Prijavljeni takmičari na 2. Kopaonik SkyTrail

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Veljko Bajić Muški Lajkovac [15.0 km] Trkači Da
2 2 Milena Dimitrijević Ženski Beograd-Stari grad [15.0 km] Trkači Da
3 3 Damir Ljubojevic Muški JBG Vodanj [15.0 km] Trkači Da
4 4 Goran Marinkovic Muški JBG Smederevo [15.0 km] Trkači Da
5 5 Aleksandar Štajfer Muški Skyrunning Serbia Celarevo [15.0 km] Trkači Da
6 6 Жарко Ћулибрк Muški Маратон Клуб 1893/Јагњећа Бригада Beograd [15.0 km] Trkači Da
7 7 Igor Stogov Muški Freestyler Beograd [15.0 km] Trkači Da
8 8 Srđan Grubić Muški JBG Zemun [15.0 km] Trkači 11:00:00 Da
9 10 Ivan Nišlić Muški Smederevo [15.0 km] Trkači Da
10 11 Marko Anicic Muški Smederevo [15.0 km] Trkači Da
11 12 Todor Georgijevic Muški TK Georgijevic Neradin [15.0 km] Trkači Da
12 14 Živko Tomić Muški Skyrunning Serbia Beograd - Voždovac [15.0 km] Trkači Da
13 15 Damjan Gatarić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
14 16 Marjana Zaklan Ženski Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
15 17 Irena Pavlovic Ženski Novi Beograda [15.0 km] Trkači Da
16 18 Milan Becejski Muški Ok Toplicanin, PSK Toplica Prokuplje [15.0 km] Trkači Da
17 19 Marija Sekulovic Ženski PK Zeleznicar Beograd Novi Beograd [15.0 km] Trkači Da
18 20 Mladen Pegaz Muški Beograd - Zemun [15.0 km] Trkači Da
19 21 Marko Mijić Muški Dobra Forma Beograd [15.0 km] Trkači Da
20 22 Igor Mijić Muški Dobra Forma Beograd [15.0 km] Trkači Da
21 23 Miloš Popović Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
22 24 Vladimir Veljković Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
23 25 Marko Popin Muški Despotovo [15.0 km] Trkači Da
24 26 Žudana Đokić Ženski Beograd- Čukarica [15.0 km] Trkači Da
25 27 Milan Petrovic Muški Vrčin [15.0 km] Trkači Da
26 28 Mladen Djordjevic Muški Niska Banja [15.0 km] Trkači Da
27 29 Filip Nikolić Muški Osecina [15.0 km] Trkači Da
28 31 Nikola Ilić Muški Serbia Running Project / OMEGA-3 NORWAY Zlatibor [15.0 km] Trkači Da
29 32 Agneš Giric-Cvetković Ženski ARK FRUŠKA GORA Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
30 34 Павле Медан Muški Ekipa za trčanje Beograd [15.0 km] Trkači Da
31 35 Vladimir Rajić Muški Kostolac [15.0 km] Trkači Da
32 36 Ivan Popovic Muški Beograd - Stari grad [15.0 km] Trkači Da
33 37 Jelena Vesic Ženski Katona gym Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
34 38 Marija Djordjevic Ženski SK Tribe Beograd [15.0 km] Trkači Da
35 39 Dejana Butorac Ženski ARK Somaraton Celarevo [15.0 km] Trkači Da
36 40 Ana Milosavljevic Ženski Beograd [15.0 km] Trkači Da
37 41 Miloš Milisavljević Muški Serbia Running Project Beograd [15.0 km] Trkači Da
38 42 Viktor Varga Muški Running Tribe Zemun [15.0 km] Trkači Da
39 44 Đorđe Dukic Muški PK Zeleznicar Indjija Sremski Karlovci [15.0 km] Trkači Da
40 45 Dragana Kurtović Ženski Serbia Running Project Herceg Novi [15.0 km] Trkači Da
41 48 Boroja Neven Muški AK Sloboda Novi Grad Laktasi [15.0 km] Trkači Da
42 49 Ivan Milovanovic Muški ARK Fruška gora Čačak [15.0 km] Trkači Da
43 50 Miro Mijić Muški Serbia Running Project Beograd [15.0 km] Trkači Da
44 51 NIkola Ljubenovic Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
45 52 Dragan Ćirić Muški BELhospice Team - Šašavi Ultraši Beograd [15.0 km] Trkači Da
46 53 Slavan Karanac Muški Sasavi ultrasi Beograd Palilula [15.0 km] Trkači 13:28:00 Da
47 54 Dimitris Kiriakos Muški Urban Trail Runners Kallithea, Athens Greece [15.0 km] Trkači Da
48 55 Nedeljko Dabovic Muški AK Niskogorci HN / SK Tribe Herceg Novi / Beograd [15.0 km] Trkači Da
49 58 Dejan Radovanović Muški Beograd [15.0 km] Trkači 03:49:00 Da
50 59 Biljana Tadić Ženski Serbian running project Beograd [15.0 km] Trkači Da
51 62 Bostjan Jezeršek Muški 8.KBK trail Gorenja vas [15.0 km] Trkači Da
