Пријављени такмичари на 7. Kruševački polumaraton

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Иван Јевтић Мушки АК Панонија Београд [21.1 km] Polumaraton Не
2 2 Bojan Vasiljević Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
3 3 Goran Spasojević Мушки Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:33:46 Не
4 4 Dušan Mirilo Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Не
5 5 Jovana Petrović Женски BUSHIDO TEAM Šabac [21.1 km] Polumaraton Не
6 6 Davor Simic Мушки PARAĆIN Paraćin [21.1 km] Polumaraton Не
7 7 Dragan Savic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Badnjevac [21.1 km] Polumaraton Не
8 8 Milica Petrovic Женски Krusevac [21.1 km] Polumaraton Не
9 9 Miloš Stanojević Мушки Agape/Runolist Ribare/Jagodina [21.1 km] Polumaraton 02:15:00 Не
10 10 Ivan Glođović Мушки Lanin i Katjin tata Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:48:28 Не
11 11 Zdravko Karadžić Мушки Sevojno [21.1 km] Polumaraton Да
12 12 Radomir Dabic Мушки AK Smederevo Smederevo [21.1 km] Polumaraton Да
13 13 Vladica Janosevic Мушки ORO Trstenik [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Не
14 14 Ljiljana Mladenovic Женски Nis [21.1 km] Polumaraton Не
15 15 Vladimir Marjanović Мушки RCN Running Club Nis Niš [21.1 km] Polumaraton Не
16 16 Damir Skarep Мушки Novi Pazar [21.1 km] Polumaraton 01:33:00 Не
17 17 Немања Марунић Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
18 18 Ivana Kostić Женски PSK Balkan Београд [21.1 km] Polumaraton Не
19 19 Zoran Gavrilović Мушки A.K. "Tempo" Šabac Beograd - Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:43:23 Да
20 20 Miljan Brkic Мушки PSK Čelik Smederevo Smederevo [21.1 km] Polumaraton Не
21 21 Anđelija Ognjanović Женски - Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Не
22 22 Kosta Vujić Мушки Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
23 23 Mladen Nikolić Мушки ARK Maratonac Kruševac Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:42:00 Да
24 24 IVAN JAKOVLJEVIC Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Не
25 25 Небојша Судимац Мушки АРК Маратонац Крушевац Крушевац [21.1 km] Polumaraton Не
26 26 Bojan Samac Мушки AK Hajduk Maraton Tim Kula Kula [21.1 km] Polumaraton Не
27 27 Marija Rajovic Женски Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton 01:51:49 Не
28 28 Tomislav Rajovic Мушки Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:47:00 Не
29 29 Branislav Lončar Мушки NBGD Open Run - NOVOBEOGRADSKA TRKAČKA LIGA Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
30 30 Nemanja Miljković Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 02:00:35 Да
31 31 ALEKSANDAR ILIĆ Мушки MARATON TIM KV Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
32 32 Nemanja Damljanović Мушки KES Kragujevac Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton 01:29:00 Не
33 33 Momčilo Popović Мушки Zemun - Individualac Beograd, Zemun, [21.1 km] Polumaraton Не
34 34 Željko Radović Мушки ZEMUN GORNJI GRAD Zemun [21.1 km] Polumaraton 01:58:00 Не
35 35 Nemanja Jeremić Мушки Beograd-Čukarica [21.1 km] Polumaraton 02:03:00 Да
36 36 Đorđe Šindić Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Не
37 37 Aleksa Glišović Мушки PK Železničar Inđija Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Не
38 38 Slavisa Dobrosavljevic Мушки cuprija [21.1 km] Polumaraton Не
39 39 Milorad Jockovic Мушки AK Tempo Šabac Šabac [21.1 km] Polumaraton 01:32:00 Не
40 40 Saša Jakšić Мушки Smederevo [21.1 km] Polumaraton Не
41 41 Aleksandar Puškaš Мушки November Project Novi Sad Нови Сад [21.1 km] Polumaraton Не
42 42 Branko Milević Мушки Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Не
43 43 Bojan Filipović Мушки Čačak trči Čačak [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Не
44 44 Goran Gnjidić Мушки Beograd - Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
