 6021 Dragan Grujic Muški PK Balkan Beograd - Železnik [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
217 6022 Aleksandar Surla Muški Novi Sad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
218 6023 Tamara Bozovic Ženski Novi Sad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
219 6024 Mladen Janjetovic Muški Beograd [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
220 6025 Nikola Bešlić Muški ada [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
221 6026 Bogdan Borđoški Muški Sombor [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
222 6027 Nenad Petrović Muški Skyrunning Team Pancevo Pančevo [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
223 6028 Dejan Jablan Muški Backa Topola [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
224 6029 Slavan Karanac Muški Sasavi ultrasi Beograd Palilula [59.271 km] Srednji istočni maraton 13:28:00 Da
225 6030 Vlatko Kontić Muški Nikšić [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
226 6031 Pavle Popović Muški Krš-Žabljak-Podgorica [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
227 6032 Vladeta Ćulafić Muški Luke-Andrijevica-Podgorica [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
228 6034 Aleksandar Đaković Muški Beograd [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
229 6035 Kristina Janićijević Ženski Novi Sad [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
230 6036 Damir Miladinov Muški Beograd [59.271 km] Srednji istočni maraton Da
231 7001 Miloš Popović Muški / Beograd [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
232 7002 Nenad Radičević Muški PD PTT Beograd Beograd [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
233 7003 Гордан Паповић Muški ММА тим Цар Душан Силни Бн Бијељина [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
234 7004 Milan Šljivić Muški Planinarsko društvo Javorina Pale Pale [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
235 7005 Kristina Ago Balog Ženski Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
236 7006 Goran Vučićević Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton 14:00:00 Da
237 7007 Tibor Pap Muški Subotica [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
238 7008 Ivan Rakić Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
239 7009 Maja Riđički Ženski ada [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
240 7010 Viktoria Szabo Ženski Subotica [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
241 7011 Zoran Gajic Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton 15:30:00 Da
242 7012 Slaven Tenodi Muški Prirodno-matematički fakultet Stari Žednik [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
243 7013 Sascha Knopp Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
244 7014 Ágnes Erdős Ženski Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
245 7015 Mirko Šević Muški Stejanovci [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
246 7016 Jovica Cucić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
247 7017 Dušan Kecman Muški Čelarevo [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
248 7021 Predrag Krgović Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
249 7022 Borivoj Pilić Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
250 7023 Ljubomir Popov Muški KP Zrenjanin Zrenjanin [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
251 7024 Marija Penjivrag Ženski KP Zrenjanin Zrenjanin [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
252 7025 Laslo Bukovič Muški Becej [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
253 7026 Goran Spasić Muški Šabac [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
254 7027 Luka Jovanovski Muški Sremska Mitrovica [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
255 7028 Kornel Milacski Muški Beceh [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
256 7029 Luka Čelić Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton 10:57:00 Da
257 7030 Milan Uzelac Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton 10:56:00 Da
258 7031 БРАНИСЛАВА ОПАЧИЋ Ženski ПСД "ЖEЛЕЗНИЧАР" Нови Сад Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
259 7032 Tatjana Krgovic Ženski Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
260 7033 Bojan Strajnić Muški Novi Sad [57.679 km] Srednji zapadni maraton Da
261 8001 Ranko Makivic Muški Beograd/Zemun [49.76 km] Srednji južni maraton Da
262 8002 Zoran Peruničić Muški / Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
263 8003 Željko Simaković Muški PED "Preslica" i UD "Dijabeta", Doboj, BiH STANARI [49.76 km] Srednji južni maraton Da
264 8004 Slobodan Stojković Muški ARK Fruška gora Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
265 8005 Zeljko Jelic Muški Planinarski klub Čelik Smederevo Milosevac [49.76 km] Srednji južni maraton Da
266 8006 Darko Acimovic Muški Vrbica, Velika Plana Milosevac [49.76 km] Srednji južni maraton Da
267 8007 Lenke Levai Ženski Temerin [49.76 km] Srednji južni maraton Da