52 63 Silvana Jezeršek Ženski 8.KBK trail Gorenja vas [15.0 km] Trkači Da
53 64 Bostjan Mlakar Muški 8.KBK trail Žiri [15.0 km] Trkači Da
54 65 Simona Mlakar Ženski 8.KBK trail Žiri [15.0 km] Trkači Da
55 66 Milena Kunej Ženski Dobra Forma beograd-vracar [15.0 km] Trkači Da
56 67 Dusan Novakov Muški Beograd Palilula [15.0 km] Trkači Da
57 68 Ivan Tovilovic Muški Dobra Forma Vozdovac-Beograd [15.0 km] Trkači Da
58 69 Dragoslava Petrović Ženski Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
59 71 Dragiša Bauer Muški Orijentiring klub "Stražilovo" Sremski Karlovci [15.0 km] Trkači Da
60 72 Janko Đurić Muški Skyrunning Serbia Beograd [15.0 km] Trkači Da
61 73 Dragan Jakovljevic Muški SRK Lajkovac trci Lajkovac [15.0 km] Trkači Da
62 74 Danilo Obradovic Muški PK Balkan Beograd [15.0 km] Trkači Da
63 75 Anna Stepanova Ženski Enkoping [15.0 km] Trkači Da
64 76 Vladan Lapic Muški Pancevo [15.0 km] Trkači Da
65 77 Miljenko Vujaklija Muški Skyrunning Team Pancevo Pancevo [15.0 km] Trkači Da
66 79 Slobodan Atanasov Muški ARK Fruška Gora Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
67 80 Zoran Buncic Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
68 81 Aleksandar Marković Muški Smederevska Palanka [15.0 km] Trkači Da
69 82 Predrag Bresjanac Muški Dobra Forma Beograd [15.0 km] Trkači 03:32:00 Da
70 86 Marko Trifunović Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [15.0 km] Trkači Da
71 88 Marija Berić Ženski ARKFRUŠKAGORA Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
72 89 Miloš Uskoković Muški MissFit Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
73 90 Nevena Rajković Ženski Skyrunning Serbia Krusevac [15.0 km] Trkači Da
74 91 david judin Muški Beograd/Zemun [15.0 km] Trkači Da
75 93 Dejan Nikolić Muški ARK Fruška gora Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
76 99 Sofija Arapovic Ženski Skyrunning Serbia Ivanjica [15.0 km] Trkači Da
77 100 Dusan Bazic Muški Skayruuning Serbia Kopaonik [15.0 km] Trkači Da
78 101 Zoran Prekogačić Muški JUT Novi Sad - Futog [15.0 km] Trkači Da
79 102 Dušan Mrdović Muški BRC Beograd- Čukarica [15.0 km] Trkači Da
80 103 Ivana Vlajic Ženski N.Beograd [15.0 km] Trkači Da
81 104 Ninoslav Rupić Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
82 106 Vladan Avramović Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
83 111 Macak Sladjana Ženski Beograd [15.0 km] Trkači Da
84 112 Dragan Grujic Muški PK Balkan Beograd - Železnik [15.0 km] Trkači Da
85 114 Nenad Jovanović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
86 116 Boban Lukić Muški Kruševac [15.0 km] Trkači Da
87 120 Milan vukotic Muški Podgorica [15.0 km] Trkači Da
88 121 Nikola Miljkov Muški Skyrunning Serbia Vrsac [15.0 km] Trkači Da
89 122 Jeremy Lang Muški Serbia Running Project Bristol [15.0 km] Trkači Da
90 123 Miluša Boškovic Ženski TK Kotor Kotor, [15.0 km] Trkači Da
91 125 Ivona Velimirovic Ženski Pak Mosor Nis Nis [15.0 km] Trkači Da
92 126 Igor Kovačević Muški ZIVI ZDRAVO Beograd [15.0 km] Trkači Da
93 127 Aleksandar Saša Bošković Muški PSK Komovi Podgorica [15.0 km] Trkači Da
94 128 Zoran Jakovljev Muški PSD Strazilovo Beograd [15.0 km] Trkači Da
95 129 Milena Simic Ženski Trci zivi zdravo Beograd-Rakovica [15.0 km] Trkači Da
96 131 Boban Radoičić Muški Triogy Racing Beograd [15.0 km] Trkači Da
97 132 Dejan Trajkovski Muški Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
98 133 Радисав Влаховић Muški Спортско удружење екстремних спортова Фијуљ Пријепоље Beograd [15.0 km] Trkači Da
99 134 Slobodan Avramović Muški SRK Lajkovac trči Lajkovac [15.0 km] Trkači Da
100 135 Stefan Todorovic Muški N.Beograd [15.0 km] Trkači Da
101 136 Nebojsa Vulin Muški Banja Luka [15.0 km] Trkači Da
