Пријављени такмичари на 1. CERSKA OCR BITKA

Филтрирај пријаве:

Р.Бр. Стартни број Име такмичара Пол Клуб Град Трка Лични рекорд Плаћено
1 1 Mirjana Lukic Женски Box klub Spartanac Beograd - Vračar [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
2 2 Danijel Pesic Мушки Beograd, Zemun, Ugrinovci [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
3 3 Natalija Čakarević Женски TRČ- Trail Runners of Čačak Čačak [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
4 4 Đorđe Ljubičić Мушки Deč [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
5 5 Marija Zonjić Женски Beograd - Zemun [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
6 6 Aleksandar Janković Мушки BUSHIDO Šabac Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
7 7 Karolina Dobrijevic Женски I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
8 8 Milutin Teodorčević Мушки BUSHIDO Šabac sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
9 9 Bojan Zonjic Мушки Beograd, Zemun [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
10 10 Jelena Knezevic Женски BUSHIDO Šabac sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
11 11 Никола Бахтијаревић Мушки Adidas Runners Belgrade Beograd Palilula [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
12 12 Nikolina Protic Женски BUSHIDO Šabac sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
13 13 Aleksandra Cosic Женски Beograd/Novi Beograd [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
14 14 Sinisa Jaksic Мушки Macchiato Fax Čerević [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
15 15 Viktor Milanov Мушки Taurunum Team N.Beograd [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
16 16 Jelisaveta Jovanović Женски Sremska Mitrovica [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
17 17 Bojana Petrovic Женски SportAgora Cacak [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
18 18 Aleksandar Maričić Мушки Adrenalin Race Ruma Ruma [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
19 19 ivan knezevic Мушки Athletics Centar Šabac Klenak [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
20 20 Marija Milutinovic Женски I'M Fit sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
21 21 Sanda Bojic Женски I'M Fit sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
22 22 Kristina Djuric Женски I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
23 23 Milica Djuric Женски I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
24 24 Sanja Brzakovic - Anic Женски I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
25 25 Mirjana Milovanovic Женски I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
26 26 Snezana Tomic Женски I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
27 27 Tihomir Josipovic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
28 28 Uros Gajic Мушки I'M Fit sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
29 29 Marko Djuric Мушки I'M Fit sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
30 30 Ognjen Cajic Мушки I'M Fit sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
31 31 Marko Živkovic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
32 32 Momcilo Anic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
33 33 Nenad Vojisavljevic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
34 34 Milan Vujanic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
35 35 Lazar Dragicevic Мушки I'M Fit sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
36 36 Milan Grujicic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
37 37 Pedja Trajkovic Мушки I'M Fit sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
38 38 Vladimir Kuzmanovic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
39 39 Dusan Milivojevic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
40 40 Momcilo Veres Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
41 41 Duško Jeličić Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
42 42 Slobodan Nićiforović Мушки ExtremeGym Novi Pazar Novi Pazar [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
43 43 Igor Mijanović Мушки Trening centar INVICTUS Zrenjnanin [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
44 44 Aleksandra Coka Eraković Женски Trening centar INVICTUS Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
45 45 Sasa Mirkovic Мушки FlyFit klub Beograd- Rakovica [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
46 46 Zorana Djurdjevic Женски Obrenovac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
47 47 Tamara Tanasic Женски Obrenovac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
48 48 Stefan Dovragovic Мушки Athletics Centar Šabac sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
49 49 Djuradj Samardzic Мушки Obrenovac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
50 50 Nikola Jeverica Мушки Obrenovac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
51 51 Jovica Markovic Мушки Valjevo [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
52 52 Marijan Popovic Мушки Valjevo [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
53 53 David Slavković Мушки Udarnik Zemun [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
54 54 Milos Mrkela Мушки sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
55 55 Zvezdana Radović Женски Arilje [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
56 56 Stefan Savic Мушки Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka 00:00:00 Не
57 57 Nenad Tabandželić Мушки TIM BGD Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
58 58 Lana Čubrić Женски Iskreno Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
59 59 Jovana Petrović Женски Family Fight Team Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
60 60 Slavica Mijailović Женски Athletics Centar Šabac Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
61 61 Nedeljko Rodic Мушки Trening centar INVICTUS Нови Сад [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
62 62 Vladimir Stanković Мушки CrossFit NS Нови Сад [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
63 63 Danijela Jurosevic Женски Beolaser Beograd Palilula [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
64 64 Denis Begović Мушки Subotica [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
65 65 Denis Vidaković Мушки Subotica [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
66 66 Goran Dragicevic Мушки I'M Fit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
67 67 Ivan Stojadinović Мушки Locus Nobis Nova Pazova [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
