Prijavljeni takmičari na 4. Pančevački maraton

Filtriraj prijave:

R.Br. Startni broj Ime takmičara Pol Klub Grad Trka Lični rekord Plaćeno
1 1 Andrija Đorđević Muški ARK Fruška gora Kragujevac [42.376 km] Maraton 02:54:12 Da
2 2 Vladimir Todorović Muški Beograd - Novi Beograd [42.376 km] Maraton 03:36:18 Da
3 3 Mihal Šulja Muški "MaratonKO" Kovačica Kovačica [42.376 km] Maraton Da
4 4 Goran Vendlener Muški AK Vojvodina / OMEGA-3 NORWAY Novi Sad [42.376 km] Maraton Da
5 5 Bojan Trifunovic Muški Pancevo [42.376 km] Maraton 03:52:00 Da
6 6 Miljurko Djurkovic Muški Blace [42.376 km] Maraton 03:22:00 Da
7 7 Siniša Božin Muški Zemun Zemun [42.376 km] Maraton Da
8 8 Marinko Knezevic Muški Pancevo [42.376 km] Maraton Da
9 9 Aleksandar Gavrilovic Muški Plivacki klub SREMSKA MITROVICA Sremska Mitrovica [42.376 km] Maraton 03:46:00 Da
10 10 Darko Krasic Muški AK Topličanin Prokuplje [42.376 km] Maraton 01:41:00 Da
11 11 Dusanka Gavrilovic Ženski Plivacki klub SREMSKA MITROVICA Sremska Mitrovica [42.376 km] Maraton Da
12 12 Alen Obradović Muški Skyrunning team Pancevo Pančevo [42.376 km] Maraton Da
13 13 Srećko Mićić Muški Klub 100 maratona Beograd [42.376 km] Maraton 03:42:00 Da
14 14 Ivana Vlajić Ženski Kruševac [42.376 km] Maraton Da
15 15 Dragisa Filipovic Muški zajecar [42.376 km] Maraton 02:59:35 Da
16 16 Željko Zeljković Muški MARATONCI PANČEVO Pančevo [42.376 km] Maraton Da
17 17 Dragan Pavlović Muški Beograd [42.376 km] Maraton Da
18 18 Miloje Jovanović Muški Zemun Zemun [42.376 km] Maraton 00:03:42 Da
19 19 Zorica Tišić Ženski Bečej [42.376 km] Maraton Da
20 20 Saša Popović Muški Krug maraton klub Šabac [42.376 km] Maraton Da
21 21 Kostadin Martinov Muški A.K. Delta Skopje Novo Selo [42.376 km] Maraton 04:29:00 Da
22 22 Misa Segedi Muški AK Indjija Indjija [42.376 km] Maraton Da
23 23 Nedeljko Todorović Muški Klub 100 maratona Beograd - Voždovac [42.376 km] Maraton 03:14:00 Da
24 24 Zlatko Angelovski Muški Beograd/Zemun [42.376 km] Maraton Da
25 25 Saša Gacik Muški Veterani 63. padobranske brigade Niš [42.376 km] Maraton 03:23:00 Da
26 26 Bojan Aleksić Muški AK Topličanin Pirot [42.376 km] Maraton Da
27 27 Milovan Lučić Muški Maraton klub Delta Skopje [42.376 km] Maraton 03:58:04 Da
28 28 Samanta Gilice Ženski Vršački atletski klub 1926 Vršac [42.376 km] Maraton Da
29 29 Zdravka Knezevic Ženski Beograd- Čukarica [42.376 km] Maraton 04:06:00 Da
30 30 Goran Dimkovic Muški Maratonci Pancevo Pancevo [42.376 km] Maraton Da
31 31 Dražen Jovičić Muški Bosanski Brod [42.376 km] Maraton Da
32 32 Crna Ovca Muški AK Topličanin Prokuplje Beograd [42.376 km] Maraton 03:53:00 Da
33 33 Nenad Novaković Muški Beograd - Novi Beograd [42.376 km] Maraton 03:32:00 Da
34 34 Miroslav Ranđelović Muški Klub 100 maratona Beograd [42.376 km] Maraton Da
35 35 Violeta Jović Ženski ШашавИ УлтрашИ Beograd [42.376 km] Maraton Da
36 36 Zoran Aksentijevic Muški Beograd-Rakovica [42.376 km] Maraton 03:45:49 Da
37 37 Dragan Maksimovic Muški Kragujevac [42.376 km] Maraton Da
38 38 Dragan Ćirić Muški Novi Sad [42.376 km] Maraton Da
39 39 Живадин Пуцаревић Muški Ветеран Београд Tulari [42.376 km] Maraton Da
40 40 Vojislav Popov Muški Maraton klub Delta Skopje [42.376 km] Maraton 03:43:58 Da
41 41 Marko Jelic Muški Olimp, Zvezdara Beograd-Voždovac [42.376 km] Maraton 03:50:00 Da
42 42 Branko Jolevski Muški Maraton klub Delta Demir Hisar [42.376 km] Maraton Da
43 43 Ilija Ivošević Muški Beograd [42.376 km] Maraton Da
44 44 Aleksandar Bokarev Muški OAK Beograd Beograd Palilula [42.376 km] Maraton Da
45 45 Dragan Ćirić Muški BELhospice Team - Šašavi Ultraši Beograd [42.376 km] Maraton Da
46 46 Jelena Dragićević Ženski PSK "Dvig" Vladičin Han Bor [42.376 km] Maraton Da
47 47 Марко Ђурашковић Muški Beograd - Voždovac [42.376 km] Maraton Da
48 48 Zoran Ćosić Muški Beograd Palilula [42.376 km] Maraton 03:43:24 Da
