Пријављени такмичари на 1. WINTER TRAIL RACE FRUŠKA GORA

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Dragana Milanovic Женски @Just_Dragana Sokobanja [17.0 km] 17 km Не
2 2 Vedrana Gvozdenović Женски PSK Balkan, BTL Beograd-Zemun [17.0 km] 17 km Да
3 3 Natalija Čakarević Женски TRČ - Trail Runners of Čačak Čačak [17.0 km] 17 km Да
4 4 Aleksandra Cosic Женски Beograd/Novi Beograd [17.0 km] 17 km Да
5 5 Игор Тадић Мушки Loznica [17.0 km] 17 km Не
6 6 Nikola Stosic Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Не
7 7 Nenad Tabandželić Мушки TIM BGD Београд [17.0 km] 17 km Не
8 8 Kristian Matuh Мушки Beograd-Boljevci [17.0 km] 17 km Не
9 9 Srboljub Petkovic Мушки Free treninzi Djacko Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
10 10 Milena Gatarić Женски PSD Železničar Novi Sad Нови Сад [17.0 km] 17 km Не
11 11 Jovica Oluški Мушки Gladiator Gym Novi Ledinci [17.0 km] 17 km Да
12 12 Nevena Beljanski Женски Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
13 13 Verica Mladenovic Женски Smederevo [17.0 km] 17 km Не
14 14 Branislav Mladenovic Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Не
15 15 Nenad Malesevic Мушки PK Zeleznicar Indjija Ruma [17.0 km] 17 km Да
16 16 Zoran Skoric Мушки Gladiator Gym Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
17 17 Zvezdana Radović Женски Arilje [17.0 km] 17 km Да
18 18 Jovana Kovačević Женски Arilje [17.0 km] 17 km Да
19 19 Zoran Radović Мушки Arilje [17.0 km] 17 km Да
20 20 Ivan Radojevic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Svilajnac [17.0 km] 17 km Не
21 21 Jadranka Tasić Женски PSK Mosor Niš Niš [17.0 km] 17 km Да
22 22 Dejan Nikolić Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [17.0 km] 17 km Не
23 23 Stamen Randjelovic Мушки Gladiator Gym Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
24 24 Vuk Vukašinović Мушки Gladiator Gym Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
25 25 Miloš Uskoković Мушки MissFit Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
26 26 Danijela Nestorovic Женски PSK Pobeda Beograd Београд [17.0 km] 17 km Да
27 27 Nikola Eror Мушки PSD Radivoj Simonovic Sombor Sombor [17.0 km] 17 km Да
28 28 Aleksandar Jovančić Мушки Београд [17.0 km] 17 km Да
29 29 Milica Terzic Женски Valjevo [17.0 km] 17 km Не
30 30 Jelena Borisic Женски Delta Running Team BEOGRAD ZVEZDARA [17.0 km] 17 km Да
31 31 Lidija Radulović Женски Adidas Runners Belgrade Београд [17.0 km] 17 km Не
32 32 Vladimir Vujin Мушки Fakultet Organizacionih Nauka Beograd-Rakovica [17.0 km] 17 km Не
33 33 Marko Trifunović Мушки - Pančevo [17.0 km] 17 km Да
34 34 Uros Urosevic Мушки BRC Trail Crew Београд [17.0 km] 17 km Да
35 35 Sasa Momcilovic Мушки Rekreativci Ruma Ruma [17.0 km] 17 km Да
36 36 Stefan Pavlovic Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Да
37 37 Danijela Jurosevic Женски Beolaser Beograd Palilula [17.0 km] 17 km Не
38 38 Lazar Todorović Мушки MUP Republike Srbije PS Svilajnac Svilajnac [17.0 km] 17 km Не
39 39 Rajko Čučković Мушки Petrovaradin [17.0 km] 17 km Да
40 40 Nenad Orlović Мушки PSD Železničar Novi Sad Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
41 41 Dušan Mrdović Мушки Belgrade Running Club Beograd- Čukarica [17.0 km] 17 km Да