68 68 Dragomir Selenic Мушки Athletics Centar Šabac Sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
69 69 Aleksandra Paunović Женски Beograd-Zvezd [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
70 70 Katarina Kuzman Женски Beograd-Čukarica [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
71 71 Zeljko Blagojevic Мушки sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
72 72 Радивоје Бојер Мушки Београда [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
73 73 Tatjana Kovačević Женски Ak Ivan Saric Novi Sad - Sremska Kamenica [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
74 74 Vuk Ralić Мушки Dif4 Šabac, Jelenča [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
75 75 Matija Mladenović Мушки Požarevac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
76 76 Nikola Nenadović Мушки \ Beograd (Novi Beograd) [13.0 km] Cerska OCR Bitka 01:15:00 Не
77 77 Zorana Klasnic Женски CrossFit NS Нови Сад [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
78 78 Strahinja Petrović Мушки Taurunum Team Beograd -Zemun [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
79 79 Igor Đerman Мушки Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
80 80 Tatjana Jakovljević Женски Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
81 81 Vladimir Filipović Мушки Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
82 82 Nenad Ilic Мушки Нови Сад [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
83 83 Божидар Кнежевић Мушки БЕОГРАД - Вождовац [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
84 84 Ivana Kruščić Женски Нови Сад [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
85 85 Nemanja Bjelić Мушки Athletics Centar Šabac Ruma, Platičevo [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
86 86 Mirna Memetovic Женски Outfitt outdoor fitness Beograd- Palilula [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
87 87 Ranko Milanović Мушки Tribalion OCR team Bajina Bašta [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
88 88 Snezana Jevremovic Женски Aleksandar đavo Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
89 89 Vladimir Radosav Мушки CrossFit NS Нови Сад [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
90 90 Sebastian Tusun Мушки absolute_health_and_fitnes Pančevo, Starčevo [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
91 91 Vladimir Petrović Мушки Athletics Centar Šabac Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
92 92 Nataša Marković Женски Galeb racing Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
93 93 Aleksandra Jović Женски Galeb racing Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
94 94 Jelena Milojević Женски Galeb racing Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
95 95 Boris Jović Мушки Galeb racing Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
96 96 Dragana Perišić Женски Galeb racing Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
97 97 Sreten Arsenović Мушки Galeb racing Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
98 98 Dalibor Gavrilović Мушки Galeb racing Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
99 99 Hadzi Ljiljana Jovanovic Женски Athletics Centar Šabac Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
100 100 Tijana Cvetinov Женски Zrenjanin [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
101 101 Jelena Paunović Женски Čačak trči - Tri tim Čačak Čačak [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
102 102 Mladen Vukovic Мушки sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
103 103 Nebojsa Lukic Мушки sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
104 104 Velibor Vujović Мушки Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
105 105 Jelena Luković Женски Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
106 106 Зоран Митровић Мушки adidas Runners Belgrade Београд, Звездара [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
107 107 Sreten Kovačević Мушки Imfit Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka 02:10:00 Не
108 108 Bojana Vukovic Женски sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
109 109 Nevena Jovanovic Женски Atletski klub crvena zvezda Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
110 110 Jovana Dimitrijević Женски CAPITAL CREW Belgrade Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
111 111 Tatjana Radivojević Женски PSK Pobeda Beograd Beograd - Vracar [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
112 112 Vojin Ćopić Мушки Apatin [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
113 113 Jovana Kovačević Женски Arilje [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
114 114 Marjana Vujačić Женски Trijumf Smederevo Smederevo [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
115 115 Jelena Selenic Женски Athletics Centar Šabac sabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
116 116 Adrijana Dozet Женски Sportsko-rekreativni centar Atlantis Нови Сад [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
117 117 Anita Rolović Женски Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
118 118 Dragan Aleksic Мушки Athletics Centar Šabac Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
119 119 Milisav Mijatović Javor Мушки Tribalion OCR team Bajina Bašta [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
120 120 Jovan Stojicic Мушки Нови Сад [13.0 km] Cerska OCR Bitka Да
121 121 Стефан Поповић Мушки Деспот Крагујевац Крагујевац [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
122 122 Milica Bogićević Женски Athletics Centar Šabac Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
123 123 Nikola Dakić Мушки TC Invictus Kac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
124 124 Aleksandar Nikolić Мушки Athletics Centar Šabac Šabac [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
125 125 Andreja Pavlović Мушки Trijumf Smederevo Smederevo [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
126 126 Марко Богдановић Мушки Београд, Србија [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
127 127 Марко Карамарковић Мушки Ултра Тркач Србија Лазаревац [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
128 128 Slobodan Smiljanić Мушки Beograd/Novi Beograd [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
129 129 Dragana Babic Женски DarMar Temerin [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
130 130 Dragiša Nikolić Мушки Tribalion OCR team Београд [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не
131 131 Оливера Јовић Женски Лесковац [13.0 km] Cerska OCR Bitka Не