49 49 Miroslav Pajic Muški AK Teleinformatik Beograd Surcin [42.376 km] Maraton Da
50 50 Nenad Glusac Muški Serbia Running Project Beoigrad [42.376 km] Maraton Da
51 51 Ivan Šuleić Muški Fitnes 011 Beograd [42.376 km] Maraton 03:16:00 Da
52 52 dragan krsmanovic Muški Ekipa za trčanje Beograd cukarica [42.376 km] Maraton 03:59:00 Da
53 53 Vera Velimirovic Ženski Beograd [42.376 km] Maraton Da
54 54 Pero Stević Muški ARK Tron Palić Subotica [42.376 km] Maraton Da
55 55 Zoran Jotić Muški Kragujevac [42.376 km] Maraton Da
56 56 Dalibor Jovičić Muški AK Jovicic Bosanski Brod [42.376 km] Maraton Da
57 57 Goran Maljkovic Muški Pancevo [42.376 km] Maraton Da
58 58 Igor Stanojević Muški AK Topličanin Prokuplje [42.376 km] Maraton Da
59 59 Ljubivoje Grbović Muški Beograd-Borca [42.376 km] Maraton Da
60 60 Tatjana Grbović Ženski Novi Sad [42.376 km] Maraton Da
61 61 Anja Mioč Ženski Pančevo [42.376 km] Maraton Da
62 62 Petar Kurdulić Muški Krug maraton klub Šabac [42.376 km] Maraton Da
63 63 Ivan Kovač Muški Pančevo [42.376 km] Maraton Da
64 64 Branimir Stojanović Muški Zaječar [42.376 km] Maraton Da
65 65 Nikola Kosanovic Muški Beograd [42.376 km] Maraton Da
66 66 Drago Knežević Muški klub 100 maratona Beograd [42.376 km] Maraton Da
67 67 Marina Gvero Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [42.376 km] Maraton Da
68 68 Milan Gvero Muški Maratonci Pancevo Pancevo [42.376 km] Maraton Da
69 69 Bogdan Miladinović Muški Нинџа Ратници Prokuplje [42.376 km] Maraton 03:19:42 Da
70 70 Đuro Vučinić Muški Beograd [42.376 km] Maraton Da
71 101 Bojan Đačić Muški Beograd [21.761 km] Polumaraton Da
72 102 Biljana Ivanova Ženski / Beograd [21.761 km] Polumaraton 01:25:31 Da
73 103 Djordje Vucinic Muški AK Topličanin Prokuplje Prokuplje [21.761 km] Polumaraton Da
74 104 Jelena Vesic Ženski Katona gym Novi Sad [21.761 km] Polumaraton Da
75 105 Petar Novković Muški AK Topličanin Prokuplje Prokuplje [21.761 km] Polumaraton Da
76 106 Dragana Milovanović Ženski Vršac [21.761 km] Polumaraton Da
77 107 Danijela Obradović Ženski Pančevo [21.761 km] Polumaraton Da
78 108 Nataša Bogojević Ženski Pančevo [21.761 km] Polumaraton Da
79 109 Jelena Trifunovic Ženski Pancevo [21.761 km] Polumaraton 01:59:00 Da
80 110 Katarina Pohlod Ženski AK Toplicanin Novi Sad [21.761 km] Polumaraton 01:23:33 Da
81 111 Nemanja Mladenović Muški / Beograd [21.761 km] Polumaraton 02:00:00 Da
82 112 Maja Obradović Ženski Pančevo [21.761 km] Polumaraton Da
83 113 Ljiljana Tasić Ženski Udruzenje Maratonci Pančevo Pančevo [21.761 km] Polumaraton Da
84 114 Nenad Štrbić Muški Beograd [21.761 km] Polumaraton Da
85 115 Danilo Obradovic Muški PK Balkan Beograd [21.761 km] Polumaraton Da
86 116 Milica Pejčinović Ženski Kačarevo [21.761 km] Polumaraton Da
87 117 Mia Stanojević Ženski AK"Topličanin" Prokuplje [21.761 km] Polumaraton Da
88 118 Jovan Damjanović Muški Beograd [21.761 km] Polumaraton Da
89 119 Dusan Pavlov Muški Dolovo [21.761 km] Polumaraton Da
90 120 Bojan Jovićević Muški tim Bijeljina trči rekreativno Bijeljina [21.761 km] Polumaraton Da
91 122 Milica Aničić Ženski Pancevo [21.761 km] Polumaraton Da
92 123 Biljana Marković Ženski Beograd [21.761 km] Polumaraton Da
93 124 Bozo Stula Muški Beograd [21.761 km] Polumaraton Da
94 125 Zdravko Savevski Muški Maraton klub Delta Skopje [21.761 km] Polumaraton Da
95 126 Danijela Šterling Ženski PK "Vrh" Kladovo [21.761 km] Polumaraton Da
96 127 Katarina Popov Ženski Running Tribe Belgrade Beodrad [21.761 km] Polumaraton Da
97 128 Olivera Ilić Ženski Pančevo [21.761 km] Polumaraton 02:20:00 Da
98 129 Marijana Jelenkovic Ženski Pancevo [21.761 km] Polumaraton Da
99 130 Nada Drobnjak Ženski Pancevo [21.761 km] Polumaraton Da
100 777 Nemanja Katanić Muški AK Hajduk maraton tim Kula Beograd [21.761 km] Polumaraton 01:28:00 Da