42 42 Andrija Zivkovic Мушки BRC - Belgrade running club Београд [17.0 km] 17 km Да
43 43 Ivan Živković Мушки Sremska Kamenica/Novi Sad [17.0 km] 17 km Не
44 44 Mihajlo Jovanović Мушки November Project Novi Sad Нови Сад [17.0 km] 17 km Не
45 45 Dragan Stojiljković Мушки PSK " MOSOR" NIŠ Niš [17.0 km] 17 km Да
46 46 Stefan Ilić Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
47 47 Nikola Miljkov Мушки Sportski klub Tribe Vrsac [17.0 km] 17 km Да
48 48 Milovanl Lučić Мушки Nema Kragujevac [17.0 km] 17 km Не
49 49 Александар Снегић Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
50 50 Aleksandar Radukin Мушки PSD Železničar Novi Sad Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
51 51 Dragana Tabački Женски Zrenjanin [17.0 km] 17 km Не
52 52 Đorđe Milovanović Мушки Београд [17.0 km] 17 km Да
53 53 Небојша Росић Мушки Београд, Србија [17.0 km] 17 km Да
54 54 Radomir Dabic Мушки AK Smederevo,BTL Smederevo [17.0 km] 17 km Да
55 55 Jelena Lukić Женски ARK Petrovgrad Zrenjanin [17.0 km] 17 km Не
56 56 Bojan Krivokuća Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
57 57 Monika Petković Женски Free Treninzi Đačko Нови Сад [17.0 km] 17 km Не
58 58 Borko Blagojević Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
59 59 Jelena Pudar Женски Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
60 60 Dejan Milković Мушки Šid [17.0 km] 17 km Да
61 61 GORDANA DIKOVIĆ-JOVANOVIĆ Женски / Beograd-Voždovac [17.0 km] 17 km Не
62 62 Lazar Jankovic Мушки Jagodina/Rakitovo [17.0 km] 17 km Не
63 63 Snezana Kliska Женски Čegarunning Petrovaradin [17.0 km] 17 km Да
64 64 PREDRAG VEJIN Мушки AK Apatin Apatin [17.0 km] 17 km Не
65 65 Nikola Stjepanovic Мушки Vojska Srbije Stara Pazova [17.0 km] 17 km Да
66 66 Darko Arsenijević Мушки ARK Somaraton Smederevska Palanka [17.0 km] 17 km Не
67 67 Milan Nikolić Мушки Београд [17.0 km] 17 km Да
68 68 Bogdan Đorđević Мушки ARK Odžaci Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
69 69 Predrag Kecojevic Мушки Running Београд [17.0 km] 17 km 01:30:00 Не
70 70 Ana-Marija Ćeranić Женски Tribe BEOGRAD ZVEZDARA [17.0 km] 17 km Не
71 71 Isidora Simić Женски Sportski klub Tribe Београд [17.0 km] 17 km Не
72 72 Dragana Babic Женски DarMar Temerin [17.0 km] 17 km Да
73 73 Ivan Žile Živković Мушки Sremska Kamenica [17.0 km] 17 km Да
74 74 Bojan Aleksic Мушки Lazarevac, Beograd [17.0 km] 17 km Да
75 75 Tatjana Kovačević Женски Ak Ivan Sarić Novi Sad - Sremska Kamenica [17.0 km] 17 km Не
76 76 Vojislava Crnjanski Spasojević Женски NRC - Nike + Run Club Beograd - [17.0 km] 17 km Да
77 77 Filip Nikolić Мушки Osecina [17.0 km] 17 km Не
78 78 Davor Vidović Мушки Pančevo [17.0 km] 17 km Да
79 79 Milan Kocic Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Не
80 80 Jovica Markovic Мушки Valjevo [17.0 km] 17 km Да
81 81 Bojan Prodanović Мушки Šid [17.0 km] 17 km Да
82 82 Elizabeta Knezevic Женски Fit Complete Running Novi Sad, Petrovaradin [17.0 km] 17 km 02:37:00 Да
83 83 Luka Vučenović Мушки Beograd-Zvezdara [17.0 km] 17 km 00:00:00 Не
84 84 Milan Kaćanski Мушки PSD Železničar - Novi Sad Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