45 45 Đorđe Ćurić Мушки Sivac [21.1 km] Polumaraton Не
46 46 Sava Jerinic Мушки 🏃‍♀️rekreativac Zrenjanin [21.1 km] Polumaraton 02:13:00 Не
47 47 Violeta Stoiljkovic Женски Nis [21.1 km] Polumaraton Да
48 48 Lazar Đokić Мушки Užice [21.1 km] Polumaraton 01:44:00 Да
49 49 Zoran Milić Мушки Bez kluba Kruševac [21.1 km] Polumaraton 01:41:00 Не
50 50 Kamil Krajnik Мушки Beograd - Savski Venac [21.1 km] Polumaraton Не
51 51 srbislav šindić Мушки Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton Не
52 52 Dejan Kecman Мушки Beograd, Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Да
53 53 Vesna Crnjanski Женски AK Hajduk Maraton Tim Kula Beograd - Rakovica [21.1 km] Polumaraton Не
54 54 Jovan Ilić Мушки Milušinac [21.1 km] Polumaraton Да
55 55 Jelena Paunović Женски Čačak trči Čačak [21.1 km] Polumaraton Не
56 56 RADOMIR KOSTOVSKI Мушки 091RUNCrW Skopje Makedonija [21.1 km] Polumaraton 01:52:00 Да
57 57 Ognjen Jegdic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton 02:00:00 Да
58 58 Марија Челиковић Женски Београд [21.1 km] Polumaraton 00:00:00 Да
59 59 Goran Papić Мушки REKREATIVO Panzova Pančevo [21.1 km] Polumaraton Да
60 60 Ivana Lazić Женски Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Да
61 61 Ivan Vuckovic Мушки Despotovac [21.1 km] Polumaraton Не
62 62 Bojan Rendulic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
63 63 Đorđe Milosavljević Мушки Beograd - Vracar [21.1 km] Polumaraton Да
64 64 Milica Luković Женски Belgrade Running Club Kruševac [21.1 km] Polumaraton Да
65 65 Gjorge Lazarov Мушки Triology Active Team Skopje [21.1 km] Polumaraton 01:47:45 Да
66 66 Dragomir Đinisov Мушки Ark Maratonko Kovačica Debeljača [21.1 km] Polumaraton 01:35:00 Да
67 67 Marko Stevanović Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton 02:21:00 Не
68 68 Dušan Relja Мушки MARATONCI PANČEVO Pancevo [21.1 km] Polumaraton Не
69 69 Dragan Bogdanovic Мушки Mladenovac [21.1 km] Polumaraton Не
70 70 Zoran Stojkovski Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Не
71 71 Lazar Petkovic Мушки Vranje [21.1 km] Polumaraton Не
72 72 Dragoslav Dimitrijevic Мушки Kraljevo [21.1 km] Polumaraton Да
73 73 Milan Ranđelović Мушки AK Topličanin Prokuplje Žitorađa [21.1 km] Polumaraton Не
74 74 Милош Шешлија Мушки DoDoLu Beograd Београд [21.1 km] Polumaraton Не
75 75 Milorad Paramentic Мушки Valjevo [21.1 km] Polumaraton 01:49:00 Да
76 76 Miroslav Veselinovic Мушки SIPAJSEBI Београд [21.1 km] Polumaraton Да
77 77 Milos Nikolic Мушки PRODYNA Београд [21.1 km] Polumaraton Не
78 78 Душан Јевтић Мушки Крушевац [21.1 km] Polumaraton Да
79 79 Ivana Obradovic Женски Novi Beograd [21.1 km] Polumaraton Не
80 80 Vladimir Obradovic Мушки New Belgrade [21.1 km] Polumaraton Не
81 81 Stefan Mitrovic Мушки - Krusevac [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Не
82 82 Katarina Stefanovic Женски Jagodina [21.1 km] Polumaraton 01:50:00 Да
83 83 Aleksa Krečković Мушки Raška [21.1 km] Polumaraton Не
84 84 Dusan Pavlica Мушки Beograd\Barajevo [21.1 km] Polumaraton 01:45:00 Да
85 85 Nenad Glusac Мушки ARK Somaraton Београд [21.1 km] Polumaraton Да
86 86 Goran Golubic Мушки Gornji Milanovac [21.1 km] Polumaraton Да
87 87 Бранислав Зарић Мушки Kindergarten Hooligans Скопје [21.1 km] Polumaraton 01:48:00 Да
88 88 Ružica Šmelcerović Женски AK "Javor" Ivanjica Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
89 89 Dejan Dimitrijević Мушки Leskovac [21.1 km] Polumaraton Да
90 90 Boris Rilak Мушки Čačak trči Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton Да
91 91 Danijel Grujevic Мушки AK Panonija Pancevo [21.1 km] Polumaraton 01:36:59 Не
92 92 Nemanja Zlatanovic Мушки PK Runolist,Jagodina Jagodina [21.1 km] Polumaraton Не
93 93 Miroslav Arambašić Мушки Beograd-Zvezdara [21.1 km] Polumaraton Не
94 94 Nataša Obradović Женски Beograd ,Čukarica [21.1 km] Polumaraton Не