268 8008 Željko Vujić Muški Car Dusan Silni Bijeljina [49.76 km] Srednji južni maraton Da
269 8009 Hrvoje Ušumović Muški Subotica [49.76 km] Srednji južni maraton 09:31:00 Da
270 8010 Milan Tikvicki Muški Subotica [49.76 km] Srednji južni maraton Da
271 8011 Vladimir Rajić Muški Kostolac [49.76 km] Srednji južni maraton Da
272 8012 Milan Stanković Muški Požarevac [49.76 km] Srednji južni maraton Da
273 8013 DEJAN BATOR Muški Ultimate Frisbee Club "Wasps" Subotica [49.76 km] Srednji južni maraton Da
274 8014 Miroslav Lalić Muški Pd zmajevac vrdnik Vrdnik [49.76 km] Srednji južni maraton Da
275 8015 Mihal Šulja Muški "MaratonKO" Kovačica Kovačica [49.76 km] Srednji južni maraton Da
276 8016 Franja Zalar Muški Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
277 8017 Đorđe Mikalački Muški PSD "Železničar" Novi Sad Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
278 8018 Hajnalka Kiš Ženski Temerin [49.76 km] Srednji južni maraton Da
279 8019 Dejan Kokanovic Muški MMA Klub Car Dušan Silni Bijeljina [49.76 km] Srednji južni maraton Da
280 8020 Viktor Najdovski Muški Skopje [49.76 km] Srednji južni maraton Da
281 8021 Marko Nedeljković Muški Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
282 8022 Darko Kovačević Muški Donja Borina [49.76 km] Srednji južni maraton Da
283 8023 Kristina Radovanović Ženski Beograd [49.76 km] Srednji južni maraton Da
284 8024 Robert Vadleve Muški Beograd [49.76 km] Srednji južni maraton Da
285 8025 Vladan Cvetković Muški Beograd [49.76 km] Srednji južni maraton Da
286 8026 Ljubica Ćoćkalo Ženski Beograd [49.76 km] Srednji južni maraton Da
287 8027 Milan Novoselac Muški Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
288 8028 Sanja Najdovski Ženski Skopje [49.76 km] Srednji južni maraton Da
289 8029 Aleksandar Marković Muški Smederevska Palanka [49.76 km] Srednji južni maraton Da
290 8030 Sandra Trojanović Ženski Smederevska Palanka [49.76 km] Srednji južni maraton Da
291 8031 Mirjana Cobanovic Ženski Klix Skola trcanja Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton 07:54:00 Da
292 8032 Martina Cobanovic Ženski Klix Skola trcanja Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton 11:09:00 Da
293 8033 Branislav Knezevic Muški Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
294 8034 Zorana Knezevic Ženski Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
295 8035 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [49.76 km] Srednji južni maraton Da
296 8036 Dusan Novakovic Muški Futog [49.76 km] Srednji južni maraton Da
297 8037 Milena Vranešević Ženski Sremska Mitrovica [49.76 km] Srednji južni maraton Da
298 8038 Jovan Kinđer Muški Planinarska sekcija FTN-a Vrbas [49.76 km] Srednji južni maraton Da
299 8039 Milos Bubnjevic Muški Sremska Kamenica [49.76 km] Srednji južni maraton Da
300 8040 Dimitris Kiriakos Muški Oblakove Pertle / UTR Kallithea, Athens Greece [49.76 km] Srednji južni maraton Da
301 8041 Dejan Đorđević Muški Beograd [49.76 km] Srednji južni maraton Da
302 8042 Mladen Mihajlović Muški Beograd [49.76 km] Srednji južni maraton Da
303 8043 Nenad Jovanović Muški Mladenovac [49.76 km] Srednji južni maraton Da
304 8044 Goran Vrućinić Muški Beograd - Sopot [49.76 km] Srednji južni maraton Da
305 8045 Dragan Petrovic Muški Novi Sad [49.76 km] Srednji južni maraton Da
306 8046 Stefan Stancetic Muški sabac [49.76 km] Srednji južni maraton Da
307 8047 Stefan Rosic Muški sabac [49.76 km] Srednji južni maraton Da
308 8048 Boris Dašić Muški ŽPK Spartak Subotica [49.76 km] Srednji južni maraton Da
309 8049 Nenad Pavlović Muški Štitar [49.76 km] Srednji južni maraton Da
310 8050 Filip Ađić Muški Petrovaradin [49.76 km] Srednji južni maraton Da
311 8051 Milica Bubnjevic Ženski Novi Sad-Sremska Kamenica [49.76 km] Srednji južni maraton Da
312 8052 Branko Pavlović Muški KP Zrenjanin Zrenjanin [49.76 km] Srednji južni maraton Da
313 8053 Aleksandra Todorov Ženski KP Zrenjanin Zrenjanin [49.76 km] Srednji južni maraton Da
314 8054 Đura Bzdušok Muški KP Zrenjanin Zrenjanin [49.76 km] Srednji južni maraton Da
315 8055 Sofia Lancoš Maldini Ženski PK Železničar Beograd Beograd - Novi Beograd [49.76 km] Srednji južni maraton Da
316 8056 Matjaž Kavar Muški ŠD Sportivo Kropa Kropa [49.76 km] Srednji južni maraton 10:00:00 Da
317 8057 Ivana Dukić Ženski Backa Palanka [49.76 km] Srednji južni maraton Da
318 8058 Marija Djordjevic Ženski SK Tribe / Oblakove Pertle Smederevo [49.76 km] Srednji južni maraton Da
319 8059 Nedeljko Dabovic Muški Oblakove Pertle Herceg Novi [49.76 km] Srednji južni maraton Da
320 8060 Milana Balać Ženski Novi Sad - Futog [49.76 km] Srednji južni maraton Da
321 8061 Milorad Lolić Muški Beograd/Zemun [49.76 km] Srednji južni maraton Da
322 8062 Goran Nikolić Muški Doboj [49.76 km] Srednji južni maraton Da
323 8063 Neven Radić Muški Banja Luka [49.76 km] Srednji južni maraton Da
324 8064 Memdim Hoxha Muški Gnjilane [49.76 km] Srednji južni maraton Da