85 85 Dragan Savic Мушки ARK Duge Staze Svilajnac Badnjevac [17.0 km] 17 km Не
86 86 Dino Halilović Мушки Infidel N. Beograd [17.0 km] 17 km Да
87 87 Марко Герасимовић Мушки Ултра Тркач Србија Лазаревац [17.0 km] 17 km Не
88 88 Марко Карамарковић Мушки Ултра Тркач Србија Лазаревац [17.0 km] 17 km Не
89 89 Petar Nenadov Мушки Kovilj [17.0 km] 17 km Да
90 90 Nemanja Bunjevački Мушки Zrenjanin [17.0 km] 17 km Не
91 91 Jelena Paunović Женски ПСК Челик Смедерево Smederevo [17.0 km] 17 km Да
92 92 Milan Pržulj Мушки Ultra Trkač Srbija Београд [17.0 km] 17 km Да
93 93 Milos Nikolic Мушки Београд [17.0 km] 17 km Да
94 94 Miroslav Veselinovic Мушки SIPAJSEBI Београд [17.0 km] 17 km Да
95 95 Zoran Babovic Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
96 96 Jovan Radivojevic Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
97 97 Vanja Djukelić Женски Beograd-Stari grad [17.0 km] 17 km Да
98 98 Slobodan Atanasov Мушки ARK Fruška gora Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
99 99 Aleksandar Glavonjic Мушки Београд [17.0 km] 17 km Да
100 100 Vitaminka Zrnić Женски Inspired by HOPE Maraton tim Požarevac Kostolac [17.0 km] 17 km Да
101 101 Tamara Isaković Kovačević Женски Šabac [17.0 km] 17 km Не
102 102 Matija Mladenović Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Да
103 103 Marko Gordić Gordić Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Да
104 104 Dražen Jovičić Мушки AK Jovičić Bos. Brod [17.0 km] 17 km Не
105 105 Marina BRBAKLIĆ TEPAVAC Женски ARK Somaraton Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
106 106 Igor Ivanović Мушки Šabac [17.0 km] 17 km Не
107 107 Diana Lukić Женски Arilje [17.0 km] 17 km Да
108 108 Zoran Marković Мушки Bački Jarak Bački Jarak [17.0 km] 17 km Да
109 109 Isidoraa Šarčev Женски Individualac Srbobran [17.0 km] 17 km Да
110 110 Dimitrije Mijailovic Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
111 111 Danilo Spasojevic Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
112 112 Vladimir Antovic Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
113 113 Željko Mileusnić Мушки Bački Petrovac [17.0 km] 17 km Да
114 114 Љубомир Радојко Мушки Љуктен ПСД Трстеник Трстеник [17.0 km] 17 km Да
115 115 Драган Глишић Мушки Љуктен ПСД Трстеник Трстеник [17.0 km] 17 km Да
116 116 Khop Gurung Мушки Nepal [17.0 km] 17 km Да
117 117 Игор Батиница Мушки Суботица [17.0 km] 17 km Не
118 118 Ivan Miletic Мушки Trening centar INVICTUS Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
119 119 Cinzia Panero Женски BRC Trail Crew Belgrad [17.0 km] 17 km Да
120 120 Vladimir Striber Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
121 121 Bojan Kaličanin Мушки BRC Trail Crew Beograd - Novi Beograd [17.0 km] 17 km Да
122 122 Todor Saravolac Мушки Gladiator Gym Maradik [17.0 km] 17 km Не
123 123 Danilo Prodanović Мушки Triatlon klub Trijumf Arandjelovac [17.0 km] 17 km Да
124 124 Aleksandar Lazic Мушки Fit Complete Running Novi Sad - Futog [17.0 km] 17 km Не
125 125 Dušan Prodanov Мушки Fit Complete Running Mokrin [17.0 km] 17 km Да
126 126 Miloš Milisavljević Мушки BRC Trail CREW Београд [17.0 km] 17 km Да
127 127 Ninoslav Sevic Мушки BRC Trail CREW Београд [17.0 km] 17 km Да