102 137 Marko Stamenković Muški AK Železničar Niš [15.0 km] Trkači Da
103 141 Slobodan Vulic Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
104 142 Goran Brzaković Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
105 143 Ivan Jovcic Muški Lajkovac [15.0 km] Trkači Da
106 144 Vladimir Gašić Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
107 145 Kristina Stailjković Ženski Smederevo [15.0 km] Trkači Da
108 147 Katarina Šolaja Ženski Beograd [15.0 km] Trkači Da
109 148 Ana Pasajlic Ženski Skyrunning Srbija Beograd [15.0 km] Trkači Da
110 151 Svetlana Djuknic Ženski Beograd [15.0 km] Trkači Da
111 152 Sreto Vaskovic Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
112 160 Aleksandar Vukmirović Muški ARK Fruška gora Novi Sad [15.0 km] Trkači Da
113 161 Slobodan Zdravković Muški Kraljevo [15.0 km] Trkači Da
114 163 Milan Grujić Muški Skyrunning Srbija Beograd-Zvezdara [15.0 km] Trkači Da
115 164 Marko Ilic Muški Jagodina [15.0 km] Trkači Da
116 165 Jovana Stojkovic Ženski Nis [15.0 km] Trkači Da
117 166 Aleksandar Zegarac Muški Požarevac [15.0 km] Trkači Da
118 167 Иван Ајдачић Muški Костолац Požarevac [15.0 km] Trkači 00:06:00 Da
119 168 Edis KRUSHA Muški E-19 Prizren [15.0 km] Trkači Da
120 169 Milan-Grane Vincer Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [15.0 km] Trkači Da
121 170 Kristijan Stošić Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
122 174 Dragan Blagojevic Muški Jagodina [15.0 km] Trkači Da
123 175 Željko Sredojević Muški KES Fijulj Prijepolje [15.0 km] Trkači Da
124 176 Ratko Maksimovic Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
125 177 Antonije Kijanovic Muški Atletski klub Polet Prijepolje [15.0 km] Trkači Da
126 178 Jovan Popović Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
127 180 Ivan Babic Muški KES Fijulj Prijepolje [15.0 km] Trkači Da
128 181 Ivana Stanković Ženski Projektura Beograd [15.0 km] Trkači Da
129 182 Nikola Srebrić Muški Projektura Beograd [15.0 km] Trkači Da
130 184 Nikola Milić Muški Serbian State Lottery Beograd [15.0 km] Trkači Da
131 185 Aleksandar Kirkovski Muški Makedon Skopje [15.0 km] Trkači Da
132 186 Milos Nikolic Muški Lazarevac [15.0 km] Trkači 01:35:00 Da
133 187 Marko Bobar Muški MMA Klub Car Dušan Silni Beograd [15.0 km] Trkači Da
134 188 Snezana Urosevic Ženski Jagodina [15.0 km] Trkači Da
135 189 Mihail Stefanov Muški Trex Stip [15.0 km] Trkači Da
136 190 Aleksandar Djakovic Muški Ultra Trkac Srbija Beograd [15.0 km] Trkači Da
137 191 Dejan Ognenoski Muški ПСК Драчево Филип Чакаров Skopje [15.0 km] Trkači Da
138 192 Kristijan Ognjanovski Muški ПСК Драчево Филип Чакаров Skopje [15.0 km] Trkači Da
139 193 Vladimir Spasovski Muški ПСК Драчево Филип Чакаров Skopje [15.0 km] Trkači Da
140 194 Kiril Stefanovski Muški NRC - Nike + Run Club Skopje Skopje [15.0 km] Trkači Da
141 195 Petar Ivanovski Muški PK Makedon Skopje [15.0 km] Trkači Da
142 196 Иван Дойчинов Muški Azimut Карлово [15.0 km] Trkači Da
143 197 Peter Petrov Muški Azimut Sofia [15.0 km] Trkači Da
144 198 Rositsa Beleva Ženski Azimut Sofia [15.0 km] Trkači Da
145 199 Martin Nedyalkov Muški Azimut Sofia [15.0 km] Trkači Da
146 200 Marko Petrović Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
147 201 Nikola Mijatović Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
148 202 Andreja Kostić Muški Kragujevac [15.0 km] Trkači Da
149 203 Nikola Kostić Muški Kragujevac [15.0 km] Trkači Da
150 204 Aleksandar Dimitrijevic Muški SK Alti Mladenovac [15.0 km] Trkači Da
151 207 Saša Stolić Muški Beograd [15.0 km] Trkači Da
152 208 Dejan Todevski Muški PK MAKEDON Skopje [15.0 km] Trkači 02:30:00 Da
153 209 Maja Mićić Ženski ZIVI ZDRAVO Beograd [15.0 km] Trkači Da
154 210 Bojan Lazović Muški ZIVI ZDRAVO Beograd [15.0 km] Trkači Da