95 95 Nikola Kosanović Мушки PSK Balkan BEOGRAD/VOZDOVAC [21.1 km] Polumaraton 01:41:39 Не
96 96 Dušan Kačarević Мушки Kruševac [21.1 km] Polumaraton Не
97 97 Јована Радисављевић Женски ПСД Поглед Крушевац [21.1 km] Polumaraton Не
98 98 Tanja Mladenović Женски PSD Pogled Stalac [21.1 km] Polumaraton Не
99 99 Danijela Milojković Женски Paraćin [21.1 km] Polumaraton Не
100 100 Милош Милосављевић Мушки Крушевац [21.1 km] Polumaraton Не
101 101 Goran Živanović Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
102 102 Slobodan Stosic Мушки Kragujevac [21.1 km] Polumaraton Не
103 103 Ivan Zivotic Мушки Београд [21.1 km] Polumaraton Да
104 104 Aleksandar Jovanovic Мушки PSK Balkan Београд [21.1 km] Polumaraton Не
105 105 Ivica Rilak Мушки Aleksandrovac [21.1 km] Polumaraton 02:04:00 Да
106 106 Oliver Zlatanović Мушки Nemam klub Beograd Zemun [21.1 km] Polumaraton Не
107 107 Vladimir Glisic Мушки BEOGRAD (11000) [21.1 km] Polumaraton Не
108 1001 Stanko Mirilo Мушки Beograd,rakovica [10.0 km] 10 km Не
109 1002 Srđan Nedeljković Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Не
110 1003 Nemanja Radojković Мушки Ćićevac [10.0 km] 10 km Да
111 1004 Stefan Zaric Мушки Aranđelovac [10.0 km] 10 km Не
112 1005 Marko Bjelajac Мушки Belgrade Running Club Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Не
113 1006 petar stojanovic Мушки ARK Somaraton Beograd Palilula [10.0 km] 10 km 00:02:00 Не
114 1007 Aleksandra Coka Eraković Женски Trudnica, umetnica, Španac i matematičar (OAK BEOGRAD) Београд [10.0 km] 10 km Не
115 1008 Tatjana Karovski Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
116 1009 Milan Jakovljević Мушки Kruševac [10.0 km] 10 km Не
117 1010 Anton Djini Мушки Triology Active Team Skopje, Makedonija [10.0 km] 10 km 00:39:00 Да
118 1011 Katarina Papić Женски TKT Tamiš Pancevo [10.0 km] 10 km Да
119 1012 Mira Papić Женски Pancevo [10.0 km] 10 km Да
120 1013 Nada Bogdanovic Женски Mladenovac [10.0 km] 10 km Не
121 1014 Marion Dautry Женски Beograd - Palilula [10.0 km] 10 km 01:04:51 Не
122 1015 Milica Jeftovic Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
123 1016 Aleksandra Kojic Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
124 1017 Andrijana Mladenović Женски PK Železničar Niš Niš [10.0 km] 10 km Не
125 1018 Mijajlović Ana Женски Kruševac [10.0 km] 10 km Не
126 1019 Iva Nikolic Женски Krusevac [10.0 km] 10 km Не
127 1020 Milos Kerkez Мушки Nova Pazova [10.0 km] 10 km Не
128 1021 Igor Ovuka Мушки Beograd Zemun [10.0 km] 10 km Не
129 1022 Jovan Mitić Мушки Beorunners Beograd Vozdovac [10.0 km] 10 km 00:49:00 Не
130 1023 Stefan Kocić Мушки Beograd / Voždovac [10.0 km] 10 km Не
131 1024 Miloš Marinković Мушки Vranovo [10.0 km] 10 km Не
132 1025 Dejan Milosevic Мушки Pomoravski maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Да
133 1026 Mirjana Milenković Женски Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
134 1027 Slobodan Petkovic Мушки Pomoravski Maraton Jagodina [10.0 km] 10 km Не
135 1028 Milica Peleš Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
136 2001 Anja Savic Женски Badnjevac [5.0 km] 5 km Не
137 2002 Jelena Adamović Женски AK Radnicki Kragujevac Kragujevac [5.0 km] 5 km Не
138 2003 Ivan Mitrović Мушки Kragujevac [5.0 km] 5 km Не
139 2004 Nikola Vukelja Мушки ARK Maratonac Kruševac Krusevac [5.0 km] 5 km Да
140 2005 Milan Jovanović Мушки Niš [5.0 km] 5 km 00:25:00 Да
141 2006 Dragana Grbašlijev Женски Zemun polje [5.0 km] 5 km Да
142 2007 Ignjat Papić Мушки TKT Tamiš Pancevo [5.0 km] 5 km Да
143 2008 Stevica Inđić Мушки Zrenjanin [5.0 km] 5 km 00:34:24 Да
144 2009 Miroljub Pavlica Мушки Kruševac [5.0 km] 5 km Да
145 2010 Mateja Kojičić Мушки Stajićevo [5.0 km] 5 km Да
146 2011 Marija Memet Dajčić Женски Krusevac [5.0 km] 5 km Да
147 2012 Damjana Perenčević Женски ARK Somaraton Kljajićevo [5.0 km] 5 km Не
148 2013 Lazar Sekulic Мушки Berane Berane [5.0 km] 5 km Не