128 128 Vladimir Riling Мушки TK Sprint Београд [17.0 km] 17 km Не
129 129 Marko Toncic Мушки Beograd-Meljak [17.0 km] 17 km Да
130 130 Marija Terzić Женски Zemun [17.0 km] 17 km Да
131 131 Miodrag Radulovic Мушки BRC Trail Crew Novi Beograd [17.0 km] 17 km Да
132 132 Slobodan Maletić Мушки Београд [17.0 km] 17 km Да
133 133 Adrian Nasradi Мушки Zrenjanin [17.0 km] 17 km Да
134 134 Tomislav Ostojić Мушки SU "Varatonac" Valjevo Valjevo [17.0 km] 17 km Да
135 135 Luka Čelić Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
136 136 Milica Stojšić Женски ARK Somaraton Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
137 137 Nikola Bojovic Мушки Zubin Potok [17.0 km] 17 km Не
138 138 Mladen Jović Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Да
139 139 Stefan Drašković Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Да
140 140 Bojan Kockarević Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
141 141 Jasmina Lopušina Женски BRC Beograd-Stari grad [17.0 km] 17 km Да
142 142 Milan Kovačić Мушки ARK Somaraton Sombor [17.0 km] 17 km Да
143 143 Slobodan Tomić Мушки Beograd, Palilula [17.0 km] 17 km Да
144 144 Весна Ђоковић Женски PSK Balkan i BTL Београд [17.0 km] 17 km Не
145 145 Branko Grujić Мушки PSK Balkan Београд [17.0 km] 17 km Не
146 146 Dusan Gutesa Мушки Zrenjnanin [17.0 km] 17 km Да
147 147 Miroslav Molnar Мушки ARK Petrovgrad Zrenjanin [17.0 km] 17 km Да
148 148 Branka Šošić-Jurjević Женски BRC Trail Crew Beograd Vracar [17.0 km] 17 km Не
149 149 Maja Mladenovic Bogovac Женски BRC Trail Crew Београд [17.0 km] 17 km Да
150 150 Srdjan Glisic Мушки Ultra Trkac Srbija Belgrade, Vozdovac [17.0 km] 17 km Да
151 151 ACA JOVAN KRSTIĆ Мушки PSK Mosor Nis Niš - Medijana [17.0 km] 17 km Да
152 152 Bogdan Ilic Мушки BK Novi Sad Petrovaradin [17.0 km] 17 km Не
153 153 Ivana Kostić Женски BRC Trail Crew Београд [17.0 km] 17 km Не
154 154 Agneš Giric-Cvetković Женски PSD Železničar Novi Sad Нови Сад [17.0 km] 17 km Не
155 155 Aleksa Vidović Мушки Pančevo [17.0 km] 17 km Да
156 156 Vladan Popović Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
157 157 Ksenija Blazic Женски BRC Trail CREW Београд [17.0 km] 17 km Не
158 158 Rade Nikolić Мушки Beograd Zemun (Batajnica) [17.0 km] 17 km Да
159 159 Vladimir Milovanović Мушки Zemun [17.0 km] 17 km Да
160 160 Čeda Ivić Мушки Svuda po malo [17.0 km] 17 km Да
161 161 Siniša Stanković Мушки AK Vranjski maratonci Vranje [17.0 km] 17 km Да
162 162 Katarina Kuzman Женски Beograd-Čukarica [17.0 km] 17 km Да
163 163 Aleksandar Marković Мушки Šabac [17.0 km] 17 km Да
164 164 Vladimir Petrovic Мушки Inspiried by HOPE team Beograd Čukarica [17.0 km] 17 km Да
165 165 Славенко Божић Мушки ПСК Балкан Beograd - Mirijevo [17.0 km] 17 km Да
166 166 Lazar Momčilović Мушки PSK Brdjanka Aleksinac Aleksinac [17.0 km] 17 km Да
167 167 Zeljko Stojkovic Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Да
168 168 Ivan Krstevski Мушки Smederevska Palanka [17.0 km] 17 km Не
169 169 Maja Bodrožić Женски ARK Somaraton Sombor [17.0 km] 17 km Не
170 170 Biljana Vezmar Женски ARK Somaraton Sombor [17.0 km] 17 km Не
171 171 Nikola Stojanovic Мушки Smederevo [17.0 km] 17 km Да
172 172 Boris Majstorović Мушки ARK Somaraton Ridjica, Sombor [17.0 km] 17 km Не
173 173 Милош Милић Мушки Трим Тим КГ и ПЕК Гора КГ Београд [17.0 km] 17 km Не
174 174 Boris Živanov Мушки Zrenjanin [17.0 km] 17 km Не
175 175 Павле Медан Мушки ... Београд [17.0 km] 17 km Не
176 176 Dragana Maslarevic Женски Vozdovac-Beograd [17.0 km] 17 km Да
177 177 Jovica Velimirović Мушки Нови Сад [17.0 km] 17 km Да
178 178 Ljudmila Medan Женски Pa3k Pančevo Pančevo [17.0 km] 17 km Да
179 179 Nikola Medan Мушки Triatlon Klub Patrik Pančevo Pančevo [17.0 km] 17 km Да
180 180 Hemnalina Mireskovic Женски Beograd - Mirijevo [17.0 km] 17 km Да
181 181 Anđelka Božić Женски Pa3k Pančevo Pančevo [17.0 km] 17 km Да
182 182 Boris Boskov Мушки Beograd, Novi Beograd [17.0 km] 17 km Да
183 183 Jelena Matijevic Женски Kikinda [17.0 km] 17 km Да
184 184 Ђорђе Жиропађа Мушки Београд [17.0 km] 17 km Не
185 185 Nemanja Blagojević Мушки Kragujevac [17.0 km] 17 km Да
186 186 Miloš Jovanović Мушки Kragujevac [17.0 km] 17 km Да
187 187 Andreja Kostić Мушки / Kragujevac [17.0 km] 17 km Да
188 188 Ivan Živojinović Мушки Beograd Novi Beograd [17.0 km] 17 km Да
189 189 Жудана Ђокић Женски Београд, Чукарица [17.0 km] 17 km Да
190 1001 Ana Sremac Женски Београд [10.0 km] 10 km Не
191 1002 Nemanja Bjelić Мушки Athletics Center Šabac Ruma, Platičevo [10.0 km] 10 km Да
192 1003 Marijana Mijatovic Женски Ak Apatin / Cegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
193 1004 Milica Marković Женски Čegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
194 1005 Jelisaveta Jovanović Женски Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
195 1006 Goran Ungurović Мушки AK Topličanin, PSK Balkan, BTL Zemun [10.0 km] 10 km Да
196 1007 Nenad Jevtic Мушки ПК Тара Bajina Basta [10.0 km] 10 km Не
197 1008 Marija Zonjić Женски Beograd - Zemun [10.0 km] 10 km Да
198 1009 Marko Gligoric Мушки Athletics Center Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Да
199 1010 Veljko Markovic Мушки Athletics Center Šabac sabac [10.0 km] 10 km Да
200 1011 Saša Milošević Мушки Athletics Center Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Да
201 1012 Tijana Knezevic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
202 1013 Nemanja Geratovic Мушки Novi Sad/ Veternik [10.0 km] 10 km Да
203 1014 Јелена Рашковић Женски Ак Апатин Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
204 1015 Vladimir Skrobić Мушки Athletics Center Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Да
205 1016 Vladimir Stanković Мушки CrossFit NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
206 1017 Aleksandar Gajic Мушки Athletics Center Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Не
207 1018 Ivana Kruščić Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
208 1019 Pedja Trajkovic Мушки IM FIT sabac [10.0 km] 10 km Да
209 1020 Sanja Brzakovic - Anic Женски IM FIT Šabac [10.0 km] 10 km Да
210 1021 Duško Jeličić Мушки IM FIT Šabac [10.0 km] 10 km Да
211 1022 Momcilo Anic Мушки IM FIT Šabac [10.0 km] 10 km Да
212 1023 Aleksandar Janković Мушки BUSHIDO Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Да
213 1024 Nikolina Protic Женски BUSHIDO Šabac sabac [10.0 km] 10 km Да
214 1025 Jovana Kulusic Женски AK ČAAK Čačak Ruma [10.0 km] 10 km Не
215 1026 Kristian Pataki Мушки Bečej [10.0 km] 10 km Да
216 1027 Marko Panic Мушки Athletics Center Šabac sabac [10.0 km] 10 km Не
217 1028 Nemanja Rajinović Мушки Athletics Center Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Да
218 1029 Isidora Pavlovic Женски Sila Beograd-Čukarica [10.0 km] 10 km Не
219 1030 Tatjana Jurić Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
220 1031 Vladimir Bencic Мушки Koloseum trening centar Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
221 1032 Dusan Dugajlic Мушки Novi Sad, Begeč [10.0 km] 10 km Да
222 1033 Lara Hofman Женски Sila Beograd/Zemun [10.0 km] 10 km Да
223 1034 Marko Živkovic Мушки IM FIT Šabac [10.0 km] 10 km Да
224 1035 Karolina Dobrijevic Женски IM FIT Šabac [10.0 km] 10 km Да
225 1036 Marko Malinović Мушки / Novi Sad - Veternik [10.0 km] 10 km 00:44:00 Да
226 1037 Svjetlana Simić Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
227 1038 Tanja Milićević Женски Prozone Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
228 1039 Josip Bošnjaković Мушки BRIDGE Communications Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
229 1040 Zorana Klasnic Женски CrossFit NS Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
230 1041 Aleksandra Simic Женски TEGET FIT Beograd cukarica [10.0 km] 10 km Не
231 1042 Vesela Mačkić Женски TK Triogy Racing Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
232 1043 Srđana Petrović Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
233 1044 Адријана Јелић Женски Athletics Center Šabac Шабац [10.0 km] 10 km Не
234 1045 Duško Radaković Мушки Fit Complete Running Kikinda [10.0 km] 10 km Да
235 1046 Aleksandar @cikus Božović Мушки Planinsko-Trkačko Društvo KOZOMOR Kragujevac [10.0 km] 10 km Не
236 1047 Vojka Torbica Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
237 1048 Ratko Mrkic Мушки Novi Sad/ Veternik [10.0 km] 10 km Да
238 1049 Slobodanka Radojičić Женски Beograd-Palilula [10.0 km] 10 km Не
239 1050 Andrea Jerinic Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
240 1051 Vanja Dumeljic Женски BRC Trail CREW Beograd-Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
241 1052 Anita Rolović Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
242 1053 Goran Stajić Мушки BRC - Belgrade Running Club Beograd, Stari Grad [10.0 km] 10 km Да
243 1054 Jovan Stojicic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
244 1055 Maja Tešić Женски PK Železničar - Inđija Inđija [10.0 km] 10 km Не
245 1056 Isidora Srećković Женски Valjevo [10.0 km] 10 km Да
246 1057 Jelena Većkalov Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
247 1058 Dušan Petrović Мушки TRČ - Trail Runners of Čačak Čačak [10.0 km] 10 km Да
248 1059 Žaklina Klemen Mitrović Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
249 1060 Momčilo Popović Мушки Individualac Beograd, Zemun, [10.0 km] 10 km Не
250 1061 Minja Bolesnikov Мушки Sremska Kamenica [10.0 km] 10 km Да
251 1062 Marijan Popovic Мушки Valjevo [10.0 km] 10 km Да
252 1063 Davor Saric Мушки Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Да
253 1064 Jekaterina Соловјова Женски Београд [10.0 km] 10 km Да
254 1065 Nemanja Rajković Мушки ARK Tron Palić Subotica [10.0 km] 10 km Не
255 1066 Milan Karac Мушки Curug [10.0 km] 10 km Да
256 1067 Danimir Ljepava Мушки Sportski klub Tribe Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Не
257 1068 Živan Mrkonjić Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
258 1069 Jovana Petrović Женски BUSHIDO Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Да
259 1070 Srdjan Djuric Мушки Novi Sad [10.0 km] 10 km Не
260 1071 Stevan Dražić Мушки Free Treninzi Đačko Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
261 1072 Vojislav Vukojevic Мушки FK KABEL-VETERANI Нови Сад [10.0 km] 10 km 00:00:00 Да
262 1073 Teodora Mitrić Женски BUSHIDO Šabac Šabac [10.0 km] 10 km Да
263 1074 Branko Kljajic Мушки CrossFit Industrija Nova Pazova [10.0 km] 10 km Да
264 1075 Branka Veličković Женски Cegarunning AK Apatin Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
265 1076 Јован Ћургуз Мушки CF Industrija Нова Пазова [10.0 km] 10 km Да
266 1077 Marta Đorović Женски Beograd - Stari grad [10.0 km] 10 km Да
267 1078 Isidora Živković Женски BRC Београд [10.0 km] 10 km Да
268 1079 Filip Vivod Мушки Čačak [10.0 km] 10 km Да
269 1080 Aleksandra Vivod Женски Čačak [10.0 km] 10 km Да
270 1081 Zorica Janković Женски Beogradski trkački klub Београд [10.0 km] 10 km Да
271 1082 Miodrag Janković Мушки Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Да
272 1083 Sanja Jovanovic Женски Kostolac [10.0 km] 10 km Не
273 1084 Ivana Belić Женски Cegarrunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
274 1085 Sandra Boskovic Женски Fitbox Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
275 1086 Ivan Dlacic Мушки AK ČAAK Čačak Београд [10.0 km] 10 km Не
276 1087 Marina Pajčin Женски Running Tribe Belgrade Београд [10.0 km] 10 km Не
277 1088 Vukašin Šimšić Мушки Samostalni Trkač-Maratonac Београд [10.0 km] 10 km Да
278 1089 Milutin Teodorčević Мушки BUSHIDO Šabac sabac [10.0 km] 10 km Да
279 1090 Tanja Milutinovic Женски Vozdovac-Beograd [10.0 km] 10 km Да
280 1091 Nenad Bozic Мушки OAK Beograd Beograd/Novi Beograd [10.0 km] 10 km Не
281 1092 Tamara Kaličanin Женски Beograd - Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
282 1093 Isidora Vukičević Женски Gladiator Gym Sombor [10.0 km] 10 km Не
283 1094 Jovica Savić Мушки Free Spirit Bački Jarak [10.0 km] 10 km Не
284 1095 Ivan Cakarevic Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Да
285 1096 Nevena Perić Женски Beograd, Zvezdara [10.0 km] 10 km Да
286 1097 Dušica Zorić Женски BRC-Belgrade Running club Belgrade, Savski Venac [10.0 km] 10 km Да
287 1098 Aleksandra Paunović Женски Beograd-Zvezd [10.0 km] 10 km Да
288 1099 Vladimir Obradović Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
289 1100 Viktor Rakočević Мушки Novi Sad/ Veternik [10.0 km] 10 km Да
290 1101 Ognjen Radulovic Мушки BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Да
291 1102 Nemanja Đurić Мушки AK Apatin Cegarunning Zrenjanin [10.0 km] 10 km Да
292 1103 Živa Vijoglavin Мушки AK Apatin Cegarunning Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
293 1104 Tatjana Belić Женски BRC - Belgrade running club Београд [10.0 km] 10 km 00:50:00 Да
294 1105 Vojimir Rakić Мушки Gornji Milanovac [10.0 km] 10 km Да
295 1106 Ekaterina Bolbukh Женски Beograd Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
296 1107 Aleksandra Ičević Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
297 1108 Bora Jevtic Мушки Sremska Mitrovica [10.0 km] 10 km Не
298 1109 Marija Milutinovic Женски IM FIT sabac [10.0 km] 10 km Да
299 1110 Dragan Milojevic Мушки Srpski skajraning klub Jagnjeca brigada Beograd, Novi Beograd [10.0 km] 10 km Да
300 1111 Olivera Šurdić Женски BRC - Belgrade Running Club Beograd-Voždovac [10.0 km] 10 km Да
301 1112 Srecko Prodanov Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
302 1113 Marijana Jevtic Женски JDJ Land Nova Pazova [10.0 km] 10 km Не
303 1114 Nenad Praštalo Мушки / Novi Sad-Veternik [10.0 km] 10 km 00:41:40 Да
304 1115 Maksim Gvozden Gvozden Мушки PSD Železničar Novi Sad Novi Sad [10.0 km] 10 km Да
305 1116 Dragana Jurić Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
306 1117 Jelena Boroja Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
307 1118 Vuk Todorovic Мушки Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
308 1119 Ivana Kostić Женски BRC Trail Crew Beograd - [10.0 km] 10 km Не
309 1120 Miroslav Mitic Мушки Odzaci [10.0 km] 10 km Да
310 1121 Boris Lukac Мушки Magnet Indjija [10.0 km] 10 km Да
311 1122 Milica Luković Женски Belgrade Running Club Kruševac [10.0 km] 10 km Да
312 1123 miroslav liscevic Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
313 1124 Borislav Popovic Мушки Nemam klub Backa Palanka [10.0 km] 10 km Да
314 1125 Milos Stojilkovic Мушки Niš [10.0 km] 10 km Да
315 1126 Nikola Mihajlović Мушки Leskovac [10.0 km] 10 km Да
316 1127 Saša Penev Мушки Leskovac, [10.0 km] 10 km Да
317 1128 Ivana Šokac Женски ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
318 1129 Dragan Kasap Мушки ARK Somaraton Sombor [10.0 km] 10 km Да
319 1130 Zoltan Horvat Мушки AK Bečej Becej [10.0 km] 10 km Да
320 1131 Aleksandra Burkanovic Женски AK APATIN Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
321 1132 Maja Stankovic Женски BRC - Belgrade Running Club Београд [10.0 km] 10 km Да
322 1133 Lidija Lugonja Женски BRC škola trčanja Београд [10.0 km] 10 km Да
323 1134 Sladjana Mikic Женски Veternik, Novi Sad [10.0 km] 10 km Да
324 1135 Nataša Vučkovac Женски Kilenji Kikinda [10.0 km] 10 km Да
325 1136 Olivera Vučković Женски Kikinda [10.0 km] 10 km Да
326 1137 Aleksandar Stajic Мушки AK Apatin Čegarunning Nevesinje [10.0 km] 10 km Да
327 1138 Mina Kosanovic Женски Magnet Indjija [10.0 km] 10 km Да
328 1139 Jovana Šijan Женски Нови Сад [10.0 km] 10 km Не
329 1140 Suzana Lukac Женски Indjija [10.0 km] 10 km Да
330 1141 Bojana Banjac Женски Indjija [10.0 km] 10 km Да
331 1142 Ivana Marinković-Kovjanić Женски Fit Complete Running Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
332 1143 Miloš Mančić Мушки Training center Active Београд [10.0 km] 10 km Да
333 1144 Petar Petrov Мушки Gladiator Gym Нови Сад [10.0 km] 10 km Да
334 1145 lazar lazarevic Мушки Novi Sas [10.0 km] 10 km Да
335 1146 Zoran Vujasinovic Мушки Sremski Karlovci [10.0 km] 10 km Да
336 1147 Aleksandar Jevremović Мушки Nis [10.0 km] 10 km Да
337 1148 Predrag Bradarić Мушки Sportski klub Tribe Београд [10.0 km] 10 km Да